Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Vid efteranmälningar kontakta gus@ifgota.se
Anmälda Götas ungdomsspel inomhus
Antal starter / Total entries: 996 Printed: 2018-10-17 18:14
Antal individer / Total persons: 343
 
M 60m 5
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK 7,50
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 7,31
Johan Glenderød Tovari 93 Kongsvinger IL 7,81
 
M 200m 5
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 23,48
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Johan Glenderød Tovari 93 Kongsvinger IL 26,46
 
M 400m 2
Lennart Eriksson 66 IF Göta Karlstad
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
 
M 1500m 9
André Rangelind 91 IF Göta Karlstad
Christoffer Skantz 85 IF Göta Karlstad
David Kjellén 95 IF Göta Karlstad
Erik Jaldell 98 IF Göta Karlstad
Frezghi Tesfamairiam 98 IF Göta Karlstad 4.30,00
Lars Olsson 70 IF Göta Karlstad
Lennart Eriksson 66 IF Göta Karlstad
Rasmus Tidestad 00 IF Göta Karlstad
William Wickholm 98 KFUM Örebro
 
M Häck 60m 1
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
 
M Höjd 6
Arvid Ryberg 98 IF Göta Karlstad 208
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad
Jakob Thorvaldsson 88 IFK Lidingö
Otto Brinkman 97 Spårvägens FK 2,09
Olof Ryberg 00 Örgryte IS 175
 
M Stav 0
 
M Längd 4
Per Jonsson 88 Bollnäs FIK 6.69
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 6,63
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Johan Glenderød Tovari 93 Kongsvinger IL 5,27
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Vikt 1
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
 
P19 Häck 60m 1
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 2
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 200m 4
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 800m 1
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Häck 60m 2
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
 
P17 Höjd 1
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 2
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Kula 1
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Vikt 0
 
P15 60m 4
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 IF Göta Karlstad 9
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 8.04
 
P15 200m 4
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 IF Göta Karlstad 30
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
 
P15 1000m 0
 
P15 Häck 60m 2
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 11,55
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Höjd 2
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 1.55
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Stav 1
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Längd 2
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P15 Kula 2
Sander Bergqvist 03 IFK Sunne FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 9.86
 
P15 Vikt 1
Sander Bergqvist 03 IFK Sunne FK
 
P14 60m 4
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Jakob Hallgren 04 IF Göta Karlstad
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
 
P14 200m 5
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Jakob Hallgren 04 IF Göta Karlstad
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Alvin Reinebo 04 KFUM Örebro 27.30
 
P14 1000m 5
Albin Öberg 04 Björnstorps IF
Jakob Hallgren 04 IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.16.23
Alvin Reinebo 04 KFUM Örebro
 
P14 Häck 60m 2
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 10,98
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
 
P14 Höjd 2
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Melwin Lycke-Holm 04 Kils AIK 1,97
 
P14 Längd 3
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad
Alvin Reinebo 04 KFUM Örebro
 
P14 Kula 0
 
P14 Vikt 0
 
P13 60m 7
Albin Alfredsson 05 KFUM Arvika 8,55
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 8,77
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
 
P13 200m 5
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 29,96
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P13 800m 5
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Nils Enström Erixon 05 IF Göta Karlstad
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P13 Höjd 2
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
 
P13 Längd 9
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 4.06
Melker Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Nii Adjetey Mensah 05 IF Göta Karlstad
Nils Enström Erixon 05 IF Göta Karlstad
Eddie Edvinsson 05 Mariestads AIF
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P13 Kula 3
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad 8.06
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P12 60m 14
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika 8.91
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
Leo Bergman 06 Brattås CK
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Ali Dawood 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad 8,87
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Andrei Popa 06 Mariestads AIF 8,73
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC 8,96
 
P12 200m 14
Leo Bergman 06 Brattås CK
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Ali Dawood 06 IF Göta Karlstad
Arvid Nyhammar 06 IF Göta Karlstad
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad 30,71
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Hampus Strand 06 IF Göta Karlstad
Andrei Popa 06 Mariestads AIF 29,10
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC 30,86
 
P12 800m 6
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Arvid Nyhammar 06 IF Göta Karlstad
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 Höjd 13
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Arvid Nyhammar 06 IF Göta Karlstad
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Hampus Strand 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Åke Noaksson 06 IF Göta Karlstad
Noah Johansson 06 Kils AIK
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 Längd 15
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
Leo Bergman 06 Brattås CK
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Hampus Strand 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
Jon Joelsson 06 Thorengruppen TFC
 
