Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julklappsjakten
Antal starter / Total entries: 2382 Printed: 2017-11-22 21:30
Antal individer / Total persons: 933
 
M 60m 10
Vilgot Engberg Pramling 95 IFK Halmstad
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Erik Hagström 73 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Christer Nilsson 73 IK Sisu
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Carl Narup 98 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Rune Drongesen 96 Viborg AM 7.55
 
M 400m 2
Vilgot Engberg Pramling 95 IFK Halmstad
KlausPræst Jaqué 92 Bagsvaerd AC 50.21
 
M 1500m 3
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 4.18
Olle Meijer 98 Malmö AI 4:10
KlausPræst Jaqué 92 Bagsvaerd AC 4.15.00
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 2
Johan Björk 91 Istrums SK
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
 
M Längd 4
Erik Hagström 73 IF Kville
Oscar Söderbergh 96 Ullevi FK
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Rune Drongesen 96 Viborg AM 6.18
 
M Tresteg 1
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
 
M Kula 3
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Carl Narup 98 Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
 
M 4 x 200m 5
Kongahälla AIK 1 Kongahälla AIK
IF Kville 1 P16 IF Kville
IF Kville 1 P17 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
 
P19 60m 0
 
P19 400m 4
Eric Nilsson 99 IFK Helsingborg
Frederik Norstedt 99 IFK Helsingborg
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Joel Stål 00 Ullevi FK 58
 
P19 1500m 1
Frederik Norstedt 99 IFK Helsingborg
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Höjd 4
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Edwin Pakiam 00 Hälle IF
Simon Wiklund 99 IK Wilske
Mark Drongesen 00 Viborg AM 1.56
 
P19 Stav 1
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
 
P19 Längd 4
Marcus Lidman 99 Hälle IF
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Joel Stål 00 Ullevi FK
Mark Drongesen 00 Viborg AM 5.15
 
P19 Tresteg 2
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Christoffer Wockats 00 IF Kville
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 11
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Sam Wingqvist 01 Hälle IF 7.65
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Felix Wilow 01 Linköpings GIF
Caleb Conable 01 Malmö AI 7.36
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Jesper Rauk 01 Ullevi FK
Andreas Ehn 01 IK Ymer
 
P17 400m 4
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 57,03
 
P17 1500m 3
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Melvin Johansson 01 IF Kville
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77 4.04
 
P17 Häck 60m 6
Philip Ryding 01 IF Kville
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Jesper Rauk 01 Ullevi FK
 
P17 Höjd 7
Philip Ryding 01 IF Kville
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Markus Kirk Kjeldsen 01 Silkeborg AK-77
 
P17 Stav 2
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Thomas Sabro Larsen 01 Aalborg Atletik
 
P17 Längd 12
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Philip Robertsson 01 Lidköpings IS
Caleb Conable 01 Malmö AI 6,90
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 6,59
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Andreas Ehn 01 IK Ymer
 
P17 Tresteg 4
Nils Bjerger 01 Laholms IF
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Caleb Conable 01 Malmö AI 13,84
Favour Chidison 01 Ullevi FK 13.49
 
P17 Kula 7
Daniel Uhrbom 01 IFK Helsingborg
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Thomas Sabro Larsen 01 Aalborg Atletik
 
P16 60m 19
Adam Landen 02 IFK Helsingborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 7.64
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.61
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Michael Johansson 02 IK Ymer
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 7.50
Oskar Vejlgård 02 Silkeborg AK-77
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77
 
P16 400m 10
Adam Landen 02 IFK Helsingborg
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 60.99
Sebastian Mouritzen 02 Silkeborg AK-77
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P16 1500m 9
Erik Albin 02 IFK Helsingborg
Anton Hermansson 02 Högby IF
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Oskar Karlsson 02 SK Graal 4.44
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 4.43.27
Sebastian Mouritzen 02 Silkeborg AK-77
Elias Shifris 02 Viborg AM 4:13,52
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P16 Häck 60m 8
Anton Hermansson 02 Högby IF
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
Oskar Vejlgård 02 Silkeborg AK-77
 
