Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Öresundsspelen
Antal starter / Total entries: 2488 Printed: 2017-09-26 05:55
Antal individer / Total persons: 949
 
M 100m 11
Benjamin Olsson 91 IFK Helsingborg 10,42
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Robin Noping 96 IF Kville
Jesper Ullbing 97 Ljungby FIK 11.45
Björn Boström 87 IFK Lund
Philip Nilsson 95 IFK Lund 10,78
Henning André 97 Nyköpings BIS 11,71
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 12.16
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Jacob Wolfgang 81 Bagsvaerd AC 11.22
Michael Skifter Andersen 69 Slagelse Atletik DELTA 12,90
 
M 200m 20
Mattias Collin 71 Björnstorps IF 29:37
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad 26,55
Benjamin Olsson 91 IFK Helsingborg 21,01
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Emil Persson 95 KA 2 IF
Robin Noping 96 IF Kville
Filip Nilsson 92 IFK Lund
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 24.83
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
Charles Mårelid 99 Örgryte IS 22,04
Kasper Andersson 97 Greve Atletik 21.71
Nicklas Bjerre 99 Korsör AM
Johan Carlsson 99 Trollhättan FIK 23,42
Arvid Persson 99 IFK Stocksund 23,08
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 24,36
Michael Skifter Andersen 69 Slagelse Atletik DELTA 26,02
 
M 400m 11
Kjell Petersson 60 IS Göta
Martin Åkerlöf Exler 80 IS Göta
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Ken Slättengren 95 Högby IF 52.52
Magnus Nielsen 91 IFK Lund 51,11
Anders Rydell 78 Malmö AI
Nick Ekelund-Arenander 89 Malmö AI 47,57
Eric Mårtensson 97 IFK Trelleborg
Jan Erlandsson 72 Villstads GIF 54,20
Marcus Claesson 94 IK Ymer
Harald Hoffmann 67 Dresden DSC 1898
 
M 800m 14
Stefan Engelbrektsson 72 Alingsås IF 2:12:34
Mattias Collin 71 Björnstorps IF 2:28.67
Mikael Fågelborg 78 Björnstorps IF 2:05
Martin Åkerlöf Exler 80 IS Göta
Michael Hansson 96 IS Göta
Mattias Jonsson 70 Heleneholms IF 2.08
Seare Zerom 92 Heleneholms IF
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg 1,59,66
Ken Slättengren 95 Högby IF 1,57,32
Anders Rydell 78 Malmö AI
Eric Källman 00 IK Ymer 1,56,73
Henrik Nord 73 Ystads IF 2,06
Oliver Thernøe 96 Korsör AM
Harald Hoffmann 67 Dresden DSC 1898
 
M 1500m 16
Eddie Tollgert Bengtsson 95 Björnstorps IF 4:12.50
Mikael Fågelborg 78 Björnstorps IF 4:17
Michael Hansson 96 IS Göta
Mike Bakker 74 IS Göta 4:47.6
Mattias Jonsson 70 Heleneholms IF 4.24
Andreas Davidsson 95 Högby IF 4:05.58
Erik Karlsson 98 Högby IF 4.09,13
Ken Slättengren 95 Högby IF 4,01,69
Erik Boethius 00 Kongahälla AIK 4,20
Lukas Mårtensson 98 IF Udd 4.09
Eric Källman 00 IK Ymer 4,09,81
Kasper Pontoppidan Jensen 99 IK Hellas 4.25
Michael Pedersen Skovlund 73 Trongården IF 4.39
Carl Jälknäs 00 Trollhättan FIK
David Canmo 01 Trollhättan FIK
Erik Jälknäs 00 Trollhättan FIK
 
M 5000m 21
Erik Svenonius 72 Björnstorps IF 21:07.50
Fredrik Stoltz 81 IS Göta
Jesper Freij 88 IS Göta
Johan Gustafsson 87 IS Göta 16:00
John Olsson 72 IS Göta
Lucas Brandt 97 IS Göta
Mikael Larsson 80 IS Göta
Simon Wikstrand 86 IS Göta
Michael Kälebo 79 IFK Halmstad 16:30
Simon Ottosson 88 IFK Halmstad 16:30
Erik Boethius 00 Kongahälla AIK 16,40
Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK 15.01
Magnus Lundberg 78 IFK Trelleborg 18:49
Anders Prytz 85 Turebergs FK 16:05
Lukas Mårtensson 98 IF Udd 16.00
Johannes Hohenstein 98 Stralsund TSV 1860 21:06,00
Stefan Hohenstein 67 Stralsund TSV 1860 21:04,00
Jonas Bergström 83 Runacademy IF 16:15
Anton Murto 99 OK Sarven
Edvin Murto 97 OK Sarven
Eelis Murto 01 OK Sarven
 
M 3000m hinder 1
Sven Lindeberg 63 IS Göta 11:00
 
M Häck 110m 2
Andreas Carlsson 78 IFK Halmstad
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
 
M Häck 400m 1
Jonas Boijertz 74 Malmö AI
 
M Höjd 4
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad 1.92
Fredrik Löfgren 94 IFK Lund 2,11
Teodor Söderberg 95 Ullevi FK
Viktor Husmark 92 Ullevi FK 200
 
M Stav 1
Andreas Kock Pedersen 97 Korsör AM
 
M Längd 7
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Kevin Perera 93 IFK Helsingborg
Emil Persson 95 KA 2 IF
Sebastian Holmberg 87 IFK Lund
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Henning André 97 Nyköpings BIS 6,70
Jens Mattisson 85 Vittsjö GIK
 
M Tresteg 5
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 13,04
Dennis Due 73 IS Göta
Jonathan Persgården 96 Ullevi FK 14.23
Daniel Lennartsson 88 Örgryte IS
Erlend Bolstad Raa 00 Fana IL 14.80m
 
M Kula 7
Emil Persson 95 KA 2 IF
Dennies Truedsson 78 IF Kville 10.80
Dan Lindahl 60 IFK Lund
David Hegardt 73 IFK Lund
Viktor Gardenkrans 95 Malmö AI
Michael Bruun Jepsen 65 Hvidovre Atletik 13.20
Stefan Mortsensen 96 Sparta Atletik 13,97
 
M Diskus 13
Victor Svanesohn 91 IFK Helsingborg UT, 1,5kg
Emil Persson 95 KA 2 IF
Dan Lindahl 60 IFK Lund
David Hegardt 73 IFK Lund
Jakob Gardenkrans 97 Malmö AI 57.95
Viktor Gardenkrans 95 Malmö AI 58.09
Simon Pettersson 94 Upsala IF 64.88
Michael Bruun Jepsen 65 Hvidovre Atletik 43.00
Andreas Riber Thordahl 91 Köge Atletik 50,80
Frederik Riber 97 Köge Atletik 42,78
Andreas Ellegaard 93 Sparta Atletik 56,84
Kola Adedoyin 91 Storbritannien 62,91
Thor Olav Rosvold 96 IK Tjalve 50,05
 
M Slägga 3
Stefan Kvist 87 Alvesta FI 62,63
Ryan Mccullough 89 Malmö AI 67,68
August Hallberg 98 Sparta Atletik 53,35
 
M Spjut 9
Lukas Kvist 94 IFK Helsingborg
Rolf Munke 57 IFK Helsingborg UT
Emil Persson 95 KA 2 IF
Alexander Ottosson 87 Klippans FK
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK
David Hegardt 73 IFK Lund
Sebastian Thörngren 93 IFK Växjö 70,57
Jiannis Smalios 87 Thorengruppen TFC 79,60
Theodor Thor 93 Thorengruppen TFC
 
P19 100m 5
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Charles Mårelid 99 Örgryte IS 10,81
Arvid Persson 99 IFK Stocksund 11,33
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 12,01
 
P19 400m 10
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg 51,11
Erik Karlsson 98 Högby IF 55.87
Viktor Fredriksson 99 Höörs IS 52,5
Felix Mattsson 98 Mölndals AIK 53.99
Emil Winther 99 Turebergs FK 51,63
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Charles Mårelid 99 Örgryte IS 50,85
Johan Carlsson 99 Trollhättan FIK 52,44
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 54,32
 
P19 Häck 110m 8
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Simon Martinsson 99 Lomma FIK
Jacob Lenz 99 IFK Lund 15.93
Viktor Bondesson 98 Malmö AI
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 15.49
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
Gjert Høie Sjursen 99 IL Gneist 14,80
 
P19 Häck 400m 7
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Viktor Fredriksson 99 Höörs IS
Jacob Lenz 99 IFK Lund 63,45
Viktor Bondesson 98 Malmö AI
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK 1.04,02
 