P12 Kula 7
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Kasper Löfgren 06 Dals Södra FFI
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Noah Johansson 06 Kils AIK
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
 
P11 60m 16
Elias Josefsson 07 KFUM Arvika 9.39
Adam Långström 07 IF Göta Karlstad
Albin Ludvigsson 07 IF Göta Karlstad
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Lumi Wegerif 07 IF Göta Karlstad
Otto Hallgren 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 8,86
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 9.42
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 200m 11
Elias Josefsson 07 KFUM Arvika 32.66
Adam Långström 07 IF Göta Karlstad
Emil Strand 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Otto Hallgren 07 IF Göta Karlstad
Idar Klasson 08 Karlskoga FIF 34.5
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 30,21
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 600m 9
Elias Josefsson 07 KFUM Arvika
Adam Långström 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Otto Hallgren 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 2.20
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 Höjd 8
Adam Långström 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 1,28
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 Längd 15
Elias Josefsson 07 KFUM Arvika 3.69
Adam Långström 07 IF Göta Karlstad
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Lumi Wegerif 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 4,30
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 Kula 12
Adam Långström 07 IF Göta Karlstad
Emil Strand 07 IF Göta Karlstad
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Lumi Wegerif 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 7,35
Albin Vestlund 07 Kils AIK
Oscar Thor 07 Kils AIK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 5.23
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P10 60m 18
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Tom Berglund 08 Filipstads IF
Aymen Zalmandi 08 IF Göta Karlstad
Carl Erixon 08 IF Göta Karlstad
Edvin Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Malte Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Truls Bryngelsson 08 IF Göta Karlstad
Uno Schmidt 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Idar Klasson 08 Karlskoga FIF 10.03
Adam Skovlund 08 Kils AIK
Elton Järpegård 08 Kils AIK
Linus Hagström 08 Kils AIK
Rasmus Ängelöga 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P10 600m 11
Tom Berglund 08 Filipstads IF
Aymen Zalmandi 08 IF Göta Karlstad
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Truls Bryngelsson 08 IF Göta Karlstad
Uno Schmidt 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Adam Skovlund 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P10 Höjd 14
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Aymen Zalmandi 08 IF Göta Karlstad
Edvin Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Linus Haglund 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Malte Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Truls Bryngelsson 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Adam Skovlund 08 Kils AIK
Linus Hagström 08 Kils AIK
Rasmus Ängelöga 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P10 Längd 14
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Aymen Zalmandi 08 IF Göta Karlstad
Carl Erixon 08 IF Göta Karlstad
Edvin Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Linus Haglund 08 IF Göta Karlstad
Malte Bryngfors 08 IF Göta Karlstad
Truls Bryngelsson 08 IF Göta Karlstad
Uno Schmidt 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad
Adam Skovlund 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P10 Kula 10
Aymen Zalmandi 08 IF Göta Karlstad
Filip Zirojevic 08 IF Göta Karlstad
Truls Bryngelsson 08 IF Göta Karlstad
Uno Schmidt 08 IF Göta Karlstad
Adam Skovlund 08 Kils AIK
Elton Järpegård 08 Kils AIK
Linus Hagström 08 Kils AIK
Rasmus Ängelöga 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P9 60m 12
Alfred Sternegård 09 IF Göta Karlstad
Anton Rönnbäck 09 IF Göta Karlstad
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Jakob Stjernlöf 09 IF Göta Karlstad
Love Jacobsson 09 IF Göta Karlstad
Love Simonsson 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Viggo Lundbäck 09 IF Göta Karlstad 10.35
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn 10,74
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 10.48
 
P9 600m 6
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Love Jacobsson 09 IF Göta Karlstad
Love Simonsson 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
 
P9 Höjd 6
Love Simonsson 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Elliot Alfredsson 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 1.10
 
P9 Längd 13
Alfred Sternegård 09 IF Göta Karlstad
Anton Rönnbäck 09 IF Göta Karlstad
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Jakob Stjernlöf 09 IF Göta Karlstad
Love Jacobsson 09 IF Göta Karlstad
Love Simonsson 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Troy Vivungi 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 3.28
 
P9 Kula 10
Alfred Sternegård 09 IF Göta Karlstad
Jakob Stjernlöf 09 IF Göta Karlstad
Love Simonsson 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Ebbe Thörngren 09 Kils AIK
Elliot Alfredsson 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Amadeus Lundell 09 Upsala IF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oscar Adamsson 09 KFUM Örebro 4.99
 
P8 60m 9
Anton Wigh-Dahlgren 11 Filipstads IF
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad
Emil Ludvigsson 11 IF Göta Karlstad
Isac Lindgren 10 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Robin Eltonson 10 Kils AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
August Adamsson 11 KFUM Örebro 13.10
 
