Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

För efteranmälan maila till gunnar@huddingeais.se
Anmälda Första Chansen
Antal starter / Total entries: 1165 Printed: 2017-11-22 21:29
Antal individer / Total persons: 436
 
P13 60m 18
Vidar Mörk 05 Boo IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9.91
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF 9,84
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS 9.98
Erik Lieback 05 Huddinge AIS 10.46
Felix Elliot 05 Huddinge AIS 10.69
Karim Sehili 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS 9.07
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS 9.35
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS 9.22
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 8.77
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 8.91
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 8.80
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 9,45
 
P13 800m 15
Vidar Mörk 05 Boo IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Oskar Andersen 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Karim Sehili 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS 2,44.33
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 2,47.52
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 2:53.39
Marcus Hansson 05 Hässelby SK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Höjd 17
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 1.18
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Karim Sehili 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Kula 13
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Oskar Andersen 05 Hammarby IF
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Karim Sehili 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 60m 29
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK 9,99
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,56
Filip Herre 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Nathanael Möller 06 Hammarby IF 10,25
Petter Skåhl 06 Hammarby IF 9.94
William Loqvist 06 Hammarby IF 8,85
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 9.25
Lowe Barkvall 06 Turebergs FK
Joakim Gråman 06 Tyresö FK
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P12 600m 20
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,59
Filip Herre 06 Hammarby IF
Nathanael Möller 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF 1,58,67
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1.57.0
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Oliver Hegbart 06 IFK Lidingö 1,48
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 2:04.00
Lowe Barkvall 06 Turebergs FK
Leon Borgedahl 06 Täby IS
 
P12 Höjd 24
Ludwig Holzapfel 06 Danderyds SK 1,21
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,30
Filip Herre 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Jack Atterlöf 06 Hammarby IF
Nathanael Möller 06 Hammarby IF 110
Petter Skåhl 06 Hammarby IF 1.10
William Loqvist 06 Hammarby IF 1,18
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 1.34
Lowe Barkvall 06 Turebergs FK
Leon Borgedahl 06 Täby IS
 
P12 Kula 19
Elias Kapell 06 Hammarby IF 10,48
Filip Herre 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Nathanael Möller 06 Hammarby IF 7
William Loqvist 06 Hammarby IF 7,15
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Gustav Persson 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
William Ström 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Philip Strede 06 Sundbybergs IK 6.37
Leon Borgedahl 06 Täby IS
 
P11 60m 25
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Benjamin Bastos 07 IF Linden
Eskil Johansson 07 IF Linden
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 9,07
Devin Laroussi 07 Spårvägens FK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 9.27
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9,96
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 9,62
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,21
Noah Holmlund 07 Tyresö FK 9.96
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,85
 
P11 400m 20
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.12,27
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.11,64
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Benjamin Bastos 07 IF Linden
Gunnar Jonsson 07 IF Linden
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Alexander Sand 07 IFK Tumba
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1.15,24
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1.13,56
 
P11 Längd 26
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Hugo Bennarp 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Neo Boman 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Eskil Johansson 07 IF Linden
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 3,98
Devin Laroussi 07 Spårvägens FK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Melvin Lindahl 07 Sundbybergs IK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 3.96
Erik Håkansson 07 Turebergs FK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 3,53
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 3,66
Liam Dovander 07 Turebergs FK 4,04
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
 
P11 Kula 16
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Elias Rehn 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Neo Boman 07 Huddinge AIS
Gunnar Jonsson 07 IF Linden
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK 10,41
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 7,99
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,08
 
P10 60m 32
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Herman Larsson 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Walentin Rosenberg 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isac Ziegler 08 Huddinge AIS
Lucas Langvig 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Elias Fröding Kassnert 08 IF Linden
Fardad Vafaee 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK 10.01
Matthew Applequist 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 10,52
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
 
P10 400m 24
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 78.42
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Eskil Ullberg 08 Huddinge AIS
Love Norell 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 78.47
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS
Fardad Vafaee 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK 1,18
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 1,36,83
Gustav Guenther 08 Sundbybergs IK
David Brink 08 Tyresö FK
Ludvig Frantzen 08 Tyresö FK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF 1,22,06
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 1,22,06
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
 
