Resultatlista
Lerumsloppet 2013-04-27
 


1. Män 10km
Carl Wistedt80Huddinge AIS33:01
Björn Hammar92Sävedalens AIK34:03
Joakim Engström82Kongahälla AIK35:29
Henric Dernegård81Ålems OK35:47
Tobias Anderang95IK Ymer36:06
Josef Källström74Mölndals Roddklubb36:14
Philip King74Göteborgs cykelklubb36:41
patrik johansson79team patrik36:48
Johannes Öhlin73Solvikingarna37:27
10 Hampus Karlsson88Hälle IF37:43
11 Klas Östbye74Solvikingarna37:47
12 David Pettersson91Lerum37:53
13 Martin Melin77Långared LK37:56
14 Johan Lindström78Vårdcentralen Lerum38:20
15 Mikael Zachrisson65Lerum Friidrott38:26
16 Markus Lindahl79Skogshjortarna38:33
16 Sören Sturesson70Lerums SOK38:33
18 Anders Kadmark67Solvikingarna38:37
19 Mathias Björndal74Lerum38:40
20 Mattias Janson68Axgatanrunners38:43
21 Peter Almgren72Medfokus AB38:45
22 Anders Järrebring78Lonesome Runners38:48
23 jakob sjöstedt77kvarteret kolumbus38:55
24 Rasmus Toll93Spring så fort du kan39:05
25 Emir Halalkic83Torslanda39:14
26 Torstensson Mats73RIF39:21
27 Ronnie Liljeqvist75Räddningstjänsten39:34
28 Hans Gustafsson69Lerums kommun39:36
29 Henrik Ekström81Lerum39:43
30 Thor Wahlberg58Solvikingarna39:44
31 Jens Halvarsson82OK Landehof39:52
32 Henrik Hammarlund63Solvikingarna40:08
33 Magnus Jägerman72Triathlon Väst40:09
34 Anders Rimén68Mölndal40:11
35 Anders Andersson73DerArne LK40:15
36 Erik Rodin81Tingstad Papper AB40:18
37 Torbjörn Johnsson75FLODA40:23
38 Anders Thorin71Hindås Skidklubb40:24
39 Patrik Roback68Lerum Friidrott40:26
40 Joakim Lund72Wisby Tankers - Thun Tankers40:27
41 Mattias Lüppert71Hindås Skidklubb / Triathlon V40:32
42 Christer Brasta71Actionpoint40:33
43 Manne Wahlberg 79Lerum40:34
44 Jesper Svensson69Triathlon Väst40:36
45 Hans Andersson65Vårgårda IK40:39
46 Christoffer Johansson89Alingsås40:39
47 Oscar Eriksson93FBC Lerum40:45
48  Okänd 165940:51
49 Mattias Gustafsson73Kvarnbyns LS40:55
50 Andreas Dahlgren76Göteborgs Spårvägar41:02
51 Joachim Persson64Solvikingarna41:04
52 Fredrik Jonsson95Lerum41:14
53 Pether Abrahamsson81Öxabäck VIK41:15
54 Peter Öfverström70Alingsås HK41:26
55 Oskar Karlsson81Vasakronan41:34
56 Fredrik Holmqvist72Ale 90 IK41:37
57 Peter Edwardsson61Lerum41:42
58 Joakim Steen70Ulricehamn41:43
59 Johan Lång70Göteborg41:52
60 Mattias Dennerbro82Kungälv42:01
61 Bo Melén57Sävedalens AIK42:03
62 Björn Fagerström66Mölndal Outdoor IF42:04
63 Per Hedström74Lerum42:23
64 Victor Eriksson91FBC Lerum42:29
65 Peder Gyllenhammar74Öxeryd Runners42:29
66 Dan-Olof Johansson68Ok Alehof42:31
67 Mattias Johansson72Alingsås42:36
68 Håkan Nilsson71FBC Lerum42:38
69 Peter Haknert72Alingsås42:41
70 Daniel Kanje78Lerum42:47
71 Lasse Rolén62Trögfattarföreningen42:52
72 Markus Lihnell85Solvikingarna42:58
73 Jacob Palmblad93Floda43:09
74 Erik Larsson78Stena Metal International AB43:10
75 Martin Johnsson65Mölndal43:13
76 Niklas Camitz72IF Skattmasarna43:14
77 Fredrik Forsberg72Gråbo43:15
78 Robert Karlsson70IK Jogg43:21
79 Patrik Stansvik73IT Kompetens, datautbilning43:24
80 Simon Hermanson89Chalmers43:27
81 Johan Skårbratt81Göteborg43:29
82 Richard Zätterman71AXA SC43:31
83 Marcus Lenndin93Piteå43:32
84 Sebastian Kaldrup92Lerum43:33
85 Patrik Johansson72Solvikingarna43:35
86 Per Carlsson81IK Stern43:37
87 Jimmy Engström77Lerums kommun Vård och omsorg 43:55
88 Anders Johansson82Ale90 IK43:58
89 Nasratullah Najafi83Göteborg43:59
90 Niklas Rung72Floda44:06
91 Robert Maretic73Västra Frölunda44:09
92 Andreas Rolén93SpelPunkten44:13
93 Peter Willsund69FBC Lerum44:16
94 Joachim Södergren72Mölndal44:25
95 Tobias Waborg78Lerum44:26
96 Arvid Berzelius78Alingsås44:30
97 Rolf Mattsson61Solvikingarna44:34
98 Daniel Südow71Göteborg44:35
99 Magnus Dahlsjö69Länsförsäkringar Fastighetsför44:36
100 Anders Reuterberg71Lerum44:37
101 Kent Johansson75Lerum Bordtennissällskap44:38
102 Andreas Svanborg76Stenkullen44:41
103 Andreas Carlsson81GCFF44:44
104 Victor Hermansson89Lerum44:50
105 Kent Andersson67Soffan ÄrBäst44:53
106 Thomas Tjellström70FK Herkules44:54
107 Ragnar Uppström64FK Herkules44:56
108 Mattias Simonsen71Lerum45:00
109 Elias Moberg82Floda45:02
110 Ulf Sahlin61rosengrens Advokatbyrå45:03
111 Jonas Stendahl78WALLSTREET45:07
112 Andre Lundqvist70Mölndal45:09
113 Joakim Rinman88Göteborg45:14
114 Magnus Stenhede65Floda45:25
115 Mattias Flodén72Lerums kommun45:27
116 Daniel Olsson82hermelinhandels45:30
117 Marek Ludwinek75Skara45:30
118 Mats Ågren65Floda45:31
119 Anders Nyberg65lerum45:32
120 Peter Svensson85Långared LK45:32
121 Fredrik Dejby60Halmstad45:36
122 Anders Arvidsson65Audi Göteborg45:43
123 Anders Carlsson77Skanska IF45:44
124 Dan Bergman81Waggeryds IK45:45
125 Robert Hamilton81Lerums kommun45:47
126 Fredrik Haller69Lerum45:50
127 David Hamilton84Göteborg45:53
128 Jacob Ryder86Stenkullen GoIK45:55
129 Fredrik Bokhede73Stjärnkulla IF46:00
130 Jan-Erik Johannessen69Getskärs46:00
131 Christian Koch65Västra Frölunda46:08
132 Peter Lantz81ALINGSÅS46:17
133 Michael Locksén64Lerum46:22
134 Nicklas Sehlin79Alingsås Sim & Liv46:23
135 Tobias Martis77Stenkullen GoIK46:24
136 Mattias Ottis72Lerum46:26
137 Lars-Inge Berntsson74Club Absolut Innebandy46:28
138 Martin Leman71Öisare i Lerum46:31
139 Niclas Olstedt74LERUM46:33
140 Peter Johnsen72Lerum46:35
141 Johan Hultén85Åsa Boyz46:36
142 Johan Bengte85Zitac Consulting46:36
143 Mattias Balkander70Sjöviks SK46:40
144 Per Kjellberg83Göteborg46:42
145 Mats Karlholm64Lerums kommun46:48
146 Herman Galle79Alingsås46:48
147 Jens Schleret71Lerum46:49
148 Håkan Pettersson63Lerums kommun46:50
149 Johan Samuelsson58Lerum Friidrott46:54
150 Fredrik Sipari76Floda46:57
151 Daniel Eriksson77Lerums kommun46:58
152 Lars Karlsson77Team Emil Karlsson47:00
153 Pontus Byberg81Magra IS Skidor47:01
154 Wayne Butler69Borås47:01
155 Pontus Larsson90FBC Lerum47:01
155 Fredrik Hjelm74Lerum47:01
157 Fredrik Hellberg86Länsförsäkringar Fastighetsför47:03
158 Mirko Olmos Torrico76C.D. Libertad47:15
159 Henrik Erling81Göteborg47:17
160 Marcus Rollfelt73Lerum47:17
161 Peter Johansson63Koxås47:18
162 Kari Räisänen69Partille47:25
163 Joakim Sandin80Team Sportia47:27
164 Henrik Lennartsson80Lerum47:30
165 Benjamin Åsberg93Less47:37
166 Fredrik Åhnsberg91Lerum47:37
167 Oscar Sveide91Donator AB47:39
168 Ulrik Hjalber72Floda47:41
169 Magnus Rizell63GFK fan47:47
170 Per Wilkås64Örebro47:48
