Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Laxaspelen
Antal starter / Total entries: 1539 Printed: 2018-08-15 11:33
Antal individer / Total persons: 669
 
M 100m 20
Vilgot Engberg Pramling 95 SWE IFK Halmstad
Felix Ericsson 95 SWE IFK Helsingborg
Peter Lindgren 60 SWE IFK Helsingborg
Erik Hagström 73 SWE IF Kville
Robin Noping 96 SWE IF Kville
Gustav Monien 97 SWE IFK Lund 11,22
Philip Nilsson 95 SWE IFK Lund
Filip Schwartz 98 SWE Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 SWE Mölndals AIK
Erik Dahlqvist 98 SWE IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 SWE IK Orient
Emil von Barth 96 SWE Ullevi FK
Gustav Bålström 98 SWE Ullevi FK
Isak Barrow 96 SWE Ullevi FK
Abbas Taheri 97 SWE IFK Växjö
Artur Engström 96 SWE Örgryte IS
Alexander Andersson 94 SWE Athletics 24Seven SK
Dennis Melander 95 SWE Athletics 24Seven SK
Hannes Kvist Wirdmo 94 SWE Athletics 24Seven SK
Eric Larsson 93 SWE Thorengruppen TFC
 
M 200m 30
Petter Gustafsson 94 SWE IK Hakarpspojkarna 22.80
Vilgot Engberg Pramling 95 SWE IFK Halmstad
Felix Ericsson 95 SWE IFK Helsingborg
Peter Lindgren 60 SWE IFK Helsingborg
Chidozie Abika 97 SWE IF Kville
Robin Noping 96 SWE IF Kville
Filip Nilsson 92 SWE IFK Lund 22.10
Kasper Kadestål 99 SWE Malmö AI 21,18
Elias Martinsson 97 SWE Mölndals AIK
Erik Dahlqvist 98 SWE IK Orient
Alexander Lesser 93 SWE Ullevi FK
Andreas Norström 92 SWE Ullevi FK
Dennis Forsman 95 SWE Ullevi FK
Emil Lyrberg 93 SWE Ullevi FK
Emil von Barth 96 SWE Ullevi FK
Erik Lindahl 90 SWE Ullevi FK
Isak Barrow 96 SWE Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 SWE Ullevi FK
Martin Astner 93 SWE Ullevi FK
Martin Selin 95 SWE Ullevi FK
Simon Sund 98 SWE Ullevi FK
Abbas Taheri 97 SWE IFK Växjö
Filip La Fleur 97 SWE IFK Växjö
Hampus Widlund 93 SWE IFK Växjö
Artur Engström 96 SWE Örgryte IS
Felix Francois 90 SWE Örgryte IS
Alexander Andersson 94 SWE Athletics 24Seven SK
Dennis Melander 95 SWE Athletics 24Seven SK
Hannes Kvist Wirdmo 94 SWE Athletics 24Seven SK
Eric Larsson 93 SWE Thorengruppen TFC
 
M 400m 11
Vilgot Engberg Pramling 95 SWE IFK Halmstad
Marcus Tornée 98 SWE IFK Helsingborg 49.27
Fabian Thun 97 SWE IFK Lund 52.75
Daniel Lundborg 97 SWE Malmö AI 51.50
Abbas Taheri 97 SWE IFK Växjö
Filip La Fleur 97 SWE IFK Växjö
Daniel Skatt 91 SWE Örgryte IS 51.50
Felix Francois 90 SWE Örgryte IS
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
Samuel Wiik 98 SWE Örgryte IS 49,28
Victor Koch 98 SWE Örgryte IS 52,50
 
M 1000m 2
Hassan Jirrabey 93 SWE Malmö AI 2.33
Daniel Skatt 91 SWE Örgryte IS
 
M 3000m 5
Chris Daanen 59 SWE IS Göta
Johan Gustafsson 87 SWE IS Göta
Markus Engsner 01 SWE Sävedalens AIK
Niklas Johansson 99 SWE Sävedalens AIK
Omar Nuur 01 SWE IFK Växjö 8,35
 
M Häck 110m 4
Petter Gustafsson 94 SWE IK Hakarpspojkarna 14.03
James Gaudiello 98 SWE Malmö AI
Elias Martinsson 97 SWE Mölndals AIK
Hampus Widlund 93 SWE IFK Växjö
 
M Häck 400m 10
Andreas Carlsson 78 SWE IFK Halmstad
Jonas Boijertz 74 SWE Malmö AI
Erik Lindahl 90 SWE Ullevi FK
Oskar Greilert 95 SWE Ullevi FK
Johan Brasch 98 SWE Wärnamo SK
Anton Bertilsson 99 SWE IFK Växjö 52,6
Carl Bengtström 00 SWE Örgryte IS 50,20
Jonathan Carbe 90 SWE Örgryte IS 52.85
Samuel Wiik 98 SWE Örgryte IS 53,08
Gustav Karlsson 00 SWE Thorengruppen TFC 55,0
 
M Höjd 4
Herman Olvik 96 SWE Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 SWE Ullevi FK
Viktor Husmark 92 SWE Ullevi FK
Kenneth Pedersen 97 DEN Sparta Atletik 2,00
 
M Stav 5
Micael Fagö 94 SWE Kalmar SK 4.80
Erik Hagström 73 SWE IF Kville 4.25
Robin Jacobsson 98 SWE Ullevi FK
Emil Carlsson 02 SWE IFK Växjö 4,66
Emil Östergren 98 SWE IFK Växjö
 
M Längd 1
Emil Quick 95 SWE Kalmar SK
 
M Tresteg 8
Emil Quick 95 SWE Kalmar SK
Eric Persson 63 SWE IF Kville 11.15
Marcus Nyberg 97 SWE Malmö AI 15.07
Jesper Simonsson 00 SWE IK Orient
Gustav Bålström 98 SWE Ullevi FK
Jonathan Persgården 96 SWE Ullevi FK
Markus Lundborg 99 SWE Ullevi FK
Erik Olsson 89 SWE Örgryte IS
 
M Kula 1
Mikael Hernberg 82 SWE IK Sisu
 
M Diskus 5
Axel Härstedt 87 SWE Malmö AI 62,36
Mikael Hernberg 82 SWE IK Sisu
Abbas Taheri 97 SWE IFK Växjö
Mattias Eklund 98 SWE IK Ymer
Thor Olav Rosvold 96 NOR IK Tjalve 50,92
 
M Slägga 3
Daniel Korhonen 76 SWE IF Kville
Erik Dahlqvist 98 SWE IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 SWE IK Orient
 
M Spjut 4
Zaher Rostom 91 SWE Falkenbergs IK
Patrik Svanberg 76 SWE IFK Halmstad
Erik Hagström 73 SWE IF Kville
Abbas Taheri 97 SWE IFK Växjö
 
P19 100m 12
Michell Jovic 00 SWE Falkenbergs IK 12,18
Glody Ngoma 00 SWE IFK Göteborg 11,29
Robin Strömberg 00 SWE IFK Göteborg
Qirong Huang 99 SWE IFK Halmstad
Omar Chaaban 00 SWE IFK Helsingborg 10.79
Simon Wennolf 00 SWE IFK Lund 11,76
Raymond Mpanga 99 SWE Malmö AI
Jacob Helsing 00 SWE IK Orient
Erik Johansson 99 SWE Varbergs GIF 10.92
Alexander Andreasson 99 SWE Örgryte IS 10.89
Otto Hammarström 99 SWE Örgryte IS 11,70
Tobias Carlryd 00 SWE Örgryte IS
 
P19 200m 11
Aaron Ladestam 00 SWE IFK Göteborg 22:70
Glody Ngoma 00 SWE IFK Göteborg 22,83
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 SWE IFK Göteborg
Omar Chaaban 00 SWE IFK Helsingborg 21.95
Simon Wennolf 00 SWE IFK Lund 24,18
Jacob Helsing 00 SWE IK Orient
Isak Kristensen 00 SWE Ullevi FK
Erik Johansson 99 SWE Varbergs GIF 22.43
Alexander Andreasson 99 SWE Örgryte IS 22.10
Otto Hammarström 99 SWE Örgryte IS 23,78
 
P19 400m 5
Aaron Ladestam 00 SWE IFK Göteborg 50:60
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Jacob Helsing 00 SWE IK Orient
Anton Bengtsson 99 SWE Ullevi FK
Svante Wester 99 SWE Örgryte IS 51,20
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 2
Joel Stål 00 SWE Ullevi FK
Abdinor Aden 00 SWE IFK Växjö
 
