Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julkampen
Antal starter / Total entries: 67 Printed: 2018-11-19 17:25
Antal individer / Total persons: 66
 
P15 5-kamp 3
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P13 4-kamp 8
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Axel Bergström 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P11 3-kamp 6
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Pontus Johansson 09 IF Vingarna
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Sigge Redin 09 Östersunds GIF
 
P9 3-kamp 9
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Lukas Salomonsson 10 Östersunds GIF
Teodor Salomonsson 11 Östersunds GIF
 
F15 5-kamp 8
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F13 4-kamp 9
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Kajsa Johansson 06 IF Vingarna
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Stella Lundström 07 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 3-kamp 17
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Alma Hammarström 08 Sundsvalls FI
Saga Granath 08 Sundsvalls FI
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ida Bengtsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 3-kamp 7
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Trångsvikens IF, 1 0 Trångsvikens IF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248