Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Luciaspelen
Antal starter / Total entries: 996 Printed: 2017-11-22 21:29
Antal individer / Total persons: 386
 
M 30m 1
Elias Ketoja 00 Tampereen Urheilijat-38
 
M 300m 3
Elias Ketoja 00 Tampereen Urheilijat-38
Ali Hussein 99 Akalla Run 47
Khalil Ahmed 00 Akalla Run
 
P17 30m 4
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Elias Lindahl 01 Täby IS
Arttu Tuominen 01 Tampereen Urheilijat-38
Julius Lehto 02 Tampereen Urheilijat-38
 
P17 300m 4
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
Elias Lindahl 01 Täby IS
Arttu Tuominen 01 Tampereen Urheilijat-38
Julius Lehto 02 Tampereen Urheilijat-38
 
P17 600m 1
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 1
Carl af Forselles 01 Hellas FK
 
P17 Längd 2
Måns Boshuis 02 IFK Lidingö
Arttu Tuominen 01 Tampereen Urheilijat-38
 
P15 60m 7
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 8.64
Niklas Wall 03 Tyresö FK 8,23
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,54
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P15 1000m 4
Adrian Jergmar 03 Boo IF
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö 3:09.24
Victor Björk 03 IFK Lidingö 2:52.10
Tadesse Johansson 03 AIK Friidrott
 
P15 Häck 60m 4
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
 
P15 Höjd 5
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 178
Sebastian Ljungberg 03 IFK Lidingö 155
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,66
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,84
 
P15 Stav 2
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 330
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
 
P15 Längd 5
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
David Thid 03 Tyresö FK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,69
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
 
P15 Kula 2
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 12,42
 
P14 60m 8
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Olle Billgren 04 Hellas FK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 8.00
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 9,06
 
P14 1000m 4
Filip Engström 04 Hammarby IF
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 3.04,00
 
P14 Höjd 6
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Olle Billgren 04 Hellas FK
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 1,47
 
P14 Längd 8
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.15
Vincent Siwek 04 Nyköpings BIS
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Max Sundgren 04 Täby IS 4,40
 
P14 Kula 3
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P13 60m 40
Vidar Mörk 05 Boo IF
David Carlson 05 Bromma IF 8,71
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Hugo Vennberg 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Ludvig Davidsson 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS 8,79
Albin Edgert 05 Täby IS 8.74
Joel Enander 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Marcus Barboza 05 Väsby IK 9.46
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P13 800m 13
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2.31,54
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2.35,68
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 2:53.18
Christian Varonen 05 Huddinge AIS 2:54.73
David Lundqvist 05 Huddinge AIS 2.42.32
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS 2.35.82
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 2.44.29
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 2.41.62
August Calles 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Marcus Barboza 05 Väsby IK
 
P13 Häck 60m 19
David Carlson 05 Bromma IF 10,05
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
August Calles 05 IFK Lidingö
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
John Bäck 06 Turebergs FK 11.16
Albin Edgert 05 Täby IS 10.44
Joel Enander 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Marcus Barboza 05 Väsby IK
 
P13 Höjd 21
David Carlson 05 Bromma IF 1,35
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
 
P13 Längd 28
Vidar Mörk 05 Boo IF
David Carlson 05 Bromma IF 4,56
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Sami Boumedienne 05 IFK Lidingö
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Oliver Chinapah Bergman 05 IF Linnéa
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Marcus Barboza 05 Väsby IK 3.62
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P13 Kula 14
David Carlson 05 Bromma IF 8,53
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö
Hampus Sjöberg 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P12 60m 17
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,50
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 9,11
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 9,44
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8,83
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
 
P12 800m 6
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.29,49
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.29
 
P12 Höjd 11
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Olle Hart 06 IFK Lidingö
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,42
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
 
P12 Längd 14
Elias Kapell 06 Hammarby IF 4,76
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 3,72
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
 
P12 Kula 7
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
NEO JANSSON 06 Råby-Rekarne FIF
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 10,22
 
P11 60m 13
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 9,41
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 9.07
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9.95
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,21
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,12
Noah Holmlund 07 Tyresö FK 9.82
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,85
 
P11 Höjd 12
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö 123cm
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 1.15
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,28
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,31
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,21
 
P11 Längd 14
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 4,03
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Gustav Snis 07 Turebergs FK 3.82
Liam Dovander 07 Turebergs FK 4,04
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,39
Noah Holmlund 07 Tyresö FK 3.80
Hugo Rietz 07 Täby IS
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
 
