Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bauhaus Indoor Classic
Antal starter / Total entries: 98 Printed: 2019-06-16 04:50
Antal individer / Total persons: 97
 
M 800m 19
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2:12.04 C
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 1:55.00 B
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1:52.02 1:53.05 A
Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK 1:47.20 A
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 1:54.29 B
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK PACE A A
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 2:05 C
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 2:01.17 C
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 1:55.45 B
Joakim Andersson 92 IFK Trelleborg 1:48:44 A
Alexander Lundskog 96 Ullevi FK 1:55.11i A
Erik Lindahl 90 Ullevi FK PACE C C
Julio Shakur 02 IK Ymer 2.05,61 C
Felix Francois 90 Örgryte IS 1:51.90 A
Jonathan Carbe 90 Örgryte IS PACE B C
Karl-Gustav Brockdorff 99 Aalborg Atletik 1:52.68 1:55.04 B
Christian Jørn Hansen 91 Bagsvaerd AC 1:59.80 C
Christoffer Frost-Jensen Johansen 97 Bagsvaerd AC 1:51.20 B
William Devantier 00 Sparta Atletik 1:49.72 1:55.08 A
 
M 3000m 23
Emil Millán De La Oliva 01 Eskilstuna FI 8.29 A
Anders Grahl 87 Hälle IF 8.17 A
Arvid Öhrn 94 Hälle IF 8:35 B
Olle Ahlberg 97 Hälle IF 8:30 A
Oscar Carlsson 91 Hälle IF 8:25 A
Robert Alexandersson 90 Hälle IF 9.03 B
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 9:11.55 B
Max Peter Bejmer 92 Hässelby SK 8.57 B
Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK PACE B B
David Nilsson 87 Högby IF 8:04.92 A
Nils Hammaräng Grip 98 Högby IF 9.07,73 9.07,73 B
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 08.46 B
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 8:25.30 A
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 8:30.22 A
Hafiz Ibrahem 96 Sävedalens AIK A
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 8:21 A
Ali Al-Janabi 94 Ullevi FK A
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK PACE A A
Robin Rohlén 90 IFK Umeå 8:10.98 A
Erik Barr Zeilon 97 Örgryte IS 9:00 B
Mohamed Nuur 99 Örgryte IS 8.55 B
Ole Hesselbjerg 90 Sparta Atletik 8.10.93 A
Trym Tönnesen 00 Halden IL 8:36.91 B
 
K 800m 30
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF 2:27.29 D
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg D
Nora Denti 04 IFK Göteborg 2:29.76 D
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2:23.53 C
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK PACE C C
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK PACE B B
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:21.51i 2:21.51 C
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:16.54 2:18.17 B
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 2:15.10 2:21.19 B
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2:29.00 2:29.00 D
Irma Törngård 03 Hälle IF 2:30 2:30 D
Nelly Elned 06 Hälle IF 2:27.13 2:27.13 D
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2:17.28 2:19.44 C
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 2:19.93 2:24.04 C
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 2.24.50 C
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2:26.47 2:26.47 D
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK 2:05.43i A
Lisa Wreeby 02 Sävedalens AIK 2:24.54 C
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 2:29.12 D
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 2:16.03 B
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 2.14,68 B
Linn Skoog 02 IK Ymer 2.29,91 D
Freja Wærness 00 Aalborg Atletik 2:06.66 2:11.41 A
Josefine Rytter 94 Bagsvaerd AC 2:10.12 B
Adelle Tracey 93 Storbritannien 1:59.86 A
Nora Wold 97 Fredrikstad IF PACE A A
Irene Baldessari 93 Italien 2:02.47 A
Joyce Mattigliano 94 Italien 2:03.63 A
Maria Freij 98 Öresund FK 2:11.70 B
Esther Guerrero 90 Spanien 2:00.77 A
 
K 3000m 10
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 9:54.89 9:54.89 A
Elin Brink 97 Mölndals AIK 10:17.67 A
Anastasia Denisova 93 Sävedalens AIK PACE A
Lisa Bergdahl 95 Sävedalens AIK 9:48.97 A
Frida Kristiansson 92 Örgryte IS 9.35 A
Hanna Michaëlsson 89 Örgryte IS 10.12 A
Jennifer Acklund 95 Örgryte IS 10.10 A
Johanna Larsson 93 Örgryte IS 10.05 A
Josefin Tjernlund 92 OK Tisaren 10:17 A
Lilian Forsgren 90 OK Tisaren A
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248