Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Adventsspel
Antal starter / Total entries: 1548 Printed: 2018-12-17 20:21
Antal individer / Total persons: 639
 
M 60m 25
Aidaros Ali Mohamed 01 Angereds IS
Viktor Åberg 93 Angereds IS
Fredrik Rogö 77 IFK Göteborg
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Magnus Holmén 76 IFK Göteborg
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 7.48
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Josef Åberg 91 Hälle IF
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville 7.35
Fabian Steene 03 IF Kville 7.58
Robin Noping 96 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK 7.59
Josef Weiner 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK 7.58
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
Yassir Mosavi 02 Håfreströms IF
 
M 200m 18
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 23.34
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 23.69
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Filip Wicklund 02 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 24.99
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Elias Gummesson 01 IF Rigor
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK 24.63
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
M Höjd 4
William Asker 04 IF Kville
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1.59
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
M Stav 1
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
 
M Längd 13
Aidaros Ali Mohamed 01 Angereds IS
Fabian Steene 03 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
Yassir Mosavi 02 Håfreströms IF
 
P15 60m 10
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7.84
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK
Philip Aldenborn 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.93
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 8.56
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.63
 
P15 200m 6
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 25.38
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 27.65
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK 27.99
Albin Coster 04 Örgryte IS 27.50
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 24.80
Axel Boniel 04 Örgryte IS 28.00
 
P15 1000m 9
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.18.97
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.54.53
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.16.23
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 2.58.56
 
P15 Stav 2
Felix Steene 04 IF Kville
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
 
P15 Längd 14
Viktor Åberg 93 Angereds IS ut
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Felix Steene 04 IF Kville
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK 4.79
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 5.08
John Lundqvist 04 Ullevi FK 4.96
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.39
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 6.00
Axel Boniel 04 Örgryte IS 4.89
 
P14 60m 17
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8.25
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8.77
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.49
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 8,82
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.15
Anton Matte 05 Örgryte IS
 
P14 200m 15
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg 28.65
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
David Thilén 05 IF Kville
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville 28.67
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 27.54
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK 28.23
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 28.33
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 32.50
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 29.26
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 28.19
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P14 Häck 60m 5
Leo Göransson 05 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 10.19
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 10.30
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 11.20
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10.01
 
P14 Höjd 12
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Leo Göransson 05 Klippans FK
Filip Klaassen 05 IF Kville 1.43
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 1.47
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 1.47
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 1.37
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 1.49
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1.63
 
P14 Stav 7
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville 1.95
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 2.50
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 2.05
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 2.00
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 1.85
 
P14 Längd 21
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg 4.92
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Leo Göransson 05 Klippans FK
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville 4.92
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 4.70
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK 4.42
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 5.21
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 4.76
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 4.29
Anton Matte 05 Örgryte IS
 
P14 Tresteg 12
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Melker Svanberg 05 IF Kville
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 9.41
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 9.15
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 10.90
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 9.78
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 10.31
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Kula 11
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg 9.30
Hugo Dahlborg 05 IFK Göteborg 8.28
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville 9.12
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 9.86
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 7.13
 
P13 60m 28
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 9.10
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8.54
Kevin Ellison 06 IF Kville
Lucas Tode 06 Majornas IK
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK 8.95
Felix Hilmersson 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 8.89
Sixten Lenninger 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 9.33
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.58
David Clemmensen 06 IF Rigor
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 8.95
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 8.65
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P13 200m 19
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 32.01
Erik Toll 06 IFK Göteborg 32.90
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 29.20
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 30.99
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 29.02
Oliver Öhlander 06 Mölndals AIK 36.43
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
David Clemmensen 06 IF Rigor
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 29.31
Simon Hell Bellman 06 Sävedalens AIK 30.77
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 30.25
Eskil Ekström 07 Trollhättan FIK
 
P13 800m 10
Ibrahim Jama 06 Angereds IS
Rafael Dias 06 Angereds IS
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 2.40.95
Marcus Lamm 06 Mölndals AIK 2.46.37
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 2.29.65
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Filip Jonsson 06 Bohus IF 2.25.11
 
P13 Häck 60m 10
Albin Edin 06 IFK Göteborg 12.11
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 10.28
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK 12.30
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.04
David Clemmensen 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 10.94
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
 
