Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 12-17 år, Stockholm
Antal starter / Total entries: 139 Printed: 2018-01-19 08:11
Antal individer / Total persons: 42
 
P17 60m 0
 
P17 400m 1
Karl Källman 02 Hässelby SK
 
P17 1500m 4
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Karl Källman 02 Hässelby SK
Samuel Bergman 02 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Vikt 0
 
P15 60m 4
Elias Lind 03 Hässelby SK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK 7,70
Niklas Wall 03 Tyresö FK 7,59
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,28
 
P15 200m 3
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 24,52
Viktor Wall 03 Tyresö FK 23,12
 
P15 1000m 2
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
 
P15 Häck 60m 1
Elias Lind 03 Hässelby SK
 
P15 Höjd 3
Elias Lind 03 Hässelby SK 1.66
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,78
Viktor Wall 03 Tyresö FK 1,84
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 4
Elias Lind 03 Hässelby SK
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 5,69
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
 
P15 Tresteg 2
Elias Lind 03 Hässelby SK 12.31
Niklas Wall 03 Tyresö FK 11,55
 
P15 Kula 4
Elias Lind 03 Hässelby SK
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 10.93
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 13,38
 
P15 Vikt 1
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK 15.35
 
P14 60m 1
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.94
 
P14 200m 1
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 27.14
 
P14 1000m 1
Fabian Olin 04 Hässelby SK
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 1
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 5.15
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 0
 
P14 Vikt 0
 
P13 60m 4
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Axel Lekander 05 Turebergs FK 9,01
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 8.18
 
P13 200m 2
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 800m 0
 
P13 Häck 60m 2
Albin Edgert 05 Täby IS 10.44
Joel Enander 05 Täby IS 9.61
 
P13 Höjd 5
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Axel Lekander 05 Turebergs FK 1,39
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Stav 3
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Längd 2
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Tresteg 3
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Axel Lekander 05 Turebergs FK 7,77
Joel Enander 05 Täby IS
 
P13 Kula 3
Kadel Sylla 05 Hammarby IF
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
 
P12 60m 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10.13
 
P12 200m 0
 
P12 600m 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2:06.34
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Tresteg 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK
 
P12 Kula 1
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 6.57
 
F17 60m 2
Malika Ernström 02 Hellas FK
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 400m 1
Malika Ernström 02 Hellas FK
 
F17 1500m 1
Ida Blom 02 Hässelby SK
 
F17 Häck 60m 1
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 1
Ella Enander 02 Täby IS
 
F17 Vikt 0
 
F15 60m 1
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF 8,73
 
F15 200m 1
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
 
F15 1000m 3
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
 
F15 Häck 60m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 2
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Kathleen Larsson 03 Hammarby IF
 
F15 Tresteg 1
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
 
F15 Kula 2
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
 
F15 Vikt 1
Olivia Riddle 03 Hammarby IF
 
F14 60m 0
 
F14 200m 0
 
F14 1000m 2
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 0
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 0
 
F14 Tresteg 0
 
F14 Kula 0
 
F14 Vikt 0
 
F13 60m 8
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9,45
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,93
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9:46
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 200m 9
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 29,75
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 30,75
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 31,66
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 800m 6
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 2,40,48
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 2.46.44
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 Häck 60m 5
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 11,51
 
F13 Höjd 6
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1,34
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 1,31
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,32
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Stav 3
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Längd 9
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4,18
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4,40
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,81
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 4,13
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F13 Tresteg 5
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 9,08
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Kula 6
Sofia Eskilsson 05 Hammarby IF
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8,04
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,13
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F12 60m 0
 
F12 200m 1
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.80
 
F12 600m 0
 
F12 Häck 60m 0
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 0
 
F12 Tresteg 0
 
F12 Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248