171 Peter Hansson74Lerum47:49
172 Martins Svensson86Göteborg47:49
173 Göran Westerlund55Alingsås47:52
174 Martin Gottfridsson74Lerum47:54
174 Fredrik Almqvist79-47:54
176 Peter Eriksson77Länsförsäkringar Fastighetsför47:55
177 Pelle Friberg79Erlingkakel47:59
178 Fredrik Jansson76Mölndal48:01
179 Thomas Lenberg71Lonesome Runners48:07
180 Fredrik Westman75Mölnlycke Health Care48:14
181 Daniel Joelsson81Kungsbacka 48:19
182 Harri Laitinen65Floda48:23
183 Kotte Ohlsson61Kotte Management48:24
184 Jonas Larsson65Lerums Kommun 48:28
185 Mikhail Voznessenski 72Västra frölunda48:39
186 Casper Mårtensson99Gråbo48:40
187 Andreas Hawerman97FBC Lerum P9748:50
188 Jokakim Möller76Lerum48:57
189 Anton Bornlid98Landvetter48:58
190 Göran Carlbom68Team Saab V648:59
191 Christopher Bornlid66Landvetter48:59
192 Stefan Jonsson71Mölndal49:01
193 Johan Lagerlöf76Arrow Runners49:02
194 Axel Ågren97Floda49:03
195 Patrik Sahlsten72Lerums Konståkningsklubb49:08
196 Rasmus Lundberg Carlsson90ICA Kvantum Lerum49:08
197 Henrik Hörstadius66Floda49:09
198 Ulf Jonasson63Volvo IT49:09
199 Conny Börjesson46Bil&Kaross,Hindås49:10
200 Thomas Björklund77Lerums BTS49:14
201 Pierre Lavaine67Alingsås49:17
202 Dan Helgesson63FBC Lerum49:20
203 Per Lundin57St:Kilda49:21
204 Lars Bolin73LERUM49:25
205 Jan Sveide59Donator AB49:25
206 David Larsson66Öxeryd Runners49:27
207 Per-Olof Forsbom 79Volvo Personvagnar AB49:32
208 Lars Axvi74Lerum49:43
209 Börje Öberg63SK Mjörn49:49
210 Tommy Wedlin84Lerum Energi AB50:04
211 Tom Lundqvist70Floda50:05
212 Mikael Boke64Acrevi Revision50:05
213 Henrik Thyrén71FBC Lerum P 04P50:06
214 Leif Skyttgård57Vinci Energies50:10
215 Pontus Dahlström57MacGregor IF50:17
216 Göran Lember72Brüsseldorf All Stars50:19
217 Anders Kling81Klingons50:21
218 Torbjörn Bergendahl69FBC lerum50:30
219 Henrik Svensson72Svensson & Co50:32
220 Mats Svanberg66GRÅBO50:39
221 Håkan Holgén65Lerum50:40
222 Peter Lindqvist77Kolozzeum Runners50:40
223 Björn Mårtensson67Gråbo50:41
224 Christopher Westdahl82Ullevi FK50:41
225 Bosse Wennergren67Lerum50:45
226 Martin Jonsson75Lerum50:45
227 Tomas Strömvall60Volvo IT50:47
228 Tony Elias 54Lerums kommun50:50
229 Jeppe Magnusson52Lerum50:51
230 Anders Julin74Lerum friidrott50:53
231 Niklas Hult70Stenkullen50:54
232 Johan Kling81Klingons51:14
233 Jonathan Sagré93Alingsås51:14
234 Pär Persson67LESS51:19
235 Benny Önnefält75Borås51:25
236 Anders Johansson 73Floda51:26
237 Hans Lindgren44HL-Sport51:28
238 Kristoffer Jansson 77Länsförsäkringar Fastighetsför51:35
239 Per Carlsson69Torpadals IK51:40
240 Martin Karlsson72Stannum Runners51:48
241 Mikael Duvander64FLODA51:54
242 Tobias Pettersson81LERUM51:56
243 Dan Gustavsson85Länsförsäkringar fastighetsför51:57
244 Adners Ahl70Lerum51:59
245 Ola Winsnes71Lerum52:00
246 Erik Törnkvist90Herrljunga52:02
247 Bengt Olsson64Floda52:05
248 Richard Biveby71FBC Lerum52:06
249 Niclas Holmberg94Lerum52:10
250 Thorbjörn Grindhage60Friskis o svettis52:13
251 Richard Blennback80Göteborg52:21
252 Christian Lagerstedt73Acando Consulting AB52:24
253 Jens Christian Larsen74Lerum52:28
254 Olle Jansson64Lerum52:28
255 Michael Ahlgren63GAIS52:30
256 Magnus Tiderman73Lerum52:32
257 David Adrian84Borås52:33
258 Conny Westerlund70Lerum52:46
259 Tomas Fixell64FBC Lerum52:47
260 Erik Schüler75Privat52:48
261 Ingemar Loeb47Kullavik Road Runners52:52
262 Patrik Nilsson68Team Saab V652:57
263 Mikael Lorentzon67Floda52:58
264 Jim Björklund78Lerums kommun53:10
265 Staffan Pettersson74Lerum53:11
266 Jan Olof Grönlund57Grönlunds Fastighetsbyrå53:12
267 Mikael Nyman69Stenungsund53:13
268 Johan Åstrand75Göteborg53:15
269 Johan Ahlstedt75Lerum53:16
270 David Klarin93Lerum53:19
271 Göran Lind65FBC Lerum53:24
272 Martin Gassilewski69Olofstorp53:27
273 Ronnie Sjökvist69Nemos Vänner53:28
274 Dennis Kaldrup68Lerums IS53:55
275 Nicklas Åberg78Lerum54:00
276 Erik Karlsson80SWECO54:02
277 Jonas Gamborn60GKSS54:07
278 Johan Andersson70FBC Lerum54:08
279 Fredrik Johansson67Långaveka Hemen54:10
280 Jan Alestig64Partille54:10
281 Jan Gustaf Roempke64Lonesome runners54:15
282 Stephen Miller65Göteborg54:17
283 Jonas Hansson76Lerum54:18
284 Fredrik Jonasson68Flodéns Byggnads AB54:23
285 Mendo Veljanovski51privat54:34
286 Niklas Johansson Miglavs93Aquadeli54:37
287 Pettersson Anders66FBC Lerum54:40
288 Olivier Johner70JNS Sweden AB54:44
289 Tomas Eriksson71Lerums kommun54:46
290 Hans Axell68Lerums IS54:49
291 Mikael Olsson63Lerum54:52
292 Mika Blomqvist71Göteborg Energi55:01
293 Fredrik Boman65Floda55:04
294 Conny Ohlsson44IFK Göteborg55:14
295 Lennart Rosendahl58Lerum55:42
296 Benny Sunebo77Lerum55:46
297 Staffan Berntsson52Lerum55:46
298 Mathias Odén73Gråbo55:51
299 Mikael Svenn89Trollhätan55:52
300 Christofer Engberg62CPAC Systems56:15
301 Jörgen Lösnitz68Torslanda56:18
302 Per Zetterstrom71Göteborg56:20
303 Torbjörn Båth70Stenkullen56:21
304 Thomas Efraimsson53Borås56:25
305 Karl-Erik Johansson56Lerum56:32
306 Olof Stenström64Lerum56:48
307 Johan Ulander67Mellan ax å backe56:51
308 Jesper Ekendahl72Ekendahls Åkeri AB56:52
309 Stefan Höög61Karlsbo LK56:54
310 Peter Jemtfelt66Moderaterna i Lerum56:54
311 Christian Sköld75Nordåsens runners56:56
312 Per Gill63Fbc Lerum57:06
313 James Gateau65Angered57:14
314 Henrik Gustafsson77Lerum57:19
315 Johan Tofeldt66SAIK57:41
316 Jonas Källvik76Lerum57:45
317 Jörgen Haggren74Peab IF57:46
318 Johan Svenningsson65FBC Lerum57:51
319 Henrik Persson80Falköping58:12
320 Patrick Wallin67FBC Lerum58:19
321 Thorbjörn Ahlberg58Internet.se58:38
322 Noha Sorani84Göteborg58:39
323 Kari Vikman66Stenkullen HD Riders58:51
324 Torbjörn Johansson65OK Älgen58:52
325 Samuel Stoltz76Lerum58:55
326 Jan Larsson38Lerum friidrott59:04
327 Jan Holgersson50Navåsens FK59:14
328 Mats Andreasson67Floda59:22
329 Peter Jönsson50Västra Frölunda59:29
330 Janne Themelis66Telia IF59:36
331 Magnus Brattelius 70Yes59:43
332 Johan Broberg74Lerum1:00:21
333 Hans Molander72Lerum IS1:00:32
334 Rolf Bergstrand41Ödsmål1:00:48
335 Reino Bergman52Lerums Kommun1:00:49
336 Richard Jaconelli79Nordåsen runners1:01:08
337 Tony Vågsund76Stenungsund1:01:24
338 Benjamin von Jahf80Lerum1:01:27
339 Trygve Orderud68GEA Westfalia1:01:29
340 Eddie Dahlin69Coor Management1:01:29
341 Patrik Nährström75FLODA1:01:59
342 Claes Högberg59Göteborg1:02:00
