Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Intersport Athletic Indoor Games
Antal starter / Total entries: 1930 Printed: 2017-06-23 22:39
Antal individer / Total persons: 863
 
M 60m 19
Thomas Jönsson 65 Gefle IF 7.67
Magnus Pedersén 99 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg 7,47
Erik Hagström 73 IF Kville
Michael Skalenius 90 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Jesper Ullbing 97 Ljungby FIK
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 6.96
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Linus Ahnbo 93 Mölndals AIK
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9,25
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK 7,14
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Otto Hammarström 99 Örgryte IS
Svante Wester 99 Örgryte IS
Tobias Larsson 98 Örgryte IS
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 7,38
 
M 800m 17
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2.05,65
Samuel Fitsumbrhan 99 Hälle IF 2.10.00
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK 2,09.00
Monir Elkhalki 81 IF Kville
Batha Tadese 98 Ljungby FIK
Anders Rydell 78 Malmö AI 2.08
Dennis Forsgren 93 Malmö AI 1.59
Jesper Bokefors 94 Malmö AI 2.00
Robin Sterner 91 Malmö AI 1,59
Dejen Neguse 99 Mölndals AIK 2.09
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Ali Habedia 95 Ullevi FK 1.53
Eric Källman 00 IK Ymer
Mahamuud Ahmed 98 Örgryte IS 2:00,14
David Canmo 01 Trollhättan FIK
Aladdin Bouhania 84 Aarhus 1900 A/M
 
M Stav 10
Erik Hagström 73 IF Kville
Melvin Wahlström 01 Motala AIF
Jona Askelund 00 Mölndals AIK
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Jonathan Jansson 91 Örgryte IS
Oliver Edman 01 Örgryte IS
Sten Hagström 03 Örgryte IS
Eirik Dolve 95 Fana IL 5.55
 
P17 60m 18
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Sam Wingqvist 01 Hälle IF 7.76
Philip Ryding 01 IF Kville
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 6.96
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Hampus Johansson Källström 01 Tibro AIK
Jawid Jirsak 00 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Jesper Larsson 01 Ullevi FK 7.70
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Anton Andersson 00 Varbergs GIF
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 7,38
 
P17 400m 8
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Melvin Johansson 01 IF Kville
Filip Wadman 97 Mölndals AIK UT 52,50
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK
Samuel Narrowe 01 Spårvägens FK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
David Canmo 01 Trollhättan FIK
 
P17 1500m 8
Melvin Johansson 01 IF Kville
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK
Yonis Jama 99 Mölndals AIK M ut
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK
Johan Sjöström 01 Varbergs GIF
Olle Serander 00 IK Ymer
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
 
P17 Häck 60m 3
Philip Ryding 01 IF Kville
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK UT P19
Jesper Larsson 01 Ullevi FK 9.25
 
P17 Höjd 9
Philip Ryding 01 IF Kville
Jona Askelund 00 Mölndals AIK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Teodor Söderberg 95 Ullevi FK
Viktor Husmark 92 Ullevi FK M ut
Arvid Ryberg 98 Örgryte IS UT
Oliver Edman 01 Örgryte IS
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
 
P17 Längd 12
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Jesper Storberg 01 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Jawid Jirsak 00 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK 5.99
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Erik Olsson 89 Örgryte IS UT
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
 
P17 Tresteg 6
Jesper Storberg 01 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13.21
Melker Manne 01 Ullevi FK
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS
 
P17 Kula 4
Hampus Johansson Källström 01 Tibro AIK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
 
P15 60m 22
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Victor Lindgren 02 Lerum Friidrott
Elias Hedner 02 Malmö AI 7,71
Isac Engman 02 Malmö AI
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.74
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Michael Johansson 02 IK Ymer
Peter Lundin 02 Örgryte IS
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 7,85
 
