Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda MAIK indoor
Antal starter / Total entries: 2024 Printed: 2019-06-16 04:50
Antal individer / Total persons: 896
 
M 60m 21
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg 7.42
Daniel Andersson 91 Istrums SK 7.12
Robin Noping 96 IF Kville
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Thobias Nilsson Montler 96 Malmö AI
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient 7.59
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9,30
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Artur Engström 96 Örgryte IS
Mikhail Paramonov 83 Finland 7.73
Jhonny Alexander Renteria 97 Columbia
 
M 800m 7
Erik Framme 73 Hälle IF 2.15
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2:04,54
Erik Roos 77 Mölndals AIK 2.10
Alexander Lesser 93 Ullevi FK Pace
Felix Francois 90 Örgryte IS 1.52.69
Gustav Ölund 94 Örgryte IS
Yusuf Alin 95 Amager AC 1.56,29
 
M Stav 4
Johan Björk 91 Istrums SK
Felix Steene 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Sten Hagström 03 Örgryte IS 410
 
P17 60m 17
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad 7,68
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 7.89
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS 7,63
Mattias Carman 03 Örgryte IS 7.80
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sten Hagström 03 Örgryte IS 7.71
 
P17 400m 5
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 52.31
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 56.40
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P17 1500m 8
Axel Johansson 03 Hälle IF 5.05
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 4:27.01
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 4.31.21
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI 4.41.75
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 4:34
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF 4:23.97
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Häck 60m 6
Oliver Nilsson 03 Linköpings GIF 8,91
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Mattias Carman 03 Örgryte IS 8.89
Nils Thorin 03 Örgryte IS 8.58
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P17 Höjd 7
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 175
Fabian Steene 03 IF Kville
Oliver Nilsson 03 Linköpings GIF 1,76
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1,81
Sören Pauli 01 Ullevi FK U.T
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Längd 13
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Yosef Al Masri 02 IF Kville
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Andreas Carlsson 95 IK Ymer U.T.
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 5.81
Alexis Lemaire 97 Frankrike U.T
 
P17 Tresteg 8
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Oliver Nilsson 03 Linköpings GIF
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Mattias Carman 03 Örgryte IS 12.18
Nils Thorin 03 Örgryte IS 11.78
 
P17 Kula 6
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Devon Hallberg 03 Mölndals AIK
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Wille Öhman 03 IF Rigor
 
P15 60m 13
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7.52
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna 7,54
Calle Frank 04 IF Kville
Leo Zikovic 04 IF Kville 7.86
Isak Holgersson 04 IFK Lund 7,69
Anton Jirstrand Ribbenhed 04 IF Rigor
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK 7,82
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
 
P15 200m 17
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Robin Turan 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna 24,50
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 24,51
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 IF Kville
Leo Zikovic 04 IF Kville 25,31
Isak Holgersson 04 IFK Lund 24,67
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Taysir Abu Al Chay 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Lion Martinez 78 Spårvägens FK UTegetheat
Isak Barrow 96 Ullevi FK UTegetheat
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
 
P15 1000m 10
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3:05.34
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2,49,18
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Anton Jirstrand Ribbenhed 04 IF Rigor
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Tim Tompsett 04 Örgryte IS
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 2.55,23
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P15 Häck 60m 8
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 8,54
Felix Steene 04 IF Kville
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P15 Höjd 6
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 1,64
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Albin Coster 04 Örgryte IS
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
 
P15 Stav 14
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 2.45
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 237
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 3,22
 
P15 Längd 10
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P15 Tresteg 4
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Kula 6
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Leo Zikovic 04 IF Kville 14.33
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
 
P14 60m 27
Tim Jansson 05 Alingsås IF 7.76
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg 8.04
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 7.91
William Lindqvist 05 Hässleholms AIS 7,82
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 8,74
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 8.40
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8.54
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.01
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7,79 s
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 8,08
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 7.93
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 200m 21
Tim Jansson 05 Alingsås IF 24.99
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg 26.82
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
William Lindqvist 05 Hässleholms AIS 25,70
Alexander Eklund 05 Klippans FK 26,36
David Thilén 05 IF Kville
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Linus Lännerbo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 29.65
Hampus Hassel 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 24,92 s
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 27.57
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 25,50
Anton Matte 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 25.08
 