P10 Längd 32
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Herman Larsson 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Emil Hammarberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Elias Fröding Kassnert 08 IF Linden
Fardad Vafaee 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK 3.22
Matthew Applequist 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 3,01
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF 2,80
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
 
P10 Kula 26
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Emil Hammarberg 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Eskil Ullberg 08 Huddinge AIS
Love Norell 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Fardad Vafaee 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 4,76
David Brink 08 Tyresö FK
Ludvig Frantzen 08 Tyresö FK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF 5,24
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF 8,25
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 6,32
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
 
P9 60m 43
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Ludwig Hallberg 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Valter Bennerdt 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Linus Englund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Wallbom 09 Hanvikens SK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Arvid Kallenbäck 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Gaston Alvfeldt 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Olle Nilzen 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Simon Roxell 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Sixten Holmer Öjestam 09 Sundbybergs IK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
Max Bergman 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK 9,22
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 9,26
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
 
P9 400m 34
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Ludwig Hallberg 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Linus Englund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
William Avelin 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Arvid Kallenbäck 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Simon Roxell 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Jamie Kinane 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 1:24.00
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Max Bergman 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK 1.26,83
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1.15
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
 
P9 Längd 42
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Linus Englund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Wallbom 09 Hanvikens SK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Arvid Kallenbäck 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Gaston Alvfeldt 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Olle Nilzen 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Simon Roxell 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Sixten Holmer Öjestam 09 Sundbybergs IK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
Max Bergman 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK 3,35
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,21
Folke Duhlin 09 Tullinge FF
 
P9 Kula 30
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Linus Englund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
William Avelin 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Arvid Kallenbäck 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckden 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Simon Roxell 09 Huddinge AIS
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 5.70
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Max Bergman 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK 5,09
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,27
 
P8 60m 27
Assar Hawborn 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Tim Wranning 10 Huddinge AIS
Albin Johansson 10 IF Linden
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Fabian Nyman 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Philip Johansson 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK X
Vidar Ek 10 Sundbybergs IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 11,32
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 10,80
Olof Pott 10 Turebergs FK
William Hägglöv 10 Tyresö FK
Leon Frodin 10 Österhaninge IF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Gustav Segerdahl 10 Tullinge FF
Julian Asp 10 Tullinge FF
 
P8 Längd 26
Assar Hawborn 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Tim Wranning 10 Huddinge AIS
Albin Johansson 10 IF Linden
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Fabian Nyman 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Philip Johansson 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK X
Vidar Ek 10 Sundbybergs IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 2,74
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 2,91
Olof Pott 10 Turebergs FK
William Hägglöv 10 Tyresö FK
Leon Frodin 10 Österhaninge IF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Gustav Segerdahl 10 Tullinge FF
Julian Asp 10 Tullinge FF
 
P7 40m 0
 
P7 Längd 0
 
F13 60m 30
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 9,17
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Irlei Tucci 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,28
Rimna Goitom 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF 9,85
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 8.54
Cornelia Kidane 05 Huddinge AIS 10.61
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS 9.82
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS 9.44
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS 9.77
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS 9.51
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 9.04
Stella Åberg-Liesaho 05 Huddinge AIS 10.65
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 8.80
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS 10.13
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS 9.55
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS 9.96
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 8.96
Norah Birgen 05 Huddinge AIS 9.97
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9.54
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,93
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 9,01
Keila Höglund 05 Österhaninge IF 9,53
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF 9,52
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 09.25
 
F13 800m 15
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
Rimna Goitom 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Elsa Ahlenius 05 Hässelby SK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2.41.84
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 02
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 02.40
 
F13 Höjd 19
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,27
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Rimna Goitom 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF 1,20
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1.34
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 1,39
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1.34
 
F13 Kula 22
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,14
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
Rimna Goitom 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF 6,09
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Stella Åberg-Liesaho 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 7.87
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Anna Strunke 05 Turebergs FK 10,55
 
