Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 2172 Printed: 2018-08-15 11:36
Antal individer / Total persons: 739
 
P14 60m 17
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 7.96
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 8.26
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 7.98
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 8,46
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Lukas Rudheim Nordh 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,69
Tim Engqvist 04 IFK Tumba 8.33
Elias Lindkvist 04 Värmdö IF
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 800m 8
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.29,98
Marlon Tollefors 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.23,42
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Häck 60m 8
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba 10.05
Conor Hogan 04 Turebergs FK
 
P14 Höjd 11
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK 1,48
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,55
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
Walter Thornberg 04 AIK Friidrott
 
P14 Stav 6
Anton Birkoff 04 Huddinge AIS
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
 
P14 Tresteg 7
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 10,67
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P14 Kula 8
David Höglund 04 Huddinge AIS
Dennis Varonen 04 Huddinge AIS
Hugo Andersson 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 10,27
Rufus Arvén 04 AIK Friidrott
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P13 60m 21
Vidar Mörk 05 Boo IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 8.32
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 9.97
Albin Haner 05 Hellas FK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK 8.93
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 8.75
August Calles 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF 9,38
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 9,26
 
P13 800m 8
Vidar Mörk 05 Boo IF
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF 2:52,93
Melvin Sundman 05 Tullinge FF 2:18
 
P13 Häck 60m 8
Filip Olsson 06 Bromma IF 10.43
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 11.27
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P13 Höjd 15
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 1.40
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1.36
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 1.44
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P13 Stav 9
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Max Österberg 06 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Längd 20
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 4.54
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 4.08
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 4.09
Albin Haner 05 Hellas FK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Christian Varonen 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 4.50
August Calles 05 IFK Lidingö 4.73
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF 3,91
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P13 Tresteg 10
Filip Olsson 06 Bromma IF 10,31
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 9.98
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 8.70
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P13 Kula 13
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 8.86
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 8.75
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 6.51
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö 8.34
August Calles 05 IFK Lidingö 11.04
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Våglund Rytter 05 Värmdö IF 5,80
Alexander Arrelöv 05 Österhaninge IF
 
P12 60m 24
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,39
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 10.13
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 8.69
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS 8,88
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 9,30
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbngua Warthira 06 AIK Friidrott
Joseph Johnson 06 Rågsveds Idrottsförening
 
P12 600m 15
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1.51,21
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2:06.34
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 1.53,50
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.40,94
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
Saviola Mbngua Warthira 06 AIK Friidrott
Joseph Johnson 06 Rågsveds Idrottsförening
 
P12 Höjd 18
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1.52
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 1,20
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 1,26
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P12 Längd 29
Filip Olsson 06 Bromma IF 4,51
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Felix Tropan 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Lucas Johansson 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Viggo Popovic Normann 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS 4,40
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF 4,10
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 4,32
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leon Maximus Sarossy 06 AIK Friidrott
 
P12 Kula 20
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Lucas Johansson 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Philip Strede 06 Sundbybergs IK 5,72
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,21
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Axel Nilsson 06 Värmdö IF
Jakob Jansson Zeglen 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Filip Seltén 06 Österhaninge IF 7,32
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 60m 47
Oliver Persson 07 Danderyds SK 9,30
Philip Persson 07 Danderyds SK 9,11
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,98
Folke Lundin 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Noah Sylvander 07 Hanvikens SK 10,31
Rasmus Zander 07 Hanvikens SK 10.00
Ludvig Nilsson 07 Hellas FK
Simon Axelsson 07 Hellas FK
Valdemar Stålgren 07 Hellas FK
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Vincent Regestam 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Malte Eriksson 07 Huddinge AIS
Miles Gil 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 09.51
Walter Rantzow 07 Huddinge AIS
Erik Nilsson 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
HUDDINGE AIS -07 Lag 1 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Julius Petersson 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Benjamin Bastos 07 IF Linden
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 9,35
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 9.26
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,17
Melvin Nilsson 07 Turebergs FK
Jaramillo Wiese Maillette 07 Tyresö FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 10,44
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 9,67
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK 10,45
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 9,25
Elias Hussein 07 AIK Friidrott
 
