Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HäcXksan
Antal starter / Total entries: 238 Printed: 2018-05-25 05:17
Antal individer / Total persons: 195
 
M 60m 22
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 7.45
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 7.55
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg
Philip Lindow 00 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg 7.66
Erik Isaksson 02 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.88
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 7.30
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.12
Andreas Norström 92 Ullevi FK 7.20
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 7.26
Carl Narup 98 Ullevi FK 7,19
Favour Chidison 01 Ullevi FK 7.29
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7.18
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.30
Martin Selin 95 Ullevi FK 7.20
Simon Sund 98 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF 7.09
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 7.15
Linus Bertilsson 99 Örgryte IS 7.56
 
M 200m 25
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 23.23
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 23.90
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg 26.00
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg 24.14
Chidozie Abika 97 IF Kville 22.85
Håkan Harrysson 63 IF Kville 26.00
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö 23.84
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 23.94
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 22.12
Andreas Norström 92 Ullevi FK 23.25
Erik Johansson 01 Ullevi FK 23.06
Erik Lindahl 90 Ullevi FK 23.05
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 24,00
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23.47
Simon Sund 98 Ullevi FK 25.00
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 23.00
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 23,50
Martin Astner 93 Ullevi FK 22.38
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 22,42
Oskar Greilert 95 Ullevi FK 22.70
Richie Leong 02 Ullevi FK 23,50
Daniel Skatt 91 Örgryte IS 23.80
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 24,97
Svante Wester 99 Örgryte IS 23,12
Victor Koch 98 Örgryte IS 22,80
 
M 800m 4
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 1.52.94
Filip Wadman 97 Mölndals AIK 1.57.35
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 1.55.22
Marcus Bredberg 98 Mölndals AIK 2.01.75
 
M Häck 60m 6
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 8.11
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Hampus Widlund 93 IFK Växjö 8.17
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö 9.40
Alexander Brorsson 90 Athletics 24Seven SK 7.96
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK 8.13
 
M Stav 8
Micael Fagö 94 Kalmar SK 5.01
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Adam Bengtsson 99 Ullevi FK 4.45
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 4.76
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.56
Emil Östergren 98 IFK Växjö 4.50
Jonathan Ruffieux 91 Örgryte IS 4.40
Oliver Edman 01 Örgryte IS 3.96
 
M Längd 21
Robin Gustafsson 99 Hälle IF
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 5.76
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 6.30
Richard Heikkilä 98 Mölndals AIK 6.59
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK 6.83
Erik Johansson 01 Ullevi FK 6.96
Favour Chidison 01 Ullevi FK 6.29
Gustav Bålström 98 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 6,00
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK 5,30
Albin Månsson 99 IFK Växjö 6.77
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö 6.61
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö 6,28
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 7.73
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.14
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 6.40
Isak Hejdenberg 01 Örgryte IS
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6.38
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 6.25
 
M Tresteg 10
Axel Jeske Magnusson 99 Sävedalens AIK
Jonathan Persgården 96 Ullevi FK 13.99
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 13.74
Melker Manne 01 Ullevi FK 13.11
Viktor Johansson 97 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 11.36
Erik Olsson 89 Örgryte IS 13.90
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 12.70
Mathias Ström 87 Örgryte IS 14.96
Otto Hammarström 99 Örgryte IS
 
P19 Häck 60m 5
Anton Bertilsson 99 Habo Friidrott 04 8.22
Jacob Lenz 99 IFK Lund 8.65
Anton Andersson 00 Varbergs GIF 9.28
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS
Viggo Hahnsson 99 Örgryte IS 8.56
 
P17 Häck 60m 9
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK 9.30
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville 9.64
Jesper Nordström 02 IF Kville 9.04
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK 8.04
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 8.09
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8.72
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 9.23
Edvin Månsson 02 IFK Växjö 8.63
 
P15 Häck 60m 10
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK 9.44
William Asker 04 IF Kville 9.11
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 9.23
John Lundqvist 04 Ullevi FK 9.84
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 9.74
Axel Nätstrand 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS 9.45
 
P13 Häck 60m 3
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 10.37
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 10.65
 
K 60m 16
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Lisa Dahlström 99 Hälle IF 7.79
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 8.05
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 7.79
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 7.63
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Alice Svantesson 97 Ullevi FK
Fatou Sowe 91 Ullevi FK 7.53
Malin Roth 95 Ullevi FK 7.97
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8.40
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF 8.26
Amanda Öberg 96 IK Ymer
Clara Augustsson 00 IK Ymer 8.02
Della Månsson 99 Örgryte IS 8.21
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 8.00
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 7.91
 
K 200m 16
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 27.73
Sara Petersson 99 Hälle IF 29.50
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK 26,70
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Alice Svantesson 97 Ullevi FK 25.80
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Fatou Sowe 91 Ullevi FK 25.25
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 27.50
Ide Ileso 00 Ullevi FK 27.70
Lina Hansson 90 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 25.50
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 27.51
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 24.78
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 28.20
Hanna Bergqvist 91 Örgryte IS 26.40
 
K 800m 8
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 2.32.47
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.12.96
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 2.36.51
Ebba Francois 04 Örgryte IS 2.38.00
Elna Wester 05 Örgryte IS 2.34.32
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
 
K Häck 60m 9
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 9.09
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 8.60
Estelle Montler 91 Ullevi FK 8.49
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 8.76
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Amanda Öberg 96 IK Ymer
Sara Skogman 95 Örgryte IS 9.01
Annemarie Nissen 94 Sparta Atletik 8.84
Thea Haahr 91 Sparta Atletik 8.93
 
K Stav 9
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 3.10
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3.20
Sophie Ohlsson 99 Luleå Friidrott 3.55
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI 3.66
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 2.95
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 3.25
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 3.21
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 3,75
Sara Cannmo 96 Örgryte IS 3.85
 
K Längd 14
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.35
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 5.59
Moa Karlin 94 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF 5.46
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Claudia Belgrave 00 IK Ymer 5.23
Emelie Rantzow 98 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.51
 
K Tresteg 10
Emilia Hammarström 96 Mölndals AIK 12.18
Izehi Ileso 89 Mölndals AIK 12.50
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK 12.03
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK 11.46
Sofia Andersson 01 Ullevi FK 10.30
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK 10.63
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 11.12
Della Månsson 99 Örgryte IS 11.17
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11.68
Sara Skogman 95 Örgryte IS 12.03
 
F19 Häck 60m 3
Astrid Lees 99 Brattås CK 9.78
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 9.44
Alexandra Schill 00 Örgryte IS
 
F17 Häck 60m 9
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 9,50
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 9.76
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 10.05
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 8.70
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 9.01
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 9.37
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 9.55
Julia Wennersten 01 IK Ymer 8.51
 
F15 Häck 60m 12
Annie Berntsson 03 Brattås CK 9.43
Irma Törngård 03 Hälle IF 10.09
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS 10.46
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.69
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Elin Helamb 04 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.38
Siri Elofsson 03 IFK Växjö 9.60
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 10.14
Tilly Backman 03 Örgryte IS 9.97
 
F13 Häck 60m 9
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 10.25
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 11.00
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.81
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248