Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Ale inomhusspel
Antal starter / Total entries: 427 Printed: 2018-11-19 16:57
Antal individer / Total persons: 181
 
P17 60m 2
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Carl Hermansson 03 Bohus IF
 
P17 Höjd 3
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Längd 0
 
P15 60m 1
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P15 Höjd 4
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1,70
 
P15 Längd 2
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 5,16
 
P13 60m 6
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8,56
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
 
P13 Höjd 8
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 152
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P13 Längd 8
Leo Bergman 06 Brattås CK
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 506
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Lucas Nunes Liljestrand 07 Bohus IF
 
P13 Kula 7
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
Tage Joäng 06 Tyft Arena IF
 
P11 60m 11
Jonas Bolin 08 IFK Göteborg 9,52
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.17
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
Dennis Kjellby 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
 
P11 Höjd 8
Jonas Bolin 08 IFK Göteborg 1,24
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
 
P11 Kula 10
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
Dennis Kjellby 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Johan Helin 08 Bohus IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
 
P10 60m 21
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Elion Vågsund 09 Kongahälla AIK
Melker Axander 09 Kongahälla AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Adrian Hodzic 09 Bohus IF
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
Ahmad Alhllak 09 Tyft Arena IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
P10 Höjd 16
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Elion Vågsund 09 Kongahälla AIK
Melker Axander 09 Kongahälla AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Adrian Hodzic 09 Bohus IF
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Ahmad Alhllak 09 Tyft Arena IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
 
P10 Kula 20
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Elion Vågsund 09 Kongahälla AIK
Melker Axander 09 Kongahälla AIK
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 Sävedalens AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Alexander Skoogh 09 Bokenäs IF
Alvin Hogedal 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
Ahmad Alhllak 09 Tyft Arena IF
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
P9 60m 10
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Ludvig Svensson 10 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P9 Höjd 9
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Ludvig Svensson 10 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
 
P9 Kula 5
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ludvig Svensson 10 Bohus IF
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Melvin Rösth Ribic 10 Bohus IF
 
P8 60m 7
Abbe Thorvaldsen 11 Bokenäs IF
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Fesshaye 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Svensson 11 Bohus IF
Nils Sjöö 11 Bohus IF
 
P8 Höjd 7
Abbe Thorvaldsen 11 Bokenäs IF
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Fesshaye 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Svensson 11 Bohus IF
Nils Sjöö 11 Bohus IF
 
P8 Kula 7
Abbe Thorvaldsen 11 Bokenäs IF
William Skoogh 11 Bokenäs IF
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Fesshaye 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Melker Svensson 11 Bohus IF
Nils Sjöö 11 Bohus IF
 
P7 60m 3
Anton André 12 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Viktor Zachrisson 12 Bohus IF
 
P7 Höjd 3
Anton André 12 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Viktor Zachrisson 12 Bohus IF
 
P7 Kula 3
Anton André 12 Bohus IF
Jakob Andersson 12 Bohus IF
Viktor Zachrisson 12 Bohus IF
 
F17 60m 2
Isa Larsson 01 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F17 Höjd 2
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Längd 3
Elin Åberg 03 Bohus IF
Julia Svennblad 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F17 Kula 3
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Johanna Hallsten 03 Hälle IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 60m 8
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg 8,40
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Klara Håkansson 05 IK Orient
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
Rama Jowori 04 Tyft Arena IF
 
F15 Höjd 3
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Längd 14
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Klara Håkansson 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F15 Kula 4
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 12,42
Emma Hansson 05 Bohus IF
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F13 60m 16
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8.89
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 9,67
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Emilija Radovic 07 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Höjd 12
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI 148
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Längd 17
Sabina Kern 06 Brattås CK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 3,34
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF 4,16
Elin Björn 06 Bohus IF
Emilija Radovic 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Kula 14
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 6,90
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Emilija Radovic 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F11 60m 8
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F11 Höjd 6
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Matilda Johansson 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F11 Kula 6
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Elsa Nyman 08 Bohus IF
Matilda Johansson 08 Bohus IF
Stella Ström 08 Bohus IF
 
F10 60m 15
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Astrid Leidefors 09 Sävedalens AIK
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Elvina Ekberg 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Tilda Vickes 09 Bohus IF
 
F10 Höjd 13
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Astrid Leidefors 09 Sävedalens AIK
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Elvina Ekberg 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Kula 14
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK
Astrid Leidefors 09 Sävedalens AIK
Della Hägg 09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani 09 Sävedalens AIK
Elvina Ekberg 09 Sävedalens AIK
Isabel Amlöv 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lemonie Rössl Alfjärd 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 60m 11
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Tilde Ström 10 Bohus IF
 
F9 Höjd 8
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
 
F9 Kula 12
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Jolene Feltzing 10 Kongahälla AIK
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
Tilde Ström 10 Bohus IF
 
F8 60m 18
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Loulla Clarbris 10 Sävedalens AIK
Alice Winqvist 11 Bohus IF
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Ellie Hodzic 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Miranda Jakobsson 11 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
 
F8 Höjd 14
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Alice Winqvist 11 Bohus IF
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Ellie Hodzic 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
 
F8 Kula 14
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Alice Winqvist 11 Bohus IF
Alva Carlsson 11 Bohus IF
Elina Gangby 11 Bohus IF
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elina Kontio Duell 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
 
F7 60m 3
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
 
F7 Höjd 3
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
 
F7 Kula 3
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248