P11 600m 31
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.51,94
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.50,97
Folke Lundin 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 2.07,7
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK 2,08
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Erik Nilsson 07 Huddinge AIS
HUDDINGE AIS -07 Lag 1 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Walter Rantzow 07 Huddinge AIS
Vincent Regestam 07 Huddinge AIS
Eskil Johansson 07 IF Linden
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 2.10
Gustav Snis 07 Turebergs FK 2,07,57
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1.56,86
Liam Dovander 07 Turebergs FK 2,01.42
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 2.16.16
Melker Larm 07 Turebergs FK 1.55:23
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Pontus Tell 07 Österhaninge IF
Elias Hussein 07 AIK Friidrott
 
P11 Höjd 33
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF
Jakob Engdahl 07 Boo IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 1,13
Folke Lundin 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 1,02
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK 1,03
Rasmus Zander 07 Hanvikens SK 1,23
Simon Axelsson 07 Hellas FK
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Erik Nilsson 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1.13
Vincent Regestam 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
HUDDINGE AIS -07 Lag 1 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Miles Gil 07 Huddinge AIS
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Melvin Lindahl 07 Sundbybergs IK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 1.18
Gustav Snis 07 Turebergs FK 1,18
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,32
Melker Larm 07 Turebergs FK 1,35
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Pontus Tell 07 Österhaninge IF
 
P11 Längd 46
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Philip Persson 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 4,41
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Victor Johansson 07 Hammarby IF
Noah Sylvander 07 Hanvikens SK 3,34
Rasmus Zander 07 Hanvikens SK 3,59
Ludvig Nilsson 07 Hellas FK
Simon Axelsson 07 Hellas FK
Valdemar Stålgren 07 Hellas FK
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Vincent Regestam 07 Huddinge AIS
Malte Eriksson 07 Huddinge AIS
Miles Gil 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 3.83
Walter Rantzow 07 Huddinge AIS
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Erik Nilsson 07 Huddinge AIS
HUDDINGE AIS -07 Lag 1 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Julius Petersson 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK 3,55
Benjamin Bastos 07 IF Linden
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Melvin Lindahl 07 Sundbybergs IK
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 4,11
Melvin Nilsson 07 Turebergs FK
Jaramillo Wiese Maillette 07 Tyresö FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 3,21
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4,01
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK 3,35
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 3,96
Elias Hussein 07 AIK Friidrott
 
P11 Kula 27
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF
Jakob Engdahl 07 Boo IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 5,60
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 6,29
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK 6,84
Rasmus Zander 07 Hanvikens SK 6,24
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Dennis Binay 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Erik Nilsson 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 6.22
Vincent Regestam 07 Huddinge AIS
Herman Predstrup 07 Huddinge AIS
HUDDINGE AIS -07 Lag 1 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Lucas Axén 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Vestman 07 Huddinge AIS
Eskil Johansson 07 IF Linden
Liam Dovander 07 Turebergs FK 8,09
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 7.99
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Pontus Tell 07 Österhaninge IF
 
P10 60m 38
Hugo Bax 08 Duvbo IK
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Holger Lundström 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Alexander Myrbäck 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 10.40
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 9.48
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 10.40
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Algot Eriksson 08 IF Linden
Levi Back 08 Turebergs FK 10,06
Axel Arenander 08 Täby IS
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK 10,09
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF 9,66
Evert Östlind 08 Åkersberga SK 10.52
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
Oliver Bergfoth 08 Tullinge FF
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P10 400m 38
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS 1.24.03
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 01.18.47
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1.18.42
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö
Rami Fakhreddine 08 IF Triangeln
Levi Back 08 Turebergs FK 86,00
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Simon Ruthner 08 Turebergs FK
Axel Arenander 08 Täby IS
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Leo Zand 08 Tullinge FF
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
Oliver Bergfoth 08 Tullinge FF
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P10 Höjd 33
Hugo Bax 08 Duvbo IK
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Holger Lundström 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS 107
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 97
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,07
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
Tobias Frodin 08 Österhaninge IF
Evert Östlind 08 Åkersberga SK
 