P16 Höjd 1
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 176
 
P16 Stav 1
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P16 Längd 16
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Oskar Vejlgård 02 Silkeborg AK-77
Sebastian Mouritzen 02 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77
 
P16 Tresteg 2
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
 
P16 Kula 6
Fredrik Grund 02 IF Kville
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
 
P15 60m 10
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 7,61
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville 7.70
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 8.81
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 8.35
 
P15 200m 19
Jhon Johansson 03 Alingsås IF
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 26.62
Vidar Wingqvist 03 Hälle IF 25.62
David Ulstein 03 Mölndals AIK 25.46
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 27.28
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 27.08
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 25.12
Agustin Hilmersson 03 IK Orient 25.99
Måns Terfors 03 Sävedalens AIK 26.00
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Sten Hagström 03 Örgryte IS 27.00
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik 28.22
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77 29.62
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P15 1000m 9
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 3.03.13
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2.59.68
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.50.83
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.48.02
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik 3.11.95
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Häck 60m 6
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 9.95
 
P15 Höjd 10
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04 151
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1,55
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Edvin Sandström 03 Tibro AIK
Erik Högberg 03 Tibro AIK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 1.55
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Stav 3
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.50
 
P15 Längd 13
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
David Eriksson 03 IF Kville
Fabian Steene 03 IF Kville
Oskar Björndal 03 IF Kville
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
Lukas Medina Sørensen 03 Köbenhavns IF
Kristian Roed Vestergaard 03 Silkeborg AK-77
Nicklas Non Nielsen 03 Herning GF 4.96
 
P15 Tresteg 3
Marcus Westh 03 Lidköpings IS
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Robin Rickardsson 03 IFK Växjö
 
P15 Kula 7
Filip Aasa 03 Habo Friidrott 04 11.64
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77
Jacob Isaksen 03 Silkeborg AK-77
Mads Jakobsen 03 Silkeborg AK-77
 
P15 4 x 200m 4
Danderyds SK 1 Danderyds SK
IFK Halmstad 1 P15 IFK Halmstad
Växjö, IFK 1 IFK Växjö
Örgryte IS 1 P15 Örgryte IS
 
P14 60m 29
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,94
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 8,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 8,32
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 8,81
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,36
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 8.05
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 7,94
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 8,46
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 8,77
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.94
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 8,43
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77 9.19
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77 8.5
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77 9.19
Silas Børsting 04 Silkeborg AK-77
Storm Berg Cronquist 04 Silkeborg AK-77
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 9.38
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 7,66
 
P14 200m 23
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 28.50
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 25.90
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 27,39
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 27,84
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 23.83
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 26.39
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 25,85
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Andreas Rydén 04 IF Kville 26.16
Calle Frank 04 IF Kville 25.07
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Albin Coster 04 Örgryte IS 29.20
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 27,21
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77 28.90
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77 28.00
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77 29.60
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 33.10
Storm Berg Cronquist 04 Silkeborg AK-77
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 29.54
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 24,59
 
P14 1000m 16
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Andreas Rydén 04 IF Kville
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 3.00.64
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.17.27
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Arvid Skepp 04 Sävedalens AIK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 3.09,14
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Storm Berg Cronquist 04 Silkeborg AK-77
Hjalte Dalskov 05 Fremad Holbaek
Mikkel Stubkjaer 04 Herning GF 3.17.57
 
P14 Häck 60m 9
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8,93
Jacob Asker 04 IF Kville 9.33
William Asker 04 IF Kville
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 11.04
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 9.47
 
P14 Höjd 14
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.48
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Liam Andersson Hjälte 04 IFK Helsingborg
Jacob Asker 04 IF Kville
Viggo Settergren 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 152
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 1.48
Axel Boniel 04 Örgryte IS 1.44
 
P14 Stav 5
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2,20
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
William Kindbom 04 Örgryte IS 2.10
 