P8 600m 5
Emil Ludvigsson 11 IF Göta Karlstad
Isac Lindgren 10 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Robin Eltonson 10 Kils AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
P8 Höjd 2
Isac Lindgren 10 IF Göta Karlstad
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
P8 Längd 8
Anton Wigh-Dahlgren 11 Filipstads IF
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad
Isac Lindgren 10 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Valdemar Karlsson 11 IF Göta Karlstad
Robin Eltonson 10 Kils AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
August Adamsson 11 KFUM Örebro 2.45
 
P8 Kula 3
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad
Robin Eltonson 10 Kils AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
 
K 60m 5
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Claudia Payton 98 IF Göta Karlstad 7,62
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Jonna Uttman 99 IF Göta Karlstad
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
 
K 200m 2
Lisa Piscator 97 IF Göta Karlstad
Victoria Sandsjoe 98 IF Göta Karlstad
 
K 400m 0
 
K 1500m 2
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
K Häck 60m 2
Jonna Uttman 99 IF Göta Karlstad
Lisa Piscator 97 IF Göta Karlstad
 
K Höjd 3
Emelie Svenske 99 KFUM Arvika
Evelina Erlandsson 94 IF Göta Karlstad
Hanna Olsson 99 Säffle FIK
 
K Stav 0
 
K Längd 4
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Hanna Heinemann 97 IF Göta Karlstad
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
 
K Tresteg 1
Hanna Heinemann 97 IF Göta Karlstad
 
K Kula 4
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad
Camilla Appel 99 IF Göta Karlstad
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
K Vikt 4
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF
Sara Forssell 00 Motala AIF
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
F17 60m 16
Alma Mühlbach 02 SK Bore
Kajsa Holmberg 02 SK Bore
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Elin Ljungberg 02 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Linnea Werner 02 IF Göta Karlstad
Lisa Källström 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad 8,98
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Tilde Inelind 02 Kils AIK
Maja Persson 02 Stocksäters IF
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 200m 6
Elin Ljungberg 02 IF Göta Karlstad
Lisa Källström 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 1
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
 
F17 Höjd 7
Amanda Nilsson 01 KFUM Arvika
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Matilda Strand 02 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Elin Nermark 01 IFK Sunne FK
Helena Eisler 01 Åsbro GoIF
 
F17 Stav 1
Agnes Brunnsgård 02 IFK Kristinehamn
 
F17 Längd 10
Alma Mühlbach 02 SK Bore
Kajsa Holmberg 02 SK Bore
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Linnea Werner 02 IF Göta Karlstad
Maja Karlsson 01 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Tilde Inelind 02 Kils AIK
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 Kula 5
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF
Helena Sund 02 Mölndals AIK 11.15
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
 
F17 Vikt 10
Moa Laurila 01 KFUM Arvika
Jessica Billa 01 SK Bore
Maja Persson 01 SK Bore
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn
Helena Sund 02 Mölndals AIK 14.71
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Elin Jansson 02 Västerås FK
Maj Yngveson 02 Västerås FK 13.96
 
F15 60m 6
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 8,03
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Naa Adjeley Mensah 03 IF Göta Karlstad
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
Silvia Popa 03 Mariestads AIF 8,53
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 200m 7
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 26,98
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
F15 1000m 2
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
F15 Häck 60m 2
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 9,30
Silvia Popa 03 Mariestads AIF 8,49
 
F15 Höjd 1
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
 
F15 Stav 1
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
 
F15 Längd 5
Elin Stenhammar 03 Alingsås IF 4,90
Tuva Wikman 03 KFUM Arvika
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Kajsa Pettersson 03 IFK Kristinehamn
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 Vikt 3
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
 
F15 Kula 2
Johanna Hallsten 03 Dals Södra FFI 10.47
Amanda Olsson 03 Säffle FIK
 
F14 60m 5
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad 8,71
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 8,51
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 8,18
 
F14 200m 6
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad 28,86
Siri Johansson 04 IFK Kristinehamn
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 28,98
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
 
F14 1000m 1
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
 
F14 Häck 60m 5
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Siri Johansson 04 IFK Kristinehamn
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
 
F14 Höjd 3
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Jenna Mogren-Dowding 04 Åsbro GoIF
 
F14 Längd 4
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 4,62
 
F14 Kula 2
Emma Wall 04 Säffle FIK
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
 
