Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globen-galan
Antal starter / Total entries: 1163 Printed: 2017-05-23 03:11
Antal individer / Total persons: 500
 
P15 1000m 9
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Karl Källman 02 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 Hässelby SK 3.02.83
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 2.49,10
Sajad Nazari 02 IFK Lidingö 3:01:32
Kevin Bodén 02 Motala AIF 2,52
Alexander Andersson 02 Turebergs FK 2:55:65
Victor Gruber 02 Turebergs FK
 
P15 Häck 60m 8
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Tobias Rydberg 02 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Fred Österblom 02 Täby IS
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS 8,61
 
P15 Höjd 7
Patrik Hedman 02 Huddinge AIS
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Rasmus Miller 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
 
P15 Stav 5
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Rasmus Miller 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
 
P15 Kula 10
Felix Rodriguez 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
William Bergan 02 Huddinge AIS
Tobias Rydberg 02 Hässelby SK
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Olov Larsson 02 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Rasmus Göransson 02 Täby IS
 
P14 1000m 11
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö 3:17.83
Victor Björk 03 IFK Lidingö
David Löfvenberg 03 IFK Tumba
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Markus Pihl 03 Täby IS
Nils Ekroth 03 Upsala IF 3,13,43
 
P14 Häck 60m 7
Edvin Livak 03 Bromma IF 9,59
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Elias Lind 03 Hässelby SK
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
Erik Palmaer 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
 
P14 Stav 9
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Leon Göthman Hermansson 03 IFK Lidingö
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Erik Palmaer 03 Turebergs FK 2,53
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
 
P14 Längd 9
Edvin Livak 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vilde Norström 03 Hässelby SK
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
David Löfvenberg 03 IFK Tumba
Markus Pihl 03 Täby IS
 
P14 Kula 7
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vilde Norström 03 Hässelby SK
Leon Göthman Hermansson 03 IFK Lidingö
Victor Björk 03 IFK Lidingö
Markus Pihl 03 Täby IS
 
P13 600m 12
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 1.52,27
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 1.45,92
Elias Boman 04 Hässelby SK 1.52.48
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Edvin Hellstrand 04 Spårvägens FK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Elias Engstöm 04 Turebergs FK 1:40.97
Kalle Billing 04 Turebergs FK 2.02,96
Paul Frayon 04 Täby IS
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK 1:58
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 1,41,82
 
P13 Häck 60m 9
David Steinberg 04 Bromma IF
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 10,26
Edvin Hellstrand 04 Spårvägens FK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK 10.05
Kalle Billing 04 Turebergs FK 11,42
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK
 
P13 Höjd 9
Oscar Alvendal 04 Danderyds SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,28
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,50
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Kalle Billing 04 Turebergs FK 1,35
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1.53
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK
 
P13 Kula 7
Elias Boman 04 Hässelby SK 8.72
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 9,94
Edvin Hellstrand 04 Spårvägens FK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 6.27
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK
 
P12 60m 45
Axel Strinning 05 Bromma IF
Bamdad Masoudi 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF 9.66
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF 12.42
Emil Wennerström 05 Hanvikens SK 10,93
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK 9,84
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 10,07
Ludvig Hansen 05 Hanvikens SK 9,83
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 9,97
Simon Dahlstedt 05 Hanvikens SK 10,03
Pontus Öström 05 Hellas FK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK 9,06
Herman Tingsberg 05 Hässelby SK
Hugo Vennberg 05 Hässelby SK 9,76
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK 9,19
Olle Skymne 05 Hässelby SK 9,34
Vidar Lind 05 Hässelby SK 9,28
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 8.86
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö 9,29
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö 9.11
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 8,91
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa 9.08
Daniel Sackey 05 Turebergs FK
Gustav Egardt 05 Turebergs FK
Jonathan Johansson 05 Turebergs FK
Lukas Ängelid 05 Turebergs FK 9,30
Albin Edgert 05 Täby IS 8.90
Joel Enander 05 Täby IS
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Rasmus Haage 05 Österhaninge IF
Noel Aldebo 05 Åkersberga SK
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
 
