Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Trekungamötet
Antal starter / Total entries: 810 Printed: 2018-08-15 11:33
Antal individer / Total persons: 318
 
M 100m 10
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Robin Noping 96 IF Kville
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 14,62
Carl Narup 98 Ullevi FK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK
Nils Eickhoff 97 IK Ymer
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
Mohammad Reza Abootorabi 89 Iran 10.60
 
M 300m 5
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Håkan Harrysson 63 IF Kville
Niclas Ragneberg 91 Trollhättan FIK
Mohammad Reza Abootorabi 89 Iran 32.70
 
M 600m 3
Martin Burrows 73 Hälle IF
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF
Carl Malmström 00 Kongahälla AIK
 
M Höjd 3
Arvid Ryberg 98 IF Göta Karlstad 2.03
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
 
M Längd 5
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Pontus Ericstam 98 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
Nils Eickhoff 97 IK Ymer
Olof Ryberg 00 Örgryte IS
 
M Tresteg 3
Eric Persson 63 IF Kville 11.15
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Maurice Mathabela 90 Sydafrika 16.38
 
M Kula 2
Carl Narup 98 Ullevi FK
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
 
P17 100m 17
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 11:75
August Rick 02 Kongahälla AIK
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 300m 9
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
August Rick 02 Kongahälla AIK
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
 
P17 600m 1
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
 
P17 Höjd 7
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Fredrik Grund 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Längd 11
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 6
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
 
P17 Kula 5
August Rick 02 Kongahälla AIK
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
 
P15 80m 4
Anton Essén 03 IK Orient
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 300m 2
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Carl Hermansson 03 Umara Sports Club
 
P15 600m 3
Ludvig Jernmark-Burrows 03 Hälle IF
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Längd 3
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 2
William Asker 04 IF Kville 12.33
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Kula 0
 
P14 80m 3
William Asker 04 IF Kville
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P14 300m 3
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
 
P14 600m 6
Isac Missin 04 Brattås CK
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
 
P14 Höjd 5
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
William Asker 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
David Adolfsson 04 Tingbergs AIS
 
P14 Längd 4
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 9
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 9,36
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 200m 3
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 29,89
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
 
P13 600m 2
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 Höjd 4
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 Längd 8
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 Kula 1
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
 
P12 60m 4
Leo Bergman 06 Brattås CK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P12 200m 3
Leo Bergman 06 Brattås CK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
 
P12 600m 2
Kevin Ellison 06 IF Kville
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
 
P12 Höjd 1
Viggo Höglund 06 Mölndals AIK
 
P12 Längd 4
Leo Bergman 06 Brattås CK
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P12 Kula 2
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P11 60m 9
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 8.86
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,59
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 200m 10
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 29.76
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 31,88
 
P11 600m 4
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
 
P11 Höjd 8
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 133
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 1,27
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Längd 11
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Vincent Engqvist 07 Kongahälla AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Kula 5
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 60m 10
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Adam Ellison 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK 10,48
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 200m 5
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 600m 4
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
 
P10 Längd 12
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Lukas Berger 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Emilio Sörqvist 08 Trollhättan FIK
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Kula 5
Lukas Berger 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P10 Boll 7
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Lukas Berger 08 Kongahälla AIK
Adam Ellison 08 IF Kville
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Emil Johansson 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
 
P9 60m 10
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,44
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Nils Ockell 09 Kongahälla AIK
Noah Persson 09 Kongahälla AIK
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 600m 4
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P9 Längd 7
Noel Johansson 09 Hälle IF 3,76
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Kula 5
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Calle Ahöqvist 09 Kongahälla AIK
Nils Ockell 09 Kongahälla AIK
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Boll 7
Noel Johansson 09 Hälle IF 27,73
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Nils Ockell 09 Kongahälla AIK
Noah Persson 09 Kongahälla AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P8 60m 7
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Arve Forssten 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK 10,6
 
P8 600m 4
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK 2,35
 
P8 Längd 4
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Arve Forssten 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
 
P8 Kula 4
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
 
P8 Boll 4
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Hugo Persson 10 Sävedalens AIK
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
 
P7 60m 4
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Jakob Lindsjö 11 Tingbergs AIS
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P7 600m 3
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P7 Längd 3
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P7 Kula 3
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P7 Boll 2
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Algot Mobaeck 11 IK Ymer
 
K 100m 3
Felicia Sjöblom 99 IK Orient
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 300m 4
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 600m 1
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
 
K Höjd 0
 
K Längd 2
Viktoria Karlsson 97 Göteborgs KIK
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
 
K Tresteg 1
Sofie Hallman 92 Ullevi FK
 
K Kula 1
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
 
F17 100m 6
Tilde Johansson 01 Falkenbergs IK 12,29
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
 
F17 300m 6
Moa Dahlsjö 02 Göteborgs KIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 600m 2
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 1:45.00
Alexandra Gullberg 01 Sävedalens AIK
 
F17 Höjd 5
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
 
F17 Längd 8
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Tresteg 4
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
F17 Kula 2
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
 
F15 80m 3
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS
 
F15 300m 2
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 41,62
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
 
F15 600m 1
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
 
F15 Höjd 1
Wilma Karlsson 03 Säffle FIK
 
F15 Längd 4
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS
Tilly Backman 03 Örgryte IS 4.66
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Tresteg 1
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK
 
