Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globengalan
Antal starter / Total entries: 507 Printed: 2019-01-21 21:19
Antal individer / Total persons: 240
 
P19 60m 1
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK
 
P19 800m 1
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 7
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Colin Von Hofsten 03 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 7.46
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 7.74
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK 7,56
 
P17 800m 3
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
 
P17 Stav 2
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 3.71
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
 
P17 Längd 3
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 5.72
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
 
P17 Kula 2
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
 
P15 60m 9
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK 8,28
Vidar Lind 05 Hässelby SK 8,13
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Fabian Mix 05 Täby IS 8.17
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P15 1000m 10
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Ludwig Skantz 05 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 3.07,70
Vincent Olsson 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 2.59.49
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P15 Häck 60m 5
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
 
P15 Höjd 7
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Max Sundgren 04 Hässelby SK 1,60
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P15 Stav 4
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,80
Erik Norlén 05 Täby IS 2.80
 
P15 Längd 4
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF 4.86
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P15 Kula 3
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF 12.39
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS 12.64
 
P13 600m 12
Kim Wingren 06 Bromma IF 2:20
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1.49,29
Baptiste Caderas 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK 1.48,08
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 1.36,85
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 1.41,62
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 1,43,79
Elias Dahlström 06 Täby IS 1,46
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.37,20
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Häck 60m 6
Kim Wingren 06 Bromma IF
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
John Bäck 06 Turebergs FK 9,90
Elias Dahlström 06 Täby IS 10,16
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Höjd 5
Kim Wingren 06 Bromma IF 1.40
Alexander Sunell 06 Hässelby SK 1,38
Hässelby SK, 1 PF13 0 Hässelby SK 1,38
Joel Billing 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
 
P13 Kula 7
Kim Wingren 06 Bromma IF 7.30
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,71
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
 
P12 60m 6
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Oliver Persson 07 Danderyds SK 9,16
Philip Persson 07 Danderyds SK 9,10
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,63
Irving Lind 07 Hässelby SK 7.57
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,63
 
P12 600m 8
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.49,33
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.47,84
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK 1.54,42
Jonathan Lotker 07 Hässelby SK
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 1.57,21
Simon Berhane 07 Hässelby SK 1.58,28
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,58
 
P12 Höjd 4
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,47
Irving Lind 07 Hässelby SK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,42
 
P12 Kula 4
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Irving Lind 07 Hässelby SK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,02
 
P11 60m 10
Oskar Thews 08 Bromma IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 9,95
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 9,85
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P11 600m 6
Oskar Thews 08 Bromma IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Levi Back 08 Turebergs FK 2.02,16
 
P11 Längd 13
Oskar Thews 08 Bromma IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF 3,86
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,71
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 3,71
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
 
P10 60m 21
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.95
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 10,92
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Didrik Parsons 10 Hässelby SK
Douglas Parsons 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Harry Neuschut 09 Hässelby SK
Sixten Wallin 09 Hässelby SK
Ville Heldt 09 Hässelby SK
William Daun 09 Katrineholms SK 9,19
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK 10,05
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,59
Måns Lidman 09 Turebergs FK 9,58
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,65
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 8,88
 
P10 400m 22
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 1.21.06
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 1.23.69
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Didrik Parsons 10 Hässelby SK
Douglas Parsons 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Harry Neuschut 09 Hässelby SK
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 77,0
Sixten Wallin 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK
William Daun 09 Katrineholms SK 1.15
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 78,98
Måns Lidman 09 Turebergs FK 1.15,00
Tristan Back 10 Turebergs FK 89,35
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1.15
 
P10 Längd 21
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.43
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3,20
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Didrik Parsons 10 Hässelby SK
Douglas Parsons 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Harry Neuschut 09 Hässelby SK
Sixten Wallin 09 Hässelby SK
Ville Heldt 09 Hässelby SK
William Daun 09 Katrineholms SK 4,34
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa 286 cm
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 3,90
Måns Lidman 09 Turebergs FK 3,55
Tristan Back 10 Turebergs FK 3,32
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,41
 
F19 60m 0
 
F19 800m 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Kula 0
 
F17 60m 6
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
Sofia Azizmohamadi 02 Tullinge FF
 
F17 800m 10
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Elin Ekelin 02 Hässelby SK
Ida Blom 02 Hässelby SK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Lia Cederberg 04 Hässelby SK 2.20,45
Olivia-Lee Lindgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 2:26
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 Stav 1
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,98
 
F17 Längd 4
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 5,56
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
 