P15 200m 24
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Victor Lindgren 02 Lerum Friidrott
Elias Hedner 02 Malmö AI 24,75
Isac Engman 02 Malmö AI
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 23.94
Erik Johansson 01 Ullevi FK P16 ut
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK P17 ut
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK P16 ut
Richie Leong 02 Ullevi FK
Carl Anderberg 02 IK Ymer
Michael Johansson 02 IK Ymer
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Otto Hammarström 99 Örgryte IS UT 23.78
Svante Wester 99 Örgryte IS UT 23.45
 
P15 1000m 7
Nils Bredin 02 Hälle IF 2.57.90
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Hlynur Sigurbergsson 02 Mölndals AIK 2:57:98
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 2,52,42
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 2,52,39
 
P15 Häck 60m 4
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 8,83
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 8.76
 
P15 Höjd 6
Victor Kruse 02 IFK Göteborg 161
Anton Laanep 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
William Frisk 02 Örgryte IS
 
P15 Längd 16
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Elias Hedner 02 Malmö AI 5,33
Anton Börås 02 Mölndals AIK
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P15 Tresteg 4
Victor Lindgren 02 Lerum Friidrott
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
 
P15 Kula 6
Fredrik Grund 02 IF Kville
Victor Lindgren 02 Lerum Friidrott
Isac Engman 02 Malmö AI
Mattias Haag 02 Mölndals AIK
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P14 60m 14
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad 8,66
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 8.30
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 8.46
Anton Essén 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor 8.22
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Bertil Kristensson 03 Örgryte IS
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P14 200m 19
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 28.13
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 26.70
Marcus Aronsson 03 Kongahälla AIK
Arvid Thor 03 Mölndals AIK
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 26.79
David Johansson 03 Mölndals AIK
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 27.09
Anton Essén 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor 27.09
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Mattias Carman 03 Örgryte IS
 
P14 1000m 8
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3.12.25
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 3.01,82
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Love Söderpalm 03 Örgryte IS
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P14 Häck 60m 4
Marcus Westh 03 Lidköpings IS 10.11
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
 
P14 Höjd 10
Oliver Forsström 03 Hälle IF
Fabian Steene 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 1.73
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
 
P14 Längd 15
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 4.55
Anton Essén 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Olle Lapidus 03 Sävedalens AIK
Gabriel Wennbom 03 Ullevi FK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Lucas Arvidsson 03 IK Ymer
Bertil Kristensson 03 Örgryte IS
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Sten Hagström 03 Örgryte IS
 
P14 Tresteg 8
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
 
P14 Kula 5
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient 9.03
Victor Rothausen 03 IF Rigor 10.79
Lucas Arvidsson 03 IK Ymer
 
P13 60m 18
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,69
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg
Mauritz Christensson 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 8.13
Andreas Rydén 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 8.25
Alexander Magnusson 04 Tibro AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
Leo Carlsson 04 Ale FK 9.14
 
P13 200m 26
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 24,76
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Mauritz Christensson 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 27.09
Andreas Rydén 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Isak Bodin 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 28.67
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Alexander Magnusson 04 Tibro AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Casper Gustavsson 04 IK Ymer
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Leo Carlsson 04 Ale FK 29.75
Philip Frick 04 Ale FK 28.21
 
P13 800m 12
Albin Öberg 04 Björnstorps IF 2:16,72
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 2:34
Andreas Rydén 04 IF Kville
Nils Blomstrand 04 IF Kville
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2.33,55
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK 2.27.61
 
P13 Häck 60m 17
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 9,17
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 10.09
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 9.88
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P13 Höjd 15
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1:43
Nils Blomstrand 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Eric Strannelind 04 Mölndals AIK
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Hjalmar Liljenberg 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 1,38
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Leo Carlsson 04 Ale FK 1.38
Philip Frick 04 Ale FK 1.55
 
P13 Längd 19
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Mauritz Christensson 04 IFK Göteborg
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 4:52
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Felix Farnebo 04 Mölndals AIK
Isak Bodin 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Vilhelm Svanberg 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 4.87
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Philip Frick 04 Ale FK 4.13
 