P12 600m 28
Axel Strinning 05 Bromma IF
Bamdad Masoudi 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Sixten Didrikson 05 Bromma IF 2,05,20
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 1.46,80
Victor Törnström 05 Danderyds SK 1.47,18
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF 2.37.95
Emil Wennerström 05 Hanvikens SK 2.13,70
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK 2.12,00
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 2.12,60
Ludvig Hansen 05 Hanvikens SK 2.05,90
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 2.12,28
Simon Dahlstedt 05 Hanvikens SK 2.11,80
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 1.56,65
David Lundqvist 05 Huddinge AIS 2.07,18
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 1.55,53
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö 2,02.38
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 1.53,06
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Daniel Sackey 05 Turebergs FK
Gustav Egardt 05 Turebergs FK
Lukas Ängelid 05 Turebergs FK 2,03.72
Albin Edgert 05 Täby IS 2.01
Markus Andersson 05 Västerås FK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Noel Aldebo 05 Åkersberga SK
 
P12 Höjd 34
Bamdad Masoudi 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Emil Wennerström 05 Hanvikens SK
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Ludvig Hansen 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Hugo Vennberg 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö 1.20
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Josef Lindberg 05 IF Linnéa
Daniel Sackey 05 Turebergs FK
Gustav Egardt 05 Turebergs FK
Jonathan Johansson 05 Turebergs FK
Lukas Ängelid 05 Turebergs FK 1,3
Albin Edgert 05 Täby IS 1.36
Joel Enander 05 Täby IS
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Noel Aldebo 05 Åkersberga SK
 
P12 Kula 32
Axel Strinning 05 Bromma IF
Bamdad Masoudi 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF 4.59
Emil Wennerström 05 Hanvikens SK
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Ludvig Hansen 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Simon Dahlstedt 05 Hanvikens SK
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Herman Tingsberg 05 Hässelby SK
Hugo Vennberg 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö 6.67
Daniel Sackey 05 Turebergs FK
Jonathan Johansson 05 Turebergs FK
Lukas Ängelid 05 Turebergs FK 7,63
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Rasmus Haage 05 Österhaninge IF
Noel Aldebo 05 Åkersberga SK
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
 
P11 60m 46
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,66
Elis Hörberg Alandh 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Ivan Lindholm 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF 9,05
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK 10,56
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 10,05
Emil Kågströmn Tyboni 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 8,92
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,66
Oliver Clausin 06 Hanvikens SK 11,19
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Josef Eklund Botvalde 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Oliver Hegbart 06 IFK Lidingö 9,27
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 9,23
Adrian Elias 06 Mälarhöjdens IK
Albin Sjöberg 06 Mälarhöjdens IK 10,21
Emil Persson 06 Mälarhöjdens IK
Mass Jonsson Samateh 06 Mälarhöjdens IK 9,27
Melvin Von Zweigbergk 06 Mälarhöjdens IK
Nadir Boumediene 06 Mälarhöjdens IK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK 9,87
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Surafiel Ghebreyesus 06 Mälarhöjdens IK
Vigor Lundmark 06 Mälarhöjdens IK
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Sam Neumuller Pooyan 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10,32
Joel Billing 06 Turebergs FK 9,49
John Bäck 06 Turebergs FK 9,23
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 9,77
Omar Azerkan 06 Turebergs FK 10.55
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,88
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,04
Erik Nederheim 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS 9,37
Max Österberg 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9,07
Dino Wallin 06 AIK Friidrott 9,92
Melvin Stenvall 06 AIK Friidrott
 
P11 600m 32
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,59
Elis Hörberg Alandh 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF 2.15
Ivan Lindholm 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF 1.57,95
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 2.19,00
Emil Kågströmn Tyboni 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 2.19,07
Oliver Clausin 06 Hanvikens SK 2.43,60
Alexander Hägg 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Oliver Hegbart 06 IFK Lidingö 1:49,24
Adrian Elias 06 Mälarhöjdens IK
Emil Persson 06 Mälarhöjdens IK
Mass Jonsson Samateh 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK
Surafiel Ghebreyesus 06 Mälarhöjdens IK
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Otto Stigmark 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2.04,79
Joel Billing 06 Turebergs FK 2,12.81
John Bäck 06 Turebergs FK 1.55,33
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 1.54,5
Elias Dahlström 06 Täby IS 1,56.30
Erik Nederheim 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS 2.00,95
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.50,09
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 2.11.80
Dino Wallin 06 AIK Friidrott
Melvin Stenvall 06 AIK Friidrott
 
