Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 1714 Printed: 2018-07-21 11:59
Antal individer / Total persons: 809
 
M 60m 30
Peter Hellgren 64 Bålsta IK
Valentin Strohkirch 99 Danderyds SK
Christian Merico 89 Hammarby IF
Desmond Rogo 96 Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Jacob Ewertzh 95 Hammarby IF 6,92 7,05
Jean-Christian Zirignon 95 Hammarby IF 6,86 6,94
KidusYohannes Getahun 98 Hammarby IF
Markus Ögren 98 Hammarby IF 7.14
Rodi Kay 98 Hammarby IF
Sebastian Landström 94 Hammarby IF
Tawsiful Islam 00 Hammarby IF 7.74
Gregorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 7,09 7,09
Adam Lindhe 94 IFK Lidingö 7,18
Andreas Movin 96 IFK Lidingö
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta
Dennis Leal 94 Spårvägens FK 6,82 6,82
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 7,00 7,00
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 7.71 7.96
Rikard Sundelin 81 Spårvägens FK 7,85 7,85
Yamfu Arhin 89 Spårvägens FK
Andreas Cigéhn 00 Täby IS 7.51
Michael Luxemburg 94 Täby IS 7,01
Vidar Stenqvist 00 Täby IS 6,84
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro 7.07
Eric Sjölund 00 IF Åland 7,20
Mats Holmberg 73 IF Åland 7,74 7,74
Johan Laszlo 96 AIK Friidrott
 
M 200m 37
Valentin Strohkirch 99 Danderyds SK
Hector Falk 93 Eskilstuna FI 22.31
Oscar Stenberg 99 Fredrikshofs FI
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Gustav Hammarsson 03 Gefle IF
Ilyas Rage 03 Gefle IF
Lukas Holm 03 Gefle IF 25.82 25.82
Moi Wirunpan 01 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
Rasmus Ternström 99 Gottsunda IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 22,54
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK 25,01 25,08
Andreas Movin 96 IFK Lidingö
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Patrick Neuendorff 66 IFK Märsta 26,76 26,76
Peter Wallin 71 IFK Märsta 23,43 24,26
Ricky Nilsson 63 IFK Märsta
Dennis Leal 94 Spårvägens FK 21,78 21,78
Lukas Guerrero 00 Spårvägens FK
Mårten Skogman 67 Spårvägens FK 24.83 25.03
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK 23,93 23,93
Niklas Wall 03 Tyresö FK 24,39
Viktor Wall 03 Tyresö FK 23,06
Andreas Cigéhn 00 Täby IS 23.88
Anton Runemar 02 Täby IS
Fred Österblom 02 Täby IS 23,97
Fredrik Åström 93 Täby IS 22,50
George Maric 03 Täby IS
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Täby IS 1 03/04 03 Täby IS
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK 22.80 22.80
Noel Montelin 01 Visby IF Gute FIK
Elias Lindkvist 04 Värmdö IF
Eric Sjölund 00 IF Åland 23,01
Johan Laszlo 96 AIK Friidrott
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott 23,23
 
M 400m 28
Arvid Friberg 99 Danderyds SK
Nils Jonsson 00 Danderyds SK
Björn Ternström 99 Gottsunda IF
Akile Mehari 91 Hammarby IF 50,38
Bienvenue Musore 90 Hammarby IF 51,66
Filip Engström 04 Hammarby IF
Kristian Efremov 90 Hammarby IF 49,49 50,14
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 52,91
Jonathan Bergdahl 99 Huddinge AIS 50,88
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS 52,00
Andreas Movin 96 IFK Lidingö
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Peter Wallin 71 IFK Märsta 51,81 53,36
Tobias Rauch 74 IFK Märsta 55,36 58,11
Daniel Norberg 78 Spårvägens FK
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK 53,80 53,80
Simon Thor 00 Spårvägens FK
Tobias Eknor 00 Spårvägens FK 51,2
Emil Winther 99 Turebergs FK 50,54
Robin Johansson 94 Turebergs FK 50.81
Fredrik Åström 93 Täby IS 50,28
William Frobe 98 Täby IS 49,55
Mats Holmberg 73 IF Åland 53,43 54,37
Gustav Klingstedt 85 IFK Helsingfors 49.02
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott 50,89 50,89
Gustav Gahne 01 AIK Friidrott 50.14 50.14
Leo Kvisth 00 AIK Friidrott
André Malm 78 Runday IF 61.76
 
M 800m 23
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 2:03:49
Björn Ternström 99 Gottsunda IF
Rasmus Ternström 99 Gottsunda IF
Akile Mehari 91 Hammarby IF 1.53,15
Bienvenue Musore 90 Hammarby IF 1.53,56
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1.59,69
Samiel Berhe 98 Hammarby IF 1.59,40
Anton Ledell 99 Huddinge AIS 1.59 1.59
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS 1,58,00
Matt Kinane 68 Hässelby SK
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 1.59.00
Morten Linnes 67 IFK Märsta 2,11,39 2,18,20
Daniel Norberg 78 Spårvägens FK
Rasmus Ahlgren 99 Spårvägens FK
Roger Reinhold 61 Spårvägens FK 2.20,39
Simon Sandkvist 01 IF Triangeln 2.05,10
Robin Johansson 94 Turebergs FK 1,55.1
Jacob Åkersten 98 Täby IS 1,59,40
Faustin Mugabo 00 Väsby IK 2.04,14 2.04,14
Linus Näslund 00 Ärla IF 2.05,00
Melker Lundström 01 Åkersberga SK
André Malm 78 Runday IF 2:21.38
 