F14 Vikt 5
Ellen Mähler 06 SK Bore
Emma Larsson 05 Kils AIK
Emma Wall 04 Säffle FIK
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Wilma Gäverth 04 Åsbro GoIF
 
F13 60m 18
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Elvira Thunberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 8,57
Emma Larsson 05 Kils AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn 10,24
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Hjördis Takman 05 Säffle FIK
Johanna Höök 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Moa Bäckström 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 200m 14
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 28,08
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 28,98
Sara Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Hjördis Takman 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Angelina Mogren 05 Åsbro GoIF
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 800m 6
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Sara Larsson 05 Kils AIK
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 Höjd 14
Elvira Thunberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Lova Wilde 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna 160
Sara Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Angelina Mogren 05 Åsbro GoIF
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 Längd 22
Agnes Friberg 05 IF Göta Karlstad 3.99
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Elvira Thunberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Vilma Lidholt 05 IF Göta Karlstad
Sara Larsson 05 Kils AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Hjördis Takman 05 Säffle FIK
Johanna Höök 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Moa Bäckström 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Angelina Mogren 05 Åsbro GoIF
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F13 Kula 16
Edit Laurila 05 KFUM Arvika
Elvira Thunberg 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Hjördis Takman 05 Säffle FIK
Maja Kyrk 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F12 60m 20
Maja Josefsson 06 KFUM Arvika
Sabina Kern 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alice Persson 06 IF Göta Karlstad
Ebba Nilsson 06 IF Göta Karlstad
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Fanny Tidestad 06 IF Göta Karlstad
Meriem Malak Zalmadi 06 IF Göta Karlstad
Tindra Moberg Nyström 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 Kils AIK
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn 8,83
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn 8.86
Ebba Johansson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
Tuva Sandberg 06 SOK Träff 9,51
 
F12 200m 17
Maja Josefsson 06 KFUM Arvika
Sabina Kern 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alicia Hall 06 IF Göta Karlstad
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Meriem Malak Zalmadi 06 IF Göta Karlstad
Filippa Nilsson 06 Götlunda IF
Nelly Elned 06 Hälle IF 30.00
Signe Ellström 06 Kils AIK
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn 29,81
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn 30,02
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F12 800m 10
Elin Ågren 06 IF Göta Karlstad 2.55
Meriem Malak Zalmadi 06 IF Göta Karlstad
Nelly Elned 06 Hälle IF 2.32.00
Signe Ellström 06 Kils AIK
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn 2.47,29
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn 2.49,25
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
 
F12 Höjd 14
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 1.43
Alicia Hall 06 IF Göta Karlstad
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Meriem Malak Zalmadi 06 IF Göta Karlstad
Filippa Nilsson 06 Götlunda IF
Signe Ellström 06 Kils AIK
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn 1,36
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Ingrid Steinberga 07 KFUM Örebro
 
F12 Längd 18
Maja Josefsson 06 KFUM Arvika
Sabina Kern 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alice Persson 06 IF Göta Karlstad
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Fanny Tidestad 06 IF Göta Karlstad
Meriem Malak Zalmadi 06 IF Göta Karlstad
Tindra Moberg Nyström 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 Kils AIK
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Tilde Andersson 06 IFK Kristinehamn
Ebba Johansson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Tea Anderberg 06 Säffle FIK
Tuva Sandberg 06 SOK Träff
 
F12 Kula 8
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Meriem Malak Zalmadi 06 IF Göta Karlstad
Filippa Nilsson 06 Götlunda IF
Thyra Lundström 06 Kils AIK
Iselin Karlsson 06 IFK Kristinehamn
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F11 60m 12
Arwen Eklöf 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 9.11
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF 9.85
Alice Bäckryd 07 Kils AIK
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,33
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F11 200m 15
Arwen Eklöf 07 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 33.39
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 31.67
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF 35.65
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 31,02
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 34,97
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F11 600m 6
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1.48.17
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F11 Höjd 8
Elin Rönnbäck 07 IF Göta Karlstad
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,28
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
 
F11 Längd 12
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 3,88
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Alice Bäckryd 07 Kils AIK
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Agnes Kjellgren 07 IFK Kristinehamn
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,19
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
Ingrid Steinberga 07 KFUM Örebro
 
F11 Kula 8
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 6.70
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Julia Bohlin 07 IFK Kristinehamn
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 6,16
 