F17 Kula 4
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Sofia Boman 02 Hässelby SK 10,68
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
 
F15 60m 23
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,79
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Avér 05 Hässelby SK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 8,28
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 8,16
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 7,85
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 8,12
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 8.40
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 8.48
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ellen Jernhall 05 Täby IS 8.97
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 8,84
 
F15 1000m 6
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 3.16,54
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF 3.15,40
 
F15 Häck 60m 8
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,67
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 9,09
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 10.75
Ellen Jernhall 05 Täby IS
 
F15 Höjd 8
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,34
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 1,49
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 1.49
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.45
 
F15 Stav 5
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Hammarby 05 1 0 Hammarby IF
Alva Back 06 Turebergs FK 2,70
 
F15 Längd 17
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 4,07
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Hammarby 05 1 0 Hammarby IF
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.81
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 4,29
 
F15 Kula 5
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 7,87
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 7,27
 
F13 600m 12
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1.55
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.42,76
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 1.49,24
Nora Hägg 06 Hässelby SK 1.52,19
Rebecca Bugday 06 Hässelby SK
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 1.42,46
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Alva Back 06 Turebergs FK 1.51,72
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1.47,00
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 1:50,89
Klara Grundin 06 Turebergs FK
 
F13 Häck 60m 13
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 10,61
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 10.06
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Alva Back 06 Turebergs FK 10,22
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,89
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,71
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10.42
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 10,99
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,20
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Höjd 14
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,32
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1.30
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,45
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,60
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,33
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Kula 13
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 6,43
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,67
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 7.75
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Alva Back 06 Turebergs FK 8,28
Annie Grindange 06 Turebergs FK 7,64
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,09
Ella Fallope 06 Turebergs FK 7,57
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,88
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
 
F12 60m 19
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,89
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF 9.57
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9,31
Moa Forsén 07 Hässelby SK 10,25
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 8,89
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 9,02
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,57
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,39
Alva Flatow 07 Åkersberga SK 9,46
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Felicia Svan 07 Åkersberga SK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
 
F12 600m 9
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 2.02,38
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 1,49
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1:54,78
Alva Flatow 07 Åkersberga SK 2:01,5
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 2,00,65
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
 
F12 Höjd 12
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,44
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 1,08
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 1,18
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,38
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 1,28
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
 
F12 Kula 11
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 4,54
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 923
Alva Flatow 07 Åkersberga SK 7,12
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Felicia Svan 07 Åkersberga SK
 
F11 60m 16
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9,59
Emma Linerut 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,13
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9,81
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 9,39
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK 9.21
 
F11 600m 12
Edit Jansson 08 Hammarby IF 2,19,83
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stina Tärnvik 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Johanna Gummérus 08 Täby IS 2,06,24
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Hanna Månsson 08 Väsby IK
 
F11 Längd 16
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 3,78
Emma Linerut 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stina Tärnvik 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 4,15
Johanna Gummérus 08 Täby IS 3,91
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 3,92
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
 
F10 60m 14
Malva Lönn 09 Boo IF
Stella Klein 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF 9,89
Louise Wettersand 09 Danderyds SK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 10,39
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Ella Crona 10 Hässelby SK
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 10,18
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 10,18
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9,27
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 10,08
 
F10 400m 11
Malva Lönn 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF
Louise Wettersand 09 Danderyds SK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 84,11
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Tilde Johansson 10 Hässelby SK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 1.22
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 1.19,42
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1,13.38
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 82,56
 
F10 Längd 14
Malva Lönn 09 Boo IF
Stella Klein 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF 3,39
Louise Wettersand 09 Danderyds SK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 3,11
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Ella Crona 10 Hässelby SK
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Tilde Johansson 10 Hässelby SK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 3,44
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 3,29
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3,89
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 3,29
 
P/F15 4 x 200m 12
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hammarby IF 1 Team04 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Hanvikens SK 3 Hanvikens SK
Hässelby SK 1 P/F15 Hässelby SK
Spårvägens FK 1 Blåvit Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Vitblå Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Turebergs FK 3 Turebergs FK
 
P/F13 4 x 200m 6
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Hässelby SK 1 06/07a Hässelby SK 1.56,29
Turebergs FK 1 06 Turebergs FK
Alva Jobson Orrmo
John Bäck
Kajsa Andersson
Joel Billing
Turebergs FK 2 06 Turebergs FK
Matilda Petersson
Tim Nykvist
Annie Grindange
Vincent Källström
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248