M 1500m 17
Simon Gudmundsson 92 Falu IK
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 4.30
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 4.15
Lars Holmgren 65 Hammarby IF 5.23
Andreas Jansson 96 Hässelby SK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4,26,98
Konstantin Avramidis 86 IFK Lidingö 4.37 4.47
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 4.10.00
Olof Silvander 99 IFK Lidingö
Robert Backlund 84 IF Linnéa 4.46
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK
Olof Nordling 97 Spårvägens FK
Samuel Eriksson Lidbrink 99 Spårvägens FK 4.07,00
André Malm 78 Runday IF
Ali Hussein 99 Akalla Run 4.58 4.58
Wilhelm Bergentz 02 Thorengruppen TFC 4.20
 
M 3000m 27
Simon Gudmundsson 92 Falu IK 9:12 9:12
Christoffer Hiding 85 Fredrikshofs FI 9.20 9.20
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Lars Holmgren 65 Hammarby IF 11.23
Sven Petersson 83 Huddinge AIS 10:02.53 10:02.53
Mats Kollbrink 70 Hässelby SK 11:35,26
Anders Hållberg 82 IFK Lidingö 9.59.37 9.59.37
Fredrik Munthe 80 IF Linnéa 10:20.09 10:20.09
Andreas Åkesson 87 Saltsjöbadens IF 9:20 9:28
Archie Casteel 96 Spårvägens FK 8.31.85
Estifanos Faid 92 Spårvägens FK
Rasmus Bengtsson 95 Spårvägens FK 8.33.30
Emil Jansson 81 FK Studenterna 9.17 9.25
Isak Hellström 91 FK Studenterna 9.06
Jimmie Espling 75 FK Studenterna 09.58 10.19
Mikael Andersson 00 Säffle FIK 9.15
Jack Karlsson 99 KFUM Örebro 9.14.09
Jonatan Gustafsson 99 KFUM Örebro
Martin Regborn 92 KFUM Örebro 8.15.81
Melker Forsberg 01 KFUM Örebro 9.47.16
Thomas Chaillou 85 KFUM Örebro 8.43.41
William Wickholm 98 KFUM Örebro 9.40.12
Ali Hussein 99 Akalla Run 10.46 10.46
Anders Åhlén 83 Umara Sports Club
Oscar Östlin 94 Terrible Tuesdays TC
Simon Imark 98 Tullinge SK 9:25
Victor Imark 98 Tullinge SK 9:36
 
M Häck 60m 3
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 8,90 8,90
Viktor Wahlén Diederichsen 98 Spårvägens FK 8,56
 
M Höjd 5
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK
Andreas Henriksson 90 Hässelby SK 201
Carl Windmar 00 Spårvägens FK
Oliver Ericsson 01 Upsala IF
 
M Stav 9
Carl Sténson 93 Hellas FK 5,31
Björn Andersson 91 IFK Lidingö 4,83
Erik Thorstensson 89 Spårvägens FK
Gustaf Backman 99 Spårvägens FK
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 4.21
Oscar Janson 75 Ullevi FK 587
Dennis Bergetoft 92 KFUM Örebro 5,03
Rasmus Carlsson 88 KFUM Örebro 5,22
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 4,80
 
M Längd 11
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Sture Holmberg 51 Huddinge AIS 4,98 4,77
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Wilhelm Eidenstedt 98 Hässelby SK 6.64 6.64
Albin Boestad 97 IFK Lidingö 6.36
Alexander Wittlock 91 Spårvägens FK
Fabian Engström 00 Spårvägens FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro 7.05
 
M Tresteg 6
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS 14,54 14,38
Andreas Henriksson 90 Hässelby SK
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Albin Boestad 97 IFK Lidingö 14.30
Hampus Carlens 99 IFK Lidingö 13.30
 
M Kula 4
Fredrik Engström 74 Hammarby IF
Bengt Petersson 61 Huddinge AIS 16,07 14,74
Gabriel Heen 95 Hässelby SK
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
 
M Vikt 6
Fredrik Engström 74 Hammarby IF
Ivar Moisander 00 Huddinge AIS
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 15.20
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Johannes Nilsson 98 Västerås FK
Henrik Arnerdal 74 Ösmo Nynäs FK 11.13
 
P19 Häck 60m 1
Staffan Risberg 99 Turebergs FK 8.26 8.27
 
P19 Kula 3
Sebastian Löschner 00 Huddinge AIS
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 18.08
Lukas Björninger 00 Turebergs FK
 