P11 Kula 12
Alexander Larsson 07 Hammarby IF
Fabian Svensson Almkvist 07 IFK Lidingö
Karl Holmkvist 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Daniel Rasool 07 Mälarhöjdens IK
Nils Sundström 07 Mälarhöjdens IK 6,53
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Tor Vilmar 07 Mälarhöjdens IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 7,99
Simon Lindström 07 Turebergs FK 7,27
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,08
 
P10 60m 19
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Hugo Tammerlöv 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9,86
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Levi Back 08 Turebergs FK 10,06
 
P10 Höjd 16
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Hugo Tammerlöv 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Levi Back 08 Turebergs FK 1,07
 
P10 Längd 19
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Hugo Tammerlöv 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Levi Back 08 Turebergs FK 3,57
 
P10 Kula 13
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Alec Lejnerborn 08 IFK Lidingö
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Axel Pålsson 08 IFK Lidingö
Filip Hesser 08 IFK Lidingö
Fred Tolstoy 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Sixten Seyffarth 08 IFK Lidingö
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Levi Back 08 Turebergs FK 5,59
 
P9 60m 17
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 10:56:00
Henry Thore 09 IFK Lidingö
Konrad Strand 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK
Jhona Netzell Rosendahl 09 Mälarhöjdens IK
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Olle Söderholm 09 Mälarhöjdens IK
Oskar Persson 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Nilsson 09 Mälarhöjdens IK 12,69
Herman2 Cronholm 09 IFK Tumba
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
William Gråman 09 Tyresö FK 9,22
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 9,26
 
P9 Kula 10
Henry Thore 09 IFK Lidingö
Konrad Strand 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Herman2 Cronholm 09 IFK Tumba
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
William Gråman 09 Tyresö FK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,27
 
K 30m 5
Arlena Mikkonen 97 Tampereen Urheilijat-38
Jenni Kuisma 97 Tampereen Urheilijat-38
Merette Koskenniemi 00 Tampereen Urheilijat-38
Sandra Hyttinen 98 Tampereen Urheilijat-38
Sara Hämäläinen 97 Tampereen Urheilijat-38
 
K 300m 5
Arlena Mikkonen 97 Tampereen Urheilijat-38
Jenni Kuisma 97 Tampereen Urheilijat-38
Merette Koskenniemi 00 Tampereen Urheilijat-38
Sandra Hyttinen 98 Tampereen Urheilijat-38
Sara Hämäläinen 97 Tampereen Urheilijat-38
 
F17 30m 13
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Anniina Murtonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Elisa Klemola 02 Tampereen Urheilijat-38
Janika Jokinen 02 Tampereen Urheilijat-38
Jasmiina Tuomiranta 01 Tampereen Urheilijat-38
Matilda Koponen 01 Tampereen Urheilijat-38
Olivia Wirtavuori 02 Tampereen Urheilijat-38
Siiri Heiskanen 01 Tampereen Urheilijat-38
Stiina Kokkonen 02 Tampereen Urheilijat-38
 
F17 300m 6
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Janika Jokinen 02 Tampereen Urheilijat-38
Siiri Heiskanen 01 Tampereen Urheilijat-38
Stiina Kokkonen 02 Tampereen Urheilijat-38
 
F17 600m 2
Malika Ernström 02 Hellas FK
Siiri Heiskanen 01 Tampereen Urheilijat-38
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 13
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Adama Diop 02 IF Linnéa
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Anniina Murtonen 02 Tampereen Urheilijat-38
Elisa Klemola 02 Tampereen Urheilijat-38
Janika Jokinen 02 Tampereen Urheilijat-38
Jasmiina Tuomiranta 01 Tampereen Urheilijat-38
Matilda Koponen 01 Tampereen Urheilijat-38
Olivia Wirtavuori 02 Tampereen Urheilijat-38
Stiina Kokkonen 02 Tampereen Urheilijat-38
 
F15 60m 6
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Tove Gattberg 03 IFK Lidingö
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7,97
Elli Salonen 03 Tampereen Urheilijat-38
Stacy Mushiete 03 Tampereen Urheilijat-38
 
F15 1000m 1
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
 
F15 Häck 60m 10
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Agnes Hallgren 04 Mälarhöjdens IK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 9,18
Nora Lindahl 04 Täby IS 10,06
Sara Winberg 04 Täby IS
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Ella Leino 04 Tampereen Urheilijat-38
 
F15 Höjd 3
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Elli Salonen 03 Tampereen Urheilijat-38
 
F15 Stav 6
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1,85
Rebecka Hagardt 03 IFK Lidingö
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 261
Sara Winberg 04 Täby IS
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,02
 
F15 Längd 4
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,10
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Stacy Mushiete 03 Tampereen Urheilijat-38
 
F15 Kula 3
Emilia Neuhaus 03 IFK Växjö
Anu Lehtinen 03 Tampereen Urheilijat-38
Elli Salonen 03 Tampereen Urheilijat-38
 