F10 60m 22
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Emma Wilhelmsson 08 IF Göta Karlstad
Irma Bared 08 IF Göta Karlstad
Liv Nyhammar 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 9,34
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn 10,17
Clara Östlundh 08 Säffle FIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Milou Andersson 08 SOK Träff
Saga Sandberg 08 SOK Träff 10,67
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 600m 15
Liv Nyhammar 08 IF Göta Karlstad
Luna Rudolphi Neldorin 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Ruth Ekeberg 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Milou Andersson 08 SOK Träff
Saga Sandberg 08 SOK Träff
Frida Arenvang 08 Wedevågs IF
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
 
F10 Höjd 14
Irma Bared 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ruth Ekeberg 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 1.13
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 Längd 18
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 3,68
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Evelina Säfströmer 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Clara Östlundh 08 Säffle FIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Milou Andersson 08 SOK Träff
Saga Sandberg 08 SOK Träff
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 Kula 13
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Clara Östlundh 08 Säffle FIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Siri Anderberg 08 Säffle FIK
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Doris Blomqvist 08 Åsbro GoIF
 
F9 60m 23
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Agnes Lindqvist 09 IF Göta Karlstad
Amanda Strand 09 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad 11,34
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Emma Ludvigsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad 10,77
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 9.50
Naemi Schulstad 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad 10,27
Tyra Hultin 09 IF Göta Karlstad
Rebecca Carlsson 09 Karlskoga FIF 10,60
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF 10,20
Thalea S 09 Karlskoga FIF 10,53
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Lowa Törnqvist 09 Åsbro GoIF
Olivia Berg 09 KFUM Örebro 11,70
 
F9 600m 13
Agnes Lindqvist 09 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 2.09.92
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad 2.37,00
Tyra Hultin 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Lowa Törnqvist 09 Åsbro GoIF
Olivia Berg 09 KFUM Örebro
 
F9 Höjd 14
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecca Carlsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 1,02
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Agnes Steinberga 09 KFUM Örebro
Olivia Berg 09 KFUM Örebro 0,85
 
F9 Längd 20
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Agnes Lindqvist 09 IF Göta Karlstad
Amanda Strand 09 IF Göta Karlstad
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecca Carlsson 09 Karlskoga FIF 2,86
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 3,24
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Lowa Törnqvist 09 Åsbro GoIF
Agnes Steinberga 09 KFUM Örebro
Olivia Berg 09 KFUM Örebro 2,57
 
F9 Kula 14
Agnes Lindqvist 09 IF Göta Karlstad
Amanda Strand 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecca Carlsson 09 Karlskoga FIF 3,92
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 5,11
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Linnea Olofsson 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tindra Guttman 09 Säffle FIK
Agnes Steinberga 09 KFUM Örebro
 
F8 60m 17
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Flora Nielsen 11 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Irma Björkman 11 IF Göta Karlstad
Nelly André 10 IF Göta Karlstad
Nora Jakobsson Åhs 10 IF Göta Karlstad
Tyra Gustafsson 10 IF Göta Karlstad
Emilia Bäckryd 11 Kils AIK
Sanna Emtfeldt 10 Kils AIK
Signe Hellenrud 10 Kils AIK
Vilma Ängelöga 10 Kils AIK
Tuva Kjellgren 10 IFK Kristinehamn
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 10,07
Julia Karlsson 10 Säffle FIK
Elin Törnkvist 10 Åsbro GoIF
Agnes Egeryd 10 KFUM Örebro
 
F8 600m 8
Flora Nielsen 11 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Nora Jakobsson Åhs 10 IF Göta Karlstad
Tyra Gustafsson 10 IF Göta Karlstad
Signe Hellenrud 10 Kils AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,03,37
Elin Törnkvist 10 Åsbro GoIF
Agnes Egeryd 10 KFUM Örebro
 
F8 Höjd 6
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Irma Björkman 11 IF Göta Karlstad
Signe Hellenrud 10 Kils AIK
Vilma Ängelöga 10 Kils AIK
Tuva Kjellgren 10 IFK Kristinehamn
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,09
 
F8 Längd 13
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Flora Nielsen 11 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Nelly André 10 IF Göta Karlstad
Lilly Larsson 10 Kils AIK
Sanna Emtfeldt 10 Kils AIK
Signe Hellenrud 10 Kils AIK
Vilma Ängelöga 10 Kils AIK
Tuva Kjellgren 10 IFK Kristinehamn
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,70
Elin Törnkvist 10 Åsbro GoIF
Agnes Egeryd 10 KFUM Örebro 2.62
 
F8 Kula 7
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Lilly Larsson 10 Kils AIK
Sanna Emtfeldt 10 Kils AIK
Signe Hellenrud 10 Kils AIK
Vilma Ängelöga 10 Kils AIK
Tuva Kjellgren 10 IFK Kristinehamn
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248