Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globen galan
Antal starter / Total entries: 951 Printed: 2018-07-21 12:01
Antal individer / Total persons: 415
 
P15 1000m 17
Josef Malcher 04 Alunda SK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 3.21,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 3.03,01
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.58,17
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Jonathan Kihlström 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Victor Björk 03 IFK Lidingö 2:46.32
Conor Hogan 04 Turebergs FK 3:11
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Markus Pihl 03 Täby IS 3,06
Nils Ekroth 03 Upsala IF 2.52,98
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF 2.58.48
Simon Öberg 03 Västerås FK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2.56,89
 
P15 Häck 60m 9
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 9,05
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Elias Boman 04 Hässelby SK
Elias Lind 03 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
 
P15 Höjd 11
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1,78
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 128
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,52
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,55
Elias Lind 03 Hässelby SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P15 Stav 8
Felix Nyberg 03 Bromma IF 2.90
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 3,30
Erik Torgersson 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 2,47
Joel Bergquist 03 Stocksäters IF 2,77
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P15 Längd 19
Josef Malcher 04 Alunda SK
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 5,19
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK 4,08
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 4,51
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 4,82
Elias Lind 03 Hässelby SK
Elvis Olsén 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 5,29
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 5.65
Bruno Zimmerman 04 Spårvägens FK
Ivan Zimmerman 04 Spårvägens FK
Jacob Sallander 04 Spårvägens FK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,85
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
 
P15 Kula 7
Josef Malcher 04 Alunda SK
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,08
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Elias Boman 04 Hässelby SK 9,16
Elias Lind 03 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 11,26
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P13 600m 13
Vidar Mörk 05 Boo IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 1.46,80
Victor Törnström 05 Danderyds SK 1.42,95
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Edvin Nordegren Eksborg 05 Hanvikens SK
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK 2.12,00
Marius Gauffin 05 Hanvikens SK
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Samuel Berhane 05 Hässelby SK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba 1.59,18
Erik Norlén 05 Täby IS 1.50,00
Yannick Buchli 05 Täby IS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 1.56,42
 
P13 Häck 60m 18
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 11.67
Edvin Nordegren Eksborg 05 Hanvikens SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 12.90
Marius Gauffin 05 Hanvikens SK
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Ludvig Davidsson 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba 12,47
Albin Edgert 05 Täby IS 10.44
Yannick Buchli 05 Täby IS 11,64
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 12,78
 
P13 Höjd 17
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 1.35
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK 1.26
Marius Gauffin 05 Hanvikens SK
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Ludvig Davidsson 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba 1,22
Albin Edgert 05 Täby IS
Erik Norlén 05 Täby IS 1.35
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Kula 22
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 8.71
Edvin Nordegren Eksborg 05 Hanvikens SK
Isidor O'Konor 05 Hanvikens SK 7.03
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 6.00
Erik Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Leo Håkansson 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Ludvig Davidsson 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Theodor Behring 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba 6,03
Albin Edgert 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 60m 36
James De Champs 06 Danderyds SK 8,96
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,50
Filip Herre 06 Hammarby IF 8.80
Liam Koops 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK 9,26
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Axel Falk 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 9,00
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10,13
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Neo Holgersson 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Arvid Aronsson 06 Täby IS 9,07
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 9,90
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,70
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9.04
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 9,42
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbugua Waithaira 06 AIK Friidrott
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P12 600m 28
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1:49
Filip Herre 06 Hammarby IF
Liam Koops 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1,52,97
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1,51
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö
Oliver Hegbart 06 IFK Lidingö 1,42
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 1,46.25
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2,06:34
John Bäck 06 Turebergs FK 1.47
Lucas Källman 06 Turebergs FK
Neo Holgersson 06 Turebergs FK
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Arvid Aronsson 06 Täby IS 1,51,55
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS 1,54
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.44,24
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 2.11.69
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 1,56
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbugua Waithaira 06 AIK Friidrott
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P12 Höjd 24
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF 1.05
Filip Herre 06 Hammarby IF 1.24
Liam Koops 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1,28
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Olle Hart 06 IFK Lidingö 1.30
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Lucas Källman 06 Turebergs FK 1,35
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Arvid Aronsson 06 Täby IS
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 1,26
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 1,38
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P12 Kula 21
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 6.49
Liam Koops 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Benjamin Samuelsson 06 Hanvikens SK
Elion Reimeringer 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Linus Eklund 06 Hässelby SK
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 7,97
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 6,57
Neo Holgersson 06 Turebergs FK
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 6.33
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 5,83
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P11 60m 27
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 9.11
Erik Herre 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9.50
Sixten Ray Avander 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Folke Malmén 07 Hanvikens SK
Noah Sylvander 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Oskar Gyllenhög 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 9,27
Gustav Snis 07 Turebergs FK 9,95
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 9.34
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 9.26
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 9,37
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 9.25
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,74
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P11 600m 25
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.51,94
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.50,97
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 2.00,45
Sixten Ray Avander 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK
Folke Malmén 07 Hanvikens SK
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Oskar Gyllenhög 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 2.05,57
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1.58,56
Melker Larm 07 Turebergs FK
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,58
David Berglund 07 AIK Friidrott 2.01.38
Elias Hussein 07 AIK Friidrott
 