F15 Kula 3
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F14 80m 11
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK 10,65
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 10,68
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 9,99
 
F14 300m 7
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ella Borg 04 Mölndals AIK 41,69
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 39,82
 
F14 600m 1
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
 
F14 Höjd 0
 
F14 Längd 6
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
 
F14 Kula 3
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F13 60m 9
Hanna Carlström 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emily Olsson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 200m 10
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Hanna Carlström 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.55
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 600m 3
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F13 Höjd 5
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 1,48
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F13 Längd 13
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Hanna Carlström 05 Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 4
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F12 60m 14
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alicia Gregow 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 200m 9
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF 31,16
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F12 600m 3
Willow Lind 06 IF Kville
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F12 Höjd 11
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Edit Nordin 06 Kongahälla AIK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK 1,21
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 142
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Emma Wendel 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Längd 18
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Alicia Gregow 06 Kongahälla AIK
Edit Nordin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK 3,69
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Kula 9
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alicia Gregow 06 Kongahälla AIK
Edit Nordin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F11 60m 27
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 9.49
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Malva Jarl 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK 9,69
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8.99
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 9.70
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
Felicia Reuterberg 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,09
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 200m 25
Elin Andersson 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK 32:85
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 31
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Malva Jarl 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 29.91
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 32.34
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 29,99
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Signe Berg 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 30,49
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 600m 8
Natalie Davidsson 07 Brattås CK 2:00
Malva Jarl 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,46,60
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Felicia Reuterberg 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,52.95
 
F11 Höjd 11
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 1.40
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 1.21
Midea Allard 08 Västerås FK 1.27
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Längd 25
Elin Andersson 07 Brattås CK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 3.93
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK 3,57
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4.12
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,22
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
Felicia Reuterberg 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,33
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Kula 8
Natalie Davidsson 07 Brattås CK 7:07
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 6,07
Lova Mobaeck 07 IK Ymer
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F10 60m 16
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad 9,35
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Lova Camsel 08 Kongahälla AIK
Saga Johansson 08 Kongahälla AIK
Alice Malmros 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 9,87
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Ida Lindsjö 08 Tingbergs AIS
Midea Allard 08 Västerås FK 10.21
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 200m 14
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad 32,01
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Lova Camsel 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 33,65
Midea Allard 08 Västerås FK 35,17
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 600m 5
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Saga Johansson 08 Kongahälla AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Midea Allard 08 Västerås FK 2.03,22
 
F10 Längd 18
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Lova Camsel 08 Kongahälla AIK
Alice Malmros 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Julia Eriksson 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 3,57
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Ida Lindsjö 08 Tingbergs AIS
Midea Allard 08 Västerås FK 3.68
Alva Öhman Larsson 08 Bokenäs IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
 
F10 Kula 4
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Midea Allard 08 Västerås FK 6.93
 
F10 Boll 5
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Midea Allard 08 Västerås FK 24.05
Alva Öhman Larsson 08 Bokenäs IF
 
F9 60m 16
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Thalea S 09 Karlskoga FIF 10.00
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Kerstin Jarl 09 Kongahälla AIK
Selma Ockell 09 Kongahälla AIK
Wilma Swärd 09 Kongahälla AIK
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK 10.08
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 600m 9
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Kerstin Jarl 09 Kongahälla AIK
Selma Ockell 09 Kongahälla AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK
 
F9 Längd 16
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Thalea S 09 Karlskoga FIF 3.25
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Kerstin Jarl 09 Kongahälla AIK
Wilma Swärd 09 Kongahälla AIK
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 Kula 9
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Thalea S 09 Karlskoga FIF 5.75
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Wilma Swärd 09 Kongahälla AIK
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 Boll 10
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Elsa Lindqvist 09 Kongahälla AIK
Selma Ockell 09 Kongahälla AIK
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F8 60m 14
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Klara Johansson Nienhardt 10 Kongahälla AIK
Ofelia Brants 10 Kongahälla AIK
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 9,66
Alvina Tunås 10 Sävedalens AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Lovisa Verees 10 Tingbergs AIS
Livia Claesson 10 Varbergs GIF
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,26
 
F8 600m 8
Aicha Gahnström 10 IK Bergaström
Ofelia Brants 10 Kongahälla AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,00,38
Alvina Tunås 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Polina Fors 10 Sävedalens AIK
Livia Claesson 10 Varbergs GIF
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,15.98
 
F8 Längd 12
Aicha Gahnström 10 IK Bergaström
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Klara Johansson Nienhardt 10 Kongahälla AIK
Ofelia Brants 10 Kongahälla AIK
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,70
Alvina Tunås 10 Sävedalens AIK
Livia Claesson 10 Varbergs GIF
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
 
F8 Kula 5
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Polina Fors 10 Sävedalens AIK
 
F8 Boll 5
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Polina Fors 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
F7 60m 4
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Embla Allard 12 Eskilstuna FI 12.20
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 600m 2
Embla Allard 12 Eskilstuna FI 2.37,50
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Längd 4
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Embla Allard 12 Eskilstuna FI 2.21
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Kula 3
Embla Allard 12 Eskilstuna FI 3.80
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Boll 4
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Embla Allard 12 Eskilstuna FI 8.65
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248