P13 Tresteg 4
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Jakob Åbjörn 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
 
P13 Kula 9
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Mauritz Christensson 04 IFK Göteborg
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Vilhelm Svanberg 04 Mölndals AIK
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
William Kindbom 04 Örgryte IS
Leo Carlsson 04 Ale FK 10.76
 
P12 60m 33
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Milton Östman 05 Falkenbergs IK
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK 9,65
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8,93
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 8,86
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Emil Csikasz 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Oscar Björkman Schölin 05 Mölndals AIK
Simon Grundström 05 Mölndals AIK
Julian Öhlin 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL 9,22
Jonathan Hertwig-Odegaard 05 Tyrving IL
Osman Sagfors 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 9,27
 
P12 200m 30
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theo Persson 05 Lerum Friidrott 39,17
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 30,33
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Melvin Gustafsson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Oscar Björkman Schölin 05 Mölndals AIK
Lucas Kantola 05 IK Orient
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Julian Öhlin 05 Sävedalens AIK
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL 29,39
Jonathan Hertwig-Odegaard 05 Tyrving IL
Erik Larsson 05 Bohus IF
 
P12 600m 20
Milton Östman 05 Falkenbergs IK
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Leon Bodén 05 Motala AIF 1:53.00
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 1:56.67
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK 2:11.01
Simon Grundström 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Julian Öhlin 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Albert Alperud 05 IK Ymer
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL 1,37,79
Jonathan Hertwig-Odegaard 05 Tyrving IL
 
P12 Höjd 21
Jason Sörensson 05 Brattås CK
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Rittedal 05 IFK Göteborg 1,26
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Mattias Berg 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Oscar Björkman Schölin 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Jonathan Hertwig-Odegaard 05 Tyrving IL
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P12 Längd 42
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg 3.80
Ludvig Rittedal 05 IFK Göteborg 4,25
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Theo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Emil Csikasz 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Isak Lemurell 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Jonathan Kolsrud 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Melvin Gustafsson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Oscar Björkman Schölin 05 Mölndals AIK
Lucas Kantola 05 IK Orient
Hjalmar Almén 05 Strömstads IF
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Jonathan Hertwig-Odegaard 05 Tyrving IL
Eddie Levin 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Erik Larsson 05 Bohus IF
 
P12 Kula 20
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Rittedal 05 IFK Göteborg 8.06
David Thilén 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Theo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Carl Höstner 05 Mölndals AIK
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK
Jonathan Kolsrud 05 Mölndals AIK
Melvin Gustafsson 05 Mölndals AIK
Theo Melin 05 Mölndals AIK
Lucas Kantola 05 IK Orient
Hjalmar Almén 05 Strömstads IF
Leo Enderberg Andersson 05 Sävedalens AIK
Jonathan Hertwig-Odegaard 05 Tyrving IL
Eddie Levin 05 Trollhättan FIK
Erik Larsson 05 Bohus IF
 
P11 60m 37
Jordan Ahl Boakye 06 Angereds IS
Rafael Dias 06 Angereds IS
Leo Bergman 06 Brattås CK
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg 9.50
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Harris Susko 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Felix Hilmersson 06 Mölndals AIK
Kerem Topdemir 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vilgot Löf 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF 10,19
 
P11 600m 24
Rafael Dias 06 Angereds IS
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 1.58,30
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg 1.58
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Axel Joelsson 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Vilgot Löf 06 Mölndals AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Isac Johansson 06 IK Ymer
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF 2,15,74
Filip Jonsson 06 Bohus IF 1,46
 
P11 Höjd 19
Rafael Dias 06 Angereds IS
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Elia Wennemyr 06 Lerum Friidrott
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Felix Hilmersson 06 Mölndals AIK
Kerem Topdemir 06 Mölndals AIK
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
 
