Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Luciaspelen
Antal starter / Total entries: 1227 Printed: 2018-11-19 16:47
Antal individer / Total persons: 438
 
M 30m 13
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Niklas Eriksson 73 Hanvikens SK
Peter Johansson 69 Hanvikens SK
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK 4,18
Olle Billgren 04 Hellas FK
Elias Lind 03 Hässelby SK
Hässelby SK 1 0 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
 
M 300m 1
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
 
M Stav 2
Noah Ander 01 Hammarby IF
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK
 
P15 60m 9
David Steinberg 04 Bromma IF 7.90
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,28
Olle Billgren 04 Hellas FK
Hässelby SK 1 0 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Karl Ader Berg 04 IFK Lidingö
 
P15 1000m 6
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 3,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK 2.55,05
Karl Ader Berg 04 IFK Lidingö
Max Österberg 06 Värmdö IF 3.01
 
P15 Häck 60m 9
David Carlson 05 Bromma IF 9,45
David Steinberg 04 Bromma IF 9.16
Filip Ekström 05 Bromma IF 10,30
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8,38
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Karl Ader Berg 04 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
 
P15 Höjd 6
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,56
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK
Max Sundgren 04 Hässelby SK
 
P15 Stav 4
Filip Ekström 05 Bromma IF
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P15 Längd 6
David Steinberg 04 Bromma IF 5.29
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK
Hässelby SK 1 0 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Karl Ader Berg 04 IFK Lidingö
 
P15 Kula 0
 
P14 60m 16
David Carlson 05 Bromma IF 8,29
Filip Ekström 05 Bromma IF 8,48
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Melvin Kernell 05 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 8.08
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS 8:55
 
P14 1000m 5
Axel Strinning 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P14 Höjd 9
Filip Ekström 05 Bromma IF 1,55
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 1.48
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS 1.54
 
P14 Längd 14
David Carlson 05 Bromma IF 5,11
Filip Ekström 05 Bromma IF 5,02
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 5.45
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS 4.87
 
P14 Kula 8
David Carlson 05 Bromma IF 10,50
Filip Ekström 05 Bromma IF 9,18
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 11.30
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS 13.59
 
P13 60m 16
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Hector Wennerström 06 Hellas FK
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 8,95
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 8,91
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 8,92
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 8,7
John Bäck 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 800m 13
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2.34,0
Anton Petersson 06 Hässelby SK
Filip Winström 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 2.31
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.23,28
John Bäck 06 Turebergs FK 2.31,01
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.40,94
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Häck 60m 14
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 11,63
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
John Bäck 06 Turebergs FK 9,86
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 11,14
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Höjd 12
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Stav 10
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,22
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Längd 14
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 3,72
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 4,01
John Bäck 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Kula 9
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P12 60m 9
Alexander Wachtmeister 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,98
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 09:27
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö 8,89
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 8.85
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,06
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 9,20
 
P12 800m 4
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Hugo Rietz 07 Täby IS
 
P12 Höjd 11
Alexander Wachtmeister 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,40
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,21
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö 133
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 0 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,45
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 1,35
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF
 
P12 Längd 11
Anton Roslund 07 Hammarby IF 4,41
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 0 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,43
Hugo Rietz 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 4.33
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF
 
P12 Kula 6
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 5,69
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 0 Mälarhöjdens IK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
 
P11 60m 19
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 10:19
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9,67
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 0 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 10,52
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 9,94
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P11 Höjd 18
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 123
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 0 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 1,0
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,15
 
P11 Längd 19
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 3,43
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 3.61
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 3,77
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 0 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 3,09
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,71
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P11 Kula 19
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 7.81
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Edvin Mattsson 08 Kalmar SK
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 6,07
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 0 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 4,89
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 7,56
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P10 60m 36
Erik Cassel 09 Bromma IF 9,52
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 10.33
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 11.16
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide Jensen 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Vilhelm Öjemar 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 9,38
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 12,85
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 10,03
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 9,55
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK 11,40
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 11.06
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,43
Isak Englund 09 Turebergs FK 9.54
William Gråman 09 Tyresö FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9,17
 
