Resultatlista
Premiärloppet 2013-04-20
Uppdaterad: 13-04-20 14:35
 
1. M 10km
John BörjessonHammarby Friidrott34:10
Andreas Åkesson90Örgryte IS Friidrott36:42
Joakim Johansson88Örgryte IS Friidrott36:44
Niek Welkenhuysen88IÖS38:02
Henrik Hågård81Ck Master39:11
Fredrik Wiklund73Lillekärrskolan39:17
Christopher Nilsson94Ullevi FK39:26
Jerker Tegeman74Vedums AIS39:40
Christian Vejedal77Göteborg39:47
10 Mats WesterlingSKF40:06
11 Mathias Björndal74Lerum40:09
12 Johan Persson80Husqvarna Group40:28
13 Philip Lejon82Löparklubben "Löparklubben"40:37
14 Linus ArnekvistGöteborg40:45
15 Tobias Egle76Göteborg41:09
16 Henrik Gingsjö94Naturlöpet41:26
16 Alexander Andreasson94Naturlöpet41:26
18 Jens HalvarssonOK Landehof41:36
19 Tommy Johansson93Öjersjö41:50
20 Pontus Karlsson85Husqvarna Group42:01
21 Jonas Svedberg68Göteborg42:05
22 Robin Persson88Kamratföreningen Kortedalarna42:07
23 Henrik Simonsen66Mölndal42:10
24 Johan Ohlsson66Sävedalens AIK42:41
25 Rikard Lavitskij86Lets Deal42:42
26 Tim Brandin85Sävedalens AIK42:45
27 Per SvenssonIK Stern42:52
28 Tomas Amneskog72Stendahls43:10
29 Lars Karlsson78Lets Deal43:12
30 Albin Helde Falk97HK Aranäs43:15
31 Anders HermanssonGöteborg43:31
32 Dan-Olof Johansson68Ok Alehof43:47
33 Johan Land85Lets Deal43:53
34 Anders Rindevall87Lets Deal43:56
35 Kalle Wanngård79Altran44:19
36 Mikael Karlsson80Volvo Car44:24
37 Henrik Wallström79Hisingen TK44:26
38 Sebastian Puente81SEB44:37
39 Richard Nilsson85Kamratföreningen Kortedalarna44:54
40 Mats Lawenius61Husqvarna Group45:07
41 Christer Nordberg71Göteborg-Majorna OK45:08
42 Niklas Rahm67Sävedalens AIK45:16
43 Anders Henriksson82Saab Security45:22
44 Magnus Carlsson87Kamratföreningen Kortedalarna45:39
45 Rickard Rosén74GIF Manhem45:45
46 Keijo Kauranen74Trollhättan45:49
47 Magnus Svensson76Husqvarna Group45:50
48 Alosha Brandt83Göteborg45:59
49 Thomas Jansson74Kamraterna46:01
50 Andreas Karlsson75Saab Security46:23
51 Robin LövgrenIK Trasten46:29
52 Johan Dunevall84Göteborg46:33
53 Simon Rehn90SK Bowie46:45
54 Johan Pettersson78Evidente ÖF46:51
55 Mikael Jansson79Göteborg46:52
56 Johan JarnevingGöteborg46:57
57 Mathias Lorentson74Torslanda47:09
58 Christian Hagelberg74Göteborg47:10
59 Robert Johansson79Svenskafans.com47:25
60 Kristoffer Odnegård85Kamratföreningen Kortedalarna47:31
61 Martin Löfgren81Göteborg47:32
62 Bertil AlegriaPerú47:34
63 Oskar Afzelius73Göteborg47:42
64 Henrik Fagman75Göteborg47:43
65 Linus Hellberg80Lubba Då!47:43
66 Kristian AdolfssonIK Ymer47:48
67 Michael Dembski75Husqvarna Group47:49
68 Pierre Ringfeldt77Halvorstorps IS47:52
69 Daniel Mattsson80Göteborg47:55
70 Hans Sjöstrand66Liseberg AB47:56
71 Michael Juslin90Trollhättan47:58
72 Henrik Nyström77Kortedala vårdcentral47:58
73 Daniel MagnussonGöteborg47:59
74 Johan HåkanssonGöteborgs SK48:03
75 Kristoffer Ketels81Zamurai Crew48:45
76 Anders Järnstedt81Husqvarna Group48:53
77 Paul Kewenter68Sävedalens AIK49:07
78 Peter StrandbergGöteborg49:09
79 Andreas Andersson Falk84Svevia49:11
80 Mikael Alatalo59Lingförbundet49:39
81 Robert Andersson80Borås49:41
82 Staffan Hörke79Göteborg49:45
83 Johan Hultén85Åsa Boyz49:56
84 Niklas Kindberg79NCC50:01
85 Andrei Tchernov83Göteborg50:12
86 Peter Ohlsson63Stendahls50:14
87 Robert Spethz77Lets Deal50:24
88 Hampus Letbäck85Åsa Boyz50:32
89 Patrik Johansson74VB Change50:35
90 Robert LidbergGöteborgs Fältrittklubb50:40
91 Lars DahlinHisings Backa51:03
92 Stefano Bartesaghi75Goteborg51:04
93 Patrik BoyagiSävedalens AIK51:20
94 Tomas RihaGöteborg51:24
95 Jakob Bådagård77Göteborg51:34
96 David Martinsson86Husqvarna Group51:36
97 Claes Alén49Göteborg51:44
98 Andreas JörgensenSaab Security52:23
99 Joakim Ruckman64Skärhamns IK52:25
100 Torbjörn Edborg71Löparklubben Fotsvett52:30
101 Sven Larsson83Särna SK53:34
102 Christian Lagerstedt73Acando Consulting AB53:54
103 Martin Strandholm76vara54:35
104 Göte Nilsson51Högsbo AIK54:59
105 Lennart Wirdefeldt46Kungsbacka55:09
106 Besim Mesinovic75Husqvarna Group55:14
107 Mikael Karlsson68Bua Hunters56:03
108 Martin Lönedal89Lets Deal56:09
109 Henrik Segergren80Stendahls56:19
110 Anders Andersson84Olofstorp56:21
111 Christian Wavik78Sandhults Karateklubb56:33
112 Niklas Walter78Mölndal57:31
113 Magnus Andersson57:33
114 Ludvig Lindahl74Göteborg58:21
115 Johan Sundqvist84Göteborg59:05
116 James Gateau65Angered59:55
117 Janne Themelis66Telia IF1:01:41
118 Joel Barman91Gunnilse1:02:22
119 Torbjörn Ahlberginternet.se1:02:31
120 Laurance Barwood72Floda1:03:19
121 Frank Brodin43Solvikingarna1:03:49
122 Joachim Sjölind72Saab1:04:54
123 Gavin Li83Husqvarna Group1:05:12
124 Jonatan Thorén97Göteborg1:06:28
124 Mats Thorén68Saab1:06:28
126 Markus Dernevik68Billdal1:07:17
127 Christian Motter73Projektgaranti AB1:12:41
128 Stefan Green74Projektgaranti AB1:15:30
129 Lars Jonason52Acando AB1:23:25
Antal: 129