P11 Längd 27
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 4.41
Erik Herre 07 Hammarby IF
Mikael Söderborg 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 3.74
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Folke Malmén 07 Hanvikens SK
Noah Sylvander 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Albin Von Knorring 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Oskar Gyllenhög 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 4,09
Gustav Snis 07 Turebergs FK 3,82
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 3,78
Melker Larm 07 Turebergs FK
Vincent Ekberg 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 3,75
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P10 60m 25
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Gustaf Wallman 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9.89
Theo Angerfelt 08 Sundbybergs IK
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK 9.82
Levi Back 08 Turebergs FK 10,06
Martin Bergström 08 Turebergs FK 10.18
Axel Arenander 08 Täby IS
David Wallén 08 Västerås FK 9,44
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF 9,54
 
P10 400m 26
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Noah Henning 08 Mälarhöjdens IK
Gustav Guenther 08 Sundbybergs IK 1.23,48
Theo Angerfelt 08 Sundbybergs IK
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK
Levi Back 08 Turebergs FK
Martin Bergström 08 Turebergs FK 79.28
Axel Arenander 08 Täby IS
David Wallén 08 Västerås FK 1.14
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF 1,15,51
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF 1.13,62
 
P10 Längd 26
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Hannes Olsson 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Andreas Grenebrant 08 Hässelby SK
Arvid Lööf 08 Hässelby SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Gustaf Wallman 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 3.55
Gustav Guenther 08 Sundbybergs IK
Theo Angerfelt 08 Sundbybergs IK
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK 3.56
Levi Back 08 Turebergs FK 3,59
Martin Bergström 08 Turebergs FK 3.15
Axel Arenander 08 Täby IS
David Wallén 08 Västerås FK
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF 3,74
 
F15 1000m 14
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3,14,39
Frida Hafström 03 Fredrikshofs FI
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 3.34,11
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3.13.56
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Tilda Månsson 04 Väsby IK
 
F15 Häck 60m 19
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK 9,68
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,29
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 9,73
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Elin Snis 04 Turebergs FK 10,10
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS 9.18
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
Tindra Kjettselberg 03 Örbyhus IF 9,38
Saga Berg 04 Östhammar FI
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 10,21
 
F15 Höjd 18
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 1,44
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 1,57
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 141
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 1,50
Myra Eriksson 03 Stocksäters IF 1,50
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,60
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS 1.40
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F15 Stav 9
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 280
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK 2.74
Myra Eriksson 03 Stocksäters IF 2,45
Sara Winberg 04 Täby IS 2,70
Tyra Tjulander 04 Västerås FK 2,42
 
