Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Skånska Mästerskapen & Engelholmsspelen
Antal starter / Total entries: 518 Printed: 2017-07-26 12:36
Antal individer / Total persons: 213
 
M 100m 1
Emil Persson 95 KA 2 IF 12,15
 
M 200m 3
Greger Jönsson 69 IS Göta
Benjamin Olsson 91 IFK Helsingborg
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
 
M 400m 2
Eric Mårtensson 97 IFK Trelleborg 54.54
Joakim Andersson 92 IFK Trelleborg 49;08
 
M 800m 4
Adrian Mehic 94 Heleneholms IF
Sebastian Persson 91 Heleneholms IF
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2.05,65
 
M 1500m 7
Christer Friberg 72 Björnstorps IF 4:32,60
Kasper Friberg 01 Björnstorps IF 4:20,91
BG Nilensjö 63 IS Göta
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF 4.03.01
Abdisamed Khader Ahmed 00 KA 2 IF
Henrik Nord 73 Ystads IF
Michael Nordahl 01 Ystads IF
 
M 3000m 7
Eddie Tollgert Bengtsson 95 Björnstorps IF 9:10,15
Erik Fagius 85 Björnstorps IF 9:17,35
Isak Bjeregaard 81 Björnstorps IF 8:45,57
Kasper Friberg 01 Björnstorps IF 9:38,75
BG Nilensjö 63 IS Göta
Daniel Ekholm 81 IS Göta
Henrik Nord 73 Ystads IF
 
M 3000m hinder 0
 
M Häck 110m 1
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 1
Magnus Herstedt 98 Malmö AI
 
M Längd 2
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Sebastian Holmberg 87 IFK Lund
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 3
Axel Härstedt 87 Malmö AI 63.90
Jakob Gardenkrans 97 Malmö AI 57.96m
Viktor Gardenkrans 95 Malmö AI 58.09m
 
M Slägga 1
Stefan Kvist 87 Alvesta FI 62,62
 
M Spjut 1
Emil Persson 95 KA 2 IF 59,32
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 0
 
P17 100m 1
Gijs Van Beilen 00 Zwolle 1910 11.50
 
P17 200m 2
Biniam Habtom 01 Åhus FIK 26.56
Gijs Van Beilen 00 Zwolle 1910 23.00
 
P17 800m 2
Mohamed Mohamed 01 KA 2 IF
Biniam Habtom 01 Åhus FIK 2.09,54
 
P17 Hinder 2000m 2
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Omar Nuur 01 IFK Växjö 6.10
 
P17 Häck 110m 1
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Häck 300m 1
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 1
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Diskus 2
Erik Bengtsson 01 Malmö AI 46,23
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Slägga 1
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P17 Spjut 2
Hampus Nordstedt Kjell 00 Klippans FK
Casper Borgström 00 FK Athlet
 
P15 80m 10
Bromma IF 2 0 Bromma IF
Tor Ekström 02 Bromma IF
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI 10.36
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Birk Van De Boel 03 Malmö AI 11,50
Elias Hedner 02 Malmö AI
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 10,03
Oskar Bergh 02 Åhus FIK 10.56
Elias Agnesson 02 FK Athlet
Mattias Andersson 03 Öresund FK 9,67
 
P15 300m 5
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Hugo Larsson 02 Åhus FIK
Oskar Bergh 02 Åhus FIK
Elias Agnesson 02 FK Athlet
 
P15 800m 8
Bromma IF 2 0 Bromma IF
Tor Ekström 02 Bromma IF
Anton Larsson 02 Malmö AI
Birk Van De Boel 03 Malmö AI
Zach Parmatow 03 Malmö AI 2,31,95
Michael Nordahl 01 Ystads IF 2:10.00
Morgan Åkerblom 02 FK Athlet
Albin Lago 03 Genarps IF 2:14
 
P15 2000m 4
Birk Van De Boel 03 Malmö AI
Zach Parmatow 03 Malmö AI
Morgan Åkerblom 02 FK Athlet
Albin Lago 03 Genarps IF 6:38
 
