Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 1718 Printed: 2017-10-23 18:55
Antal individer / Total persons: 669
 
P17 60m 14
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 7.20
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Jesper Simonsson 00 IK Orient 7,53
Julian Szamer 01 IK Orient
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Andreas Ehn 01 IK Ymer
 
P17 200m 13
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville 25.75
Jonatan Skagerberg 00 Lerum Friidrott 26.53
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 23.07
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 25.64
William Sander 01 Mölndals AIK 24.70
Julian Szamer 01 IK Orient
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
 
P17 Höjd 8
Victor Kruse 02 IFK Göteborg 158
Philip Ryding 01 IF Kville
Anton Börås 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Julian Szamer 01 IK Orient
Anton Laanep 02 Sävedalens AIK 1,58
Andreas Ehn 01 IK Ymer
 
P17 Stav 1
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
 
P17 Längd 7
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Jesper Simonsson 00 IK Orient 6,44
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Andreas Ehn 01 IK Ymer
 
P15 60m 11
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK 8,97
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P15 200m 14
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK 27.87
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville 27.28
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville 27.71
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 26.98
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 29.28
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 26.77
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 27,31
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 26.37
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 25.19
 
P15 1000m 14
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 3.07.50
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 3.11.20
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 3.08.00
Oscar Wall Jungbjer 02 Mölndals AIK 3.24.37
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK 3.16.93
Måns Tranell 03 IK Ymer
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
Albin Lago 03 Genarps IF
 
P15 Stav 3
Fredrik Grund 02 IF Kville
Peter Svensson 02 IF Rigor
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4,10
 
P15 Längd 11
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK 4,98
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P14 60m 18
Adam Andersson 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Elias Strid 03 Lerum Friidrott
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK
Anton Essén 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 8.27
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Isak Stolpe 03 Sävedalens AIK 8,95
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 8,08
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Sten Hagström 03 Örgryte IS 8.72
Albin Lago 03 Genarps IF
 
P14 200m 19
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 27.91
David Ulstein 03 Mölndals AIK 25,76
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 28.68
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK 28.01
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 27.08
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Isak Stolpe 03 Sävedalens AIK 29,59
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK 26.87
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 25,60
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK 27.99
Victor Hering 03 Ullevi FK 27.33
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 30.08
Love Söderpalm 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS 31.54
Albin Lago 03 Genarps IF
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P14 Häck 60m 5
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 11.45
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 Höjd 9
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 1,52
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 Stav 2
Kalle Eriksson 03 Lerum Friidrott
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.03
 
P14 Längd 15
Adam Andersson 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Elias Strid 03 Lerum Friidrott
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 4.90
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Isak Stolpe 03 Sävedalens AIK
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK 5,38
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P14 Tresteg 9
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor 10.33
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Victor Hering 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 10.18
Mattias Carman 03 Örgryte IS 8.91
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P14 Kula 5
Fabian Steene 03 IF Kville
Elias Strid 03 Lerum Friidrott
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
 
P13 60m 22
Albin Öberg 04 Björnstorps IF
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,97
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Cesar Lindén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 8.75
 
P13 200m 17
Albin Öberg 04 Björnstorps IF
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 25.47
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Cesar Lindén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville 29.32
Jacob Asker 04 IF Kville 28.03
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 30.48
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 29.77
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 29.64
 
P13 800m 10
Albin Öberg 04 Björnstorps IF
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK 2.50.29
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 2.42.00
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK 2.48.38
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 2.50.75
 
P13 Häck 60m 9
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 9,36
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P13 Höjd 11
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
 
P13 Stav 5
Cesar Lindén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
 
P13 Längd 24
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Filip Schälin 04 Kongahälla AIK
Cesar Lindén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 3,95
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Coster 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 4.55
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 Tresteg 7
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Jakob Lignercrona 04 Sävedalens AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P13 Kula 9
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Albin Coster 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 7.30
William Kindbom 04 Örgryte IS 6.81
 