F15 Längd 30
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Maja Winrot 03 Danderyds SK
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 4,23
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4.30
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 4,78
Elllen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Karin Forsell 04 Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Elin Snis 04 Turebergs FK 4,67
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 4,41
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Alma Flygt 03 Täby IS 4.91
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 4,94
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Tindra Kjettselberg 03 Örbyhus IF 5,07
Saga Berg 04 Östhammar FI
 
F15 Kula 18
Molly Haraldsson 04 Alunda SK
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 8.29
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,05
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 8,24
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9,87
Elllen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 10.74
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Alma Flygt 03 Täby IS 9.85
Saga Berg 04 Östhammar FI
Tilda Bernhult 04 Thorengruppen TFC 10,91
 
F13 600m 25
Felicia Jansson 05 Alunda SK 2.01
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Frida Nyström 05 Hammarby IF 2,04,00
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 2,05,69
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 1.57.87
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 2.18.09
Alva Bergström 05 Hanvikens SK 2.14.30
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 2.01.02
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 2.00.10
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 1,51,99
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 2.10
Keila Höglund 05 Österhaninge IF 2.03,42
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 2,03
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1,51.00
 
F13 Häck 60m 37
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 10,21
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 10,83
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 11,16
Alice Roner 05 Hanvikens SK 12.57
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 13.55
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 12.13
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 11.96
Alice Ivarsson 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK 11,20
Ebba Adolphson 05 Hässelby SK
Ellen Cederblad 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Ida Slättegård 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 10.64
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 11.44
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10,30.0
 
F13 Höjd 36
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 1,44
Frida Nyström 05 Hammarby IF 122
Alice Roner 05 Hanvikens SK 1.40
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 1.14
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 1.29
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 1.24
Alice Ivarsson 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 Hässelby SK
Ellen Cederblad 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Ida Slättegård 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1,34
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 1,28
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 1.50
Elsa Josephson 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Fanny Öhr 05 Turebergs FK 128
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1.32
Ella Vendel Poijes 05 Värmdö IF
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1,42
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK 1,30
 
F13 Kula 39
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Frida Nyström 05 Hammarby IF 7,02
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,39
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF 10,66
Alice Roner 05 Hanvikens SK 8.17
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 5.44
Alva Bergström 05 Hanvikens SK 5.20
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK 6.48
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 7.58
Livia Nyberg 05 Hanvikens SK 5.61
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 8.70
Alice Ivarsson 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 Hässelby SK
Ellen Cederblad 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Ida Slättegård 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Vera Stralje 05 Hässelby SK
Yara Leitmeyer 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8,04
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 8,60
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 9.28
Elsa Josephson 05 Spårvägens FK
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 9,56
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Fanny Öhr 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK 8,75
 
F12 60m 37
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8.96
Vera Jansson 06 Hammarby IF 9,18
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Ella Andersson 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Ines Palmgren 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 9.00
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Xana Baxter 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Astrid Ericsson 06 IFK Lidingö
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö 9.20
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 9.25
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8.90
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Molly Elfving 06 Mälarhöjdens IK
Alva Back 06 Turebergs FK 9,18
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,47
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,97
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 9,03
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Meja Hänsel 06 Täby IS 8.88
 
F12 600m 21
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 1:59.77
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Ella Andersson 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Astrid Ericsson 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Alva Back 06 Turebergs FK 1,56,92
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1.54,00
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 1:59,91
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
 
F12 Höjd 29
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Ella Andersson 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Xana Baxter 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö 1.20
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 1.32
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 1.23
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,42
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK
Meja Hänsel 06 Täby IS 1.43
 
F12 Kula 25
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF
Julia Forsmark 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 7,55
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Ella Andersson 06 Hanvikens SK
Emelie Mattila 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Anna Lindgren 06 Hässelby SK
Ebba Ekblom 06 Hässelby SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Vendela Magnusson 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 7,29
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 6,16
Ella Fallope 06 Turebergs FK 6,42
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK
Meja Hänsel 06 Täby IS 9.84
 
