Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Scandic Indoor Games
Antal starter / Total entries: 1525 Printed: 2019-11-12 19:24
Antal individer / Total persons: 673
 
M 60m 20
Felix Prins 00 Hammarby IF
Ibrahim Abakar 99 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Markus Lantto 01 Hässelby SK
Pontus Ericstam 98 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Viktor Thor 00 Strands IF 7,05
William Thor 00 Strands IF 7,09
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 7.32
Rodi Kay 98 Täby IS
Edvin Habermann 01 Österhaninge IF
Emeka Onwuka 99 Österhaninge IF
Patrik Hellborg 01 Österhaninge IF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Axel Dahlman 02 IF Åland 7.60
Eric Sjölund 00 IF Åland 7,15
Samuel Nylund 98 IF Åland 7,19
 
M 200m 17
Niklas Wall 03 Hammarby IF
Viktor Wall 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Kristian Efremov 90 Spårvägens FK 22,84
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Emil Sandström 00 Söderhamns IF 23,16
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK 22.62
Fred Österblom 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Edvin Habermann 01 Österhaninge IF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Axel Dahlman 02 IF Åland 24,81
Eric Sjölund 00 IF Åland 22,86
 
M 400m 12
Fredrik von Essen 65 Bromma IF
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 57,90
Gustav Gahne 01 Hässelby SK
Markus Lantto 01 Hässelby SK
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK 52,16
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK
Kristian Efremov 90 Spårvägens FK 49,49
Elias Engström 01 Sundsvalls FI 53,5
Adam Westermark 98 Turebergs FK
Edvin Hagberg 99 Turebergs FK
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS 53,30
Artis Rozkalns 00 SC Asais 51.76
 
M 800m 14
Aleksej Pirgholizadeh 94 Eskilstuna FI 1.56,00
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 2,07,85
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1.54,49
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Matt Kinane 68 Hässelby SK
Michael Welday 99 Stocksäters IF 1.59.89
Elias Engström 01 Sundsvalls FI 1,57
Gustaf Norlander 99 Ärla IF 1.58
Axel Sandberg 00 KFUM Örebro 2.02
Jonatan Gustafsson 99 KFUM Örebro 1.56.77
William Wickholm 98 KFUM Örebro 2.00
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott
Stefan Iulius Gavril 89 Rumänien 1.57
Artis Rozkalns 00 SC Asais 1:56.78
 
M 1500m 15
Samuel Nyström-Ohlin 01 Fredrikshofs FI
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 4.13,90
Eskil Persson 77 Hammarby IF
Otmane Nait Hammou 95 Hammarby IF
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK
Matt Kinane 68 Hässelby SK
Christofer Fogel 84 Högby IF 4.08
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö
Mikael Andersson 00 Säffle FIK
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 4.31,41
Berhe Kidane 99 Ärla IF 3.52
Linus Näslund 00 Ärla IF 4.12,0
Stefan Iulius Gavril 89 Rumänien 3.52,09
Yahan Faarax 95 Akalla Run 4.40
 
M 3000m 36
Erik Arumskog 87 Enhörna IF 9:49
Nathan Tanner-Malmén 77 Enhörna IF 10:15
Simon Gudmundsson 92 Falu IK 9:12
David Panero 93 Fredrikshofs FI 9:50
Oskar Lundahl 81 Fredrikshofs FI
Jonas Leandersson 90 IF Göta Karlstad 8.11,00
Otmane Nait Hammou 95 Hammarby IF 8.22
Fredrik Rosenqvist 83 Huddinge AIS 13:00
Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS 10:39
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Yassin Abdi 99 Hässelby SK
Christofer Fogel 84 Högby IF 9.15
Daniel Antonsson 93 IFK Lidingö 8:53
Ludvig Johansson 98 IFK Lidingö
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö
Simon Sundström 98 IFK Lidingö 8:09,61
Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK 8.34
Anders Fox 95 Spårvägens FK 8.35
Archie Casteel 96 Spårvägens FK 8.29
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 8.35
Estifanos Faid 92 Spårvägens FK 8.41
Fredrik Uhrbom 77 Spårvägens FK 8.20
Karim Mohammadi 89 Spårvägens FK 8.35
Mohammad Reza 92 Spårvägens FK 8.10
Thibault Niederhauser 98 Spårvägens FK 9.24
Andreas Lundegård 86 FK Studenterna 9:24
Isak Hellström 91 FK Studenterna 8.47
Martin Jansson 91 Söderhamns IF 9.41,27
Daniel Lundgren 85 Turebergs FK 8.04
Tim Sundström 89 Turebergs FK 8.30
Efrem Brahne 94 Västerås FK 8.30
Hassan Abdiqadir 01 Västerås FK 8.50
Markus Bohman 94 KFUM Örebro 8.54
Stefan Iulius Gavril 89 Rumänien 8.17,39
Simon Hector 97 Snättringe SK
 