P10 Höjd 28
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 0.92
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 0,87
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide Jensen 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Vilhelm Öjemar 09 Hammarby IF
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 1,15
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 1,07
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 1,07
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,10
Isak Englund 09 Turebergs FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 1,11
 
P10 Längd 33
Erik Cassel 09 Bromma IF 3,63
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.38
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3.15
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide Jensen 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 3,53
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 2,13
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 3,22
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 3,96
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 2.87
Carl Grindange 09 Turebergs FK 3,85
Isak Englund 09 Turebergs FK 3.25
William Gråman 09 Tyresö FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 4,30
 
P10 Kula 30
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 5.10
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 4.77
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide Jensen 09 Hammarby IF
Vilhelm Öjemar 09 Hammarby IF
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 6,75
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 6,44
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 5,83
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK 3,9
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 3.12
Carl Grindange 09 Turebergs FK 6,63
William Gråman 09 Tyresö FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 6,56
 
P9 60m 19
Liam Sillén 10 Hammarby IF 10,29
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Julian Pasternak 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 11,37
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Olof Pott 10 Turebergs FK 10,58
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,68
 
P9 Kula 16
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Julian Pasternak 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Olof Pott 10 Turebergs FK 5,25
Tristan Back 10 Turebergs FK 4,36
 
K 30m 2
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
 
K 300m 1
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
K Stav 1
Birgitte Kjuus 99 Raumnes & Årnes IL 4,00m
 
F15 60m 5
Mette Brands 04 Hellas FK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
 
F15 1000m 3
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK 3.41,79
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Ida Österberg 04 Värmdö IF 3.15
 
F15 Häck 60m 12
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 10.76
Mette Brands 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 9,95
Hjördis Bäckman 04 IFK Lidingö 10.57
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 9.38
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10,63
Ellen Jernhall 05 Täby IS
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 5
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 2,28
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 3.03
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,02
 
F15 Längd 6
Ida Östling 04 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
 
F15 Kula 0
 
F14 60m 32
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,97
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 9.30
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Avér 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8,40
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 8,62
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 04 IFK Lidingö 8.40
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.24
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,76
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.33
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,07
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9.38
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F14 1000m 8
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
 
F14 Höjd 17
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,34
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 1,55
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 1,30
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 04 IFK Lidingö 1.35
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,36
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,38
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.41
 
F14 Längd 32
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 4,25
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 4.18
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Avér 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 4,85
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 4,32
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 04 IFK Lidingö 4.78
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 5.19
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 4,01
Ellen Jernhall 05 Täby IS 4.11
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F14 Kula 17
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,98
Alva Rönnmark 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 7,20
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F13 60m 26
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 8,54
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,92
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Nora Sjöberg 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,85
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 9,14
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,01
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,96
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,96
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 10,19
 
F13 800m 10
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2.42,72
Alva Back 06 Turebergs FK 2,39.21
Ella Fallope 06 Turebergs FK 2,40,00
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 2:40,90
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 3.13,91
 
F13 Häck 60m 18
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 9,98
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 11,47
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 11,70
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 10,22
Annie Grindange 06 Turebergs FK 10,78
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 10,65
Esther Melander 06 Turebergs FK
Alice Helge 07 Täby IS
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
 
F13 Höjd 17
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 1,25
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,45
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,45
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,27
 
F13 Stav 9
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 2,19
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 2,64
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,89
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 0
 
F13 Längd 26
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 4,66
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Nora Sjöberg 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 4,15
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 4,52
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,41
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,21
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,35
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 3,52
 
F13 Kula 20
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,67
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 7,13
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 8,05
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 6,82
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 8,02
Esther Melander 06 Turebergs FK
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 5,26
 
F12 60m 33
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 9,19
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alva Mella 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 8.82
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 9,4
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,59
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Vilma Grannas 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 8,85
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,81
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,56
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8,68
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
 
F12 800m 21
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 2.36,38
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 2.30,0
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Vilma Grannas 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 2.50,04
Zara Klouda 07 Turebergs FK 2,50,00
Alice Helge 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
 