P17 60m 40
Eric Deilert 02 Boo IF
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Moi Wirunpan 01 Gefle IF
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 7,58
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Filip Söderberg 01 Hammarby IF
Gabriel Larsson Stewart 01 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Maximiliano Díaz Araya 01 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Noah Ander 01 Hammarby IF
Paul Förnestig 01 Hammarby IF 7,13
Love Ljungqvist 02 Hellas FK
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK 7,32 7,32
Anton Runemar 02 Täby IS
Elias Lindahl 01 Täby IS
Fred Österblom 02 Täby IS 7,59
Ludvig All 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS 7,70
Zion Eriksson 02 Täby IS 7.13 7.13
Rasmus Skoglund 02 Upsala IF 7,48
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK 7.30 7.30
Joel Angerth 02 Visby IF Gute FIK
Noel Montelin 01 Visby IF Gute FIK
Theo Lindén 02 Visby IF Gute FIK
Rasmus Hugosson 01 KFUM Örebro 7,16
Nathan Douhadana 02 Portugal
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 7.20 7.20
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott 7,30
 
P17 400m 22
Viktor Hedlund 02 Falu IK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
Anton Sjögren 01 Hammarby IF
Filip Söderberg 01 Hammarby IF
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Karl Källman 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 Hässelby SK
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK 53,20 53,20
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK 56,40
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS 54,55
Elias Lindahl 01 Täby IS
Fred Österblom 02 Täby IS
Ludvig All 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
David Mörck 02 Västerås FK
Rasmus Hugosson 01 KFUM Örebro 51,55
Simon Martinsson 01 Österhaninge IF 51,57 51,57
Nathan Douhadana 02 Portugal
 
P17 1500m 13
Oskar Arvidsson 02 Fredrikshofs FI
Samuel Nyström-Ohlin 01 Fredrikshofs FI
Anton Sjögren 01 Hammarby IF
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Karl Källman 02 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4.26,98
Simon Sandkvist 01 IF Triangeln 4.30,24
Alexander Andersson 02 Turebergs FK
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK
Victor Gruber 02 Turebergs FK
August Kallin 02 Västerås FK
 
P17 Häck 60m 7
Viktor Hedlund 02 Falu IK
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Fred Österblom 02 Täby IS 8,91
Ludvig All 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
 
P17 Höjd 7
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
Adam Fogelberg 01 Hammarby IF
Emil Petersson 02 Turebergs FK
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK
 
P17 Stav 6
Harald Gemmel 01 Hammarby IF
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Noah Ander 01 Hammarby IF
Joel Andersson 02 Kvarnsvedens GoIF 3,61 3,61
Melvin Wahlström 01 Motala AIF
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
 
P17 Längd 17
Eric Deilert 02 Boo IF
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Moi Wirunpan 01 Gefle IF
Natthaphon Muanngoen 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 6,09
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Ludvig All 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS 6,09
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Tresteg 6
Leo Thillou Thomasson 02 Spårvägens FK
Ludvig All 02 Täby IS
Lukas Olsson 01 Upsala IF
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK
Theo Lindén 02 Visby IF Gute FIK
 
P17 Kula 8
Viktor Hedlund 02 Falu IK
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Niklas Sjöblom 02 Rånäs 4H
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK
 
P17 Vikt 6
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö
Andreas Henriksson 02 IFK Lund 18,50
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Alfons Haals 02 Västerås FK 15,62 15,62
 
P15 60m 20
Karl Sörensen 03 Boo IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Gustav Hammarsson 03 Gefle IF
Ilyas Rage 03 Gefle IF
Lukas Holm 03 Gefle IF
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 7.58 7.58
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 7,56
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,28
George Maric 03 Täby IS 8.08 8.08
Täby IS 1 03/04 03 Täby IS
 
P15 1000m 7
Jacob Olsson 03 Boo IF
Gustav Hammarsson 03 Gefle IF
Ilyas Rage 03 Gefle IF
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Markus Pihl 03 Täby IS
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF 2.58.48 2.58.48
 
P15 Häck 60m 4
Lukas Holm 03 Gefle IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
David Thid 03 Tyresö FK
 
P15 Höjd 9
Lukas Holm 03 Gefle IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,78
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,84
Markus Pihl 03 Täby IS
 
P15 Stav 5
Felix Nyberg 03 Bromma IF 312
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Johan Jurander 03 Motala AIF
 
P15 Längd 16
Karl Sörensen 03 Boo IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Gustav Hammarsson 03 Gefle IF
Ilyas Rage 03 Gefle IF
Lukas Holm 03 Gefle IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 5.65 5.65
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,85
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
George Maric 03 Täby IS 4.74 4.74
Täby IS 1 03/04 03 Täby IS
 