P11 Längd 27
Rafael Dias 06 Angereds IS
Leo Bergman 06 Brattås CK
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Axel Joelsson 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Simon Lagerqvist 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Felix Hilmersson 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Linus Löfnertz 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Vincent Björlin-Ilye 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 450
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
William Malmström 06 Örgryte IS
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P11 Kula 20
Rafael Dias 06 Angereds IS
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Oscar Calais 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Isak Sandberg 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Simon Lagerqvist 06 Lerum Friidrott
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Jonathan Rönnäs 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Elliot Karlsson 06 Bohus IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P10 60m 29
Colin Sörensson 07 Brattås CK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 9,00
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,68
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Olle Larsen 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 10:18
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Bram Persson 07 IFK Lund
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Isak Roos 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 10,65
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 10,01
Zakariya Abdulle Romell 08 Ullevi FK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 600m 17
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 2:05.09
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Olle Larsen 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Bram Persson 07 IFK Lund
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Henric Almqvist 07 IF Rigor Henric A
Måns Nilsson 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 2,02
Noah Svedberg 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Hugo Fredriksson 07 IK Ymer
 
P10 Längd 27
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Olle Larsen 07 IFK Göteborg
Tim Hallgren 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Bram Persson 07 IFK Lund
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Felix Grapengiesser 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Henric Almqvist 07 IF Rigor Henric A
Måns Nilsson 07 IF Rigor
Vilgot Almén 07 Strömstads IF
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 3,06
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Noah Svedberg 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Arvid Einarsson 07 IK Ymer
Axel Holmberg 07 IK Ymer
Hugo Fredriksson 07 IK Ymer
 
P10 Kula 18
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Filip Jonason 07 Kongahälla AIK
Lazar Vladisavljevic 07 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Elmer Klockars 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Isak Roos 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK 5,68
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
K 60m 7
Saga Helgadóttir 91 IF Kville
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Josefin Persson 98 Sävedalens AIK
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK
Judith Wagersten 98 Örgryte IS
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
 
K 800m 3
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF
 
K Stav 11
Freja Andersdotter 01 KA 2 IF
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott 190
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Willhelmina Gustafsson 02 Sävedalens AIK 2,35
Anna Rönner 00 Ullevi FK
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Thea Wängborg Nyberg 92 Örgryte IS
 
F17 60m 26
Sandra Sasaroga 01 IFK Göteborg
Emma Delin 01 Göteborgs KIK 9.19
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Matilda Almung 00 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Freja Andersdotter 01 KA 2 IF
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Elin Eriksson 00 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 8,21
Alice Nordin 01 Mölndals AIK
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 8.09
Emma Hiljemark 00 Mölndals AIK
Johanna Längnäs 01 Mölndals AIK
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.95
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 7,96
Ajla Mujkanovic 01 Sävedalens AIK
Siri Kyller 01 Tibro AIK 8.64
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Signe Hedin 00 IK Ymer
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 8.00
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS
Annie Lundin 01 Örgryte IS
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
 
F17 400m 11
Emma Delin 01 Göteborgs KIK
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Linnéa Mossberg 99 IK Orient UT
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 58,43
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Alexandra Gullberg 01 Sävedalens AIK 63,19
Ella Larssen 01 Ullevi FK
Signe Hedin 00 IK Ymer
 
F17 1500m 3
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Moa Sjöberg 00 Mölndals AIK
 
F17 Häck 60m 8
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK 9.52
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 9.60
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 8.99
 
F17 Höjd 7
Elina Bergman 01 Brattås CK
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Julia Petersson 98 Ullevi FK K ut
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Elsa Brasch 01 Wärnamo SK
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
Annie Lundin 01 Örgryte IS
 
F17 Längd 17
Sandra Sasaroga 01 IFK Göteborg
Freja Andersdotter 01 KA 2 IF
Elin Eriksson 00 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Alice Nordin 01 Mölndals AIK
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 5.01
Emma Hiljemark 00 Mölndals AIK
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Johanna Längnäs 01 Mölndals AIK
Ajla Mujkanovic 01 Sävedalens AIK
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Hannah Stenbeck 01 Täby IS
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
Tindra Honnér 01 Örgryte IS
 
