Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lindås Athletics
Antal starter / Total entries: 468 Printed: 2018-01-19 08:06
Antal individer / Total persons: 161
 
P12 60m 13
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9.86
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
William Karlén 06 IFK Göteborg
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Axel Lundquist 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
 
P12 Häck 60m 9
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Vilhelm Djurström 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
 
P12 Höjd 12
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,34
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
William Karlén 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Vilhelm Djurström 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
 
P12 Kula 9
Erik Toll 06 IFK Göteborg 7,39
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Vincent Örnhammar 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
 
P11 60m 12
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 10.08
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 10.73
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oscar Fransson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
 
P11 Häck 60m 12
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 13.2
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oscar Fransson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 12,05
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
 
P11 Höjd 11
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 101
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 92
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oscar Fransson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 1,05
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
 
P11 Kula 11
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 5.82
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 4.41
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Oscar Fransson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 4,82
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
 
P10 60m 18
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Bender 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 10,89
William Johansson 08 IFK Göteborg
Julian Quist 08 IFK Göteborg
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
 
P10 Häck 60m 16
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Bender 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 12,17
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
 
P10 Höjd 11
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 1,06
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Lukas Anderström 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
 
P10 Kula 11
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Bender 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 5,89
Maximilian Jonsrud 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
 
P9 60m 4
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
 
P9 Häck 60m 4
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
 
P9 Höjd 4
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
 
P9 Kula 4
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford 09 IFK Göteborg
Theo Örnhammar 09 IFK Göteborg
 
P8 60m 10
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Edwin Damber 10 Sävedalens AIK
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Milo Molnar 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
 
P8 Häck 60m 7
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Edwin Damber 10 Sävedalens AIK
Milo Molnar 10 Sävedalens AIK
 
P8 Höjd 7
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
 
P8 Kula 5
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink 10 IFK Göteborg
Sigge Wehrnlund 10 IFK Göteborg
 
F12 60m 23
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg 10.0
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Tuva Kündig 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Hanna Degerman 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Clara Johansson 06 Mölndals AIK
Elsa Hansson 06 Mölndals AIK
Elvira Wertsén 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Freja Rydman 06 Mölndals AIK
Izabella Lekovic 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F12 Häck 60m 12
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Tuva Kündig 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Izabella Lekovic 06 Mölndals AIK
Judit Forsberg 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F12 Höjd 7
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Tuva Kündig 06 IFK Göteborg
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
 
F12 Kula 14
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Klara Linusson 06 IFK Göteborg
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Tuva Kündig 06 IFK Göteborg
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
 
F11 60m 16
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg 11,19
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,55
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg 10,14
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Wilma Nymark 07 IF Kville
Elvira Scheutz Attefors 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
Stella Alsin 07 IK Ymer
 
F11 Häck 60m 12
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg 12,77
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 11,6
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Selma Eriksson 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg 11,92
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Elvira Scheutz Attefors 07 Mölndals AIK
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell 07 Mölndals AIK
 
F11 Höjd 13
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,20
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Selma Eriksson 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg 1,11
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Wilma Nymark 07 IF Kville
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK
Stella Alsin 07 IK Ymer
 
F11 Kula 9
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Ebba Österlund 07 IFK Göteborg 3,39
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 7,36
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Livia Kristensson 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
 
F10 60m 16
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Sandberg 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Linnea Ullman 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Lova Elgemark 08 Mölndals AIK
Elin Hansson 08 IF Rigor
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
 
F10 Häck 60m 14
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Sandberg 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Linnea Ullman 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
 
F10 Höjd 9
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
 
F10 Kula 14
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Sandberg 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Hilma West 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Klara Gellberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Elin Hansson 08 IF Rigor
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
 
F9 60m 22
Alice Friedman 09 IFK Göteborg
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Bonnie Sparud 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Malva Kvamme 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
 
F9 Häck 60m 21
Alice Friedman 09 IFK Göteborg
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Bonnie Sparud 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Malva Kvamme 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
 
F9 Höjd 18
Alice Friedman 09 IFK Göteborg
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Bonnie Sparud 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Elsa Karlén 09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj 09 IFK Göteborg
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
 
F9 Kula 15
Alicia Spijker 09 IFK Göteborg
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg
Emma Lehto 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Tove Friberg 09 IFK Göteborg
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad 09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg
Klara Stubner 09 Göteborgs KIK
 
F8 60m 13
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Alvina Wilhelmsson Tunås 10 Sävedalens AIK
Betty Herminge 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Linn Neander 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
 
F8 Häck 60m 13
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Alvina Wilhelmsson Tunås 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Linn Neander 10 Sävedalens AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Tuva-Lisa Rennerfelt 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
 
F8 Höjd 9
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Betty Herminge 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
 
F8 Kula 8
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Tuva-Lisa Rennerfelt 10 Sävedalens AIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248