P14 Längd 23
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Albin Coster 04 Örgryte IS 4.30
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 4.26
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 5.68
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Silas Børsting 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 5,85
 
P14 Tresteg 8
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 10.08
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
William Asker 04 IF Kville
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Asbjørn Seindal 04 Silkeborg AK-77
Nicolai Kærby Andersen 04 Silkeborg AK-77
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett 12,44
 
P14 Kula 14
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Albin Coster 04 Örgryte IS 8.62
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 8.96
William Kindbom 04 Örgryte IS 9.32
Bartosz Cypryanski 04 Silkeborg AK-77
Christian Busk Rasmussen 04 Silkeborg AK-77
Silas Børsting 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Romerike Friidrett
 
P13 60m 23
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 9,56
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 9,31
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 9,21
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.29
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77 8.0
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 200m 22
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 28,32
Victor Törnström 05 Danderyds SK 27,89
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
David Thilén 05 IF Kville 31.41
Filip Klaassen 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 30,06
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 27.55
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 32,53
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 31,87
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 30.42
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 800m 14
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 2.31,54
Victor Törnström 05 Danderyds SK 2.35,68
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2,27,22
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 2,55
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Adam Landmér 05 IF Kville
David Thilén 05 IF Kville 2.40.32
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK 2:32.45
Daniel Shamshirzan 05 Sävedalens AIK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
 
P13 Häck 60m 13
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 11,86
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 12,67
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 10,19
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 11,98
Filip Larsson 05 Lidköpings IS 11,75
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
 
P13 Höjd 13
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Ludvig Holgersson 05 Kongahälla AIK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Erik Follin 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
 
P13 Längd 28
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 3,70
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK 3,53
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Marco Sjöberg 05 IK Ymer
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
Lars Hedlund 05 Trollhättan FIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Tresteg 10
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad 8,33
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Carl Jägemalm 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
 
P13 Kula 17
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg
Simon Meiby 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Elias Wersten 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Max Dahlström 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Gustav Thomsen 05 Silkeborg AK-77
Linus Cochran 05 Silkeborg AK-77
 
P12 60m 28
Dennis Fransson 06 Alingsås IF 9,19
Albin Edin 06 IFK Göteborg 9,59
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 9.06
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 9.40
Vincent Asker 06 IF Kville 9.38
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,75
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77 6.69
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P12 800m 12
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 2:25.00
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77 3.17
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P12 Häck 60m 18
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Philip Elmén 06 IF Kville
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10,56
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Höjd 24
Albin Edin 06 IFK Göteborg 1,18
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 1,27
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 132
Viggo Wallin 06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
David Clemmensen 06 IF Rigor
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
William Malmström 06 Örgryte IS
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Längd 26
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3,69
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 4,2
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 359
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Felix Haagen 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 4,61
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS 1.12
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P12 Tresteg 11
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 860
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Milton Enstedt 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 9,86
David Clemmensen 06 IF Rigor
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 Kula 19
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 6,42
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Zac Jellum Ling 06 IFK Helsingborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Alexander Baumann 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Tristan Keller Kristensen 06 Silkeborg AK-77
Isak Andersson 06 Bohus IF
 
P11 60m 30
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,25
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 10,21
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9.59
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.54
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK 9,27
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Simon Jansson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9,17
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,66
Ragnarsson Ludvig 07 IK Ymer
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77 10.83
Tristan Skivesen 07 Silkeborg AK-77 10.32
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 600m 21
Julius Petersson 07 Alingsås IF 2:01.26
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 1:51.41
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,50,80
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 2,15
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 1.56.42
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.15
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK 1.52
Felix Grapengiesser 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 1,51;50
Oliwer Nyrén 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1,56
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
 
P11 Höjd 15
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Oliwer Nyrén 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Daniel Otterdahl 07 Örgryte IS
 
