Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda ÖGIF inne
Antal starter / Total entries: 443 Printed: 2018-10-22 05:33
Antal individer / Total persons: 128
 
M 60m 5
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Erik Orrell 99 Östersunds GIF
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
Johan Stenlund 99 Östersunds GIF -
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 200m 3
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 28.1
 
M 400m 2
Johan Norberg 61 Trångsvikens IF 64.74
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 800m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 2.27
 
M 1500m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
 
M Stav 0
 
M Längd 2
Erik Orrell 99 Östersunds GIF
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
 
M Tresteg 3
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Erik Orrell 99 Östersunds GIF
 
M Kula 0
 
P19 Häck 60m 1
Erik Orrell 99 Östersunds GIF
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 2
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF 8.40
Filip Brynger 01 Östersunds GIF
 
P17 200m 2
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF 26.55
Filip Brynger 01 Östersunds GIF
 
P17 800m 0
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 2
Chris Eliasson 02 IFK Strömsund
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF 11.69
 
P15 60m 7
Albin Sander 04 IF Vingarna
Adam Kraft 03 Östersunds GIF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF 9,25
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 7,89
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 200m 5
Adam Kraft 03 Östersunds GIF
Albin Wikman 04 Östersunds GIF 30,23
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 25,86
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 800m 1
Albin Sander 04 IF Vingarna
 
P15 Häck 60m 5
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 9,59
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 3
Adam Kraft 03 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Längd 6
Albin Sander 04 IF Vingarna
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 5,24
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Kula 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P13 60m 9
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF 9.15
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Simon Ryman 06 Östersunds GIF -
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 200m 10
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Simon Ryman 06 Östersunds GIF -
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 800m 8
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 2.47,49
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Simon Ryman 06 Östersunds GIF -
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF 12,13
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P13 Höjd 8
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P13 Längd 10
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Simon Ryman 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P13 Kula 8
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Sixten Lindblom 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P11 60m 15
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 10.28
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF 10,72
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF 9.75
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Milton Jamtehov 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF 9.97
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 200m 15
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 40.60
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Carl Holmgren 08 Östersunds GIF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Häck 60m 7
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Carl Holmgren 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 12
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 1.07
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF 1,02
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Längd 16
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Alexander Segewall 07 Trångsvikens IF
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 3.21
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF 3,27
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Carl Holmgren 08 Östersunds GIF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Kula 13
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
August Nordin 07 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 5.67
Hugo Hultgren 07 Trångsvikens IF 6
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Pontus Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Milton Jamtehov 08 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P9 3-kamp 12
Theo Brink 11 Sollefteå GIF
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Wilmer Nilsson 10 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Charlie Bergström 09 Östersunds GIF
Joar Brandt 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
K 60m 4
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K 200m 4
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 2
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 2
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF
 
K Stav 0
 
K Längd 4
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
Stina Westin 98 Östersunds GIF
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K Tresteg 3
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
Stina Westin 98 Östersunds GIF
 
K Kula 2
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
F17 60m 4
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 200m 3
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 4
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 Kula 2
Felicia Wiberg Eriksson 02 IFK Strömsund
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF 12.23
 
F15 60m 7
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF 8,21
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9.06
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 200m 2
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 800m 0
 
F15 Häck 60m 4
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF 10,12
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 10.98
 
F15 Höjd 1
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1.45
 
F15 Längd 6
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF 4,84
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Olivia Bodin 03 Vemhåns IK
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 4.15
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 4.31
 
F15 Kula 4
Elvira Revelj 03 Vemhåns IK
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 7.30
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 9.26
 
F13 60m 17
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Hilma Johannesson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 200m 16
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 800m 9
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
 
F13 Häck 60m 16
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Höjd 15
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Längd 16
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Kula 19
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Moa Maripuu 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Fjällström 06 IF Vingarna
Alexandra Järlstig 06 Östersunds GIF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F11 60m 11
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF 9.66
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.35
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 10,21
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 10,29
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 9.38
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 200m 8
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 33.23
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 9
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 Höjd 9
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.24
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1.21
 
F11 Längd 11
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF 3.49
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.21
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 3,58
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 3.83
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 3.73
 
F11 Kula 9
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF 5.88
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.10
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Lilly Wallin 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 7.26
 
F9 3-kamp 14
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Anna-Maria Lundgren 09 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Ida Bengtsson 09 Östersunds GIF
Selma Johannesson 09 Östersunds GIF
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
P9 4 x 200m 0
 
F9 4 x 200m 1
Trångsvikens IF, 1 Trångsvikens IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248