F12 60m 44
Elin Lindhagen 06 Hammarby IF 10,24
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Awerstedt 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Elin Wärting 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckden 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Stella Lindgren 06 Hässelby SK
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 9,20
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 9,4
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,90
Elsa Swaffer 06 Saltsjöbadens IF
Felicia Colling 06 Saltsjöbadens IF
Amanda Hörberg 06 Sundbybergs IK
Alva Back 06 Turebergs FK 9,33
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,55
Elin Wahlberg 06 Åkersberga SK
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 10,50
Ida Widlund 06 Tullinge FF
Julia Lindström 06 Tullinge FF
 
F12 600m 20
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 1.53,8
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckden 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.51.4
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 2,26
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2,01
Tindra Bergholtz 06 Åkersberga SK
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 2.16,77
 
F12 Höjd 33
Elin Lindhagen 06 Hammarby IF 1,04
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Awerstedt 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Elin Wärting 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckden 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 123
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 127
Elsa Swaffer 06 Saltsjöbadens IF
Felicia Colling 06 Saltsjöbadens IF
Alva Back 06 Turebergs FK 1,32
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,48
Elin Wahlberg 06 Åkersberga SK
Tindra Bergholtz 06 Åkersberga SK
Julia Lindström 06 Tullinge FF
 
F12 Kula 27
Ellen Nygren 06 Hammarby IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckden 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 8,20
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 6,12
Amanda Hörberg 06 Sundbybergs IK 4,69
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Disa Elenius 06 Turebergs FK
Tindra Bergholtz 06 Åkersberga SK
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 4,10
 
F11 60m 42
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,93
Anna Bergin 07 Hammarby IF 9:76
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Flora Håkansson 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 9:58
Tilda Hibbs 07 Saltsjöbadens IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9,31
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 9.23
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 9,17
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,99
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,45
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,99
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.71
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,66
Isabella Mutaih 07 Tyresö FK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Alva Flatow 07 Åkersberga SK
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Astrid Åkerström 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Maja Johansson 07 Åkersberga SK
Märta Lindbergson 07 Åkersberga SK
Nora Tönsberg 07 Åkersberga SK
Zaphira Jörgensen 07 Åkersberga SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 10,01
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
 
F11 400m 26
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1:09:24
Anna Bergin 07 Hammarby IF 1:34
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Flora Håkansson 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS 1:24:74
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 70.54
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 72
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1,18.73
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Maija Gräns 07 Tullinge FF
 
F11 Längd 43
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,25
Anna Bergin 07 Hammarby IF 3,5
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Flora Håkansson 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Tyra Nordmark Ekstrand 07 IF Linden
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 3,47
Tilda Hibbs 07 Saltsjöbadens IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.19
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 3.88
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 3,99
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,15
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,67
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 3,50
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.12
Venla Engström 07 Turebergs FK 3,56
Isabella Mutaih 07 Tyresö FK
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Alva Flatow 07 Åkersberga SK
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Astrid Åkerström 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Maja Johansson 07 Åkersberga SK
Märta Lindbergson 07 Åkersberga SK
Zaphira Jörgensen 07 Åkersberga SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 3,64
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
 
F11 Kula 25
Amilia Jergmar 07 Boo IF 7,29
Anna Bergin 07 Hammarby IF 6,0
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felicia Eidemo 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Flora Håkansson 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7.26
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 6.93
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 7,24
Beate Pott 07 Turebergs FK 7,31
Venla Engström 07 Turebergs FK
Elin Runemar 07 Täby IS 7.89
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
 
F10 60m 36
Maja Holzapfel 08 Danderyds SK 10,38
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Cordelia Ek Sindahl 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS
Tilde Nordström 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Vera Börjeskog 08 Huddinge AIS
Filippa Fabre 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Juni Berglund 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Marianne Fikre 08 IF Linden
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 10.33
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 10,45
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 12.26
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,54
Melina Engler 08 Täby IS 9,80
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 10.72
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Cecilia Sandström 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
Isla Boström 08 Tullinge FF
 
F10 400m 23
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Cordelia Ek Sindahl 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Ester Jordelius 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Vera Börjeskog 08 Huddinge AIS
Juni Berglund 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 IF Linden
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 88.96
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 77,55
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Cecilia Sandström 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
Isla Boström 08 Tullinge FF
 