2. M40 10km
Peter Lublin73LK TV-8836:01
Pelle Andersson66LK TV-8839:21
Stefan Madjar69Solvikingarna40:25
Klas Håkan Engman70Lonesome Runners41:08
Mikael Johansson65LK TV-8841:45
Patrik Eriksson 73Solvikingarna 41:51
Jonas FernströmTeam Icebug42:18
Martin Lannering73Mats pojkar43:38
Johan Lång70Göteborg44:29
10 Klas AdolfssonIK Ymer45:32
11 Christopher Wall73Mölndal Energi46:52
12 Tomas Andersson69IF Roxy47:03
13 Viking Johansson68Bua Runners47:46
14 Wayne Butler69Borås49:03
15 Magnus Erixon71IFK Göteborg Orientering49:05
16 Peder Johansson73Göteborg49:12
17 Anders Wirdefeldt72Borås55:12
18 Ronny Ekman66Torslanda56:20
19 Mattias AlgotssonGråbo57:12
20 Anders DahllövGråbo57:12
21 Roy JamiesonVästra Frölunda57:22
22 Johan Tofeldt66Compr.F. Perf.c4p.se1:00:25
23 Mikael Rohlén66Sävedalen1:01:05
24 Thomas Andrenörebro1:02:09
Antal: 24

