Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HäcXksan
Antal starter / Total entries: 45 Printed: 2019-01-21 21:58
Antal individer / Total persons: 36
 
M 60m 10
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.88
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 7.27
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 7.55
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
 
M 200m 9
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Emanuel Lindberg 94 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
M 800m 0
 
M 3000m 0
 
M Häck 60m 1
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 8.04
 
P19 Häck 60m 0
 
P17 Häck 60m 4
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8.49
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 8.79
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P15 Häck 60m 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P12 Häck 60m 0
 
K 60m 8
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.06
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.94
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.74
Claudia Payton 98 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS
 
K 200m 4
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 25.98
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK
 
K 800m 0
 
K 3000m 0
 
K Häck 60m 2
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Estelle Montler 91 Ullevi FK
 
F19 Häck 60m 1
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
 
F17 Häck 60m 3
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ebba Åhman 02 IK Ymer
 
F15 Häck 60m 1
Josefina Biernacki 03 BUL 8,93
 
F14 Häck 60m 0
 
F13 Häck 60m 0
 
F12 Häck 60m 2
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 10,54
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248