P11 Längd 28
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 3,13
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Olof Henriksson 07 IF Kville
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Edvin Sonedahl 07 Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ragnarsson Ludvig 07 IK Ymer
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Tristan Skivesen 07 Silkeborg AK-77
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Tresteg 10
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Albin Theander 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P11 Kula 20
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 4,76
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Simon Jansson 07 Mölndals AIK
Victor Andersson 07 IK Ymer
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Tristan Skivesen 07 Silkeborg AK-77
Rasmus Ebefors 07 Trollhättan FIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 60m 25
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 9.30
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 10.57
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Emanuel Lindahl 08 Mölndals AIK
Emil Englund 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Henry Dahlstrand 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,24
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor 10.08
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 600m 20
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 2,05.93
Carl Dunör 08 IFK Göteborg 2,09,44
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1.56,89
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 2.18.20
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Simon Rydén 08 IF Kville
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Theodor Jonsson 08 Mölndals AIK
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Gustav Engdegård 08 IF Rigor 2.14
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Jonathan Larsson 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 Längd 28
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 3,40
Carl Dunör 08 IFK Göteborg 3,70
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4.35
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 3.07
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Gabriel Glos 08 Mölndals AIK
Gabriel Moberger 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Noa Ghansah 08 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Carl Nilsson 08 IF Rigor avanmäl
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4,12
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 Kula 15
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Elias Najafpour 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 6.23
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Arvid Sebestyen 08 IF Kville
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Oskar Klintbäck 08 IF Rigor 6.25
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
K 60m 5
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Ebba Wiberg 94 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 400m 3
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Olivia Kempi 98 IFK Helsingborg
Majken Lützen 03 Ballerup AK
 
K 1500m 1
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
 
K Tresteg 1
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
 
K Kula 1
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
 
K 4 x 200m 8
IF Kville 1 F16 IF Kville
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK F16
IK Ymer 1 -02 IK Ymer
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
Aalborg Atletik 1 F16 Aalborg Atletik
Aalborg Atletik 1 F17 Aalborg Atletik
Viborg AF 1 Viborg Viborg AM
 
F19 60m 8
Lisa Petrusson 99 Göteborgs KIK
Julia Björkman 00 IF Kville
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
Hannah Hansson 00 Åhus FIK
 
F19 400m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 60m 1
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
 
F19 Höjd 2
Cornelia Storm-Karlén 99 Istrums SK
Ellen Hedin 00 IK Orient
 
F19 Stav 1
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
 
F19 Längd 1
Maria Runneberger 99 Sävedalens AIK
 
F19 Tresteg 3
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Emelina Wirebro 99 Motala AIF
Ellen Hedin 00 IK Orient
 
F19 Kula 1
Claudia Belgrave 00 IK Ymer
 
F17 60m 5
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Klara Mattsson 01 Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS
Nanna E. Andersen 01 Viborg AM 8.54
 
F17 400m 4
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 60.62
Ida Jørgensen 01 Aalborg Atletik 60.04
Nanna Muurholm 01 Aalborg Atletik 62.08
 
F17 1500m 2
Marie Møller Schmidt 01 Viborg AM 4:45,00
Mie Gam 01 Viborg AM 4:48,95
 
F17 Häck 60m 1
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
 
F17 Höjd 6
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF 176
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 3
Maria Lindholm 01 Linköpings GIF
Elin Hellquist 01 Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Längd 4
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Lisa Ribbner 01 IF Rigor
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 Tresteg 2
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
 
F17 Kula 3
Isabella Willén 01 Mölndals AIK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
Sigrid Scholten 01 Dybvad IK 9,66
 
F16 60m 21
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient 824
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8.59
Ida Persson 02 IK Ymer
Lina Berg 02 IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS
Johanne Westergaard 02 Aalborg Atletik
MaiR. Wærness 02 Aalborg Atletik 8.94
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 9,27
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77
 
F16 400m 12
Ebba Rössberger 02 Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Tindra Palmér 02 IFK Helsingborg
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Paulina Wikemar 02 Mölndals AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK 65
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 60.24
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik
 
F16 1500m 5
Elsa Andersson 02 Alingsås IF
Lina Karlsson 02 Lidköpings IS
Maja Ottosson 02 Mölndals AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer
 
