Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 484 Printed: 2019-01-21 21:11
Antal individer / Total persons: 196
 
M 60m 6
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF 7,93
Thomas Jönsson 65 Gefle IF 7,78
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö
KidusYohannes Getahun 98 Malmö AI
 
M 200m 11
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Elias Sadek 05 Gefle IF 25,24
Lukas Holm 03 Gefle IF 24,98
Thomas Jönsson 65 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 25,89
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
KidusYohannes Getahun 98 Malmö AI
Niklas Wall 03 Tyresö FK 23,50
Viktor Wall 03 Tyresö FK 22,56
 
M 400m 1
Niklas Wall 03 Tyresö FK
 
M 800m 3
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
Matt Kinane 68 Hässelby SK
Linus Näslund 00 Ärla IF 2.03
 
M 1500m 3
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Matt Kinane 68 Hässelby SK
Gustaf Norlander 99 Ärla IF 4.08
 
M 3000m 1
Oscar Östlin 94 Terrible Tuesdays TC 10:04
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 1
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 4.50
 
M Längd 3
Chonpakorn Thongbua 01 Gefle IF
Sture Holmberg 51 Huddinge AIS 4.99
Anders Olsson 56 Spårvägens FK 540
 
M Tresteg 0
 
M Kula 3
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Bengt Pettersson 61 Spårvägens FK 13.52
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK
 
M Vikt 1
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Kula 1
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
 
P17 60m 11
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF 8,75
Lukas Holm 03 Gefle IF 7,82
William Larsson 02 Gefle IF 7,69
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Colin Von Hofsten 03 IFK Lidingö 7.64
Tor Ekström 02 Spårvägens FK 7,57
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 7,17
Sebastian Isakson 02 Täby IS
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 7,12
 
P17 400m 4
Tor Ekström 02 Spårvägens FK 52,38
Liam Wiklander 03 Tjalve IF Norrköping
Niklas Wall 03 Tyresö FK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 1500m 7
Lukas Holm 03 Gefle IF 4,46,87
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4.24.77
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF
 
P17 Häck 60m 1
Lukas Holm 03 Gefle IF 9,08
 
P17 Höjd 6
Lukas Holm 03 Gefle IF 1,65
Natthaphon Schröder 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 1,69
Emil Petersson 02 Turebergs FK
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 Stav 2
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
 
P17 Längd 6
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF 4,83
Natthaphon Schröder 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 5,12
Niklas Wall 03 Tyresö FK 6,38
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,46
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 6,33
 
P17 Tresteg 2
Adrian Jergmar 03 Boo IF
Niklas Wall 03 Tyresö FK 12,78
 
P17 Kula 5
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Andreas Henriksson 02 Malmö AI
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
 
P17 Vikt 4
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 14,09
Andreas Henriksson 02 Malmö AI
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Alfons Haals 02 Västerås FK
 
P15 60m 2
Winston Marklund 04 Hammarby IF 8,53
Max Sundgren 04 Hässelby SK 8,28
 
P15 1000m 3
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK
 
P15 Häck 60m 2
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Lukas Forss 04 Upsala IF 9,14
 
P15 Höjd 1
Max Sundgren 04 Hässelby SK 1,60
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 3
Rasmus Larsson 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 5,94
 
P15 Kula 1
Winston Marklund 04 Hammarby IF
 
P15 Vikt 0
 
P14 60m 7
David Carlson 05 Bromma IF 8,06
Elias Sadek 05 Gefle IF 7,83
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9,69
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P14 1000m 6
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Martin Salimi-Omberg 05 Hammarby IF
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 3.07,7
Vincent Olsson 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P14 Häck 60m 2
David Carlson 05 Bromma IF 9,15
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P14 Höjd 3
Elias Sadek 05 Gefle IF 1,40
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P14 Stav 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P14 Längd 6
Elias Sadek 05 Gefle IF 4,72
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 3,68
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
 
P14 Kula 2
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P14 Vikt 2
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 5,92
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 60m 12
Kim Wingren 06 Bromma IF 9:04
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 7,71
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK 9,59
 
P13 600m 8
Kim Wingren 06 Bromma IF 2:20
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Gustav Welander 06 Hässelby SK 1.48,08
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 1.36,85
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 1.41,62
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK 2,01,75
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.37,20
 
P13 Häck 60m 4
Kim Wingren 06 Bromma IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
 
P13 Höjd 11
Kim Wingren 06 Bromma IF 1.40
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK 1,30
 
P13 Stav 7
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindbom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,40
 
P13 Längd 9
Kim Wingren 06 Bromma IF 4.49
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Noah Lindén 06 Visby IF Gute FIK 3,85
 
P13 Kula 5
Kim Wingren 06 Bromma IF 7.30
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
 
P12 60m 3
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,46
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 9,43
 
P12 600m 3
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK 1.54,42
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 1.57,21
Simon Berhane 07 Hässelby SK 1.58,28
 
P12 Häck 60m 1
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
 
P12 Höjd 1
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
 
P12 Tresteg 3
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 8,08
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
 
P12 Kula 3
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 6,70
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
 
K 60m 1
Freja Avebäck 95 Malmö AI
 
K 200m 3
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
Sofia Azizmohamadi 02 Tullinge FF
 