3. M50 10km
Torbjörn Spaak62Stenungsund Friidrott38:32
Sten Thunberg60Solvikingarna39:24
Lars Swanson63IK Jogg41:11
Bo Melén57Sävedalens AIK42:48
Stefan HeinzHisings Backa42:55
Jan PetrussonUllevi FK45:21
Dan SjölanderIK Stern46:00
Benny ErikssonSolvikingarna47:40
Lennart BengtssonMajornas IK48:05
10 Joachim SjöcronaPixbo49:45
11 Ulf Berndtsson61*49:57
12 Greg Morrison60Göteborg50:16
13 Andreas BergmanPartille50:25
14 Thomas BlåderUllevi FK52:01
15 Johnny Barman56Gunnilse54:46
16 Claes Boström62OK Alehof55:45
17 Mikael Lindgren60Timmerman AB55:48
18 Lars Junemo55Sörlyckan56:18
19 Mikael Holvila63Göteborg57:59
20 Kjell Johansson37Solvikingarna1:02:11
21 Sven BoquistUddevalla1:03:21
22 Sture Tingström39Västra Frölunda1:09:14
Antal: 22

4. K 10km
Nina Persson91Örgryte IS Friidrott37:09
Hanna KarlssonMalmö AI37:43
Emilia Ohlin93Trollhättans IF39:17
Ronja Fjellner89Örgryte IS39:27
Sara Claesson86Göteborg41:08
Malin Strand93Sävedalens AIK41:38
Evelina Beramand94Mölndals AIK43:55
Kristin Jussila80Göteborg45:12
Christina Lindahl76Kem Wa-Dojo46:03
10 Jenny NotfjällSävedalens AIK46:06
11 Maria Olsson77Pantern Running Club46:14
12 Therese von WachenfeldtGöteborg46:14
13 Alice Andersson90Mölndals AIK47:56
14 Josefin NyqvistTingbergs AIS49:13
15 Solgerd Eydal79Göteborg49:31
16 Karolina ÖstmanUllevi FK49:34
17 Ida Legeryd89Lets Deal49:45
18 Lykke Barck74Västra frölunda49:50
19 Petra Kemi77Pantern Running Club50:12
20 Karin Thomson79Göteborg50:43
21 Charlotte Åsenlund72IFK Göteborg Friidrott51:16
22 Karin Larsen75IFK Göteborg friidrott51:25
23 Kristin Hammarsträng73Crea Novis51:33
24 Malin Lagerqvist91Solvikingarna51:43
25 Therese Hansson Rosenqvist68Saab Security51:56
26 Malin Persson84Göteborg52:18
27 Anna Lidberg-GrothGöteborgs Fältrittklubb52:19
28 Anna KarlssonGöteborg52:25
29 Andrea Franzén84Arvika SG52:31
30 Anna Feeney79Stendahls53:10
31 Sara CaprioliLa Barca RC53:13
32 Camilla Svärd84Lets Deal53:20
33 Linda Lorentson80Torslanda54:19
34 Sara Fransson83Göteborg54:34
35 Caroline Andersson75Borås54:48
36 Elinor Johansson84Lubba då!54:58
37 Åsa AnderssonKållered55:18
38 Madelene Bergh74Lets Deal55:26
39 Theres Bergman78IF Skattmasarna56:13
40 Linda Skog80OK Reftele56:17
41 Frida Badenfors85Lets Deal56:19
42 Johanna Karlsson83Göteborg56:41
43 Jenny Nordlund74Lets Deal56:43
44 Jenny Hendel81Göteborg57:00
45 Charlotte WahlrudMölndal57:57
46 Josefin Gustafsson84Lets Deal58:25
47 Kajsa Johansson80Göteborg58:39
48 Carin Nilsson82Göteborg59:07
49 Åse Björnstad60Saab AB59:08
50 Karin Johansson80Stenungsund59:44
51 Magdalena Fens75Mölndal1:00:19
52 Jenny Forshufvud82Göteborg1:00:40
53 Karin Bertilsson75Sävedalen1:01:33
54 Anna-Maria Ölander73Stendahls1:01:55
55 Karin Almström80Mölndal1:02:03
56 Emelie Carlberg90Landvetter1:03:23
57 Marine Laurin54Landvetter1:03:24
58 Catarina Brodin67KUNGSBACKA1:03:48
59 Ramona Gren83Munkedals SoK1:04:32
60 Helena Barwood73Projektgaranti AB1:05:23
61 Vesna Bojovic66Huskvarna Group1:05:28
62 Dorota Kakol Palm64Västra Frölunda1:07:04
63 My Engström56Team Engström1:09:58
64 Ida Engström89Team Engström1:09:58
65 Nathalie Eriksson89Lets Deal1:10:50
66 Lorena M. Vassalo83Lets Deal1:25:49
Antal: 66