P14 1000m 12
Erik Gustafsson 05 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Algot Wedberg 05 Hälle IF 3.15
Olle Hansryd 05 Mölndals AIK
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 3.22.89
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 3.08,74
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF 2.58,79
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Anton Matte 05 Örgryte IS
Andreas Fjeld Halvorsen 05 Tyrving IL
 
P14 Häck 60m 6
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Matte 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 9.11
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Höjd 10
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Filip Klaassen 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Längd 19
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg 4.55
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5,18
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 5.66
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Tresteg 8
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Oliver Fehrlund-Persson 05 Ystads IF
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 11.99
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Kula 7
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Alexander Eklund 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
 
P13 60m 17
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8,79
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 8,75
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 9:31
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 9.71
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 7.84
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8:47
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK 8:55
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Eliot Katarincek Rochat 06 IK Ymer
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK
 
P13 200m 20
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 30,02
Leo Bergman 06 Brattås CK 27,04
Albin Edin 06 IFK Göteborg 28,64
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 30:27
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 34.30
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 25.67
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 28.64
David Jendeby 06 Sävedalens AIK 32.44
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK
 
P13 800m 8
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 3.08.84
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 2.40
Isac Johansson 06 IK Ymer
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P13 Häck 60m 14
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 10:65
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 12.70
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Simon Garpemyr 06 IF Kville
David Blixt 07 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10:14
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 11.79
David Jendeby 06 Sävedalens AIK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK
 
P13 Höjd 13
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 139
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,42
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 119
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Albin Wrane 06 IK Ymer
Eliot Katarincek Rochat 06 IK Ymer
 
P13 Längd 22
Leo Bergman 06 Brattås CK
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 422
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 3.52
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Simon Garpemyr 06 IF Kville
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 5.23
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK 5
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
Daniel Debesay 06 Groruddalen FIK
 
P13 Tresteg 6
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9,22
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 8.13
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI 9.14
 
P13 Kula 14
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg 6.10
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Simon Garpemyr 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Melker Jensfelt 06 Malmö AI 10.87
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P12 60m 36
Julius Petersson 07 Alingsås IF 9.10
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad 9.96
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 9.38
Adrian Gustafsson Janding 07 IF Kville
Max Hjalmarsson 07 IF Kville
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Hugo Hallnor 07 Lerum Friidrott
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Victor Nissmark 07 Lerum Friidrott
Widar Walldén 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vilmer Gunnarsson 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Johannes Högström 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Freytag 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Oscar Pretot 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10,34
David Blixt 07 Mölndals AIK
Jacob Andersson-Ljungman 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P12 200m 23
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 30,59
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 30.41
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 35,99
David Blixt 07 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 30,30
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 30.65
 
P12 600m 17
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 1.54.00
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2:12
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 1,46,53
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.50,05
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
 
P12 Höjd 18
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1.33
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad 1.25
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Adrian Gustafsson Janding 07 IF Kville
Max Hjalmarsson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
David Blixt 07 Mölndals AIK
Jacob Andersson-Ljungman 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 1,22
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P12 Längd 23
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 4,07
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
 
P12 Kula 15
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad 7.54
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Victor Klein 07 Lerum Friidrott
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 60m 34
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 9,90
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Alexander Hayden Johansson 08 Mölndals AIK 9.83
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Ebbe Lundström 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Emil Englund 08 Mölndals AIK
Erik Fäldt 08 Mölndals AIK 9.59
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 9.53
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 8:97
Linus Larsson 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS 11,70
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P11 600m 20
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad 2:03:28
Uno Stål 08 KA 2 IF
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK 2.00.06
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 2.02
Max Berggren 08 Mölndals AIK 2.18.82
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Simon Ostwald 08 Örgryte IS 2:06,26
 