P13 Höjd 12
Ibrahim Jama 06 Angereds IS
Rafael Dias 06 Angereds IS
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1.39
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 1.32
Felix Tamm 06 Mölndals AIK 1.20
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK 1.32
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 1.32
David Clemmensen 06 IF Rigor
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 1.46
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
 
P13 Stav 1
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
 
P13 Längd 23
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 4,25
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 4.84
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Kevin Ellison 06 IF Kville 4.13
Felix Hilmersson 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK 4.12
Oliver Manning 06 Mölndals AIK 4.21
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 5.06
David Clemmensen 06 IF Rigor
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 4.12
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P13 Tresteg 8
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8.58
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 8.60
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK 8.55
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.40
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
 
P13 Kula 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8.10
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
David Gunnarsson 06 Mölndals AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
 
P12 60m 20
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 9,30
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.54
Ture Wennerby 07 Majornas IK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK 9.37
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Rasmus Wallin 07 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 9.38
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,36
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 600m 21
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 1:54:51
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 2,04
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Charlie Vagnelind 07 Majornas IK
Eric Olofsson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Rasmus Wallin 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1,54
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 2.04
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Oliver Moradi 07 Örgryte IS
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Abubakar Abdulle 07 Angereds Atletiska Förening
 
P12 Höjd 17
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Axel Ernestam 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Noel Settergren 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Mattias Fritzson 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
 
P12 Stav 8
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Axel Ernestam 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Noel Settergren 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Ture Wennerby 07 Majornas IK
Ove Hagström 07 Örgryte IS 2.00
 
P12 Längd 24
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 3,84
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Ture Wennerby 07 Majornas IK
Eric Olofsson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 3.67
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
 
P12 Tresteg 9
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 8,22
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Albin Theander 07 IF Kville
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Ture Wennerby 07 Majornas IK
Ove Hagström 07 Örgryte IS 7.81
 
P12 Kula 20
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 6:83
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Charlie Vagnelind 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Ove Hagström 07 Örgryte IS 7.83
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
 
P11 60m 25
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Morris Säker 08 Majornas IK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9,22
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Ruben Hagnell 08 Ullevi FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
 
P11 600m 13
Yacoub Jama 08 Angereds IS
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Zuheyb Gelle 08 Angereds Atletiska Förening
 
P11 Höjd 18
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
 
P11 Längd 20
Yacoub Jama 08 Angereds IS
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Adam Ellison 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Morris Säker 08 Majornas IK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 412
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Ruben Hagnell 08 Ullevi FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 3.84
 
P11 Kula 13
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Alfred Robertsson 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Axel Moberg 08 Lerum Friidrott
Gustav Engdegård 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 7.46
 
P10 60m 9
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P10 600m 9
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Viktor Jernberg 09 Hälle IF
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P10 Längd 11
Alexander Ahlin 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Edison Adersjö 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Hugo Larsson 09 Bokenäs IF
 
P10 Kula 6
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Olle Fohlin 09 Majornas IK
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P9 60m 10
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Carl Lindeskär 10 Hälle IF
Adam Hadad 10 Majornas IK
Eric Flodén 10 Majornas IK
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK
Victor Barck Dahlberg 10 Majornas IK
 
P9 600m 8
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Victor Barck Dahlberg 10 Majornas IK
Adnan Hussein 10 Angereds Atletiska Förening
 
P9 Längd 7
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jacob Hindström Goller 11 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Willner 10 Majornas IK
Victor Barck Dahlberg 10 Majornas IK
 
P9 Kula 6
Elliot Croona 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Carl Lindeskär 10 Hälle IF
Adam Hadad 10 Majornas IK
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK
Tage Strandler 10 Majornas IK
 
K 60m 14
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Siri Hahn 00 IFK Göteborg
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Cecilia Engbäck 99 Ullevi FK
Emma Borovac 03 IK Ymer
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
K 200m 15
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
K Höjd 6
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Stav 2
Sissela Brenne 02 IF Kville
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
K Längd 8
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Cecilia Engbäck 99 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Lisa Brann-Widén 02 Ullevi FK
Emma Borovac 03 IK Ymer
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 60m 20
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 8.49
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 8.99
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.05
Ella Borg 04 Mölndals AIK 8.34
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8.21
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 8.99
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 8.63
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK 8.00
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 8.23
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.55
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS
 
