Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs IUDM 17-13 år
Antal starter / Total entries: 783 Printed: 2017-08-19 22:16
Antal individer / Total persons: 396
 
M 60m 31
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg 7,56
Andreas Mack 70 IF Kville
Chidozie Abika 97 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Victor Jansson 93 IF Kville
Anders Pihl 70 Lerum Friidrott 8.20
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Fredrik Lindén 96 Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Linus Ahnbo 93 Mölndals AIK
Simon Sund 98 Mölndals AIK
Patrik Björk 83 Sävedalens AIK 7,14
Adam Denguir 94 Ullevi FK 6.90
Andreas Norström 92 Ullevi FK
David Sennung 91 Ullevi FK 6.75
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 6.75
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 7,17
Artur Engström 96 Örgryte IS
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 7.51
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 7.36
Svante Wester 99 Örgryte IS
Tobias Larsson 98 Örgryte IS
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS
Micky Joe 91 BUL
Håkon Morken 93 Lillehammer IF 6,97
Michael Rosenberg 90 Lillehammer IF 6.86
Tormod Hjortnæs Larsen 86 Lillehammer IF 7,02
Jostein Joshua Fossøy 92 Förde IL
 
P17 60m 14
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Melvin Johansson 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 7.69
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.40
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 7.80
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.39
Jesper Larsson 01 Ullevi FK 7.70
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 7.53
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 7.25
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 7.90
 
P17 400m 9
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK 56.88
Erik Buiten 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Jonatan Skagerberg 00 Lerum Friidrott 53,82
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
William Sander 01 Mölndals AIK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
 
P17 1500m 8
Erik Boethius 00 Kongahälla AIK
Christoffer Wockats 00 IF Kville 4.29,08
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Albin Dangardt 00 Sävedalens AIK
Alexander Bucht 01 Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK 4.43.08
Abdirahman Ali 00 Ullevi FK
 
P17 Häck 60m 8
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Erik Buiten 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Jonatan Skagerberg 00 Lerum Friidrott 10,00
Jesper Larsson 01 Ullevi FK
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 8,50
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 8,90
 
P17 Höjd 10
Philip Ryding 01 IF Kville
Jonatan Skagerberg 00 Lerum Friidrott 1,60
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
Jona Askelund 00 Mölndals AIK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK ut
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Teodor Söderberg 95 Ullevi FK ut
Arvid Ryberg 98 Örgryte IS ut
Oliver Edman 01 Örgryte IS
 
P17 Stav 7
Jona Askelund 00 Mölndals AIK
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK ut
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK ut
William Rydin 00 Ullevi FK
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
Oliver Edman 01 Örgryte IS
 
P17 Längd 13
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Jonathan Bengtsson 00 Mölndals AIK
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Erik Olsson 89 Örgryte IS ut
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS ut
Otto Hammarström 99 Örgryte IS ut
Tobias Larsson 98 Örgryte IS ut
 
P17 Tresteg 8
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Philip Ryding 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 12,89
Jonathan Persgården 96 Ullevi FK ut
Markus Lundborg 99 Ullevi FK ut
Melker Manne 01 Ullevi FK
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 13,74
Victor Koch 98 Örgryte IS ut
 
P17 Kula 8
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK M ut
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
 
P17 Vikt 7
Filip Linnér 00 IFK Göteborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
Gustav Liberg 95 Ullevi FK M ut
Johan Björnstad 90 Ullevi FK M ut
Kristoffer Fagerlund 93 Ullevi FK M ut
William Lanndalen 01 IK Ymer Ut
 
P15 60m 15
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK 8.06
Albin Löfving 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott 7.91
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7,74
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 7,70
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK 7.65
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
William Frisk 02 Örgryte IS
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 7,99
 
P15 200m 13
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK 26.27
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott 25,35
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 25.55
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 25,62
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 24.24
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK 24.99
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 25.65
 
P15 1000m 6
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 2,54,98
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK
Ville Larsson 02 Sävedalens AIK 3.00.70
Omar Ibrahim 02 Bohus IF 2,55,97
 
P15 Häck 60m 8
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 9.35
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 9.54
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
 