P10 Längd 45
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 3,53
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Myrbäck 08 Hellas FK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS 3.39
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 3.12
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 3.20
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 3.68
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Rami Fakhreddine 08 IF Triangeln
Levi Back 08 Turebergs FK 3,59
Martin Bergström 08 Turebergs FK 3.15
Simon Ruthner 08 Turebergs FK
Axel Arenander 08 Täby IS
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF
Leo Zand 08 Tullinge FF
Nemanja Opacic 08 Tullinge FF
Oliver Bergfoth 08 Tullinge FF
Pontus Aasa 08 Tullinge FF
 
P10 Kula 36
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Myrbäck 08 Hellas FK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS 5.58
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 5.24
Victor Tenglin 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Jervelius 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 6.07
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Norton Granqvist 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Henrik Grefberg 08 IFK Lidingö
Levi Back 08 Turebergs FK 6,59
Martin Bergström 08 Turebergs FK 5.69
Simon Ruthner 08 Turebergs FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF
Oliver Bergfoth 08 Tullinge FF
 
P9 60m 69
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Ivar Olsson 09 Bromma IF 9,49
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Joel Wedenlid 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Löfstaf 09 Hanvikens SK
Theodor Sundqvist 09 Hanvikens SK
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Emil Wassén 09 Huddinge AIS
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Oscar Hellgren 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 10:85
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Jacob Gruvberger 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 9:72
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 9,72
Matthias Lund 09 IFK Lidingö Matthias
Max Carning 09 IFK Lidingö 10,53
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 10,02
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Elis Kristiansson 09 IF Linden
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Amani Mwaura 09 IF Linnéa
Adrian Antonsson 09 Turebergs FK
Arvid Narvinger 09 Turebergs FK
Axel Falk 09 Turebergs FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,79
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Elis Björk 09 Turebergs FK
Ivar Tiberg 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 9,84
Sean Dovander 09 Turebergs FK 10,82
Vilmer Norstedt Edenfeldt 09 Turebergs FK
Vincent Lundin 09 Turebergs FK
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Fredrik Eklund 09 Tyresö FK
Jonathan Schoug Bertilsson 09 Tyresö FK
Patrik Eklund 09 Tyresö FK
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Victor Järås 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Alve Calén 09 Tullinge FF
 
P9 400m 70
Emil Wallers 09 Boo IF
Hugo Finquist 09 Duvbo IK
Gunnar Nyhlin 09 Hammarby IF
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Oskar Husberg 09 Hammarby IF
Viggo Almgren 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Löfstaf 09 Hanvikens SK
Theodor Sundqvist 09 Hanvikens SK
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Olle Zachrisson 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Hugo Brink 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 1:10,90
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 1.17
Pontus Brantsberg 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 1.24,28
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 1:20.76
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Amani Mwaura 09 IF Linnéa
Adrian Antonsson 09 Turebergs FK
Axel Falk 09 Turebergs FK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK
Noel Nilsson 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 1,24.82
Valter Hortans 09 Turebergs FK 1,37
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Eliot Danielsen 09 Tyresö FK
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Lukas Zander 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Edvin Bergh 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
 
P9 Höjd 54
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Ivar Olsson 09 Bromma IF 1,10
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Löfstaf 09 Hanvikens SK
Theodor Sundqvist 09 Hanvikens SK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Jacob Gruvberger 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö
Elis Kristiansson 09 IF Linden
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Amani Mwaura 09 IF Linnéa
Adrian Antonsson 09 Turebergs FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,04
Elis Björk 09 Turebergs FK
Ivar Tiberg 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 1,12
Sean Dovander 09 Turebergs FK 0,95
Viktor Berg 09 Turebergs FK
Vilmer Norstedt Edenfeldt 09 Turebergs FK
Vincent Lundin 09 Turebergs FK 1,02
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Jonathan Schoug Bertilsson 09 Tyresö FK
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
 