5. K40 10km
Martina Blazenin70Partille55:39
Malin Östling67Mölndal56:43
Malin Uddén64Saab56:44
Maria Engman73Hindås SK57:41
Carina Chrona73Västra Frölunda58:06
Suzan Lekberg72Partille1:00:01
Malin Söderling70Sävedalen1:00:03
Malin Kockum66Hindås SK1:01:58
Malin Clausson69Göteborg1:03:38
10 Yvonne Malmsten65IK Stern1:10:04
Antal: 10

7. M motion 5km
Jonas Johansson94Strömstad Löparklubb16:27
Marcus Eriksson90Göteborg18:22
Ernst Noordraven89Örgryte IS18:57
Daniel Johansson74IF Hårdrock18:57
Ralph Peeker58Triathlon Väst20:30
Tobias Johansson77Torslanda20:55
Gunnar Örn SimonarsonGöteborg21:36
Henrik EngvallKungsbacka22:19
Gustav Peeker98Triathlon Väst22:52
10 Johan WickströmIK Stern23:23
11 Stefan Ericsson71mölndal23:33
12 Patric GrandinÄnggården CK24:16
13 Elias Fritzson90Göteborg24:56
14 Pontus Henningsson68Evidente ÖF25:40
15 Jerker RellmarkFMSV25:57
16 Peter Nyqvist80Kållered26:44
17 Peter Gangby71Evidente ÖF27:27
18 Lars Lagerstedt39FK Herkules27:42
19 Mikael KhattabHKIF29:13
20 Olof OlssonVästra Frölunda32:26
21 Ove Nilsson41Uddevalla Skidklubb32:36
22 Magnus Johansson56195634:13
23 Jan-Arne Sagdahl50Utby IK40:18
Antal: 23

8. K motion 5km
Rebecka AnderssonStrömstad Löparklubb19:16
Alida AlivodicTVK22:09
Karin EricsonGöteborg24:00
Linnéa Kjellander94Ullevi FK25:01
Gunilla GustavssonTeam Blekinge25:08
Ulla Littenheim47Uddevalla IS25:34
Ulrika Brandt69Göteborg26:06
Elin Kajsajuntti76Husqvarna Group26:51
Sara Ribacke69Vänersborg27:31
10 Linn Andulv28:28
11 Miriam Vos74Lindome28:34
12 Tina BåthFloda28:40
13 Caroline Darnand80Göteborg29:26
14 Anna FrögeliusVästra Frölunda29:26
15 Susi Burton60-29:50
16 Belinda Christensen74Göteborg30:24
17 Johanna Osbeck82Göteborg30:45
18 Helen SzelagowskiGöteborg32:46
19 Karin BergetunGöteborg32:46
20 Therese Karlsson79Göteborg33:42
21 Beata Jungselius82Redbergsvägen 2436:13
Antal: 21

9. P17 5km
Johan Lindgren96Mölndals AIK15:48
Gabriel Steffensen96Sävedalens AIK16:03
Daniel Eriksson97Mölndals AIK17:44
Hampus Eriksson97Sävedalens AIK18:09
Mattis Hallberg97IK Uven19:39
Filip Wadman97Mölndals AIK19:45
Antal: 6

10. P15 5km
Leo Magnusson98Sävedalens AIK16:07
August Mollén99IK Norrköping Friidrott17:07
Markus Bredberg98Mölndals AIK20:04
Andreas Gillåker99Mölndal20:13
Johan Olson98Mölndals AIK20:14
Markus LundborgUllevi FK20:14
Johan Allgöwer 98Sävedalen 20:19
Marcus Gillåker99Mölndal 22:13
Lukas Clausson99Göteborg28:56
Antal: 9

11. F17 5km
Malin Jonsson96Sävedalens AIK19:02
Johanna Andersson96Mölndals AIK19:29
Ebba BjörkqvistSävedalens AIK19:34
Anna Dahlsjö96Mölndals AIK19:37
Agnes Granberg96Mölndals AIK20:24
Antal: 5