P19 Häck 110m 3
Joel Bengtsson 99 SWE IFK Helsingborg 14.22
Jacob Lenz 99 SWE IFK Lund 15,75
Anton Bertilsson 99 SWE IFK Växjö
 
P19 Häck 400m 2
Jacob Lenz 99 SWE IFK Lund 61,62
Anton Andersson 00 SWE Varbergs GIF
 
P19 Längd 2
Michell Jovic 00 SWE Falkenbergs IK
Jesper Simonsson 00 SWE IK Orient 6.50
 
P19 Kula 1
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
 
P19 Diskus 1
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 16
Carl Hedin 01 SWE Eksjö Södra IK
Daniel Kleist 02 SWE Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 SWE Eksjö Södra IK
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 11:75
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Philip Ryding 01 SWE IF Kville
Caleb Conable 01 SWE Malmö AI 11.23
Isac Engman 02 SWE Malmö AI
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 SWE Sävedalens AIK
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
Mahdi Ahmadi 01 SWE IFK Växjö
Bimo Soenarso 01 SWE KFUM Örebro 11.05
 
P17 200m 11
Daniel Kleist 02 SWE Eksjö Södra IK
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 23:93
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Johan Claeson 01 SWE Linköpings GIF 23,30
Elias Wennolf 03 SWE IFK Lund
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK 24,35
Mahdi Ahmadi 01 SWE IFK Växjö
Bimo Soenarso 01 SWE KFUM Örebro 23.07
Albin Hagstedt 04 SWE Örgryte IS
 
P17 400m 8
Olof Hedin 02 SWE Eksjö Södra IK
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 53:63
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg
Albert Nurmi 01 SWE Malmö AI
Isac Engman 02 SWE Malmö AI
Marcel Schweikart 02 SWE Mölndals AIK
Ludvig Ramhult 01 SWE IK Ymer
Jakob Zäll 01 SWE Ängelholms IF 56.18
 
P17 800m 7
Olof Hedin 02 SWE Eksjö Södra IK
Michael Rosenqvist 02 SWE Mölndals AIK 2,04,54
Victor Wahlgren 02 SWE Mölndals AIK 2.01.82
Oskar Karlsson 02 SWE SK Graal
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF 2.06
Truls Månsson 02 SWE Åhus FIK 2,06
Jakob Zäll 01 SWE Ängelholms IF
 
P17 1500m 3
Erik Albin 02 SWE IFK Helsingborg 4.36.00
Oskar Karlsson 02 SWE SK Graal
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF 4.25
 
P17 Häck 110m 10
Carl Hedin 01 SWE Eksjö Södra IK
Daniel Kleist 02 SWE Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 SWE Eksjö Södra IK
Thomas Jones 01 SWE Kyrkhults SK 13,98
Johan Claeson 01 SWE Linköpings GIF 14,63
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK
Peter Svensson 02 SWE IF Rigor
Edvin Andersson 02 SWE Varbergs GIF
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
 
P17 Häck 300m 8
Carl Hedin 01 SWE Eksjö Södra IK
Håkan Harrysson 63 SWE IF Kville UT
Kalle Wållgren 01 SWE Lerum Friidrott
Nils Jensen 01 SWE Sävedalens AIK
Ola Bokesjö 02 SWE Ullevi FK 44,00
Edvin Andersson 02 SWE Varbergs GIF
Lucas Kristenson 01 SWE Varbergs GIF
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
 
P17 Höjd 4
Philip Ryding 01 SWE IF Kville
Erik Bohman 02 SWE Lerum Friidrott 1.72
Lucas Kristenson 01 SWE Varbergs GIF
Elmer Evanson 02 SWE Örgryte IS
 
P17 Stav 4
William Asker 04 SWE IF Kville UT
Peter Svensson 02 SWE IF Rigor
Malte Rosvall 02 SWE Sävedalens AIK
Nils Jensen 01 SWE Sävedalens AIK
 
P17 Längd 8
Daniel Kleist 02 SWE Eksjö Södra IK
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Caleb Conable 01 SWE Malmö AI 6,90
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Marcel Schweikart 02 SWE Mölndals AIK
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
Filip Lindh 01 SWE IFK Växjö
Mahdi Ahmadi 01 SWE IFK Växjö
 
P17 Tresteg 6
Caleb Conable 01 SWE Malmö AI 13,85
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Lucas Kristenson 01 SWE Varbergs GIF
Filip Lindh 01 SWE IFK Växjö
Lukas Edqvist 02 SWE Örgryte IS
William Frisk 02 SWE Örgryte IS
 
P17 Kula 5
Arvid Mägi Theorin 01 SWE IF Kville 17.93
Erik Bohman 02 SWE Lerum Friidrott
Kalle Wållgren 01 SWE Lerum Friidrott
Peter Svensson 02 SWE IF Rigor
Leo Janén 02 SWE IFK Växjö
 
P17 Diskus 3
Carl Hedin 01 SWE Eksjö Södra IK
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Leo Janén 02 SWE IFK Växjö
 
P17 Slägga 1
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
 
P17 Spjut 6
Carl Hedin 01 SWE Eksjö Södra IK
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Albert Nurmi 01 SWE Malmö AI
Alex Johansson 01 SWE Turebergs FK
Truls Månsson 02 SWE Åhus FIK
 
P15 80m 13
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 9.85
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Samuel Combelles 03 SWE IFK Helsingborg
Elias Wennolf 03 SWE IFK Lund 9,51
Isak Holgersson 04 SWE IFK Lund 9,96
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Anton Essén 03 SWE IK Orient
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Jakob Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Simon Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 SWE Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 SWE Örgryte IS
Axel Boniel 04 SWE Örgryte IS
 
P15 300m 6
Alfred Honauer 04 SWE IFK Halmstad
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
Samuel Combelles 03 SWE IFK Helsingborg
Isak Holgersson 04 SWE IFK Lund
Simon Wikell 03 SWE Mölndals AIK
Alex Apelgrim 04 SWE Örgryte IS
 
P15 800m 5
Alexander Hedar 03 SWE IFK Göteborg 2.14.51
Fabian Haeffler 03 SWE Mölndals AIK
Simon Wikell 03 SWE Mölndals AIK 2.06.82
Gustav Thyrman 04 SWE IF Rigor
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
 
P15 1500m 7
Alfred Honauer 04 SWE IFK Halmstad
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI
Adam Sörqvist 05 SWE Sävedalens AIK
Oskar Davidsson 04 SWE Varbergs GIF
Abdiqani Aden 03 SWE IFK Växjö
Elias Ramhult 05 SWE IK Ymer
 
P15 Häck 80m 3
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 11.52
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Sten Hagström 03 SWE Örgryte IS 11.81
 
P15 Häck 300m 7
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 42.80
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Gustav Thyrman 04 SWE IF Rigor
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
Oliver Glans 03 SWE Ullevi FK 49,0
Gustav Brasch 04 SWE Wärnamo SK
 
P15 Höjd 8
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Gustav Thyrman 04 SWE IF Rigor
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Oskar Davidsson 04 SWE Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 SWE Åhus FIK 1,60
Albin Coster 04 SWE Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 SWE Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 SWE Örgryte IS
 
P15 Stav 4
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
Gustav Thyrman 04 SWE IF Rigor
Sten Hagström 03 SWE Örgryte IS 3.90
 
P15 Längd 11
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 5.85
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Anton Essén 03 SWE IK Orient
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
Gustav Brasch 04 SWE Wärnamo SK
Albin Coster 04 SWE Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 SWE Örgryte IS
Axel Boniel 04 SWE Örgryte IS
Sten Hagström 03 SWE Örgryte IS 5.38
 
P15 Tresteg 2
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 11.72
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
 
P15 Kula 5
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Jakob Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 SWE Åhus FIK 10,69
Albin Coster 04 SWE Örgryte IS
 
P15 Diskus 8
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Hugo Kajsjö 03 SWE Lerum Friidrott 38,45
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
Jakob Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Albin Coster 04 SWE Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 SWE Örgryte IS
 
P15 Slägga 3
Hugo Kajsjö 03 SWE Lerum Friidrott 40,03
Jakob Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 SWE Åhus FIK 28,45
 
P15 Spjut 7
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Lukas Lindbladh 04 SWE Åhus FIK 27,83
Axel Boniel 04 SWE Örgryte IS
 
P13 60m 13
André Hagenfeldt 05 SWE IFK Halmstad
David Lövdahl 05 SWE IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Malte Lindquist 05 SWE IFK Halmstad
Ted Andersson 05 SWE Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Gustav Thörnqvist 05 SWE Klippans FK
Albin Östman 05 SWE Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
Leo Karlevo 05 SWE Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 SWE Sävedalens AIK 9,18
Oscar Emanuelsson 05 SWE Villstads GIF
 
