Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Nordiska Ungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 706 Printed: 2019-10-20 16:33
Antal individer / Total persons: 168
 
P17 60m 6
Filip Forsén 02 IFK Umeå
Isac Alfonso Juselius 03 IFK Umeå
Vilmer Vännman 03 IFK Umeå
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 7.59
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 7.79
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 7,51
 
P17 200m 7
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Elin Hammar 03 IFK Umeå
Isac Alfonso Juselius 03 IFK Umeå
Vilmer Vännman 03 IFK Umeå
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 24.57
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 25.91
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 24,45
 
P17 800m 2
Filip Svahn 03 Sundsvalls FI 2,14,44
Elin Hammar 03 IFK Umeå
 
P17 Häck 60m 3
Markus Moberg 03 Hammarby IF 8,23
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 9.81
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 9,04
 
P17 Höjd 1
Vilmer Vännman 03 IFK Umeå
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 2
Filip Forsén 02 IFK Umeå
Vilmer Vännman 03 IFK Umeå
 
P17 Kula 4
Isac Alfonso Juselius 03 IFK Umeå
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 12.04
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF 10.83
Oscar Sederholm Hoff 03 Stjørdal FK 13,71
 
P15 60m 13
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 8.35
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Julian Ferretti Horst 05 IFK Umeå
Kerstin Rudolfsson 05 IFK Umeå
Albin Wikman 04 Östersunds GIF 8.90
Aron Swartz 04 Östersunds GIF 8,01
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 8,63
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF
 
P15 200m 12
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 27.25
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Julian Ferretti Horst 05 IFK Umeå
Kerstin Rudolfsson 05 IFK Umeå
Albin Wikman 04 Östersunds GIF 29.82
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 28,67
 
P15 800m 5
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Elvis Ineland 05 IFK Umeå
Kerstin Rudolfsson 05 IFK Umeå
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF
 
P15 Häck 60m 5
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Kerstin Rudolfsson 05 IFK Umeå
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF 9,16
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 7
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Elvis Ineland 05 IFK Umeå
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
 
P15 Stav 3
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Felix Jousse 04 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
 
P15 Längd 12
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 4.56
Christof Neib 04 Sundsvalls FI
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Elvis Ineland 05 IFK Umeå
Kerstin Rudolfsson 05 IFK Umeå
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF 4,59
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P15 Kula 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Henning Ehn 05 Sundsvalls FI
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P13 60m 13
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF 9,51
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 9,05
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 8,28
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P13 200m 11
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 30,75
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Jacob Sederholm Hoff 06 Stjørdal FK
 
P13 800m 9
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 2:40
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Häck 60m 12
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 10,49
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P13 Höjd 11
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P13 Stav 6
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Längd 14
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Iris Grimbert 07 IFK Umeå
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P13 Kula 11
Edvin Käller 07 Järvsö IF
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Jacob Sederholm Hoff 06 Stjørdal FK 11,23
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Benjamin Sporre 06 Roma IF
 
P11 60m 12
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF 9,45
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 200m 12
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Häck 60m 7
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 5
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
 
P11 Stav 1
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
 
P11 Längd 13
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF 3,54
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P11 Kula 10
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF
 
P9 60m 9
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 11,65
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
 
P9 200m 12
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Ture Knutsson 10 Östersunds GIF
Vilhelm Gyllencreutz 10 Östersunds GIF
 
P9 Höjd 7
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
 
P9 Längd 13
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 2,89
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Ture Knutsson 10 Östersunds GIF
Vilhelm Gyllencreutz 10 Östersunds GIF
 
P9 Kula 12
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 4,59
Alfred Ene 10 Sundsvalls FI
Gustav Stattin Persson 10 Sundsvalls FI
Gustav Wessbladh 10 Sundsvalls FI
Lucas Lopez 10 Sundsvalls FI
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Ture Knutsson 10 Östersunds GIF
Vilhelm Gyllencreutz 10 Östersunds GIF
 
F17 60m 4
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 8,84
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI 8,29
Melissa Andersson 02 IFK Umeå
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF
 
F17 200m 3
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 28,81
Linn Hagervall 03 IFK Umeå
Melissa Andersson 02 IFK Umeå
 
F17 800m 2
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI 2,19,79
Linn Hagervall 03 IFK Umeå
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Höjd 1
Emilia Werner 03 Östersunds GIF
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 5,11
 
F17 Kula 0
 
F15 60m 12
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF 9.27
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 8.48
 
F15 200m 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Ida Knutsson 04 Upsala IF 30.56
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 31.08
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 800m 3
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Ida Knutsson 04 Upsala IF 2:28
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 Häck 60m 10
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF 11.66
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 11.14
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9.58
 
F15 Höjd 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1.54
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Stav 2
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 2.00
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 2,55
 