P12 60m 31
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Birk Eldh 05 Kongahälla AIK
Adam Landmér 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 8,86
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Viggo Eriksson 05 Mölndals AIK
William Okdahl 05 Mölndals AIK
Melker Söderberg 05 IF Rigor
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Carl Tidqvist 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 9.15
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 9,36
 
P12 600m 24
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 1.55.07
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Adam Landmér 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott 2.14.09
Theo Persson 05 Lerum Friidrott 2.23.40
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 2.00.07
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Melvin Gustafsson 05 Mölndals AIK 2.11.00
Simon Grundström 05 Mölndals AIK
Melker Söderberg 05 IF Rigor
Ville Hilvenius 05 IF Rigor
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK 1.48.52
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2.09.55
Carl Tidqvist 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 2.01.59
Valter Hering 05 Ullevi FK 2.00.30
Simon Corneliusson 05 Varbergs GIF
Elias Ramhult 05 IK Ymer 1.53.70
Oscar Idehall 05 IK Ymer 2.16.38
 
P12 Höjd 21
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Birk Eldh 05 Kongahälla AIK
Adam Landmér 05 IF Kville
Alexander Alm 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Oscar Hampf 05 IF Rigor
Ted Bidegård 05 IF Rigor
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P12 Stav 7
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Adam Landmér 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P12 Längd 33
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Adam Landmér 05 IF Kville
Alexander Alm 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott 3,48
Theo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Jonathan Kolsrud 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Melvin Gustafsson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Simon Grundström 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Ville Hilvenius 05 IF Rigor 4,16
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Carl Tidqvist 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Oscar Idehall 05 IK Ymer
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Fritz Karlbäck 05 Hönö IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P12 Tresteg 18
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Birk Eldh 05 Kongahälla AIK
Adam Landmér 05 IF Kville
Alexander Alm 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
William Okdahl 05 Mölndals AIK
Ted Bidegård 05 IF Rigor
Carl Tagaeus 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P12 Kula 22
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Adam Landmér 05 IF Kville
Alexander Alm 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott 7,42
Theo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Jonathan Kolsrud 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Oscar Idehall 05 IK Ymer
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Fritz Karlbäck 05 Hönö IS
Gustav Hägg 05 Bohus IF
 
P11 60m 19
Nicolas Uwangue 06 Angereds IS
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Max Riggers 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Jacob Berkling 06 Lerum Friidrott
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 9,12
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Vieux Enberg Kone 06 Ullevi FK
Filip Jöreteg 06 IK Ymer
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF
 
P11 600m 21
Ibrahim Jama 06 Angereds IS
Rafael Dias 06 Angereds IS
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 2.07.81
Albin Edin 06 IFK Göteborg 2.15.00
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Adrian Wanne 06 Lerum Friidrott
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
John Klaamas 06 Mölndals AIK 2.11.10
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 2.06.83
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 2.05.65
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vilgot Löf 06 Mölndals AIK
Allan Strandlind 06 IF Rigor
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Vieux Enberg Kone 06 Ullevi FK 2.01.71
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Filip Jonsson 06 Bohus IF 1.55.54
Vincent Högnell 06 Bohus IF
 
P11 Höjd 15
Nicolas Uwangue 06 Angereds IS
Albin Edin 06 IFK Göteborg 1,12
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Max Riggers 06 IF Kville
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Vieux Enberg Kone 06 Ullevi FK
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF
 
P11 Längd 29
Ibrahim Jama 06 Angereds IS
Nicolas Uwangue 06 Angereds IS
Rafael Dias 06 Angereds IS
Leo Bergman 06 Brattås CK
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3,60
Alexander Andersson 06 IFK Helsingborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Max Riggers 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Adrian Wanne 06 Lerum Friidrott
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Jacob Berkling 06 Lerum Friidrott
John Klaamas 06 Mölndals AIK
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Vilgot Löf 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 4,16
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Vieux Enberg Kone 06 Ullevi FK
Vilmer Thunelius 06 Hönö IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Vincent Högnell 06 Bohus IF
 