P15 Höjd 7
Victor Kruse 02 IFK Göteborg 158
Gustav Tartu 02 IF Kville
Vilgot Skoglund 02 Lerum Friidrott
Anton Börås 02 Mölndals AIK
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P15 Stav 2
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 Längd 13
Albin Löfving 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
William Frisk 02 Örgryte IS
 
P15 Tresteg 6
Gustav Tartu 02 IF Kville
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P15 Kula 6
Fredrik Grund 02 IF Kville
Lukas Mindelsohn 02 Lerum Friidrott
Anton Börås 02 Mölndals AIK
Mattias Haag 02 Mölndals AIK
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Marcus Stranne 02 Bohus IF
 
P15 Vikt 3
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Vilgot Skoglund 02 Lerum Friidrott
 
P14 60m 9
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK 8.36
Oliver Glans 03 Ullevi FK 8.42
Bertil Kristensson 03 Örgryte IS
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
 
P14 200m 9
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 28.91
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Oliver Glans 03 Ullevi FK 27.63
Victor Hering 03 Ullevi FK 27.05
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
 
P14 1000m 8
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3.24.26
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 3.01.82
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.56.97
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Casper Skepp 03 Sävedalens AIK 3.09.51
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 3.16.67
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P14 Häck 60m 4
Kevin Fankl 95 Ullevi FK M ut
Oliver Glans 03 Ullevi FK 10.10
Victor Hering 03 Ullevi FK 9.87
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS 11.62
 
P14 Höjd 5
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 6
Joar Lindberg 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Gabriel Wennbom 03 Ullevi FK
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Bertil Kristensson 03 Örgryte IS
 
P14 Tresteg 3
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Nils Thorin 03 Örgryte IS
 
P14 Kula 2
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Patrik Björnsson 03 Lerum Friidrott
 
P13 60m 16
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 8.13
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 8.70
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK 8.40
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Vicente Barrera Vilches 04 Bohus IF
Leo Carlsson 04 Ale FK 9.14
 
P13 200m 13
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 27.09
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 28.67
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 28.71
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 29.17
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Leo Carlsson 04 Ale FK 29.75
 
P13 800m 6
Andreas Rydén 04 IF Kville
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.30.28
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK 2:24.51
Sixten Persson 04 Sävedalens AIK 2,42
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Vicente Barrera Vilches 04 Bohus IF
 
P13 Häck 60m 9
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 10.43
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 11.14
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 10.57
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 10.48
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 10.67
 
P13 Höjd 10
Calle Frank 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Ludvig Winberg 04 Mölndals AIK 1,53
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Vicente Barrera Vilches 04 Bohus IF
Leo Carlsson 04 Ale FK 1.32
 
P13 Stav 2
Felix Steene 04 IF Kville
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 Längd 11
Baboucar Jenkins 04 Angereds IS
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Elias Alfredsson 04 IFK Göteborg
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Isak Lundström 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 Tresteg 3
William Asker 04 IF Kville
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P13 Kula 7
Baboucar Jenkins 04 Angereds IS
Andreas Rydén 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Leo Carlsson 04 Ale FK 10.55
 
K 60m 12
Johanna Andersson 99 Lerum Friidrott
Linnea Åberg 99 Lerum Friidrott
Frida Johansson 99 Mölndals AIK
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Malin Roth 94 Ullevi FK
Della Månsson 99 Örgryte IS 8.18
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 8.09
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 7,90
 
F17 60m 27
Andrea Jarlhage 00 IFK Göteborg 8,70
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emmie Persson/Schöneberger 01 IFK Göteborg
Hilda Ahlström 01 IFK Göteborg
Louise Fransson 01 IFK Göteborg
Siri Hahn 00 IFK Göteborg
Ebba Reinholdt 01 Göteborgs KIK
Emma Delin 01 Göteborgs KIK 9.19
Matilda Almung 00 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Emelie Greby 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 8.27
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.88
Ide Ileso 00 Ullevi FK 8.07
Johanna Gunnarsson 01 Ullevi FK
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 8.20
Annie Lundin 01 Örgryte IS
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
Line Söderpalm 01 Örgryte IS
Nathalie Nyström 00 Örgryte IS 8.98
Nike Thanner 01 Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS
 