P11 Höjd 25
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 1,13
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Morris Säker 08 Majornas IK
Ebbe Lundström 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Linus Larsson 08 IF Rigor
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Carl Grindange 09 Turebergs FK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P11 Längd 32
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 3,54
William Johansson 08 IFK Göteborg
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 448
Linus Larsson 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS 2,71
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P11 Kula 21
Albin Påfvelsson 08 Alingsås IF
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 7,04
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Noah Hällerö 08 Mölndals AIK
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK
Linus Larsson 08 IF Rigor
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 60m 25
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.30
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Leo Björkman 09 Majornas IK
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Theo Allestam 09 Majornas IK
Alexander Alsterberg 09 Mölndals AIK
Elliot Wallin 09 Mölndals AIK
Harry Bergqvist 09 Mölndals AIK
Hugo Bäckström 09 Mölndals AIK
Hugo Wallin 09 Mölndals AIK
Joel Wernevik 09 Mölndals AIK
Minas Tessema 09 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Viktor Häggdahl 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,30
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 600m 20
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 2.00
Viktor Jernberg 09 Hälle IF 2.01
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Aston Södling 09 Majornas IK
Leo Björkman 09 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Elliot Wallin 09 Mölndals AIK
Hugo Wallin 09 Mölndals AIK
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Liam Tumino Fransson 09 Mölndals AIK
Victor Kjellén Nachin 09 Mölndals AIK
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Carl Grindange 09 Turebergs FK 2:08.11
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Adnan Hussein 10 Angereds Atletiska Förening
 
P10 Längd 30
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 3.76
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,20
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Arvid Kristiansson Brynås 10 Majornas IK
Edison Adersjö 09 Majornas IK
Måns Farkas 10 Majornas IK
Nelson Svensson Johansson 09 Majornas IK
Sixten Hadzikostas 09 Majornas IK
Alexander Gåreberg 09 Mölndals AIK
Elliot Wallin 09 Mölndals AIK
Hugo Bäckström 09 Mölndals AIK
Hugo Wallin 09 Mölndals AIK
Joel Wernevik 09 Mölndals AIK
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Vincent Sjöholm 09 Mölndals AIK
Liam Tumino Fransson 09 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Tage Ovesson 09 Mölndals AIK
Victor Kjellén Nachin 09 Mölndals AIK
Wilmer Staafgård 09 Mölndals AIK
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Carl Grindange 09 Turebergs FK 3,91
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P10 Kula 23
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 7.53
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Maximus Larsson 09 Majornas IK
Olle Fohlin 09 Majornas IK
Alexander Alsterberg 09 Mölndals AIK
Alexander Gåreberg 09 Mölndals AIK
Elliot Wallin 09 Mölndals AIK
Harry Bergqvist 09 Mölndals AIK
Hugo Wallin 09 Mölndals AIK
Joel Wernevik 09 Mölndals AIK
Minas Tessema 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Viktor Häggdahl 09 Mölndals AIK
Aiden Flavell 09 IF Rigor
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Carl Grindange 09 Turebergs FK 6,86
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
K 60m 11
Siri Hahn 00 IFK Göteborg 8.35
Sofia Björk 97 IFK Göteborg 8.89
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 7.68
Svitlana Kaliuha 88 IF Rigor
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK
Lisa Lilja 96 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Martine Nilsen 94 Nittedal IL
 
K 800m 7
Moa Höögs 04 Hälle IF
Tilda Knauer 03 Hälle IF
Svitlana Kaliuha 88 IF Rigor
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Julia Svennblad 03 Bohus IF
Elli Euthycia Deligianni 02 Grekland 2.12,48
 
K Stav 7
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2.15
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 3,73
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F17 60m 18
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 9,10
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 8,38
Evelina Sjöstrand 02 Hässleholms AIS
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 8.37
Emma Borovac 03 IK Ymer
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 8,71
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 8,35
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL 8.06
 
F17 400m 7
Elina Bergman 01 Brattås CK
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Tilda Knauer 03 Hälle IF 61.95
Ida Genitz 03 Istrums SK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Linnea Borrman 01 Strömstads IF U.T
Alva Skjeseth 03 IK Ymer
 
F17 1500m 9
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Hilda Törngård 04 Hälle IF
Irma Törngård 03 Hälle IF 5.14.90
Sabina Aumo 03 Hälle IF 5.19
Emma Sjöqvist 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK 5.30.62
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK
 
F17 Häck 60m 10
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 9,91
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Silvia Popa 03 Mariestads AIF
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.23
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 10,01
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 9,35
 
F17 Höjd 9
Carolin Kobel 92 Brattås CK Utom tävl
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK U.T
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 18
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Viktoria Karlsson 97 Göteborgs KIK Utan Täv
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad 5,22
Evelina Sjöstrand 02 Hässleholms AIS
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Emma Sjöqvist 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 4,62
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 5,02
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL
 
F17 Tresteg 6
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK U.T
 
F17 Kula 4
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Nicole Dinu 03 IF Kville
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
 