F17 Tresteg 13
Embla Ingelman-Sundberg 00 Göteborgs KIK
Filippa Söderström 01 Göteborgs KIK 10.46
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Hannah Stenbeck 01 Täby IS
Moa Karlin 94 Ullevi FK K ut
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK K ut
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS UT
Judith Wagersten 98 Örgryte IS UT
Tindra Honnér 01 Örgryte IS
 
F17 Kula 6
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Siri Kyller 01 Tibro AIK
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F15 60m 22
Elin Ekelund 02 Eslövs AI 8.29
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg 8,83
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 8,92
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8,28
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Sonya Mårtensson 02 Mölndals AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL 8.15
 
F15 200m 29
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 27,7
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg 29.09
Andrea Åberg 02 Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 27.79
Ellen Blackenfelt 02 Kongahälla AIK
Frida Malmström 02 Kongahälla AIK
Ebba Sköld 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 29,14
Tilda Ricci 02 Lerum Friidrott
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 27.20
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 29,10
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK F17 ut
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 28.17
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Rebecca Strand 99 Örgryte IS UT
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL 27.37
Ida Nilsson 02 Bohus IF 32,46
 
F15 1000m 10
Alva Strandberg 02 IFK Göteborg
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg 3.39,59
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK 3.26.35
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 3.11
Malin Jonsson 02 Mölndals AIK
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 3,23,10
Elsa Björk 02 Sävedalens AIK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK 3.30
Elin Dejke 02 Ullevi FK 3.38
 
F15 Häck 60m 13
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 9,7
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 9.68
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 10,03
Olivia Stridh 02 Malmö AI 09,05
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Martina Olsson 02 IK Orient
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 9.90
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F15 Höjd 7
Emilia Bustos 02 Angereds IS
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 1.52
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sophie Reid 02 IK Ymer
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F15 Längd 17
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 4,49
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Sonya Mårtensson 02 Mölndals AIK
Alma Sjöberg 02 Tibro AIK
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
 
F15 Tresteg 7
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Martina Olsson 02 IK Orient
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F15 Kula 9
Isabel Persson 02 Angereds IS
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Helena Sund 02 Mölndals AIK 10,60
Alma Sjöberg 02 Tibro AIK
Lydia Bolmenäs 02 Tibro AIK
Rebecka Björkman 02 Tingbergs AIS
Sarah Olsson 02 Turebergs FK
Lina Berg 02 IK Ymer
 
F14 60m 27
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 8.78
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 9,22
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 08.32
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS 8,34
Famke Persson 03 IFK Lund
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 8,01
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 8,55
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8,79
Emma Borovac 03 IK Ymer
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Elin Åberg 03 Bohus IF 8,88
 
F14 200m 26
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 29.11
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 27.45
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 30,00
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 30.10
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 26.99
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 27.60
Tilda Knauer 03 Hälle IF 29,05
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Famke Persson 03 IFK Lund 26,47
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Ester Berntsson 03 Stenungsunds FI
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 28.51
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 28,62
Emma Borovac 03 IK Ymer
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Klara Larsson 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Lovisa Agfors 03 Ale FK 29.49
 
F14 1000m 15
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 3.20.66
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3:07.46
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.19.86
Tilda Knauer 03 Hälle IF 3,17
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Alva Skjeseth 03 IK Ymer
Linn Malmberg 03 IK Ymer
Klara Larsson 03 Örgryte IS
Julia Svennblad 03 Ale FK 3.12.69
 
F14 Häck 60m 16
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Agnes Westre 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 10.47
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK 10,37
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 11,10
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9,92
Tova Gisslen 03 IK Wilske 9.22
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 9,69
 
F14 Höjd 17
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Elina Becker 03 Stenungsunds FI
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK 1,48
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske 1.65
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 1,65
Linnea Persson 03 Ale FK
Lovisa Agfors 03 Ale FK 1.54
 