F17 400m 11
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Alexandra Gullberg 01 Sävedalens AIK
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK 59.50
Ide Ileso 00 Ullevi FK 60.62
Johanna Gunnarsson 01 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 59.07
Stina Nyström 99 Örgryte IS ut
 
F17 1500m 7
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg 5.40.43
Emma Delin 01 Göteborgs KIK
Josefin Hansson 01 IF Kville
Mathilda Hammarqvist 01 IF Kville
Felicia Niklasson 01 Sävedalens AIK
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK 4.41.50
 
F17 Häck 60m 14
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Emma Green-Blomroos 00 Göteborgs KIK 10.84
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK 10.19
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 10.41
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 9.58
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Moa Lindkvist 01 Mölndals AIK
Annie Lundin 01 Örgryte IS
Therese Nätstrand 00 Örgryte IS 9.15
 
F17 Höjd 8
Emmie Persson/Schöneberger 01 IFK Göteborg
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Ida Björndal 01 IF Kville
Julia Petersson 98 Ullevi FK ut
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 1,62
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 8
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Anna Rönner 00 Ullevi FK
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Ella Högman 99 Ullevi FK ut
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK ut
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
 
F17 Längd 22
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Filippa Kindblom 01 IFK Göteborg
Agnes Nogueras 00 Göteborgs KIK
Embla Ingelman-Sundberg 00 Göteborgs KIK
Emma Green-Blomroos 00 Göteborgs KIK
Matilda Almung 00 Göteborgs KIK
Elin Eriksson 00 IF Kville
Emelie Greby 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 5,00
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 5,32
Alva Murtoniemi Gräbel 99 Örgryte IS ut
Judith Sjöman 99 Örgryte IS ut
Nathalie Nyström 00 Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS
Tindra Honnér 01 Örgryte IS
 
F17 Tresteg 13
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Embla Ingelman-Sundberg 00 Göteborgs KIK
Moa Lindkvist 01 Mölndals AIK
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Johanna Konseleus 95 Ullevi FK ut
Julia Petersson 98 Ullevi FK ut
Moa Karlin 94 Ullevi FK ut
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK ut
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK ut
Della Månsson 99 Örgryte IS ut
Judith Wagersten 98 Örgryte IS ut
Nike Thanner 01 Örgryte IS
 
F17 Kula 11
Josefin Hansson 01 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Nora Bankel 00 Lerum Friidrott
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Josefin Carlsson 00 Ale FK
 
F17 Vikt 6
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK K ut
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 14.05
Elsa Lindén 00 Mölndals AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
Anna Rönner 00 Ullevi FK
Ella Högman 99 Ullevi FK ut
 
F15 60m 16
Meaza Kubron 02 Angereds IS
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg 8,97
Alma Svanberg 02 IF Kville
Hilda Johansson 02 IF Kville
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.39
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Ida Nilsson 02 Bohus IF
Cornelia Flisberg 02 Ale FK 8.27
 
F15 200m 22
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 28,50
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg 29,56
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Ellen Blackenfelt 02 Kongahälla AIK
Frida Malmström 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Hilda Johansson 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 30
Ebba Follin 02 Mölndals AIK 28.46
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK 29.77
Ebba Rössberger 02 Sävedalens AIK 29,10
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 27.04
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 27.51
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 27.48
Ida Nilsson 02 Bohus IF 31.43
 
F15 1000m 7
Alva Strandberg 02 IFK Göteborg
Siri Jönsson 02 IFK Göteborg
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 3.17.86
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK 3.26.35
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK 3.14.60
Elsa Björk 02 Sävedalens AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F15 Häck 60m 12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 9,70
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johansson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott 10.79
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Ebba Follin 02 Mölndals AIK 9.75
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 9,69
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 9.20
 
F15 Höjd 6
Meaza Kubron 02 Angereds IS
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
 
F15 Stav 2
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Sissela Brenne 02 IF Kville
 
F15 Längd 15
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Lerum Friidrott
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Alice Hennig 02 Ullevi FK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Vera Hulth 02 Ullevi FK
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Cornelia Flisberg 02 Ale FK 4.89
 
