Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globen galan
Antal starter / Total entries: 262 Printed: 2018-01-19 08:08
Antal individer / Total persons: 105
 
P15 1000m 9
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 3.21,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 3.03,01
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.58,17
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Jonathan Kihlström 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2.56,89
 
P15 Häck 60m 3
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 9,05
Elias Boman 04 Hässelby SK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P15 Höjd 7
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1,78
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,52
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,48
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P15 Stav 3
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 3,30
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 2,47
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P15 Längd 8
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 5,19
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 4,51
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 4,40
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 5,29
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P15 Kula 4
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,08
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,86
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 11,26
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P13 600m 1
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
 
P13 Häck 60m 2
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
 
P13 Höjd 1
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
 
P13 Kula 2
Joel Henebratt 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
 
P12 60m 5
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 9,00
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10,13
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 9,90
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P12 600m 7
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1,51
Oliver Hegbart 06 IFK Lidingö 1,42
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2,06:34
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.44,24
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P12 Höjd 2
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P12 Kula 4
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 6,57
Benjamin Gummérus 06 Täby IS
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P11 60m 4
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 9.34
 
P11 600m 4
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1.58,56
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK
 
P11 Längd 4
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 3,78
 
P11 Kula 3
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Lööf 07 Hässelby SK
 
P10 60m 10
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Levi Back 08 Turebergs FK 10,06
Martin Bergström 08 Turebergs FK 10.18
Axel Arenander 08 Täby IS
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF 9,54
 
P10 400m 9
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Levi Back 08 Turebergs FK
Martin Bergström 08 Turebergs FK 79.28
Axel Arenander 08 Täby IS
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF 1,15,51
 
P10 Längd 10
Edwin Lilja 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Tim Bjurman 08 Hammarby IF
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Levi Back 08 Turebergs FK 3,59
Martin Bergström 08 Turebergs FK 3.15
Axel Arenander 08 Täby IS
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF 3,74
 
F15 1000m 10
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 3.34,11
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Ida Österberg 04 Värmdö IF 3.17,24
Tilda Månsson 04 Väsby IK
 
F15 Häck 60m 3
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
 
F15 Höjd 2
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
 
F15 Stav 3
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Tyra Tjulander 04 Västerås FK 2,42
 
F15 Längd 7
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Maja Winrot 03 Danderyds SK
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 4,23
Amina Sabik 04 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
 
F15 Kula 1
Filippa Aronsson 04 Boo IF
 
F13 600m 8
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 1,51,99
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1,51.00
 
F13 Häck 60m 8
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 10,21
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK 11,20
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10,30.0
 
F13 Höjd 7
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 1,44
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1,34
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 1,28
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 1,42
 
F13 Kula 10
Mollie Gavin 05 Bålsta IK
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF 10,66
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8,04
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 8,60
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK 8,75
 
F12 60m 7
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8.96
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 9.00
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alva Back 06 Turebergs FK 9,18
Meja Hänsel 06 Täby IS 8.88
 
F12 600m 5
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 1:59.77
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,56,92
 
F12 Höjd 6
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Meja Hänsel 06 Täby IS 1.43
 
F12 Kula 6
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alva Back 06 Turebergs FK 7,29
Meja Hänsel 06 Täby IS 9.84
 
F11 60m 7
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.25
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,43
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8,87
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F11 600m 7
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.51.46
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 2.13,08
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1,50,75
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F11 Längd 7
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.32
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3,81
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4,31
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F11 Kula 7
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7.26
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F10 60m 16
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 9,76
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9.83
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK 10.31
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9,98
Hanna Månsson 08 Väsby IK 10
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
 
F10 400m 16
Sofia Sahlén 08 Bromma IF
Elsa Sahlgren 08 Danderyds SK
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Fanny Szalkai 08 Spårvägens FK 1.13.51
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK
Johanna Gummérus 08 Täby IS 79,44
Hanna Månsson 08 Väsby IK
 
F10 Längd 14
Sofia Sahlén 08 Bromma IF 3,30
Anna Alteskog 08 Hammarby IF
Anna Linder 08 Hammarby IF
Colette Morne 08 Hammarby IF
Felicia Larsson 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Tuvalisa Henriksson 08 Hammarby IF
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3.58
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK 2.84
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Olivia Backlund 08 Ösmo Nynäs FK
 
P/F15 4 x 200m 3
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö 1,46
Ifk Lidingö -03 2 IFK Lidingö
Turebergs FK -04 lag 1 Turebergs FK
 
P/F13 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248