F10 Längd 35
Maja Holzapfel 08 Danderyds SK 2,88
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Cordelia Ek Sindahl 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS
Tilde Nordström 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Vera Börjeskog 08 Huddinge AIS
Filippa Fabre 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Marianne Fikre 08 IF Linden
Amanda Mild 08 Mälarhöjdens IK
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 3.21
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 3,05
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 2.40
Ebba Dahlström 08 Täby IS 3,96
Melina Engler 08 Täby IS 3,34
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 3.29
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Cecilia Sandström 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
Isla Boström 08 Tullinge FF
 
F10 Kula 18
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Cordelia Ek Sindahl 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Vera Börjeskog 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS
Tilde Nordström 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 IF Linden
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 4.44
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Isla Boström 08 Tullinge FF
 
F9 60m 26
Malva Lönn 09 Boo IF 9.90
Alma Eklöf 09 Hammarby IF 11.26
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF 12.02
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Callie Henningsson 09 Hanvikens SK
Elsa Ahlgren 09 Hanvikens SK
Ester Svensk Andersson 09 Hanvikens SK
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Smilla Gyllenbjörk 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Dalida Antar 09 Sundbybergs IK
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Emilia Sandström 09 Sundbybergs IK
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9,97
Love Johnsson 09 Tyresö FK
 
F9 400m 21
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Elsa Ahlgren 09 Hanvikens SK
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Smilla Gyllenbjörk 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 1:22.00
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS 1,29.58
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Meja Svedling 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS
Dalida Antar 09 Sundbybergs IK
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1,23
 
F9 Längd 25
Malva Lönn 09 Boo IF 3.43
Alma Eklöf 09 Hammarby IF 2.97
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF 2.61
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Callie Henningsson 09 Hanvikens SK
Elsa Ahlgren 09 Hanvikens SK
Ester Svensk Andersson 09 Hanvikens SK
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Smilla Gyllenbjörk 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Dalida Antar 09 Sundbybergs IK
Emilia Sandström 09 Sundbybergs IK
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3,23
Love Johnsson 09 Tyresö FK
 
F9 Kula 20
Alma Eklöf 09 Hammarby IF 4.61
Nora Eklöf 09 Hammarby IF 2.91
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Elsa Ahlgren 09 Hanvikens SK
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Smilla Gyllenbjörk 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Meja Svedling 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS
Dalida Antar 09 Sundbybergs IK
Tyra Dahlin 09 Sundbybergs IK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK
 
F8 60m 25
Alba Jergmar 10 Boo IF 10,83
Nora Vallenholm 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Linnéa Spång 10 Huddinge AIS
Linnéa Wessman 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Moa Bäckström 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Elsa Grufman 10 Mälarhöjdens IK
Isabella Squalli 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Isolde Hibbs 10 Saltsjöbadens IF
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Nellie Carlsson 10 Sundbybergs IK
Emma Håkansson 10 Turebergs FK
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Elin Thibblin 10 Tullinge FF
Elsa Gunnerhed 10 Tullinge FF
Liv Ställberg 10 Tullinge FF
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF
 
F8 Längd 25
Alba Jergmar 10 Boo IF 2,81
Nora Vallenholm 10 Hammarby IF
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Linnéa Spång 10 Huddinge AIS
Linnéa Wessman 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Moa Bäckström 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Elsa Grufman 10 Mälarhöjdens IK
Isabella Squalli 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Isolde Hibbs 10 Saltsjöbadens IF
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Nellie Carlsson 10 Sundbybergs IK
Emma Håkansson 10 Turebergs FK
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Elin Thibblin 10 Tullinge FF
Elsa Gunnerhed 10 Tullinge FF
Liv Ställberg 10 Tullinge FF
Sonja Duhlin 10 Tullinge FF
 
F7 40m 4
Elsa Lönn 11 Boo IF
Nicole Bastos 11 IF Linden
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Nellie Elving 11 Åkersberga SK
 
F7 Längd 3
Elsa Lönn 11 Boo IF
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Nellie Elving 11 Åkersberga SK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248