F14 Längd 31
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5,03
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Alma Karlsson Cedervall 03 Göteborgs KIK
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Julia Akradloo 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Tuva Dahlgren 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK 5,16
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 4,55
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske 5.05
Emma Borovac 03 IK Ymer
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 5,08
Elin Åberg 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Ale FK
 
F14 Tresteg 13
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Isabelle Frankenberg 03 Lerum Friidrott
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Anna Svarfvar 03 Mölndals AIK
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 9,98
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Kristine Moland Leiknes 03 Sörild IL 10,22
 
F14 Kula 12
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 8,94
Agnes Claesson 03 Hovslätts IK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Frida Svensson 03 Sävedalens AIK
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tova Gisslen 03 IK Wilske 10.11
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Klara Larsson 03 Örgryte IS
 
F13 60m 40
Emelie Falk 04 Alingsås IF 8,43
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 8,38
Maja Lundgren 04 Dals Södra FFI
Ylva Bränfeldt 04 Dals Södra FFI
Astrid Viren 04 IFK Göteborg 9,65
Ella Lamkiewicz 04 IFK Göteborg 9,8
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 9,53
Nora Denti 04 IFK Göteborg 9,18
Saga Provci 04 IFK Göteborg 9,04
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK 9.07
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 9,56
Sofia Olsson 04 IF Rigor 9,64
Tilda Persson 04 IF Rigor 9,79
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Safina Ntuve 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,39
Mellisa Åberg 04 Ale FK
 
F13 200m 37
Emelie Falk 04 Alingsås IF 28,82
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 27,96
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 32,16
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 29,61
Saga Provci 04 IFK Göteborg 30,37
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 30.65
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29,49
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28,17
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad 28.98
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS 31,43
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Tindra Röme 04 IFK Lund 29,36
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK 29.51
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 27,33
Mellisa Åberg 04 Ale FK 33.52
 
F13 800m 20
Astrid Viren 04 IFK Göteborg 2.50.46
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2.36.73
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 2.38.77
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 2.42,13
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 2,29,47
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.39.50
Felicia Brink 04 IF Kville
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 2.45.77
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 2.33.15
Ella Olsson 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Sofia Thunberg 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
Mellisa Åberg 04 Ale FK
 
F13 Häck 60m 20
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Amanda Behrendtz 04 Dals Södra FFI
Ylva Bränfeldt 04 Dals Södra FFI
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 11.20
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10,66
Hanna Dahlin 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS 11,19
Tindra Röme 04 IFK Lund
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F13 Höjd 16
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1,54
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Fanny Nordberg 04 Mölndals AIK
Tilda Persson 04 IF Rigor 1,33
Ida Härsjö 04 Stenungsunds FI
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F13 Längd 44
Emelie Falk 04 Alingsås IF 4,63
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 4,88
Felicia Ericsson 04 Angereds IS
Jonna Andersson 04 Brattås CK
Ylva Bränfeldt 04 Dals Södra FFI
Ella Lamkiewicz 04 IFK Göteborg
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 3,92
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3,80
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 4.09
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 4,30
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 4,89
Hanna Dahlin 04 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Ellen Granlund 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Alice Hell 04 Tingbergs AIS
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Safina Ntuve 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 4,97
 
F13 Tresteg 14
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 9,68
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 9,82
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Tilde Ovesson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F13 Kula 17
Felicia Ericsson 04 Angereds IS
Amanda Behrendtz 04 Dals Södra FFI
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Lovisa Lein 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 7,12
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Mellisa Åberg 04 Ale FK
 
F12 60m 43
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg 9,89
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8,84
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,69
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Isabella Berand 05 Kongahälla AIK
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alexandra Ribba 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 9,00
Alice Jarl 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 9,26
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 9,00
Karin Mårtensson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott 9,16
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK
Felicia Freed 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Lovisa Henriksson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Nour El Houda Touam 05 Mölndals AIK
Thea Brown 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Ida Kindbom 05 Skeninge IK
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Tindra Lööf 05 Säffle FIK 8,61
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Ella Engman 05 IFK Trelleborg 8,43
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 9,00
 