P13 200m 9
David Lövdahl 05 SWE IFK Halmstad
Ted Andersson 05 SWE Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Gustav Thörnqvist 05 SWE Klippans FK
David Thilén 05 SWE IF Kville
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Morgan Lindstedt 05 SWE Malmö AI
Oscar Emanuelsson 05 SWE Villstads GIF
Oliver Fehrlund-Persson 05 SWE Ystads IF 26,51
 
P13 600m 6
Alexander Carlsson 05 SWE IFK Halmstad
David Lövdahl 05 SWE IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 SWE IFK Halmstad
Adam Sörqvist 05 SWE Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 SWE IK Ymer
 
P13 Häck 60m 5
Alexander Carlsson 05 SWE IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 SWE IFK Halmstad
Malte Lindquist 05 SWE IFK Halmstad
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
 
P13 Höjd 6
David Lövdahl 05 SWE IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 SWE IFK Halmstad
Malte Lindquist 05 SWE IFK Halmstad
Ted Andersson 05 SWE Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
 
P13 Stav 4
Alexander Carlsson 05 SWE IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 SWE IFK Halmstad
Ove Hagström 07 SWE Örgryte IS 2,30
 
P13 Längd 16
David Lövdahl 05 SWE IFK Halmstad
Malte Lindquist 05 SWE IFK Halmstad
Ted Andersson 05 SWE Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Gustav Thörnqvist 05 SWE Klippans FK
David Thilén 05 SWE IF Kville
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Morgan Lindstedt 05 SWE Malmö AI
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
Leo Karlevo 05 SWE Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 SWE Sävedalens AIK 4,18
Jonas Gustén 05 SWE Ullevi FK
Jakob Kogler 05 SWE Varbergs GIF
Seth Svensson 05 SWE Varbergs GIF
Oliver Fehrlund-Persson 05 SWE Ystads IF
 
P13 Tresteg 4
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
Milton Ahlin 05 SWE Sävedalens AIK 9,02
 
P13 Kula 3
André Hagenfeldt 05 SWE IFK Halmstad
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
 
P13 Diskus 4
Ludvig Palmkvist 05 SWE IFK Halmstad
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Ben Kamijo 05 SWE Mölndals AIK
Hugo Sandstedt 07 SWE IK Sisu
 
P13 Spjut 13
Alexander Carlsson 05 SWE IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 SWE IFK Halmstad
Ted Andersson 05 SWE Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
David Thilén 05 SWE IF Kville
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Albin Östman 05 SWE Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Albin Friberg 06 SWE Sävedalens AIK
Jakob Kogler 05 SWE Varbergs GIF
Seth Svensson 05 SWE Varbergs GIF
 
P12 60m 3
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 7,88
Simon Grahn 06 SWE Malmö AI
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 8.56
 
P12 200m 8
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 27.13
Lukas Lehto 06 SWE Mölndals AIK
Hugo Sandstedt 07 SWE IK Sisu
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Teodor Magnusson 06 SWE Varbergs GIF
Isak Hjelm 06 SWE Åhus FIK
 
P12 Häck 60m 1
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 10.22
 
P12 Höjd 3
Lukas Lehto 06 SWE Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor
Isak Hjelm 06 SWE Åhus FIK
 
P12 Längd 3
Arvid Ottosson Knuuttila 06 SWE IFK Halmstad
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 4,97
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor
 
P12 Kula 2
Arvid Ottosson Knuuttila 06 SWE IFK Halmstad
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 9,04
 
P11 60m 8
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 SWE IFK Halmstad
Lucas Wikström 07 SWE IFK Halmstad
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Oliwer Wijk 07 SWE IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 SWE IK Sisu
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Ove Hagström 07 SWE Örgryte IS
 
P11 600m 7
Bastian Carlsson 07 SWE IFK Halmstad
Simon Geijer 07 SWE IFK Halmstad
Gabriel Rydén 07 SWE Hässleholms AIS
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Mikel Månsson 07 SWE Åhus FIK 1:52,03
 
P11 Höjd 7
Alwin Laaksonen 08 SWE IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Kalle Thyrman 07 SWE IF Rigor
Oliwer Wijk 07 SWE IF Rigor
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Ivan Fredberg 07 SWE Örgryte IS
 
P11 Längd 11
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 SWE IFK Halmstad
Lucas Wikström 07 SWE IFK Halmstad
Gabriel Rydén 07 SWE Hässleholms AIS
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Kalle Thyrman 07 SWE IF Rigor
Hugo Sandstedt 07 SWE IK Sisu
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Mikel Månsson 07 SWE Åhus FIK
Ove Hagström 07 SWE Örgryte IS
 
P11 Kula 8
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Lucas Wikström 07 SWE IFK Halmstad
Simon Geijer 07 SWE IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Hugo Sandstedt 07 SWE IK Sisu
Mikel Månsson 07 SWE Åhus FIK
Ove Hagström 07 SWE Örgryte IS
 
P10 60m 11
Victor Falk 08 SWE IFK Göteborg
William Johansson 08 SWE IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 SWE IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
Viggo Hellström 08 SWE IFK Halmstad
William Pålsson 08 SWE IFK Halmstad
Jonatan Eklund 08 SWE Klippans FK
Edvin Örnborg 08 SWE IF Rigor 9.22
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P10 600m 6
Victor Falk 08 SWE IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 SWE IFK Halmstad
Viggo Hellström 08 SWE IFK Halmstad
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P10 Längd 12
Victor Falk 08 SWE IFK Göteborg
William Johansson 08 SWE IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 SWE IFK Halmstad
Milou Källman 08 SWE IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
Viggo Hellström 08 SWE IFK Halmstad
William Pålsson 08 SWE IFK Halmstad
Jonatan Eklund 08 SWE Klippans FK
Edvin Örnborg 08 SWE IF Rigor
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P10 Kula 11
Victor Falk 08 SWE IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 SWE IFK Halmstad
Milou Källman 08 SWE IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
Viggo Hellström 08 SWE IFK Halmstad
Wilhelm Karlsson 09 SWE IFK Halmstad
William Pålsson 08 SWE IFK Halmstad
Jonatan Eklund 08 SWE Klippans FK
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P9 60m 11
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg 9.6
Adam Wikström 09 SWE IFK Halmstad
Carl Falck 10 SWE IFK Halmstad
Melvin Lindell 09 SWE IFK Halmstad
Richard Carrasco 09 SWE IFK Halmstad
Noel Johansson 09 SWE Hälle IF 9,44
Sulayman Sagnia 09 SWE Laholms IF
Filip Englund 09 SWE Malmö AI
Adam Källenius 09 SWE IF Rigor
Olle Hernberg 11 SWE IK Sisu
William Krantz 09 SWE IK Sisu
 
P9 Längd 12
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg 3.65
Adam Wikström 09 SWE IFK Halmstad
Carl Falck 10 SWE IFK Halmstad
Melvin Lindell 09 SWE IFK Halmstad
Richard Carrasco 09 SWE IFK Halmstad
Wilhelm Karlsson 09 SWE IFK Halmstad
Noel Johansson 09 SWE Hälle IF 3,76
Josh Olsson Prescod 10 SWE IF Kronan
Sulayman Sagnia 09 SWE Laholms IF
Filip Englund 09 SWE Malmö AI
Olle Hernberg 11 SWE IK Sisu
William Krantz 09 SWE IK Sisu
 
P9 Boll 11
Oliver Hedin 09 SWE IFK Göteborg 34.40
Adam Wikström 09 SWE IFK Halmstad
Carl Falck 10 SWE IFK Halmstad
Melvin Lindell 09 SWE IFK Halmstad
Richard Carrasco 09 SWE IFK Halmstad
Noel Johansson 09 SWE Hälle IF 27,73
Josh Olsson Prescod 10 SWE IF Kronan
Sulayman Sagnia 09 SWE Laholms IF
Filip Englund 09 SWE Malmö AI
Olle Hernberg 11 SWE IK Sisu
William Krantz 09 SWE IK Sisu
 
K 100m 14
Felicia Lund Stenquist 98 SWE IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 SWE IFK Halmstad
Julia Björkman 00 SWE IF Kville
Emmy Smedberg 00 SWE Malmö AI
Claudia Payton 98 SWE Ullevi FK
Malin Roth 95 SWE Ullevi FK
Lisa Warfvinge 98 SWE Varbergs GIF
Elin Tornhed 95 SWE IFK Växjö
Emelie Rantzow 98 SWE IK Ymer
Judith Wagersten 98 SWE Örgryte IS 12,60
Amanda Bergsten 94 DEN Sparta Atletik 13,00
Ida Kathrine Karstoft 95 DEN Sparta Atletik 12,09
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF
Moa Ullgren 96 SWE Athletics 24Seven SK
 
