Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sky Is The Limit
Antal starter / Total entries: 227 Printed: 2017-04-28 00:36
Antal individer / Total persons: 205
 
M 100m 27
Sunday Ojuri 93 Hammarby IF 10.65 10.96
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK
Chidozie Abika 97 IF Kville 11.21 11.21
Michael Skalenius 90 IF Kville 11.28
Adrian Appelgren 97 Mölndals AIK
Alexander Metze 97 Mölndals AIK
Erik Gedda 95 Mölndals AIK 11.15 11.15
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 11.09
Fredrik Lindén 96 Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Philip Ngwe Luckey 95 Mölndals AIK
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK
Sean Backer-Meurke 97 Mölndals AIK
Adam Denguir 94 Ullevi FK 10.62 10.48
Andreas Norström 92 Ullevi FK 11.50 11.50
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 11,46
Daniel Johansson 99 Ullevi FK 11,38
David Sennung 91 Ullevi FK 10.54 10.58
Erik Johansson 01 Ullevi FK 11,90
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 12,00
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 11,40
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 10.22 10.48
Truls Solli-Larsson 99 Ullevi FK 11,46
Eric Larsson 93 KFUM Örebro 11,07 11,07
Nikolaj Graves 98 Sparta Atletik 11.81 11.81
Anders Erlend Idås 90 SK Vidar 10.65 10.70
 
M Häck 110m 4
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna 14.34 14.50
Charles Mitala 96 Malmö AI 14.50 14.50
Philip Ngwe Luckey 95 Mölndals AIK 14.82 14.82
Massin Ait Bouziad 95 Sparta Atletik 15.75 15.94
 
M Höjd 16
Philip Frifelt-Lundqvist 89 IF Göta Karlstad 214/215i -
Mehdi Katib 87 Hammarby IF 221 215
Karl-Ludvig Patriksson 98 Hälle IF 196 196
Jakob Thorvaldsson 88 IFK Lidingö 219 208
Fabian Delryd 96 Täby IS 217 211
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 200 190
Yuan-Zhong Wu 91 IFK Växjö 211i 209
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 220 214
Simon Larsson 98 IK Ymer 205 203
Emil Svensson 89 Örgryte IS 219/220i 214
Massin Ait Bouziad 95 Sparta Atletik 203/206i
Ivan Kristoffer Nilsen 89 BUL 221 205
Sindre Eikje 94 Haugesund IL 206 206
Fredrik Jahr 91 Tyrving IL 210 205
Janick Klausen 93 Aarhus 1900 A/M 225/227i 220
Storm Koksvik 98 Grue IL 200 200
 
M Stav 18
Björn Andersson 91 Bålsta IK 482 482
Carl Sténson 93 Hellas FK 531 520
Erik Hagström 73 IF Kville 413 413
Filip Gyllensten 92 IF Kville 530 521
Viktor Moen 90 IF Kville 4.75 -
Magnus Herstedt 98 Malmö AI 420
David Carlsson 90 Tjalve IF Norrköping 461 430
Esa Hiltunen 96 Ullevi FK 490 -
Oscar Janson 75 Ullevi FK 587 525
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 430 407
Emil Östergren 98 IFK Växjö 446
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö -
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 500 480
Dennis Bergetoft 92 KFUM Örebro 503
Rasmus Carlsson 88 KFUM Örebro 522 522
David Kappelin 95 Örgryte IS 522 510
Jonathan Jansson 91 Örgryte IS 480 445
Nikolaj Graves 98 Sparta Atletik 390 390
 
P17 Höjd 9
Anton Ledell 99 Huddinge AIS 188 187
Edwin Pakiam 00 Hälle IF 183 183
Albin Wågsäter 00 Malmö AI 187
Samuel Fransson 00 Malmö AI 192
Jona Askelund 00 Mölndals AIK 175
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 195 195
Daniel Johansson 99 Ullevi FK 185 175
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 170
Vetle Raa Ellingsen 00 Fana IL 198 198
 
P17 Stav 7
Max Persson 00 IFK Halmstad -
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 415 412
Jona Askelund 00 Mölndals AIK 330
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK 435 412
William Rydin 00 Ullevi FK 390
Filip Anell 99 IK Ymer 400
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 435 434
 
P15 Höjd 4
Carl af Forselles 01 Hellas FK 196 196
Elias Sahlin 01 Hellas FK 194 194
Melker Manne 01 Ullevi FK 169
Sören Pauli 01 Ullevi FK 174
 
P15 Stav 4
Carl af Forselles 01 Hellas FK 410 366
Elias Sahlin 01 Hellas FK 308
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK 320 320
 
P14 Höjd 5
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Teodor Weichbrodt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 176
Gabriel Wallmark 02 Sävedalens AIK 165
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1,55
 
P14 Stav 3
Måns Roos 02 Mölndals AIK 2,60
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK 2,82
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 387 387
 
P13 Höjd 2
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott 138
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 1.58
 
P13 Stav 3
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott 260
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott 220 220
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.00 3.00
 
P12 Höjd 2
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Philip Frick 04 Ale FK 1.36 1.36
 