P11 Längd 43
Elias Kapell 06 Hammarby IF 4.58
Elis Hörberg Alandh 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Ivan Lindholm 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF 4,19
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Emil Kågströmn Tyboni 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Oliver Clausin 06 Hanvikens SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Josef Eklund Botvalde 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Oliver Hegbart 06 IFK Lidingö 4,07
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Adrian Elias 06 Mälarhöjdens IK
Albin Sjöberg 06 Mälarhöjdens IK 3,28
Alfons Ek 06 Mälarhöjdens IK
Mass Jonsson Samateh 06 Mälarhöjdens IK 3,87
Nadir Boumediene 06 Mälarhöjdens IK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK 3,43
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Vigor Lundmark 06 Mälarhöjdens IK
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 3,03
Joel Billing 06 Turebergs FK 3,99
John Bäck 06 Turebergs FK 4,50
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 3,62
Omar Azerkan 06 Turebergs FK 3.00
Edvin Sidwall 06 Täby IS 4,47
Elias Dahlström 06 Täby IS 4,28
Erik Nederheim 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS 4,22
Max Österberg 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 3,95
Marcus Johansson 06 Österhaninge IF
Dino Wallin 06 AIK Friidrott 3,77
Melvin Stenvall 06 AIK Friidrott
 
P11 Kula 28
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8.86
Elis Hörberg Alandh 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Ivan Lindholm 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF 6,64
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Oliver Clausin 06 Hanvikens SK
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 7,69
Adrian Elias 06 Mälarhöjdens IK
Albin Sjöberg 06 Mälarhöjdens IK
Alfons Ek 06 Mälarhöjdens IK
Mass Jonsson Samateh 06 Mälarhöjdens IK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Oskar Zetterling 06 Mälarhöjdens IK
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Sam Neumuller Pooyan 06 Spårvägens FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 5,52
Joel Billing 06 Turebergs FK 8,18
John Bäck 06 Turebergs FK 5,61
Omar Azerkan 06 Turebergs FK 5.67
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,42
Erik Nederheim 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS 7,73
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 7,18
 
P10 60m 21
Oliver Persson 07 Danderyds SK 9,92
Philip Persson 07 Danderyds SK 9,54
Malte Sundberg 07 Hammarby IF
Alexander Gore 07 Hässelby SK
Elias Merino 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Måns Lartelius 07 Hässelby SK
Oliver Åkerman 07 Hässelby SK
Oskar Gyllenhög 07 Hässelby SK
Ralf Nordén 07 Hässelby SK
Toni Pirinen 07 Hässelby SK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Gustav Palmaer 07 Turebergs FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 10:44
Elliot Borgedahl 07 Täby IS 9,43
Jacob Rune 07 Täby IS 9,16
Kasper Jakshöj 07 Väsby IK
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF 10.86
Vilmer Östling 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 9,62
 
P10 Längd 20
Malte Sundberg 07 Hammarby IF
Alexander Gore 07 Hässelby SK
Elias Merino 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Måns Lartelius 07 Hässelby SK
Oliver Åkerman 07 Hässelby SK
Oskar Gyllenhög 07 Hässelby SK
Ralf Nordén 07 Hässelby SK
Toni Pirinen 07 Hässelby SK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Gustav Palmaer 07 Turebergs FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 3,44
Elliot Borgedahl 07 Täby IS 3,67
Hugo Rietz 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS 4,17
Kasper Jakshöj 07 Väsby IK
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF 2.99
Vilmer Östling 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK
 
F15 1000m 7
Emilia Rydensjö 02 Eskilstuna FI
Johanna Mickels 02 Eskilstuna FI
Alma Holmberg 02 IFK Lidingö 3:15.09
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Elsa Preber 02 IFK Lidingö 3,17
Filippa Granåsen 02 Täby IS
Ida Blom 02 SLK Oxelösund
 
F15 Häck 60m 12
Hanna Askling 02 Bromma IF
Hedda Tangfelt 02 Hässelby SK
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö 9,49
Sara Svalberg 02 IFK Lidingö
Elwira Ripsweden 02 IFK Tumba 10.07
Clara Billing 02 Turebergs FK 10,09
Ella Enander 02 Täby IS
EvelinaT Ottosson 02 Täby IS 9,55
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS 9.71
Leticia Buchli 02 Täby IS 9,32
Tyra Landin 02 Västerås FK
Clara Bernhult 02 Thorengruppen TFC 9,45
 