P11 Kula 14
Ibrahim Jama 06 Angereds IS
Rafael Dias 06 Angereds IS
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Vincent Asker 06 IF Kville
Adrian Wanne 06 Lerum Friidrott
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Jacob Berkling 06 Lerum Friidrott
John Klaamas 06 Mölndals AIK
Allan Strandlind 06 IF Rigor
Alvar Sällberg 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Vieux Enberg Kone 06 Ullevi FK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
 
P10 60m 24
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 9,07
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Isak Sjöberg 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Noa Lindén 07 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 11.16
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Isak Roos 07 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 10,46
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 10,59
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 10,09
Jayous Koné 09 Ullevi FK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 600m 17
Yacoub Jama 08 Angereds IS
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Isak Sjöberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Simon Rydén 08 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2:34
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Amandus Lundgren 07 IF Rigor 2,32.78
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Henric Almqvist 07 IF Rigor
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Elmer Ljungberg 07 Bohus IF
 
P10 Längd 25
Yacoub Jama 08 Angereds IS
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Isak Sjöberg 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Zacharias Torgersson 08 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Amandus Lundgren 07 IF Rigor 2,79
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 324
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Henric Almqvist 07 IF Rigor
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 3,07
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 3,28
Jayous Koné 09 Ullevi FK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Elliot Montell 07 Bohus IF
Elmer Ljungberg 07 Bohus IF
 
P10 Kula 14
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Isak Sjöberg 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Noa Lindén 07 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Isak Roos 07 Mölndals AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Jayous Koné 09 Ullevi FK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
F17 60m 11
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Amanda Störner 00 IF Rigor
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK
Ajla Mujkanovic 01 Sävedalens AIK 9.02
Alva Vastersson 00 Varbergs GIF
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 200m 13
Elina Bergman 01 Brattås CK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville 27.47
Elin Eriksson 00 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville 26.22
Kristelle Schepens 00 IF Kville
Mathilda Hammarqvist 01 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 28.10
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 25.75
Ajla Mujkanovic 01 Sävedalens AIK 29.50
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer 29.23
 
F17 Höjd 7
Elina Bergman 01 Brattås CK
Ellen Hedin 00 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Sophie Reid 02 IK Ymer
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 5
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 270
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Längd 17
Elina Bergman 01 Brattås CK
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg
Grace Ndunzi 01 Göteborgs KIK
Elin Eriksson 00 IF Kville
Kristelle Schepens 00 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3.50
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Ellen Hedin 00 IK Orient
Amanda Störner 00 IF Rigor
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Ajla Mujkanovic 01 Sävedalens AIK 4,26
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Alva Vastersson 00 Varbergs GIF
Olivia Melby 00 Varbergs GIF
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F15 60m 20
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Andrea Åberg 02 Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 8,46
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Ellen Törnqvist 02 Sävedalens AIK 8,78
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8,43
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK 8,96
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
 
F15 200m 20
Andrea Åberg 02 Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 28.43
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Alma Svanberg 02 IF Kville 26.90
Josefin Bistedt 02 Lerum Friidrott 29.18
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26.86
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 28.30
Ebba Follin 02 Mölndals AIK 28.46
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 26.59
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 28.66
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 28.86
Ellen Törnqvist 02 Sävedalens AIK 28.70
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 28,50
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK 29.50
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 27.54
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 27.50
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
 
F15 1000m 20
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK 3.29.81
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3.20.00
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.19.80
Tilda Knauer 03 Hälle IF 3:15
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 3.17.76
Tuva Nilsson 02 Malmö AI 3:32
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 3.19.77
Malin Jonsson 02 Mölndals AIK 3.06.41
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 3.11.35
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 3.16.93
Elsa Björk 02 Sävedalens AIK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Nellie Jöreteg 03 IK Ymer
Majken Lützen 03 Ballerup AK 3:10
 
F15 Stav 2
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Willhelmina Gustafsson 02 Sävedalens AIK 2,30
 