F16 Häck 60m 8
Emelie Biarner 02 Klippans FK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Hanna Hedin 02 IK Orient
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
 
F16 Höjd 10
Emelie Biarner 02 Klippans FK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Hanna Hedin 02 IK Orient 160
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Sophie Reid 02 IK Ymer
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Astrid Kjeldsteen 02 Viborg AM 1.50
 
F16 Stav 2
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg 2.45
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 1,60
 
F16 Längd 18
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Alva Hilding 02 Motala AIF
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Ebba Follin 02 Mölndals AIK
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient 483
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Persson 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F16 Tresteg 5
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Johanna Wirebro 02 Motala AIF
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 9,43
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F16 Kula 8
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Lina Berg 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
Sarah Lundgaard Madsen 02 Silkeborg AK-77
Sara Kjær Andersen 02 Vejle IF
Astrid Kjeldsteen 02 Viborg AM 9.10
 
F15 60m 42
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 8.90
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Agnes Westre 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Emma Sköld 03 Mölndals AIK
Erika Sjögren 03 Mölndals AIK
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7,97
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 8.34
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8.58
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer 8.80
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS
Mathilde Gregersen 03 Aalborg Atletik 8.33
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 9.17
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77
Isabella Balleby 03 Silkeborg AK-77
Julie Cramer Nielsen 03 Silkeborg AK-77
Mette Klausen 03 Silkeborg AK-77
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM 8.94
Trine Bjerg 03 Viborg AM
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 9.09
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 9.06
 
F15 200m 34
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 27,15
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 27.34
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 30.46
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 29.90
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 27.32
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Lillan Kilvik 03 IF Kville 30.10
Nicole Dinu 03 IF Kville 29,52
Tilda Olsson 03 IF Kville 31,44
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott 27,43
Erika Sjögren 03 Mölndals AIK
Felicia Clarelid Magaji 03 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 27,42
Elena Mack 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Alva Skjeseth 03 IK Ymer
Emma Borovac 03 IK Ymer 29.36
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 27.05
Mathilde Gregersen 03 Aalborg Atletik 27.83
Victoria Hedegaard 03 Aalborg Atletik 30,95
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77
Amalie S. Kanstrup 03 Viborg AM 29.61
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 30.15
Frida Christoffersson 03 Bohus IF 32,00
 
F15 1000m 16
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 3:07.46
Sabina Aumo 03 Hälle IF 3.15.00
Nelly Össmar 03 Högby IF 3:10.00
Eleonora Alinder 03 Mölndals AIK 3.13.63
Elina Witrén 03 Mölndals AIK
Ella Vilhelmsson 03 Mölndals AIK 3,42
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Lisa Andersson 03 Mölndals AIK
Alicia Isaksson 03 IF Rigor 3:34.04
Sjöbeck Lykke 03 Ystads IF 3.07,63
Majken Lützen 03 Ballerup AK
Amalie Brix 03 Silkeborg AK-77
Isabella Balleby 03 Silkeborg AK-77
Selma Kilsmark 03 Silkeborg AK-77
Julie Hesselvig 03 Herning GF 0.00
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 4.04.33
 
F15 Häck 60m 16
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Irma Törngård 03 Hälle IF
Karin Tebelius 03 Lerum Friidrott
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 9,18
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Victoria Hedegaard 03 Aalborg Atletik 12,45
 
F15 Höjd 11
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Felicia Storm-Karlén 03 Lidköpings IS
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Stav 6
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI 3,52
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77
 
F15 Längd 43
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Agnes Westre 03 IF Kville
Julia Akradloo 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Olsson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,10
Elena Mack 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Sofie Oskarsson 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Alice Vallesjö 03 Villstads GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Thea Hammarström 03 Villstads GIF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer 4.28
Victoria Hedegaard 03 Aalborg Atletik 4,10
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77
Julie Cramer Nielsen 03 Silkeborg AK-77
Mette Klausen 03 Silkeborg AK-77
Selma Kilsmark 03 Silkeborg AK-77
Trine Bjerg 03 Viborg AM 4.28
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 4.22
Julie Hesselvig 03 Herning GF 3.80
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 3.55
Elin Åberg 03 Bohus IF
Elina Fagerström 03 Bohus IF
 