F12 Höjd 25
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,37
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alva Mella 07 Hellas FK
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1,24
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 1,36
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1,27
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1,18
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 1,34
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,32
Alice Helge 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1,21
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 Längd 31
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alva Mella 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 4,17
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 3,70
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 4,20
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,58
Venla Engström 07 Turebergs FK 4.00
Zara Klouda 07 Turebergs FK 3,83
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4,54
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
 
F12 Kula 27
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,81
Ida Eidegren 07 Hammarby IF
Julia Malmsten 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alva Mella 07 Hellas FK
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 6,28
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 5,27
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Vilma Grannas 07 IFK Lidingö
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,19
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 7,05
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F11 60m 27
Emmy Hällkvist 08 Danderyds SK 9,69
Michaela Frumerie 08 Danderyds SK
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9,61
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Ida Olsson 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö 9.62
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Elise Svensson-Mikiver 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 10.00
Julia Wallin 08 Mälarhöjdens IK 10.07
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Melina Engler 08 Täby IS 9.40
 
F11 Höjd 17
Emmy Hällkvist 08 Danderyds SK 1,21
Michaela Frumerie 08 Danderyds SK
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Elise Svensson-Mikiver 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
 
F11 Längd 25
Emmy Hällkvist 08 Danderyds SK 3,67
Michaela Frumerie 08 Danderyds SK
Edit Jansson 08 Hammarby IF 3,76
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö 3.56
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Elise Svensson-Mikiver 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK 3.55
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Melina Engler 08 Täby IS 3,64
 
F11 Kula 17
Emmy Hällkvist 08 Danderyds SK 6,69
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
Linnea Eriksson 08 IFK Lidingö
Mette Lange 08 IFK Lidingö
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Elise Svensson-Mikiver 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Noam Akiwumi 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Melina Engler 08 Täby IS 4,54
 
F10 60m 50
Nova Carlson 09 Bromma IF
Madeleine Wachtmeister 09 Danderyds SK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Amelie Crona 09 Hammarby IF
Elsa Granström 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 10,57
Liv Gullberg 09 Hammarby IF
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Elsa Nordgren 09 Hammarby IF
Elsa Torberger 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Franka Rydergård 09 Hammarby IF
Ida Holmeros 09 Hammarby IF
Clara Hedegard 09 Hellas FK
Elsa Norström 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Astrid Löf 09 IFK Lidingö
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 9,60
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 10,20
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Emelie Paulson 09 IFK Lidingö
Ester Thulin 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 10,23
Moa Stenbäck 09 IFK Lidingö
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
Agnes Karlström Bengtsson 09 Mälarhöjdens IK
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Ella Held 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK 10,79
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 0 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Théa Démoulin 09 Mälarhöjdens IK 10.97
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK
Zoë Norton 09 Mälarhöjdens IK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Cecilia Melander 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9,41
Molly Envall 09 Turebergs FK 9.54
 
F10 Höjd 35
Nova Carlson 09 Bromma IF 1,10
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alice Wärme 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Amelie Crona 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Elsa Granström 09 Hammarby IF
Elsa Nordgren 09 Hammarby IF
Elsa Torberger 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Ida Holmeros 09 Hammarby IF
Julia Johansson 09 Hammarby IF
Clara Hedegard 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 1,00
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Emelie Paulson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Cecilia Melander 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1,10
Molly Envall 09 Turebergs FK 1.00
 
F10 Längd 50
Nova Carlson 09 Bromma IF 3,30
Madeleine Wachtmeister 09 Danderyds SK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alice Wärme 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Amelie Crona 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Ida Holmeros 09 Hammarby IF
Julia Johansson 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 3,11
Liv Gullberg 09 Hammarby IF
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Märta Berggren 09 Hammarby IF
Elsa Granström 09 Hammarby IF
Elsa Nordgren 09 Hammarby IF
Elsa Torberger 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Franka Rydergård 09 Hammarby IF
Clara Hedegard 09 Hellas FK
Elsa Norström 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Agnes Nilsson 09 IFK Lidingö
Astrid Löf 09 IFK Lidingö
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 3,09
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Emelie Paulson 09 IFK Lidingö
Ester Thulin 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 3,76
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
Agnes Karlström Bengtsson 09 Mälarhöjdens IK
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 0 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Vera Neovius 09 Mälarhöjdens IK
Zoë Norton 09 Mälarhöjdens IK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Cecilia Melander 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3,79
Molly Envall 09 Turebergs FK 3.41
 