F15 Höjd 9
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Madeleine Aulio 02 IFK Lidingö
Sara Svalberg 02 IFK Lidingö
Vendela Wahlberg 02 IFK Lidingö 1,52
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Clara Billing 02 Turebergs FK 1,42
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 1,45
 
F15 Stav 2
Hanna Askling 02 Bromma IF
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,20
 
F15 Kula 6
Emelie Schlyter 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 8,57
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 11,94
Ella Enander 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 8,66
 
F14 1000m 11
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3.16,90
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Sophie Lagergren 03 Bromma IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK 3.23
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Olivia-Lee Lindgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 3,25,60
Fanny Wijkström 03 IFK Lidingö
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
Kajsa Manzi 03 Täby IS 3:32
Kristina Dahlström 03 Täby IS 3:22
 
F14 Häck 60m 20
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,87
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK 10.31
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 9,80
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Molly Grundmark 03 IFK Tumba 10.86
Moa Nyström 03 Turebergs FK 10,34
Kajsa Manzi 03 Täby IS 10,49
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 10,68
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 12,03
 
F14 Stav 14
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF
Rebecka Forsling 03 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 205
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Filippa Almkvist 03 IFK Lidingö 221
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H
Kajsa Manzi 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
 
F14 Längd 26
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Karin Olsson 03 Hässelby SK --
Laura Fodor 03 Hässelby SK 4.68
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 4,50
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Ines Lindberg 03 IF Linnéa
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Molly Grundmark 03 IFK Tumba
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Moa Nyström 03 Turebergs FK 4,57
Kajsa Manzi 03 Täby IS 4,40
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 4,64
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 4,46
 
F14 Kula 26
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Johanna Dalin 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Sophie Lagergren 03 Bromma IF
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,63
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 9.95
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Karin Olsson 03 Hässelby SK --
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tava Barivan 03 Hässelby SK
Fanny Wijkström 03 IFK Lidingö
Filippa Almkvist 03 IFK Lidingö 7
Ines Lindberg 03 IF Linnéa
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Molly Grundmark 03 IFK Tumba
Olivia Asp 03 IFK Tumba
Kajsa Manzi 03 Täby IS 8,31
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 7,51
Tove Tjeder 03 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS 7,42
 
F13 600m 19
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Filippa Rydensjö 04 Eskilstuna FI
Ida Backlund 04 Gefle IF 1,48.01
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 1.45,27
Andrea Mannheimer 04 Hässelby SK
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK 1.46,56
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 1.49,77
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö 1,43.29
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Agnes Hanell 04 IFK Tumba 1.42,51
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 2,04.75
Engla Hänsel 04 Täby IS 1.58.48
Fanny Karlsson 04 Täby IS
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1.51.17
Lia Cederberg 04 Täby IS 1:47.87
Ida Österberg 04 Värmdö IF 1.51,55
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 1.47,35
 
F13 Häck 60m 18
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Filippa Rydensjö 04 Eskilstuna FI
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK 11.59
Andrea Mannheimer 04 Hässelby SK
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Elin Snis 04 Turebergs FK 11:47
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 11,31
Fanny Karlsson 04 Täby IS 10,70
Louise Tilly 04 Täby IS 10,53
Nicole Nyberg 04 Täby IS 9.79
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS 12.05
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 10,67
Tyra Tjulander 04 Västerås FK 9,96
Saga Berg 04 Östhammar FI
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 10,53
 
F13 Höjd 13
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK 1.34
Andrea Mannheimer 04 Hässelby SK
Elin Snis 04 Turebergs FK 1,39
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 1,33
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1.34
Nicole Nyberg 04 Täby IS 1.45
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 1.44
Saga Berg 04 Östhammar FI
Celina Holmberg 04 IF Åland 1.51
 
F13 Kula 24
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Ida Backlund 04 Gefle IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK 8.65
Dlin Mahmood 04 Hässelby SK
Elllen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK
Lara Yosef 04 Hässelby SK
Alicia Ahlström 04 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Elin Snis 04 Turebergs FK 8,66
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 7,69
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK 6,40
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK 11,64
Engla Hänsel 04 Täby IS 10.46
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 7.97
Nicole Nyberg 04 Täby IS 10,67
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS 8.70
Maja Matsson 04 Västerås FK
Matilda Eriksson 04 Västerås FK
Saga Berg 04 Östhammar FI
Celina Holmberg 04 IF Åland 8.47
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 11,42
 