F15 Tresteg 7
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 11,67
Gabriella Smedberg 03 IFK Växjö
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 9.15
Julie Hesselvig 03 Herning GF 0.00
Kristine Kildehøj 03 Herning GF 0.00
 
F15 Kula 14
Lovisa Ewerblad 03 Danderyds SK
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Calista Ezeh 03 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Anna Olsson 03 Varbergs GIF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77
Julie Cramer Nielsen 03 Silkeborg AK-77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77
Amalie Rudrasingam 03 Herning GF 8.26
 
F15 4 x 200m 11
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Klippans FK 1 Klippans FK
IF Kville 1 F15 IF Kville
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
Varbergs GIF 1 Varbergs GIF
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Växjö, IFK 1 IFK Växjö
Örgryte IS 1 F15 Örgryte IS
Aalborg Atletik 1 F15 Aalborg Atletik
Herning GF 1 Herning GF 0.00
Herning GF 2 Herning GF 0.00
 
F14 60m 40
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.26
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 9,53
Saga Provci 04 IFK Göteborg 9.04
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg
Juni Palm 04 IFK Helsingborg
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville 8.73
Ida Larsson 04 Laholms IF
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 8.98
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.69
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 9.46
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 9,44
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 8,77
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 9,84
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 9,44
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 9,06
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 9.22
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77 8.7
Camilla Sass 04 Viborg AM 8.54
Lærke Bay Smidt 04 Herning GF 9.23
Trine Hjorth 04 Herning GF 0.00
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 8,41
 
F14 200m 35
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Ida Andersson 04 Alingsås IF 29.57
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 27.49
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 28.61
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 32,16
Nora Denti 04 IFK Göteborg 29.35
Saga Provci 04 IFK Göteborg 29.29
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 29.47
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 29.79
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 28.09
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Ida Thörsman 04 IF Kville 29.33
Madison Lind 04 IF Kville
Ida Larsson 04 Laholms IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 29,51
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Emilia Mandl 04 Malmö AI 27,61
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 29.81
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 28..89
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.16
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 28,60
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 30,88
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 29.36
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 31,73
Lærke Bay Smidt 04 Herning GF 32.94
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 28,33
 
F14 1000m 21
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3,33.27
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.22.01
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK 3,34,60
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.20.98
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Hilda Törngård 04 Hälle IF
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Felicia Brink 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville 3,34,69
Emilia Mandl 04 Malmö AI 3,19
Una Ademovic 04 Malmö AI
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Maja Wrångemyr 04 IK Ymer 3.19.15
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.27.38
Liv Backman 04 Örgryte IS
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 3.15.34
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77 3.48
Lærke Bay Smidt 04 Herning GF 0.00
 
F14 Häck 60m 22
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 11,26
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.27
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Tilda Persson 04 Klippans FK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,18
Una Ademovic 04 Malmö AI
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 10.91
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 9.65
Ebba Francois 04 Örgryte IS 11.42
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 10.96
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 12,68
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett
 
F14 Höjd 19
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 1,36
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.55
Fanny Vulin 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Madison Lind 04 IF Kville
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emilia Mandl 04 Malmö AI 1,54
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 1,45
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
Trine Hjorth 04 Herning GF 1.43
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 1,42
 
F14 Stav 6
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 1,8
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
 
