Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Vätterspelen
Antal starter / Total entries: 74 Printed: 2018-08-20 15:23
Antal individer / Total persons: 57
 
M 100m 5
Jonathan Nyberg 85 IK Hakarpspojkarna
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK 11,38
Gustaf Borg 98 Linköpings GIF 11.25
Samuel Viveland 94 Linköpings GIF
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro 11.07
 
M 200m 8
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Nyberg 85 IK Hakarpspojkarna
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna 22.80
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Gustaf Borg 98 Linköpings GIF 23.28
Julian Gabert 86 Upsala IF 22,80
 
M 800m 5
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Jonathan Edström 00 IK Hakarpspojkarna
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Kevin Bodén 02 Motala AIF 2.04
Arvid Berglund 91 Tranås AIF
 
M 5000m 6
Viktor Helander 90 Eksjö Södra IK
Oliver Malmkvist 97 IS Göta
Jimmy Iby 84 IK Hakarpspojkarna
Mikael Bäcklund 84 Högby IF 15.57
Erik Nero 90 Mullsjö SOK
Marcus Nero 93 Mullsjö SOK
 
M Häck 110m 1
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna 14.03
 
M Höjd 3
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Henrik Thoms 96 IF Göta Karlstad
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
 
M Tresteg 1
Maurice Mathabela 90 Sydafrika 16.38
 
M Kula 4
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
 
M Diskus 5
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
Bram Westland 84 AV Hylas 40.45
 
M35 5000m 2
Ola Grauers 80 Habo Friidrott 04
Daniel Lundqvist 73 Hovslätts IK
 
K 100m 4
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Evelina Sjöstrand 02 Hässleholms AIS
 
K 200m 4
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
 
K 800m 5
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Sofia Johansson 98 Linköpings GIF 2:14
Alma Freij 02 IK Sisu
 
K 5000m 1
Stina Petersson 86 IK Hakarpspojkarna
 
K Häck 100m 1
Emmy Smedberg 00 Malmö AI
 
K Höjd 2
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
K Stav 6
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Filippa Miller 99 Hovslätts IK
Ronja Sjöstrand 04 Hässleholms AIS
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
K Tresteg 1
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
 
K Kula 2
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
 
K Diskus 6
Ann-Christin Olsson 64 IK Hakarpspojkarna
Birgitta Eriksson 57 Hovslätts IK
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
 
K35 5000m 2
Karin Spjuth 72 IK Hakarpspojkarna
Jenny Johannesson 76 Mullsjö SOK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248