Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda 1500m Elite på Jessheim
Antal starter / Total entries: 115 Printed: 2018-05-25 05:16
Antal individer / Total persons: 115
 
M 1500m 84
Anton Axelsson 01 SWE Hässelby SK 4:01.19
Elmar Engholm 92 SWE Hässelby SK 3:42,10
Jens Søndergaard Jensen 86 DEN AGF Atletik 3:45,59
Mikael Johnsen 92 DEN AGF Atletik 3:44,37
Mikkel Dahl-Jessen 94 DEN AGF Atletik 3:44,91
Peter Glans 93 DEN Odense Atletik 3:42.73
Markus Kirk Kjeldsen 01 DEN Silkeborg AK-77 4.01,30
Andreas Lindgren 98 DEN Sparta Atletik 3:45,20
Nick R. Jensen 91 DEN Sparta Atletik 3:44,80
William Devantier 00 DEN Sparta Atletik 3:51.94
Jelmer Van Der Linden 96 NED Holland 3:48,31
Mike Foppen 96 NED Holland 3:42,72
Fredrik Sandvik 98 NOR Askim IF 3:52.69
Endre Wigaard 96 NOR BUL 4:00.82
Odd Sagbakken 97 NOR FIK REN-ENG 4:01,57
Hans-Magnus Haukøy 01 NOR IL Gneist 3:56,71
Martin Mæle 00 NOR IL Gneist 4:05,57
Alexander Tesfamariam 97 NOR IL Gular 3:59,13
Bjørnar Sandnes Lillefosse 92 NOR IL Gular 3:47,31
Filip Zizka 93 NOR IL Gular 4:17,69
Jacob Boutera 96 NOR IL Gular 3:58,39
Jens Bøhmer 93 NOR IL Gular 4:00,03
Jens Larsen Åstveit 97 NOR IL Gular 3:52,01
Sondre Dingsør 96 NOR IL Gular 3:56,89
Sondre Hoff 93 NOR IL Gular 4:16,35
Thomas M Heggøy 94 NOR IL Gular 3:53,95
Vidar Dahle 88 NOR IL Gular 3:46,42
Jonas Dalland 85 NOR IL Gular 4:08,41
Kristoffer Janson Grindedal 89 NOR IL Gular 4:04,16
Magnus Sirnes Hjellum 94 NOR IL Gular 3:56,89
Marius Vedvik 92 NOR IL Gular 3:45,83
Mats Hauge 97 NOR IL Gular 3:48,63
Per Svela 92 NOR IL Gular 3:50,07
Robin Nedrehagen 99 NOR Haugesund IL 4:04,02
Simon Østreng Veland 00 NOR Haugesund IL 4:09,75
Tedros Gebretensai Haile 99 NOR Haugesund IL 4:01,25i
Sondre Juven 99 NOR Nesbyen 3:45,26
Lars Agnar Hjelmeset 01 NOR Nittedal IL 3:57,84
Petter Myhr 00 NOR FIK Orion 3:59,39
Simen Halle Jr Haugen 99 NOR IL Runar 3:52,08
Emil Kullerud 00 NOR Sarpsborg IL
Sindre Fredriksen 03 NOR Sarpsborg IL 4.23.14
Sondre Rishøi 00 NOR Sarpsborg IL 3.58.56
Erik Tangen Gundersen 01 NOR IL Skjalg 4:18,77
Kristian Skage Nordlund 99 NOR Steinkjer FIK 4:05,67
Mathias Flak 99 NOR Steinkjer FIK 3:59,95i
Eivind Trym Wikshåland 97 NOR IK Tjalve 3.56,27
Mads Bigum Johansen 88 NOR IK Tjalve 4:13,11
Martin Berntzen Engevik 00 NOR IK Tjalve 4.00.12
Snorre Holtan Løken 94 NOR IK Tjalve 3:38,63
Thomas Byrkjeland 98 NOR IK Tjalve 3:47,83
Didrik Warlo 99 NOR Tyrving IL 3:57,26
Andreas Roth 93 NOR Ull/Kisa IL pace
Eivind Klokkehaug 91 NOR Ull/Kisa IL 4:07,76
Henrik Hanssen 97 NOR Ull/Kisa IL 3:55,74
Jonas Krossöy 95 NOR Ull/Kisa IL 4:11,67