F14 60m 18
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 8,88
Mette Brands 04 Hellas FK 9,33
Sissela Epstein 04 Hellas FK
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö 9.48
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Agnes Hallgren 04 Mälarhöjdens IK
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 8,79
Elin Snis 04 Turebergs FK 8.64
Nora Lindahl 04 Täby IS 8,51
Sara Winberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Ella Leino 04 Tampereen Urheilijat-38
Nadija Vasylenko 04 Tampereen Urheilijat-38
Serafina Salmi 04 Tampereen Urheilijat-38
 
F14 1000m 5
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Serafina Salmi 04 Tampereen Urheilijat-38 3:25.78
 
F14 Höjd 8
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Emelie Majby 04 IFK Lidingö
Felicia Majby 04 IFK Lidingö 1.23
Elin Snis 04 Turebergs FK 1.40
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,50
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1,47
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Nadija Vasylenko 04 Tampereen Urheilijat-38
 
F14 Längd 12
Mette Brands 04 Hellas FK 4.16?
Sissela Epstein 04 Hellas FK
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Linda Edberg 04 Turebergs FK
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 4,63
Nora Lindahl 04 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Nadija Vasylenko 04 Tampereen Urheilijat-38
 
F14 Kula 6
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Felicia Majby 04 IFK Lidingö
Elin Snis 04 Turebergs FK 7.16
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
 
F13 60m 49
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Ivarsson 05 Hässelby SK
Alva Aldrin 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 Hässelby SK
Ellen Cederblad 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Ida Slättegård 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natacha Skenarbrink 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8,79
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 9,09
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9:54
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.52
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 9,07
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,93
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,50
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:49
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 9.30
Kitto Kaki 05 Tampereen Urheilijat-38
 
F13 800m 18
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2.41.84
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 2,39,67
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 02 :44,21
Ellinor Parmryd 05 IF Linnéa
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 2.30
 
F13 Häck 60m 29
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Engla Rannemo 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 10,27
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 10,88
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 10.17
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 12,64
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 11,40
Alva Back 06 Turebergs FK 11,02
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10.00
Zlata Vasylenko 06 Tampereen Urheilijat-38
 
F13 Höjd 24
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 1,37
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1:34
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 1,31
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 1,25
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 1,45
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,32
Vera Rietz 05 Täby IS
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1.37
 
F13 Längd 34
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lea Milosavljevic 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 4,32
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 4,4
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4:18
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4,40
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,05
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 3,94
Ingrid Erlingsson 05 Mälarhöjdens IK
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 4,32
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,82
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 3.75
Kitto Kaki 05 Tampereen Urheilijat-38
 
F13 Kula 23
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 6,48
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 7:87
Greta Wedell 05 IFK Lidingö
Hedda Holmkvist 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,13
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 7,07
Ellinor Parmryd 05 IF Linnéa
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
 
F12 60m 17
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9,21
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 10,10
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 9,36
Mathilda Björkegren 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,90
Alva Back 06 Turebergs FK 9,28
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 9,11
Tilde Karlsson 06 Täby IS 9,01
 
F12 800m 10
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2:37:19
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 2,57
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Alva Back 06 Turebergs FK
 
F12 Höjd 9
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1,27
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Karin Brismar 06 IFK Lidingö 123
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 1,27
Alva Back 06 Turebergs FK 1,32
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
 
F12 Längd 15
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 3,75
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 3,94
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 4,13
Alva Back 06 Turebergs FK 4,33
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 4,21
Tilde Karlsson 06 Täby IS 3,88
Zlata Vasylenko 06 Tampereen Urheilijat-38
 
F12 Kula 10
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Amanda Henriksen 06 Hanvikens SK
Astrid Af Geijerstam 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 5,51
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 6,12
Alva Back 06 Turebergs FK 7,29
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Tilde Karlsson 06 Täby IS 7,49
 
F11 60m 24
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,93
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 9,23
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,77
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Robin Nordlander De Paula 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 09.31
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,99
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,45
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.71
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,66
Elin Runemar 07 Täby IS
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
 
F11 Höjd 16
Amilia Jergmar 07 Boo IF 131
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Linnéa Strandberg 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 1,10
Matilda Paulson 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1,15
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.20
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,20
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1,05
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
 
F11 Längd 26
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,25
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Linnéa Strandberg 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 3,49
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö
Matilda Paulson 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 3,55
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Robin Nordlander De Paula 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.19
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,15
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,67
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.12
Venla Engström 07 Turebergs FK 3,56
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
 