P15 Kula 8
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 9,33
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 10.93
Teo Paganus 03 Turebergs FK 12,93
Viktor Wall 03 Tyresö FK 14,09
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P15 Vikt 4
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 14,51 14,51
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 15.35
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P14 60m 22
Nils Gähler 04 Bromma IF 8,68
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 8,32
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 8,80
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF 9,48
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 7.98
Winston Marklund 04 Hammarby IF 9.04 9.04
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 8,75 8,75
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 8,00 8,00
Olle Billgren 04 Hellas FK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,69 8,69
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 8,08
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.94 7.94
Jacob Sallander 04 Spårvägens FK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK 7,92
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 8,85
Elias Lindkvist 04 Värmdö IF
Bergvall Alvin 04 IF Åland 8,53
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK 8,91
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 1000m 13
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 3.03,01
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.58,17
William Eckerberg 04 Fredrikshofs FI
Filip Engström 04 Hammarby IF 3.10.00
Nils Holm 04 Hammarby IF 3:26.8
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF 3:10.20 3:10.20
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3.11,42 3.11,42
Fabian Olin 04 Hässelby SK 2.57,95
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Ludvig Jaasund 04 Västerås FK 2.48.00 2.48.00
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2.56,44 2.56,44
 
P14 Häck 60m 6
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 12,68
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 9,46 9,46
Elias Boman 04 Hässelby SK 10,67 10,67
Linus Jonsson 04 Hässelby SK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK 9,29
 
P14 Höjd 16
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Filip Engström 04 Hammarby IF 1.36
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF 1.40
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 1.52
Nils Holm 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF 128 128
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 1,74 1,74
Olle Billgren 04 Hellas FK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,55 1,55
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Ludvig Jaasund 04 Västerås FK
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
 
P14 Stav 6
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF 2.61
Nils Holm 04 Hammarby IF
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 2,72
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Erik Zetterlund 04 KFUM Örebro
Oliver Lindblom 04 Åkersberga SK
 
P14 Längd 18
Adrian Diskay 04 Boo IF
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Nils Gähler 04 Bromma IF 4,36
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF 3,98
Guilhem Fulchiron 04 Hammarby IF 3.69
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 4.91
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 4,23
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3,70 3,43
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 5,82 5,82
Elias Boman 04 Hässelby SK 4,82 4,82
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 5,40
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.15 4.86
Markus Stensiö 04 Mälarhöjdens IK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Bergvall Alvin 04 IF Åland 4,50
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 Kula 12
Adrian Diskay 04 Boo IF
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Nils Gähler 04 Bromma IF 7,60
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 8.95
Mio Bogdon 04 Hammarby IF
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 7,80
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 12,94 12,94
Elias Boman 04 Hässelby SK 10,27 10,27
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 12,02
David Axelsson 04 Upsala IF
 
P14 Vikt 1
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
 
P13 60m 30
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
David Carlson 05 Bromma IF 8.70 8.70
Filip Ekström 05 Bromma IF
Holger Ehrström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Sadek 05 Gefle IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9.91
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 9.31
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS 8.78
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 8.77
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 8.84
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Petter Einarsson 05 Mälarhöjdens IK
Adrian Holma 05 Täby IS
Erik Norlén 05 Täby IS 9,00
Viktor Anheim 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 9.43
Elliot Räftegård 05 Värmdö IF
Martin Våglund 05 Värmdö IF 9,54
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 9,26 9,26
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
 
P13 600m 12
Vidar Mörk 05 Boo IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF 1.54.65
Holger Ehrström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 1.46,80
Victor Törnström 05 Danderyds SK 1.42,95
Elias Sadek 05 Gefle IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF 1,58
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 1.57.65
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Erik Norlén 05 Täby IS 1.50,00
Yannick Buchli 05 Täby IS 1.56
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 1.56,42 1.56,42
 
P13 Häck 60m 15
David Carlson 05 Bromma IF 10.04 10.04
Holger Ehrström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10,41
Victor Törnström 05 Danderyds SK 10,14
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF 12,75
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 11.36
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 11.71
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 11.15
Joel Enander 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 11.79
Martin Våglund 05 Värmdö IF 13,41
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P13 Höjd 19
David Carlson 05 Bromma IF 1.35 1.35
Filip Ekström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 118
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Adrian Holma 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS 1.10
Elliot Räftegård 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
 
P13 Stav 19
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 1.28
Elias Kapell 06 Hammarby IF 2,17
Filip Herre 06 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF 1.90 1.90
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Adrian Holma 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,02
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
 
P13 Längd 25
David Carlson 05 Bromma IF 4.58 4.58
Filip Ekström 05 Bromma IF
Holger Ehrström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Sadek 05 Gefle IF
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Petter Einarsson 05 Mälarhöjdens IK
Yannick Buchli 05 Täby IS 4.22
Martin Våglund 05 Värmdö IF 3,91
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Nikolaj Jakshöj 05 Väsby IK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
Oskar Lambertz 05 Åkersberga SK
 
P13 Kula 20
David Carlson 05 Bromma IF 8.52 8.52
Filip Ekström 05 Bromma IF
Holger Ehrström 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 6.00
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Hampus Forster 05 Hammarby IF
Love Arvidsson 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF 7.60 7.60
David Lundqvist 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Adrian Holma 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
Viktor Anheim 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Martin Våglund 05 Värmdö IF 6,66
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 60m 31
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 9,38
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,49
Filip Herre 06 Hammarby IF 8,80
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Joel Holmberg 06 Hammarby IF
Liam Koops 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 8,68 8,68
William Loqvist 06 Hammarby IF 8,61
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Filip Winström 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK 9,26
Axel Falk 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 9,00 9,00
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 8,99
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
August Humeur 06 Spårvägens FK
Fred Mörch 06 Spårvägens FK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 9.20 9.20
Sam Neumuller Pooyan 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK 9,02 9,02
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,58 8,58
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK
Max Österberg 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 9.04
Sigge Bergentz 06 Thorengruppen TFC 8,37 8,37
 