343 Mikael Wennerström63Alingsås1:02:03
344 Leo Carlsson66Lerum1:02:03
345 Jan Ander47Lerum1:02:22
346 Claes-Göran Davidsson47Ikaros Datakonsulter1:03:35
347 Rasoul Raisi54Lerumsygmnasium1:04:24
348 Kent Eliasson54Alfakonsult1:08:16
349 Anders Svantesson62Tollered1:08:58
350 Karl Gustav Svensson35Kungsbacka1:09:34
351 Alf Jansson45Revsand1:19:20
352 Lars Jonason52Acando AB1:20:19
Antal: 352

2. Kvinnor 10km
Therese Olin82Ullevi FK36:19
Emma Belfasth85Ullevi FK37:28
Sara Holmgren90Sävedalens AIK38:01
Karin Nilsson82Ullevi FK39:43
Anna Hallberg86Ullevi FK41:02
Vilma Karlström97Alingsås42:46
Anna Hederström80Lerum45:02
Solveig Derås68SOK Knallen45:17
Lotta Mattsson71Solvikingarna45:29
10 Ulrika Toll69Spring så fort du kan45:37
11 Maria Hörnquist75Friskis & Svettis45:51
12 Ingrid Stjernholm62Lerum46:06
13 Johanna Engström79Lerum46:35
14 Madeleine Johansson70Västra Frölunda46:44
15 Sofia Löytynoja63Solvikingarna46:44
16 Elke Ericson73Lerums basket47:09
17 Martina Elf82Göteborg47:12
18 Lisa Ekström82Lerum47:30
19 Lotta Carlmark72Floda IBK47:36
20 Erica Eek70Audi Göteborg47:43
21 Eva Meding76Crossfit Lerum47:48
22 Märit Bergendahl69FBC Lerum47:51
23 Jenny Finck83Lerum48:01
24 Amanda Idén Nordin88Halmstad48:03
25 sofia Nilsson75Olofstorp48:11
26 Jhonna Svensson75Svensson & Co48:16
27 Annika Holmström65Vårgårda48:44
28 Linda Frisk91Ica Kvantum lerum49:14
29 Annette Haglund68Floda49:18
30 Åsa Ebenhag74Göteborg49:23
31 Ann-Louise Klasson71Sweco49:25
32 Anneli Skoglund74Lerums friidrott49:27
33 Malin Hellberg89göteborg49:35
34 Susan Sivertsson76FBCLerum49:44
35 Caroline Hellström Erba81Göteborg50:25
36 Karin Wikström71FBC Lerum 50:34
37 Helena Uddh70Lerum50:45
38 Sara Caprioli78La Barca RC50:53
39 Helena Jonasson70Atlet IF50:54
40 Malin Boke68Acrevi Revision51:01
41 Eva Thorselius77Floda51:04
42 Nellie Johansson98Floda51:26
43 Pia Gabrielsson70SÄS Borås51:34
44 Lena Ericsson72Lerums kommun51:36
45 Camilla Axvi71Lerum51:46
46 Kati Sundgren80Gråbo51:48
47 Nena Sokolov-Davidsson75Alingsås52:05
48 cecilia alfredsson71Öxeryds runners52:16
49 Aster Asgedem71Lerum52:31
50 Alexandra Rolén89Chabo52:32
51 Lisa Öberg79Göteborg52:32
52 Johanna Granat86Borås52:33
53 Sofia Duvander92Floda52:46
54 Camilla Larsson72Jonsered52:54
55 Helena Santesson81LERUM52:55
56 Maria Nilsson69Lerums KK53:04
57 Marina Andersson74Lerum53:08
58 Carin Börjesson50Bil&Kaross,Hindås53:08
59 Annica Tibefjäll75Gråbo53:12
60 Annakarin Nilsson67Göteborg53:13
61 Vilma Tipsis98Nemos Vänner53:27
62 Malin Linansky92Max Hamburgerrestauranger AB53:27
63 Karen Alvstad68Lerum53:51
64 Jorunn Friman71Lerum54:02
65 Mikaela Ohlsson73Göteborg54:08
66 Caroline Sjöberg74Mölndal54:27
67 Tina Dejby67Halmstad54:32
68 Heleen Frings68Solvikingarna54:44
69 Karen Ahl71Lerum54:53
70 Cecilia Axell72Lerum55:07
71 Anna Sköld 79Nordåsens runners55:27
71 Lisa Alfredsson83Lerum55:27
73 Maja Roxenrot97Ulricehamn55:33
74 Linda Stene72Göteborg55:41
75 Josefina Galle79Rydsbergsskolan55:48
76 Jeanette Kaldrup67Rosengrens Advokatbyrå55:58
77 Anna Lüppert 71Hindås Skidklubb55:59
78 Kristina Tillenius72Lerums kommun56:04
79 Lena Nordvinter71Lerums kommun56:06
80 Hillevi Gerdtham66Ikaros Datakonsulter56:13
81 Maria Hedström74Lerum56:17
82 elin hilding86göteborg56:27
83 Marie Koch62Västra Frölunda56:28
84 Ulla Norlin61Lerums kommun56:30
85 Lotta Abrahamsson60ÅSA56:38
86 Jessica Hedeberg82Sparbanken Alingsås56:45
87 Eva Rados Edelius78Lerum56:58
88 Jenny Lindberg75Lerum57:10
89 Christina Varnvik71Lerums kommun57:17
90 Kristina Hawerman68Lerum57:25
91 rosita londré55lerum57:26
92 Emma Andersson87Sparbanken Alingsås57:27
93 Sandra Stenhede70Lerums gymnasium57:44
94 Helena Olofsson74Alingsås57:50
95 Annika Grönlund62Lerums Kommun57:55
96 Anna Hedström66Lerum57:57
97 Maud Ahlberger Comi73Mölnlycke57:58
98 Elin Uddståhl80Lerum58:44
99 Carina Erlingsson70Olofstorp58:45
100 Lena Carlsson68Floda58:48
101 Anna Löfberg79Västra Frölunda58:52
102 Annika Weibull67Lerum58:52
103 Camilla Vänt71Dennis Bästa59:03
104 Sofie Sunebo84Linköping59:07
105 Catharina Norlinger61Enskede59:08
106 Annika Zackrisson71Lerums Kommun59:11
107 Annika Wessbro70Lerum59:11
108 Sara Jansson76Göteborg59:36
109 Evabritt Johansson51Lerums kommun59:45
110 Anki Ramde77Lerum59:56
111 Anna Solkulle74Sparbanken Alingsås1:00:30
112 Jennie Jaconelli70Getskärs1:00:31
113 Helena Orsenmark56Solvikingarna1:00:39
114 Gerd Sunebo56Hult1:00:56
115 Caroline Klingener73Lerums kommun1:01:06
116 Linda Stridh77Lerums kommun1:01:26
117 Monika Olsson73Lerums kommun1:01:26
118 Pia Wall70Floda1:01:29
119 Crizalyn Manalili80Stenkullen1:01:50
120 Moa Nährström79FLODA1:01:59
121 Eva Nilsson58olofstorp1:02:12
122 Katrin Patricia von Jahf82Lerum1:02:23
123 Karin Rognehag67Lerum1:02:29
124 Christine Olsson66Gråbo1:03:02
125 Susanne Rajala64Lerums Kommun1:03:22
126 Helena Johansson79Stenkullen1:04:28
127 Jonna Leinonen80Olofstorp1:04:41
128 Linnea Ahlgren96GAIS1:06:09
129 Emelie Björklund89Lerum1:06:45
130 tova sundström92Moderaterna i Lerum1:09:30
131 Ingrid Grange61Bellis växtmiljö1:09:30
132 Malin Andersson80Alingsås1:10:37
Antal: 132

3. Män 5,1km
Leo Magnusson98Sävedalens AIK16:48
Hampus Eriksson97Sävedalens AIK18:29
Per Ottosson95Stenkullen GOIK18:46
Ulf Christiansson66Illsnabba joggarna19:23
Anders Pihl70Lerum Friidrott19:26
Peter Martin67FILK20:04
Felix Roback98LIS20:11
Rasmus Brodin97Lerums Basket20:17
Johan Allgöwer 98Sävedalen20:28
10 Victor Brendelökken97FBC Lerum20:29
11 Fredric Lee Lundberg97FBC Lerum20:29
12 Arvid Ryberg98ÖIS20:34
13 Björn Elfström72Lerum Friidrott21:09
14 Robert Brunbäck72FBC Lerum21:10
15 Stefan Gustafsson80Lerum21:44
16 Jan Vikman62FBC Lerum22:00
17 Morgan Larsson82Stenkullen22:06
18 Markus Karlsson97LERUM22:08
19 Gudmundur Otti Einarsson77Lerums konståkningsklubb22:26
20 Staffan Bernheim70Infotiv Information & Design22:34
21 Hampus Janson98Torpadals IK22:58
22 Albin Sivertsson02FBCLerum23:03
23 Joakim Svenrot96FBC Lerum23:14
24 Martin Bäckdahl97FBC Lerum23:18
25 Simon Engdahl95Västra Frölunda23:18
26 Elias Lennevi99Lerum Landhockey23:35
27 Jonas Wallin71FBC Lerum23:37
28 Ola Bergström64FBC Lerum24:03
29 John Bergendahl97FBC Lerum24:34
30 Vilhelm Melkstam98Lerums SOK24:42
31 Ludvig Carlsson01LIS25:07
32 Daniel Eriksson75Lerum25:14
33 Filip Karlsson95LERUM25:25