F15 Tresteg 3
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Amanda Eliesersson 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F15 Kula 3
Isabel Persson 02 Angereds IS
Alexandra Milusic 02 Kongahälla AIK
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
 
F15 Vikt 1
Olivia Asp 02 Mölndals AIK
 
F14 60m 10
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 9,4
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 8.32
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Alice Storhaug 03 Bohus IF
 
F14 200m 15
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Maja Geschwindner 03 IFK Göteborg 31,5
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 30,0
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 28.11
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 28.19
Lillan Kilvik 03 IF Kville 30,71
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Klara Larsson 03 Örgryte IS 29.73
Tilly Backman 03 Örgryte IS 29.17
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 32.76
Lovisa Agfors 03 Ale FK 29.55
 
F14 1000m 7
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3.13.42
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 3:13.85
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Klara Larsson 03 Örgryte IS
 
F14 Häck 60m 6
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 9.88
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott 10.03
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Tilly Backman 03 Örgryte IS
 
F14 Höjd 7
Alva Lundberg 03 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Linn Johansson 03 Örgryte IS
Matilda Bergand 03 Bohus IF
Lovisa Agfors 03 Ale FK 1.40
 
F14 Stav 2
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Vanna Darrell 03 Lerum Friidrott
 
F14 Längd 24
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hilda Olsson Brandtvig 03 IFK Göteborg
Maja Geschwindner 03 IFK Göteborg
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 4,1
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Moa Sellman 03 Mölndals AIK
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Elena Mack 03 Ullevi FK
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Alice Storhaug 03 Bohus IF
Elin Åberg 03 Bohus IF
Elina Fagerström 03 Bohus IF
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 3,58
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F14 Tresteg 6
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Inez Åsenlund 03 Örgryte IS
 
F14 Kula 8
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Linda Aiff 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Klara Larsson 03 Örgryte IS
Alice Storhaug 03 Bohus IF
Linnea Persson 03 Ale FK
 
F13 60m 28
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Bianca Kaldeby 04 Angereds IS
Saga Provci 04 IFK Göteborg 9,04
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Ida Sjöberg 04 Mölndals AIK 8.64
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK 8.26
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.37
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Safina Ntuve 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Arina Vdovenko 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F13 200m 28
Bianca Kaldeby 04 Angereds IS
Celine Lima 04 Angereds IS
Noor Rafa 04 Angereds IS
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg 30,37
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Ida Pappila 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 28.92
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Ella Olsson 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Ida Sjöberg 04 Mölndals AIK 28.26
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Vanessa Mbera 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 27.84
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Arina Vdovenko 04 Örgryte IS 33.18
Ebba Francois 04 Örgryte IS 32.21
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 33.52
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS 31.56
 
F13 800m 8
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2,38
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 2.48,32
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Felicia Brink 04 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 2.33.15
Ella Olsson 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 2.41.52
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F13 Häck 60m 13
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK 10,69
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 11,27
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK 9.45
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Arina Vdovenko 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 13.09
 
F13 Höjd 11
Emilia Lintula 04 Angereds IS
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 1,38
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
 
F13 Stav 1
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
 
F13 Längd 31
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Bianca Kaldeby 04 Angereds IS
Celine Lima 04 Angereds IS
Emilia Lintula 04 Angereds IS
Felicia Ericsson 04 Angereds IS
Madeleine Lintula 04 Angereds IS
Noor Rafa 04 Angereds IS
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4,08
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Rebecka Vindare 04 Majornas IK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.13
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Safina Ntuve 04 Ullevi FK
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
 
F13 Tresteg 11
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Fröberg 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Amanda Magnusson 04 Majornas IK
Ebba Andersson 04 Mölndals AIK
Elise Löfnertz 04 Mölndals AIK
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Filippa Fagerström 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 10.24
 
F13 Kula 16
Celine Lima 04 Angereds IS
Felicia Ericsson 04 Angereds IS
Madeleine Lintula 04 Angereds IS
Noor Rafa 04 Angereds IS
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Gabriella Milusic 04 Kongahälla AIK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 10,59
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Frida Pettersson 04 Mölndals AIK
Jennifer Willén 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248