Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Götas Ungdomsspel utomhus
Antal starter / Total entries: 35 Printed: 2018-06-21 16:32
Antal individer / Total persons: 17
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 400m 0
 
M 800m 0
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 1
Jiannis Smalios 87 Thorengruppen TFC 79.89
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 1
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 33,93
 
P19 Slägga 1
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 51,26
 
P19 Spjut 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 0
 
P15 800m 1
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 2:11.95
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 1
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 11,13
 
P15 Diskus 1
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 39,78
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 1
Eirik Halfdansen-Aspen 04 Nesodden IF 38,80
 
P13 60m 0
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 1
David Carlson 05 Bromma IF 9.53
 
P13 Höjd 0
 
P13 Längd 1
David Carlson 05 Bromma IF 5.11
 
P13 Kula 1
David Carlson 05 Bromma IF 9.50
 
P13 Spjut 1
David Carlson 05 Bromma IF 35.00
 
P12 60m 0
 
P12 600m 0
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Kula 0
 
P12 Spjut 0
 
P11 60m 0
 
P11 400m 1
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
 
P11 Höjd 1
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
 
P11 Längd 1
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
 
P11 Kula 1
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
 
P11 Spjut 0
 
P10 60m 0
 
P10 400m 0
 
P10 Höjd 0
 
P10 Längd 0
 
P10 Kula 0
 
K 100m 1
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
 
K 400m 1
Caroline Andersson 92 IF Göta Karlstad
 
K 800m 0
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
 
K Tresteg 1
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 1
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
F19 Slägga 1
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
F19 Spjut 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 1
Johanna Wirebro 02 Motala AIF
 
F15 80m 1
Ida Leir 03 Tyrving IL
 
F15 800m 0
 
F15 Häck 80m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 0
 
F15 Slägga 0
 
F15 Spjut 0
 
F13 60m 0
 
F13 600m 0
 
F13 Häck 60m 0
 
F13 Höjd 0
 
F13 Längd 0
 
F13 Kula 1
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa 9,79
 
F13 Spjut 1
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa 14,33
 
F12 60m 0
 
F12 600m 0
 
F12 Häck 60m 0
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 0
 
F12 Kula 1
Julia Suneson 06 Kils AIK
 
F12 Spjut 0
 
F11 60m 0
 
F11 400m 0
 
F11 Höjd 0
 
F11 Längd 0
 
F11 Kula 0
 
F11 Spjut 0
 
F10 60m 2
My Lindberg 08 Hellas FK 9,34
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK 9,95
 
F10 400m 1
My Lindberg 08 Hellas FK 1.22
 
F10 Höjd 2
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 1,01m
My Lindberg 08 Hellas FK
 
F10 Längd 3
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 3,17m
My Lindberg 08 Hellas FK
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK 3,98
 
F10 Kula 1
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 5,05m
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248