F15 60m 28
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 8,80
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 8.33
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Elli Johansson 04 KA 2 IF 8,29
Hilda Lindell 04 KA 2 IF 8.26
Saga Plessen 04 KA 2 IF 8,70
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Maja Ek 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 8,24
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer
Ebba Bremer 04 Örgryte IS
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 7,75
 
F15 200m 35
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 29,27
Saga Provci 04 IFK Göteborg 28.78
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 27.89
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 27.62
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 27.22
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna 27,56
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 27,52
Elli Johansson 04 KA 2 IF 26,91
Hilda Lindell 04 KA 2 IF 26.56
Saga Plessen 04 KA 2 IF 28,32
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Tindra Röme 04 IFK Lund 27.62
Emilia Mandl 04 Malmö AI 26,47
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Una Ademovic 04 Malmö AI 27,50
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 29.65
Ella Borg 04 Mölndals AIK 27.0
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 27.30
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 27,56
Alma Olsson 04 IF Rigor 31,00
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 31,00
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ida Stenman 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 25,52
 
F15 1000m 18
Ebba Thern 04 Alingsås IF
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.06.18
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.07.31
Agnes Andersen 04 Istrums SK
Hilda Lindell 04 KA 2 IF 2.58.60
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK
Felicia Brink 04 IF Kville
Una Ademovic 04 Malmö AI 3,18,00
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.06.05
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 3.31.95
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 3.14
Elina Johnsson 04 IK Ymer
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Thea Meijner 04 Örgryte IS
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 3.11,33
 
F15 Häck 60m 14
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Elli Johansson 04 KA 2 IF 9,63
Hilda Lindell 04 KA 2 IF
Saga Plessen 04 KA 2 IF 9,70
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 9,78
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Tindra Röme 04 IFK Lund 9.23
Una Ademovic 04 Malmö AI 9,99
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 9.29
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F15 Höjd 14
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 1,54
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Ebba Bremer 04 Örgryte IS
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
Ida Stenman 04 Örgryte IS
 
F15 Stav 17
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 2.50
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Ronja Sjöstrand 04 Hässleholms AIS 2,77
Elli Johansson 04 KA 2 IF 3.00
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 2,80
Juliette Östling 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,62
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 201
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,60
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
 
F15 Längd 24
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 4,72
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Saga Plessen 04 KA 2 IF 4,89
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Tindra Röme 04 IFK Lund
Emilia Mandl 04 Malmö AI
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 3,94
Sofia Olsson 04 IF Rigor 4,07
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Bremer 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
 
F15 Tresteg 16
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Saga Plessen 04 KA 2 IF 10,92
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
 
F15 Kula 5
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Maja Ek 04 Mölndals AIK
 
F14 60m 37
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK 8,82
Emma Henriksson 05 Falkenbergs IK 9,06
Linn Svedberg Jarlhage 05 Falkenbergs IK 8,68
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 8.48
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad 8.09
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 8,13
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg 9,25
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,17
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tuva Youngström 05 IFK Göteborg 8,99
Helena Celik 05 Göteborgs KIK 10.15
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 8.23
Tova Gustafsson 05 Istrums SK 8.31
Moa Erixon 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott 9.83
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 8,12
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 8.15
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 8.97
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 8,73
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 8.88
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 08.01
Emiliy Uden 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 8.59
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Kellie Tran 05 IK Ymer
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 200m 33
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK 29,67
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 27.54
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad 26.79
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 27,88
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg 31,23
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Helena Celik 05 Göteborgs KIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 27.37
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Ella Wolff 05 Malmö AI 29,69
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI 26,32
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.51
Ellen Östling Partheen 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 29.66
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.20
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 29.70
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 27.88
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 26,52
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Elna Wester 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 1000m 17
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad 3.16.54
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 3.11.83
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Camilla Duff 05 Hälle IF 3.27
Philippa Duff 05 Hälle IF 3.24
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Ella Wolff 05 Malmö AI
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Tilde Svensson 05 IF Rigor 3.22
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.08.27
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F14 Häck 60m 17
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 9,66
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad 9.66
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 9;76
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 9.39
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK 11.05
Filippa Couture 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 10.18
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 10.87
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 10.19
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 09.38
Doris Theander 05 Varbergs GIF 9.89
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Höjd 12
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Frida Berglin 05 KA 2 IF
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK 141
Filippa Couture 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Längd 48
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Emma Henriksson 05 Falkenbergs IK
Linn Svedberg Jarlhage 05 Falkenbergs IK
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 4.38
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 5,08
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Tova Gustafsson 05 Istrums SK 4.82
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK 430
Moa Erixon 05 IF Kville
Nellie Dahlqvist 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Elsa Korsgren 05 Mölndals AIK 3.55
Fiona Dahlström 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Moa Andersson 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK 4,23
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Tresteg 16
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 10,44
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg 10.34
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 9.57
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 16
Tuva Youngström 05 IFK Göteborg 8,37
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 10.50
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F13 60m 36
Heidi Fåglum 06 Alingsås IF
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 8.38
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 8.98
Louice Holgersson 06 KA 2 IF 9.69
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Ebba Holgersson 06 IFK Lund
Agnes Fernström Roxhage 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,82
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Camilla Hellum 06 Bækkelaget SK 8,46
Cassandra Ødegård Nilsen 06 Nittedal IL 8,41
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 200m 39
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 29,96
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 29,59
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 28,01
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 31.61
Nelly Elned 06 Hälle IF 28.60
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 27.94
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 32.03
Louice Holgersson 06 KA 2 IF 32.72
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Elise Parander 06 Malmö AI
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 26.99
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK 30.88
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 29.31
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 29.61
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 31.64
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 28,68
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Annie Grindange 06 Turebergs FK 29,23
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Camilla Hellum 06 Bækkelaget SK 27,41
Cassandra Ødegård Nilsen 06 Nittedal IL 27,30
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF 31,07
 
