Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stonehill Games
Antal starter / Total entries: 118 Printed: 2018-08-15 11:35
Antal individer / Total persons: 60
 
M 100m 0
 
M 200m 2
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Gustav Ölund 94 Örgryte IS
 
M 400m 1
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 49.74
 
M 1500m 0
 
M Häck 110m 1
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 15.19
 
M Höjd 2
Markus Menander 99 Kongahälla AIK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 1.89
 
M Stav 0
 
M Längd 0
 
M Kula 3
Daniel Korhonen 76 IF Kville 13,19
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 13.62
 
M Diskus 4
Markus Menander 99 Kongahälla AIK
Daniel Korhonen 76 IF Kville 39,39
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 43.68
 
M Spjut 2
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 63.25
 
P17 100m 3
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 11,43
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
 
P17 200m 2
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 23,39
Emil Bengtsson 02 IF Kville
 
P17 300m 2
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
 
P17 1000m 0
 
P17 Häck 110m 1
Erik Isaksson 02 IF Kville
 
P17 Häck 300m 1
Emil Bengtsson 02 IF Kville
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 1
Gustav Tartu 02 IF Kville
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus 1
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
 
P17 Slägga 1
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 2
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Anton Essén 03 IK Orient
 
P15 300m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 41.34
Anton Essén 03 IK Orient
 
P15 800m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.12.04
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P15 2000m 1
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Häck 300m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 1
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
 
P15 Tresteg 1
William Asker 04 IF Kville
 
P15 Kula 1
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 1
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
 
P14 80m 0
 
P14 300m 0
 
P14 800m 1
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P14 2000m 1
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P14 Häck 80m 1
William Asker 04 IF Kville
 
P14 Häck 300m 0
 
P14 Höjd 1
William Asker 04 IF Kville
 
P14 Stav 2
William Asker 04 IF Kville
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
 
P14 Längd 0
 
P14 Kula 0
 
P14 Diskus 0
 
P14 Spjut 1
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
 
P13 60m 1
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
 
P13 200m 1
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
 
P13 600m 0
 
P13 1500m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Häck 200m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Kula 0
 
P13 Diskus 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P13 Slägga 0
 
P13 Spjut 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P12 3-k.1 (60H, höjd, kula) 1
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
 
P12 3-k.2 (200m längd, spjut) 3
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
 
P11 3-k.1 (60H, höjd, kula) 1
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
 
P11 3-k.2 (200m längd, spjut) 0
 
P10 3-kamp (60m, längd, boll) 1
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
 
P9 3-kamp (60m, längd, boll) 4
Nils Tholén 09 Alingsås IF
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 1
Linnéa Helgegren 00 Örgryte IS
 
K Spjut 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 300m 1
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 1
Hilda Johnsson 02 IF Kville
 
F17 Höjd 1
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 1
Nike Thanner 01 Örgryte IS
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 1
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
 
F15 300m 0
 
F15 800m 0
 
F15 2000m 0
 
F15 Häck 80m 0
 
F15 Häck 300m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Tresteg 1
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 1
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott 38,64
 
F15 Slägga 0
 
F15 Spjut 1
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
 
F14 80m 4
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Julia Alhbin 04 IF Rigor
 
F14 300m 3
Elsa Stålhandske 04 Hälle IF 45.00
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Julia Alhbin 04 IF Rigor
 
F14 800m 2
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.31.20
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
 
F14 2000m 2
Hilda Törngård 04 Hälle IF 7.12.00
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
 
F14 Häck 80m 1
Ella Borg 04 Mölndals AIK
 
F14 Häck 300m 0
 
F14 Höjd 2
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Julia Alhbin 04 IF Rigor
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 3
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
 
F14 Kula 2
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
 
F14 Diskus 1
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
 
F14 Spjut 2
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
 
F13 60m 0
 
F13 200m 2
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 30.07
 
F13 600m 0
 
F13 1500m 1
Svea Eklundh 05 Motala AIF
 
F13 Häck 60m 2
Svea Eklundh 05 Motala AIF 10,09
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 10.39
 
F13 Häck 200m 2
Svea Eklundh 05 Motala AIF 32.06
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 32.65
 
F13 Höjd 3
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,51
Svea Eklundh 05 Motala AIF 1.43
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 1.50
 
F13 Stav 1
Svea Eklundh 05 Motala AIF 2.62
 
F13 Längd 1
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4,43
 
F13 Kula 3
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Svea Eklundh 05 Motala AIF 10.25
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
 
F13 Diskus 1
Svea Eklundh 05 Motala AIF 28.11
 
F13 Slägga 0
 
F13 Spjut 2
Svea Eklundh 05 Motala AIF 21.90
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
 
F12 3-k.1 (60H, längd, spjut) 4
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F12 3-k2 (200m höjd, kula) 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F11 3-k.1 (60H, längd, spjut) 0
 
F11 3-k.2 (200m höjd, kula) 0
 
F10 3-kamp (60m, längd, boll) 1
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
 
F9 3-kamp (60m, längd, boll) 3
Josefin Haggren 09 Alingsås IF
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248