F15 Längd 11
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Stella Sällström 04 IFK Umeå
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 4.83
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Kula 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 10.26
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 60m 26
Bella Grönholm 06 Järvsö IF
Ella von Krusenstjerna 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.98
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 9.46
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Sara Kindlund 06 Timrå AIF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.77
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elise Hedlund 06 IFK Umeå
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå
Maja Lodwika 06 IFK Umeå
Tuva Steneberg 06 IFK Umeå
Vera Lauri 06 IFK Umeå
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 9.07
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 8,51
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 9.45
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F13 200m 24
Bella Grönholm 06 Järvsö IF
Ella von Krusenstjerna 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 30.35
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 33.8
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 30.29
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elise Hedlund 06 IFK Umeå
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå
Maja Lodwika 06 IFK Umeå
Tuva Steneberg 06 IFK Umeå
Vera Lauri 06 IFK Umeå
Clara Knutsson 06 Upsala IF 28,80
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F13 800m 16
Ella Östblom 08 Gefle IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF 2,47
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 3.01,67
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Elise Hedlund 06 IFK Umeå
Vera Lauri 06 IFK Umeå
Clara Knutsson 06 Upsala IF 2:35,00
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 2,41
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F13 Häck 60m 22
Bella Grönholm 06 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 11.26
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 10.73
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Tuva Steneberg 06 IFK Umeå
Clara Knutsson 06 Upsala IF 10,28
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 10,66
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F13 Höjd 16
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.34
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 146
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Sara Kindlund 06 Timrå AIF
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 119
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tuva Steneberg 06 IFK Umeå
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 1.27
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F13 Stav 10
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 185
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 202
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Maja Lodwika 06 IFK Umeå
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Längd 22
Ella von Krusenstjerna 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.52
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 4,08
Edith Jousse 07 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 4,49
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå
Tuva Steneberg 06 IFK Umeå
Clara Knutsson 06 Upsala IF
Elin Sander 06 IF Vingarna
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 4.18
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 4,56
Stella Lundström 07 Östersunds GIF 4.13
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F13 Kula 20
Bella Grönholm 06 Järvsö IF
Ella von Krusenstjerna 07 Järvsö IF
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.88
Alva Åkesson 06 Sundsvalls FI 8,42
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 7,72
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Hanna Urpiala Seeman 06 IFK Umeå
Elin Sander 06 IF Vingarna
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 7,60
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
Elvira Sporre 07 Roma IF
 
F11 60m 22
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI 9,5
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Edith Östlin 08 Timrå AIF
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Isabelle Olsson 09 IF Vingarna
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.53
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF 10:03
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 9,85
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 200m 19
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Edith Östlin 08 Timrå AIF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Isabelle Olsson 09 IF Vingarna
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 14
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 15
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Isabelle Olsson 09 IF Vingarna
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 22
Ella Östblom 08 Gefle IF
Anna Maria Käller 09 Järvsö IF
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI 3,80
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Edith Östlin 08 Timrå AIF
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Isabelle Olsson 09 IF Vingarna
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 3,41
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Kula 15
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Ida Markström Leek 09 Sundsvalls FI
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Cecilia Degermark 08 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Isabelle Olsson 09 IF Vingarna
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 60m 18
Astrid Östblom 12 Gefle IF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Rebecka Erlandsson 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
Sigrid Sporre 12 Roma IF
 
F9 200m 17
Astrid Östblom 12 Gefle IF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mildred Knutsson 12 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Sigrid Sporre 12 Roma IF
 
F9 Höjd 10
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Sigrid Sporre 12 Roma IF
 
F9 Längd 19
Astrid Östblom 12 Gefle IF
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Rebecka Erlandsson 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mildred Knutsson 12 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
Sigrid Sporre 12 Roma IF
 
F9 Kula 16
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF
Elin Holmström Wersen 10 Sundsvalls FI
Ella Åkesson 10 Sundsvalls FI
Jill Sellstedt 10 Sundsvalls FI
Maja Ene 10 Sundsvalls FI
Vera Norberg 10 Sundsvalls FI
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mildred Knutsson 12 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
Sigrid Sporre 12 Roma IF
 
P17 4 x 200m 0
 
P15 4 x 200m 2
Sundsvalls FI, 1 P15 Sundsvalls FI
Sundsvalls FI, 2 P15 Sundsvalls FI
 
P13 4 x 200m 0
 
P11 4 x 200m 1
Trångsvikens IF, 1 Trångsvikens IF
 
F17 4 x 200m 0
 
F15 4 x 200m 2
Sundsvalls FI 1 Sundsvalls FI
Trångsvikens IF, 1 F15 Trångsvikens IF
 
F13 4 x 200m 0
 
F11 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248