F13 800m 13
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Heidi Fåglum 06 Alingsås IF
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 2,32,14
Stina Thern 06 Alingsås IF
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 2,32,54
Louice Holgersson 06 KA 2 IF 2:51.38
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2.46.37
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS 2.46,78
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2.43.56
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F13 Häck 60m 30
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 11,00
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 9.55
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 12.27
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ronja Berg 06 Laholms IF 10.66
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 10,54
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,83
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Cassandra Ødegård Nilsen 06 Nittedal IL 9,64
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF 10,64
Emma Wendel 06 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Höjd 28
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 1,38
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 1,49
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Agnes Fernström Roxhage 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Sara Elander 06 Mölndals AIK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Emelia Pärlö 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Längd 42
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 4.12
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5.02
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 3,87
Louice Holgersson 06 KA 2 IF
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Ebba Holgersson 06 IFK Lund 4.00
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Elise Parander 06 Malmö AI
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,58
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Camilla Hellum 06 Bækkelaget SK 4,62
Cassandra Ødegård Nilsen 06 Nittedal IL 4,98
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF 4,38
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Tresteg 20
Alice Andersson 06 Alingsås IF
Heidi Fåglum 06 Alingsås IF
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF 8.78
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Rut Willner 06 Majornas IK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,52
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Cassandra Ødegård Nilsen 06 Nittedal IL
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Kula 16
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ronja Berg 06 Laholms IF 9,47
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Camilla Hellum 06 Bækkelaget SK 9,93
Cassandra Ødegård Nilsen 06 Nittedal IL 12,06
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF 9,97
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 60m 37
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 9.30
Ebba-Stina Bjuve 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 9:23
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Hannah Persson 07 IF Kville
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9:27
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ellen Paulsson 07 IK Orient
Stella Westdahl 07 IK Orient
Maja Malmström 07 IF Rigor
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 9.28
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Amanda Tran 07 IK Ymer
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,92
 
F12 200m 45
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Elin Andersson 07 Brattås CK
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 31.44
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 30,33
Siri Provci 07 IFK Göteborg 35.14
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Emilia Von Porat 07 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 29.95
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 29,10
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 29,99
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 29.80
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Saga Andersson 08 IK Ymer
Tilda Skoog 07 IK Ymer
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 600m 20
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 1.59.76
Ebba-Stina Bjuve 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.09.91
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 2:02:37
Agnes Knauer 07 Hälle IF 1.58
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 1.51:60
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,47.45
Daniella Kloth 07 Sävedalens AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 1.58.37
Hanna Johnsson 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 151.10
 
F12 Höjd 20
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Hannah Persson 07 IF Kville
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Nellie Pettersson 07 Mölndals AIK 115
Elin Giebat 07 IK Orient
Ellen Paulsson 07 IK Orient
Maja Malmström 07 IF Rigor
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Tilda Skoog 07 IK Ymer
 