34 Ola Nordqvist70FBC Lerum25:40
35 johnny larsson63torpskolan25:50
36 Carl Johan Ström67Lerum25:52
37 Axel Ström01Lerum25:52
38 Lennart Wärmlind72Lerum26:02
39 Ove Forsberg Sunnervall71Triathlon Väst26:17
40 William Ström02Lerum Landhockey26:19
41 Johan Issazadhe00Lerums Landhockey27:09
42 Anders Dahlberg71FBC Lerum/P05 Lions27:23
43 Toni Priore62FBC Lerum P0227:30
44 Albin Conradson02Lerums Landhockeyklubb27:36
45 Stefan Sivertsson77Lerum27:45
46 Micael Haraldsson77Lerum27:46
47 Lars Lagerstedt39FK Herkules28:03
48 Göran Åberg60Lerum Friidrott28:04
49 Dan Gustafsson59Stenkullens Aikido28:06
50 Dag Conradson65Lerums Landhockeyklubb28:25
51 Mats Karlsson66LERUM28:32
52 Fredrik Widahl73Lerum28:49
53 Jim Toscas94Floda29:26
54 Sjökvist Anders65Lerum29:39
55 Peder Nilsson75Gubbvaden29:41
56 Magnus Andersson73Kongahälla AIK30:22
57 Jonas Cronhamn98Olofstorp30:27
58 Erik Dahlberg69FBC Lerum30:56
59 Jan Rydin60Lerum Friidrott31:22
60 Gustav Karlholm97Björboholms TK32:05
61 Sven Larsson71Lerums Kommun32:15
62 Malte Grönberg77R.K.G Bygg32:42
63 Magnus Eriksson44Segeltorp33:40
64 Tomas Lingheden68Fbc Lerum P-02 Tigers36:17
65 Göran Kennemyr39Mölndal36:20
66 Lars_Erik Flodung62SKF Sverige AB37:13
67 Reino Olsson65Lerum Friidrott56:27
Antal: 67

4. Kvinnor 5,1km
Sophie Sundström89Göteborg20:50
Julia Kanerva 98Lerum Friidrott21:49
Annelie Sunnervall77Triathlon Väst23:12
Jessica Öhrström69Lerum23:33
Sara Andersson82Lerum23:41
Pernilla Brasta68Actionpoint 23:43
Ann-Britt Bökmark70Lerum Friidrott24:09
Martina Johansson77FBC Lerum P02 Tigers24:31
Helen Söderholm75Floda BoIF24:32
10 Linn Gerdtham00IK Baltichov F0025:25
11 Annika Almhagen65Säveåvägen 1125:33
12 Malin Verho71Lerums kommun25:33
13 Beatrice Almhagen94Säveåvägen 1125:37
14 Karin Dernegård83Ålems OK25:44
15 Lotta Svärd Gustafsson70Partille25:51
16 Maria Thåliden76Lerums Kommun26:16
17 Jenny C Conradson74Lerums Landhockeyklubb26:17
18 Karin Engström Widell67Lerum26:51
19 Catharina Felix-Vikman61FBC Lerum26:56
20 Emma Ström72Lerum Landhockey27:12
21 Anna Welldén80IK Jogg27:17
22 Lovisa Almhagen96Säveåvägen 1127:24
23 Maja Gunnarsson99Lerums SOK27:38
24 Charlotta Fyrk67Lerums Segelsällskap27:42
25 Zandra Erba82Lerum27:45
26 Alexa von Wrangel67Lerums Landhockey27:49
27 Gisela Glaffey90Trollhättan28:08
28 Malin Carlsson71Lerums kommun28:28
29 Jennie Ricci73Lerum28:52
30 Josefin Mjöberg82Gråbo28:57
31 Maria Jax Ricci64Lerum29:15
32 Maria Gunnarsson70Lerum29:48
33 Anna Frykestig74Lerum29:55
34 Christine Olausson78Lerum31:07
35 Christina Holden77Lerum31:14
36 Johanna Wendel82Gråbo31:22
37 Jenny Rydell72Team Sisu Sisters31:25
38 Anna Wannberg Jönsson77Lerum31:27
39 Sofia Börjesson91gråbo32:18
40 Sofi Bornlid96Landvetter32:39
41 Carina Green69V. Frölunda33:00
42 Jenny Bornlid69Landvetter33:02
43 Janette Rydin71Lerums Friidrott 33:11
44 Marie Berntsson52Lerum33:12
45 Hanna Johansen78Lerum33:13
46 Susanne Fagerström58Lerum33:13
47 Karolina Rydell77Team Sisu Sisters34:44
48 Sus Barliana Klaesson60Floda34:51
49 Malin Alfredsson69Lerums SOK34:56
50 Gia Haraldsson77FBC Lerum 34:58
51 Louise Boman97Floda35:06
52 Marianne Rolén61Floda35:15
53 Anna Hahn Östlund69Green Cargo35:23
54 Josefine Albinsson79Lerum35:47
55 Susanna Ulander67Lerum35:55
56 Michelle Öhlén Hägg94Hjo36:36
57 Maud Strandberg67Papyrus Supplies AB37:13
58 Galina Kulginova59Multicom security AB37:41
59 Liselotte Carlsson72FBC Lerum38:21
60 Lena Hagström68Kristdemokraterna45:20
61 Kia Rhåhult65Bara jag...47:36
Antal: 61

5. Stavgång 5,1km
Lennart Magnusson37Floda38:37
claes-åke magnusson50moderaterna i Lerum39:26
Marita Snällman55Moderaterna i Lerum43:31
Anna-lena Holberg61Moderaterna i Lerum43:32
Christiane Flämig76Olofstorp44:56
Eva Larsson74Lerum45:09
Teresia Hammar Toscas70Lerums kommun45:10
Annelie Eng64moderaterna i Lerum48:41
Anna Lidin72Lerum48:41
10 Karin Tiderman73Lerums kommun48:56
11 Eva Brodén65moderaterna i Lerum48:57
12 Inga-Maj Rosenquist31Olofstorp54:52
13 Lillie Nehrfors27Lerum54:52
Antal: 13

6. Pojkar 14år 3,3km
Mathias Söder99Kongahälla AIK11:50
Henrik Hanning00Floda12:17
William Rydin00LerumFriidrott12:29
Jonathan Skagerberg00Göteborgs fäktklubb12:33
Niklas Johansson99Sävedalens AIK12:36
Nicholas Martin00Göteborgs FK12:52
Andreas Gillåker99Mölndal13:02
Filip Stenberg00Acrevi Revision13:11
Gabriel Sturesson00Lerums SOK13:12
10 Olof Ryberg00ÖIS13:35
11 Lukas Johansson00Floda13:58
12 Marcus Gillåker00Mölndal14:22
13 Tim Edvardsson00Floda BOIF14:53
14 Samuel Karlsson00Floda14:55
15 Adam Edhammer00LERUM15:09
16 Patric Hultin00Floda BOIF15:32
17 David Brattelius Leal99LERUM16:24
18 Daniel Sundström00Lerum18:55
19 Casper Rydén00Floda BOIF19:02
20 Adam Julin00Lerum Friidrott 25:51
21 Emil Arikka Laine99Lerum32:33
Antal: 21

7. Flickor 14år 3,3km
Sofie Eriksson00Sävedalens AIK12:38
Sara Dahlen00Lerum Friidrott13:00
Elsa Palm00Sävedalens AIK13:28
Alma Johansson00Alingsås Triathlonklubb13:34
Sandra Hawerman99FBC Lerum F9914:27
Adina Samuelsson99Lerums Konståkningsklubb14:34
Märta Blide99LSOK14:39
Linnea Wijk00Lerum friidrott14:54
Lizzie Hager99Lerum Friidrott14:55
10 Linnea Åberg99Lerum Friidrott14:55
11 Tindra Järgenstedt00Floda BOIF15:12
12 Emma Green Blomroos00GKIK15:26
13 Frida Roback00FBC Lerum15:57
14 Sofia Nolberg00FBCLerum16:11
15 Linnea Nordqvist00FBC Lerum16:19
16 Clara Helgesson00FBC Lerum16:31
17 Filippa Öhman00FBC Lerum16:42
18 Anna Bergendahl00FBC Lerum17:07
19 Isabella Björnum00FBC Lerum17:13
20 Elin Bigseth00FBC Lerum17:20
21 Lovisa Länje00FBC Lerum17:27
Antal: 21

8. Pojkar 12år 3,3km
Alexander Bucht01Sävedalens AIK12:25
Gustav Klintberg01Lerums IS/FBC Lerum12:31
Elliot Hartvigsen02SAIK12:35
Jakob Lundström02Sävedalens AIK12:36
Alexander Lindahl02Sjöviks SK12:43
Johan Källström02Mölndals AIK12:49
Jakob Engström01Lerums Friidrott12:56
Hannes Jerdborg 02Stenkullen GOIK 13:32
Markus Burman02Partille Hockey -0213:33
10 Noah Ahlgren02Lerums BK13:35
11 Emil Axelsson02Lerums SOK13:37
12 Kalle Wållgren01Lerum friidrott13:43
13 Filip Sandebert02Stenkullen GoIK13:43
14 Jakob Gunnarsson02Lerums SOK14:01
15 Erik Hedström01Lerum14:05
16 Ivan Magnusson02Sävedalens AIK14:06
17 Viktor Johansson01Lerums IS P0114:25
18 Ludwig Sandström02FBC Pantern14:30
19 Oscar Johansson02FBC Lerum P02 Tigers14:31
20 Oscar Eliasson01Alingsås Triathlonklubb14:34