K 200m 28
Vendela Rydbäck 97 SWE Göteborgs KIK 24,92
Felicia Lund Stenquist 98 SWE IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 SWE IFK Halmstad
Frida Grindheim 96 SWE IFK Helsingborg
Josephine Risberg Thoor 95 SWE IFK Helsingborg
Ida Nilsson 98 SWE Hovslätts IK 26,23
Felicia Ascard 96 SWE IFK Lund
Wilma Rosenquist 01 SWE Malmö AI
Elvira Erixon 96 SWE Mölndals AIK 26,70
Claudia Payton 98 SWE Ullevi FK
Estelle Montler 91 SWE Ullevi FK
Lisa Lilja 96 SWE Ullevi FK
Malin Roth 95 SWE Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 SWE Ullevi FK 23.80
Mia Stenvall 90 SWE Ullevi FK
Anna-Malin Larsson 97 SWE Varbergs GIF 26.61
Elin Tornhed 95 SWE IFK Växjö
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Emelie Rantzow 98 SWE IK Ymer
Hannah Hansson 00 SWE Åhus FIK
Moa Kjellander 99 SWE Åhus FIK 25,75
Nathalie Nilsson 88 SWE Åhus FIK
Elin Östlund 91 SWE KFUM Örebro 23.75
Judith Wagersten 98 SWE Örgryte IS 26,20
Amanda Bergsten 94 DEN Sparta Atletik 27,00
Ida Kathrine Karstoft 95 DEN Sparta Atletik 24,35
Moa Ullgren 96 SWE Athletics 24Seven SK
Fanny Runheim 99 SWE Thorengruppen TFC
 
K 400m 10
Josephine Risberg Thoor 95 SWE IFK Helsingborg 56.31
Olivia Kempi 98 SWE IFK Helsingborg
Lovisa Skoglund 01 SWE Höörs IS
Maja Jönsson 02 SWE Höörs IS
Ebba Svantesson 97 SWE Ullevi FK 55.23
Åsa Söderlund 93 SWE Ullevi FK
Elin Tornhed 95 SWE IFK Växjö
Julia Wennersten 01 SWE IK Ymer
Nathalie Nilsson 88 SWE Åhus FIK 00,00
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF
 
K 800m 2
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg 2.29.00
Olivia Kempi 98 SWE IFK Helsingborg
 
K 1500m 2
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg 5.00.00
Alicia Nilsson 98 SWE Stenungsunds FI
 
K Häck 100m 7
Tess Hertz-Saebbö 98 SWE Göteborgs KIK
Johanna Carlsson 94 SWE IFK Helsingborg 14.22
Emmy Smedberg 00 SWE Malmö AI
Moa Kjellander 99 SWE Åhus FIK 14,61
Sara Skogman 95 SWE Örgryte IS
Thea Haahr 91 DEN Sparta Atletik 14.39
Moa Ullgren 96 SWE Athletics 24Seven SK
 
K Häck 400m 7
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Vendela Rydbäck 97 SWE Göteborgs KIK
Felicia Ascard 96 SWE IFK Lund
Frida Hansson 97 SWE Stenungsunds FI
Emelie Öberg 97 SWE Ullevi FK
Sofie Hallman 92 SWE Ullevi FK
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF
 
K Höjd 8
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK 1,78
Ellen Björklund 90 SWE IFK Lund 1.81
Sara Johansson 94 SWE IFK Lund
Ellen Hedin 00 SWE IK Orient
Julia Petersson 98 SWE Ullevi FK
Elina Lanndalen 97 SWE IK Ymer
Rikke Andersen 98 DEN Sparta Atletik 1,76
Tina B Gerlin 98 DEN Holte Atletik 1.71
 
K Stav 3
Annika Jönsson 96 SWE IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 SWE IFK Helsingborg
Sophie Olsson 99 SWE IFK Växjö
 
K Längd 13
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Tess Hertz-Saebbö 98 SWE Göteborgs KIK
Elin Larsson 94 SWE IFK Halmstad 5.97
Ida Nilsson 98 SWE Hovslätts IK 5,82
Frida Mccabe 92 SWE IFK Lund
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI
Moa Karlin Josefsson 94 SWE Ullevi FK
Rebecca Petersson 98 SWE Ullevi FK
Anna-Malin Larsson 97 SWE Varbergs GIF 5.69
Thilda Särnevång 96 SWE IFK Växjö
Agnes Johansson 95 SWE Trollhättan FIK
Moa Ullgren 96 SWE Athletics 24Seven SK
 
K Tresteg 9
Fatima Koné 99 SWE Mölndals AIK 12,52
Ellen Hedin 00 SWE IK Orient
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI
Lizzie Hager 99 SWE Ullevi FK
Nosimo Sjögren 97 SWE Ullevi FK
Sofie Hallman 92 SWE Ullevi FK
Victoria Jacobsson 97 SWE Ullevi FK
Amanda Hjalmarsson 97 SWE IFK Växjö
Alexandra Schill 00 SWE Örgryte IS
 
K Kula 5
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Felicia Lund Stenquist 98 SWE IFK Halmstad
Anna-Malin Larsson 97 SWE Varbergs GIF 10.21
Jennifer Rudberg 98 SWE IK Ymer
Maria Sløk Hansen 83 DEN Hvidovre Atletik
 
K Diskus 4
Linn Bergstrand 96 SWE Ullevi FK
Sara Lundkvist 95 SWE IFK Växjö
Jennifer Rudberg 98 SWE IK Ymer
Maria Sløk Hansen 83 DEN Hvidovre Atletik
 
K Slägga 4
Sara Rosen Andersson 96 SWE Ljungby FIK
Emilia Andersson 98 SWE Varbergs GIF
Lovisa Wallman 98 SWE Varbergs GIF
Maja Eklund 94 SWE Athletics 24Seven SK
 
K Spjut 0
 
F19 100m 4
Siri Hahn 00 SWE IFK Göteborg
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Julia Viiala 00 SWE IK Ymer
Alexandra Schill 00 SWE Örgryte IS
 
F19 200m 6
Hanna Dahlberg 00 SWE Eslövs AI
Andrea Jarlhage 00 SWE IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 SWE Göteborgs KIK 27.10
Lisa Petrusson 99 SWE Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 SWE Göteborgs KIK 25,90
Rebecca Strand 99 SWE Örgryte IS 25,74
 
F19 400m 2
Matilda Hallström 00 SWE Göteborgs KIK
Elin Björkman 99 SWE Malmö AI 1.02
 
F19 800m 3
Emilia Palm 99 SWE IFK Halmstad
Selena Becanovic 00 SWE IFK Halmstad
Elin Björkman 99 SWE Malmö AI 2.28
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Häck 400m 3
Andrea Jarlhage 00 SWE IFK Göteborg
Alice Kjellander 00 SWE Göteborgs KIK
Nellie Bjerstedt 00 SWE Åhus FIK
 
F19 Längd 9
Hanna Dahlberg 00 SWE Eslövs AI
Alice Kjellander 00 SWE Göteborgs KIK 5,38
Emma Andreasson 00 SWE Göteborgs KIK
Selena Becanovic 00 SWE IFK Halmstad
Amanda Backlund 99 SWE IK Orient
Ellen Hedin 00 SWE IK Orient
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Claudia Belgrave 00 SWE IK Ymer
Judith Sjöman 99 SWE Örgryte IS
 
F19 Kula 1
Claudia Belgrave 00 SWE IK Ymer
 
F19 Diskus 2
Ida Wåhlstrand 00 SWE IFK Växjö
Claudia Belgrave 00 SWE IK Ymer
 
F19 Slägga 6
Luana Klaric Lundh 99 SWE Göteborgs KIK
Ebba Molinder 00 SWE Mölndals AIK
Matilda Ekenberg 00 SWE Sävedalens AIK
Julia Nilsson 00 SWE Varbergs GIF
Elin Jonasson 00 SWE Wärnamo SK
Sarah Mikkelsen 02 NOR Brevik IL
 