F11 Kula 22
Amilia Jergmar 07 Boo IF 7,29
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Linnéa Strandberg 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 5,42
Matilda Paulson 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 5,13
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Stella Nyman 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Elsa Ödman 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7.26
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 7,31
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK
Elin Runemar 07 Täby IS
Tove Eskilsson 07 Österhaninge IF
 
F10 60m 16
My Hedman 08 Boo IF
My Lindberg 08 Hellas FK 9,43
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Christina Tissel Thorsander 08 IFK Lidingö 11,0
Ida Danielsson 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Lova Zetterberg 08 IFK Lidingö
Sarah Möller 08 IFK Lidingö
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK 10,15
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 10.33
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK 10.87
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK 10,24
Melina Engler 08 Täby IS 9,80
Emilia Leino 08 Tampereen Urheilijat-38
 
F10 Höjd 13
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Christina Tissel Thorsander 08 IFK Lidingö 1,0
Ida Danielsson 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Sarah Möller 08 IFK Lidingö
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK 97
Melina Engler 08 Täby IS 0,90
Emilia Leino 08 Tampereen Urheilijat-38
 
F10 Längd 14
My Hedman 08 Boo IF
My Lindberg 08 Hellas FK 3,65
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Christina Tissel Thorsander 08 IFK Lidingö 3,0
Ida Danielsson 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Lova Zetterberg 08 IFK Lidingö
Sarah Möller 08 IFK Lidingö
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK 3,46
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 3.33
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK 3.11
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK 3,00
Melina Engler 08 Täby IS 3,34
 
F10 Kula 7
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Christina Tissel Thorsander 08 IFK Lidingö 4,0
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK 4,06
 
F9 60m 24
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ebba Frendelius 09 IFK Lidingö
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Emelie Paulson 09 IFK Lidingö
Leia Krigström 09 IFK Lidingö
Leia Rydelius 09 IFK Lidingö
Ruth Selmquist 09 IFK Lidingö
Tilde Nyman 09 IFK Lidingö
Vendela Bodell Karlstedt 09 IFK Lidingö
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Ella Hjelmstedt Held 09 Mälarhöjdens IK
Hilma Ödman 09 Mälarhöjdens IK
Isolde Grähs Eriksson 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK -
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Théa Démoulin 09 Mälarhöjdens IK
Vera Monaco 09 Mälarhöjdens IK
Erika Lindahl 09 IFK Tumba
Ida Larsson 09 IFK Tumba
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
 
F9 Kula 23
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ebba Frendelius 09 IFK Lidingö
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Emelie Paulson 09 IFK Lidingö
Leia Krigström 09 IFK Lidingö
Leia Rydelius 09 IFK Lidingö
Ruth Selmquist 09 IFK Lidingö
Tilde Nyman 09 IFK Lidingö
Vendela Bodell Karlstedt 09 IFK Lidingö
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Ella Hjelmstedt Held 09 Mälarhöjdens IK
Hilma Ödman 09 Mälarhöjdens IK
Isolde Grähs Eriksson 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK -
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Vera Monaco 09 Mälarhöjdens IK
Erika Lindahl 09 IFK Tumba
Ida Larsson 09 IFK Tumba
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
 
P/F17 4 x 200m 1
Hellas FK 1 Hellas FK
 
P/F15 4 x 200m 7
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Rosa Hanvikens SK
Hellas FK 1 Hellas FK
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
Ifk Lidingö -03 2 IFK Lidingö
Tyresö FK 1 Tyresö FK
Tyresö FK 2 Tyresö FK
 
P/F13 4 x 200m 19
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hanvikens SK 12 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 13 PF13 Hanvikens SK
Huddinge AIS -05 lag 1 Huddinge AIS
Huddinge AIS -05 lag 2 Huddinge AIS
Huddinge AIS 3 05_3 Huddinge AIS
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
IFK Lidingö 1 05 blå IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 05 vit IFK Lidingö
IFK Lidingö 3 05 röd IFK Lidingö
IFK Lidingö 4 05 grö IFK Lidingö
IFK Lidingö 7 05 grå IFK Lidingö
IF Linnéa 1 IF Linnéa
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 Mälarhöjdens IK
Täby IS 6 SVART2 Täby IS
Åkersberga SK 1 lag 1 Åkersberga SK
Åkersberga SK 2 Åkersberga SK
 
P/F11 4 x 200m 11
Hanvikens SK 3 Hanvikens SK
Hanvikens SK 4 Hanvikens SK
Hanvikens SK 5 Hanvikens SK
Hanvikens SK 6 Hanvikens SK
IFK Lidingö 7 04 röd IFK Lidingö
IFK Lidingö 7 05 grå IFK Lidingö
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 07 Blå Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Turebergs FK 2 07 Blå Turebergs FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248