P19 Höjd 4
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 1,93
Simon Martinsson 99 Lomma FIK
Ralf Reise 99 Neustrelitzer SC 1,80m
Ole Grevsmühl 99 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 2,06
 
P19 Längd 3
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Emil Ipsen 99 Ballerup AK 7,29
Ole Kircher 99 Stralsund TSV 1860 5,72
 
P19 Kula 1
Marcus Thomsen 98 IK Tjalve 21,32
 
P19 Diskus 4
Mattias Eklund 98 IK Ymer
Casper Jørgensen 99 Sparta Atletik 56,72
Erik Johannes Rosvold 98 Asker SK 52,09
Torkel Bjørbæk 99 Bodö FIK 50,78 m
 
P19 Spjut 2
Simon Martinsson 99 Lomma FIK
Ralf Reise 99 Neustrelitzer SC 45m
 
P17 100m 26
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 11.22
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Simon Wennolf 00 IFK Lund 12.03
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 11.14
Caleb Conable 01 Malmö AI 11.31
Erik Bengtsson 01 Malmö AI 12.00
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Filip Engström 01 Turebergs FK
Tazana Kamanga-Dyrbak 02 Sparta Atletik 11,46
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist
Bassem Hemeida 00 Aspire Qatar
Jaber Hilai 01 Aspire Qatar
Owaab Barrow 01 Aspire Qatar
Yaqoob Al Hassani 01 Aspire Qatar
Emil Fagerlin 00 Trollhättan FIK
Edvin Persson 00 IFK Stocksund
Rasmus Thornbjerg Klausen 00 Fremad Holbaek 11.05
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 12,23
Robert Kahl 00 Freiberger PSV 12,59
Luca Fröhle 00 Bad Doberaner 11,88
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 11.32
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P17 200m 23
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 22.76
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Erik Buiten 01 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Bimo Soenarso 01 Malmö AI 23.07
Caleb Conable 01 Malmö AI 23.78
Johan Claeson 01 Tranås AIF
Filip Engström 01 Turebergs FK
Tazana Kamanga-Dyrbak 02 Sparta Atletik 22,97
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK
Emil Fagerlin 00 Trollhättan FIK
Rasmus Thornbjerg Klausen 00 Fremad Holbaek 22.26
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 25,42
Robert Kahl 00 Freiberger PSV 25,91
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 23.25
Max Kloeckling 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Tobias Walter 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 24,50
 
P17 400m 13
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 51.03
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK 54.95
Erik Buiten 01 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 51,8
Filip Engström 01 Turebergs FK
Biniam Habtom 01 Åhus FIK
Carl Jälknäs 00 Trollhättan FIK
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P17 800m 12
Elliot Anderstedt 01 Höörs IS 2,04,46
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK 2.05.66
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tobias Ryden 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Henrik Möbius 00 Malmö AI 2.04.10
Olof Blomgren 01 IK Orient
William Brockman 01 IK Orient
Michael Nordahl 01 Ystads IF 2.11,19
David Canmo 01 Trollhättan FIK
Erik Jälknäs 00 Trollhättan FIK
Robert Kahl 00 Freiberger PSV 2:19,52
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 7
Philip Ryding 01 IF Kville
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK 14.64
Victor Gustafsson 01 Linköpings GIF
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI 16.09
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 14,70
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist
Saoud Humaidi 00 Aspire Qatar
 
P17 Häck 300m 6
Erik Buiten 01 IF Kville
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Bassem Hemeida 00 Aspire Qatar
Jaber Hilai 01 Aspire Qatar
Owaab Barrow 01 Aspire Qatar
Yaqoob Al Hassani 01 Aspire Qatar
 
P17 Höjd 8
Philip Ryding 01 IF Kville
Caleb Conable 01 Malmö AI 1,68
Samuel Fransson 00 Malmö AI 1.93
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 1,98
Erlend Bolstad Raa 00 Fana IL 2.00m
Eli Karström 01 FK Athlet 1.70
Peter Marquardt 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Paul Johann Busse 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 1,85
 
P17 Stav 3
Peter Svensson 02 IF Rigor
Casper Borgström 00 FK Athlet 3,22
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 3.40
 
P17 Längd 19
Theodor Hammar Larsson 01 IFK Helsingborg
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 6.46
Philip Ryding 01 IF Kville
Caleb Conable 01 Malmö AI 6,85
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Filip Engström 01 Turebergs FK
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist
Bassem Hemeida 00 Aspire Qatar
Jaber Hilai 01 Aspire Qatar
Owaab Barrow 01 Aspire Qatar
Yaqoob Al Hassani 01 Aspire Qatar
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 6,17
Luca Fröhle 00 Bad Doberaner 6,05
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 6.32
Rupert Schenk 01 SC Potsdam 5,60
Paul Johann Busse 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 6,10
Tobias Walter 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 6,43
 
P17 Tresteg 6
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Caleb Conable 01 Malmö AI 13,84
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 12,89
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
Arvid Wolf 01 Freiberger PSV 12,35
 
P17 Kula 9
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Alex Olsson 00 Kyrkhults SK
Caleb Conable 01 Malmö AI
William Lanndalen 01 IK Ymer
Phillip Vegge 00 Greve Atletik
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist
Constantin Nitsch 00 Tyskland
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
Rupert Schenk 01 SC Potsdam 10,55
 
P17 Diskus 9
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 39,54
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Erik Bengtsson 01 Malmö AI 44.64
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist
Constantin Nitsch 00 Tyskland
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
Bruno Boysen 01 Rostock 1 LAV 38.26
Rupert Schenk 01 SC Potsdam 39,57
 
P17 Slägga 4
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 51,67
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
William Lanndalen 01 IK Ymer
Phillip Vegge 00 Greve Atletik
 
P17 Spjut 9
Tom Berensson 01 IF Kville
William Lanndalen 01 IK Ymer
Gjert Höle Sjursen 00 IL Gneist
Constantin Nitsch 00 Tyskland
Jacob Binou Nielsen 00 Korsör AM
Hampus Borgemyr 00 Trollhättan FIK
Luca Fröhle 00 Bad Doberaner 45,75
Paul Johann Busse 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 35,50
Tobias Walter 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 36,50
 
P15 80m 21
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 9,43
Erik Ljungberg Bergelin 02 Höörs IS 9.88
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Andreas Jönsson 02 Malmö AI
Elias Hedner 02 Malmö AI 9.89
Isac Engman 02 Malmö AI 9.9s
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 9.98
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Oskar Bengtsson 02 IF Udd 9.53
Michael Johansson 02 IK Ymer
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 10,77
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 9,97
Niklas Haase 02 Rostock 1 LAV 10.78
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 9.89
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 10,10
Max Kloeckling 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 300m 16
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 36,93
Erik Ljungberg Bergelin 02 Höörs IS 37,7
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Andreas Jönsson 02 Malmö AI
Elias Hedner 02 Malmö AI 39.89
Isac Engman 02 Malmö AI 38.60s
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 36,83
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 43,12
Niklas Haase 02 Rostock 1 LAV 39.31
Paul Descovich 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 800m 22
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2,21,24
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Erik Hasselgren 02 IFK Helsingborg
Zabihulla Bahrami 03 Höörs IS
Melvin Mathisson 03 KA 2 IF
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Arvid Backteman 02 Lerum Friidrott
Andreas Jönsson 02 Malmö AI
Anton Larsson 02 Malmö AI
Isac Engman 02 Malmö AI 2.24,78
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Truls Månsson 02 Åhus FIK 2.12,24
Rasmus Baltzersen 02 Ballerup AK 2.08,00
Morgan Åkerblom 02 FK Athlet 2:08.76
Oscar Wall 03 Trollhättan FIK
Finn Isberner 03 Dresden DSC 1898
Valentin Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott 2:11.96
 
P15 3000m 5
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Erik Hasselgren 02 IFK Helsingborg
Johan Jurander 03 Motala AIF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Henri Murto 03 OK Sarven
 