P9 Längd 75
Emil Wallers 09 Boo IF
Hugo Finquist 09 Duvbo IK
Gunnar Nyhlin 09 Hammarby IF
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Oskar Husberg 09 Hammarby IF
Viggo Almgren 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Löfstaf 09 Hanvikens SK
Theodor Sundqvist 09 Hanvikens SK
Albin Piléus 09 Hellas FK
Oliver Adenfelt 09 Hellas FK
Olle Zachrisson 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Oscar Hellgren 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Emil Wassén 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Hugo Brink 09 Huddinge AIS
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Pontus Brantsberg 09 Hässelby SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 3,53
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö 3,05
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 3,62
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Amani Mwaura 09 IF Linnéa
Adrian Antonsson 09 Turebergs FK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK
Noel Nilsson 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 3.05
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Eliot Danielsen 09 Tyresö FK
Fredrik Eklund 09 Tyresö FK
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
Jonathan Schoug Bertilsson 09 Tyresö FK
Patrik Eklund 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Lukas Zander 09 Värmdö IF
Victor Järås 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Edvin Bergh 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
 
P9 Kula 56
Emil Wallers 09 Boo IF
Gunnar Nyhlin 09 Hammarby IF
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Oskar Husberg 09 Hammarby IF
Viggo Almgren 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hanvikens SK
Morgan Källqvist 09 Hanvikens SK
Oliver Löfstaf 09 Hanvikens SK
Theodor Sundqvist 09 Hanvikens SK
Victor Althoff 09 Hellas FK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Aston Bedarvik 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Emil Wassén 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Hugo Brink 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS
Leo Junlén 09 Huddinge AIS
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Pontus Brantsberg 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK 6,69
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 6,40
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö 5,61
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 5,20
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Amani Mwaura 09 IF Linnéa
Adrian Antonsson 09 Turebergs FK
Axel Falk 09 Turebergs FK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Noel Nilsson 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 4,00
Adrian Nogiec 09 Tyresö FK
Alfred Gränström 09 Tyresö FK
Eliot Danielsen 09 Tyresö FK
William Gråman 09 Tyresö FK
Folke Bergqvist 09 Värmdö IF
Lukas Zander 09 Värmdö IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Anton Gräns 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
 
P8 60m 49
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 10.36
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK 11,24
Love Lindberg 10 Hellas FK 11,49
Martin Norlin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Sixten Gullqvist 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Isaac Fjällid 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Leonard Jäderström-Pena 10 Huddinge AIS 12,17
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Svante Munkner 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Frans Honauer 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö 11.00
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
James Rudgley 10 IFK Lidingö 10.61
Marc Rudenstam 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 10,10
Albin Johansson 10 IF Linden
Max Unger 10 IF Linnéa
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Fabian Nyman 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 11,32
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 11,56
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,91
Love Lindberg 10 Turebergs FK 10:76
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,91
Nils Byström 10 Värmdö IF
Henrik Östlind 10 Åkersberga SK 10.36
Noha Hussein 10 AIK Friidrott
Aston Normark 10 Tullinge FF
August Riddersporre 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P8 Längd 50
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 3.11
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK 2,63
Jesper Myrbäck 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK 2,50
Martin Norlin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Sixten Gullqvist 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Isaac Fjällid 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Leonard Jäderström-Pena 10 Huddinge AIS 2,56
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Svante Munkner 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Frans Honauer 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö 2.75
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
James Rudgley 10 IFK Lidingö 2.99
Marc Rudenstam 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 3,29
Albin Johansson 10 IF Linden
Max Unger 10 IF Linnéa
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Fabian Nyman 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 2,74
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 2,48
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 3,48
Love Lindberg 10 Turebergs FK 2,78
Tristan Back 10 Turebergs FK 2,91
Nils Byström 10 Värmdö IF
Henrik Östlind 10 Åkersberga SK 2.95
Noha Hussein 10 AIK Friidrott
Aston Normark 10 Tullinge FF
August Riddersporre 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P7 60m 3
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Anton Svalstedt 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
 