F17 100m 26
Linnea Andersson 01 SWE Båstads GIF
Tilde Johansson 01 SWE Falkenbergs IK
Sofie Cedergrund 01 SWE Göteborgs KIK
Claudia Efemini 02 SWE IFK Halmstad
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Alma Svanberg 02 SWE IF Kville
Ebba Sköld 02 SWE IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 SWE IF Kville
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Aléa Gunnarsson 01 SWE Ljungby FIK
Alice Hedberg 02 SWE IFK Lund
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI 12.80
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI
Samantha Oware 01 SWE Malmö AI
Wilma Rosenquist 01 SWE Malmö AI
Ebba Johansson 02 SWE IK Orient
Hanna Hedin 02 SWE IK Orient
Linnéa Lindh 01 SWE IK Orient
Megane Consil 01 SWE IF Rigor
Felicia Boqvist 01 SWE Rydö ASK
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF
Laura Iversen 02 SWE IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 SWE IK Ymer
Selma Jönsson 02 SWE Åhus FIK 12,60
Klara Mattsson 01 SWE Örgryte IS 12,56
 
F17 200m 20
Linnea Andersson 01 SWE Båstads GIF
Elin Ekelund 02 SWE Eslövs AI
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 SWE IFK Göteborg
Wilma Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Alma Svanberg 02 SWE IF Kville
Ebba Sköld 02 SWE IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 SWE IF Kville
Aléa Gunnarsson 01 SWE Ljungby FIK
Alva Sundström 02 SWE Ljungby FIK
Alice Hedberg 02 SWE IFK Lund
Samantha Oware 01 SWE Malmö AI
Ebba Gustafsson 02 SWE Mölndals AIK
Lovisa Ronge 01 SWE IF Rigor
Megane Consil 01 SWE IF Rigor
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF
Selma Jönsson 02 SWE Åhus FIK 25,91
Hedda Tellow 02 SWE Örgryte IS 26.09
Klara Mattsson 01 SWE Örgryte IS 26,16
 
F17 400m 6
Thea Terho 02 SWE Falkenbergs IK
Moa Dahlsjö 02 SWE Göteborgs KIK
Megane Consil 01 SWE IF Rigor
Julia Wennersten 01 SWE IK Ymer
Linn Skoog 02 SWE IK Ymer
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS 59.49
 
F17 800m 4
Emma Jensen 01 SWE Klippans FK 2,25
Megane Consil 01 SWE IF Rigor
Moa Sandstedt 02 SWE IK Sisu
Linn Skoog 02 SWE IK Ymer
 
F17 1500m 1
Alma Freij 02 SWE IK Sisu
 
F17 Häck 100m 16
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 SWE IFK Göteborg
Moa Kilén 01 SWE Göteborgs KIK
Hilda Johnsson 02 SWE IF Kville
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund
Anja Olsson 01 SWE Malmö AI
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Alice Gunnarsson 02 SWE IK Orient
Hanna Hedin 02 SWE IK Orient
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Tove Larsson 02 SWE IFK Växjö
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Julia Wennersten 01 SWE IK Ymer
Sophie Reid 02 SWE IK Ymer
 
F17 Häck 300m 13
Kajsa Karila 02 SWE IFK Göteborg
Johanna Sjögren 02 SWE Göteborgs KIK
Johanna Stübner 02 SWE Göteborgs KIK 49.97
Wilma Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Hilda Johnsson 02 SWE IF Kville
Ella Darrell 01 SWE Lerum Friidrott 46.19
Lovisa Nilsson-Edin 02 SWE Mölndals AIK 46,52
Astrid Berg 02 SWE Ullevi FK 50,0
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK 45,00
Tove Larsson 02 SWE IFK Växjö 47
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS 50,23
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS
 
F17 Höjd 8
Nellie Malmros 01 SWE Båstads GIF
Agnes Dahlberg 02 SWE Lerum Friidrott
Mea Gedin 01 SWE Malmö AI
Ingrid Ronge 04 SWE IF Rigor Ut
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Sophie Reid 02 SWE IK Ymer
Hedda Tellow 02 SWE Örgryte IS
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS 1,46
 
F17 Stav 6
Gabriella Jönsson 01 SWE IFK Helsingborg
Celina Johannsen 02 SWE Malmö AI
Rebecka Krüeger 03 SWE Malmö AI UT
Elin Hellquist 01 SWE Sävedalens AIK
Matilda Honeth 02 SWE IFK Växjö
Alma Eriksson 01 SWE IK Ymer
 
F17 Längd 20
Linnea Andersson 01 SWE Båstads GIF
Nellie Malmros 01 SWE Båstads GIF
Tilde Johansson 01 SWE Falkenbergs IK
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Anja Olsson 01 SWE Malmö AI
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI
Samantha Oware 01 SWE Malmö AI
Alice Gunnarsson 02 SWE IK Orient
Ebba Johansson 02 SWE IK Orient
Hanna Hedin 02 SWE IK Orient
Linnéa Lindh 01 SWE IK Orient
Martina Olsson 02 SWE IK Orient
Moa Sandstedt 02 SWE IK Sisu
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI
Laura Iversen 02 SWE IFK Växjö
Hedda Tellow 02 SWE Örgryte IS 5.49
Nike Thanner 01 SWE Örgryte IS
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS 4,83
 
F17 Tresteg 10
Thea Terho 02 SWE Falkenbergs IK
Filippa Söderström 01 SWE Göteborgs KIK
Aléa Gunnarsson 01 SWE Ljungby FIK
Mea Gedin 01 SWE Malmö AI
Alice Gunnarsson 02 SWE IK Orient
Linnéa Lindh 01 SWE IK Orient
Martina Olsson 02 SWE IK Orient
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Nike Thanner 01 SWE Örgryte IS
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS 10,28
 
F17 Kula 12
Elin Ekelund 02 SWE Eslövs AI
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Alva Sundström 02 SWE Ljungby FIK
Julia Almén 01 SWE Ljungby FIK
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI 10.65
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Victoria Quainoo 02 SWE Malmö AI 14.80
Molly Broback 01 SWE Sävedalens AIK
Alma Eriksson 01 SWE IK Ymer
Sophie Reid 02 SWE IK Ymer
Elisabeth Thon Rosvold 02 NOR Asker SK 13,91
 
F17 Diskus 7
Emilia Münchmeyer 02 SWE IFK Helsingborg
Agnes Dahlberg 02 SWE Lerum Friidrott
Julia Almén 01 SWE Ljungby FIK
Molly Broback 01 SWE Sävedalens AIK
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF
Nina Pyrell 02 SWE IFK Växjö
Elisabeth Thon Rosvold 02 NOR Asker SK 45,59
 
F17 Slägga 4
Meja Stridsberg 01 SWE Ljungby FIK
Victoria Quainoo 02 SWE Malmö AI 55.48
Molly Broback 01 SWE Sävedalens AIK
Sarah Mikkelsen 02 NOR Brevik IL
 
F17 Spjut 4
Molly Johansson 02 SWE Falkenbergs IK
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
 
F15 80m 45
Alma Sjöbrink 03 SWE Eksjö Södra IK
Tova Möllerström 03 SWE Eslövs AI
Emilia Wenåker 04 SWE Falkenbergs IK 11,64
Elin Pettersson 03 SWE IFK Göteborg 10,81
Felicia Nordahl Vieira 03 SWE Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 SWE IFK Halmstad
Nova Barrett 04 SWE IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 SWE Hässleholms AIS
Emilia Franzén 04 SWE Klippans FK
Tilda Persson 04 SWE Klippans FK
Sofia Björkman 03 SWE IF Kville
Ida Larsson 04 SWE Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 SWE Laholms IF
Elice Gunnarsson 03 SWE Ljungby FIK
Daga Indebetou 03 SWE IFK Lund
Emilia Wamsler 03 SWE IFK Lund 10,93
Magda Karlsson 04 SWE IFK Lund
Tindra Röme 04 SWE IFK Lund
Ella Jovanovic 04 SWE Malmö AI
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 SWE Malmö AI
Joy Thulin 03 SWE Malmö AI
Elin Molinder 04 SWE Mölndals AIK 10.74
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor 11.27
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 SWE Sävedalens AIK
Alice Bengtskog 03 SWE Varbergs GIF 10.79
Anna Olsson 03 SWE Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Felicia Åberg 03 SWE Villstads GIF
Thea Holmèn 03 SWE Villstads GIF
Maja Westhoff 04 SWE IFK Växjö
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK
Clara Weetom 04 SWE Örgryte IS
Liv Backman 04 SWE Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 SWE Örgryte IS
Mimmi Sebestyèn 03 SWE Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 SWE Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 SWE Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 SWE Trollhättan FIK 9,99
 