P15 Hinder 1500m 3
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 5:05:00
 
P15 Häck 80m 25
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI
Melvin Mathisson 03 KA 2 IF
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Samuel Melin 02 IF Kville
Ludvig Nylander 02 Malmö AI
Johan Jurander 03 Motala AIF
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 11.93
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 11,38
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
David Thid 03 Tyresö FK
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 12,86
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 12,90
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 12,88
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 11,12
Niklas Haase 02 Rostock 1 LAV 12.74
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 11.65
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 12,23
Sebastian R. Suurballe 02 Aarhus 1900 A/M
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 12,16
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Häck 300m 7
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 44.39
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 40,13
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Höjd 7
Viggo Cedertjärn 02 Lomma FIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Karl Fütterer 03 Rostock 1 LAV 1.76
Sebastian R. Suurballe 02 Aarhus 1900 A/M 1.60
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 1,54
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Längd 16
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Isac Engman 02 Malmö AI 4.77m
Ludvig Nylander 02 Malmö AI
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Tobias Andersson 02 Greve Atletik 6,06
Martin Hoffmann 02 Stralsund TSV 1860 4,86
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 5,46
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 5.77
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 5,47
Max Kloeckling 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Tresteg 7
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Gustav Tartu 02 IF Kville
Joel Åsenlund 02 Örgryte IS
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF 11.64
Sebastian R. Suurballe 02 Aarhus 1900 A/M 9.95(pb)
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 11,80
 
P15 Kula 12
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Isac Engman 02 Malmö AI 10.38m
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 10,50
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 10,78
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 12.24
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
 
P15 Diskus 11
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Andreas Henriksson 02 IFK Lund
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 32,82
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 34,95
Tilmann Engelbrecht 03 SC Neubrandenburg 42,14
Dominik Borchert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Paul Descovich 02 DSG Volksbank Wien
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford
 
P15 Spjut 11
Erik Isaksson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Peter Svensson 02 IF Rigor
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Truls Månsson 02 Åhus FIK 35,40
Niklas Uth 02 SV Lindenau 1848 37,31
Niklas Tuschling 02 Rostock 1 LAV 44.35
Sebastian R. Suurballe 02 Aarhus 1900 A/M 46.78
Levi Schulz 02 SG Gaselan Fürstenwalde 42,93
Lionel Afan Strasser 02 DSG Volksbank Wien
Paul Descovich 02 DSG Volksbank Wien
 
P14 80m 16
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 10,38
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI
Ali Attaye 03 Höörs IS 9.98
Melvin Mathisson 03 KA 2 IF 10.70
Elias Wennolf 03 IFK Lund 9.75
Benjamin Berge 03 Motala AIF
Johan Jurander 03 Motala AIF
David Thid 03 Tyresö FK
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF 10.27
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK 11,42
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 11,21
Lehn Wildmoore 03 Aarhus 1900 A/M 11,3
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Luis Thulium 03 DSG Volksbank Wien
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott 10.23
 
P14 300m 12
Melvin Mathisson 03 KA 2 IF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Oscar Wall 03 Trollhättan FIK
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Finn Isberner 03 Dresden DSC 1898
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 42,52
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 42,90
Lehn Wildmoore 03 Aarhus 1900 A/M 45,78
Luis Thulium 03 DSG Volksbank Wien
Valentin Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott 39.98
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford
 
P14 Höjd 8
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Adam Svensson 03 Malmö AI
David Thid 03 Tyresö FK
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898 1,75
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 1,62
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 1,56
Karl Fütterer 03 Rostock 1 LAV 1.76
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 1,50
 
P14 Stav 4
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan 2,40
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 2,40
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 2,05
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 2.80
 
P14 Längd 17
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Ali Attaye 03 Höörs IS
Benjamin Berge 03 Motala AIF
Johan Jurander 03 Motala AIF
David Thid 03 Tyresö FK
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF 5.99
Eric Hoffmann 03 Dresden DSC 1898
Finn Isberner 03 Dresden DSC 1898
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 5,47
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 5,15
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 5,51
Lehn Wildmoore 03 Aarhus 1900 A/M 5,25
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Luis Thulium 03 DSG Volksbank Wien
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott 5.27
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford 4,40
 
P14 Kula 8
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan 10,82
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
Maximilian Sippach 03 Dresden DSC 1898
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 9,95
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 9,55
Tilmann Engelbrecht 03 SC Neubrandenburg 14,64
Dominik Borchert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Jan Maas 03 LAZ Regio Herford 6,88
 
P14 Spjut 9
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan 34,89
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Fabian Möritz 03 SV Lindenau 1848 38,82
Markus Lietzberg 03 SV Lindenau 1848 37,73
Karl Fütterer 03 Rostock 1 LAV 31.56
Julius Hühnel 03 LAC Mühl Rosin 36,44
Louis Ziegert 03 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Valentin Rupp 03 DSG Volksbank Wien
 
P13 60m 20
Eric Blixt 04 IFK Helsingborg
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Love Björnson 04 KA 2 IF 8.35
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI 9.04
Hugo Winther 04 Turebergs FK 8,23
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 8.97
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Kamoto Kamanga-Dyrbak 04 Sparta Atletik
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 7,93
Liam Zippert 04 Bad Doberaner 8,34
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 8.48
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 8,52
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 8,82
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 8,79
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 8,41
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg 8,45
Philip Frick 04 Ale FK 9.09
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 8,51
 
P13 200m 18
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna 28.31
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Love Björnson 04 KA 2 IF 28.17
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Hugo Winther 04 Turebergs FK 27,18
Kalle Billing 04 Turebergs FK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 31,05
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 28.34
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 28,98
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 26,71
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 28,70
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 28,30
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg 28,26
Philip Frick 04 Ale FK 27.24
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford
 
P13 600m 11
Anton Grahn 04 IK Hakarpspojkarna 1.39.98
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Love Björnson 04 KA 2 IF 1.45.78
Andreas Rydén 04 IF Kville
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 1:47.35
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 2:12,6
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 1:49,04
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 1:50,5
Philip Frick 04 Ale FK 1.39.29
 
P13 Häck 60m 14
Felix Steene 04 IF Kville
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Joseph Lindvall 04 Malmö AI 10.46
Hugo Winther 04 Turebergs FK 9,53
Kalle Billing 04 Turebergs FK 11,70
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 11,11
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 11,24
Liam Zippert 04 Bad Doberaner 9,87
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 10.21
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 9,60
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 9,79
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 11,94
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg
 
P13 Häck 200m 7
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 26,98
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
John Bäck 06 Turebergs FK 33,92
Nils Wink 04 Wärnamo SK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 32.23
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 34,12
 
P13 Höjd 17
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Felix Steene 04 IF Kville
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK 1.60
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Joseph Lindvall 04 Malmö AI 1.35
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 1,44
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Kalle Billing 04 Turebergs FK 1,43
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 1,50
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 1,41
Liam Zippert 04 Bad Doberaner 1,55
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 1.50
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 1,45
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 1,58
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 1,35
Philip Frick 04 Ale FK 1.50
 
P13 Längd 16
Ali Hussein 04 Eslövs AI 4,50
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Gustav Nylander 04 Malmö AI
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 4,38
Kamoto Kamanga-Dyrbak 04 Sparta Atletik 5,07
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 4,92
Liam Zippert 04 Bad Doberaner 5,26
Janne Mergenthal 04 Rostock 1 LAV 4.99
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 5,07
Nils Seefeldt 04 LAC Mühl Rosin 5,34
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 4,31
Denny Stollhoff 04 LG Neubrandenburg 4,69
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 5,15
Hardy Frank 04 LG Neubrandenburg 4,69
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 4,61
 
P13 Kula 11
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Love Björnson 04 KA 2 IF
Andreas Rydén 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Lukas Grönwall 04 Öresund FK
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 11,40
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 9,20
Leo Carlsson 04 Ale FK 10.92
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford 8,97
 
P13 Diskus 11
Felix Steene 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI 35.65
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF 24,00
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
Lukas Grönwall 04 Öresund FK
Franz Puchta 04 LG Neubrandenburg 24,60
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 21,20
Philip Frick 04 Ale FK 23.47
Kilian Holtmann 04 LAZ Regio Herford
 
P13 Spjut 19
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Love Björnson 04 KA 2 IF
Joseph Lindvall 04 Malmö AI 37.12
Leon Bodén 05 Motala AIF
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 27,70
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS 29,59
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF 23,00
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 29.53
Lukas Grönwall 04 Öresund FK
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 25,84
Bjarne Gebhradt 04 Neustrelitzer SC 35,09
Erik Hühnel 04 LAC Mühl Rosin 40,50
Richard Kisan 04 SG Gaselan Fürstenwalde 32,71
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 25,50
Leo Carlsson 04 Ale FK 35.90
 
P12 60m 25
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Jacob Carlsson 05 IFK Helsingborg 8,98
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
William Duong 05 IFK Helsingborg
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK
Viktor Hedner 05 Malmö AI 8.88
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 8,93
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF 8,89
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 9,54
Gabriel Darin 05 IF Udd 8,85
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 8,51
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 9.07
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 9,29
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 9,51
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 8,83
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 8.70
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 8,76
Viggo Lind Toustrup 05 Aarhus 1900 A/M 8.99
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 8,20
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 8,55
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 8,75
 