Julius Mäkinen 01 NOR Ull/Kisa IL 4.06.55
Markus Høgne 95 NOR Ull/Kisa IL 3:58,79
Sverre Blom Breivik 96 NOR Ull/Kisa IL 3:53,97
Terje Snarby 89 NOR Ull/Kisa IL 3:48.48
Thomas Roth 91 NOR Ull/Kisa IL 3:45,41
Eirik Gramstad 84 NOR SK Vidar 3,48,48
Theodor Berre Jacobsen 01 NOR SK Vidar 4:11,24
Yauheni Hlinski 92 UKR Ukraina pace
Amaru Wijman 99 NOR Halden IL 4.10
Jonathan Orlando Breda 01 NOR Halden IL 4:37,16
Milan Frenay 03 NOR Halden IL 4.31
Andre P Juvland 94 NOR Herkules FK 4:15,19
David Abotor 83 NOR Herkules FK 4.01.20
Halvor Nymoen Winberg 99 NOR Herkules FK 4:11,16
Jens Nikolai Kortner 86 NOR Herkules FK 4.01.20
Ådne Andersen 94 NOR Dimna IL pace
Tuomo Salonen 89 FIN Espoon Tapiot 3.46.38
Halfdan-Emil Faerö 91 NOR IL Varegg 3:55,49
Trygve Fedje Mjelde 94 NOR Osterøy IL 3,52,95
Mathias Sandvik 00 NOR Sola Friidrett 4,24
Mouhamed Abounnachat 01 NOR Sem IF 3,52,08
Benjamin Malz 99 NOR Kristiansand Löpeklubb 4:20:00
Erik Udø Pedersen 94 NOR Kristiansand Löpeklubb 3:44:34
Andreas Vangsnes 00 NOR Ålesund FIK 4:01,28
Håkon Stavik 00 NOR Ålesund FIK 4:06,45
Eivind Øygard 92 NOR Jølster IL 3:58,22
Simon Steinshamn 99 NOR Tingvoll FIK 4,02,98
Erik Lomås 93 NOR Salangen IF 3,56,41
 
K 1500m 31
Olivia Weslien 97 SWE IF Göta Karlstad 4:35,03
Lovisa Bivstedt 01 SWE Hässelby SK 4:30,85
Anna Mark Helwig 00 DEN Sparta Atletik 4:21,47
Julie Frøslev Mathis 93 NOR Askim IF 4:28,19
Helena Siltberg 87 NOR BUL 4.32,42
Ingrid Kristiansen 92 NOR BUL 4.29,92
Pia Bålsrud 95 NOR BUL
Sigrid Jervell Våg 92 NOR BUL 4:20,41
Sofie Kjos Bergum 90 NOR BUL 5.02
Veronica Undseth 94 NOR BUL pace
Kristine Alne 99 NOR Haugesund IL 5,05,02i
Kristine Lande Dommersnes 99 NOR Haugesund IL 4,29,91
Margrete Jørgensen Baustad 00 NOR Haugesund IL 4,42,95
Vilde Våge Henriksen 00 NOR Haugesund IL 4,32,46
Emma Kirkeberg Mørk 02 NOR IF Hellas 4.31.65
Kristin Svendby Otervik 01 NOR Lörenskog FIL 4:45,55
Emilie Fossumstuen Grøterud 97 NOR Moelven IL 4,38,61
Hannah Berntzen Engevik 02 NOR Nittedal IL 4.39.43
Mari Roligheten Ruud 02 NOR IL Runar 4:49,70
Christina Toogood 89 NOR Sandnes IL 4.24,63
Vienna Dahle 92 NOR IL Skjalg 4:31
Marie Synnøve Qvale 94 NOR IK Tjalve 4:30,32
Amalie Sæten 97 NOR Ull/Kisa IL 5:04,10
Caroline Foss Høistad 98 NOR Ull/Kisa IL 4:40,72
June Røhne 01 NOR Ull/Kisa IL 5:15
Emilie Mo 01 NOR SK Vidar 4:55*
Nora Sanness 00 NOR SK Vidar 4:43,98
Olha Lyakhova 92 UKR Ukraina pace
Tessa Frenay 96 NOR Halden IL 4.28
Maria Sagnes Wågan 92 NOR Namdal LK 4.25
Torunn Holtan 62 NOR Gjerpen IF 5:30,0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248