F15 300m 23
Alma Sjöbrink 03 SWE Eksjö Södra IK
Tova Möllerström 03 SWE Eslövs AI
Elin Pettersson 03 SWE IFK Göteborg 43,51
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK 42.06
Emilia Franzén 04 SWE Klippans FK
Daga Indebetou 03 SWE IFK Lund
Magda Karlsson 04 SWE IFK Lund
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI
Una Ademovic 04 SWE Malmö AI
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Johanna Svensson 03 SWE IF Rigor
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 SWE Sävedalens AIK
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
Felicia Åberg 03 SWE Villstads GIF
Maja Westhoff 04 SWE IFK Växjö
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK
Ellen Fröberg 04 SWE Örgryte IS
Liv Backman 04 SWE Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 SWE Örgryte IS
Tyra Wikestam 04 SWE Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 SWE Trollhättan FIK 39,82
 
F15 800m 14
Fanny Andersson 03 SWE Falkenbergs IK 2.23
Thelma Holgersson 04 SWE Falkenbergs IK 2.45
Klara Kindblom 03 SWE IFK Göteborg
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK 2:16.82
Ida Rosjö 04 SWE IK Hakarpspojkarna
Thea Nilsson 03 SWE Höörs IS 2.19.23
Elice Gunnarsson 03 SWE Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 SWE Ljungby FIK
Una Ademovic 04 SWE Malmö AI
Alma Svantesson 04 SWE Mölndals AIK
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Nichole Ljungström 03 SWE Ängelholms IF
Ebba Francois 04 SWE Örgryte IS
Josefine Källvik 04 SWE Örgryte IS
 
F15 1500m 6
Fanny Andersson 03 SWE Falkenbergs IK
Moa Hagström 03 SWE IFK Halmstad
Kyra Gunnarsson 03 SWE Ljungby FIK
Liv Altarac 05 SWE Malmö AI
Johanna Svensson 03 SWE IF Rigor
Ebba Francois 04 SWE Örgryte IS
 
F15 Häck 80m 25
Linnéa Haara 03 SWE Eslövs AI
Felicia Nordahl Vieira 03 SWE Göteborgs KIK
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad
Nova Barrett 04 SWE IFK Halmstad
Kajsa Månsson 04 SWE Höörs IS
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Tindra Röme 04 SWE IFK Lund
Chanelle Lindvall 03 SWE Malmö AI
Milla Svanberg 03 SWE Malmö AI
Elin Molinder 04 SWE Mölndals AIK 13.37
Ella Borg 04 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 14,60
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor 14,18
Agnes Frimannsson 04 SWE Sävedalens AIK
Ida Nilsson 03 SWE Varbergs GIF
Sofia Wallin 04 SWE Varbergs GIF 12.38
Filippa Svensson 03 SWE Åhus FIK
Sydney Karström 04 SWE Åhus FIK
Clara Weetom 04 SWE Örgryte IS
Ebba Francois 04 SWE Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 SWE Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 SWE Örgryte IS
Mimmi Sebestyèn 03 SWE Örgryte IS
Tilly Backman 03 SWE Örgryte IS
 
F15 Häck 300m 9
Linnéa Haara 03 SWE Eslövs AI
Klara Kindblom 03 SWE IFK Göteborg 50,04
Tilda Persson 04 SWE Klippans FK
Amanda Sörensson 03 SWE Malmö AI
Milla Svanberg 03 SWE Malmö AI
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
Filippa Svensson 03 SWE Åhus FIK
Ellen Fröberg 04 SWE Örgryte IS
Tilly Backman 03 SWE Örgryte IS
 
F15 Höjd 14
Tindra Redenfors 03 SWE IFK Halmstad
Tilda Persson 04 SWE Klippans FK
Linn Ejnarsson 04 SWE Laholms IF
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 1,41
Maja Rosén 03 SWE Ljungby FIK
Amanda Sörensson 03 SWE Malmö AI
Chanelle Lindvall 03 SWE Malmö AI
Ella Jovanovic 04 SWE Malmö AI
Elvira Collvin 04 SWE Malmö AI
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 1,41
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor 146
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor 1,44
Sydney Karström 04 SWE Åhus FIK
 
F15 Stav 9
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad
Moa Hagström 03 SWE IFK Halmstad
Ellen Persson 03 SWE Malmö AI
Elvira Collvin 04 SWE Malmö AI
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 2,40
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor 2,70
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
Lova Nilsson 03 SWE IFK Växjö
 
F15 Längd 43
Alma Sjöbrink 03 SWE Eksjö Södra IK
Emilia Wenåker 04 SWE Falkenbergs IK
Thelma Holgersson 04 SWE Falkenbergs IK
Elin Pettersson 03 SWE IFK Göteborg
Felicia Nordahl Vieira 03 SWE Göteborgs KIK
Moa Lundström 04 SWE IK Hakarpspojkarna
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 SWE IFK Halmstad
Nova Barrett 04 SWE IFK Halmstad 4.54
Emilia Franzén 04 SWE Klippans FK
Tilda Persson 04 SWE Klippans FK
Wilde Hedin 04 SWE Klippans FK
Ida Larsson 04 SWE Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 SWE Laholms IF
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 4,16
Elice Gunnarsson 03 SWE Ljungby FIK
Tindra Röme 04 SWE IFK Lund
Chanelle Lindvall 03 SWE Malmö AI
Ella Jovanovic 04 SWE Malmö AI
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 SWE Malmö AI
Elin Molinder 04 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 4,15
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor 4,20
Agnes Frimannsson 04 SWE Sävedalens AIK
Anna Olsson 03 SWE Varbergs GIF
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 SWE Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Sofia Wallin 04 SWE Varbergs GIF
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer
Filippa Svensson 03 SWE Åhus FIK
Sydney Karström 04 SWE Åhus FIK
Alva Bengtström 03 SWE Örgryte IS
Clara Weetom 04 SWE Örgryte IS
Josefine Källvik 04 SWE Örgryte IS
Mimmi Sebestyèn 03 SWE Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 SWE Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 SWE Örgryte IS
 
F15 Tresteg 14
Thelma Holgersson 04 SWE Falkenbergs IK
Anna Constantinescu 03 SWE Göteborgs KIK 11.11
Amelie Götesson 04 SWE Hässleholms AIS
Amanda Sörensson 03 SWE Malmö AI
Ella Jovanovic 04 SWE Malmö AI
Mollie Jönsson 04 SWE Malmö AI
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor
Alice Bengtskog 03 SWE Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Sydney Karström 04 SWE Åhus FIK
Sofie Hammarström 03 SWE Örgryte IS
 
F15 Kula 13
Tova Möllerström 03 SWE Eslövs AI
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Mandy Adolfsson 04 SWE IFK Halmstad
Nova Barrett 04 SWE IFK Halmstad 8.58
Saga Frozkhan 04 SWE IFK Halmstad
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 9,42
Emilia Wamsler 03 SWE IFK Lund 10,40
Chanelle Lindvall 03 SWE Malmö AI
Emilia Åström 04 SWE Mölndals AIK
Anna Olsson 03 SWE Varbergs GIF
Stella Gudmundsson 04 SWE IFK Växjö
Sydney Karström 04 SWE Åhus FIK
 
F15 Diskus 12
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 SWE IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 SWE IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 SWE Hässleholms AIS
Emilia Wamsler 03 SWE IFK Lund 33,42
Evelina Wikell 03 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 17,72
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Johanna Emanuelsson 03 SWE Villstads GIF 41,35
Stella Gudmundsson 04 SWE IFK Växjö
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer
 
F15 Slägga 9
Ebba Hultqvist 03 SWE Eksjö Södra IK
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Mandy Adolfsson 04 SWE IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 SWE IFK Halmstad
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
Hanna Kogler 03 SWE Varbergs GIF
Johanna Emanuelsson 03 SWE Villstads GIF 36,00
 
F15 Spjut 16
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 SWE IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 SWE IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 SWE Hässleholms AIS
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 23,19
Emilia Wamsler 03 SWE IFK Lund 34,61
Chanelle Lindvall 03 SWE Malmö AI
Evelina Wikell 03 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Johanna Svensson 03 SWE IF Rigor
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor
Elsa Hjelm 04 SWE Åhus FIK
Clara Weetom 04 SWE Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 SWE Örgryte IS
 
F13 60m 14
Ann-Kathrine Bergenhem 05 SWE IFK Halmstad
Elin Kristén 05 SWE IFK Halmstad
Emilia Johansson 05 SWE Klippans FK
Ella Engman 05 SWE Malmö AI
Mathilda Brodd Polsten 05 SWE Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 SWE Malmö AI
Cornelia Andersson 05 SWE Mölndals AIK 8.89
Majken Sommar 05 SWE Mölndals AIK 9.40
Klara Håkansson 05 SWE IK Orient 8,88
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF 8.60
Lo Rosengren 05 SWE Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 SWE Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 SWE IFK Växjö
Inez Yngve 05 SWE Örgryte IS
 