M Häck 60m 2
David Adrian 98 Huddinge AIS
Linus Otto Boyer 95 Upsala IF 8,46
 
M Höjd 2
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS 175
Pelle Liljegren 01 Österhaninge IF 1.76
 
M Stav 4
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Carl Sténson 93 Hellas FK 531
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 450
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS
 
M Längd 10
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Felix Prins 00 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 6.65
Sture Holmberg 51 Huddinge AIS 4.99
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Anders Olsson 56 Spårvägens FK 540
Viktor Thor 00 Strands IF
William Thor 00 Strands IF
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Kiran Karlström 01 Turebergs FK
 
M Tresteg 9
Erik Ehrlin 90 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS 11.59
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Albin Boestad 97 IFK Lidingö
David Århammar 02 IFK Lidingö
Elias Högström 97 Sundsvalls FI 13,34
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
 
M Kula 6
Gunnar Kulleskog 23 Huddinge AIS
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Bengt Pettersson 61 Spårvägens FK 13.52
Jeffrey Ige 83 Spårvägens FK
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK
 
P19 Häck 60m 3
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
 
P17 60m 11
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
David Århammar 02 IFK Lidingö
Zack Strandell 02 Mälarhöjdens IK
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 8,42
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Fred Österblom 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 400m 14
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 54,65
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Christopher Lundberg 03 Turebergs FK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Isak Franzén 03 Turebergs FK
Fred Österblom 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Simon Öberg 03 Västerås FK
 
P17 800m 1
Sebastian Christenson 02 Turebergs FK
 
P17 1500m 2
Oskar Arvidsson 02 Fredrikshofs FI
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
 
P17 Häck 60m 2
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Fred Österblom 02 Täby IS
 
P17 Höjd 4
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 1,65
Emil Petersson 02 Turebergs FK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 Stav 2
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Erik Sandström 02 Söderhamns IF 2,65
 
P17 Längd 4
David Århammar 02 IFK Lidingö
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
 
P17 Kula 2
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
 
P16 60m 4
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Colin von Hofsten 03 IFK Lidingö 7.64
 
P16 800m 6
Adrian Jergmar 03 Boo IF
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS 1.56
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK
Simon Öberg 03 Västerås FK
 
P16 1500m 7
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS 4.05
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK
Love Henriksson 03 Spårvägens FK
Simon Öberg 03 Västerås FK
 
P16 Häck 60m 4
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
David Thid 03 Hammarby IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF 8,23
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
 
P16 Höjd 1
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
 
P16 Stav 2
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
 
P16 Längd 4
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF
Viktor Wall 03 Hammarby IF
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
 
P16 Kula 1
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
 
P15 60m 17
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 8,45
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 7,54
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 7,57
Olle Billgren 04 Hellas FK 7,69
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK 8,28
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK 8.70
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 8.55
 
P15 1000m 10
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 3.10,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.57,46
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.47,69
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 2.59.49
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 3.10
Robert Aleksis Glazers 04 SC Asais 2:53,8
 
P15 Häck 60m 7
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P15 Höjd 10
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,68
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 1,60
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 1,63
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK 175
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK 1,60
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P15 Stav 2
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
 
P15 Längd 8
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
 
P15 Kula 2
David Höglund 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
 
P14 60m 16
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 9.26
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Melvin Kernell 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 8.60
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P14 1000m 11
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 3,08.97
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Melvin Kernell 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 3.07,70
Vincent Olsson 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Andreas Norgren 05 Umedalens IF 3.02
Emil Liljeholm 05 Umedalens IF 3.02
 