F12 60m 66
Kim Guldstrand 05 Bromma IF 9.20
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Nora Bergared 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 9,20
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 9,28
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 10,84
Alva Bergström 05 Hanvikens SK 10,54
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK 9,99
Ebba Janeld 05 Hanvikens SK 10,30
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK 10,29
Klara Lysell 05 Hanvikens SK 10,94
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 9,44
Sofia Widström 05 Hanvikens SK 9,75
Svea Thim 05 Hanvikens SK 10,36
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 9.92
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Elina Jönsson 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Clara Björhn 05 Hässelby SK
Ebba Björhn 05 Hässelby SK
Ella Fallenius 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 9,20
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 9,11
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 9,38
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 9.27
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 9,40
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9.61
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.71
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö 10,26
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 9.13
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Soljana Teweld 05 Mälarhöjdens IK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Molly Hultgren Stankovic 05 IFK Tumba
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8,96
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
Emma Forsell 05 Österhaninge IF 9,45
Emmy Myhrberg 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Anja Hörner Svensson 05 Åkersberga SK 9,38
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK 8,73
Henna Lindblom 05 Åkersberga SK 10:01
Moa Lindkvist 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 9.20
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK
 
F12 600m 36
Kim Guldstrand 05 Bromma IF 2.10.59
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 2.18,09
Alva Bergström 05 Hanvikens SK 2.30,21
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK 2.20,00
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 2.10,60
Sofia Widström 05 Hanvikens SK 2.07,56
Svea Thim 05 Hanvikens SK 2.21,94
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 2.03,61
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 2.02,05
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2.00.23
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 1.56,14
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 1.52,63
Jasmine Holmberg 05 IFK Lidingö 1,57.14
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2.02.2
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Soljana Teweld 05 Mälarhöjdens IK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Molly Hultgren Stankovic 05 IFK Tumba
Vera Haglund 05 IFK Tumba 2.05,03
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Katja Orback 05 Turebergs FK 2,35
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Alison Spets 05 Upsala IF 2.05.62
Emma Forsell 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK 1,55.00
Henna Lindblom 05 Åkersberga SK 2:12
Moa Lindkvist 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 2,00
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 2.00
 
F12 Höjd 49
Kim Guldstrand 05 Bromma IF 1.30
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Nora Bergared 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 1,45
Norah Lind 05 Hammarby IF 1,45
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Ebba Janeld 05 Hanvikens SK
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Sofia Widström 05 Hanvikens SK
Svea Thim 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Clara Björhn 05 Hässelby SK
Ebba Björhn 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 1,23
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 1,34
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1.34
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 105
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Soljana Teweld 05 Mälarhöjdens IK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Katja Orback 05 Turebergs FK 1,10
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
Emma Forsell 05 Österhaninge IF 1,25
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Anja Hörner Svensson 05 Åkersberga SK 1,34
Henna Lindblom 05 Åkersberga SK
Moa Lindkvist 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1.25
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK
 
F12 Kula 47
Anna Kedeby 05 Bromma IF
Kim Guldstrand 05 Bromma IF 6.66
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Nora Bergared 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alvah Lind 05 Hammarby IF 9,09
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Norah Lind 05 Hammarby IF 10,76
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
Ebba Janeld 05 Hanvikens SK
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK
Klara Lysell 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Svea Thim 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ella Fallenius 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 6,90
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 7.58
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Johanna Aulio 05 IFK Lidingö 5,70
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Soljana Teweld 05 Mälarhöjdens IK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Molly Hultgren Stankovic 05 IFK Tumba
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Katja Orback 05 Turebergs FK 5,95
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Emma Forsell 05 Österhaninge IF 6,92
Emmy Myhrberg 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Anja Hörner Svensson 05 Åkersberga SK 8,75
Henna Lindblom 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK
 