F13 200m 16
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg
Tova Feuk 05 SWE IFK Halmstad
Ebba Bengtsson 05 SWE Laholms IF
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott 29,36
Elin Jansson 05 SWE Lerum Friidrott 29,90
Ella Engman 05 SWE Malmö AI 27,15
Ella Uddenäs 05 SWE Malmö AI 28,04
Mathilda Brodd Polsten 05 SWE Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 SWE Malmö AI 27,65
Cornelia Andersson 05 SWE Mölndals AIK 29.55
Majken Sommar 05 SWE Mölndals AIK 30.90
Klara Håkansson 05 SWE IK Orient 31,15
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF 28.52
Saga Zettergren 05 SWE Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 SWE IFK Växjö
Inez Yngve 05 SWE Örgryte IS
 
F13 600m 9
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna
Ebba Cronholm 05 SWE Ljungby FIK
Emilia Lundstedt 05 SWE Mölndals AIK 1,52,80
Klara Håkansson 05 SWE IK Orient 2,09
Celine Aagaard 06 SWE SK Graal
Maud de Coninck 05 SWE Sävedalens AIK
Elenie Carlsson 05 SWE IFK Växjö
Hedda Månsson 05 SWE Åhus FIK
 
F13 Häck 60m 12
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna
Emilia Johansson 05 SWE Klippans FK
Wilma Nilsson 05 SWE Klippans FK
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott 10,18
Tove Kajsjö 05 SWE Lerum Friidrott 14,84
Ebba Cronholm 05 SWE Ljungby FIK
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF 10.13
Saga Zettergren 05 SWE Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
Amanda Cederlöf 05 SWE IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 SWE IFK Växjö
 
F13 Höjd 14
Moa Cornéer 05 SWE IFK Göteborg 1,51
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna
Nellie Sjögren Eliasson 05 SWE IFK Halmstad
Tova Feuk 05 SWE IFK Halmstad
Wilma Nilsson 05 SWE Klippans FK
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 SWE Ljungby FIK
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
Amanda Cederlöf 05 SWE IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 SWE IFK Växjö
Ebba Halling 05 SWE Örgryte IS
 
F13 Stav 5
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 SWE Lerum Friidrott 2,34
Ella Uddenäs 05 SWE Malmö AI 2,76
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Längd 23
Annie Sturesson 05 SWE Falkenbergs IK
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg
Thyra Qvänstedt 05 SWE Habo Friidrott 04
Ann-Kathrine Bergenhem 05 SWE IFK Halmstad
Elin Kristén 05 SWE IFK Halmstad
Tova Feuk 05 SWE IFK Halmstad 4.61
Emilia Johansson 05 SWE Klippans FK
Wilma Nilsson 05 SWE Klippans FK
Erica Larsson 05 SWE Laholms IF
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 SWE Lerum Friidrott
Nora Larsson 05 SWE Ljungby FIK
Ella Engman 05 SWE Malmö AI
Liv Altarac 05 SWE Malmö AI
Mathilda Brodd Polsten 05 SWE Malmö AI
Klara Håkansson 05 SWE IK Orient 4,30
Tilde Svensson 05 SWE IF Rigor
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Ena Memic 05 SWE Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 SWE Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 SWE Varbergs GIF
Inez Yngve 05 SWE Örgryte IS
 
F13 Tresteg 9
Moa Cornéer 05 SWE IFK Göteborg 9,83
Annie Thorkéll 06 SWE IFK Helsingborg
Erica Larsson 05 SWE Laholms IF
Klara Håkansson 05 SWE IK Orient 8,83
Maud de Coninck 05 SWE Sävedalens AIK
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Elenie Carlsson 05 SWE IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 SWE IFK Växjö
 
F13 Kula 14
Thyra Qvänstedt 05 SWE Habo Friidrott 04
Ann-Kathrine Bergenhem 05 SWE IFK Halmstad
Elin Kristén 05 SWE IFK Halmstad
Nellie Sjögren Eliasson 05 SWE IFK Halmstad
Tova Feuk 05 SWE IFK Halmstad 10.30
Wilma Nilsson 05 SWE Klippans FK
Ebba Bengtsson 05 SWE Laholms IF
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Nora Larsson 05 SWE Ljungby FIK
Amanda Rönn 05 SWE Malmö AI
Tilde Svensson 05 SWE IF Rigor
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 SWE Varbergs GIF
Ebba Halling 05 SWE Örgryte IS
 
F13 Diskus 7
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna
Ann-Kathrine Bergenhem 05 SWE IFK Halmstad
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 SWE Lerum Friidrott
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Ronja Rickardsson 05 SWE IFK Växjö
Hedda Månsson 05 SWE Åhus FIK
 
F13 Spjut 15
Annie Sturesson 05 SWE Falkenbergs IK
Tilda Carlsson 06 SWE Falkenbergs IK
Nellie Sjögren Eliasson 05 SWE IFK Halmstad
Wilma Nilsson 05 SWE Klippans FK
Ebba Bengtsson 05 SWE Laholms IF
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 SWE Lerum Friidrott
Nora Larsson 05 SWE Ljungby FIK
Amanda Rönn 05 SWE Malmö AI
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Ena Memic 05 SWE Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 SWE Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 SWE Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
 
F12 60m 17
Elsa Svensson 06 SWE Falkenbergs IK
Hilma Svensson 06 SWE Falkenbergs IK
Chelsy Efemini 06 SWE IFK Halmstad
Ebba Bryngelsson 06 SWE IFK Halmstad
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Andersson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 SWE IFK Halmstad
Smilla Willix 06 SWE IFK Halmstad
Stina Lindblad 06 SWE Laholms IF
Julia Englund 06 SWE Malmö AI
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI
Lisa Engdahl 06 SWE Malmö AI
Sara Blomkvist 06 SWE Malmö AI
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Algotsson 06 SWE IFK Växjö 8.84
Alva Gustafsson 06 SWE Markaryds FK
 
F12 200m 11
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Andersson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 SWE IFK Halmstad
Stina Lindblad 06 SWE Laholms IF
Julia Englund 06 SWE Malmö AI 28,49
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI 29,02
Lisa Engdahl 06 SWE Malmö AI 30,88
Sara Blomkvist 06 SWE Malmö AI 29,16
Hanna Amundin 07 SWE Ullevi FK 30,11
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Algotsson 06 SWE IFK Växjö 29.42
 
F12 Häck 60m 9
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 SWE IFK Helsingborg
Stina Lindblad 06 SWE Laholms IF
Linnéa Westerberg 06 SWE Ljungby FIK
Julia Englund 06 SWE Malmö AI
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Algotsson 06 SWE IFK Växjö 10.41
 
F12 Höjd 6
Elsa Svensson 06 SWE Falkenbergs IK
Hilma Svensson 06 SWE Falkenbergs IK
Alma Falck 06 SWE IFK Halmstad
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Andersson 06 SWE IFK Halmstad
Paloma Gustafsson 06 SWE IFK Halmstad
 
F12 Längd 19
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg
Alma Falck 06 SWE IFK Halmstad
Ebba Bryngelsson 06 SWE IFK Halmstad
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Andersson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 SWE IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 SWE IFK Helsingborg
Stina Lindblad 06 SWE Laholms IF
Linnéa Westerberg 06 SWE Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 SWE Ljungby FIK
Julia Englund 06 SWE Malmö AI
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI
Lisa Engdahl 06 SWE Malmö AI
Sara Blomkvist 06 SWE Malmö AI
Celine Aagaard 06 SWE SK Graal
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Algotsson 06 SWE IFK Växjö 4.65
Alva Gustafsson 06 SWE Markaryds FK
 
F12 Kula 11
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg
Alma Falck 06 SWE IFK Halmstad
Chelsy Efemini 06 SWE IFK Halmstad
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Paloma Gustafsson 06 SWE IFK Halmstad
Smilla Willix 06 SWE IFK Halmstad
Annie Thorkéll 06 SWE IFK Helsingborg
Linnéa Westerberg 06 SWE Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 SWE Ljungby FIK
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 SWE Varbergs GIF
 