P14 Häck 60m 5
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS 11.07
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 12.10
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Höjd 10
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Liam Sandberg 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P14 Stav 7
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
 
P14 Längd 13
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Adrian Siwek 05 Nyköpings BIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Kula 5
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
David Rindström 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 60m 21
Filip Herre 06 Hammarby IF 8:64
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Noel Gälman 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF 8:32
Ricards Davis Spacs 06 SC Asais 8.42
 
P13 800m 14
Daniel Jerndorf 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Gustav Welander 06 Hässelby SK 2.31.91
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 2.26,14
John Bäck 06 Turebergs FK 2.31,01
Leon Borgedahl 06 Täby IS 2.32,82
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.19,25
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
Ricards Davis Spacs 06 SC Asais 2:27.22
 
P13 Häck 60m 10
Filip Herre 06 Hammarby IF 10:10
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
John Bäck 06 Turebergs FK 9,90
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF 9:93
 
P13 Höjd 17
Filip Herre 06 Hammarby IF 1:36
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,57
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Stav 9
Filip Herre 06 Hammarby IF 1:70
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Längd 21
Filip Herre 06 Hammarby IF 4:75
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Noel Gälman 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,93
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Kula 14
Filip Herre 06 Hammarby IF 7:21
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Philip Strede 06 Sundbybergs IK #6.68
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P12 60m 20
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK 11,57
Folke Malmén 07 Hanvikens SK 9,66
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK 9,47
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Ceasar Magnusson 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 10.17
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9,27
Alexander Sand 07 IFK Tumba 9.46
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 10.19
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 9.53
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK 10.4
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 9:09
Viktor Nordgren 07 Österhaninge IF
 
P12 800m 16
Oliver Persson 07 Danderyds SK 2.37,95
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.33,77
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 3,03,12
Folke Malmén 07 Hanvikens SK 3,15.94
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 2:53.58
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK
Oliver Sörman 07 Hässelby SK
Simon Berhane 07 Hässelby SK
Alexander Sand 07 IFK Tumba 2.52
Iker García Lundström 07 Turebergs FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS 2,34.55
 
P12 Höjd 10
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1.24
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1,21
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 1.33
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 1:32
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF
 
P12 Längd 19
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 3,23
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK 2,67
Folke Malmén 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK 3,69
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 3.90
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Leo Papinski 07 Täby IS
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 3.41
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4.11
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK 3.32
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 4:33
Viktor Nordgren 07 Österhaninge IF
 
P12 Kula 15
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 5,08
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Egil Hänström 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6.99
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 5,77
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 5.23
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Viktor Nordgren 07 Österhaninge IF
 
P11 60m 37
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 9,64
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 10.07
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 9.75
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 9.68
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 9.18
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Michael Odkins 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS 10.48
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 10:19
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Axel Hagman 08 Väsby IK
Axel H Hagman 08 Väsby IK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P11 800m 30
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Michael Odkins 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Axel Hagman 08 Väsby IK
Axel H Hagman 08 Väsby IK
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P11 Längd 39
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 3,87
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Dante Viberg 08 Huddinge AIS 3.47
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4.05
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 2.80
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 3.42
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 3.67
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 3,43
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Michael Odkins 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS 3.08
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Axel Hagman 08 Väsby IK
Axel H Hagman 08 Väsby IK
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P11 Kula 34
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 5.07
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 6.49
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 5.83
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Michael Odkins 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 6,31
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Axel Hagman 08 Väsby IK
Axel H Hagman 08 Väsby IK
Jonatan Borg 08 Österhaninge IF
Jonathan Arrelöv 08 Österhaninge IF
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P10 60m 34
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.97
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 10,92
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Brundin 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 10,18
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 11,29
Svante Blum André 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 9.69
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Noah Norberg 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 11,21
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 8,95
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
David Östberg 09 Tullinge FF
 
P10 Längd 33
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.38
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3,2
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Anton Brundin 09 Huddinge AIS
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 3,32
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 2,71
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Svante Blum André 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Noah Norberg 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 3,04
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 4,16
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Alvin Westman 09 Österhaninge IF
Hampus Zeberg 09 Österhaninge IF
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
David Östberg 09 Tullinge FF
 