K 400m 0
 
K 800m 8
Eila Jansson 02 Gefle IF
Emma Bodin 02 Gefle IF
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.20,43
Nora Siltberg Almlöf 99 Hammarby IF
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF
Hannah Kinane 06 Hässelby SK
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
K 1500m 1
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.51,24
 
K 3000m 3
Ida Blom 02 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
K Häck 60m 1
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
 
K Höjd 2
Linda Skantze 95 IFK Lidingö
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
K Stav 1
Sophia Omar 87 IFK Lidingö
 
K Längd 1
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
K Vikt 1
Susanne Lindefalk 69 Hammarby IF
 
F17 60m 9
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Emilia Merkell 02 Gefle IF
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
Sofia Azizmohamadi 02 Tullinge FF
 
F17 400m 6
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Tyra Morell 02 Upsala IF 61,14
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
F17 1500m 12
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 5.29,63
Clara Lidén 03 Hammarby IF 5:15,45
Ida Blom 02 Hässelby SK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Ebba Fock 02 Upsala IF
Ebba Johansson 03 Upsala IF 5.18,38
Klara Ygeby 02 Upsala IF 4.54.57
Maja Björnsson 03 Upsala IF 4.57,24
Sofia Amini 03 Upsala IF 5.04,00
 
F17 Häck 60m 2
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
 
F17 Höjd 1
Emma Bodin 02 Gefle IF 1,46
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 6
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Emilia Merkell 02 Gefle IF
Emma Bodin 02 Gefle IF
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 Tresteg 3
Emma Bodin 02 Gefle IF
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 Kula 4
Eila Jansson 02 Gefle IF
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS 11,22
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
 
F17 Vikt 7
Eila Jansson 02 Gefle IF
Emilia Merkell 02 Gefle IF
Embla Wihk 02 Hammarby IF 13.12
Linn Harryson 03 Hammarby IF 13,09
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS 13,45
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
 
F15 60m 4
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 8,12
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 8,31
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
 
F15 1000m 2
Rebecka Nienkerk 04 Hammarby IF
Ylva Garvén 04 Visby IF Gute FIK
 
F15 Häck 60m 1
Jenna Mogren 04 Åsbro GoIF
 
F15 Höjd 4
Linda Edberg 04 Turebergs FK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 1,53
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
Jenna Mogren 04 Åsbro GoIF
 
F15 Stav 1
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,40
 
F15 Längd 3
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 5,56
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 5,30
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
 
F15 Kula 2
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
 
F15 Vikt 3
Alva Enblad 04 Hammarby IF 11.78
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Irma Kron 04 Åsbro GoIF
 
F14 60m 12
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 8,93
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Ronja Magnusson 05 Gefle IF 8,68
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,88
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9,20
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF 8,66
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 8,64
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 8.48
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9.03
 
F14 1000m 6
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 3:37:47
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 3.16,54
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
 
F14 Häck 60m 11
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 11,27
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF 10,61
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,67
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 10.75
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10.11
Angelina Mogren-Dowding 05 Åsbro GoIF
 
F14 Höjd 10
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1,45
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alva Nylander 05 Gefle IF 1,51
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 1,27
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 1,49
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1.38
Angelina Mogren-Dowding 05 Åsbro GoIF
 
F14 Stav 5
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 2,28
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 2,36
 
F14 Längd 17
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 4.65
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alva Nylander 05 Gefle IF
Ronja Magnusson 05 Gefle IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 4,25
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 4,02
Holly Hagstrand 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF 4,14
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 4,10
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 4.75
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS
 
F14 Kula 8
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 7,43
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alva Nylander 05 Gefle IF 10,46
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,98
Frida Nyström 05 Hammarby IF 7,85
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 7.88
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
 
F14 Vikt 7
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alva Nylander 05 Gefle IF 11,75
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF 8,72
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 10,26
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
 
F13 60m 12
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 8,86
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK 9,14
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8.90
Rut Grufman 06 Täby IS 8,98
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 600m 10
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.42,76
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 1.49,24
Nora Hägg 06 Hässelby SK 1.52,19
Alva Back 06 Turebergs FK 1,51.72
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,47.00
Rut Grufman 06 Täby IS 2:07
 
F13 Häck 60m 9
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 10,61
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK 10,22
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,42
Rut Grufman 06 Täby IS 10,42
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Höjd 9
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,32
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK 1,45
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Rut Grufman 06 Täby IS 1,40
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Stav 8
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,70
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK 2,64
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,80
Rut Grufman 06 Täby IS 2,04
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Längd 14
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 4,31
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK 4,52
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,43
Rut Grufman 06 Täby IS 4,54
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Kula 11
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 6,43
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Alva Back 06 Turebergs FK 8,05
Ella Fallope 06 Turebergs FK 7,57
Rut Grufman 06 Täby IS 10,71
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F12 60m 13
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF 9,38
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,89
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 9,30
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9,31
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 9,02
Ebba Lindén 07 Åsbro GoIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F12 600m 5
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 2.02,38
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 1,49
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F12 Häck 60m 8
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F12 Höjd 7
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,44
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 1,36
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
 
F12 Tresteg 9
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
 
F12 Kula 8
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF 6,82
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248