P12 600m 14
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 2,14
Filip Herre 06 Hammarby IF
Neo Hall 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Filip Winström 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1.51 1.51
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 1,46
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Fred Mörch 06 Spårvägens FK
James Singh 06 Turebergs FK 2:05
John Bäck 06 Turebergs FK 1.47,52 1.47,52
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 1,53
 
P12 Häck 60m 16
Alfred Berglind 06 Hammarby IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 10,84
Filip Herre 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK 10,57 10,57
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P12 Höjd 17
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 1,15
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,38
Filip Herre 06 Hammarby IF 1,24
Neo Hall 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 1,30 130
William Loqvist 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Joar Olsson 06 Hanvikens SK
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 133 130
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Charlie Wahlström 06 Spårvägens FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 1,49
 
P12 Tresteg 18
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 9,28
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,72
Filip Herre 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Liam Koops 06 Hammarby IF
Lukas Djurstedt 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
August Humeur 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK 10,16 10,16
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF
 
P12 Kula 10
Alfred Berglind 06 Hammarby IF 6,24
Filip Herre 06 Hammarby IF 6,55
Henrik Avebäck 06 Hammarby IF
Joel Holmberg 06 Hammarby IF
Liam Koops 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 6,77 6,77
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Sam Neumuller Pooyan 06 Spårvägens FK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
 
K 60m 20
Lena Axelson 72 Bromma IF 8.23
Hannah Hellbom 00 Falu IK
Maja Swang 98 Gefle IF
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Charlotte Andersson 00 Hammarby IF
Freja Avebäck 95 Hammarby IF
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Alva Von Gerber 00 Huddinge AIS
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Hanna Adriansson Nordberg 92 IFK Lidingö 7,60 7,63
Maria Södergren 98 Täby IS 8,00
Sofia Lindh 98 Upsala IF
Maja Almgren 98 Visby IF Gute FIK
Alina Lindqvist 95 Väsby IK 7,98
Daniela Karlsson 96 Västerås FK
Amanda Jansson 96 Örbyhus IF 8.05 8.10
Caroline Jansson 94 Örbyhus IF 8.21
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro
Ebba Koskinen 00 IF Åland 8,29
 
K 200m 32
Lena Axelson 72 Bromma IF 27.21
Emilia Merkell 02 Gefle IF
Emma Nilsson 03 Gefle IF
Maja Söderlund 01 Gefle IF
Nadina Hasanovic 03 Gefle IF
Vilma Rydh 03 Gefle IF
Alice Viidas 04 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF 27,32
Josephine Rezene Hjalmarsson 00 Hellas FK 28.03
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Sofia Johnsson 94 Hässelby SK 24.88
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26,78
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK 25,87
Ida Winther 01 Turebergs FK 26,85
Caroline Kihlblom 94 Täby IS 25,07
Emilia Larson 01 Täby IS
Fanny Karlsson 04 Täby IS 27,84
Linnea Frobe 98 Täby IS 24,88
Lovisa Glavare Karlsson 99 Täby IS 27,09
Lovisa Linde 98 Täby IS 25,49
Maria Södergren 98 Täby IS 9,15
Nora Lindahl 04 Täby IS 26,98
Sofia Hultgren 97 Täby IS 25,79
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 27.77 27.77
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF 27,45 28,13
Adina Renlund 01 IF Åland 23,01
Ebba Koskinen 00 IF Åland 27,09
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland 29,00
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 26,17
 
K 400m 9
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Jenny Wingqvist 97 Hässelby SK 59,42
Isabelle Eriksson 86 IFK Lidingö 57.54 58.00
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK 57,66 58,44
Susannah Persson 00 Spårvägens FK
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
Ida Holm 93 Täby IS 58,35
Sofia Hultgren 97 Täby IS 57,75
Maria Söderlund 99 IF Åland 60,80
 
K 800m 18
Elin Ekengren 02 Eskilstuna FI
Johanna Mickels 02 Eskilstuna FI
Malin Dahlbäck 99 Eskilstuna FI
Emma Bodin 02 Gefle IF
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.23,28
Micaela Jungelin 01 Hammarby IF 2:28.23 2:28.23
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 5.15
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 2.17,98
Jessica Borg 98 Huddinge AIS 2.25,90
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Linn Alness Borg 00 IFK Lidingö
Emelie Eriksson 00 Stora Skedvi IK 2,32,00
Linda Nyblom 00 Turebergs FK 2,22,68
Greta Graziani 94 Täby IS 2,10.52
Maria Söderlund 99 IF Åland 2.19,12
Amanda Bladh 01 AIK Friidrott
Rakel Rune 01 AIK Friidrott
Fredrika Karlsson 86 LK Roslagen 2.21.61
 