F11 60m 24
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Elle Johansson 07 Hanvikens SK
Saga Drugge 07 Hanvikens SK
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Halima Sabik 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 10,93 s
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.25
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 9.07
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,05
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,43
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,63
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,66
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8,87
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F11 600m 15
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Saga Drugge 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 2,04
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.51.46
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 2.13,08
Venla Engström 07 Turebergs FK 2.02,53
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1,50,75
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F11 Längd 23
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Elle Johansson 07 Hanvikens SK
Saga Drugge 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 3,67
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Halima Sabik 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 3,06 m
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.32
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 4.20
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,27
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,81
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 3,5
Venla Engström 07 Turebergs FK 3,80
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4,31
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F10 60m 33
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 9,76
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9.83
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Clara Qwärnström 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Vera Törnqvist 08 Hanvikens SK
Eira Ljung 08 Hässelby SK
Ella Hägg 08 Hässelby SK
Moa Hill 08 Hässelby SK
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Nova Sandblom 08 Mälarhöjdens IK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK 10.31
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,44
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9,98
Melina Engler 08 Täby IS 9,40
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 9.59
Alicia De Jounge 08 Upsala IF 9,81
Hanna Månsson 08 Väsby IK 10
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK 955
 
F10 400m 29
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Clara Qwärnström 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Moa Hill 08 Hässelby SK
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Nova Sandblom 08 Mälarhöjdens IK
Fanny Szalkai 08 Spårvägens FK 1.13.51
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 77,55
Johanna Gummérus 08 Täby IS 79,44
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 79,78
Alicia De Jounge 08 Upsala IF
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
 
F10 Längd 30
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 3,30
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3.58
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Clara Qwärnström 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Vera Törnqvist 08 Hanvikens SK
Eira Ljung 08 Hässelby SK
Ella Hägg 08 Hässelby SK
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Nova Sandblom 08 Mälarhöjdens IK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK 2.84
Ebba Dahlström 08 Täby IS 3,96
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Melina Engler 08 Täby IS 3,64
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 3.51
Alicia De Jounge 08 Upsala IF 3,31
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
 
P/F15 4 x 200m 15
Bromma IF 1 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Danderyds SK 2 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK 1,48,8
Karin Bengtsson
Adam Eriksson
Thea Katsoulaki
Oscar Niklasson
Hanvikens SK 2 Rosa Hanvikens SK 1,50
Felicia Johansson
Axel Månsson
Alice Lind
Oskar Kaufmann
Hässelby SK 1 Svart Hässelby SK
Hässelby SK 2 Röd Hässelby SK
Hässelby SK 3 Vit Hässelby SK
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö 1,46
Rebecka Hagardt
Victor Björk
Victoria Psilander
Maximus Jansson
Ifk Lidingö -03 2 IFK Lidingö
Tove Gattberg
Lowe Appelblad
Fanny Wijkström
Edvin Befrits
Turebergs FK -04 lag 1 Turebergs FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Turebergs FK 3 Turebergs FK
Turebergs FK 4 Turebergs FK
 
P/F13 4 x 200m 19
Bromma IF 1 Bromma IF
HammarbyIF 1 2005 1 Hammarby IF
Hanvikens SK 12 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 13 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 14 PF13 Hanvikens SK
Hässelby SK, 1 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 2 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 3 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 4 PF13 Hässelby SK
Hässelby SK, 5 PF13 Hässelby SK
IFK Lidingö 1 06 2 IFK Lidingö
Lidingö, IFK 1 06 3 IFK Lidingö
IF Linnéa 1 IF Linnéa
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 1 06 Turebergs FK
Turebergs FK 2 06 Turebergs FK
Österhaninge IF 1 05 Österhaninge IF
Åkersberga SK 1 lag 1 Åkersberga SK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248