F14 60m 26
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 8,54
Alma Robling 04 Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 8,72
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF 9.11
Sofie Moroni 04 Råby-Rekarne FIF
Agnes Hanell 04 IFK Tumba 8.83
Engla Wik 04 Turebergs FK 8,70
Linda Edberg 04 Turebergs FK
Adeline Tisäter 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8.23
Cornelia Yttring 04 IF Åland
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F14 800m 8
Emelie Aulin 04 Hammarby IF 3.16
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2.31
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 2:34,89
Cornelia Yttring 04 IF Åland
 
F14 Häck 60m 7
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 9,39
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 9.70
 
F14 Höjd 10
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 1,44
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 1,39
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Nora Granström 04 Råby-Rekarne FIF
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1.50
 
F14 Stav 7
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 2,81
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2,21
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,12
 
F14 Tresteg 14
Alma Robling 04 Hammarby IF
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Vilda Doherty Dahllöf 04 Hellas FK
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF 9.10
Nora Granström 04 Råby-Rekarne FIF
Sofie Moroni 04 Råby-Rekarne FIF 8,94
 
F14 Kula 8
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Ida Östling 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Viktoria Lind 04 Huddinge AIS
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F13 60m 44
Tuva Wennergren 05 Bromma IF
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK 10.19
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 9.12
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 9.52
Filippa Östling 05 Hellas FK
Lovisa Larsson 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8.59
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 09.45
Emma Grefberg 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8;85
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Kim Guldstrand 05 Spårvägens FK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Rebecka Munkhammar 05 Spårvägens FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK 9,49
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Kellie Tran 05 IK Ymer 8,78
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF 8,90
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 9.30
Irene Dahl 05 Tullinge FF 9,51
Amilla Rekkovic 05 Rågsveds Idrottsförening
Clotilde Nzinga 05 Rågsveds Idrottsförening
Noor Azeez 05 Rågsveds Idrottsförening
Rahma Abdi 05 Rågsveds Idrottsförening
Rayaan Gabeera 05 Rågsveds Idrottsförening
 
F13 800m 18
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 2.59,75
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 2.50,77
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 2:35:8
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 2:36.13
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2;44,36
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 2,41
Rayaan Gabeera 05 Rågsveds Idrottsförening
 
F13 Häck 60m 20
Alva Bergström 05 Hanvikens SK 12.96
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 11.43
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 11.80
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 9.74
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 11;11
Lisa Adelly 05 IFK Tumba
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK 12.03
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF 11,12
Thea Miilus-Larsen 05 Åkersberga SK 10.24
 
F13 Höjd 22
Alice Roner 05 Hanvikens SK 1.40
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK 1.17
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 1.29
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 1.24
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö #148
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1.34
Emma Grefberg 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1;36
Elsa Josephson 05 Spårvägens FK
Kim Guldstrand 05 Spårvägens FK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Rebecka Munkhammar 05 Spårvägens FK
Sofia Berg 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
 
F13 Stav 12
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Längd 36
Tuva Wennergren 05 Bromma IF
Alice Roner 05 Hanvikens SK 3.95
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK 3.28
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 4.22
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 3.71
Filippa Östling 05 Hellas FK
Lovisa Larsson 05 Hellas FK
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4.18
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4;28
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Elsa Josephson 05 Spårvägens FK
Kim Guldstrand 05 Spårvägens FK
Linn Englebert 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Olivia Bruzelius 05 Spårvägens FK
Andrea Davidsson 05 Tyresö FK 3,88
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ella Vendel 05 Värmdö IF
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Kellie Tran 05 IK Ymer 4,64
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Irene Dahl 05 Tullinge FF 3,82
 
F13 Tresteg 21
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8.94
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 9,32
Lisa Adelly 05 IFK Tumba
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK
Irene Dahl 05 Tullinge FF 7,98
 
F13 Kula 27
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Hedvig von Heine 05 Hanvikens SK 5.19
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 7.85
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 8.70
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Alva Hiding 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Jennie Lidén 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8.46
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö 8.60
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 7,10
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Lisa Adelly 05 IFK Tumba
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK 9.54
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Emma Lindkvist 05 Värmdö IF
Linnéa Backlund 05 Ösmo Nynäs FK 9,50
Amilla Rekkovic 05 Rågsveds Idrottsförening
 