K 1500m 8
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.59,22
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF 5.15
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 4.45,25
Jessica Borg 98 Huddinge AIS 4.54,39
Emelie Eriksson 00 Stora Skedvi IK 5,01,41 5,02,39
Eleonora Olsmats 99 Turebergs FK 4.52.93
Susannah Reid 95 Upsala IF 4,37.7
Betti Lukic 74 Västerås FK
 
K 3000m 7
Irma Östervall 99 Fredrikshofs FI
Camilla Elofsson 83 Huddinge AIS 10:20:00 10:20:00
Kerstin Axelsson 96 Hässelby SK
Anna Jonsson 86 FK Studenterna 10.24.35 10.24.35
Weronika Brzuchalska 93 FK Studenterna 11:47
Eleonora Olsmats 99 Turebergs FK 10.09.47
Amanda Nekby 92 Runacademy IF
 
K Häck 60m 6
Veronika Nordin 97 Gefle IF
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
Alva Von Gerber 00 Huddinge AIS
Åsa Thorén 72 Spårvägens FK 8,58
Maria Södergren 98 Täby IS 9,15
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro
 
K Höjd 3
Linda Skantze 95 IFK Lidingö 176
Madeleine Serenhov 91 IFK Lidingö 1,75
Amanda Juvas 99 Täby IS
 
K Stav 4
Elena Mitchell 98 Hammarby IF 3.10
Sophia Omar 87 IFK Lidingö
Jenny Rosén 72 Nyköpings BIS 3,01 3,01
Tilde Tofft 00 Spårvägens FK
 
K Längd 8
Hannah Hellbom 00 Falu IK
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Victoria Almerén Hansson 99 Hammarby IF
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS 5,57
Alice Eriksson 96 IFK Lidingö 5,54
Emelie Eklund 00 Täby IS
Alina Lindqvist 95 Väsby IK
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro
 
K Tresteg 5
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Veronika Nordin 97 Gefle IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Alice Eriksson 96 IFK Lidingö 12,34
Emelie Eklund 00 Täby IS
 
K Kula 3
Julia Axtelius 00 Enköpings AI
Rosanna Cianelli 99 Hammarby IF
Nina Björkman 98 Västerås FK
 
K Vikt 6
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF
Caroline Wallin 94 Huddinge AIS
Jonna Geiryd 00 Huddinge AIS
Sara Forssell 00 Motala AIF
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK
Nina Björkman 98 Västerås FK
 
F17 60m 25
Tyra Johansson 02 Bålsta IK 8.30 8.30
Emelina Cindric 01 Gefle IF 8.17
Emilia Merkell 02 Gefle IF
Fannie Pousette 01 Gefle IF
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 8,01
Draina Kintu 02 Hellas FK 8,15 7,93
Malika Ernström 02 Hellas FK
Ella Hagman 02 Huddinge AIS 7,91 7,91
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 8.25
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS 7,87 7,87
Shila Fathli 01 Hässelby SK 8.10 8.10
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Andrea Müllner 01 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Ida Winther 01 Turebergs FK 8,16
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Leticia Buchli 02 Täby IS 8,18
Adina Renlund 01 IF Åland 8,22
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott 8,26
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 400m 8
Emma Bodin 02 Gefle IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF 62.00
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 59,98
Emelie From Hoppeler 02 Mälarhöjdens IK
Tyra Landin 02 Västerås FK 61.89 61.89
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 1500m 8
Johanna Mickels 02 Eskilstuna FI
Micaela Jungelin 01 Hammarby IF 5:15.52 5:15.52
Alma Holmberg 02 IFK Lidingö
Julia Arnhult 01 IFK Lidingö 4:52.25
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 5.21.00
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK
Tilda Eriksson 02 Västerås FK
Astou Sene 02 Tullinge FF 5.26 5.26
 
F17 Häck 60m 5
Cornelia Böhnke 01 Huddinge AIS
Ella Hagman 02 Huddinge AIS
Shila Fathli 01 Hässelby SK 9.08 9.08
Leticia Buchli 02 Täby IS 9,18
Tyra Landin 02 Västerås FK 9.40 9.40
 
F17 Höjd 5
Emma Bodin 02 Gefle IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF 1,76 1,70
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Elin Träff 01 Åkersberga SK 1,54 1,52
 
F17 Stav 4
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04 3.83 3.83
Maria Lindholm 01 Linköpings GIF 3,66 3,66
Lova Thunholm 02 Spårvägens FK
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,81
 
F17 Längd 22
Hanna Askling 02 Bromma IF
Emelina Cindric 01 Gefle IF
Emilia Merkell 02 Gefle IF
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Nathalie Olsson 01 Hammarby IF
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5,46 5,34
Draina Kintu 02 Hellas FK 5,54 4,94
Elisabeth Getahun 01 Hellas FK
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Ella Enander 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS 5.13
Elin Träff 01 Åkersberga SK 5,16
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott 5,57
 
F17 Tresteg 11
Tyra Johansson 02 Bålsta IK 10.26 10.26
Emma Bodin 02 Gefle IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 11,25 11,25
Cornelia Böhnke 01 Huddinge AIS
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Lisa Ekenberg 01 Spårvägens FK
Smilla Örling 01 Spårvägens FK
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 11.59
 