F15 Längd 14
Sarah Khelil 02 Angereds IS
Alma Svanberg 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Tuva Nilsson 02 Malmö AI
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Hanna Hedin 02 IK Orient
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 4,43
Tina C Rouzveh 02 Sävedalens AIK 4,10
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Persson 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F14 60m 28
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 08.28
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 8,61
Frida Svensson 03 Sävedalens AIK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK 9.06
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Tilda Holmqvist 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Emma Jelic 03 IK Ymer
 
F14 200m 30
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 28.04
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 30.06
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 27.54
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 28.27
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Ella Jacobsson 03 Lerum Friidrott
Emilia Hejde 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott 31.65
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott 27.91
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK 28.69
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Ester Berntsson 03 Stenungsunds FI
Stina Ryding 03 Stenungsunds FI
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 29.74
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 28.51
Klara Andersson 03 Tingbergs AIS 32.18
Elena Mack 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Tilda Holmqvist 03 Ullevi FK
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer 29.59
Klara Larsson 03 Örgryte IS 30.02
Tilly Backman 03 Örgryte IS 30.91
Majken Lützen 03 Ballerup AK 29.20
 
F14 Häck 60m 19
Frida Hansson 03 Dals Södra FFI
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 10,52
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Agnes Westre 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Ella Jacobsson 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Tilly Backman 03 Örgryte IS 11.24
 
F14 Höjd 22
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg 1,40
Irma Törngård 03 Hälle IF 1.43
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Agnes Westre 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Emma Jelic 03 IK Ymer
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS 1.32
Linn Johansson 03 Örgryte IS 1.38
Svea Millbom Gustavsson 03 Örgryte IS
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F14 Stav 4
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
 
F14 Längd 39
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg 4,46
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Amalia Sommervold 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Tuva Dahlgren 03 Lerum Friidrott
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Ester Berntsson 03 Stenungsunds FI
Stina Ryding 03 Stenungsunds FI
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 4,55
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 4,99
Kerstin Öhman 03 Sävedalens AIK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK 4.10
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Tilda Holmqvist 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Emma Borovac 03 IK Ymer
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F14 Tresteg 9
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 10.93
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Frida Samuelsson 03 Kongahälla AIK
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 9,62
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS 9.06
Linn Johansson 03 Örgryte IS 9.08
 
F14 Kula 23
Isabel Persson 02 Angereds IS UT
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Alicia Hallner 03 Lerum Friidrott
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Emilia Hejde 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Ester Berntsson 03 Stenungsunds FI
Stina Ryding 03 Stenungsunds FI
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Klara Larsson 03 Örgryte IS
 
F13 60m 60
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Bianca Kaldeby 04 Angereds IS
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Ella Lamkiewicz 04 IFK Göteborg 9,90
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 9,82
Malva Larsson 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg 9,21
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ella Schelander 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 9,06
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Vilma Eliasson 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Emelie Brattberg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Frida Pettersson 04 Mölndals AIK
Ida Sjöberg 04 Mölndals AIK 8,51
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 9.10
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Tilda Persson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Sara Hopmark 04 Sävedalens AIK
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Elsa Stålhandske 04 Tingbergs AIS
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.43
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elina Hjelm 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Arina Vdovenko 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,37
 
F13 200m 46
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Bianca Kaldeby 04 Angereds IS
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 32.95
Malva Larsson 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg 31.04
Ella Schelander 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 31.82
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 32.60
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 30.59
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28.95
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Ida Pappila 04 IF Kville
Ella Jacobsson 03 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 31.70
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott 30.55
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 30.36
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK 30.19
Ella Augustsson 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK 28.88
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 30.75
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 33.97
Frida Pettersson 04 Mölndals AIK
Ida Sjöberg 04 Mölndals AIK 27.49
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 31.21
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 30.21
Sara Hopmark 04 Sävedalens AIK
Elsa Stålhandske 04 Tingbergs AIS 31.05
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 28.20
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Amanda Ehn 04 IK Ymer 36.86
Arina Vdovenko 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS 31.36
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 27.33
 