F12 Längd 55
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Elin Andersson 07 Brattås CK
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Leen Nabhan 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Isabelle Hagald 07 IF Kville
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Emilia Von Porat 07 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Alice Jangemyr 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 4.01
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Elin Giebat 07 IK Orient
Nova Hoffman 07 IK Orient
Stella Westdahl 07 IK Orient
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,62
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,15
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Julia Hovtun 07 Örgryte IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F12 Kula 34
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Leen Nabhan 07 Kongahälla AIK
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Alma Wendel 07 Lerum Friidrott
Emilia Von Porat 07 Lerum Friidrott
Ester Mod 07 Lerum Friidrott
Julia Swerin 07 Lerum Friidrott
Klara Åberg 07 Lerum Friidrott
Lilja Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Elin Giebat 07 IK Orient
Nova Hoffman 07 IK Orient
Ester Aulin 07 IF Rigor
Maja Malmström 07 IF Rigor
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Granath 07 Sävedalens AIK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Alma Strömberg 07 IK Ymer
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F11 60m 49
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK 9,22
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Agnes Åberg 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Molly Haag 08 Lerum Friidrott
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 08 Mölndals AIK
Tilda Idermark 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Kajsa Bengtsson 08 Mölndals AIK
Kajsa Mustonen 08 Mölndals AIK
Klara Lindhardt 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Licia Oliva 08 Mölndals AIK 11.47
Lova Elgemark 08 Mölndals AIK
Anni Hjalmarsson 08 IF Rigor
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI 10,61
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK 10.38
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Saga Andersson 08 IK Ymer
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Andrea Nnaji 08 Angereds Atletiska Förening
 
F11 600m 26
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Agnes Åberg 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK 2.02.50
Kajsa Bengtsson 08 Mölndals AIK
Linnea Walfridson 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Tilda Idermark 08 Mölndals AIK
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK 02.16.19
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
 
F11 Höjd 23
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg 110
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Saga Couture 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Molly Haag 08 Lerum Friidrott
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Kajsa Mustonen 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Saga Andersson 08 IK Ymer
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 Längd 41
Astrid Svensson 08 Falkenbergs IK
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Matilda Persson 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Molly Haag 08 Lerum Friidrott
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Cornelia Andersson 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Alexandra Allvin 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Julia Eriksson 08 Mölndals AIK
Julia Frantzich 08 Mölndals AIK
Kajsa Bengtsson 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Kajsa Mustonen 08 Mölndals AIK
Line Ek 08 Mölndals AIK
Linnea Walfridson 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Tilda Idermark 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Saga Andersson 08 IK Ymer
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
 
F11 Kula 29
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg
Julia Berglund 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg
Matilda Persson 08 IF Kville
Philippa Wrennfors 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Agnes Bogdan 08 Majornas IK
Ester Magnusson 08 Majornas IK
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Licia Oliva 08 Mölndals AIK
Line Ek 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Elsa Ekgrim 08 IF Rigor
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F10 60m 51
Felicia Sagre Sinclair 10 Alingsås IF
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 9.55
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 9.60
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Ida-Märta Norrby 09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg 11:01
Moa Andersson 09 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 10:73
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Alice Bengtsson 09 Laholms IF
Ella Dahlberg 10 Majornas IK
Gry Zackrisson 10 Majornas IK
Irem Görgülü 09 Majornas IK
Iris Granström 10 Majornas IK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Alea Björnwall 09 Mölndals AIK
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 10:37
Ebba Renholm 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK
Molly Hallberg 09 Mölndals AIK
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK
Ruth Lundell 09 Mölndals AIK
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK
Siri Dahlin 09 Mölndals AIK
Evelina Sundström 09 Mölndals AIK
Hanna Salberg 09 Mölndals AIK
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK
Josefine Colliander 09 Mölndals AIK
Julia Ordéus 09 Mölndals AIK
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Ella Larsson 10 IF Rigor
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,26
Selma Suraiya 09 Bohus IF
Amelia Nnaji 10 Angereds Atletiska Förening
Sofia Rascic 09 Angereds Atletiska Förening Sofia
 
F10 600m 33
Felicia Sagre Sinclair 10 Alingsås IF
Judith Petersson 09 Alingsås IF
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg