Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 193 Printed: 2018-02-19 10:57
Antal individer / Total persons: 68
 
P14 60m 1
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 800m 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 1
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 Stav 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 2
Vidar Mörk 05 Boo IF
Albin Haner 05 Hellas FK
 
P13 80m 1
Vidar Mörk 05 Boo IF
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Albin Haner 05 Hellas FK
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 2
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8.69
 
P12 600m 0
 
P12 Höjd 2
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1.52
 
P12 Längd 2
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
 
P12 Kula 1
Philip Strede 06 Sundbybergs IK 5,72
 
P11 60m 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,17
 
P11 600m 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 2,01.42
 
P11 Höjd 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,32
 
P11 Längd 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 4,11
 
P11 Kula 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 8,09
 
P10 60m 5
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 400m 4
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 Höjd 5
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 Längd 4
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P10 Kula 4
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
 
P9 60m 8
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Elis Björk 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 10,82
Victor Järås 09 Värmdö IF
 
P9 400m 6
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Olle Zachrisson 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 1.17
Sean Dovander 09 Turebergs FK 1,24.82
 
P9 Höjd 4
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Elis Björk 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 0,95
 
P9 Längd 6
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Olle Zachrisson 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 3.05
Victor Järås 09 Värmdö IF
 
P9 Kula 1
Sean Dovander 09 Turebergs FK 4,00
 
P8 60m 10
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 10.36
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Martin Norlin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Love Lindberg 10 Turebergs FK 10:76
 
P8 Längd 10
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 3.11
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Martin Norlin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Love Lindberg 10 Turebergs FK 2,78
 
P7 60m 0
 
F14 60m 0
 
F14 800m 0
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 1
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1.50
 
F14 Stav 0
 
F14 Tresteg 0
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 3
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 800m 1
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Häck 60m 2
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Höjd 2
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Stav 1
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Längd 3
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Tresteg 1
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Kula 1
Cornelia Cernjul 05 Hanvikens SK
 
F12 60m 1
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
 
F12 600m 1
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.2
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 1
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
 
F12 Kula 0
 
F11 60m 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8:95
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9,25
Ella Johansson 07 Trosa Vagnhärad SK
 
F11 600m 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 2:03
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 2,04,50
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.51.46
 
F11 Höjd 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1,32
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1,18
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1,29
 
F11 Längd 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,40
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4,32
Ella Johansson 07 Trosa Vagnhärad SK
 
F11 Kula 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 7,6
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7,26
 
F10 60m 7
My Lindberg 08 Hellas FK 9,34
Stina Haner 08 Hellas FK
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 77.76
Tove Bergquist 08 Trosa Vagnhärad SK
 
F10 400m 4
Stina Haner 08 Hellas FK
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
 
F10 Höjd 4
My Lindberg 08 Hellas FK 1,20
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
 
F10 Längd 5
My Lindberg 08 Hellas FK 3,68
Stina Haner 08 Hellas FK
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 2.40
Tove Bergquist 08 Trosa Vagnhärad SK
 
F10 Kula 2
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
 
F9 60m 6
Stella Klein 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 9.63
 
F9 400m 6
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Rebecka Lindblad 09 Hellas FK
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 87.00
 
F9 Höjd 4
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Molly Envall 09 Turebergs FK -
 
F9 Längd 7
Stella Klein 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Rebecka Lindblad 09 Hellas FK
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 3.42
 
F9 Kula 4
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
 
F8 60m 10
Alba Jergmar 10 Boo IF 10:46
Alma Lugnfors 10 Hellas FK
Anna Trulsson 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ellinor Östberg 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Naomi Carlson 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Josephine Skruvfors 10 IFK Lidingö
 
F8 Längd 11
Alba Jergmar 10 Boo IF 2,81
Lilja Mörk 10 Boo IF
Alma Lugnfors 10 Hellas FK
Anna Trulsson 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ellinor Östberg 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Naomi Carlson 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Josephine Skruvfors 10 IFK Lidingö
 
F7 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248