F13 800m 21
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2.49.11
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 2.50.00
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 2.35.00
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.50.00
Felicia Brink 04 IF Kville
Vilma Eliasson 04 IF Kville
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 2.47.10
Ella Augustsson 04 Mölndals AIK
Filippa Fagerström 04 Mölndals AIK 2.48.10
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 2.52.06
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 2.42.00
Sara Hopmark 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer 2.58.89
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 2.39.60
 
F13 Häck 60m 22
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Amanda Behrendtz 04 Dals Södra FFI
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 11.83
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Felicia Brink 04 IF Kville
Ella Jacobsson 03 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.32
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Emelie Brattberg 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
 
F13 Höjd 25
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 138
Emma Larsson 04 Falkenbergs IK
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Fanny Nordberg 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 1.52
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Tilda Persson 04 IF Rigor 1,33
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F13 Stav 4
Felicia Brink 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F13 Längd 51
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Bianca Kaldeby 04 Angereds IS
Celine Lima 04 Angereds IS
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Ella Lamkiewicz 04 IFK Göteborg 3,80
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Malva Larsson 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 4,32
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 4.05
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 4.36
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Wilma Andersson 04 Tingbergs AIS
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.13
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Elina Hjelm 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Arina Vdovenko 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS 3.81
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
 
F13 Tresteg 21
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 8.39
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 8.75
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Filippa Fagerström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Aicha Koné 04 Ullevi FK 9.75
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
 
F13 Kula 24
Celine Lima 04 Angereds IS
Astrid Viren 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Malva Larsson 04 IFK Göteborg
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 6,87
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Ida Pappila 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Frida Pettersson 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Amanda Lithander 04 Stenungsunds FI
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Wilma Andersson 04 Tingbergs AIS
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
 
F12 60m 49
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg 10.00
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 9,05
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,94
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Sofia Öhrling 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Vega Larberg Eriksson 05 Göteborgs KIK
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Isabell Nygård 05 Kongahälla AIK
Juliette Östling 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 9,04
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott 10,72
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 9,59
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 9,06
Vega Skoglund 05 Lerum Friidrott
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Mariam Abouzarad 05 Majornas IK
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Alice Wirén 05 Mölndals AIK
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Ebba Yngve 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Klara Timan 05 Mölndals AIK
Lovisa Henriksson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Matilda Lundberg 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Thea Brown 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Ida Alfgården 05 IF Rigor
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Englund 05 Tingbergs AIS
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Jessica Skruf 05 Hönö IS
 
F12 600m 27
Isabella Vujic 05 Angereds IS
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 2,09.00
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 2.02.35
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 2.13.20
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 1,58,23
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Hälle IF 1 0 Hälle IF 1,59
Vendela Gutke 05 Hälle IF 1,59
Tova Gustafsson 05 Istrums SK 1,58,27
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2,08,03
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 2.07.52
Matilda Lundberg 05 Mölndals AIK 2.05.65
Thea Brown 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 2.00.34
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 1.54.35
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS 2.04.18
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F12 Höjd 26
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Sofia Öhrling 05 Göteborgs KIK
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Vega Skoglund 05 Lerum Friidrott
Mariam Abouzarad 05 Majornas IK
Alice Wirén 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Matilda Lundberg 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Sara Johansson 05 Mölndals AIK
Ella Lindgren 05 IF Rigor
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Englund 05 Tingbergs AIS
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
 
F12 Stav 8
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Juliette Östling 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
 
F12 Längd 50
Isabella Vujic 05 Angereds IS
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Vega Larberg Eriksson 05 Göteborgs KIK
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Isabell Nygård 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Mariam Abouzarad 05 Majornas IK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Elin Norström 05 Mölndals AIK
Emelie Brinck 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Lovisa Henriksson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Thea Brown 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Elna Wester 05 Örgryte IS 3.67
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Nellie Eriksson 05 Örgryte IS 3.70
Jessica Skruf 05 Hönö IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Sofia Stranne 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F12 Tresteg 15
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Sofia Öhrling 05 Göteborgs KIK
Juliette Östling 05 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Ebba Yngve 05 Mölndals AIK
Elin Norström 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Englund 05 Tingbergs AIS
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elna Wester 05 Örgryte IS
 