21 Tobias Svensson01Floda boif14:34
22 Lucas Karlsson02Alingsås Triathlonklubb14:37
23 Carl Wendel02LIS p0214:41
24 Timothy Martis02Stenkullen GoIK14:43
25 Arvid Ridderstråle02LBK14:45
26 Joel Priore02FBC Lerum P0214:49
27 Jesper Hallqvist02Floda BOIF P0214:53
28 Liam Johansson01alingsås triathlonklubb15:07
29 kristoffer Svensson01Floda boif15:11
29 Mio Hopkins01Floda Boif15:11
31 Simon Jakobsson02FBC Lerum15:12
32 Emil Hemström01Hemsjö Innebandy15:13
33 Viktor Bernhardtz02Lerums BK15:27
34 Jacob Frick01Baltichov15:28
35 Max Jansson02Alingsås Triathlonklubb15:33
36 Rasmus Klövmark01Tollered15:34
37 Gustaf Isgren01Lerums IS15:38
38 Albin Carlmark02Floda boif15:43
39 Erik Bohman02Lerums friidrott15:43
40 Wilhelm Andsberg00Lerum15:48
41 Oscar Fyrk01IK Baltichov15:53
42 Vilgot Skoglund02Lerum Friidrott15:56
43 Love Widell02Lerums IS15:57
44 Felix Djärv01Lerum16:10
45 Lukas Mindelsohn02Lerum Friidrott16:11
46 Erik Norrsell02FBC Lerum16:23
47 Oscar Edwinsson02LBK16:30
48 Simon Balkander01Sjöviks SK16:36
49 Matteus Bergström01Bävsjöns IK16:46
50 Jesper Holgén02Lerum16:53
51 Jonathan Bolsén01Sjöviks SK17:06
52 Johannes Jansson01Lerum Friidrott17:08
53 Alvin Fazlic-Larsson02FBC Lerum17:09
54 Kent Fenwick Hakenmyr02FBC Lerum17:09
55 Gustav Bolander02FBC Lerum 17:11
56 Niklas Bäckström02Fbc Lerum P-02Tigers17:12
57 Tobias Bodehed01Sjöviks SK17:22
58 Oliver Alm02FBC Lerum17:23
59 Albin Sönnergren00Kullaviks Segelsällskap17:24
60 Axel Björk02Furulunds IK17:33
61 Mathias Celan02FBC Lerum18:01
62 Marcus Eisner02Alingsås Triathlonklubb18:08
63 Ludwig Filipsson02Floda Boif18:14
64 Philip Tapper02FBC Lerum P02 Tigers18:38
65 Albin Juopperi01Floda18:41
66 Johan SvenrotLerums IS18:57
67 Alvin Almingefeldt02Alingsås IF19:07
68 Robin Jyrmark01Lerum19:10
69 Viggo Wickström01Lerum19:19
70 Tobias Wallin02FBC Lerum P02 Tigers/LBK19:51
71 Jakob Dahlberg02FBC Lerum P02 Tigers19:51
72 Adrian Högå02Lerum20:19
73 gustav bäckevall02FBC LERUM20:37
74 Arvid Ekerot02FBC Innebandy20:38
75 Edgar Johansson01LTK20:47
76 Nathanael Bull02V. Frölunda22:00
77 Victor Lindgren02Lerums Friidrott23:27
78 Elliot Ripa02Lerums Friidrott26:22
79 Otto Skogsäter02FBC Lerum27:05
80 Jimmy Kärnstrand02FBC Lerum27:06
81  Okänd 131931:48
Antal: 81

9. Flickor 12år 3,3km
Elvira Carlén01Lerum Friidrott13:43
Linnea Pihl01Lerum Friidrott13:47
Tilda Ricci02Lerums IS14:18
Ella Darrell01Lerum friidrott14:31
Ebba Hager01Lerum Friidrott14:33
Cindy Darrell 02Lerumsfriidrott14:38
Nicole Nilson01FBC Lerum14:40
Emelie Larsson01FBC Lerum14:42
Johanna Lundberg02Lekstorps IF14:48
10 Alva Settergren02Floda BoIF14:54
11 Elin Segerdahl01Lerum IS15:18
12 Julia Tranberg01Lerums IS15:18
13 Emmy Nilsson01Lerums Konståkningsklubb15:30
14 Matilda Hagstrand01Lerum friidrott15:36
15 Frida Zätterman01FBC Lerum15:40
16 Kajsa Ericson01Floda boif f-0115:53
17 Julia Hallengren01Floda boif16:01
18 Alva Jerkhage02Floda Boif16:06
19 Julia Hultgren02Leum16:07
20 Maria Rydén02Floda Boif16:08
21 Sarah Pettersson02Lerum Friidrott16:10
22 Ellen Follin02Fbc Lerum16:14
23 Ronja Bökmark01Lerum Friidrott16:14
24 Emilia Samuelsson02Lerums Konståkningsklubb16:29
25 Lise Wadheden 02Fbc lerum 16:39
26 Cornelia Lindberg01Lerums friidrott16:40
27 Eleonora Björnum01FBC Lerum16:41
28 Linnea Edgren02Lerum Basket16:42
29 Martina Carlsson02FBC Lerum16:43
30 Nora Böke01alingsås triathlonklubb16:44
31 Maja Jöborn01Floda BoIF16:45
32 Josefin Bistedt02FBC Lerum16:47
33 Tilda Melkstam01Lerums SOK16:51
34 Alma Åberg01Lerum Friidrott16:56
35 Sandra Airikka Laine02Lerum friidrott 17:02
36 Minna Simonsen01Lerum17:08
37 Hannah Säyläs01IK Balticov17:08
38 Märta Berggren01Floda17:09
39 Liv Johannesson01Alingsås thriatlon17:10
40 Alice Bake01Lerum17:12
41 Cajsa Mårtensson02Lerums Tennisklubb17:20
42 Maja Leman02Lerumsfriidrott17:23
43 Lisa Andersson02Lerums IS17:24
44 Ella Anderzen01Floda Boif F0117:24
44 Linnea Axell02Lerums IS17:24
46 Madeleine Åsberg01LeSS17:25
47 Hanna Elfström02Lerum Friidrott17:25
48 Johanna Hassel01Lerums IS17:28
49 Elin Lüppert 01Hindås Skidklubb17:35
50 Ida Ågren01dansforum17:36
51 Terese Bodehed02Lekstorps IF17:36
52 Fanny Klasson01Lerums friidrott17:53
53 Tuva Åkerman01FBC Lerum18:05
54 Sjökvist Evelina01Lerum18:10
55 Hanna Ståhl01Lerums IS18:24
56 Elin Bergsman02Lerum18:39
57 Agnes Dahlberg02Lerum Friidrott18:43
58 Alice Herkel02Lerums Konståkningsklubb18:49
59 Matilda Ljungqvist02Lerums Konståkningsklubb19:05
60 Svea Brasta02Actionpoint19:06
61 Lisa Vikman02FBC Lerum19:11
61 Tova Pettersson02FBC Lerum19:11
63 Josefine Wollberg01FBC Lerum F00/0119:11
64 Anni Almgren02Göteborg19:22
65 Sofia Engberg Svensson01Floda Boif19:33
66 Isabella Åström02Partille19:36
67 Ellen Brasta01FBC Lerum F00/0119:37
68 Elsa Boke01Lerum Friidrott19:38
69 Frida Håkansson01Fbc Lerum19:40
70 Cajsa Reuterberg01FBC Lerum19:41
71 Sanna Kullendal02Fbc Lerum 19:42
72 Ella Rollfelt02Lerums IS19:45
73 Vendela Ericson02Lerums basket19:48
74 Emilia Otter02Fbc Lerum20:00
75 Josefine Persson01IK Baltichov20:09
76 Linnea Dahlberg02FBC Lerum20:12
77 Evelina Lundén01Floda BoIF20:17
78 Tilda Prgomet02FBC Lerum F-0220:21
79 Tindra Lindbom02Lerum Friidrott20:43
80 Hanna Petersén02FBC Lerum20:51
80 Hanna Eliasson02Lekstorps IF20:51
82 Kajsa Stenius02Lerums konståkningsklubb20:52
83 Julia Toll02Lerum20:54
84 Nora Sulz01Floda Boif F0121:21
85 Karin Backlund02FBC Lerum F-0221:39
86 Lovisa Björk02Lerum22:12
87 Ella Blick02Lerum22:20
88 Wilma Eng02LIS22:22
89 Martina Lord01Floda22:24
90 Alicia Janemalm02Lerum Friidrott23:31
91 Anna Dahlberg02Lerum23:32
92 Sara Ezet02Lerum23:36
93 Alice Bohlin02Dennis Bästa23:39
94 Emma Olsson01gråbo23:47
95 Rebecka Svanberg02IK Baltichov24:39
96 Olga Johansson02FBC lerum24:41
97 Tilde Sulz01Floda Boif F0125:00
98 Agns Boke02Lerum25:47
99 Ella Valo02Lerum25:47
100 Tiffany Saidaj02Fbc lerum27:36
Antal: 100

10. Pojkar 10år 1,6km
Lukas Larsson03Alingsås Triathlonklubb6:09
Jack Wingqvist03Hjuviks AIK6:24
Samuel Wärmlind03FC Real Göteborg6:32
Carl Erixon03Mölndals AIK6:35
Dan Schurer von Waldheim03Lerums BK6:37
Casper Skepp03Sävedalens AIK6:37
Alfred Larsson03Lerums BK6:38
Simon Karlsson03Floda6:38
Arvid Skepp04Sävedalens AIK6:39
10 Oskar Johannessen03Vallens if6:47
11 Hugo Ridderstråle04Lerums BK6:55
12 Linus Pihl03Lerum Friidrott6:56
