Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HäcXksan
Antal starter / Total entries: 145 Printed: 2017-11-22 21:24
Antal individer / Total persons: 124
 
M 60m 17
Josef Åberg 91 Hälle IF 7.38
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF
Chidozie Abika 97 IF Kville 7.25
Robin Noping 96 IF Kville 7.84
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 7.35
Adam Denguir 94 Ullevi FK 6.90
Andreas Norström 92 Ullevi FK 7.26
David Sennung 91 Ullevi FK 6.84
Emil von Barth 96 Ullevi FK 6.85
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 7.00
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.84
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 6.70
Joakim Bäckman 96 Varbergs GIF 7.79
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 7,13
Artur Engström 96 Örgryte IS 7.10
Oliver Edman 01 Örgryte IS 7.90
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 7.21
 
M 200m 17
Josef Åberg 91 Hälle IF 23.56
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 26.70
Chidozie Abika 97 IF Kville 22.99
Robin Noping 96 IF Kville 25.72
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 25.34
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21.88
Andreas Norström 92 Ullevi FK 23.00
Emil Lyrberg 93 Ullevi FK 22.44
Erik Lindahl 90 Ullevi FK 22.60
Jesper Rauk 01 Ullevi FK 25.50
Martin Astner 93 Ullevi FK 22.80
Martin Selin 95 Ullevi FK 22.90
Joakim Bäckman 96 Varbergs GIF 24.52
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 22,20
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 23,20
Svante Wester 99 Örgryte IS 23.45
Eric Larsson 93 Thorengruppen TFC 23.30
 
M 800m 10
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 1.55.10
Dejen Neguse 99 Mölndals AIK
Filip Wadman 97 Mölndals AIK 1.59.34
Marcus Bredberg 98 Mölndals AIK 2.01.75
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 1.59.60
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 1.52.42
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 1:56.01
Alexander Waerme 97 Ullevi FK 1.59,14
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 1.57.19
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 2.05.30
 
M Häck 60m 4
Kevin Perera 93 IFK Helsingborg 8.64
Anton Levin 92 Malmö AI
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 8.26
Philip Ngwe Luckey 95 Mölndals AIK 8.32
 
M Längd 8
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Karl Teiffel 94 Mölndals AIK
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
Max Hejdenberg 98 Örgryte IS 6,95
Oliver Edman 01 Örgryte IS
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6,32
William Frisk 02 Örgryte IS
 
M Tresteg 1
Simon Karlén 94 IF Göta Karlstad 15.35
 
P19 Häck 60m 4
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg 8.25
Jacob Lenz 99 IFK Lund 8.99
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 8.35
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS 8,56
 
P17 Häck 60m 1
Jesper Rauk 01 Ullevi FK 9.25
 
P15 Häck 60m 4
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 8,83
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 9.38
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 9.47
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
 
P14 Häck 60m 3
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
 
P13 Häck 60m 7
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 9.89
Jimmy Duankhonburi 03 Ullevi FK U tävlan
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 10.57
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 10.47
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 10.67
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P12 Häck 60m 2
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
K 60m 13
Julia Farnham 01 Hälle IF 8.91
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.56
Saga Huld Helgadóttir 91 IF Kville
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.30
Frida Johansson 99 Mölndals AIK 8.09
Aichen Camara 91 Ullevi FK
Fatima Koné 99 Ullevi FK 8.09
Michelle De Silva 99 Ullevi FK 8.39
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8.56
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS 9.20
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 8.09
Klara Mattsson 01 Örgryte IS 8.32
 
K 200m 7
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 25.09
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 27.50
Åsa Söderlund 93 Ullevi FK 26.80
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 28.23
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 26,80
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 26.56
 
K 800m 5
Nelly Elned 06 Hälle IF 2.45.00
Vendela Gutke 05 Hälle IF 2.45.00
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.16.78
Annie Lundin 01 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
 
K Häck 60m 8
Maja Rogemyr 91 IF Göta Karlstad 8.35
Emma Tuvesson 91 Hammarby IF 8,75
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Estelle Montler 91 Ullevi FK 8,49
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 8.64
Sara Skogman 95 Örgryte IS
Annemarie Nissen 94 Köbenhavns IF 8.88
Thea Haahr 91 Sparta Atletik 8.82
 
K Längd 12
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Fatima Koné 99 Ullevi FK 5.10
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 5.28
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 4.64
Benjelina Lundqvist 02 Örgryte IS
Della Månsson 99 Örgryte IS 5.30
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.53
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 5.56
Sara Skogman 95 Örgryte IS 5.50
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS 5.24
 
K Tresteg 4
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad 10.85
Olivia Ek 01 Sävedalens AIK
Moa Karlin 94 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK
 
F19 Häck 60m 1
Madeleine Söderlund 99 Lerum Friidrott 9.53
 
F17 Häck 60m 2
Alfrida Kilvik 01 IF Kville 10.11
Therese Nätstrand 00 Örgryte IS 9.19
 
F15 Häck 60m 4
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 9.86
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK
Ebba Follin 02 Mölndals AIK 9.75
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 10.10
 
F14 Häck 60m 4
Annie Berntsson 03 Brattås CK 9.30
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 10.02
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.92
 
F13 Häck 60m 1
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F12 Häck 60m 6
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 10.64
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Lovisa Hagman 05 Sävedalens AIK
Elna Wester 05 Örgryte IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248