F14 Längd 60
Emelie Falk 04 Alingsås IF
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 4.83
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 4,26
Saga Provci 04 IFK Göteborg 4.39
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 4.23
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 5.06
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg
Juni Palm 04 IFK Helsingborg
Zaga Karterud 04 IFK Helsingborg
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Tilda Persson 04 Klippans FK
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Berg 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Ida Larsson 04 Laholms IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Felicia Fredriksson 04 Majornas IK
Emilia Mandl 04 Malmö AI 5,15
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Siri Pellmé 04 Stenungsunds FI
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 4.36
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.30
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 3.80
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS 4.02
Tyra Wikestam 04 Örgryte IS 3.59
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 4,21
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 4,50
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 4,15
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Melanie Mozart 04 Silkeborg AK-77
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77
Camilla Sass 04 Viborg AM 4.79
Trine Hjorth 04 Herning GF 4.36
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 4,89
 
F14 Tresteg 9
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77
Saveetha Satkunananthan 04 Romerike Friidrett 10,16
 
F14 Kula 19
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Fanny Vulin 04 IF Kville
Elin Olsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Alma Flemsjö 04 Majornas IK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Lisa Ellison 04 Örgryte IS 6.24
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 10,84
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 10,23
Emilia. Juncher 04 Silkeborg AK-77
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77
Melanie Mozart 04 Silkeborg AK-77
Olivia Vilstrup 04 Silkeborg AK-77
 
F13 60m 53
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8:52
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,46
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Linnéa Hermansson 05 Högby IF 8,72
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Agnes Stoltz 05 IF Kville
Beata Göthberg 05 IF Kville
Ella Akradloo 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,77
Romina Alfaro 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 9,64
Tilda Johannesson 05 Majornas IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 9.06
Klara Håkansson 05 IK Orient
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 8,57
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö 8,64
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 9,26
Tess Widov 05 IFK Växjö
Agnete Jeppesen 05 Silkeborg AK-77
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77 8.95
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Rachel Enninful 05 Herning GF 9.37
Thinusa Aruchihunar 05 Herning GF 9.01
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 200m 38
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 28.17
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 29.03
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 30.55
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK 29.82
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Linnéa Hermansson 05 Högby IF 29,20
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK 31.27
Elsa Sandsten 05 IF Kville 31.87
Filippa Couture 05 IF Kville 31.59
Moa Erixon 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 30,22
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 30,41
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 34,60
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 30.03
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Doris Theander 05 Varbergs GIF 30.41
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 27.84
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Inez Yngve 05 Örgryte IS 28.86
Rachel Enninful 05 Herning GF 0.00
Thinusa Aruchihunar 05 Herning GF 30.33
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 800m 16
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2.38.69
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 2.37.90
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 2.55.12
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Thea Johansson 05 IF Kville
Erica Larsson 05 Laholms IF
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Matilda Larsson 05 Kullaviks IF 2:45.00
 
F13 Häck 60m 32
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 11.41
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Linnéa Hermansson 05 Högby IF 10,23
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Stina Littorin 05 IF Kville
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott 11,56
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 10,84
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 11,68
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS 10,54
Meja Törn 05 Lidköpings IS 12,78
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.81
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö 10,47
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik 14,85
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Rachel Enninful 05 Herning GF 11.30
 
F13 Höjd 36
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 134
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Engla Nilsson 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Angelin Sundberg 05 Lerum Friidrott
Ellie Karlsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 1,22
Tess Widov 05 IFK Växjö
Inez Yngve 05 Örgryte IS 1.33
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Rachel Enninful 05 Herning GF 1.31
 
F13 Längd 56
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 4:96
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 4,74
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Alma Cederberg 05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh 05 IFK Helsingborg
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Aina Larsson 05 Kongahälla AIK
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Julia Lövberg 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Erica Larsson 05 Laholms IF
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 4,68
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 4,31
Romina Alfaro 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Theander 05 Varbergs GIF 3.91
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 4,67
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 4,55
Tess Widov 05 IFK Växjö
Agnete Jeppesen 05 Silkeborg AK-77
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Thinusa Aruchihunar 05 Herning GF 3.90
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Tresteg 31
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 8.67
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 10:58
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 10,13
Tyra Zettergren 05 Göteborgs KIK
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Romina Alfaro 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 9,05
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Maja Ebefors 05 Trollhättan FIK
Rachel Enninful 05 Herning GF 0.00
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 30
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Linnea Frylestam 05 IFK Halmstad
Linnéa Hermansson 05 Högby IF 11,16
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Ella Akradloo 05 IF Kville
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Agnes Aiff 05 Lerum Friidrott
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Wallin 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Filippa Olander 05 IF Rigor
Doris Theander 05 Varbergs GIF 8.58
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 8,16
Inez Yngve 05 Örgryte IS 9.32
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik 8,93
Agnete Jeppesen 05 Silkeborg AK-77
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Thinusa Aruchihunar 05 Herning GF 6.62
 