P12 200m 24
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 32,11
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 32,09
Jacob Carlsson 05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 27,78
Viktor Hedner 05 Malmö AI
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Leon Bodén 05 Motala AIF
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF 28,76
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 30,73
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 29,62
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 27,85
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 29.30
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 30.41
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 30,37
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 31,55
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 28.96
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 28.58
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 28,70
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 28,10
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 30,2
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 29,30
 
P12 600m 14
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 1,46,20
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK 1.47,20
David Back Nilsson 05 Leksands FIK 1,54,07
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Leon Bodén 05 Motala AIF
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 1,54,98
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 1,45,79
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 1.47.40
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 2:03,79
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 2:01
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 2:07
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 1:48,31
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Sander Petri Bere 05 Genarps IF 1:56
 
P12 Häck 60m 13
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 12,12
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Joel Billing 06 Turebergs FK 11,38
John Bäck 06 Turebergs FK 11,33
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 11.02
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 10,75
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 10.25
Viggo Lind Toustrup 05 Aarhus 1900 A/M 11.24
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 10,19
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 9,96
 
P12 Höjd 13
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 1,36
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 1.41
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 1.44
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 1,32
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 1.50
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 1,35
Viggo Lind Toustrup 05 Aarhus 1900 A/M 1.30
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 1,47
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 1,50
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 1,40
 
P12 Längd 23
Wilmer Assarsson 05 Eslövs AI
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
William Duong 05 IFK Helsingborg
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 4,34
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF 4,39
Gabriel Darin 05 IF Udd 4,34
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 4,54
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 4.16
Julius Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF 4.71
Luca Falk 05 Stralsund TSV 1860 4,22
Jonah Richter 05 SV Lindenau 1848 4,38
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 4,24
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 4,68
Willibald Fentens 05 Rostock 1 LAV 4.98
Ole Burmeister 05 LAC Mühl Rosin 4,58
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 4,91
Ben Totzke 05 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Edmond Edoh 05 LG Neubrandenburg 4,72
Ole Mehlberg 05 LG Neubrandenburg 4,50
 
P12 Kula 9
Filip Lindstrup 05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF 8.40
Carl Haansbæk Mortensen 05 Helsingör IF
Louis Walter Kratzsch 05 SV Lindenau 1848 6,83
Sebastian Grummt 05 Freiberger PSV 8,09
Viggo Lind Toustrup 05 Aarhus 1900 A/M 7.19
Finley Alschweig 05 SG Gaselan Fürstenwalde 8,70
 
P11 60m 14
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Alex Ekelund 06 IFK Helsingborg
Viktor Vartia 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Philip Lööw 06 Ljungby FIK 9,32
William Anderberg 06 IFK Lund
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Samuel Ellis 06 Malmö AI
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,84
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 Dresden DSC 1898
Maximilian Hoppenrath 06 Stralsund TSV 1860 8,62
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 8.86
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford
 
P11 600m 15
Melvin Bertilsson 06 Björnstorps IF 2:15.25
Albin Sjöström 06 Eslövs AI 2,04
Alex Ekelund 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
David Segerdahl 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Malte Björnson 06 KA 2 IF 2.02
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
John Bäck 06 Turebergs FK 1.50,81
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 1.54,5
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 Dresden DSC 1898
Maximilian Hoppenrath 06 Stralsund TSV 1860 2:29,60
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 1:45.83
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford
 
P11 Höjd 8
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Malte Björnson 06 KA 2 IF
Philip Lööw 06 Ljungby FIK 1,39
Samuel Ellis 06 Malmö AI
Albin Örnborg 06 IF Rigor 140
John Bäck 06 Turebergs FK 1,30
Marvin Jensen 07 Köbenhavns IF 1.16
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
 
P11 Längd 17
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Alex Ekelund 06 IFK Helsingborg
David Segerdahl 06 IFK Helsingborg
Viktor Vartia 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Philip Lööw 06 Ljungby FIK 4,22
William Anderberg 06 IFK Lund
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Samuel Ellis 06 Malmö AI
Albin Örnborg 06 IF Rigor 436
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF
John Bäck 06 Turebergs FK 4,50
Lennert Bolle 06 Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 Dresden DSC 1898
Maximilian Hoppenrath 06 Stralsund TSV 1860 4,12
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 4.69
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford 3,63
 
P11 Kula 7
Malte Björnson 06 KA 2 IF
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Samuel Ellis 06 Malmö AI
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF 9,80
Joel Billing 06 Turebergs FK 9,13
Ben Awolin 06 Rostock 1 LAV 9.10
Henry Höner Zu Siederdissen 06 LAZ Regio Herford
 
P10 60m 19
Ivano Bevanda 07 Eslövs AI 8,54
Erik Sperling 07 IS Göta
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 8.88
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,42
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Erik Björk 07 Klippans FK
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Eric Noghi 07 Malmö AI
David Blixt 07 Mölndals AIK 9,44
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,96
Kevin Jensen 07 Köbenhavns IF 9.20
Marvin Jensen 07 Köbenhavns IF 9.57
Sebastian Schuch 07 Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 Stralsund TSV 1860 9,21
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 8.96
Paul Pritzschke 07 Rostock 1 LAV 9.25
Lennard Quidde 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P10 600m 15
Love Nilsson 07 UF Contact
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 1:56.89
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,51,34
Erik Björk 07 Klippans FK
Felix Nilsson 07 Klippans FK 1.56,72
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1,57,74
Kevin Jensen 07 Köbenhavns IF 2.01.55
Sebastian Schuch 07 Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 Stralsund TSV 1860
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 1:50.10
Paul Pritzschke 07 Rostock 1 LAV 2:04.60
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 2:13,59
Lennard Quidde 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P10 Längd 18
Ivano Bevanda 07 Eslövs AI 4,33
Erik Sperling 07 IS Göta
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 4,41
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Erik Björk 07 Klippans FK
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Eric Noghi 07 Malmö AI
David Blixt 07 Mölndals AIK 3,70
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Marvin Jensen 07 Köbenhavns IF 3.76
Sebastian Schuch 07 Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 Stralsund TSV 1860 3,35
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 4.61
Paul Pritzschke 07 Rostock 1 LAV 4.12
Lennard Quidde 07 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P10 Kula 9
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elsa Walther 07 IFK Helsingborg
Erik Björk 07 Klippans FK
Felix Nilsson 07 Klippans FK
David Blixt 07 Mölndals AIK 6,13
Joel Bäck 08 Turebergs FK 5,03
Kevin Jensen 07 Köbenhavns IF 7,89
Marvin Jensen 07 Köbenhavns IF 7,22
Anton Steffen 07 Rostock 1 LAV 8.20
 
P9 60m 14
Axel Friberg 09 IS Göta
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 9,64
Albin Anderberg 09 IFK Lund
Alfred Tage 08 IFK Lund
Filip Englund 09 Malmö AI 10.02
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.56
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Joel Bäck 08 Turebergs FK 10,80
Oscar Molin 09 IF Udd
August Cudrio Thomsen 08 Amager AC 9,88
Erik Bryde 08 Öresund FK 10,04
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 9,60
 
P9 Längd 17
Axel Friberg 09 IS Göta
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 3,57
Albin Anderberg 09 IFK Lund
Alfred Tage 08 IFK Lund
Filip Englund 09 Malmö AI 3.73
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 356
Alexander Brändeborn 09 Råby-Rekarne FIF
Kasper Lögdahl 08 Råby-Rekarne FIF
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Joel Bäck 08 Turebergs FK 3,26
Oscar Molin 09 IF Udd
August Cudrio Thomsen 08 Amager AC 3,69
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
Erik Bryde 08 Öresund FK 3,50
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 4,00
 
P9 Boll 11
Axel Friberg 09 IS Göta
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 24,37
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Alexander Brändeborn 09 Råby-Rekarne FIF
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Joel Bäck 08 Turebergs FK 23,73
August Cudrio Thomsen 08 Amager AC 30,2
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
Erik Bryde 08 Öresund FK 26,94
Pepe Syniawa 08 LAC Mühl Rosin 32,00
 
K 100m 18
Lina Öhman 91 UF Contact 13.52
Malin Ramnewall 94 Falkenbergs IK
Sandra Törnros 95 Gefle IF 11.88
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Lynette Morgan 91 Hammarby IF 14,41
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Caroline Larsson 93 Hässelby SK
Binai Ahmad 97 KA 2 IF
Jennika Larsson 91 IFK Lund
Sima Zahrai 63 IFK Lund 16.73
Lisa Lilja 96 Malmö AI 12.30
Marie Sönnerfors 93 Spårvägens FK 12.54
Lisa Skagersten 92 Varbergs GIF
Mathilde Pritzel Nielsen 00 Aalborg Atletik 12.20
Mette Jepsen 70 Hvidovre Atletik 12,75
Emma Beiter Bomme 98 Sparta Atletik 12,25
 