F15 200m 21
Saga Provci 04 IFK Göteborg 29.55
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 28.49
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 31.86
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 27.33
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 28.13
Amanda Dencheff 04 Örgryte IS
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS 30.24
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 30.75
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS 31.60
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.08
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 30.79
 
F15 1000m 20
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3.16.93
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.08.48
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 3.19.95
Felicia Brink 04 IF Kville 3.17.68
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.09.55
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK 3.23.60
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 3.27.94
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 3.16.55
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.21.89
Elna Wester 05 Örgryte IS 3.28.50
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 2.43.86
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SLF 3.13.84
 
F15 Stav 1
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
 
F15 Längd 17
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 4.61
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 5.01
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.45
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Tilde Isaksson 04 Örgryte IS 4.02
 
F14 60m 25
Wilma Segermalm 05 Falkenbergs IK
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8.42
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8.32
Olivia Öhrström 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK
Lux Yttermyr 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 8.99
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8.73
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 8.89
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 9.40
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.39
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F14 200m 29
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 27.17
Olivia Öhrström 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Lux Yttermyr 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.55
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.86
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Elna Wester 05 Örgryte IS 29.51
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS 28.14
 
F14 Häck 60m 14
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 9.94
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 9.53
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville 10.40
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.59
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 10.09
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
 
F14 Höjd 8
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 1.37
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville 1.33
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 1.48
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ebba Halling 05 Örgryte IS 1.26
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
 
F14 Stav 5
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 1.70
Juliette Östling 05 IF Kville 2.14
Stina Littorin 05 IF Kville 1.90
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2.34
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F14 Längd 38
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Wilma Folkeson 05 Falkenbergs IK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5.45
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 4.87
Olivia Öhrström 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 4.67
Josefine Luther 05 Mölndals AIK 3.76
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 3.99
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 5.15
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 4.06
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 4.27
Inez Yngve 05 Örgryte IS 4.66
Jessica Skruf 05 Hönö IS
 
F14 Tresteg 6
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg 9.60
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 9.31
Thea Johansson 05 IF Kville
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
 
F14 Kula 14
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 10.60
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 9.45
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 11.05
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 11.52
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS 8.06
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 8.50
Matilda Bloom 05 Örgryte IS 8.95
Jessica Skruf 05 Hönö IS
 
F13 60m 45
Sabina Kern 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 8.85
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 8.70
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 8.69
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 9.03
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott 8.95
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Julia Svensson 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Selma Windahl 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK 8.90
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK 9.81
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 9.09
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Clara Fällberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 200m 34
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Lina Mikael 06 Angereds IS
Sabina Kern 06 Brattås CK
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 29.96
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 29.03
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 30.01
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 31.95
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 31.34
Willow Lind 06 IF Kville
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Julia Svensson 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 32.20
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 30.61
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 29.61
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 32.51
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 29.25
Amanda Tran 07 IK Ymer
Linn Alm 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 800m 14
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 2.50.32
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 2.58.19
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK 3.03.48
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville 2.41.31
Selma Windahl 06 Majornas IK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 2.59.67
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 2.47.02
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Lovisa Nilsson 06 Trollhättan FIK
 
F13 Häck 60m 23
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 10.63
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Ella Sennevik 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 11.22
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 11.05
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 10.84
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 11.22
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 11,02
 
F13 Höjd 28
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 1.30
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1.47
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 1.29
Willow Lind 06 IF Kville
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK 1.20
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 1.32
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK 1.33
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Clara Fällberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 1.30
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF 1.47
 
F13 Stav 2
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F13 Längd 41
Lina Mikael 06 Angereds IS
Sabina Kern 06 Brattås CK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 1.30
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK
Moa Knutsson 06 IFK Halmstad
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5,00
Alice Tartu 06 IF Kville
Elin Kvartsberg 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 1.29
Willow Lind 06 IF Kville
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Julia Svensson 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK 4.19
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 4.10
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 3.73
Klara Ternander 06 IK Orient
Viola Engdegård 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 1.32
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 1.30
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Linn Alm 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Elin Björn 06 Bohus IF 1.47
 
F13 Tresteg 17
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Ida Ciric 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 9.23
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 9.24
Rut Willner 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 8.90
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 8.28
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 Kula 14
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Alice Tartu 06 IF Kville 9.38
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott 8.00
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Linn Alm 06 Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF 11.79
 