F10 Kula 30
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Alice Wärme 09 Hammarby IF
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Alva Windirsch 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Elsa Granström 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Elsa Nordgren 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Filippa Ekener 09 Hammarby IF
Franka Rydergård 09 Hammarby IF
Julia Johansson 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Agnes Nilsson 09 IFK Lidingö 5,17
Astrid Löf 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 4,76
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 4,64
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Emelie Paulson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö 5,39
Moa Stenbäck 09 IFK Lidingö
Olivia Hedin 09 IFK Lidingö
Amina Boughanmi 09 Mälarhöjdens IK
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Molly Envall 09 Turebergs FK 6.00
 
F9 60m 24
Ailbhe Mccarthy 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Hedda Kirk 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Kajsa Kubu 10 Hellas FK
Naomi Carlson 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Ebba Hedenryd 10 IFK Lidingö
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Ester Jevring 10 Mälarhöjdens IK
Göta Eidehem 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Lovisa Wennerstål 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 0 Mälarhöjdens IK
Noi Akiwumi 10 Mälarhöjdens IK
Sofia Blomberg 10 Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK
 
F9 Kula 15
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Naomi Carlson 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Ebba Hedenryd 10 IFK Lidingö
Ebba Göthlin 10 Mälarhöjdens IK
Göta Eidehem 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Lovisa Wennerstål 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Noi Akiwumi 10 Mälarhöjdens IK
Sofia Blomberg 10 Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK
 
P/F17 4 x 200m 4
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Turebergs FK 3 Turebergs FK
Tullinge FF 1 P/F13 Tullinge FF
 
P/F15 4 x 200m 18
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Rosa Hanvikens SK 1.45,04
Hanvikens SK 2 Rosa Hanvikens SK 1.47,44
Hellas FK 1 Hellas FK
Huddinge AIS -05 lag 1 Huddinge AIS
Huddinge AIS -05 lag 2 Huddinge AIS
Huddinge AIS 3 05_3 Huddinge AIS
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Hässelby SK 2 Röd Hässelby SK
IFK Lidingö 1 IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 IFK Lidingö
IFK Lidingö 3 IFK Lidingö
IFK Lidingö 4 IFK Lidingö
IFK Lidingö 5 IFK Lidingö
IFK Lidingö 6 IFK Lidingö
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Tullinge FF 1 P/F13 Tullinge FF
 
P/F13 4 x 200m 25
Bromma IF 1 Bromma IF
Bromma IF 1 1:07 Bromma IF
Bromma IF 1 PF13 1 Bromma IF
Bromma IF 2 2 :07 Bromma IF
Bromma IF 2 PF13 2 Bromma IF
Bromma IF 3 3:07 Bromma IF
Bromma IF 3 PF13 3 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hellas FK 1 Hellas FK
Huddinge AIS 1 2006 Huddinge AIS
Huddinge AIS 2 2006 Huddinge AIS
Hässelby SK 1 06/07a Hässelby SK
Hässelby SK 2 06/07b Hässelby SK
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 06 Turebergs FK
Turebergs FK 1 07 Blå Turebergs FK
Turebergs FK 2 06 Turebergs FK
Turebergs FK 2 07 Blå Turebergs FK
Turebergs FK 3 07 blå Turebergs FK
Täby IS 1 Täby IS
Täby IS 2 Täby IS
Österhaninge IF 1 Österhaninge IF
Österhaninge IF 2 Lag 2 Österhaninge IF
Tullinge FF 1 P/F11 Tullinge FF
Tullinge FF 1 P/F13 Tullinge FF
 
P/F11 4 x 200m 12
Hellas FK 1 Hellas FK
IFK Lidingö 1 08 blå IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 08 blå IFK Lidingö
IFK Lidingö 3 08 blå IFK Lidingö
Vera Oskarsson IFK Lidingö
Elise Svensson-Mikiver Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 2 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 3 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK 4 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 08/09 Turebergs FK
Täby IS 1 08 Täby IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248