Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalen inomhus
Antal starter / Total entries: 588 Printed: 2018-12-17 20:22
Antal individer / Total persons: 215
 
P15 60m 1
Philip Aldenborn 04 Sävedalens AIK
 
P15 Häck 60m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 0
 
P14 60m 2
Axel Andersson 05 IFK Göteborg
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
 
P14 Häck 60m 1
Filip Klaassen 05 IF Kville
 
P14 Höjd 1
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
 
P14 Stav 2
Filip Klaassen 05 IF Kville
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
 
P14 Längd 2
Axel Andersson 05 IFK Göteborg
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
 
P14 Kula 1
Axel Andersson 05 IFK Göteborg
 
P13 60m 8
Leo Bergman 06 Brattås CK
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9,50
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P13 Häck 60m 4
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
 
P13 Höjd 2
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,39
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 1
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
 
P13 Längd 10
Leo Bergman 06 Brattås CK
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 4,25
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Manne Laurin 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P13 Kula 3
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8,10
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
 
P12 60m 8
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P12 Häck 60m 3
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P12 Höjd 3
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P12 Stav 3
Leon Östling 07 IF Kville
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P12 Längd 9
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P12 Kula 4
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P11 60m 15
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Arvid Lindholm 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P11 Höjd 9
William Johansson 08 IFK Göteborg
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Simon Isaksson 08 Sävedalens AIK
 
P11 Längd 14
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Arvid Lindholm 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P11 Kula 9
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
 
P10 60m 16
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,44
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P10 Höjd 8
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Anton Modin 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P10 Längd 16
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 3,94
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Anton Modin 09 Sävedalens AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P10 Kula 7
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
William Lidén 09 Bohus IF
 
P9 60m 7
Erik Larsson 10 Båstads GIF
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Ryan Byefield 10 IFK Göteborg
Anton Kronberg 10 Sävedalens AIK
 
P9 Höjd 7
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Ryan Byefield 10 IFK Göteborg
Anton Kronberg 10 Sävedalens AIK
William Engström 10 Sävedalens AIK
 
P9 Längd 8
Erik Larsson 10 Båstads GIF
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Ryan Byefield 10 IFK Göteborg
Anton Kronberg 10 Sävedalens AIK
William Engström 10 Sävedalens AIK
 
P9 Kula 7
Erik Larsson 10 Båstads GIF
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Ryan Byefield 10 IFK Göteborg
William Engström 10 Sävedalens AIK
 
P8 60m 3
Wilmer Hemborg 11 Båstads GIF
Emil Lange 11 Upsala IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P8 Höjd 3
Wilmer Hemborg 11 Båstads GIF
Emil Lange 11 Upsala IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P8 Längd 3
John W 11 Sävedalens AIK
Emil Lange 11 Upsala IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
P8 Kula 3
Wilmer Hemborg 11 Båstads GIF
Emil Lange 11 Upsala IF
Leo Sande 11 Bohus IF
 
F15 60m 2
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
 
F15 Häck 60m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 4
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
 
F15 Kula 1
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F14 60m 6
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F14 Häck 60m 8
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Filippa Couture 05 IF Kville
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Lisa Lapidus 05 Sävedalens AIK
 
F14 Höjd 5
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
 
F14 Stav 1
Juliette Östling 05 IF Kville
 
F14 Längd 11
Alva Ebbeus 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Olivia Öhrström 05 IFK Göteborg
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Filippa Couture 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
 
F14 Kula 2
Alva Ebbeus 05 IFK Göteborg
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
 
F13 60m 17
Sabina Kern 06 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 8,74
Julia Torle 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Emmy Sparw 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Stella Melin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
 
F13 Häck 60m 11
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Emmy Sparw 06 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 7
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Klara Ternander 06 IK Orient
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
 
F13 Stav 1
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
 
F13 Längd 20
Sabina Kern 06 Brattås CK
Anna Lein 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 4,39
Julia Torle 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Emmy Sparw 06 Sävedalens AIK
Matilda Mott 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Elin Björn 06 Bohus IF
 
F13 Kula 5
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Elin Björn 06 Bohus IF
 
F12 60m 18
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9:25
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 8.57
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,99
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Malin Frid 07 Sävedalens AIK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,06
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 14
Elin Andersson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Astrid Ebbeus 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 11,07
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Höjd 6
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 1.15
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Malin Frid 07 Sävedalens AIK
 
F12 Stav 4
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F12 Längd 19
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Astrid Ebbeus 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 4.08
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 4.54
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Freja Bäckström 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Malin Frid 07 Sävedalens AIK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,33
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Kula 7
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 7.02
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Linn Bergerheim 07 IF Rigor
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Linn Boman 07 Sävedalens AIK
Malin Frid 07 Sävedalens AIK
 
F11 60m 25
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Holly Byefield 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Laura Boström 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emilia Melind 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Julia Ottzen 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Wilma Löwdin 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Ida Oldenfeldt 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Pamela Apola 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
 
F11 Höjd 18
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Holly Byefield 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Luna Vikell 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
 
F11 Längd 28
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Holly Byefield 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Berg 08 IF Kville
Laura Boström 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emilia Melind 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Julia Ottzen 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Wilma Löwdin 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Ida Oldenfeldt 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Luna Vikell 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Pamela Apola 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
 
F11 Kula 15
Clara Hemborg 08 Båstads GIF
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Holly Byefield 08 IFK Göteborg
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Stina Prtenjaca Juneståhl 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Elin Larsson 08 IF Rigor
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Tindra Sjöstrand Håkansson 08 Sävedalens AIK
 
F10 60m 17
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Elin Pettersson 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Linnea Marteus 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Sonja Nilsson 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Höjd 13
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Elvina Ekberg 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Längd 15
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Elin Pettersson 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Ebba Ringdahl 09 Sävedalens AIK
Linnea Marteus 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Sonja Nilsson 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Kula 10
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg
Elin Pettersson 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 60m 20
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Annie Wilkinson 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Freja Wessberg 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Maja Rittfeldt 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
ELLA LARSSON 10 IF Rigor
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Ingrid Ragnevi 10 Sävedalens AIK
Jolina Littenheim 10 Sävedalens AIK
Matilda Börjesson 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10, 26
 
F9 Höjd 13
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Freja Wessberg 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Jolina Littenheim 10 Sävedalens AIK
Matilda Börjesson 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,04
 
F9 Längd 22
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Freja Wessberg 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Maja Rittfeldt 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
ELLA LARSSON 10 IF Rigor
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Agnes Lövhammer 10 Sävedalens AIK
Agnes W 10 Sävedalens AIK
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Ingrid Ragnevi 10 Sävedalens AIK
Jolina Littenheim 10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Matilda Börjesson 10 Sävedalens AIK
 
F9 Kula 13
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Embla Strömwall 10 IFK Göteborg
Freja Wessberg 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
ELLA LARSSON 10 IF Rigor
Agnes Lövhammer 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Matilda Börjesson 10 Sävedalens AIK
 
F8 60m 2
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
 
F8 Höjd 2
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
 
F8 Längd 2
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
 
F8 Kula 1
Maja Andersson 11 Båstads GIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248