F17 Kula 7
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Sofia Boman 02 Hässelby SK 8,58
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Anna Östergren 02 Visby IF Gute FIK
Wilma Wilkman 02 Ösmo Nynäs FK
 
F17 Vikt 9
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Sofia Boman 02 Hässelby SK 14,75
Hannah Hilding 02 Tyresö FK
Hannah Luxemburg 02 Täby IS
Isabella Andersson 01 Vallentuna FK
Anna Götberg 01 Västerås FK
Ida Arnerdal 02 Ösmo Nynäs FK
Wilma Wilkman 02 Ösmo Nynäs FK
 
F15 60m 38
Clara Björnum 03 Bromma IF 8.77
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Elin Dahlhjelm 03 Gefle IF
Emma Nilsson 03 Gefle IF
Nadina Hasanovic 03 Gefle IF
Vilma Rydh 03 Gefle IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 9.66
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF 8,37
Beata Edelholm 03 Hammarby IF 8,39 8,39
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF 8,73
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,98 8,98
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Amanda Johansson 03 Huddinge AIS
Ida Silverstam 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Mathilda Holmgren 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Dora Humeur 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,24 8,43
Hedda Folkhage 03 Turebergs FK 8.60 8.60
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 8,75
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Safiatou Njie 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7,89
Alva Söderlind 03 Täby IS 8.97
Kristina Dahlström 03 Täby IS 8,47
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Claudia Von Wetter- Rosenthal 03 IF Åland 9,01
Ellen Mattsson 03 IF Åland 8,52
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland 8,38
Malva Karlsson 03 IF Åland 9,49
 
F15 1000m 13
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF 3,12,98 3,14,39
Frida Hafström 03 Fredrikshofs FI 03:08,30
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 3.23,81
Clara Lidén 03 Hammarby IF 3.24.78
Elise Hejdenberg 03 Huddinge AIS
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 3.25.00
Liv Berglöf 03 IFK Lidingö 3:15 3:20
Thyra Arnhult 03 IFK Lidingö
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö 3.09,91 3.09,91
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Izabella Lukic 03 Västerås FK 3.29.67
 
F15 Häck 60m 15
Saga Odda 03 Boo IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 11.89
Beata Edelholm 03 Hammarby IF 9,38 9,38
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9,42 9,42
Frida Hjorth 03 Säters IF
Hedda Folkhage 03 Turebergs FK 9.95 9.95
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK 10,10
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 8,89
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Alva Eriksson 03 Vallentuna FK
 
F15 Höjd 15
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Emma Nilsson 03 Gefle IF
Nadina Hasanovic 03 Gefle IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Linn Harryson 03 Hammarby IF 1,53
Alice Lind 03 Hanvikens SK 1,32 1,32
Amanda Johansson 03 Huddinge AIS
Rebecca Östergren 03 Huddinge AIS
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 1.41
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Alva Söderlind 03 Täby IS 1.35
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Elvira Jonsson 03 Västerås FK
 
F15 Stav 10
Clara Björnum 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Nadina Hasanovic 03 Gefle IF
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.74
 
F15 Längd 32
Clara Björnum 03 Bromma IF 4.45
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Caitlin Rorabaugh 03 Gefle IF
Elin Dahlhjelm 03 Gefle IF
Nadina Hasanovic 03 Gefle IF
Vilma Rydh 03 Gefle IF
Alicia Löwhagen 03 Hammarby IF
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hammarby IF
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS
Ida Absér 03 Huddinge AIS
Juliana Andersson 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK 4.79
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Frida Hjorth 03 Säters IF
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 4,37
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Safiatou Njie 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,38
Alva Söderlind 03 Täby IS 3.98
Elin Abrahamsson 03 Upsala IF
Elsa Eriksson 03 Upsala IF
Alva Eriksson 03 Vallentuna FK
Malva Karlsson 03 IF Åland
 
F15 Kula 19
Emilia Johansson Ijska 03 Bromma IF
Josefine Ljungfeldt 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Caitlin Rorabaugh 03 Gefle IF
Elin Dahlhjelm 03 Gefle IF
Nadina Hasanovic 03 Gefle IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF 8,97
Alice Lind 03 Hanvikens SK 10,25 10,25
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 8,24
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Johanna Björkqvist 03 Turebergs FK
Molly Skugge 03 Turebergs FK
Alva Söderlind 03 Täby IS 6,5
 
F15 Vikt 12
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF 10,68
Alice Lind 03 Hanvikens SK 9,29
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 6,72
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Johanna Björkqvist 03 Turebergs FK
Molly Skugge 03 Turebergs FK 13.05 13.05
Paola Palmblad Söderhielm 03 Täby IS
Isabella Wiklund 03 Västerås FK 14,78 14,78
 