K 200m 18
Lina Öhman 91 UF Contact 28.40
Sara Liljegren 81 IS Göta
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 28,01
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg
Vanja Blomberg 98 Klippans FK 25,75
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Sima Zahrai 63 IFK Lund 34.72
Lisa Lilja 96 Malmö AI 24.70
Marie Sönnerfors 93 Spårvägens FK 25.24
Isa Teglund 98 IF Udd
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Moa Kjellander 99 Åhus FIK
Mathilde Pritzel Nielsen 00 Aalborg Atletik 25.00
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 26,80
Caroline Möller 86 DSG Volksbank Wien
Nadine Möller 86 DSG Volksbank Wien
Nickoline Skifter Andersen 98 Slagelse Atletik DELTA 26,07
 
K 400m 10
Sara Liljegren 81 IS Göta
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 62,99
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Patricia Striner 97 Malmö AI
Silje Kristiansen 97 Korsör AM
Helene Holm Gottlieb 98 Holte Atletik
Nadine Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
K 800m 9
Sara Liljegren 81 IS Göta
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Olivia Kempi 98 IFK Helsingborg
Patricia Striner 97 Malmö AI
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Isa Teglund 98 IF Udd
Ida Ekroth 96 Upsala IF
Caroline Norrsand 85 Ystads IF 2,27
Maria Freij 98 Öresund FK 2,15,43
 
K 1500m 10
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Freya Orban 97 IFK Lund
Patricia Striner 97 Malmö AI
Emma Hallberg 86 Åhus FIK 5.07,00
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 4,38:83
René Pedersen 61 Odense Atletik 4,34
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
 
K 3000m 5
Anna Bjurman 88 IS Göta
Annelie Blomquist 92 IS Göta
Freya Orban 97 IFK Lund
Amanda Gottfridsson 99 Halmstad OK
Åsa Eriksson 90 Halmstad OK
 
K 3000m hinder 0
 
K Häck 100m 4
Emma Tuvesson 91 Hammarby IF 13.97
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Marie-Louise Levy 79 IFK Helsingborg 16.68
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
 
K Häck 400m 5
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Ida Ekroth 96 Upsala IF
Sara Svensson 91 Åhus FIK
 
K Höjd 7
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Ellen Björklund 90 IFK Lund
Sara Johansson 94 IFK Lund
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS
Rikke Andersen 98 Sparta Atletik 1,76
Doreen Amata 88 Nigeria 1.82m
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 1.76
 
K Stav 5
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Filippa Miller 99 Hovslätts IK 3,53
Emma Vitale 93 Sparta Atletik 2,92
 
K Längd 17
Sandra Törnros 95 Gefle IF 6.20
Rebecka Abrahamsson 94 FIF Gnistan
Viktoria Karlsson 97 Göteborgs KIK
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Jennika Larsson 91 IFK Lund
Malin Olsson 97 Malmö AI
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Sara Skogman 95 Örgryte IS
Mette Jepsen 70 Hvidovre Atletik 4,50
Emma Beiter Bomme 98 Sparta Atletik 5,57
Doreen Amata 88 Nigeria 1.82m
Celina Baumgart 97 SG Gaselan Fürstenwalde 5,20
Caroline Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
K Tresteg 21
Madeleine Borg 96 UF Contact 1038
Madeleine Nilsson 91 Gefle IF
Rebecka Abrahamsson 94 FIF Gnistan
Agnes Fredriksen 97 Hovslätts IK
Ellen Blomgren 01 KA 2 IF
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Klara Ekelund 99 KA 2 IF
Emma Erlandsson 99 Malmö AI
Nellie Mårtensson 95 Malmö AI
Ebba Hager 01 Ullevi FK
Johanna Konseleus 95 Ullevi FK 11.98
Lizzie Hager 99 Ullevi FK 11.88
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Klara Pedersen 97 Upsala IF
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 11,49
Nike Thanner 01 Örgryte IS
Målfrid Pettersen Lunde 97 Fana IL 11,65
Saga Sjöberg 99 Öresund FK 11,53
Celina Baumgart 97 SG Gaselan Fürstenwalde 11,70
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 12,16
 
K Kula 7
Hanna Bengtson 92 Heleneholms IF
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Erika Wärff 00 Malmö AI 11.99
Jeanette Särnevång 69 IF Udd
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Ayoe Røbel 98 Sparta Atletik 14,11
Fanny Roos 95 Athletics 24Seven SK 18,16
 
K Diskus 16
Ella Andersson 00 Eslövs AI 43,05
Hanna Bengtson 92 Heleneholms IF
Lina Bengtson 94 Heleneholms IF
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg
Elin Rubin 95 Hovslätts IK 40,63
Daniella Persson 00 Hälle IF 39.35
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
Jennifer Rudberg 98 IK Ymer
Tenna Riber 95 Köge Atletik 41,81
Kathrine Bebe 91 Sparta Atletik 54,03
Elisabeth Thon Rosvold 02 Asker SK 42,02
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 34,39
 
K Slägga 13
Rebecka Kvist 83 Alvesta FI 54,12
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK
Ida Olsson 99 IF Hagen FIK
Sandra Säther 96 IFK Helsingborg
Ellen Mårtensson 99 Linköpings GIF
Ida Storm 91 Malmö AI 71,52
Marinda Petersson 95 Malmö AI 70,01
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK 56,28
Daniela Gherman 97 Åhus FIK
Amanda Lillevang Rasmussen 97 Sparta Atletik 48,18
Louise Odgaard 93 Sparta Atletik 55,88
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 40,20
Maja Eklund 94 Athletics 24Seven SK 53,89
 
K Spjut 7
Malin Andersson 93 Heleneholms IF
Viktoria Johansson 88 Klippans FK
Louise Liljeblad 97 Mölndals AIK
Sofie Hammar 95 IF Rigor
Celina Baumgart 97 SG Gaselan Fürstenwalde 34,60
Caroline Möller 86 DSG Volksbank Wien
Nadine Möller 86 DSG Volksbank Wien
 
F19 100m 4
Vanja Blomberg 98 Klippans FK
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 13,50
Nickoline Skifter Andersen 98 Slagelse Atletik DELTA 12,79
 
F19 400m 2
Olivia Kempi 98 IFK Helsingborg
Amanda Jacobsson 99 IFK Trelleborg
 
F19 Häck 100m 1
Moa Kjellander 99 Åhus FIK 14,86
 
F19 Häck 400m 2
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz 1:07,72
 
F19 Höjd 3
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Ellen Blomgren 01 KA 2 IF
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 1,66
 
F19 Stav 3
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Ebba Carlsson 99 IK Hinden 3.52
 
F19 Längd 8
Klara Ekelund 99 KA 2 IF
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Emma Erlandsson 99 Malmö AI
Sophia Hofer 98 Malmö AI
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 5.38
Emma Beiter Bomme 98 Sparta Atletik 5,57
Greta Blaudzun 99 LAC Mühl Rosin 5,31
Nickoline Skifter Andersen 98 Slagelse Atletik DELTA 5,38
 
F19 Kula 7
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 12.63
Thea Jensen 99 Hvidovre Atletik 13.98
Ayoe Røbel 98 Sparta Atletik 14,11
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
Marie Bartelt 99 LAZ Regio Herford
 
F19 Diskus 8
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Nicole Ridegård 99 IFK Helsingborg
Emma Yngve 99 Motala AIF
Jennifer Rudberg 98 IK Ymer
Ane Riber 99 Köge Atletik 38,03
Cathrine Trodsøe 99 Köge Atletik 35,38
Hedda Hauge Aasgaard 01 FIL AKS-77 38,82
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 36,06
 
F19 Spjut 5
Amanda Nilsson 99 IF Kville
Liv Cantby 99 Korsör AM
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
Nickoline Skifter Andersen 98 Slagelse Atletik DELTA 35,14
Eunice Nilsson 98 Thorengruppen TFC
 