P15 Hinder 1500m 1
Morgan Åkerblom 02 FK Athlet
 
P15 Häck 80m 2
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Mattias Andersson 03 Öresund FK 11,87
 
P15 Häck 300m 1
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
P15 Höjd 3
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Karl Sten 02 IF Kronan
Zach Parmatow 03 Malmö AI
 
P15 Stav 1
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4,50
 
P15 Längd 9
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI 4,93
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Birk Van De Boel 03 Malmö AI 4,79
Zach Parmatow 03 Malmö AI
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 5,97
Hugo Larsson 02 Åhus FIK 4.84
Oskar Bergh 02 Åhus FIK 5.15
Elias Agnesson 02 FK Athlet
Mattias Andersson 03 Öresund FK 5,86
 
P15 Tresteg 4
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Karl Sten 02 IF Kronan
Birk Van De Boel 03 Malmö AI
Oskar Bergh 02 Åhus FIK 10.28
 
P15 Kula 5
Max Andersson 03 Eslövs AI
Jonathan Janzen 03 Hässleholms AIS
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 14.64
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 10.50
Hugo Larsson 02 Åhus FIK
 
P15 Diskus 3
Max Andersson 03 Eslövs AI
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 55
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 35.71
 
P15 Slägga 2
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 66.14
Mattias Andersson 03 Öresund FK
 
P15 Spjut 3
Max Andersson 03 Eslövs AI
Lucas Lindgren 02 Klippans FK
Oskar Bergh 02 Åhus FIK
 
P13 60m 8
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Viktor Hedner 05 Malmö AI
Lukas Forss 04 Upsala IF 8:46
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 200m 6
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Jeroen Persson 05 IFK Lund 29,10
Lukas Forss 04 Upsala IF 27:99
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 600m 4
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Sander Petri Bere 05 Genarps IF 1:53
 
P13 1500m 2
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Sander Petri Bere 05 Genarps IF
 
P13 Häck 60m 4
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Gustav Nylander 04 Malmö AI 9,79
Lukas Forss 04 Upsala IF 9:97
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 Häck 200m 3
Gustav Nylander 04 Malmö AI 29,76
Lukas Forss 04 Upsala IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 Höjd 4
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Gustav Nylander 04 Malmö AI 1,54
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 Stav 1
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Längd 7
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Gustav Nylander 04 Malmö AI 4,97
Lukas Forss 04 Upsala IF 4:81
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 Tresteg 3
Lukas Forss 04 Upsala IF 9:76
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
 
P13 Kula 5
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Axel Sten 04 IF Kronan
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Lukas Grönwall 04 Öresund FK 8.36
 
P13 Diskus 5
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Lukas Grönwall 04 Öresund FK 27.40
 
P13 Slägga 2
Axel Sten 04 IF Kronan
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Spjut 6
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
Leo Göransson 05 Ängelholms IF
Lukas Grönwall 04 Öresund FK 26.93
 
P11 60m 3
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9.04
Jens Linnebank 06 AV Heerenveen
 
P11 600m 2
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 2.11.69
 
P11 Längd 3
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 4,32
Jens Linnebank 06 AV Heerenveen
 
P11 Boll 3
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 20,20
Jens Linnebank 06 AV Heerenveen
 
P10 60m 4
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Bram Persson 07 IFK Lund
Eric Noghi 07 Malmö AI
 
P10 Längd 4
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Bram Persson 07 IFK Lund
Eric Noghi 07 Malmö AI
 
P9 60m 0
 
P9 Längd 0
 
P9 Boll 0
 
P8 60m 2
Filip Englund 09 Malmö AI
Lucas Falknell 09 FK Athlet
 
P8 Längd 2
Filip Englund 09 Malmö AI
Lucas Falknell 09 FK Athlet
 
P8 Boll 1
Lucas Falknell 09 FK Athlet
 
K 100m 0
 
K 200m 5
Sara Liljegren 81 IS Göta
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg
Moa Mattisson 98 IFK Helsingborg
Felicia Ascard 96 IFK Lund 25,19
Sara Svensson 91 Åhus FIK
 