F11 60m 25
Bianca Holgersson 07 SWE Falkenbergs IK
Liv Stenström 07 SWE Falkenbergs IK
Neah Johansson 07 SWE Falkenbergs IK
Novah Laurén 07 SWE Falkenbergs IK 10,30
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 SWE IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 SWE IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 SWE IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 SWE IFK Halmstad
Maja Rydén 07 SWE IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 SWE IFK Halmstad
Vilma Jexe Ek 07 SWE IFK Halmstad
Alva Ludvigsson 07 SWE Laholms IF
Emma Sjödal 07 SWE Ljungby FIK
Ida Henricsson 07 SWE Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 SWE Ljungby FIK
Saga Falck 07 SWE Malmö AI
Susanna Heuman 07 SWE IF Rigor
Alice Hernberg 07 SWE IK Sisu
Hanna Amundin 07 SWE Ullevi FK
Johanna Gustén 07 SWE Ullevi FK
Alma Sandö 07 SWE Varbergs GIF
Moa Kogler 07 SWE Varbergs GIF
Stella Svensson 07 SWE Varbergs GIF
Tyra Lundqvist 07 SWE Örgryte IS
 
F11 600m 6
Bianca Holgersson 07 SWE Falkenbergs IK 2.07
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 SWE IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 SWE IFK Halmstad
Susanna Heuman 07 SWE IF Rigor
Alma Sandö 07 SWE Varbergs GIF
 
F11 Höjd 13
Neah Johansson 07 SWE Falkenbergs IK
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 SWE IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 SWE IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 SWE IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 SWE IFK Halmstad
Vilma Jexe Ek 07 SWE IFK Halmstad
Emma Sjödal 07 SWE Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 SWE Ljungby FIK
Susanna Heuman 07 SWE IF Rigor
Alice Hernberg 07 SWE IK Sisu
Alma Sandö 07 SWE Varbergs GIF
Tilda Skoog 07 SWE IK Ymer
 
F11 Längd 27
Bianca Holgersson 07 SWE Falkenbergs IK
Liv Stenström 07 SWE Falkenbergs IK
Neah Johansson 07 SWE Falkenbergs IK
Novah Laurén 07 SWE Falkenbergs IK
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
Ellen Göranson 07 SWE IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 SWE IFK Halmstad
Ellie Dahlin 07 SWE IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 SWE IFK Halmstad
Maja Rydén 07 SWE IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 SWE IFK Halmstad
Vilma Jexe Ek 07 SWE IFK Halmstad
Alva Ludvigsson 07 SWE Laholms IF
Emma Sjödal 07 SWE Ljungby FIK
Ida Henricsson 07 SWE Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 SWE Ljungby FIK
Alma Persson 07 SWE Malmö AI
Saga Falck 07 SWE Malmö AI
Susanna Heuman 07 SWE IF Rigor
Alice Hernberg 07 SWE IK Sisu
Hanna Amundin 07 SWE Ullevi FK
Johanna Gustén 07 SWE Ullevi FK
Alma Sandö 07 SWE Varbergs GIF
Moa Kogler 07 SWE Varbergs GIF
Tilda Skoog 07 SWE IK Ymer
Tyra Lundqvist 07 SWE Örgryte IS
Wilda Andersson 07 SWE Markaryds FK
 
F11 Kula 10
Neah Johansson 07 SWE Falkenbergs IK
Novah Laurén 07 SWE Falkenbergs IK
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 SWE IFK Halmstad
Elvira Gustafsson 07 SWE IFK Halmstad
Maja Rydén 07 SWE IFK Halmstad
Alva Ludvigsson 07 SWE Laholms IF
Moa Johannesson 07 SWE Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 SWE IK Sisu
Moa Kogler 07 SWE Varbergs GIF
 
F10 60m 17
Annie Krikström 08 SWE Båstads GIF
Ellen Andersson 08 SWE Båstads GIF
Elsa Almryd 08 SWE Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 SWE Eksjö Södra IK
Alice Danker 08 SWE Falkenbergs IK
Isabel Carlsson 08 SWE Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 SWE Falkenbergs IK 9,84
Ebba Holmén 08 SWE IFK Göteborg
Edith Gustafsson 08 SWE Habo Friidrott 04 10,56
Alma Engström 08 SWE IFK Halmstad
Cecilia Englesson 08 SWE IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Lovisa Burell 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
Mimmi Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Signe Skerfe 08 SWE IFK Halmstad
 
F10 600m 15
Ellen Andersson 08 SWE Båstads GIF
Elsa Almryd 08 SWE Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 SWE Eksjö Södra IK
Alice Danker 08 SWE Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 SWE Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 SWE IS Göta
Ebba Holmén 08 SWE IFK Göteborg
Alma Engström 08 SWE IFK Halmstad
Cecilia Englesson 08 SWE IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Lovisa Burell 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
Mimmi Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Agnes Ramhult 08 SWE IK Ymer
 
F10 Längd 17
Annie Krikström 08 SWE Båstads GIF
Ellen Andersson 08 SWE Båstads GIF
Elsa Almryd 08 SWE Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 SWE Eksjö Södra IK
Alice Danker 08 SWE Falkenbergs IK
Nellie Sturesson 08 SWE Falkenbergs IK
Ebba Holmén 08 SWE IFK Göteborg
Edith Gustafsson 08 SWE Habo Friidrott 04 3.36
Alma Engström 08 SWE IFK Halmstad
Freja Alfredsson 08 SWE IFK Halmstad
Haben Tecle 08 SWE IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Lovisa Burell 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
Mimmi Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Signe Skerfe 08 SWE IFK Halmstad
 
F10 Kula 18
Elsa Almryd 08 SWE Båstads GIF
Ottilia Thorell 08 SWE Eksjö Södra IK
Alice Danker 08 SWE Falkenbergs IK
Isabel Carlsson 08 SWE Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 SWE IS Göta
Ebba Holmén 08 SWE IFK Göteborg
Alma Engström 08 SWE IFK Halmstad
Cecilia Englesson 08 SWE IFK Halmstad
Freja Alfredsson 08 SWE IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Lovisa Burell 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
Mimmi Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 SWE IFK Halmstad
Filippa Andersson Widén 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Ida Hernberg 09 SWE IK Sisu
 
F9 60m 19
Maja Andersson 09 SWE Båstads GIF
Sonja Molin 09 SWE Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 SWE IS Göta
Emma Falk 10 SWE IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 SWE IFK Göteborg
Ruth Gustafsson 10 SWE Habo Friidrott 04
Alva Lindström 09 SWE IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 SWE IFK Halmstad
Denise Sevin Demir 09 SWE IFK Halmstad
Joline Arnrup 10 SWE IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 SWE IFK Halmstad
Telma Tagesson 09 SWE IFK Halmstad
Filippa Andersson Widén 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Alice Bengtsson 09 SWE Laholms IF
Signe Lindblad 10 SWE Laholms IF
Ida Hernberg 09 SWE IK Sisu
Ebba Johansson 09 SWE Varbergs GIF
 
F9 Längd 20
Maja Andersson 09 SWE Båstads GIF
Sonja Molin 09 SWE Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 SWE IS Göta
Emma Falk 10 SWE IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 SWE IFK Göteborg
Ruth Gustafsson 10 SWE Habo Friidrott 04
Alva Lindström 09 SWE IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 SWE IFK Halmstad
Denise Sevin Demir 09 SWE IFK Halmstad
Joline Arnrup 10 SWE IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 SWE IFK Halmstad
Telma Tagesson 09 SWE IFK Halmstad
Filippa Andersson Widén 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Alice Bengtsson 09 SWE Laholms IF
Signe Lindblad 10 SWE Laholms IF
Ida Hernberg 09 SWE IK Sisu
Ebba Johansson 09 SWE Varbergs GIF
Elsa Gustafsson 10 SWE Markaryds FK
 
F9 Boll 18
Maja Andersson 09 SWE Båstads GIF
Sonja Molin 09 SWE Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 SWE IS Göta
Emma Falk 10 SWE IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 SWE IFK Göteborg
Ruth Gustafsson 10 SWE Habo Friidrott 04
Alva Lindström 09 SWE IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 SWE IFK Halmstad
Denise Sevin Demir 09 SWE IFK Halmstad
Joline Arnrup 10 SWE IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 SWE IFK Halmstad
Telma Tagesson 09 SWE IFK Halmstad
Filippa Andersson Widén 09 SWE KFUM Kristianstad
Savannah Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 SWE KFUM Kristianstad
Signe Lindblad 10 SWE Laholms IF
Ida Hernberg 09 SWE IK Sisu
Ebba Johansson 09 SWE Varbergs GIF
 
R1-3 100m 0
 
R1-3 200m 0
 
S1, U 100m 1
Emma Carlsson 86 SWE IFK Halmstad
 
S1, U 200m 0
 
S1, U Längd 0
 
S1, U Kula 2
Emma Carlsson 86 SWE IFK Halmstad
Patrik Svanberg 76 SWE IFK Halmstad
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248