F17 100m 41
Mika Johansson 01 Eslövs AI 14,00
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Emma Jensen 01 Klippans FK
Moa Eberhardt 00 Klippans FK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Malin Persson 01 IFK Lund
Samantha Oware 01 Malmö AI
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 12,70
Elsa Brasch 01 Wärnamo SK
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Julia Viiala 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 12,52
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik 14,78
Martine Hjørnevik 01 Norna Salhus 12,28
Filippa Sivnert 01 Öresund FK 12.40
Judith Kupke 00 Stralsund TSV 1860 14,06
Lena Kühnstedt 01 Stralsund TSV 1860 14,54
Julia Henneken 01 Bad Doberaner 12,79
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 12,97
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 12,77
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Diane Nadége Forgo 00 DSG Volksbank Wien
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Josefine Skifter Andersen 03 Slagelse Atletik DELTA 13,16
Merle Struck 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 13,98
Regina Pfennigschmidt 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 13,72
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 12,95
Emily Böß 02 SpVg Laatzen 13,53
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 13,35
Cindy Schwabauer 00 LAZ Regio Herford 12,43
Inga Voigt 01 LAZ Regio Herford 13,58
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 13,16
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford 13,08
 
F17 200m 32
Mika Johansson 01 Eslövs AI 29,00
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Klara Torbjörn 01 IFK Helsingborg
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Emma Jensen 01 Klippans FK
Moa Eberhardt 00 Klippans FK 28,70
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Elin Eriksson 00 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville
Malin Persson 01 IFK Lund 27,70
Samantha Oware 01 Malmö AI
Orchina Ghreibo 00 Motala AIF 27.60
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 25,76
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
Nellie Bjerstedt 00 Åhus FIK 28.15
Ida L. Jespersen 00 Ballerup AK 27,14
Martine Hjørnevik 01 Norna Salhus 24,60
Tilda Asp 02 Trollhättan FIK
Julia Henneken 01 Bad Doberaner 26,73
Emily Pinnow 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Hannah Fritza 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Marleen Kaiser 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Diane Nadége Forgo 00 DSG Volksbank Wien
Rafaela Gabara 00 DSG Volksbank Wien
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 26,55
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 28,77
Cindy Schwabauer 00 LAZ Regio Herford 25,71
Inga Voigt 01 LAZ Regio Herford 28,58
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 27,59
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford 26,88
 
F17 400m 13
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Klara Torbjörn 01 IFK Helsingborg
Lovisa Skoglund 01 Höörs IS 57,31
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Erika Wärff 00 Malmö AI 57.92
Felicia Boqvist 01 Rydö ASK 59,00
Hannah Fritza 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
Rafaela Gabara 00 DSG Volksbank Wien
 
F17 800m 4
Lovisa Skoglund 01 Höörs IS 2.13,30
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Emma Jensen 01 Klippans FK
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 3000m 4
Almida Thörjesson 01 Kyrkhults SK
Ana Nedeljkovicova 00 IK Orient
Talea Sophie Heise 00 Stralsund TSV 1860 13:01,00
Greta Kanonier 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 Hinder 1500m 8
Almida Thörjesson 01 Kyrkhults SK
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Alice Berg 02 Turebergs FK
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF 0
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF 5.48,84
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF
Julia Svennblad 03 Ale FK
 
F17 Häck 100m 18
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 14.04
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Anja Olsson 01 Malmö AI
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 14.70
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik 16,54
Martine Hjørnevik 01 Norna Salhus 13,84
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 14.98
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 15,11
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 14,54
Lara-Amy Gentzsch 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Merle Struck 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 16,50
Regina Pfennigschmidt 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 15,98
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 14,55
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 15,38
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 15,72
 
F17 Häck 300m 15
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Sofia Overgaard 01 IF Kville
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Mea Gedin 01 Malmö AI
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 46.51
Orchina Ghreibo 00 Motala AIF 50.50
Nellie Bjerstedt 00 Åhus FIK 51,05
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 45,40
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik 52,16
Rafaela Gabara 00 DSG Volksbank Wien
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford
 
F17 Höjd 13
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Ellen White 01 IFK Lund
Mea Gedin 01 Malmö AI 1.61
Elsa Brasch 01 Wärnamo SK
Ida L. Jespersen 00 Ballerup AK 1,57
Elin Träff 01 Åkersberga SK 1,54
Judith Kupke 00 Stralsund TSV 1860 1,40
Lena Kühnstedt 01 Stralsund TSV 1860 1,40
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 1.76
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 1,60
Regina Pfennigschmidt 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 1,50
Pauline Steinkuhl 01 SpVg Laatzen 1,48
 
F17 Stav 8
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Anja Olsson 01 Malmö AI
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,40
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 2.90
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
 
F17 Längd 36
Hanna Dahlberg 00 Eslövs AI 5,00
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hanna Johansson 01 KA 2 IF
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Emma Jensen 01 Klippans FK
Thelma Carlson 01 Klippans FK 4,98
Elin Eriksson 00 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Ronja Bökmark 01 Lerum Friidrott
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 5.30
Emilia Darin 01 IF Udd
Linnea Sevestedt 00 IF Udd
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 5,71
Ida L. Jespersen 00 Ballerup AK 5,15
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik 4,81
Hannah Illum Petersen 00 Sparta Atletik 5,52
Elin Träff 01 Åkersberga SK 5,16
Judith Kupke 00 Stralsund TSV 1860 4,44
Lena Kühnstedt 01 Stralsund TSV 1860 4,34
Talea Sophie Heise 00 Stralsund TSV 1860 4,58
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 5.30
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 5,71
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 5,73
Emily Pinnow 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Hannah Fritza 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Diane Nadége Forgo 00 DSG Volksbank Wien
Rafaela Gabara 00 DSG Volksbank Wien
Merle Struck 00 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 4,62
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 5,25
Amy Louise Walters 00 LAZ Regio Herford 5,05
Cindy Schwabauer 00 LAZ Regio Herford 5,17
Inga Voigt 01 LAZ Regio Herford
Julia Dimitrievska 00 LAZ Regio Herford 4,93
Sophie Hauer 01 LAZ Regio Herford 3,98
 
F17 Kula 7
Ella Andersson 00 Eslövs AI 13,16
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 11.81
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 11,58
Luisa Kosch 00 SG Gaselan Fürstenwalde 11,31
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 11,04
 
F17 Diskus 8
Emma Ekberg 01 Klippans FK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Sara Forssell 00 Motala AIF
Hedda Hauge Aasgaard 01 FIL AKS-77 38,82
Vilma Engbe 00 Öresund FK
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Pauline Steinkuhl 01 SpVg Laatzen 23,03
 
F17 Slägga 12
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund 46,26
Hanna Didricksson 02 Malmö AI
Sara Forssell 00 Motala AIF
Julia Nilsson 00 Varbergs GIF
Elin Jonasson 00 Wärnamo SK
Fanny Lundberg 01 Åhus FIK
Alva Nilsson 02 Ängelholms IF
Inga Amalie Ivarsson 00 Norna Salhus 54.98
Vilma Engbe 00 Öresund FK
 
F17 Spjut 10
Nellie Malmros 01 Båstads GIF 36,72
Moa Linder 00 IFK Lund
Fanny Lundberg 01 Åhus FIK
Jasmin Boe Rasmussen 00 Greve Atletik 33,61
Maja Küßner 01 Rostock 1 LAV 34.77
Joanne Schiffer 01 SG Gaselan Fürstenwalde 34,93
Emily Pinnow 01 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Melanie Orlicka 01 DSG Volksbank Wien
Nadja Rosner 00 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 30,68
Pauline Steinkuhl 01 SpVg Laatzen 29,92
 
F15 80m 27
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 10,64
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Selma Löfman 02 IFK Lund
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Tuva Nilsson 02 Malmö AI
Alva Hilding 02 Motala AIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 10,26
Ida Alberte Ekstrøm Larsen 02 Köge Atletik
Maja Felby 02 Köge Atletik
Tilda Asp 02 Trollhättan FIK
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Ennie Lee Kern 02 SV Lindenau 1848 10,99
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 10,98
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 10.67
Ann Kathrin Liepelt 02 LG Nordheide e.V.
Jennifer Soetebier 02 LG Nordheide e.V.
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Yoko Zyka 02 DSG Volksbank Wien
Emily Böß 02 SpVg Laatzen 10,86
 
