Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sisuspelen
Antal starter / Total entries: 504 Printed: 2018-10-22 06:01
Antal individer / Total persons: 171
 
M 100m 2
Jonathan Nyberg 85 IK Hakarpspojkarna
Antonio Dawit 93 IK Sisu
 
M 400m 3
Antonio Dawit 93 IK Sisu
Goif Tjalve 1 0 Tjalve IF Norrköping 50.20
Hamza Volumé Kamara 90 Tjalve IF Norrköping 49,50
 
M 800m 3
Per Bäckström 78 Eksjö Södra IK
Abel Zerom 92 IK Sisu
Abraham Nguse Tesfay 88 IK Sisu
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 2
Tobias Lundqvist 80 IK Sisu
Jens Mattisson 85 Vittsjö GIK 6.50
 
M Kula 2
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Tobias Lundqvist 80 IK Sisu
 
M Spjut 3
Ahrlebjer Stig Lennart 22 IK Hakarpspojkarna
Alexander Ottosson 87 Klippans FK
Ozzie Hinshaw 00 Motala AIF 53.98
 
P17 100m 1
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
 
P17 800m 2
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Jonatan Gustafsson 01 Tranås AIF
 
P17 Häck 110m 2
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 2
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
 
P17 Kula 1
Filip Sörmander 01 IK Sisu
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 3
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Olof Freij 03 IK Sisu
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 1
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
 
P15 Höjd 5
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Noah Melin 03 IK Sisu
Olof Freij 03 IK Sisu
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
 
P15 Längd 5
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Olof Freij 03 IK Sisu
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
 
P15 Kula 3
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Noah Melin 03 IK Sisu
 
P15 Spjut 4
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Noah Melin 03 IK Sisu
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
 
P13 60m 3
Adam Nero 06 IK Sisu
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
Loke Nordesjö 06 IK Tjelvar
 
P13 600m 1
Erik Freij 06 IK Sisu
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 1
Erik Freij 06 IK Sisu
 
P13 Längd 4
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Freij 06 IK Sisu
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF
Loke Nordesjö 06 IK Tjelvar
 
P13 Kula 2
Adam Nero 06 IK Sisu
Erik Freij 06 IK Sisu
 
P13 Spjut 3
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Adam Nero 06 IK Sisu
 
P11 60m 13
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Sebastian Fjällgren Sprimont 08 IK Sisu
Vincent Hansson 08 IK Sisu
Mio Norin 08 Tjalve IF Norrköping
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 9,37
Dante Nordesjö 08 IK Tjelvar
Milou Moberg 08 IK Tjelvar
 
P11 600m 10
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Milo Rugland 08 Kalmar SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Mio Norin 08 Tjalve IF Norrköping
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
Mikel Månsson 07 Åhus FIK 1:47,79
Milou Moberg 08 IK Tjelvar
 
P11 Häck 60m 4
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Gusten Jacobsson 08 IK Tjelvar
 
P11 Längd 14
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Sebastian Fjällgren Sprimont 08 IK Sisu
Vincent Hansson 08 IK Sisu
Mio Norin 08 Tjalve IF Norrköping
Jack Andersson 07 Tranås AIF
Vincent Andersson 07 Tranås AIF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 4,09
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Dante Nordesjö 08 IK Tjelvar
Milou Moberg 08 IK Tjelvar
 
P11 Kula 7
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Edvin Mattsson 08 Kalmar SK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Mio Norin 08 Tjalve IF Norrköping
Elias Karlsson 08 IFK Växjö 7,70
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Gusten Jacobsson 08 IK Tjelvar
 
P9 60m 13
Hugo Rydén 10 Eksjö Södra IK
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Widehäll 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Måns Assarsson 10 IK Sisu
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Jonathan Gransing 10 Tranås AIF
Malte Hansson 10 Tranås AIF
Petter Svahn 10 Tranås AIF
Vidar Jacobsson 10 IK Tjelvar
 
P9 600m 10
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Widehäll 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Måns Assarsson 10 IK Sisu
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Malte Hansson 10 Tranås AIF
Petter Svahn 10 Tranås AIF
 
P9 Längd 12
Hugo Rydén 10 Eksjö Södra IK
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Widehäll 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Jonathan Gransing 10 Tranås AIF
Malte Hansson 10 Tranås AIF
Petter Svahn 10 Tranås AIF
Vidar Jacobsson 10 IK Tjelvar
 
P9 Boll 10
Hugo Rydén 10 Eksjö Södra IK
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
Lucas Widehäll 09 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Aron Lundqvist 10 Tranås AIF
Jonathan Gransing 10 Tranås AIF
Malte Hansson 10 Tranås AIF
Petter Svahn 10 Tranås AIF
Vidar Jacobsson 10 IK Tjelvar
 