13 Noah Pettersson04Lerum Friidrott6:57
14 Hjalmar Svensson04Floda Boif7:00
15 Erik Källström05OK Landehof7:01
16 Nils Thorin03Hindås Skidklubb7:02
17 Arvid Lycke04Floda Boif7:02
18 Philip Nicoletti04Lerumis is7:02
19 Herman Weslien03Lerums IS7:03
20 William Sturesson03IK Baltichov7:06
21 Gustav Sjöberg03Sjöviks SK7:16
22 Jakob Pölder04Lerum7:18
23 Oskar Hedström04Lerum7:19
24 Rasmus Rönn03FBC Lerum7:19
25 Markus Eriksson03Sjövik7:22
26 Elias Jonsson03Lerum7:22
27 Gustav Biveby03FBC Lerum7:25
28 Tim Jansson05Alingsås Triathlonklubb7:26
29 Simon Brouzell03Ursviks IK7:26
29 Sven Hallengren-Öbo03floda7:26
31 Elias Legneroth03Lerums BK Team-037:26
32 Otto Noaksson04Lerum7:27
33 Filip Almquist04Floda7:29
34 Edwin Gullberg03Sjöviks SK7:31
35 Victor Grave04FBC Lerum7:32
36 Nils Romeborn03Lerum7:32
37 Lucas Schürer von Waldheim05Lerum7:33
38 Gustav Faugust03Lerum7:33
39 Elliot Ölander04Lerum7:35
40  Okänd 13187:35
41 Jonathan Karlsson03Stannum Runners7:39
42 Hugo Fällman 03Floda Boif7:39
43 Anton Sahlin/Johansson04Lerum7:40
44 Erik Samuelsson04FBC Lerum7:40
44 Viktor Söderborg03Lerums friidrott7:40
46 Simon Dellton04Stenkullen GoIK7:40
47 Erik Andersson05FBC Lerum/p05 Lions7:41
48 Viktor Stenqvist03Lerum7:43
49 Arvid Sandeskär06Lerum7:46
49 Oscar Sandebert04Stenkullen GoIK7:46
51 Albin Hansson04FBC Lerum7:47
52 Axel Wendel04Ik Baltichov p027:48
53 Emil Kullendal04Fbc Lerum 7:48
54 Isak Söderlund05Lerum7:50
55 Arvid Svenninghed05Goik7:51
56 Filip Salamurovic Larsson03Lerums IS7:51
57 William Fagher03Lerums friidrott7:53
58 Liam Wangerås03FBC Lerum P03 Tigers7:54
59 Arvin Norman Maretic04Grimmeredsby 97:55
60 Leon Svanöe05Vänersborgs FK7:55
61 James Drake05Tollered7:56
62 Philip von der Lancken03Ullevi badminton7:58
63 Axel Johannessen04Vallens if7:58
64 Karl Wilhelmsson04Lerum7:59
65 David Martinsson04Team Martinsson7:59
66 Victor Johansson04FBC Lerum P03 Tigers7:59
67 Hilmer Andersson05Vårgårda IK8:00
68 Oskar Willsund04LERUM8:00
69 Victor Simonsen03Lerum8:01
70 Olle Isaksson07Floda8:03
71 Simon Huber04Fbc lerum8:03
72 Anton Karlsson03FBC Lerum8:04
73 Niklas Gånge03Floda8:05
74 elliot unosson03lerums ck8:05
75 Emil Gustafson0344351 Lerum8:08
76 Hugo Ljungqvist04Lerums ishockey 8:10
77 Theo Rollfelt04FBC Lerum Panthers P048:11
77 Philip Fahlgren05FBC Lerum Panthers P058:11
79 Victor Gustavsson03Lerum8:12
80 Pontus Forsman06Lerum8:13
81 Joar Hedberg04Lerum BK8:13
82 Alvin Ström03Sjöviks SK8:13
82 Erik Widahl04FBC Lerum8:13
82 Victor Hörnquist05Floda8:13
85 Erik Fyrk04FBC Lerum8:14
86 Elias Fredman03FBC Lerum och Baltichov8:17
87 Jesper Torbjörnsson05Stenkullen GOIK8:18
88 Elias Aronsson04Stenkullen Goik8:21
89 Gustaf Grenabo05Stenkullen8:24
90 Hampus Flodmar04FBC Lerum8:26
91 Tim Nordmark03Sävehof8:27
92 Rasmus Sköld 05Nordåsens runners8:28
93 Sasha Voznessenski 06Västra frölunda8:30
94 Linus Wiklander03Lerum8:30
95 Jesper Leinonen04Lerums BK8:32
96 Lukas Nilsson03FBC Lerum8:33
97 Edward Phillips04Floda8:33
98 Fabian Jarhäll06Lerum8:34
99 Anton Ribba04LBK8:35
100 Albin Ekener05FBC Lerum8:41
101 Julius Nordlind03Lerums IS8:41
102 Simon Björk05Furulund IK8:41
103 Erik Holmberg06FBC Lerum8:43
104 Ellioth Saidaj03Baltichov 8:46
105 Jakob Stenqvist05Lerum8:48
106 Carl Lindberg05Lerum8:51
107 Tobias Gustafsson06Lerum8:51
108 Jesper Engelsen05FBC Lerum/P05 Lions8:54
108 August Klemming05FBC Lerum/P05 Lions8:54
110 Jonas Olanders03Lerums SOK8:54
111 Casper Bergstrand04Ödsmål8:57
112 Måns Weslien05FBC Lerum/P05 Lions8:59
113 Ludvig Jahnke05FBC Lerum/P05 Lions8:59
114 Elton Winsnes05FBC lerum p05 lions9:00
115 Simon Löndén04Lerum9:01
116 Marcus Lindqvist03FBC Lerum9:04
117 Adam Skagerberg05FBC Lerum9:06
118 Anton Tiderman03Lerum9:07
119 Alex Hedberg04Lerums IS9:09
120 Rasmus Wiberg05FBC Lerum/P05 Lions9:11
121 Hugo Edwinsson05LBK9:11
122 Efraim Wijk05Lerums IS9:13
123 Attila Andersson05Dexter IS9:14
124 Robbie Martis05Stenkullen GoIK9:15
125 Hugo Karlsson06Team Emil Karlsson9:16
126 Daniel Eriksson05Gråbo9:16
127 Adam Nilsson04Lerum Friidrott9:17
128 Ivar Wijk06Lerums IS9:17
129 Alexander Nordfält05Lerum9:18
130 Elias Rhodin05Stenkullen GOIK 9:18
131 Alvin Söderberg05FBC Lerum/P05 Lions9:20
132 Thor Sandquist03FBC Lerum9:20
133 Emil Larsson06Stenkullen goik9:21
134 Rasmus Hjalber04Floda9:21
135 Elias Söderberg03Torpadals IK9:22
136 Erik Backlund03FBC Lerum P-03 Tigers9:24
137  Okänd 14809:26
138 Hugo Perby05Stenkullens Goik 9:28
139 Boo Brasta04Actionpoint9:29
140 Elias Wranker03FBC Lerum9:30
141 Noah Bergström06FBC Lerum9:32
142 Noel Fagerlin05BK Angus9:32
143 Elian Haraldsson06FBC Lerum 9:34
144 Valdemar Nordlind05FBC Lerum9:35
145 Noah Rohbrahn07Jack & Jones9:35
146 Gustav Hallengren Öbo05Floda9:36
147 Vilmer Unosson06Lerums IS9:38
148 Danny Reidy07Jonsered IF9:40
149 Robin Dahlin03FBC Lerum9:41
150 Isac Ekeroth03FBC Lerum9:41
151 Jacob Schleret06Lerum9:44
152 Anton Kjell04Tollered9:45
153 Charlie Borg06Lerums IS9:49
154 William King06Hindås9:49
155 Alvin Haraldsson04FBC Lerum P04 Panthers9:49
156 Albin Lavsund05FBC Lerum/P05 Lions9:50
157 Filip Thåliden05Knappekullaskolan9:50
158 Gustaf Wendel08Torpadal9:51
159 Filip Martinsson07Ljungskile SK9:52
160 William Molin05Lerum9:52
161 Frans Svanström06FBC LERUM9:53
162 Karl Dahlberg04FBC Lerum9:54
163 Melvin Stenberg05Lerum9:59
164 Nils Svenningsson03FBC Lerum9:59
165 William Unosson06lerums ck10:02
166 Melker Ölander06Lerum10:02
167 Vilhelm Gunnarsson05Lions FBC Lerum10:05
168 Kalle Brouzell05Solna HC10:06
169 Erik Almqvist03Lerum10:07
170 Nils Ekerot04FBC Innebandy10:11
171 Elias Vogl06Lerum10:14
172 Philip Ridderstråle08Lerums BK10:14
173 Samuel Frödell03Floda10:15
174 Marcus Wiberg07Lerum10:16
175 William Lember Vinterskog06Hovås Billdal IF10:19
176 Herman Lember Vinterskog04Hovås Billdal IF10:19
177 Leo TinnbergLerum10:23
178 Jonathan Bull05V. Frölunda10:24
178 Tiger Forsberg05FBC Lerum10:24
180 Elias Haggren07Floda BoiF10:24
181  Okänd 147110:27
182 Emil Sjölund05Lerum10:28
183 Viggo Lemming 07Legobyggarna10:29
184 Hampus Hult04Stenkullen10:30
185 Henry Tångefjord Ryme 05FBC Lerum/P05 Lions10:33
186 Hampus Dalblad06Floda10:38
187 Bastian Zaar03Lerum10:44
188 Hampus Jägermalm06Lerum10:46
189 Fabian Brouzell04FBC Lerum - P04 Lions10:48
190 Liam Liljeqvist04Lerum10:49
191 Emrik Bergman05FBC LERUM P05 Lions10:50