F15 300m 20
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Tove Junvik 02 Habo Friidrott 04
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 44,71
Clara Billing 02 Turebergs FK 44,43
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Katharina Frid Varup 02 Köge Atletik
Maja Felby 02 Köge Atletik 46,05
Evelina Österman 02 Trollhättan FIK
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898 47,54
Ennie Lee Kern 02 SV Lindenau 1848 44,85
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 46,18
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 46,40
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 800m 22
Anja Jagesten 02 Björnstorps IF 2:34.73
Linnéa Haara 03 Eslövs AI
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:25.18
Filippa Lonhage 03 Höörs IS 2.45,00
Maja Jönsson 02 Höörs IS 2.20
Thea Nilsson 03 Höörs IS 2.19
Ebba Sköld 02 IF Kville
Tuva Nilsson 02 Malmö AI
Lovisa Kjellén 02 Mölndals AIK
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK 2:26,12
Johanna Persson 03 Simrishamns AIF
Cornelia Helgesson 02 Åhus FIK 2.35,24
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF 2,28:01
Louise Høkilde 03 Greve Atletik 2.24,73
Katharina Frid Varup 02 Köge Atletik
Maja Felby 02 Köge Atletik 2.47.66
Evelina Österman 02 Trollhättan FIK
Terezia Kovacova 03 Bad Doberaner 2:38,80
Luisa Kisan 03 SG Gaselan Fürstenwalde 2:33,32
Anna Lisa Kropf 02 DSG Volksbank Wien
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Yoko Zyka 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 3000m 2
Anna Lisa Kropf 02 DSG Volksbank Wien
Yoko Zyka 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 Häck 80m 38
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 13,22
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK 12,55
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Selma Löfman 02 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI 12.57
Milla Svanberg 03 Malmö AI 13.63
Olivia Stridh 02 Malmö AI
Vilma Dahlberg 03 Malmö AI 12.81
Clara Billing 02 Turebergs FK 13,00
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 11,34
Victoria Lee Lendal 02 Sparta Atletik 14,66
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 12,19
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 12.50
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 12.21
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 13.50
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 13,41
Klara Winther Krustrup 03 Aarhus 1900 A/M 13.05
Mathilde Kreiberg Skou 02 Aarhus 1900 A/M 12.01
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 12,73
Charlotte Koopmann 03 SC Neubrandenburg 12,32
Ann Kathrin Liepelt 02 LG Nordheide e.V.
Jennifer Soetebier 02 LG Nordheide e.V.
Ronja Fritz 03 LG Nordheide e.V.
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Josefine Skifter Andersen 03 Slagelse Atletik DELTA 12,28
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 13,89
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 14,64
Clara Tonecker 03 PSV Wismar 13,06
 
F15 Häck 300m 12
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Linnéa Haara 03 Eslövs AI
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Amanda Sörensson 03 Malmö AI
Milla Svanberg 03 Malmö AI 50.55
Olivia Stridh 02 Malmö AI
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 47,83
Clara Billing 02 Turebergs FK
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898 52,91
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Julia Svennblad 03 Ale FK 48.03
 
F15 Höjd 17
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 1,56
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 1,52
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 1.67
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 1,50
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 1,63
Marleen Kaiser 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Ann Kathrin Liepelt 02 LG Nordheide e.V.
Jennifer Soetebier 02 LG Nordheide e.V.
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
 
F15 Längd 27
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 KA 2 IF 5,05
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hanna Didricksson 02 Malmö AI
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Clara Billing 02 Turebergs FK 4,58
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Victoria Lee Lendal 02 Sparta Atletik 5,28
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
Emma Kaul 02 Dresden DSC 1898
Sophia Haase 02 Dresden DSC 1898
Ennie Lee Kern 02 SV Lindenau 1848 4,81
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 5,26
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 5.36
Emma Fichelmann 02 LAC Mühl Rosin 4,95
Mathilde Kreiberg Skou 02 Aarhus 1900 A/M 5.19
Marleen Kaiser 02 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Ann Kathrin Liepelt 02 LG Nordheide e.V.
Jennifer Soetebier 02 LG Nordheide e.V.
Anna Lisa Kropf 02 DSG Volksbank Wien
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
Emily Böß 02 SpVg Laatzen 4,58
 
F15 Tresteg 9
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Clara Johansson 02 KA 2 IF 11,08
Emma Svensson 03 KA 2 IF 9,38
Amanda Sörensson 03 Malmö AI 10.05
Emelina Wirebro 99 Motala AIF UT
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 11.59
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 10.28
 
F15 Kula 20
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Selma Löfman 02 IFK Lund
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI 11.33
Hanna Didricksson 02 Malmö AI
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
Thea Jensen 99 Hvidovre Atletik UT 4kg
Ida Alberte Ekstrøm Larsen 02 Köge Atletik
Mille Juel Jensen 02 Köge Atletik
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898 8,61
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 10.00
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 10.00
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 9,99
Ann Kathrin Liepelt 02 LG Nordheide e.V.
Lea Hammermeister 02 LG Nordheide e.V.
 
F15 Diskus 19
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Alma Folbert 03 KA 2 IF
Emma Svensson 03 KA 2 IF 22,05
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Sophie Reid 02 IK Ymer
Lea Strand Mortensen 03 Köge Atletik 18,00
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
Lovisa Hörnström 03 Trollhättan FIK
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898 21,28
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 32.45
Karolin Rudolf 02 SG Gaselan Fürstenwalde 23,38
Lea Hammermeister 02 LG Nordheide e.V.
Pauline Büthe 03 SpVg Laatzen 18,29
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford
 
F15 Spjut 19
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Emma Svensson 03 KA 2 IF 31,50
Selma Löfman 02 IFK Lund
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Alva Hilding 02 Motala AIF
Johanna Wirebro 02 Motala AIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik
Ida Alberte Ekstrøm Larsen 02 Köge Atletik
Katharina Frid Varup 02 Köge Atletik
Mille Juel Jensen 02 Köge Atletik
Vibeke Engen 02 Oppegård Friidrett 47,50
Anna Widiger 02 Dresden DSC 1898 26,41
Linn-Marit Uth 02 SV Lindenau 1848 30,30
Hannah Bittorf 02 Rostock 1 LAV 39.18
Sofie Froberg 02 Aarhus 1900 A/M 31.76
Ann Kathrin Liepelt 02 LG Nordheide e.V.
Jennifer Soetebier 02 LG Nordheide e.V.
Anna-Lena Weilharter 02 DSG Volksbank Wien
 
F14 80m 44
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 10,89
Humla Drott 03 IFK Helsingborg
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Ella Kardell 03 KA 2 IF
Ellen Karlsson 03 KA 2 IF 11.28
Julia Nilsson 03 KA 2 IF
Agnes Westre 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Johanna Obradovic 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Amanda Sörensson 03 Malmö AI 11.04
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI 11.26
Grace Omoike 03 Malmö AI
Joy Thulin 03 Malmö AI
Princess Celind 03 Malmö AI
Johanna Persson 03 Simrishamns AIF
Alva Zenkert 03 IF Udd
Lovisa Darin 03 IF Udd 11,25
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 11,40
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 10,79
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 10,54
Thea Holmèn 03 Villstads GIF 10,40
Emma Borovac 03 IK Ymer
Emma Gerdes 03 Åhus FIK 10,90
Moa Feldt 03 Åhus FIK 11,77
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 10,5
Marlene Metz 03 Stralsund TSV 1860 11,98
Kasja Wolf 03 Freiberger PSV 11,27
Klara Lind Toustrup 03 Aarhus 1900 A/M 11.15
Klara Winther Krustrup 03 Aarhus 1900 A/M 11.63
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 11,20
Antonia Grothe 03 SC Neubrandenburg 10,50
Charlotte Koopmann 03 SC Neubrandenburg 10,55
Rike Becker 03 LG Nordheide e.V.
Ronja Fritz 03 LG Nordheide e.V.
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 10,99
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford
Clara Tonecker 03 PSV Wismar 10,51
 
F14 300m 16
Linnéa Haara 03 Eslövs AI 46,90
Ella Kardell 03 KA 2 IF
Ellen Karlsson 03 KA 2 IF
Joy Thulin 03 Malmö AI
Lotta Jonsson 03 Motala AIF
Alva Zenkert 03 IF Udd 46,81
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 46,50
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 43,50
Louise Høkilde 03 Greve Atletik 45,04
Terezia Kovacova 03 Bad Doberaner 42,07
Klara Lind Toustrup 03 Aarhus 1900 A/M 45.62
Luisa Kisan 03 SG Gaselan Fürstenwalde 47,80
Antonia Grothe 03 SC Neubrandenburg 48,71
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
 
F14 Höjd 17
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Julia Nilsson 03 KA 2 IF
Amanda Sörensson 03 Malmö AI 1.52
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI 1.52
Grace Omoike 03 Malmö AI
Johanna Persson 03 Simrishamns AIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 1,50
Moa Feldt 03 Åhus FIK 1,60
Marlene Metz 03 Stralsund TSV 1860 1,35
Mareen Bürger 03 Bad Doberaner 1,55
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 1.61
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 1.60
Klara Winther Krustrup 03 Aarhus 1900 A/M 1.50
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 1,58
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Rike Becker 03 LG Nordheide e.V.
Laura Kleeman 03 SC Portia Westfalica Nammen
 
F14 Stav 7
Ellen Persson 03 Malmö AI
Luna Johannsen 05 Malmö AI
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 2,40
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 2.90
Ronja Fritz 03 LG Nordheide e.V.
 
