Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Raka Spåret
Antal starter / Total entries: 93 Printed: 2018-01-19 08:09
Antal individer / Total persons: 74
 
M 60m 9
Eric Deilert 02 SWE Boo IF
Jean-Christian Zirignon 95 SWE Hammarby IF 6,86
KidusYohannes Getahun 98 SWE Hammarby IF
Sebastian Landström 94 SWE Hammarby IF
Albin Boestad 97 SWE IFK Lidingö
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
Eric Hallquist 96 SWE Östersunds GIF Friidrott
Bill Porter 90 GIB Gibraltar 6.96 6.96
 
M 200m 4
Sebastian Svedhammer 88 SWE Spårvägens FK 25,00
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 24,52
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 23,12
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
 
M 400m 3
Sebastian Svedhammer 88 SWE Spårvägens FK 56,00
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK
Dimitrios Boumis 99 GRE Grekland 50,42
 
M 800m 6
Berhe Kidane 99 SWE Eskilstuna FI 1.52,94
Ludvig Hillenfjärd 97 SWE Huddinge AIS 1,58
Johan Eriksson 88 SWE Turebergs FK 1:50.76
Robin Johansson 94 SWE Turebergs FK 1.55,1
Faustin Mugabo 00 SWE Väsby IK 2:05.34
Robin Johansson 94 SWE Ärla IF 1,55.1
 
M 1500m 8
Anton Axelsson 01 SWE Hässelby SK 4.01,19
Alexander Holmblad 94 SWE Spårvägens FK
Daniel Gleimar 92 SWE Spårvägens FK
Estifanos Faid 92 SWE Spårvägens FK pace
Gustaf Nordling 97 SWE Spårvägens FK
Johan Walldén 87 SWE Spårvägens FK
Wille Levay 96 SWE Spårvägens FK
Amine Zahaf 97 MOR Marocko 3.43,64
 
M 3000m 8
Emil Magnell-Millan 01 SWE Eskilstuna FI 8.35,00 8.35,00
Daniel Antonsson 93 SWE IFK Lidingö 8:53
Erik Lagerlöf 97 SWE IFK Lidingö 8.33
Archie Casteel 96 SWE Spårvägens FK
Estifanos Faid 92 SWE Spårvägens FK pace
Mohammad Reza 92 SWE Spårvägens FK
Wille Levay 96 SWE Spårvägens FK
Robin Pino 82 SWE Uppsala LK 9.20,00 9.20,00
 
M Häck 60m 1
David Adrian 98 SWE Huddinge AIS 10,00
 
M Höjd 2
Carl Windmar 00 SWE Spårvägens FK 1,90
Otto Brinkman 97 SWE Spårvägens FK 2,15 2,09
 
M Stav 4
Oscar Janson 75 SWE Ullevi FK 587
Dennis Bergetoft 92 SWE KFUM Örebro 5,03
Rasmus Carlsson 88 SWE KFUM Örebro 5,22
Tom Johansson 99 SWE KFUM Örebro 4,80
 
M Längd 4
Felix Prins 00 SWE Hammarby IF
David Adrian 98 SWE Huddinge AIS 6,40
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Albin Boestad 97 SWE IFK Lidingö
 
M Tresteg 2
Jacob Tysén Holmberg 00 SWE Hässelby SK
Eric Hallquist 96 SWE Östersunds GIF Friidrott
 
M Kula 4
Jesper Arbinge 97 SWE Huddinge AIS
Wictor Petersson 98 SWE Malmö AI
Mesud Pezer 94 BIH Bosnien och Hercegovina 21.40
Arttu Kangas 93 FIN Kankaanpään seudun Leisku 20.30
 
M Vikt 0
 
P19 Häck 60m 1
Mikael Lundkvist 00 SWE Huddinge AIS
 
P19 Kula 0
 
P19 Vikt 0
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Längd 2
Eric Deilert 02 SWE Boo IF
Sebastian Isakson 02 SWE Täby IS
 
P17 Kula 0
 
P17 Vikt 0
 
K 60m 6
Freja Avebäck 95 SWE Hammarby IF
Josefine Sandelius 94 SWE Hammarby IF ej anmäl
Klara Rådbo 01 SWE Hammarby IF
Izabella Ripsweden 00 SWE Huddinge AIS
Victoria Davidsson 02 SWE Tyresö FK
Artemis Melina Anastasiou 00 GRE Grekland 7,70
 
K 200m 0
 
K 400m 6
Elwira Ripsweden 02 SWE Huddinge AIS
Viktoria Voskressenskaia 96 SWE Tjalve IF Norrköping 60,82
Linda Nyblom 00 SWE Turebergs FK 61.22
Maja Sund 01 SWE Turebergs FK
Artemis Melina Anastasiou 00 GRE Grekland 56,04
Ioanna Panopoulou 01 GRE Grekland 58,16
 
K 800m 2
Linda Nyblom 00 SWE Turebergs FK 2,22,68
Ioanna Panopoulou 01 GRE Grekland 2.16,39
 
K 1500m 5
Olivia Weslien 97 SWE IF Göta Karlstad 4.34
Frida Aspnäs 87 SWE Spårvägens FK
Lisa Öhberg 88 SWE Spårvägens FK
Dace Landström 83 SWE Vallentuna FK
Christina Panopoulou 01 GRE Grekland 4.50,17
 
K Häck 60m 2
Josefine Sandelius 94 SWE Hammarby IF
Åsa Thorén 72 SWE Spårvägens FK 8,58
 
K Höjd 3
Klara Rådbo 01 SWE Hammarby IF
Linda Skantze 95 SWE IFK Lidingö 176
Madeleine Serenhov 91 SWE IFK Lidingö 1.75
 
K Stav 0
 
K Längd 2
Erica Jarder 86 SWE Spårvägens FK 6,71
Sanna Nygård 88 FIN Vasa IS
 
K Tresteg 3
Lisa Ekenberg 01 SWE Spårvägens FK
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK 11.35
Lina Näslund 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
 
K Kula 3
Amanda Malmehed 98 SWE IF Göta Karlstad 15,24
Maria Nilsson 95 SWE IK Orient 14.73
Fanny Roos 95 SWE Athletics 24Seven SK 18.21
 
K Vikt 0
 
F19 Häck 60m 0
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Längd 1
Victoria Davidsson 02 SWE Tyresö FK
 
F17 Kula 2
Klara Rådbo 01 SWE Hammarby IF
Victoria Davidsson 02 SWE Tyresö FK
 
F17 Vikt 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248