P9 60m 19
Hanwen Dong 10 Danderyds SK 9,38
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 10,42
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS 12.11
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS 12.21
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Oliwer Bergh Horndahl 10 Huddinge AIS
Olle Adelmar Nilzén 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,59
Leon Frodin 10 Österhaninge IF
Melvin Edencrona 10 Österhaninge IF
 
P9 Längd 18
Hanwen Dong 10 Danderyds SK 3,78
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 3,23
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS 2.45
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS 2.07
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Oliwer Bergh Horndahl 10 Huddinge AIS
Olle Adelmar Nilzén 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 3,90
Leon Frodin 10 Österhaninge IF
 
K 60m 4
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Julia Söderberg 98 Sundsvalls FI 8,22
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 8,15
 
K 200m 13
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Vilma Delden 02 Spårvägens FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 26,60
Leticia Buchli 02 Täby IS
Lovisa Glavare Karlsson 99 Täby IS 26,85
Sofia Hultgren 97 Täby IS 25,50
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
Sofia Azizmohamadi 02 Tullinge FF
 
K 400m 8
Vilma Hultström 00 Hammarby IF
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Vilma Delden 02 Spårvägens FK
Maja Sund 01 Turebergs FK
Caroline Larsson 01 Täby IS 61,25
Sara Hermansson 99 Täby IS 59,25
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland 65.01
 
K 800m 8
Malin Dahlbäck 99 Eskilstuna FI 2.18,21
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.20,43
Nora Slitberg Almlöf 99 Hammarby IF 2,30
Hanna Lindholm 79 Huddinge AIS 2.17.00
Maja Sund 01 Turebergs FK
Emilia Larson 01 Täby IS
Linnea Josefsson 01 Österhaninge IF 2.40.00
Maria Söderlund 99 IF Åland 2,27.02
 
K 1500m 8
Malin Dahlbäck 99 Eskilstuna FI 4.49,28
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4,51,24
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF
Hanna Lindholm 79 Huddinge AIS 4.30.00
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF 4;44
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF 4;47
Angelica Strandberg 96 IFK Umeå
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott
 
K 3000m 6
Ida Blom 02 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Louise Ringström 89 Spårvägens FK 9.59
Mikaela Larsson 85 Spårvägens FK 9.46
Emelie Eriksson 00 Stora Skedvi IK
Emilia Lillemo 00 Täby IS 9,56
 
K Häck 60m 6
Veronika Nordin 97 Gefle IF 9,78
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS
Klara Rådbo 01 Hässelby SK
Malin Eriksson 91 IFK Lidingö
Julia Söderberg 98 Sundsvalls FI
Daniela Karlsson 96 Täby IS 8:70
 
K Höjd 6
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS
Klara Rådbo 01 Hässelby SK
Karin Boestad 99 IFK Lidingö
Linda Skantze 95 IFK Lidingö
Jennifer Dalberg 99 Upsala IF
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF
 
K Stav 2
Lea Jogic 01 Huddinge AIS 2,84
Madeleine Engström 00 Huddinge AIS 3,35
 
K Längd 5
Veronika Nordin 97 Gefle IF 4,90
Klara Rådbo 01 Hässelby SK
Emelie Eklund 00 Täby IS
Josefine Lundvall 99 Täby IS
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF
 
K Tresteg 3
Veronika Nordin 97 Gefle IF 10,65
Linnea Ånger 00 Söderhamns IF 11,02
Alexandra Hellborg 98 Österhaninge IF
 
K Kula 2
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF 12,29
Klara Rådbo 01 Hässelby SK
 
F17 60m 8
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 7,91
Hannah Zetterman 02 Söderhamns IF 8,61
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
Sofia Azizmohamadi 02 Tullinge FF
 
F17 800m 2
Elin Ekengren 02 Eskilstuna FI
Eleonora von Wetter-Rosenthal 02 IF Åland 2,39.80
 
F17 1500m 6
Elin Ekelin 02 Hässelby SK
Ida Blom 02 Hässelby SK
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 Häck 60m 4
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro 9,26
 
F17 Höjd 1
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 7
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Hannah Zetterman 02 Söderhamns IF 5,26
Leticia Buchli 02 Täby IS
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro 5,31
 
F17 Kula 4
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 13,50
 
F16 60m 11
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 8.09
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 8,52
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 9,25
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS 8.40
Tova Gabrielsson 03 Täby IS
Ellen Mattsson 03 IF Åland 8,41
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F16 800m 6
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 2,36
Clara Lidén 03 Hammarby IF 2:33.18
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF 2.33
Elise Hejdenberg 03 Huddinge AIS
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI 2,21
 
F16 1500m 5
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 5,29
Clara Lidén 03 Hammarby IF 5:19.16
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF 5.21.36
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI 5,05
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
 
F16 Häck 60m 5
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Tova Gabrielsson 03 Täby IS
Victoria Cummings 03 Täby IS
 
F16 Höjd 5
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 1,60
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1.61
 
F16 Stav 0
 
F16 Längd 8
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Moa Erenbrand 03 Strands IF
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 4,78
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 3,85
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Kristina Dahlström 03 Täby IS 4,66
Tova Gabrielsson 03 Täby IS
 
F16 Kula 2
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS 11.22
Moa Erenbrand 03 Strands IF
 
F15 60m 15
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Engla Wik 04 Turebergs FK
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK
Lisa Lettse 04 Turebergs FK
Nadine Kight 04 Turebergs FK
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Saga Norman 04 Turebergs FK
Thyra Kvarnström 04 Täby IS
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8,19
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 1000m 7
Rebecka Nienkerk 04 Hammarby IF
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Agnes Hanell 04 IFK Tumba
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 3.14,87
Lisa Laaksonen 04 IF Åland 3,47.89
Renate Belajeva 04 SC Asais 3:19,7
 
F15 Häck 60m 5
Maja Björk 04 Huddinge AIS 9,43
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 10,11
Tyra Tjulander 04 Västerås FK
 
F15 Höjd 5
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 1,53
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,61
 
F15 Stav 5
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 2,56
Maja Björk 04 Huddinge AIS 2,60
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS 3,00
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,40
 
F15 Längd 13
Emelie Axén 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS 4,99
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 5,00
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Lisa Lettse 04 Turebergs FK
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Thyra Kvarnström 04 Täby IS
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4,68
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 Kula 12
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 10,44
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 8,28
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS 7,78
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 8,70
Saga Svennersjö 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
Tilda Bernhult 04 KFUM Örebro 12,63
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F14 60m 16
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Roner 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,71
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9.03
 
F14 1000m 7
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 3.36,56
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2:24,14
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
 
F14 Häck 60m 6
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10.11
 
F14 Höjd 9
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Alice Roner 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,36
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 167
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,38
 
F14 Stav 5
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 1,91
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
 
F14 Längd 18
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Alice Roner 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,61
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Ebba Sjöström 05 Täby IS
 
F14 Kula 8
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Alva Blum André 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 7,90
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
 
F13 60m 40
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 9,00
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 8,58
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 9,32
Neneh Hambraeus 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 8,86
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8,96
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,92
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9,15
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Linnea Lundgren 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Clara Edman Källströmer 06 Sundbybergs IK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 8,64
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,25
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8,64
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,66
Johanna Bons 06 Värmdö IF
Tyra Lexner 06 Värmdö IF 9:16
 
F13 800m 11
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 2.29
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 2.33,17
Nora Hägg 06 Hässelby SK 2.36,26
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
 
F13 Häck 60m 15
Ida Hättestrand 07 Gefle IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 10,27
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 11,07
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 10,61
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 10,06
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emelie Wickström 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,20
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 10,56
Johanna Bons 06 Värmdö IF
 
F13 Höjd 29
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 1,18
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 1,37
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 1,30
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,32
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 1,24
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1,27
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,60
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,33
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,36
Johanna Bons 06 Värmdö IF 130
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
 
F13 Stav 9
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 2,00
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,70
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 2,00
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 2,00
 
F13 Längd 43
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 4,15
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 4,31
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 4,20
Neneh Hambraeus 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 4,26
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 4,34
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 4,21
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Ebba Nygren 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Frida Gustafsson 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Lundgren 06 Huddinge AIS
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Clara Edman Källströmer 06 Sundbybergs IK
Matilda Svenberg 06 Sundbybergs IK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 4,95
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,17
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4,48
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,35
Johanna Bons 06 Värmdö IF
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
 
F13 Kula 21
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 7,85
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,67
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Meja Langemark 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Matilda Svenberg 06 Sundbybergs IK
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,88
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
 
F12 60m 31
Ida Hättestrand 07 Gefle IF 9,25
Vendela Eriksson 07 Gefle IF 9,35
Anna Bergin 07 Hammarby IF 9:16
Saga Drugge 07 Hanvikens SK 11,36
Vera Bergqvist 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,82
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 9,45
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 9,81
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9.31
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,57
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,16
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,37
Emelie Holmström 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8:63
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 800m 21
Ida Hättestrand 07 Gefle IF
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 3:09
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 2,42.00
Emelie Holmström 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Emelie Grahn 07 Nacka Värmdö SK
 
F12 Höjd 23
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 110
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,32
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK
Emelie Holmström 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 Längd 26
Ida Hättestrand 07 Gefle IF
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Saga Drugge 07 Hanvikens SK 2,51
Vera Bergqvist 07 Hanvikens SK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 3,97
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 3,64
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 3,28
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,88
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 4,00
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 4.13
Emelie Holmström 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F12 Kula 21
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 8:20
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK 5,81
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 5,80
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,23
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Elin Runemar 07 Täby IS
Emelie Holmström 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F11 60m 30
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9,43
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Moa Ekblom 08 Hanvikens SK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellen Flordal 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS 10.35
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 10.55
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 9.78
Olivia Karvik 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Embla Arfvidson 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK 12.57
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 10.34
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
 
F11 800m 22
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Moa Ekblom 08 Hanvikens SK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellen Flordal 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Elvira Wahlund 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Ester Jordelius 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
 
F11 Längd 33
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3,82
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Moa Ekblom 08 Hanvikens SK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellen Gagnerud 08 Huddinge AIS 2.98
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS 3.08
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 3.01
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS 3.09
Julia Hedlund 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 3.45
Elvira Wahlund 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Ester Jordelius 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK 3,88
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK #3.00
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
 
F11 Kula 28
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 6,57
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK 4,84
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Moa Ekblom 08 Hanvikens SK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS 4.25
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 3.38
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Julia Larsson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 5.36
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Vera Börjeskog 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Hanna Nilsson 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS 5.66
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
 
F10 60m 21
Malva Lönn 09 Boo IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 10,57
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 9,48
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 9.50
Ella Jonsson-Ljungberg 09 Huddinge AIS 12,33
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Olivia Friedrichs 09 Huddinge AIS 11,21
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Tuva Wilén 09 Sundbybergs IK
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Julia Holmström 09 Täby IS
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 9.98
Iris Antoniou 09 Österhaninge IF
Iva Pisanikovska 09 Österhaninge IF
Nova Antoniou 09 Österhaninge IF
 
F10 Längd 19
Malva Lönn 09 Boo IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 3,11
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 3,84
Clara Westermark 09 Huddinge AIS 3,60
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Tuva Wilén 09 Sundbybergs IK
Wilma Asp 09 IFK Tumba
Julia Holmström 09 Täby IS
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 3.39
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Iris Antoniou 09 Österhaninge IF
Iva Pisanikovska 09 Österhaninge IF
Nova Antoniou 09 Österhaninge IF
 
F9 60m 17
Alexia Jegefalk-Jack 10 Huddinge AIS 9.80
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Astrid Du Hane 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS 11:32
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Tyra Norberg 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS 11.86
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
Jacqueline Lindstrand 10 Österhaninge IF 11.09
 
F9 Längd 15
Alexia Jegefalk-Jack 10 Huddinge AIS 3.24
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Astrid Du Hane 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS 2.87
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Tyra Norberg 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS 2.55
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK 4.81
Alice Fazeli 10 Österhaninge IF
Angelika Adamsson 10 Österhaninge IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248