F12 200m 44
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 31,78
Isabella Vujic 05 Angereds IS
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 29,99
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 28,70
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 29,49
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Isabella Berand 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Alexandra Ribba 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 30,92
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 32,93
Elsa Norrsell 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 32,37
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Audrey Hansson 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 31.49 s
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Linn Ask 05 IK Orient
Ida Kindbom 05 Skeninge IK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK 29,19
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Ella Engman 05 IFK Trelleborg 28,77
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Nellie Eriksson 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Hanna Hallberg 05 Ale FK
 
F12 600m 22
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 1.54,40
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg 2,18
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 1.53.11
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 1.55.72
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 1:56:54,
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Vendela Gutke 05 Hälle IF 1.57.20
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF 1,50
Klara Håkansson 05 IK Orient
Ella Lindgren 05 IF Rigor
Ida Kindbom 05 Skeninge IK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 2,04,87
 
F12 Höjd 27
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Isabella Berand 05 Kongahälla AIK
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alexandra Ribba 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Alicia Lind 05 Mölndals AIK
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Sara Johansson 05 Mölndals AIK
Ella Lindgren 05 IF Rigor
Ida Kindbom 05 Skeninge IK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Nellie Eriksson 05 Örgryte IS
 
F12 Längd 54
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Isabella Vujic 05 Angereds IS
Iris Meijer Andersson 05 IFK Göteborg 3,75
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg 4,14
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Alexandra Ribba 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Elsa Norrsell 05 Lerum Friidrott
Emma Aaröe 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Karin Mårtensson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Vega Skoglund 05 Lerum Friidrott
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Alicia Lind 05 Mölndals AIK
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Annie Ahlgren 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Audrey Hansson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Felicia Freed 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Thea Brown 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Ella Lindgren 05 IF Rigor
Ida Kindbom 05 Skeninge IK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK 4,47
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Ella Engman 05 IFK Trelleborg 4,64
Jeriel Kabongo Tshiabu 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Nellie Eriksson 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Hanna Hallberg 05 Ale FK
 
F12 Kula 27
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Alexandra Ribba 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Emma Aaröe 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Karin Mårtensson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 8.52
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Sara Johansson 05 Mölndals AIK
Thea Brown 05 Mölndals AIK
Ella Lindgren 05 IF Rigor
Ida Kindbom 05 Skeninge IK
Alicia Stolpe 05 Sävedalens AIK
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Ella Engman 05 IFK Trelleborg 8,42
Emma Moland Leiknes 05 Sörild IL 8,85
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F11 60m 60
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 9,14
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Julia Åkesson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg 10,18
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Lisa Wennskär 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Tua Wernberg 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Lisa Gunnarsson 06 Lerum Friidrott
Louise Halmedal 06 Lerum Friidrott
Tekla Elfström 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK 10.77
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Amina Kadic 06 Mölndals AIK
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Ebba Nyberg 06 Mölndals AIK
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Matilda Wåke 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Rebecca Blume 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Emilia Bergh 06 IK Orient
Ida Hult 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Lisa Händel 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Ellen Piros 06 Örgryte IS
Felicia Asmar 06 Örgryte IS
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Mira Landström 06 Örgryte IS
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Elin Björn 06 Bohus IF 9,64
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 600m 33
Sabina Kern 06 Brattås CK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1,54.21
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Julia Åkesson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 1.56.47
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Lisa Gunnarsson 06 Lerum Friidrott
Tekla Elfström 06 Lerum Friidrott
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Amina Kadic 06 Mölndals AIK
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Ebba Nyberg 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Julia Bayer 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Matilda Wåke 06 Mölndals AIK
Miranda Wallström 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Rebecca Blume 06 Mölndals AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F11 Höjd 34
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1,25
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Julia Pappila 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Tua Wernberg 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Lisa Gunnarsson 06 Lerum Friidrott
Louise Halmedal 06 Lerum Friidrott
Tekla Elfström 06 Lerum Friidrott
Selma Windahl 06 Majornas IK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Ebba Nyberg 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Julia Bayer 06 Mölndals AIK
Julia Svarfvar 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Rebecca Blume 06 Mölndals AIK
Ida Hult 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Lisa Händel 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Filippa Dahl 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Längd 43
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg 325 cm
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Julia Åkesson 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Lisa Wennskär 06 IF Kville
Saga Andersson 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Klara Dahlberg 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Nova Bissette 06 Mölndals AIK
Wilma Neldemo Magnusson 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Ellen Piros 06 Örgryte IS
Lisa Lökkeberg 06 Örgryte IS
Mira Landström 06 Örgryte IS
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Elin Björn 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 Kula 25
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Klara Dahlberg 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Nova Bissette 06 Mölndals AIK
Wilma Neldemo Magnusson 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Moa Persson 06 Ale FK
 