F12 Kula 24
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Nellie Sjögren Eliasson 05 IFK Halmstad
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Emelie Brinck 05 Mölndals AIK
Matilda Lundberg 05 Mölndals AIK
Sara Johansson 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Jessica Skruf 05 Hönö IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Sofia Stranne 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F11 60m 44
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Evelina Bilberg 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 9,91
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Felicia Anjou 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 9,9
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Thea Jorild 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Louise Halmedal 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Nova Bissette 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 9,66
Ida Hult 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Freja Bäcker 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Fia Koné 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Tindra Hjelm 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Elin Björn 06 Bohus IF 9,65
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 600m 29
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.55.10
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 2.05.01
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 2.13.79
Nelly Elned 06 Hälle IF 2.03.00
Johanna Petersson 06 Istrums SK 2.16.37
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Tekla Elfström 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK 2.15.98
Rut Willner 06 Majornas IK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 2.13.29
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK 2.11.90
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 2.26.40
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 2.18.00
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Engla Andersson 06 IK Ymer
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Höjd 36
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Evelina Bilberg 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Felicia Anjou 06 Göteborgs KIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Louise Halmedal 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 1,20
Rut Willner 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Nova Bissette 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 1,05
Ida Hult 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Freja Bäcker 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Längd 54
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alice Lindahl 06 Göteborgs KIK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Hedda Ohlén 06 Göteborgs KIK
Johanna Petersson 06 Istrums SK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Myra Hjeltman 06 Lerum Friidrott
Tekla Elfström 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 3,70
Rut Willner 06 Majornas IK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Wilma Neldemo Magnusson 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 3,50
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Freja Bäcker 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Fia Koné 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Ebba Johansson 06 IK Ymer
Engla Andersson 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Tindra Hjelm 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Kula 37
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Alice Lindahl 06 Göteborgs KIK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Hedda Ohlén 06 Göteborgs KIK
Johanna Petersson 06 Istrums SK
Alice Tartu 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Myra Hjeltman 06 Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 5,28
Rut Willner 06 Majornas IK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Wilma Neldemo Magnusson 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 7,71
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Ebba Johansson 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Hanna Andreasson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F10 60m 36
Elita Vosoughi 08 Angereds IS
Hodman Finey 09 Angereds IS
Mubina Sacic 07 Angereds IS
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Gustafsson 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Iezenia Kabongo Tshiabu 08 Ullevi FK
Maria Jechil 08 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Emma Arfwidsson 07 Hönö IS
Frida Ivarsson 07 Hönö IS
Helga Torgeby 08 Hönö IS
Lucia Torgeby 08 Hönö IS
Malin Palm 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Wilma Eldh Olsson 08 Hönö IS
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F10 600m 28
Elita Vosoughi 08 Angereds IS
Hodman Finey 09 Angereds IS
Wilma Hansson 07 Angereds IS
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.21.00
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Alice Elliot 08 IF Kville
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.58.23
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2.16.97
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Iezenia Kabongo Tshiabu 08 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer 2.19.64
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Emma Arfwidsson 07 Hönö IS
Helga Torgeby 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Lucia Torgeby 08 Hönö IS
Malin Palm 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Wilma Eldh Olsson 08 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F10 Längd 32
Hodman Finey 09 Angereds IS
Mubina Sacic 07 Angereds IS
Wilma Hansson 07 Angereds IS
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Alice Elliot 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Gustafsson 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 3,79
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Iezenia Kabongo Tshiabu 08 Ullevi FK
Maria Jechil 08 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Emma Arfwidsson 07 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F10 Kula 20
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 5,85
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Blessing Ezennaya 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Maria Jechil 08 Ullevi FK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Emma Arfwidsson 07 Hönö IS
Frida Ivarsson 07 Hönö IS
Lucia Torgeby 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248