Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Inomhus
Antal starter / Total entries: 131 Printed: 2018-12-17 20:20
Antal individer / Total persons: 64
 
M 60m 12
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK 7,00
Emil von Barth 96 Ullevi FK 6,80
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7,00
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7,20
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 6,95
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6,81
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 675
Victor Fingal 96 Ullevi FK
 
M 200m 10
Adam Denguir 94 Ullevi FK 21,65
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21,61
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 23,00
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 21,57
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 24,00
Martin Selin 95 Ullevi FK 23,00
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 22,30
Victor Fingal 96 Ullevi FK
 
M 400m 3
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 50,00
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 50,00
Martin Selin 95 Ullevi FK 50,00
 
M 800m 0
 
M 3000m 0
 
M Höjd 6
Erik Liberg 93 Ullevi FK 205
Herman Olvik 96 Ullevi FK 206
Melker Manne 01 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 205
Sören Pauli 01 Ullevi FK 190
Viktor Husmark 92 Ullevi FK 200
 
M Stav 1
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 480
 
M Längd 5
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7,15
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Gustav Bålström 98 Ullevi FK 695
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 7,30
 
M Tresteg 4
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Gustav Bålström 98 Ullevi FK 14,62
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 14,60
Melker Manne 01 Ullevi FK
 
M Kula 1
Carl Narup 98 Ullevi FK
 
M Vikt 0
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 5
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 200m 8
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 400m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 3
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 4
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Kula 0
 
P17 Vikt 0
 
P16 400m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
 
P16 1500m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
 
P16 Höjd 0
 
P16 Längd 3
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 60m 0
 
P15 200m 0
 
P15 1000m 1
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 0
 
P15 Vikt 0
 
P14 60m 1
David Levegård 05 IF Rigor
 
P14 200m 1
David Levegård 05 IF Rigor
 
P14 1000m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Längd 1
David Levegård 05 IF Rigor
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 0
 
P13 200m 0
 
P13 800m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 0
 
P12 600m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 0
 
P11 600m 0
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 0
 
P10 60m 0
 
P10 600m 0
 
P10 Längd 0
 
K 60m 5
Claudia Payton 98 Ullevi FK 7,48
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 7,61
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK 7,90
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
 
K 200m 10
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 24,20
Estelle Montler 91 Ullevi FK 25,50
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 26,00
Ide Ileso 00 Ullevi FK 26,00
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 25,00
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 24,55
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 25,50
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 23,99
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 26,00
 
K 400m 5
Emelie Öberg 97 Ullevi FK 58,00
Ide Ileso 00 Ullevi FK 58,50
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 56,00
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 27,15
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 57,00
 
K 800m 0
 
K 3000m 0
 
K Höjd 1
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK 170
 
K Stav 2
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
 
K Längd 1
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
K Tresteg 2
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK 11,50
 
K Kula 0
 
K Vikt 0
 
F17 60m 4
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 200m 4
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 400m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 4
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Tresteg 3
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Kula 0
 
F17 Vikt 0
 
F16 400m 0
 
F16 1500m 0
 
F16 Höjd 0
 
F16 Längd 0
 
F15 60m 0
 
F15 200m 0
 
F15 1000m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Tresteg 0
 
F15 Kula 0
 
F15 Vikt 0
 
F14 60m 0
 
F14 200m 0
 
F14 1000m 0
 
F14 Höjd 0
 
F14 Längd 0
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 2
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 8,55
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
 
F13 200m 3
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 28,54
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
 
F13 800m 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
 
F13 Höjd 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
 
F13 Tresteg 2
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 10,42
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F13 Kula 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F12 60m 0
 
F12 600m 0
 
F12 Höjd 0
 
F12 Längd 0
 
F12 Kula 0
 
F11 60m 0
 
F11 600m 0
 
F11 Höjd 0
 
F11 Längd 0
 
F10 60m 1
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
 
F10 600m 1
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
 
F10 Längd 1
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248