F12 60m 43
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 9.36
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,55
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9:25
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg 9,56
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg 8.69
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 8.78
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Isabelle Hagald 07 IF Kville
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK 10.16
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9.61
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS 9.80
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,92
 
F12 600m 23
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1,56
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.16
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Moa Enander 07 Hälle IF
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 1.56.79
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,46,60
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Felicia Reuterberg 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,52.95
 
F12 Höjd 27
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 1.19
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg 1.32
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 136
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Julia Hovtun 07 Örgryte IS 1.15
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
 
F12 Stav 5
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 1.50
Stella Johansson 07 IFK Göteborg 1.70
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
 
F12 Längd 40
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 4.08
Liv Wahlgren 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg 3,48
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Moa Enander 07 Hälle IF
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 3.83
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 3.74
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,22
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Felicia Reuterberg 07 Trollhättan FIK
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,33
 
F12 Tresteg 27
Elin Andersson 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Emilia Ölund 07 IFK Göteborg
Siri Borg 07 IFK Göteborg
Sonja Nydéus 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Nadja Ahnoff 07 Örgryte IS 7.39
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,53
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Kula 20
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 7:02
Siri Borg 07 IFK Göteborg 5,94
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Emilia Jönsson 07 Majornas IK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
 
F11 60m 44
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman 08 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Siri Lackéus 08 Göteborgs KIK
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Amanda Ryding 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Amelie Lindberg 08 Lerum Friidrott
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lovisa Hindström Goller 08 Majornas IK
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Olivia Tera 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Najma Hassan 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Alva Öhman Larsson 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
 
F11 600m 30
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 2:04
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Siri Lackéus 08 Göteborgs KIK
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Elsa Berg 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Wilma Löwdin 08 Lerum Friidrott
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Märta Hansson 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Höjd 29
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Emmy Larsson 08 Båstads GIF
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Amelie Lindberg 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Olivia Tera 08 Mölndals AIK
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Längd 48
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman 08 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Siri Lackéus 08 Göteborgs KIK
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Elsa Berg 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Wilma Löwdin 08 Lerum Friidrott
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Alva Öhman Larsson 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Kula 33
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Emma Bergdén 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman 08 IFK Göteborg
Melanie Berger 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Livia Hedberg 08 Göteborgs KIK
Siri Lackéus 08 Göteborgs KIK
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Linnea Krona 08 Sävedalens AIK
Märta Hansson 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Ida Nyman 08 Ullevi FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F10 60m 18
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 10.45
Elin Bäfver 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg 10.22
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 9.92
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK 10.08
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Sigrid Andersson 09 Trollhättan FIK
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening
 
F10 600m 17
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg 2.16
Elin Bäfver 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg 2:17
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 2.06
Anna Djerf 09 Majornas IK
Emmy Pauli 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Kajsa-Märta Stenmark 09 Majornas IK
Lovisa Hendriks 09 Majornas IK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK 2.38
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK 2.04,13
Molly Jonsson 09 Bohus IF
 
F10 Längd 20
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Elin Bäfver 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Anna Djerf 09 Majornas IK
Elvira Karlsson Vukevich 09 Majornas IK
Emmy Pauli 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Kajsa-Märta Stenmark 09 Majornas IK
Lovisa Hendriks 09 Majornas IK
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Jonna Svensson 09 Trollhättan FIK
 
F10 Kula 13
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Elin Bäfver 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Elvira Karlsson Vukevich 09 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Judith Högberg 09 Majornas IK
 
F9 60m 14
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Alice Gezaw 11 Majornas IK
Maja Farnebo 10 Majornas IK
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Iris Aulin 10 IF Rigor
Sumaya Hassan 10 Ullevi FK
Amelia Nnaji 10 Angereds Atletiska Förening
Assia Abdulle 11 Angereds Atletiska Förening
Sumaya Gelle 10 Angereds Atletiska Förening
 
F9 600m 7
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Maja Farnebo 10 Majornas IK
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,00,38
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,15.98
 
F9 Längd 9
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
ELLA LARSSON 10 IF Rigor
Iris Aulin 10 IF Rigor
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,66
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
 
F9 Kula 6
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak 10 IFK Göteborg
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248