F10 60m 46
Fatima Diaby 07 Angereds IS
Wilma Hansson 07 Angereds IS
Elin Andersson 07 Brattås CK
Alva Lamkiewicz 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg 11,17
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Agnes Kloo 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Mia Nyström 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK 9.07
Alice Elliot 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS 9,39
Anna Sverrisdottir 07 Majornas IK 10,10
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Ella Karlsson 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Hanna Liljeblad 07 Mölndals AIK
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK
Rebecka Adolfsson 07 Mölndals AIK
Saga Östlin 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Tyra Gustafsson 07 Mölndals AIK
Hillevi Hollsten 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Lovisa Larsson 07 Mölndals AIK
Matilda Rosén 07 Mölndals AIK
Molly Pettersson 07 Mölndals AIK
Moa Kindbom 07 Skeninge IK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,84
Lucia Holguera 07 Bohus IF
 
F10 600m 30
Elin Andersson 07 Brattås CK
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.28.50
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2,21
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK 1.56.88
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Gustafsson 08 IF Kville
Klara De Feo 07 IF Kville
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Ella Karlsson 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Felicia Månesjö 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Lovisa Larsson 07 Mölndals AIK
Maia Åsbogård Etxeberria 07 Mölndals AIK
Matilda Rosén 07 Mölndals AIK
Sara Ahlgren 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Tyra Gustafsson 07 Mölndals AIK
Moa Kindbom 07 Skeninge IK 1,59.95
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,56,05
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 2,09
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
 
F10 Längd 34
Frida Torres Wennerström 07 Angereds IS
Wilma Hansson 07 Angereds IS
Elin Andersson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Elsa Gustafsson 08 IF Kville
Klara De Feo 07 IF Kville
Anna Sverrisdottir 07 Majornas IK 3.85
Alma Rask 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Hillevi Hollsten 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Maia Åsbogård Etxeberria 07 Mölndals AIK
Matilda Rosén 07 Mölndals AIK
Saga Östlin 07 Mölndals AIK
Sara Ahlgren 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Thea Gistell 07 Mölndals AIK
Tyra Gustafsson 07 Mölndals AIK
Moa Kindbom 07 Skeninge IK
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,10
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Alice Lindblom 08 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Wilma Ottordahl 08 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Lucia Holguera 07 Bohus IF
 
F10 Kula 27
Fatima Diaby 07 Angereds IS
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Agnes Kloo 07 Kongahälla AIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Mia Nyström 07 Kongahälla AIK
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Therese Pettersson 07 Lidköpings IS
Anna Sverrisdottir 07 Majornas IK 6.51
Emelina Holmqvist 07 Mölndals AIK
Matilda Rosén 07 Mölndals AIK
Molly Pettersson 07 Mölndals AIK
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Tyra Gustafsson 07 Mölndals AIK
Moa Kindbom 07 Skeninge IK
Pinja Kärhä 07 Finland 10.26
Venla Kärhä 07 Finland 7.93
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Lucia Holguera 07 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248