F14 60m 46
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Ella Tylestedt 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Sydney Tunér 04 Boo IF
Jill Fredell 04 Bromma IF
Louise Eliasson 04 Bromma IF 8,88 8,88
Vega Persson 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 8,54 8,54
Alva Enblad 04 Hammarby IF 9,29
Bairavi Nallanathan 04 Hammarby IF 8,89
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF 9,61
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 8,77
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Saga Harmon 04 Hammarby IF 9.17
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 8,83 8,83
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,46 8,46
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 9,08 9,08
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,33 8,33
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,60 8,60
Edda Chin Nygårds 04 IF Linnéa
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa 8,38
Anna Hansson 04 Spårvägens FK
Ella Henriksson 04 Spårvägens FK
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK 8.72
Rebecca Eriksson 04 Spårvägens FK
Sofia Köllerström 04 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 8,36
Nicole Nyberg 04 Täby IS 8,27 8,27
Nora Lindahl 04 Täby IS 8,29
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 8,38 8,38
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 8,53
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 9.4
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Ida Österberg 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8.26 8.26
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 8,18 8,18
Celina Holmberg 04 IF Åland 8,60
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Engla Liewendahl 04 IF Åland 8,32
Ronja Eklund 04 IF Åland
Josefin Bladh 04 AIK Friidrott 9,16
 
F14 1000m 15
Louise Eliasson 04 Bromma IF 3.10,83 3.10,83
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3.13,23 3.13,23
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 3.50,63 3.50,63
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 3.32,52 3.32,52
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 3.27,47
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott 3.10,35 3.15,01
Jasmine Gyllenhammar 04 Täby IS
Lia Cederberg 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK 3.21,58
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Ida Österberg 04 Värmdö IF 3.14
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 3:25.33 3:25.33
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Lisa Laaksonen 04 IF Åland 2,55
Ronja Eklund 04 IF Åland
 
F14 Häck 60m 18
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Alice Viidas 04 Hammarby IF
Alma Robling 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,34 10,34
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 10,25 10,25
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 11,10 11,10
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 10,52 10,52
Anna Hansson 04 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Nicole Nyberg 04 Täby IS 9,10 9,10
Nora Lindahl 04 Täby IS 9,62
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9,50
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 9.84 9.84
 
F14 Höjd 23
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF 1,47
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 1,43 1,43
Alice Viidas 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF 1,22
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1,36
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 1,47 1,47
Ella Bennett 04 Hanvikens SK 1,44 1,44
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 1,38 1,38
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 1,34 1,34
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 1,25 1,25
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1,38 1,38
Linda Edberg 04 Turebergs FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 1,45 1,45
Emma Häggblom 04 Upsala IF 1,48 1,46
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK 1,42
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 135
Celina Holmberg 04 IF Åland
 
F14 Stav 6
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 2,50 2,50
Emelie Aulin 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2,15
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
 
F14 Längd 33
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Sydney Tunér 04 Boo IF
Jill Fredell 04 Bromma IF
Vega Persson 04 Bromma IF
Alma Robling 04 Hammarby IF
Bairavi Nallanathan 04 Hammarby IF
Elisabeth Larsson 04 Hammarby IF
Emelie Aulin 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF 3,63
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 4,55
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 4,70
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 4,31 4,31
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 4,56 4,56
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 4,16 4,16
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 4,22 4,22
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 4,18 4,18
Saga Hermundstad 04 IF Linnéa 4,93
Isabelle Gustafson 04 Spårvägens FK 4.82
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Fanny Karlsson 04 Täby IS 5,18
Nora Lindahl 04 Täby IS
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK 4,40
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 398
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4.85 4.85
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Engla Liewendahl 04 IF Åland
 
F14 Kula 20
Tilde Söderlund 04 Alunda SK
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Jill Fredell 04 Bromma IF
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF 6,79
Frida Krantz 04 Hammarby IF 10,32
Lana Lackanovic 04 Hammarby IF
Saga Harmon 04 Hammarby IF 6.39
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 9,06 9,06
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 10,05 10,05
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 7,24 7,24
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,56 8,56
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lovisa Eklund 04 Vallentuna FK
Emilia Hellgren 04 Visby IF Gute FIK
Malva Stenlund 04 Visby IF Gute FIK 970
 
F14 Vikt 5
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Linnéa Hilding 04 Tyresö FK
 
F13 60m 45
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF 9,28
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 9:10
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 9.38
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9,43
Julia Wheeler 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,00
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Thea Zäll Boholm 05 Hammarby IF 9,85
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 8.24
Ebba Lauri 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 8.66
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 8.56
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 8.36
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 8,73
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8,46
Hjördis Bäckman 05 IF Linnéa 8.67 8.67
Mellanie Neudinger Nellmer 05 IF Linnéa 8.78 8.78
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8,81
Fanny Öhr 05 Turebergs FK
Meilina Lidström 05 Turebergs FK 9.03
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9.36
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:46 9:46
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Hilda Östergren 05 Visby IF Gute FIK 9,30
Astrid Arvidsson 05 Värmdö IF
Emma Forsell 05 Österhaninge IF 9,06 9,06
Keila Höglund 05 Österhaninge IF 9,14 9,14
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF 9,52 9,52
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 9,08
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 9.30
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 9,01
 
F13 600m 22
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 1.56.20 1.56.20
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 2,04,13
Linnea Blidborg S