P7 60m 10
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Nicoalas Gibson 11 IK Hakarpspojkarna
Axel Tollström 11 IK Sisu
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Melvin Nilsson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Mille Norin 11 Tjalve IF Norrköping
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
P7 600m 9
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Nicoalas Gibson 11 IK Hakarpspojkarna
Axel Tollström 11 IK Sisu
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Mille Norin 11 Tjalve IF Norrköping
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
P7 Längd 9
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Nicoalas Gibson 11 IK Hakarpspojkarna
Axel Tollström 11 IK Sisu
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Mille Norin 11 Tjalve IF Norrköping
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
P7 Boll 10
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Nicoalas Gibson 11 IK Hakarpspojkarna
Axel Tollström 11 IK Sisu
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Melvin Nilsson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Simon Lundqvist 12 IK Sisu
Mille Norin 11 Tjalve IF Norrköping
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
K 100m 1
Binai Ahmad 97 KA 2 IF
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 0
 
K Längd 0
 
K Kula 0
 
K Spjut 2
Natalie Claesson 92 Klippans FK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F17 100m 0
 
F17 800m 3
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Alma Freij 02 IK Sisu
Linn Skoog 02 IK Ymer
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 1
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
 
F17 Kula 0
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 1
Emilia Franzén 04 Klippans FK
 
F15 800m 3
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Juni Rugland 03 Höörs IS 2.20,91
Ida Genitz 03 Istrums SK
 
F15 Häck 80m 5
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 13.01
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö 14.43
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
 
F15 Höjd 5
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1.64
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
 
F15 Längd 7
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5.25
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F15 Kula 3
Agnes Claesson 03 Hovslätts IK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9.73
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F15 Spjut 3
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 60m 15
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Elin Franzén 06 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F13 600m 7
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
 
F13 Häck 60m 8
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Annie Gransing 05 Tranås AIF
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F13 Höjd 13
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Hanna Andersson 05 IFK Lund
Sofie Andersson 05 IFK Lund
Elin Franzén 06 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F13 Längd 19
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Hanna Andersson 05 IFK Lund
Sofie Andersson 05 IFK Lund
Elin Franzén 06 IK Sisu
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Annie Gransing 05 Tranås AIF
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F13 Kula 9
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F13 Spjut 13
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 23.98
Hanna Andersson 05 IFK Lund
Sofie Andersson 05 IFK Lund
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Hilda Andersson 05 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Ylva Hesse 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Annie Gransing 05 Tranås AIF
 
F11 60m 19
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Bianca Skog 08 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Elna Hult 07 Ruda IF
Isabella Karlsson 08 IK Tjelvar
 
F11 600m 10
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Bianca Skog 08 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Amanda Tran 07 IK Ymer
 
F11 Häck 60m 6
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
 
F11 Längd 16
Elina Jonsson 07 Eksjö Södra IK
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Alva Philipsson 08 IK Sisu
Bianca Skog 08 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Elna Hult 07 Ruda IF
Isabella Karlsson 08 IK Tjelvar
 
F11 Kula 16
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 9.08
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Bianca Skog 08 IK Sisu
Elsa Andersson 07 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F9 60m 21
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ebba Pantzar 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Elvira Kock 10 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Juline Hansson 10 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F9 600m 14
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ebba Pantzar 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Elvira Kock 10 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
 
F9 Längd 23
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ebba Pantzar 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Elvira Kock 10 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Julia Karlstrand 10 IK Sisu
Juline Hansson 10 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Leona Andersson 09 Tranås AIF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F9 Boll 20
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Ebba Pantzar 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Elvira Kock 10 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Julia Karlstrand 10 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Leona Andersson 09 Tranås AIF
Molly Hassving 10 Tranås AIF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F7 60m 15
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Moa Carlsson-Dehlin 11 IK Sisu
Märta Cantby 11 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Vera Lindström 11 Södra Vi IF
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
 
F7 600m 10
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Moa Carlsson-Dehlin 11 IK Sisu
Märta Cantby 11 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
 
F7 Längd 15
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Moa Carlsson-Dehlin 11 IK Sisu
Märta Cantby 11 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Vera Lindström 11 Södra Vi IF
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
 
F7 Boll 12
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Freja Gustafsson 11 IK Hakarpspojkarna
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Moa Carlsson-Dehlin 11 IK Sisu
Noomi Hesse 11 IK Sisu
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Allis Ekholm 11 IFK Sävsjö
Vera Lindström 11 Södra Vi IF
Agnes Lundqvist 12 Tranås AIF
Ella Svahn 12 Tranås AIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248