192 Max Bengtsson06Lerum10:53
193 Joel Karlsson06Lerum10:54
194 Gustav Hedlund06FBC Lerum10:55
195 Melker Löndén06Lerum10:58
196 Ivan Larsson06Lerum10:58
197 Albin Carneby Thumb07Lerum10:59
198 Simon Alfredsson03LSOK11:00
199 Philip de Michele Svanberg06FBC Lerum11:00
200 Albin Rapphed06Lerum11:02
201 Jacob Tegner05FBC Panthers 0511:03
202 Alve Svarén03Lerum11:07
203 Noah Karlsson08Lerum11:09
204 Melvin Edvardsson05FLODA11:09
205 Vilgot Thyrén04FBC Lerum P 04P11:10
206 Joel Ramberg Themelis04Bergrum IF11:14
207 elliot lindbom05fbc11:16
208 Olle Tiderman05Lerum11:17
209 Arvid Edvardsson04Dennis Bästa11:19
210 Emanuel Stenqvist05Lerum11:23
211 Leo Winsnes08Lerum11:26
212 Ted Andersson07Vänersborg11:26
213 Emil Nilsson07Lerum11:27
214 Joel Falck05FBC Lerum P05 Lions11:27
215 Joel Ståhl01Lerums IS11:28
216 Felix Olsson05Tollered11:29
217 Mio Nygren-Madsén08Stenkullen11:29
218 Hugo Arvidsson05Lerum11:31
218 Samuel Johansen05Lerum11:31
220 Sebastian Nordfält04Lerum11:32
221 William Sjölund03Lerum11:39
222 Joel Besserer07Gråbo11:39
223 Leo Segerdahl06Lerum11:46
223 Kain Segerdahl08Lerum11:46
225 Leo Lundstrom06Lerum11:46
226 Albin Samuelsson07Lerums Konståkningsklubb11:59
227 Noah Bäckman04FBCLerum12:07
228 Liam Novak05FBC Lerum12:17
229 Melker Hultgren05Leum12:20
230 Elmer Jacobsen08Floda12:21
231 Edvin Jacobsen05Nordåsen runners12:21
232 Albert Leman04Öisare i Lerum12:25
233 August Axell04Lerums IS12:25
234 Gustav Ehlin Claesson08Floda12:26
235 Liam Bomberg06floda12:28
236 Max Fredriksson09Lerum12:29
237 Ludvig Svensson07Idrottsrehab Ullevi12:32
238 Melker Lundberg07Lerum12:33
239 Marcus Perriraz07Lerum12:43
240 Oscar Blomberg03IK Bahlticov12:54
241 Gustav Fixell03FBC Lerum12:58
242 Dexter Andersson09Dexter IS13:00
243 Max Weber04FBC Lerum13:06
244 Philip Söderholm06Floda BoIF14:01
245 Gustav Höjer08Lerum14:05
245 Isak Ström08Lerum14:05
247 Emil Almqvist08Lerum14:08
248 Anton Eriksson07Knattebo förskola14:09
249 Viktor Sönnergren03Kullaviks Segelsällskap14:13
250 Albin Hamresand03Kungsbacka14:20
251 William Bull09Västra Frölunda14:33
252 Hjalmar Hörnquist09Floda14:45
253 Vilmer Ottis07Lerum14:54
254 Vidar Erlingsson09Lerum14:56
255 William Räf05FBC Lerum Bagheera14:56
256 Ivar Axelsson06Lerums BMX15:02
257 Rebecca Pramme03Lerum15:18
258 Olle Widlund04Lerum BK15:41
259 Egil Morén03Lerum15:48
260 Albin Ekeroth06Lerum15:51
261 Arvid Frykestig08Lerum16:33
262 Tim Butler06Borås16:36
263 Kevin Eriksson02Lerum Friidrott17:33
264 Rasmus Tiderman09Lerum18:56
265 Gustav Noaksson08Lerum19:34
266 Lukas Söderblom09Lerum21:08
267 Ludvig Martinsson10Ljungskile SK22:41
268 Lucas Westerlund09Lerum26:01
Antal: 268

11. Flickor 10år 1,6km
Olivia Hjort03GKIK6:40
Karin Tebelius03Lerum Friidrott6:54
Emma Brydolf03FBC Lerum6:58
Emilia Klasson04Lerum friidrott7:02
Ella Haggren03Stenkullen GoIK7:07
Sofia Reidy04Jonsered IF7:16
Disa Brorsson04Floda7:20
Victoria uddegren03Lerums Konståkningsklubb7:28
Felicia Karlsson03Lerums IS7:28
10 Olivia Brunbäck03FBC Lerum F037:29
11 Matilda Lüppert 03Hindås Skidklubb7:29
12 Sarah Berkling04Lerum Friidrott7:32
13 Alicia Eriksson-Ekholm04Stenkullen GOIK7:34
14 Katrin Sol Gudmundsdottir04Lerums konståkningsklubb7:34
15 Elin Tegnér03Lerums friidrott7:35
16 Ida Hawerman03FBC Lerum F-037:45
17 Klara Sandin04FBC Lerum7:51
18 carolina lindahl04SJÖVIK7:51
19 Rebecka Lidin03Lerum7:54
19 Elsa Wållgren04Lerum Friidrott7:54
21 Alice Klintberg03FBC Lerum8:00
22 Ella Grönberg03Hindås SK8:00
23 Ella Sundell04Målöga fanclub8:01
24 Elsa Norrsell05FBC Lerum8:03
25 Stina Persson05FBC Lerum8:03
26 Ellen Bake05Lerum8:04
27 Hollie Darrell06Lerumsfriidrott8:05
28 Vilma Larking04Floda BoIF8:05
29 Sofie Isaksson04Lerum Konståkningsklubb8:06
30 Alicia Eliasson03FBC LERUM8:07
31 Alma Sivertsson05Lerums Konståkningsklubb8:08
32 Stella Alvstad03LIS8:08
33 Ida Isgren04Lerums IS8:08
34 Johanna Simson03Floda BK8:10
35 Tindra Berntsson03Stenkullen GOIK8:10
36 Svea Svanström03FBC LERUM8:10
37 Emmelie Vogl04Lerum8:15
38 Florence Ryberg04Lerum Friidrott8:17
39 Ida Agerskog03Stenkullen GOIK8:18
40 Tilda Jakobsson05Floda Boif8:18
41 Klara Sillerström03Lerums is8:19
42 Julia Aarthun04FBC Lerum8:19
43 Linnea Herkel04Lerums friidrottsklubb8:24
44 Signa marsh04Man United 8:25
45 Therese Wennergren04CrossFit Lerum8:29
46 Rebecka Hjortsberg05IK Baltichov8:30
47 Felicia Andersson03FBC Lerum8:33
48 Frida Gustafsson04Stenkullen GOIK8:33
49 Alicia Hallner03Lerum8:34
50 Maja Axelsson05Lerums SOK8:36
51 Tyra Bake05FBC Lerum8:37
52 Amie Sundgren03Gråbo8:38
53 Tove Remper04Stenkullen GOIK8:38
54 Tilda Lundbek03Stenkullen GOIK8:40
55 Elsa Aronsson04FBC Lerum8:41
56 Lina Engström04FBC Lerum8:42
57 Engla Berndtson04Stenkullen GOIK8:44
58 Elin Osbeck05IFK Göteborgs Friidrottsföreni8:45
59 Felicia Meyer03Lerumskonståkningsklubb8:45
60 Nelly Larsson03Jonsered8:46
61 Tess Österlind04Stenkullen GOIK8:46
62 Emma Ekström04Lerums Konståkningsklubb8:46
63 Tea Taserud04Stenkullen GOIK8:51
64 Hanna Eliasson05Alingsås Triathlonklubb8:53
65 Nathalie Andersson04Stenkullen8:53
66 Olivia Wahlgren04Lerum8:54
67 Emilia Tranberg04Lerum8:56
68 Ebba Toorell03Lerum Friidrott8:58
69 Frida Wikström04FBC Lerum8:58
70 Johanna Biveby05FBC Lerum9:01
71 Tilda Ottis04Lerum9:02
72 Stefhanie Andersson04Stenkullen9:05
73 Natalie Wollberg04FBC Lerum F049:07
74 Kajsa Hagstrand04Lerums IS9:07
75 Naima Forsberg04Gråbo9:09
76 Thea Rosenqvist03Gråbo9:10
77 Lova Nilsson06Lerum9:10
78 Märta Rhodin07Stenkullen GOIK 9:13
79 Ella Ekener03FBC Lerum F039:17
80 Clara Ottzén03FBC Lerum9:19
81 Sophie Brenner04Lerum9:19
82 Hanna WiikFloda Boif9:23
83 Elin Hansson03Lerums IS9:26
84 Moa Dubow03Stenkullen GOIK9:26
85 Tuva Carlsson03Torpadals IK9:28
86 Leah Rohbrahn05Burhult / Jutagården9:29
87 Sanna Schyum03Lerums Friidrott9:30
88 Vera Sammels04Fbc Lerum9:30
89 Erica Lord04Floda9:31
90 Linn Gustafsson03FBC Lerum9:33
90 Moa Axelson05Floda BoIf 9:33
92 Cornelia Hallberg04Floda9:33
93 Johanna Edgren04Stenkullen GOIK9:34
94 Ebba Almgren05Göteborg9:37
95 Anna Willsund06FBC Lerum9:38
96 Alva Näs03Lerums KK9:39
97 Elsa Pettersson04Springafort IF9:39
98 Julia Boman04Floda9:39
99 Ella Holmqvist05Springafort IF9:39
100 Lisa Bergqvist03IK Baltichov9:40
101 Linn Löberg 04FBC Lerum9:40
101 Elin Klövmark04Tollered9:40