12. F15 5km
Emma Magnusson99Mölndals AIK19:13
Alexandra Simonssen98Mölndals AIK20:21
Alice GrebergMölndals AIK20:39
Moa Carlsson98Sävedalens AIK21:48
Josefin Persson98Sävedalens AIK22:05
Linnea SmalströmRävlanda22:44
Astrid Woxenius99Sävedalens AIK24:07
Anna Kuutti99Tingbergs AIS25:33
Sofia Olsson26:12
10 Elif Karacan99Sävedalens AIK26:25
Antal: 10

13. P13 2km
André Mellqvist00Sävedalens AIK6:53
Albin Thunberg00Sävedalens AIK7:22
Felix Larsen Nilson00IFK Göteborg Friidrott7:27
Alexander Bucht01Sävedalens AIK7:28
Albin LysellIK Stern7:36
Paul Chaufour00Ullevi FK7:43
Jakob EngströmLerum Friidrott7:43
Erik Boethius00Kongahälla AIK7:51
Alvin Ånestrand00Sävedalens AIK7:51
10 Oscar Qvist01Ik Ymer7:51
11 David Strandberg00IFK Göteborg Friidrott7:57
12 Carl Josefsson01Sävedalens AIK8:03
13 Malkolm Lundkvist00Sävedalens AIK8:03
14 William Falk00Kongahälla AIK8:18
15 Tom Altskär01Sävedalens AIK8:33
16 Oscar EliassonAlingsåsTriathlonklubb8:35
17 Fabian Berntsson01Sävedalens AIK8:48
17 Liam Johansson01Alingsås Triathlonklubb8:48
19 Johannes Kron01Sävedalens AIK8:51
20 Carl Malmström00Kongahälla AIK8:58
21 Anton Välkki01IFK Göteborg Friidrott9:18
22 Oskar Karlberg00Kongahälla AIK9:23
Antal: 22

14. F13 2km
Wilma Nielsen01Sävedalens AIK7:46
Sofie Eriksson00Sävedalens AIK7:50
Julia Nielsen01Sävedalens AIK7:50
Alexandra Gullberg01Sävedalens AIK7:54
Matilda Ekenberg00Sävedalens AIK7:59
De Coninck Gael01IFK Göteborg Friidrott8:04
Ella Larsen01IFK Göteborg friidrott8:07
Sara Dahlen00Lerum Friidrott8:11
Alma Johansson00Alingsås Triathlonklubb8:12
10 Ida Holmquist01Sävedalens AIK8:18
11 Alice Kjellander00Sävedalens AIK8:22
12 Alexandra Pekic00IFK Göteborg Friidrott8:36
13 Emma Andreasson00Sävedalens AIK8:36
14 Signe Wettergren01Sävedalens AIK 8:45
15 Elin Svedberg01Göteborg9:20
16 Isabella Donner00IFK Göteborg Friidrott10:51
Antal: 16

15. P11 1km
Rasmus Frödin-Karlsson02Sävedalens AIK3:26
Elliot Hartvigsen02Sävedalens AIK3:35
Alexander Lindahl02Kem Wa-Dojo3:35
Lukas Larsson03Alingsås Triathlonklubb3:36
Jakob Rahm02Sävedalens AIK3:37
Anton UusvoogPartille IF3:47
Fabian Lysell03OK Alehof3:47
David Eriksson03Sävedalens AIK3:47
Harald EkenbergIK Stern3:49
10 Noa Escobar Särnbratt02Sävedalens AIK3:54
11 Casper Skepp03Sävedalens AIK4:00
12 Carl Erixon03Mölndals AIK4:02
13 Alvin LövgrenGöteborg4:04
14 Anton Laanep02Sävedalens AIK4:07
15 Leo Frid Göransson02Sävedalens AIK4:10
16 Leon Garcia Gyllensten06Göteborg4:10
17 Jacob Ohlsson02Sävedalens AIK4:11
18 Max Jansson02Alingsås Triathlonklubb4:12
19 Johan Andersson03Sävedalens AIK4:13
20 Joel Åsenlund02IFK Göteborg Friidrott4:14
21 Filip Svanberg03Qviding FIF4:15
22 Marcus EisnerAlingsåsTriathlonklubb4:15
23 william Brandt03Göteborg4:25
24 Ludwig Thunberg03Sävedalens AIK4:28
25 Leo Lidbrink03Sävedalens AIK4:33
26 Emrik Taserud02Sävedalens AIK 4:34
Antal: 26