F12 60m 32
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 9,69
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK 9,76
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 10,03
Aida Tesfay Habte 06 Mälarhöjdens IK
Michelle Normelli 06 Rånäs 4H 9.60
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Amanda Hörberg 06 Sundbybergs IK 11.02
Alva Back 06 Turebergs FK 9,18
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,36
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8.67
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 9,12
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Tyra Lexner 06 Värmdö IF 9.57
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
Habibo Mohyaddin 06 Rågsveds Idrottsförening
Savy Al-Dalo 06 Rågsveds Idrottsförening
 
F12 600m 15
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 2.00,30
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS 1,59
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.2
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 2,09
Liv Hanell 06 IFK Tumba 1.51,64
Alva Back 06 Turebergs FK 1,56.92
Habibo Mohyaddin 06 Rågsveds Idrottsförening
 
F12 Höjd 21
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Michelle Normelli 06 Rånäs 4H 1.33
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,54
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1.29
Ella Eriksson 06 Tyresö FK
Ellen Eriksson 06 Tyresö FK
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Tyra Lexner 06 Värmdö IF 1.20
 
F12 Längd 41
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Clara Wallhagen 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Linnea Lundgren 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Stella Barriere 06 Huddinge AIS
Emilia Szajda 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö 3,40
Aida Tesfay Habte 06 Mälarhöjdens IK
Michelle Normelli 06 Rånäs 4H 4.23
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 4,47
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4,87
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4.28
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,01
Ella Eriksson 06 Tyresö FK
Ellen Eriksson 06 Tyresö FK
Matilda Francis 06 Tyresö FK
Matilda Piotrowski 06 Tyresö FK
Rosa Kullin 06 Täby IS 3,78
Emilia Nielsen 06 Vallentuna FK
Tyra Lexner 06 Värmdö IF 3.81
 
F12 Kula 24
Maggie Doherty-Dahllöf 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Tove Olsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Lundgren 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Olivia Ländin Sjöblom 06 Huddinge AIS
Michelle Normelli 06 Rånäs 4H
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 7,29
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,53
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 10.40
Rosa Kullin 06 Täby IS 7,54
Julia Lindström 06 Tullinge FF
 
F11 60m 51
Alma Hedström 07 Boo IF
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8:95
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 9,27
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,08
Alva Mella 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Elise Tengroth 07 Hellas FK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 9.62
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Tova Kock 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Yasmin Williams 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Josefine Avesand 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 10,58 s
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Saga Hjelmeland Björnsson 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9,25
Julie Nömm-Sjöberg 07 Sundbybergs IK
Siri Tiger Armelius 07 Sundbybergs IK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,93
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9.40
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,61
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.68
Amanda Tran 07 IK Ymer 8,80
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Ella Johansson 07 Trosa Vagnhärad SK
Ella Wahlberg 07 Trosa Vagnhärad SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 9,82
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
 
F11 600m 23
Amilia Jergmar 07 Boo IF 2:03
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 2,04,50
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Elie Corvinius 07 Huddinge AIS 2,30
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Tuva Kristiansson 07 IF Linden
Saga Hjelmeland Björnsson 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.51.46
Venla Engström 07 Turebergs FK 2:02,53
Zara Klouda 07 Turebergs FK 2,03,66
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
 
F11 Höjd 34
Alma Hedström 07 Boo IF
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1,32
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1.35
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK 0,90
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK 103
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1,18
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 1.05
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Tuva Kristiansson 07 IF Linden
Tyra Nordmark Ekstrand 07 IF Linden
Saga Hjelmeland Björnsson 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1,29
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,29
Venla Engström 07 Turebergs FK 1.05
Zara Klouda 07 Turebergs FK 1,13
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 1,13
 