103 Ellinor Falck03FBC Lerum F039:41
104 Felicia Göransson04FBC Lerum F049:42
104 Vanna Darrell03Lerum Friidrott9:42
106 Tilda Carlsson06Torpadals IK9:42
107 Alva Karlsson06Stannum Runners9:45
108 Ida Norlander03Lerum9:47
109 Tilda Carlsson03GBK9:48
110 Amanda Otter04Lerums IS9:51
111 Amanda Janemalm06Lerum9:51
111 Leah Ljunglund04Stenkullen GOIK9:51
113 Tilda Friberg07Lerum9:53
114 Sofia Bergström04FBC Lerum F049:54
114 Alice Andersson04Stenkullen GOIK9:54
116 Olivia Wilhelmson04Fbc lerum9:55
117 Wilma Bomberg04floda9:56
118 Linnea Laitinen03floda9:57
119 Mathilda Allansson04Sjövik9:57
120 Louise Strandelius03Floda Boif9:58
120 Alva Lind05Sätila9:58
122 Frida Jansson05Floda BoIF F059:59
123 Rebekah Temme04Lerums Friidrott10:00
124 Julia Wihlborg04Stenkullen GOIK10:00
125 Ellinor Sandström04Lerums friidrott10:02
126 Alva Valo05Hästtjejen10:04
127 Lisen Rönn06FBC Lerum10:04
128 Jennifer Wennergren06CrossFit Lerum10:04
129 Frida Weijerman04Lerum10:06
130 Ella Swärdh04Stenkullen GOIK10:06
131 Ida Ulvdell04Lerum10:06
132 Sophie Johansson05Lerums IS10:07
133 Elin Axelsson07Lerums SOK10:07
134 Elsa Lycke06Floda Boif10:07
135 Hanna Dawit05Floda BOIF F-0510:09
136 Filippa Forsling05Floda Boif F0510:09
137 Nelly Edvardsson05F 05 Floda Boif10:10
138 Dila Shally04Lis f0410:10
139 Ellen Jerkhage04Floda Boif10:11
140 Hilma Raask03Gråbo10:13
141 Ines Norlander06Lerum10:13
142 Tove Mellberg05LIS10:13
143 Elsa Berg04FBC Lerum10:14
144 Angelina Holmqvist-Olsson06Ale 90 IK10:15
145 Alina Odén06Gråbo10:17
146 Lisa Djärv05Lerum10:18
147 Jelina Erba07Lerum10:20
148 Moa Aleberg07Klubb Moa10:21
149 Hilma Perby07Stenkullen Goik10:23
150 Wilma Gustavsson06Lerum10:25
151 Ellen Hansson04Lerums friidrott10:27
152 Wilma Filipsson03Floda Boif10:28
153 isabella jonsson04lerums konståkningsklubb10:38
154 Olivia Viklund06Lerum10:42
155 Selma Eng03LIS10:42
156 Andrea Carlsson05FBC Lerum10:44
157 Ebba Samuelsson06FBC Lerum10:45
158 Sara Carlmark05Floda boif10:45
159 Isabelle Ekblad04Kongahälla AIK10:46
160 Emma Holmström05Stenkullen GOIK10:46
161 Linn Andsberg03Lerum10:47
162 Vega Skoglund05Lerums friidrott10:47
162 Sofia Sjökvist05Lerum10:47
164 Nellie Antonsson O´Donnell05Floda BOIF F-0510:48
164 Ida Bäck06FBC Lerum10:48
166 Elina Toll04FBC Lerum10:50
167 Linnea Kron04Lerums konståkningsklubb 10:53
167 Rebecka Lind05FBC Lerum10:53
169 Thindra Hackwitz03Mölndal10:55
170 Linnéa Pölder06Lerum10:55
171 Maja Olsson04Lerums Konståkningsklubb10:59
171 Sonja Butler04Borås10:59
173 Tova Durfelt05Lerum Friidrott11:01
174 Lisa Fasth-Nilsson03Fiskeboa11:02
175 Ida Juopperi05Floda11:04
176 Agnes Sundell02Målögas fanclub11:05
177 Elin Jansson05Gråbo11:05
178 Ella Borg07Lerum11:08
179 Maja Svarén06Lerum11:09
180 Freja Unosson03Lerum Friidrott11:09
181 Aliyah Adekunle03Lerums Friidrott11:10
182 Lovisa Carlén03LERUM11:10
183 Saga Manzoor04Stenkullen Goik11:11
184 Malva Taserud07Rubinen11:12
185 Mirjam Peters06FBC11:18
186 Filippa Klingenberg04Stenkullen Goik11:18
187 Elin Brendelökken06FBC Lerum11:19
188 Lova Löberg07Lerum11:19
189 Lisa Svanström05FBC LERUM11:19
190 Anna Fixell05FBC Lerum11:21
191 Nelly Melkstam05Lerums SOK11:21
192 Liv Augustsson05Floda BoIF11:23
193 Kajsa Frykestig05Lerum11:24
194 Nelly Öhman04LERUM11:24
195 Saja Ezet06Lerum11:25
196 Ida Hansson07Lerum11:28
197 Nanna Brorsson06Floda11:30
198 Ebba Hedlund05FBC Lerum11:33
199 Agnes Wiklander06Lerum11:34
200 Elin Pudas remler04FBC LERUM11:38
201 Maja Hedström07Lerum11:41
202 Isabel Karlsson07Lerum11:42
203 Ellen Persson07Lerum11:45
204 Tilde Blomdahl04Lerum11:47
205 Alva Hansson06Lerum11:49
206 Vilma Dahlin06FBC Lerum11:51
207 Michelle Pernervik04Lerum Friidrott11:51
208 Kajsa Hedström07Lerum11:52
209 Anna Fasth-Nilsson06Fiskeboa11:52
210 Elin Vall04Lerum Friidrott11:52
211 Therese Fredriksson07Lerum11:53
212 Josefine Hallengren06Floda11:56
213 Saga Petersén06FBC Lerum12:01
214 Sofie Molander05FBC Lerum12:01
215 Alice Engström06FBC Lerum F0612:04
216 Lisa Zettersten06Lerum12:06
217 Alva Hansson06Floda12:06
218 Fanny Erlingsson06Lerums Konståkningsklubb12:08
219 Lisa Gunnarsson06Lerums SOK12:09
220 Linn Sunebo06Lerum12:10
221 ester HOLM07Ingen12:10
222 Sanna Remper07Lerum12:11
223 Nora Mellberg06LIS12:11
224 Leija Blomdahl05Lerum12:11
225 Ebba Liljeqvist07Lerum12:13
226 Alice Fjellstedt04FBC Lerum F-0412:17
227 Elin Dahlèn06Eksjö12:18
228 Vera Fjordsten04Stenkullen Goik12:21
229 Lisa Weber06Lerums IS12:23
230 Elin Eisner05Alingsås Triathlonklubb12:26
231 Vilja Björklund05Lerums Friidrott12:27
232 Julia Tjellström06FK Herkules12:30
233 Hilda Brouzell 06FBC Lerum - F0612:31
234 Siri Liljedahl05Floda12:36
235 Maja Antlöv06Lerum12:38
236 Linn Söderblom07Lerum12:39
237 Leah Molin08Lerum12:39
238 Evelina Lundberg04Lerum12:40
239 Alva Högå04Lerum12:40
240 Vilma Waldolf05Åsa12:44
240 Vega Norman Maretic07Västra Frölunda12:44
242 Svea Waldolf07Åsa12:45
243 Maja Silvdahl06Alingsås Triathlonklubb12:47
244 Maja Svensson05Idrottsrehab Ullevi12:56
245 Alva Almqvist05Lerum13:03
246 Ida Dubow05IK Baltichov13:03
247 Tea Blomqvist06Lerum13:05
248 Mira Esko05Gråbo13:06
249 Thyra Josefson04Stenkullen GOIK13:08
250 Vendela Stocks-Martinsson04Stenkullen GOIK13:09
251 Hanna Andersson08FBC Lerum /P05 Lions13:13
252 Tilda Karlsson08Lerum13:14
253 Tuva Bolin06FBC Lerum13:15
254 Ebba Kristina Morey07Lerum13:15
255 Klara Svensson07Kullabo, Floda13:18
256 Olivia Gyllenhammar07Öxeryd Runners13:21
257 Nora Bergman08FBC LERUM P05 Lions13:21
258 Sofie Höjer07Lerum13:25
259 Moa Sjöstrand-Hemlin04Stenkullen GOIK13:28
260 Katarina Holmberg08Lerum13:30
261 Emilia Thåliden07Höjdens förskola13:45
262 Emma Alard07Höjdens förskola13:45
263 Tuva Björnefors07Torpadals Löparklubb13:46
264 Vera Weibull07Roteberget13:49
265 Alice Berntsson05Gråbo13:54
266 Emma Jansson07Lerum13:55
267 Engla Nygren-Madsén05Stenkullen13:56
268 Vera Liökel09Lerum14:25
269 Tyra Wranker08-14:31
270 Andréa Janemalm05Lerum14:32
271 Vendela Ripa05Lerums Konståkningsklubb14:32
272 Noelle Norlén05Lerum14:33
273 Julia Arvidsson05Floda boif14:40
274 Klara Holm03Lerum14:41
275 Elin Arvidsson06Floda boif14:45
275 Nellie Arvidsson05Floda boif14:45
277 Emilia Erba09Lerum14:56
278 Leah Tildefelt06LERUM14:57
279 Lea Holmberg10Lerum21:47
Antal: 279

Antal fullföljande totalt: 1395

© Track & Field, Christer Falk