Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalen inomhus
Antal starter / Total entries: 487 Printed: 2017-11-22 21:31
Antal individer / Total persons: 193
 
P15 60m 0
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 0
 
P14 60m 6
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Esaja Berg 04 Sävedalens AIK
Livar Hegrestad 04 IK Ymer
Sune Hegrestad 04 IK Ymer
 
P14 Häck 60m 2
William Asker 04 IF Kville
Livar Hegrestad 04 IK Ymer
 
P14 Höjd 3
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
 
P14 Stav 1
William Asker 04 IF Kville
 
P14 Längd 4
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
 
P14 Kula 3
Jacob Asker 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Simon Bååth 04 Sävedalens AIK
 
P13 60m 4
William Klacksell 05 Råby-Rekarne FIF 9,01
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Häck 60m 3
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Hugo Engberg 05 Sävedalens AIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Höjd 4
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 6
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
William Klacksell 05 Råby-Rekarne FIF 4,16
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Kula 4
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Samuel Börlin 05 Sävedalens AIK
 
P12 60m 6
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
Mehmet Karacan 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P12 Häck 60m 3
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
 
P12 Höjd 7
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1.33
Gustav Berghe 06 IFK Göteborg 1,27
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 6
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
Mehmet Karacan 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P12 Kula 5
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
 
P11 60m 16
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Samuel Svensson 07 Alingsås IF
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Isak Aneljung 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.74
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Höjd 4
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
 
P11 Längd 15
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Samuel Svensson 07 Alingsås IF
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Isak Aneljung 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Nils Markusson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Lucas Samuelsson 07 Trollhättan FIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Kula 5
Jens Thonen 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
 
P10 60m 16
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 10,89
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Theo Mangas Larsson 08 Varbergs GIF
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Höjd 12
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 1,07
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Hugo Levander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Simon Isaksson 08 Sävedalens AIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Längd 16
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 3,17
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Simon Isaksson 08 Sävedalens AIK 3.00
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Theo Mangas Larsson 08 Varbergs GIF
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Kula 12
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 5,52
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Hugo Levander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Alvin Fohlén Gladh 08 Trollhättan FIK
 
P9 60m 9
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Hugo Nilsson 09 Sävedalens AIK
John Berggren 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Samuelsson 09 Trollhättan FIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P9 Höjd 7
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Hugo Nilsson 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Samuelsson 09 Trollhättan FIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P9 Längd 7
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Hugo Nilsson 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Samuelsson 09 Trollhättan FIK
 
P9 Kula 6
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Hugo Nilsson 09 Sävedalens AIK
John Berggren 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P8 60m 1
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P8 Höjd 0
 
P8 Längd 1
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P8 Kula 0
 
F15 60m 4
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Tilda Alfvén 03 Sävedalens AIK
 
F15 Häck 60m 0
 
F15 Höjd 1
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 5
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Linnea Dehnberg 03 Sävedalens AIK
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 Kula 2
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Frida Svensson 03 Sävedalens AIK
 
F14 60m 3
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Lia Cederberg 04 Täby IS
 
F14 Häck 60m 1
Lia Cederberg 04 Täby IS
 
F14 Höjd 2
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 6
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 4,77
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Lia Cederberg 04 Täby IS
 
F14 Kula 3
Fanny Vulin 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F13 60m 6
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F13 Häck 60m 7
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 3
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,40
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 5
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F13 Kula 2
Leah Månsson Bauhn 05 Sävedalens AIK
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
 
F12 60m 13
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Julia_ Annebjörk 06 IF Kville
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Maja Astren 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Leonor Mangas Larsson 06 Varbergs GIF
 
F12 Häck 60m 8
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Maja Astren 06 Sävedalens AIK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
 
F12 Höjd 9
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Maja Astren 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F12 Stav 2
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
 
F12 Längd 17
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Julia_ Annebjörk 06 IF Kville
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Linnèa Pölder 06 Lerum Friidrott
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Maja Astren 06 Sävedalens AIK
Maja Lundgren 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 Sävedalens AIK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Leonor Mangas Larsson 06 Varbergs GIF
 
F12 Kula 6
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F11 60m 21
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Annie Karheiding 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,69
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Carlsohn 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,40
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 Höjd 10
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Annie Karheiding 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,20
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Emilia Jönsson 07 Majornas IK 1,10
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
 
F11 Längd 21
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Annie Karheiding 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 3,96
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Carlsohn 07 Sävedalens AIK
Alma Engström 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,08
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 Kula 10
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Annie Karheiding 07 IFK Göteborg
Emilia Emilsson 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 6,´97
Liv Starck 07 IFK Göteborg
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Emilia Jönsson 07 Majornas IK 5,13
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elsa Dehre 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
 
F10 60m 22
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Selma Sandström 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Alva Örn 08 Bohus IF
 
F10 Höjd 10
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ella Palmdahl 08 IF Kville
Klara Petersson 08 Sävedalens AIK
Selma Sandström 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
 
F10 Längd 22
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Klara Petersson 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Selma Sandström 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Alva Örn 08 Bohus IF
 
F10 Kula 10
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Rittfeldt 08 IFK Göteborg
Julia-Hollie Granat 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ella Palmdahl 08 IF Kville
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Sävedalens AIK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
 
F9 60m 13
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Ebba Erlandsson 09 Sävedalens AIK
Emilia Kloth 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Nanna Von Knorring 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Signe Carlsohn 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Höjd 12
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ebba Erlandsson 09 Sävedalens AIK
Emilia Kloth 09 Sävedalens AIK
Nanna Von Knorring 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Signe Carlsohn 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Längd 11
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Emilia Kloth 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Nanna Von Knorring 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Signe Carlsohn 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Kula 8
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Emilia Kloth 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Signe Carlsohn 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F8 60m 5
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 11,04
Hanna Örn 10 Bohus IF
 
F8 Höjd 5
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 98
Hanna Örn 10 Bohus IF
 
F8 Längd 5
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,00
Hanna Örn 10 Bohus IF
 
F8 Kula 3
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Saga Karlsson 10 IF Hagen FIK
Hanna Örn 10 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248