F11 Längd 54
Alma Hedström 07 Boo IF
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,40
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 4,15
Alva Mella 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Amanda Helmér Andersson 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 3.78
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Yasmin Williams 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Thilde Kruse 07 Huddinge AIS
Tova Kock 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Kruppke 07 Huddinge AIS
Josefine Avesand 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 3,06 m
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Saga Hjelmeland Björnsson 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4,32
Julie Nömm-Sjöberg 07 Sundbybergs IK
Noel Sundwall 07 Sundbybergs IK
Siri Tiger Armelius 07 Sundbybergs IK
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,27
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 3.89
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 3,50
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.43
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,39
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Julia Saviaro 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Bea Jansson 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Ella Johansson 07 Trosa Vagnhärad SK
Ella Wahlberg 07 Trosa Vagnhärad SK
Alice Dahl 07 Tullinge FF 3,64
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
 
F11 Kula 30
Amilia Jergmar 07 Boo IF 7,6
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK 5,81
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK 6,08
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS 5.47
Elvira Bouleau 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Louise Avesand 07 Huddinge AIS
Saga Spjuth Constantinou 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7,26
Beate Pott 07 Turebergs FK 7,68
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 6.46
Venla Engström 07 Turebergs FK 5,35
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF
 
F10 60m 48
Hanna Sigemo 08 Boo IF
My Hedman 08 Boo IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Vera Törnqvist 08 Hanvikens SK
Ebba Österberg 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Juni Schröderheim 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 9,34
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Stina Haner 08 Hellas FK
Viola Stålgren 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS 10.56
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 11.03
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Olivia Karvik 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS 10.88
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Fabre 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Helly Al Aieshy 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Elsa Lundin 08 IFK Lidingö
Lo Fröjd 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK 9,82
Jacqueline Normelli 08 Rånäs 4H 11.01
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 77.76
Kajsa Adelly 08 IFK Tumba
Noelle Wiese Maillette 08 Tyresö FK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9.44
Tove Bergquist 08 Trosa Vagnhärad SK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
Isla Boström 08 Tullinge FF
Linnea Gottberg 08 Tullinge FF
 
F10 400m 24
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Stina Haner 08 Hellas FK
Viola Stålgren 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 1.33.33
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Ester Jordelius 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK
Elsa Lundin 08 IFK Lidingö
Lo Fröjd 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Ebba Dahlström 08 Täby IS 77.8
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 85
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
 
F10 Höjd 25
My Hedman 08 Boo IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Julia Kirk 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 1,20
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS 82
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK
Elsa Lundin 08 IFK Lidingö
Lo Fröjd 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Elin Larsson 08 IF Linden
Jacqueline Normelli 08 Rånäs 4H
Ebba Dahlström 08 Täby IS 1.13
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
 
F10 Längd 47
Hanna Sigemo 08 Boo IF
My Hedman 08 Boo IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 3,76
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Vera Törnqvist 08 Hanvikens SK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Juni Schröderheim 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 3,68
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Stina Haner 08 Hellas FK
Viola Stålgren 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS 2.98
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 2.86
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Olivia Karvik 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS 2.95
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Fabre 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Helly Al Aieshy 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Elsa Lundin 08 IFK Lidingö
Lo Fröjd 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK 3,86
Jacqueline Normelli 08 Rånäs 4H 3.35
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK 2.40
Kajsa Adelly 08 IFK Tumba
Noelle Wiese Maillette 08 Tyresö FK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 3.67
Tove Bergquist 08 Trosa Vagnhärad SK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
Isla Boström 08 Tullinge FF
Linnea Gottberg 08 Tullinge FF
 