F11 60m 63
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Saga Åberg 06 Bromma IF
Adela Tryggveson 06 Falu IK
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 9.43
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK 11,75
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 10,07
Emma Sundborg 06 Hanvikens SK 10,12
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Maja Jansson-Sepi 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK 10,33
Nailah Omer 06 Hanvikens SK 11,94
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK 10,11
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Emmy Parck 06 Hellas FK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9,60
Ines Palmgren 06 Hässelby SK 9,81
Jenna Fuxe 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Linn Nylander 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Rebecca Thessaghebril 06 Hässelby SK
Wilma Nordling 06 Hässelby SK 9,38
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö 9.59
Elsa Ahlström 06 IFK Lidingö
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö 10,13
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 10,17
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Agnes Sörestad 06 Motala AIF 9.12
Aida Tesfay Habte 06 Mälarhöjdens IK
Ellen Bjurell 06 Mälarhöjdens IK
Ellen Sheppard 06 Mälarhöjdens IK
Estelle Jackson 06 Mälarhöjdens IK
Julina Hedin 06 Mälarhöjdens IK
Klara Rafstedt 06 Mälarhöjdens IK
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Matilda Barcham 06 Mälarhöjdens IK
Molly Elfving 06 Mälarhöjdens IK
Nora Sellén 06 Mälarhöjdens IK
Thesanya Chandraratne 06 Mälarhöjdens IK
Bianca Chander 06 Spårvägens FK
Elsa Lundborg 06 Spårvägens FK
Julia Ivic 06 Spårvägens FK
Karoline Wijk 06 Spårvägens FK
Lovisa Nihlén 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 9,30
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,76
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,67
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 9,13
Emelie Svensson 06 Turebergs FK
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 8.94
Rosa Kullin 06 Täby IS 10,38
Tilde Karlsson 06 Täby IS 9,02
Ella Fallope 06 AIK Friidrott 9,19
 
F11 600m 40
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Saga Åberg 06 Bromma IF
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 2.03
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 2.08
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK 2.37,00
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 2.17,79
Emma Sundborg 06 Hanvikens SK 2.14,70
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Maja Jansson-Sepi 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK 2.38,80
Nailah Omer 06 Hanvikens SK 2.54,80
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Emmy Parck 06 Hellas FK
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Hannah Kinane 06 Hässelby SK
Jenna Fuxe 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Linn Nylander 06 Hässelby SK
Stella Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Ahlström 06 IFK Lidingö
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Aida Tesfay Habte 06 Mälarhöjdens IK
Ellen Sheppard 06 Mälarhöjdens IK
Klara Rafstedt 06 Mälarhöjdens IK
Thesanya Chandraratne 06 Mälarhöjdens IK
Elsa Lundborg 06 Spårvägens FK
Julia Ivic 06 Spårvägens FK
Nanna Karlgren 06 Spårvägens FK
Liv Hanell 06 IFK Tumba 1.56,63
Annie Grindange 06 Turebergs FK 2:32.53
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK
Emelie Svensson 06 Turebergs FK
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 2.01.54
Ella Fallope 06 AIK Friidrott 1,59,00
 
F11 Längd 67
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Saga Åberg 06 Bromma IF
Ella Axelson 06 Danderyds SK
Adela Tryggveson 06 Falu IK
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 3.61
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Sundborg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Maja Jansson-Sepi 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Nailah Omer 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Emmy Parck 06 Hellas FK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 3,77
Ines Palmgren 06 Hässelby SK
Jenna Fuxe 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Linn Nylander 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Rebecca Thessaghebril 06 Hässelby SK
Wilma Nordling 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Elsa Ahlström 06 IFK Lidingö
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö 3,41
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Agnes Sörestad 06 Motala AIF
Aida Tesfay Habte 06 Mälarhöjdens IK
Ellen Bjurell 06 Mälarhöjdens IK
Estelle Jackson 06 Mälarhöjdens IK
Julina Hedin 06 Mälarhöjdens IK
Klara Rafstedt 06 Mälarhöjdens IK
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Matilda Barcham 06 Mälarhöjdens IK
Molly Elfving 06 Mälarhöjdens IK
Nora Sellén 06 Mälarhöjdens IK
Thesanya Chandraratne 06 Mälarhöjdens IK
Elsa Lundborg 06 Spårvägens FK
Julia Ivic 06 Spårvägens FK
Karoline Wijk 06 Spårvägens FK
Lovisa Nihlén 06 Spårvägens FK
Nanna Karlgren 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 4,14
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Annie Grindange 06 Turebergs FK 3,59
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4,63
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 4,02
Emelie Svensson 06 Turebergs FK
Josephine Sildeby 06 Turebergs FK
Linnea Sandström 06 Turebergs FK 2,81
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 4.37
Rosa Kullin 06 Täby IS 3,29
Tilde Karlsson 06 Täby IS 3,86
Ella Fallope 06 AIK Friidrott 4,05
 