F12 60m 63
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 8,92
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Sofia Najafpour 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 9,34
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Katarina Simonic 06 Göteborgs KIK
Lily Josefsson 06 Göteborgs KIK
Olga Evertsson Nässén 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Emilia Segerfeldt 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Tilde Robertsson 06 IFK Helsingborg
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Thea Jorild 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 IF Rigor 9.93
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Anissa Abdulle Romell 06 Ullevi FK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Felicia Lärnung 06 IFK Växjö
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 9,01
Lovisa Frisk 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Tilde Persson 06 IFK Växjö 9,53
Tuva-Stina Roth 06 IFK Växjö
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS 10.12
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS
Mikaela Medina Sørensen 06 Köbenhavns IF
Alma Kjær 06 Silkeborg AK-77
Maria Busk Rasmussen 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Olivia Bose 06 Herning GF 0.00
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 800m 23
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofia Najafpour 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Elenor Hesselgren 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 IF Rigor 2.45
Celine Aagaard 06 SK Graal
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Modig Citron 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Tuva-Stina Roth 06 IFK Växjö
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Yerlin Näslund Hammarström 06 Örgryte IS
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
 
F12 Häck 60m 37
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 11,25
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofia Najafpour 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Lily Josefsson 06 Göteborgs KIK
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Tilde Robertsson 06 IFK Helsingborg
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Elenor Hesselgren 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Judit Forsberg 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 12,45
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Alva Modig Citron 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 11,70
Lovisa Frisk 06 IFK Växjö
Tilde Persson 06 IFK Växjö
Ellen Piros 06 Örgryte IS
Yerlin Näslund Hammarström 06 Örgryte IS
Mikaela Medina Sørensen 06 Köbenhavns IF
Olivia Bose 06 Herning GF 0.00
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Höjd 36
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1,36
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofia Najafpour 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Tuva Kündig 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Katarina Simonic 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Emilia Segerfeldt 06 IFK Helsingborg
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Sennevik 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Sanna Magnusson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 1,12
Celine Aagaard 06 SK Graal
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Lovisa Frisk 06 IFK Växjö
Tilde Persson 06 IFK Växjö 1,34
Mikaela Medina Sørensen 06 Köbenhavns IF
Alma Kjær 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Längd 60
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Sofia Najafpour 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Katarina Simonic 06 Göteborgs KIK
Lily Josefsson 06 Göteborgs KIK
Olga Evertsson Nässén 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Emilia Segerfeldt 06 IFK Helsingborg
Tilde Robertsson 06 IFK Helsingborg
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Elenor Hesselgren 06 IF Kville
Elin Kvartsberg 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Clara Liljegren 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Celine Aagaard 06 SK Graal
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Thea Berlin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Victory Ezennaya 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Alva Modig Citron 06 IFK Växjö
Felicia Lärnung 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 4,23
Lovisa Frisk 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Tuva-Stina Roth 06 IFK Växjö 4,08
Ellen Piros 06 Örgryte IS
Stella Hagstedt 06 Örgryte IS 3.19
Vanessa Eriksson 06 Örgryte IS 3.33
Mikaela Medina Sørensen 06 Köbenhavns IF
Alma Kjær 06 Silkeborg AK-77
Maria Busk Rasmussen 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Olivia Bose 06 Herning GF 0.00
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Tresteg 23
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofia Najafpour 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alice Tartu 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville