Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julgröten
Antal starter / Total entries: 233 Printed: 2017-11-22 21:29
Antal individer / Total persons: 115
 
P17 60m 12
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Joel Stål 00 Ullevi FK utom tävl
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK utom tävl
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 Höjd 2
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Stav 2
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P17 Längd 12
Waldemar Knight 02 Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Joel Stål 00 Ullevi FK utom tävl
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK utom tävl
Richie Leong 02 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Kula 3
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
 
P15 60m 4
Jhon Johansson 03 Alingsås IF 7,61
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Höjd 1
Oliver Glans 03 Ullevi FK
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 4
Elliot Hamrå 03 IF Rigor
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Kula 1
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
 
P14 60m 8
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
 
P14 1000m 2
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.17
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
 
P14 Höjd 1
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P14 Stav 1
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
 
P14 Längd 8
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Niclas Mattsson 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Rickard Beltran 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
 
P14 Kula 1
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
 
P13 60m 12
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
August Carvallo 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P13 800m 1
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 Höjd 2
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P13 Stav 1
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P13 Längd 13
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
August Carvallo 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Valter Hering 05 Ullevi FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 4
Dennis Fransson 06 Alingsås IF 9,19
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Oscar Waller 06 Ullevi FK
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 3
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Oscar Waller 06 Ullevi FK
 
P11 60m 5
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Levis Jonåker 07 Mölndals AIK
Pontus Olsson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
 
P11 Längd 5
Rasmus Johnstone 07 Majornas IK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Pontus Olsson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
 
F17 60m 12
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Ide Ileso 00 Ullevi FK utom tävl
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK utom tävl
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Höjd 1
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Stav 2
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
 
F17 Längd 8
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Kula 1
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
 
F15 60m 3
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 3
Elena Mack 03 Ullevi FK
Glory Abika 03 Ullevi FK
Sofia Weiner 03 Ullevi FK
 
F15 Kula 0
 
F14 60m 11
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
 
F14 1000m 4
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK utom tävl
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
 
F14 Höjd 1
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 13
Ida Andersson 04 Alingsås IF
Ellen Ahlfors 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Anna Weiner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F14 Kula 2
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
 
F13 60m 4
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
 
F13 800m 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F13 Höjd 3
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Thilda Kalliomäki 05 Tingbergs AIS
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 4
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
 
F13 Kula 4
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Julia Hamrå 06 IF Rigor
 
F12 60m 14
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 9,45
Lilly Almqvist 06 Tingbergs AIS
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
 
F12 Höjd 6
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 1,12
Lilly Almqvist 06 Tingbergs AIS
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
 
F12 Längd 14
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 3,73
Lilly Almqvist 06 Tingbergs AIS
Agnes Bogren 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Anna Luisa Mack 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Ester Hulth 06 Ullevi FK
Malin Frank 06 Ullevi FK
Saga Hulth 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
 
F11 60m 4
Tyra Carlsson 07 Mölndals AIK
Felicia Mattsson 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
 
F11 Längd 4
Tyra Carlsson 07 Mölndals AIK
Felicia Mattsson 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
 
P17 4 x 200m 1
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
P14 4 x 200m 1
Ullevi FK, 1 P14 Ullevi FK
 
F17 4 x 200m 2
Ullevi FK 2 Ullevi FK F19 u t
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
 
F14 4 x 200m 1
Ullevi FK, 1 F14 Ullevi FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248