P12 Stav 0
 
P11 Höjd 1
Gustav Johannesson 05 Bohus IF
 
P11 Stav 2
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Linus Jönsson 05 IK Norrköping FI 2,34
 
P10 Höjd 4
Benjamin Lennquist 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Kevin Nordin 06 IFK Växjö
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
 
P10 Stav 0
 
K 100m 20
Lisa Björklund 98 Göteborgs KIK 12,50
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 13.03
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK
Frida Johansson 99 Mölndals AIK
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 12,28
Lisa Åhlström 98 Mölndals AIK 13.08
Louise Liljeblad 97 Mölndals AIK 12,40
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 12.45 12.45
Martina Winberg 99 Mölndals AIK 12.56 12.56
Sara Molnar 98 Mölndals AIK 13.83 13.83
Aichen Camara 91 Ullevi FK 13.80 13.80
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 12,51
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 13,00
Ide Ileso 00 Ullevi FK 13,00
Lizzie Hager 99 Ullevi FK 12,75
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 12,80
Malin Roth 94 Ullevi FK 12.50 12.65
Melissa Mansouri 01 Ullevi FK 13,30
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 12.91 13.10
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 11.98 11.98
 
K Häck 100m 4
Linnea Rosman 97 Istrums SK 14,88
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 13.88 14.25
Estelle Montler 91 Ullevi FK 14.10 14.10
Thale Örving 89 Romerike Friidrett 13.41 13.50
 
K Höjd 13
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 175
Ellen Björklund 90 IFK Lund 182 178
Erika Wärff 00 Malmö AI 181 181
Ebba Jungmark 87 Mölndals AIK 194/196i 181
Ellen Ekholm 96 Ullevi FK 183 181
Julia Petersson 98 Ullevi FK 150
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK
Mari Klaup 90 Ullevi FK 183 180
Sabina Hedhag 92 Ullevi FK 161
Elina Lanndalen 97 IK Ymer 157
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS 182 174
Caroline Ranners 95 Ballerup AK 150
Rikke Andersen 98 Sparta Atletik 177 177
 
K Stav 12
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg 395 -
Frida Andersson 95 Hovslätts IK 340 -
Sara Eriksson 91 Ullevi FK 400 378
Elin Domberg 98 KFUM Örebro 350 325
Fanny Bergetoft 96 KFUM Örebro 332 325
Amanda Gabrielsson 96 Örgryte IS 400 370
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 420 -
Sara Cannmo 96 Örgryte IS 397 383
Thea Wängborg Nyberg 92 Örgryte IS 396 -
Caroline Ranners 95 Ballerup AK 350 350
Anne Sofie Hyldtoft Olsen 94 Köbenhavns IF 360 350
Emma Vitale 93 Sparta Atletik 260 260
 
F17 Höjd 9
Anna Påsse 99 Göteborgs KIK 161
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK -
Moa Sjödell 99 IK Hakarpspojkarna 170 165
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 174 174
Filippa Gunnarsson 99 Laholms IF 175 175
Ellen Hedin 00 IK Orient 167 160
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK -
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 172 168
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 160 154
 
F17 Stav 11
Cajsa Lindberg 00 IF Hagen FIK 292
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 375 370
Ebba Carlsson 99 IK Hinden 320 316
Filippa Miller 99 Hovslätts IK 345 345
Maja Torstensson 00 Malmö AI 322 310
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI 362 343
Anna Rönner 00 Ullevi FK 280
Ella Högman 99 Ullevi FK 240
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 302 280
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 320
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 365 345
 
F15 Höjd 7
Elina Bergman 01 Brattås CK 161
Alexandra Klasson 01 Habo Friidrott 04 156
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg 157 -
Emmy Pettersson 01 Katrineholms SK 154 154
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 153
Linnea Borrman 01 Strömstads IF 153 153
Sofia Andersson 01 Ullevi FK 150
 
F15 Stav 9
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04 333
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg 352 343
Stina Östklint 01 Hovslätts IK 280
Ebba Hager 01 Lerum Friidrott 320
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 300 300
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 280 280
Anja Olsson 01 Malmö AI 298
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK 250 250
Alva Sundin 01 Täby IS 3.56 3.56
 
F14 Höjd 5
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 149 144
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 156
Hanna Hedin 02 IK Orient 142 142
Sofia Wingård 02 IK Orient 167 167
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F14 Stav 2
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg 220 220
Sofia Wingård 02 IK Orient 317 317
 
F13 Höjd 5
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK 1,48 1,48
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Elin Åberg 03 Bohus IF 1,46
Matilda Bergand 03 Bohus IF 1,43
Linnea Persson 03 Ale FK
 
F13 Stav 3
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
 
F12 Höjd 7
Emelie Falk 04 Alingsås IF - -
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 140 140
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott 1,28 1,28
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 1.32 1.23
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 1.51 1.51
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Alma Holmberg 04 IK Ymer 1,38 1,38
 
F12 Stav 1
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott 2,20 2,20
 
F11 Höjd 5
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 151 151
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 1,33
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 1.24
 
F11 Stav 1
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 2,40
 
F10 Höjd 2
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Ida Hult 06 IF Rigor
 
F10 Stav 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248