F11 Kula 39
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 5.36
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Sundborg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Maja Jansson-Sepi 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Nailah Omer 06 Hanvikens SK
Tindra Törnestam 06 Hanvikens SK
Emmy Parck 06 Hellas FK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 6,31
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Elsa Ahlström 06 IFK Lidingö
Filippa Månsson 06 IFK Lidingö 6,54
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Aida Tesfay Habte 06 Mälarhöjdens IK
Julia Ivic 06 Spårvägens FK
Karoline Wijk 06 Spårvägens FK
Lovisa Nihlén 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 7,71
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Annie Grindange 06 Turebergs FK 5,42
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 6,23
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 6,11
Emelie Svensson 06 Turebergs FK
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 8.00
Rosa Kullin 06 Täby IS 6,46
Tilde Karlsson 06 Täby IS
Ella Fallope 06 AIK Friidrott 5,02
 
F10 60m 31
Amilia Jergmar 07 Boo IF 9:00
Ebba Jägre 07 Bromma IF -
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Isabella Winsnes 07 Bromma IF 10.63
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Mildred Holmberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Sofia Sahlén 07 Bromma IF 10,47
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Carmen Cernjul 07 Hanvikens SK 9.60
Ellen Janeld 07 Hanvikens SK
Nellie Larsson 07 Hanvikens SK
Nova Raitis 07 Hanvikens SK 9.71
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Eliasson 07 Hässelby SK
Felicia Howard 07 Hässelby SK
Livia Werner 07 Hässelby SK
Sofia Davidsson 07 Hässelby SK
Giselle Möller 07 IFK Lidingö
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö 10,53
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Vasiliki Karlsson 07 IF Linnéa 10.75
Amelia Berggren 07 IFK Tumba 12,30
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,10
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,90
Venla Engström 07 Turebergs FK 10.09
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 9.09
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 9,90
 
F10 Längd 30
Amilia Jergmar 07 Boo IF 3,96
Ebba Jägre 07 Bromma IF -
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Isabella Winsnes 07 Bromma IF 2.41
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Mildred Holmberg 07 Bromma IF
Rose Masoudi 07 Bromma IF
Sofia Sahlén 07 Bromma IF 2,83
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Carmen Cernjul 07 Hanvikens SK 3.92
Ellen Janeld 07 Hanvikens SK
Nellie Larsson 07 Hanvikens SK
Nova Raitis 07 Hanvikens SK 3.67
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Eliasson 07 Hässelby SK
Felicia Howard 07 Hässelby SK
Livia Werner 07 Hässelby SK
Sofia Davidsson 07 Hässelby SK
Giselle Möller 07 IFK Lidingö
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö 3,06
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Vasiliki Karlsson 07 IF Linnéa 3.43
Amelia Berggren 07 IFK Tumba 2,72
Beate Pott 07 Turebergs FK 3,97
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,47
Venla Engström 07 Turebergs FK 3.55
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4.12
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
 
P/F15 4 x 200m 14
Bromma IF 1 Bromma IF
Huddinge AIS 1 2002 A Huddinge AIS
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Hässelby SK, 2 Hässelby SK
Hässelby SK, 3 Hässelby SK
Hässelby SK, 4 Hässelby SK
Hässelby SK, 5 Hässelby SK
IFK Lidingö 3 Team -03 Blåvit IFK Lidingö
Mälarhöjdens IK 1 02 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 03 Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Turebergs FK 2 03 Turebergs FK
Täby IS 1 Täby02 Täby IS
Täby IS 2 02:or Täby IS
 
P/F13 4 x 200m 26
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Danderyds SK 2 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Hässelby SK, 1 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 2 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 3 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 4 PF13 Hässelby SK
IFK Lidingö 2 06 2 IFK Lidingö
IF Linnéa 1 IF Linnéa
IF Linnéa 2 IF Linnéa
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 1 04 Turebergs FK
Turebergs FK 1 2006 A Turebergs FK
Turebergs FK 2 04 Turebergs FK
Turebergs FK 2 2006 B Turebergs FK
Turebergs FK 3 2005 Turebergs FK
Turebergs FK 4 2005 Turebergs FK
Värmdö IF 1 Värmdö IF
Västerås FK 1 Västerås FK
Västerås FK 2 Västerås FK
KFUM Örebro 1 KFUM Örebro
Österhaninge IF 1 05 Österhaninge IF
Åkersberga SK 1 lag 1 Åkersberga SK
Åkersberga SK 2 Åkersberga SK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248