K 400m 2
Marie Olsson 63 Björnstorps IF 1:14,47
Sima Zahrai 63 IFK Lund 79,40
 
K 800m 2
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Caroline Norrsand 85 Ystads IF
 
K 1500m 4
Annika Faager 76 Björnstorps IF 4:50,17
Anette Lundqvist 85 Falkenbergs IK 5.33
Caroline Norrsand 85 Ystads IF
Amanda Gottfridsson 99 Halmstad OK
 
K 3000m 1
Mia Havinder 69 Björnstorps IF 11:44,45
 
K 3000m hinder 0
 
K Häck 100m 3
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Moa Kjellander 99 Åhus FIK 14,86
Sara Svensson 91 Åhus FIK
 
K Häck 400m 1
Sara Svensson 91 Åhus FIK
 
K Höjd 0
 
K Stav 2
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
 
K Längd 2
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Moa Kjellander 99 Åhus FIK 5,15
 
K Tresteg 3
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Klara Ekelund 99 KA 2 IF
Saga Sjöberg 99 Öresund FK 11,06
 
K Kula 0
 
K Diskus 8
Ella Andersson 00 Eslövs AI
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Evelina Eklund 99 IK Hinden 34,85
Lina Sjölin 88 IFK Trelleborg
Moa Eskilsson 93 Villstads GIF 42,50
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 36.08
 
K Slägga 5
Rebecka Kvist 83 Alvesta FI 54,12
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
Hanna Grönwall 99 Öresund FK 43.96
Maja Eklund 94 Athletics 24Seven SK 54,81
 
K Spjut 0
 
F17 100m 3
Hilma Hofström 00 KA 2 IF
Emma Jensen 01 Klippans FK
Moa Eberhardt 00 Klippans FK 13,75
 
F17 200m 3
Emma Jensen 01 Klippans FK
Moa Eberhardt 00 Klippans FK 28,53
Famke Persson 03 IFK Lund 25,95
 
F17 800m 2
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Emma Jensen 01 Klippans FK
 
F17 Hinder 2000m 0
 
F17 Häck 100m 2
Erika Wärff 00 Malmö AI 14,28
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 14,36
 
F17 Häck 300m 1
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
 
F17 Höjd 1
Isabella Obradovic 00 IFK Lund
 
F17 Stav 4
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Megan Berg Nobeus 00 Malmö AI
Eir Persson 00 FK Athlet
 
F17 Längd 3
Emma Jensen 01 Klippans FK
Erika Wärff 00 Malmö AI 5,72
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 5,45
 
F17 Tresteg 2
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Johanna Sjöström 01 IFK Lund
 
F17 Kula 3
Ella Andersson 00 Eslövs AI
Erika Wärff 00 Malmö AI 14,64
Eir Persson 00 FK Athlet
 
F17 Diskus 5
Ella Andersson 00 Eslövs AI
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Enny Björk 01 IFK Växjö
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
 
F17 Slägga 2
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
 
F17 Spjut 2
Johanna Sjöström 01 IFK Lund
Enny Björk 01 IFK Växjö
 
F15 80m 12
Elin Ekelund 02 Eslövs AI 10.59
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Famke Persson 03 IFK Lund
Johanna Obradovic 03 IFK Lund
Julia Berns 02 IFK Lund 10.73
Bella Stenström 03 Malmö AI 10,99
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 10,00
Tuva Nilsson 02 Malmö AI
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 10.90
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 11.07
 
F15 300m 11
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Julia Berns 02 IFK Lund 43.29
Amanda Sörensson 03 Malmö AI
Bella Stenström 03 Malmö AI 45,98
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Tuva Nilsson 02 Malmö AI
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö 43,75
Cornelia Helgesson 02 Åhus FIK
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 45.10
 
F15 800m 4
Tuva Nilsson 02 Malmö AI
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF 2:20,09
Cornelia Helgesson 02 Åhus FIK 2.35,24
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 2000m 3
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF
Hanne Horst 03 Åhus FIK
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Hinder 1500m 1
Lykke Sjöbeck 03 Ystads IF 5:34,16
 
F15 Häck 80m 9
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Milla Svanberg 03 Malmö AI
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 13.11
Sarah Van Beilen 02 Zwolle 1910 12,35
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Häck 300m 8
Amanda Sörensson 03 Malmö AI 47,74
Milla Svanberg 03 Malmö AI 49,91
Elin Frisk 02 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö 48,60
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 49.18
Sarah Van Beilen 02 Zwolle 1910 47.23
 
F15 Höjd 7
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Amanda Sörensson 03 Malmö AI 1,52
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 147
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Sarah Van Beilen 02 Zwolle 1910 1.63
 
F15 Stav 7
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Celina Johannsen 02 Malmö AI 2,85
Ellen Persson 03 Malmö AI
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI 3.35
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 290
Johanna Persson 03 Ystads IF
 
F15 Längd 14
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Julia Berns 02 IFK Lund 4.92
Bella Stenström 03 Malmö AI
Joy Thulin 03 Malmö AI
Milla Svanberg 03 Malmö AI
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 5,93
Agnes Lönn 02 IFK Växjö 5.03
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Johanna Persson 03 Ystads IF
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 4.93
Emmy Olsson 03 FK Athlet
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Tresteg 3
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Amanda Sörensson 03 Malmö AI 10,50
Bella Stenström 03 Malmö AI
 
F15 Kula 7
Elin Ekelund 02 Eslövs AI 10,84
Julia Scharnell 03 Eslövs AI
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Grace Omoike 03 Malmö AI
Emmy Olsson 03 FK Athlet
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Diskus 4
Julia Scharnell 03 Eslövs AI
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F15 Slägga 3
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Maja Åkerblom 02 Västerås FK 40,41
 
F15 Spjut 3
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 29,90
Johanna Persson 03 Ystads IF
Ida Valentinsson 02 FK Athlet
 
F13 60m 13
Mika Olmarker 04 Båstads GIF
Moa Mohlin 04 Båstads GIF
Emma Borglund 04 Eslövs AI 8.99
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Lisa Berns 04 IFK Lund 8.48
Celia Parmatow 05 Malmö AI 9,27
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 Malmö AI
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Linnea Nord 04 Ystads IF
Linnea Rydin 05 FK Athlet
 
F13 200m 9
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Lisa Berns 04 IFK Lund 27.66
Angelina Hooks 04 Malmö AI 28,70
Emilia Mandl 04 Malmö AI 27,61
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 Malmö AI
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Linnea Nord 04 Ystads IF
 
F13 600m 7
My Ekström 04 Björnstorps IF 1;59,54
Norah Jagesten 05 Björnstorps IF 2:05,18
Freja Ekstrand 05 KA 2 IF
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Celia Parmatow 05 Malmö AI 2,01,16
Emilia Mandl 04 Malmö AI 1,42,23
 
F13 1500m 3
Freja Ekstrand 05 KA 2 IF
Viola Holmström 04 KFUM Kristianstad
Una Ademovic 04 Malmö AI 5.40.15
 
F13 Häck 60m 9
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Tindra Röme 04 IFK Lund
Amanda Rönn 05 Malmö AI 11,37
Elvira Collvin 04 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI 10.55
Sydney Karström 04 Åhus FIK 9.58
Linnea Rydin 05 FK Athlet
 
F13 Häck 200m 5
Tilda Persson 04 Klippans FK
Tindra Röme 04 IFK Lund
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI
Sydney Karström 04 Åhus FIK 31.26
 
F13 Höjd 8
Moa Mohlin 04 Båstads GIF
Ebba Tornerhjelm 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Ella Jovanovic 04 Malmö AI 1.57
Elvira Collvin 04 Malmö AI 1,32
Emilia Mandl 04 Malmö AI 1,54
Linnea Rydin 05 FK Athlet
Tilde Grönwall 04 Öresund FK 1.39
 
F13 Stav 2
Viola Holmström 04 KFUM Kristianstad
Ella Magnusson 04 FK Athlet
 
F13 Längd 17
Mika Olmarker 04 Båstads GIF
Moa Mohlin 04 Båstads GIF
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Freja Ekstrand 05 KA 2 IF
Ebba Tornerhjelm 04 Klippans FK
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Lisa Berns 04 IFK Lund
Tindra Röme 04 IFK Lund
Ella Jovanovic 04 Malmö AI 5.05
Emilia Mandl 04 Malmö AI 4,96
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Sydney Karström 04 Åhus FIK 5.00
Linnea Rydin 05 FK Athlet
Tilde Grönwall 04 Öresund FK 4.30
 
F13 Tresteg 7
Emma Borglund 04 Eslövs AI 9,25
Freja Ekstrand 05 KA 2 IF
Ella Jovanovic 04 Malmö AI 10.40
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Ella Högberg 04 Mölndals AIK
Sydney Karström 04 Åhus FIK 10.87
Tilde Grönwall 04 Öresund FK 8.99
 
F13 Kula 7
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Amanda Rönn 05 Malmö AI 8,19
Linnea Nord 04 Ystads IF
Sydney Karström 04 Åhus FIK 10.76
Linnea Rydin 05 FK Athlet
Tilde Grönwall 04 Öresund FK 11.04
 
F13 Diskus 1
Tilde Grönwall 04 Öresund FK 26.97
 
F13 Slägga 0
 
F13 Spjut 6
Emma Borglund 04 Eslövs AI 27,64
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Viola Holmström 04 KFUM Kristianstad
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Linnea Rydin 05 FK Athlet
Tilde Grönwall 04 Öresund FK 26.00
 
F11 60m 9
Siri Mohlin 06 Båstads GIF
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Elin Philström 06 IFK Lund 9,17
Julia Englund 06 IFK Lund 9,05
Linnea Englund 06 IFK Lund 8,69
Sara Blomkvist 06 Malmö AI
Alice Carlswärd 06 Ystads IF
Lina Ås 06 Ystads IF
 
F11 600m 6
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Sara Blomkvist 06 Malmö AI
Alice Carlswärd 06 Ystads IF
Lina Ås 06 Ystads IF
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F11 Längd 7
Siri Mohlin 06 Båstads GIF
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Elin Philström 06 IFK Lund 4,13
Julia Englund 06 IFK Lund 4,51
Linnea Englund 06 IFK Lund 4,05
Lina Ås 06 Ystads IF
 
F11 Boll 5
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Lina Ås 06 Ystads IF
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F10 60m 3
Saga Falck 07 Malmö AI
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F10 Längd 4
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Saga Falck 07 Malmö AI
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
Stella Falknell 07 FK Athlet
 
F9 60m 5
Ellen Andersson 08 Laholms IF
Nikita Persson 08 Laholms IF
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
Iris Linnebank 08 AV Heerenveen
Ella Nilsson 08 Höganäs Friidrottsförening
 
F9 Längd 5
Ellen Andersson 08 Laholms IF
Nikita Persson 08 Laholms IF
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
Iris Linnebank 08 AV Heerenveen
Ella Nilsson 08 Höganäs Friidrottsförening
 
F9 Boll 4
Ellen Andersson 08 Laholms IF
Nikita Persson 08 Laholms IF
Iris Linnebank 08 AV Heerenveen
Ella Nilsson 08 Höganäs Friidrottsförening
 
F8 60m 5
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad .
Wilmer Andersson 06 KFUM Kristianstad
Maja Andersson 11 Laholms IF
Lisa Högberg 09 Ystads IF
 
F8 Längd 5
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad
Wilmer Andersson 06 KFUM Kristianstad
Maja Andersson 11 Laholms IF
Lisa Högberg 09 Ystads IF
 
F8 Boll 4
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad
Wilmer Andersson 06 KFUM Kristianstad
Maja Andersson 11 Laholms IF
 
M 4 x 100m 0
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 5 x 60m 0
 
K 4 x 100m 0
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 4 x 80m 0
 
F13 5 x 60m 1
Klippans FK 1 Klippans FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248