F14 Längd 46
Tova Möllerström 03 Eslövs AI 4,70
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Alma Folbert 03 KA 2 IF
Emma Svensson 03 KA 2 IF 4,08
Julia Nilsson 03 KA 2 IF
Agnes Westre 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Matilda Thorsson 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Johanna Obradovic 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Joy Thulin 03 Malmö AI
Vilma Dahlberg 03 Malmö AI
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Elsa Jansson 03 Upsala IF
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF 4,48
Felicia Åberg 03 Villstads GIF 4,93
Thea Hammarström 03 Villstads GIF 4,91
Thea Holmèn 03 Villstads GIF 5,20
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 5,54
Marlene Metz 03 Stralsund TSV 1860 4,24
Kasja Wolf 03 Freiberger PSV 4,89
Mareen Bürger 03 Bad Doberaner 4,48
Terezia Kovacova 03 Bad Doberaner 4,39
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 5.45
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 4.77
Klara Lind Toustrup 03 Aarhus 1900 A/M 4.83
Luisa Kisan 03 SG Gaselan Fürstenwalde 4,40
Mia Merten 03 SG Gaselan Fürstenwalde 5,05
Antonia Grothe 03 SC Neubrandenburg 4,90
Charlotte Koopmann 03 SC Neubrandenburg 5,00
Rike Becker 03 LG Nordheide e.V.
Ronja Fritz 03 LG Nordheide e.V.
Leonie Rupp 03 DSG Volksbank Wien
Josefine Skifter Andersen 03 Slagelse Atletik DELTA 5,41
Liv Nachtigall 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 4,60
Pauline Büthe 03 SpVg Laatzen 3,88
Sara Hesselink 03 SpVg Laatzen 4,67
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 4,99
Laura Kleeman 03 SC Portia Westfalica Nammen
Clara Tonecker 03 PSV Wismar 4,92
 
F14 Kula 14
Johanna Berg 03 Eslövs AI 9,50
Julia Scharnell 03 Eslövs AI 12,00
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Alma Folbert 03 KA 2 IF
Thea Löfman 03 IFK Lund
Grace Omoike 03 Malmö AI
Nora Eriksson 03 Motala AIF
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Lea Strand Mortensen 03 Köge Atletik 8,82
Lovisa Hörnström 03 Trollhättan FIK
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 10.75
Rike Becker 03 LG Nordheide e.V.
Ronja Fritz 03 LG Nordheide e.V.
Maya Siegert 03 LAZ Regio Herford 7,84
 
F14 Spjut 16
Emma Svensson 03 KA 2 IF 31,50
Nicole Dinu 03 IF Kville
Emilia Wamsler 03 IFK Lund
Thea Löfman 03 IFK Lund
Chanelle Lindvall 03 Malmö AI 34.23
Emma Borovac 03 IK Ymer
Lea Strand Mortensen 03 Köge Atletik 23,23
Lovisa Hörnström 03 Trollhättan FIK
Kasja Wolf 03 Freiberger PSV 30,33
Mareen Bürger 03 Bad Doberaner 34,95
Terezia Kovacova 03 Bad Doberaner 31,78
Anna Neubert 03 Rostock 1 LAV 33.68
Marit Stein 03 Rostock 1 LAV 29.80
Rike Becker 03 LG Nordheide e.V.
Ronja Fritz 03 LG Nordheide e.V.
Pauline Büthe 03 SpVg Laatzen 21,34
 
F13 60m 45
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 8,49
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg
Diya Ahmad 05 KA 2 IF
Elli Johansson 04 KA 2 IF 8,82
Lovis Mathisson 04 KA 2 IF 8,31
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Wilde Hedin 04 Klippans FK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Iben Christrup 04 Malmö AI
Jenjira Hagman (Phayakhruea) 04 Malmö AI
Stella Kolbrink 04 Motala AIF
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Linnea Lind 04 IFK Växjö 9,47
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK 8.41
Søs Lindblad Sühler 04 IK Olympia 9,01
Josepha Dahl 04 Korsör AM
Sara Porst 04 Korsör AM
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 8,15
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 9,00
Jocelyne Schöning 04 Stralsund TSV 1860 9,07
Malaka Sharara 04 Stralsund TSV 1860 9,01
Liesbeth Schmitz 04 Freiberger PSV 8,89
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 8.51
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 8.32
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 8.80
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 8,93
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 8,30
Hanna Heier 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv Nachtigall 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 8,68
Jenna Ventsch 04 LG Neubrandenburg 8,79
Lene Miede 04 LG Neubrandenburg 9,00
Lina Kraus 04 LG Neubrandenburg 8,83
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg 8,85
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 9,27
Anna Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford 9,15
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford 9,07
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford 9,07
 
F13 200m 48
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Alma Svennerud 04 KA 2 IF
Elli Johansson 04 KA 2 IF 28,94
Hilda Lindell 04 KA 2 IF 30,15
Lovis Mathisson 04 KA 2 IF 27,89
Emilia Franzén 04 Klippans FK 29,06
Tilda Persson 04 Klippans FK 30,86
Jenjira Hagman (Phayakhruea) 04 Malmö AI
Stella Kolbrink 04 Motala AIF
Irma Marklund 04 Råby-Rekarne FIF 30,95
Moa Granat 04 Vallentuna FK 29,13
Linnea Lind 04 IFK Växjö 32,41
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 29,88
Ingeborg Falck 04 Frederiksbergs IF 28,00
Søs Lindblad Sühler 04 IK Olympia 29,96
Josepha Dahl 04 Korsör AM
Sara Porst 04 Korsör AM
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 26,33
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898 30,87
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898 29,61
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Amelie Bönsch 04 Stralsund TSV 1860 30,77
Jocelyne Schöning 04 Stralsund TSV 1860 30,44
Malaka Sharara 04 Stralsund TSV 1860 30,01
Elizabeth Sagi 04 Freiberger PSV 32,25
Liesbeth Schmitz 04 Freiberger PSV 31,25
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 29.50
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 28.18
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 28.25
Leandra Kunkel 04 LAC Mühl Rosin 28,97
Libby Buder 04 SG Gaselan Fürstenwalde 27,16
Hanna Heier 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Liv-Grete Kollinger 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lucy Pinnow 04 LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Judy Scheuschner 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 29,50
Liv Nachtigall 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 29,90
Charlotte Bühring 04 LG Neubrandenburg 28,73
Jenna Ventsch 04 LG Neubrandenburg 28,32
Lina Kraus 04 LG Neubrandenburg 23,93
Nele Anders 04 LG Neubrandenburg 29,20
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 31,22
Anna Louisa Lissel 04 LAZ Regio Herford
Ariane Heuser 04 LAZ Regio Herford
Fabienne Golücke 04 LAZ Regio Herford
 
F13 600m 17
Louise Eliasson 04 Bromma IF 1.45,63
Amanda Törgren 04 UF Contact 1,59,00
Anne Oostra 04 Höörs IS 1.55
Alma Svennerud 04 KA 2 IF 1,47
Elli Johansson 04 KA 2 IF 1,57,00
Hilda Lindell 04 KA 2 IF
Emilia Franzén 04 Klippans FK 1.49,77
Wilde Hedin 04 Klippans FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 1.44,86
Linnea Lind 04 IFK Växjö 2,03:00
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898 1:51
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 1:50.03
Judy Scheuschner 04 SV Medizin Schwerin 1951 e.V. 1:55,50
Charlotte Bühring 04 LG Neubrandenburg 1:57,21
Anika Schöpke 04 SG Motor Gohluis Nord Leipzig 1:51
 
F13 Häck 60m 32
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 10:50
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 9,28
Lovisa Keil 04 Hellas FK
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Alma Svennerud 04 KA 2 IF
Elli Johansson 04 KA 2 IF 10,24
Tilda Persson 04 Klippans FK
Iben Christrup 04 Malmö AI
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Irma Marklund 04 Råby-Rekarne FIF 11,44
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9,58
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 9.62
Ingeborg Falck 04 Frederiksbergs IF 10,13
Annabelle Sand 04 Dresden DSC 1898
Cora Kunze 04 Dresden DSC 1898
Patricia Hoche 04 Dresden DSC 1898
Selina Borrmann 04 Dresden DSC 1898
Vivian Richter 04 Dresden DSC 1898
Elizabeth Sagi 04 Freiberger PSV 12,75
Greta Finck 04 Rostock 1 LAV 11.07
Lia Flotow 04 Rostock 1 LAV 9.70
Maiken Göcke 04 Rostock 1 LAV 10.79