16. F11 1km
Alva Strandberg02IFK Göteborg Friidrott3:28
Emilia Lahode02Ik Ymer3:47
Nellie Nygren03Sävedalens AIK3:50
Wendela Yhlen graf02Sävedalens AIK3:54
Alva KrusGLTK3:58
Alva Lundberg03IFK Göteborg Friidrott4:05
Emma Gillåker03Mölndal 4:10
Inez Åsenlund03IFK Göteborg Friidrott4:19
Frida Palmqvist03Mölndals AIK4:21
10 Ella Eliasson03Sävedalens AIK4:24
11 Lisa Braaf02Göteborg4:27
12 Ida Blom Lannfelt03IFK Göteborg Friidrott4:28
13 Elsa JohannessonMölndals AIK4:29
14 Frida Malmström02Kongahälla AIK4:31
15 Sofie Asterling03Göteborg4:50
16 Susanna SjögrenMölndal5:05
17 Ada Clausson03Göteborg5:25
Antal: 17

17. P9 1km
Arvid Skepp04Sävedalens AIK3:52
Johan Rahm04Sävedalens AIK4:02
Tim Jansson05Alingsås Triathlonklubb4:07
Olle Edvardsson04Kongahälla AIK4:08
Isak Lindqvist05Bohus IF Friidrott4:11
Gunnar Fovaeus04Sävedalens AIK4:11
Isak Bjurströmer05Sävedalens AIK4:12
Julian Öhlin05Sofiagatans vänner4:13
Gustav Jahn04Hjuviks AIK4:16
10 Simon Ohlsson05Sävedalens AIK4:18
11 Joel StrömkvistGAIS4:25
12 Isak Rybecker05IF Kville4:25
13 Oden Grahm Goles04IFK Göteborg Friidrott4:26
14 Oscar CarlyonGAIS4:34
15 Daniel Linberg04Kongahälla AIK4:36
16 Vilgot Jorméus05Sävedalens AIK4:40
17 Edvard Jahn06Hjuviks AIK4:46
18 Jakob Stenqvist04Sävedalens AIK4:54
19 Carl Ekberg04Sävedalens AIK4:58
20 Oskar Bjurströmer07actionpoint5:07
21 Elias SjöcronaPixbo5:10
22 Anton GillåkerMölndal5:14
23 Hugo OlofssonGöteborg5:30
24 Leonard Kern04Sävedalen5:32
25 Erik Südhoff05Sävedalens AIK5:38
26 Andrè Laanep06-5:40
27 Casper Wall06Älvängen5:40
28 Joel Ramberg Themelis04Bergum IF5:47
29 Filip Ramberg Themelis06Olofstorp6:10
30 Leo KhattabRävlanda6:26
31 Lukas Wavik06Sandhults Karateklubb6:34
32 Joel BjuhrStenungsund6:47
Antal: 32

18. F9 1km
Malva LarssonIFK Göteborg4:10
Ida Pettersson04Sävedalens AIK4:34
Wilma Bohm04Sävedalens AIK4:36
Ivana Pekic05IFK Göteborg Friidrott4:39
Astrid Virén04IFK Göteborg Friidrott4:40
Julia Wallberg04OK Alehof4:41
Carolina Lindahl04Kem Wa-Dojo4:43
Kajsa EkenbergIK Stern4:44
Agnes FrimannssonSävedalens AIK4:48
10 Emma Braaf04Sävedalens AIK4:57
11 Matilda Asp04Sävedalens AIK4:59
12 Linnea LysellGöteborg4:59
13 Elin EisnerAlingsås Triathlonklubb5:02
14 Hanna EliassonAlingsås Triathlonklubb5:04
15 Alma Haglund Wessman04Göteborg5:05
16 Sofia Fransson04Sävedalens AIK5:21
17 Tilda Lindqvist06Bohus IF Friidrott5:26
18 Elsa Woxenius04Sävedalens AIK5:26
19 Linda Asterling05Göteborg5:38
20 Tyra Taserud06Sävedalens AIK 5:51
21 Nellie BuyagiSävedalens AIK5:53
Antal: 21

Antal fullföljande totalt: 459

© Track & Field, Christer Falk