F10 Kula 27
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Viola Stålgren 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Ebba Granath 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 3.38
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tessa Lilius 08 Huddinge AIS 3.41
Tyra Blomdahl 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Helly Al Aieshy 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Elsa Lundin 08 IFK Lidingö
Lo Fröjd 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Elin Larsson 08 IF Linden
Jacqueline Normelli 08 Rånäs 4H
Moa Eiving 08 Åkersberga SK 5,35
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F9 60m 45
Astrid Hedström 09 Boo IF
Malva Lönn 09 Boo IF 9,68
Stella Klein 09 Boo IF
Vera Martin 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Saga Nilsson, Söderman 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Lova Näslund 09 Hanvikens SK
Tuva Dertell Holmgren 09 Hanvikens SK
Tuva Rennemark 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Bianca Dahl 09 Hellas FK
Greta Trulsson 09 Hellas FK
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Ella Jonsson-Ljungberg 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Heidi Westman Sondell 09 Huddinge AIS
Tindra Lindgren 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Kajsa Norrgård 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Meja Svedling 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS
Olivia Friedrichs 09 Huddinge AIS
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 9,66
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Malin Bodin 09 IF Linnéa
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Filippa Orre 09 Turebergs FK
Ida Vikström 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9,77
Maj-Lis Lindberg 09 Turebergs FK 11,51
Molly Envall 09 Turebergs FK 9.63
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 10,52
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Rebecka Sundman 09 Tullinge FF
 
F9 400m 43
Malva Lönn 09 Boo IF
Nicki Werner 09 Duvbo IK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alice Wärme 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Franka Rydergård 09 Hammarby IF
Ida Holmeros 09 Hammarby IF
Saga Nilsson, Söderman 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Julia Johansson 09 Hammarby IF
Liv Aizawa 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Nellie Liberg 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Nova Ekman Byström 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Lova Näslund 09 Hanvikens SK
Tuva Dertell Holmgren 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Bianca Dahl 09 Hellas FK
Rebecka Lindblad 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS
Tindra Lindgren 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Siqrid Nore 10 IFK Lidingö 1:32.30
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Edith Dinnesen 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 77,43
Molly Envall 09 Turebergs FK 87.00
Tyra Mardi 09 Turebergs FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F9 Höjd 41
Malva Lönn 09 Boo IF
Nicki Werner 09 Duvbo IK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alice Wärme 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Franka Rydergård 09 Hammarby IF
Ida Holmeros 09 Hammarby IF
Saga Nilsson, Söderman 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Julia Johansson 09 Hammarby IF
Liv Aizawa 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Nellie Liberg 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Nova Ekman Byström 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Lova Näslund 09 Hanvikens SK
Tuva Dertell Holmgren 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK
Maja Ingull 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
Edith Dinnesen 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1,06
Maj-Lis Lindberg 09 Turebergs FK 0,90
Molly Envall 09 Turebergs FK -
Saba Rubensson 09 Turebergs FK
Tyra Mardi 09 Turebergs FK
Ida Jonsson Pranér 09 Vallentuna FK
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
 
F9 Längd 48
Astrid Hedström 09 Boo IF
Malva Lönn 09 Boo IF 3,48
Stella Klein 09 Boo IF
Vera Martin 09 Boo IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Lova Näslund 09 Hanvikens SK
Tuva Dertell Holmgren 09 Hanvikens SK
Tuva Rennemark 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK 3.40
Bianca Dahl 09 Hellas FK
Maja Ingull 09 Hellas FK
Rebecka Lindblad 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Ella Jonsson-Ljungberg 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Heidi Westman Sondell 09 Huddinge AIS
Olivia Friedrichs 09 Huddinge AIS
Tindra Lindgren 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Kajsa Norrgård 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Meja Svedling 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Malin Bodin 09 IF Linnéa
Abigail Jöfelt 09 Turebergs FK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Filippa Orre 09 Turebergs FK
Ida Vikström 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3,60
Maj-Lis Lindberg 09 Turebergs FK 2,84
Molly Envall 09 Turebergs FK 3.42
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 3,13
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Rebecka Sundman 09 Tullinge FF
 
F9 Kula 36
Nicki Werner 09 Duvbo IK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alice Wärme 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Franka Rydergård 09 Hammarby IF
Ida Holmeros 09 Hammarby IF
Saga Nilsson, Söderman 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Zabrina Almqvist 09 Hammarby IF
Julia Johansson 09 Hammarby IF
Liv Aizawa 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Nellie Liberg 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Nova Ekman Byström 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hanvikens SK
Lova Näslund 09 Hanvikens SK
Tuva Dertell Holmgren 09 Hanvikens SK
Tyra Sternlind 09 Hanvikens SK 5.07
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Nina Ljung Naves 09 Huddinge AIS