Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 199 Printed: 2019-10-20 17:31
Antal individer / Total persons: 165
 
P12 600m 4
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Häck 60m 5
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Höjd 6
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Stav 4
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P11 4-kamp 28
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Carl Ridderstråle 08 Bålsta IK
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Henri Ilison 08 Hammarby IF
Herman Larsson 08 Hammarby IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Markus Järetoft 08 Hammarby IF
Oscar Green 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepil 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Matthew Applequist 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
 
P10 4-kamp 37
Alvar Ajpe 09 Hammarby IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Atlas Hasselgren Manswell 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Kevin Wahlström 09 Hammarby IF
Luis Roos 09 Hammarby IF
Maxim Tabacchi 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Nick Skarin 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 400 m 1.17
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK 1
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK
Olle Söderholm 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK
Viggo Reitberger 09 Mälarhöjdens IK
Carl Grindange 09 Turebergs FK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Elis Björk 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK
William Gråman 09 Tyresö FK
 
F12 600m 6
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Evelina Lång 07 Bålsta IK 2,06,87
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1,50,57
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.46
 
F12 Häck 60m 13
Amilia Jergmar 07 Boo IF 10,29
Evelina Lång 07 Bålsta IK 12,16
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ella Johansson 07 Hammarby IF 11,17
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 11,27
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,82
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 11,18
Wilma Sandahl-Aspelin 07 Värmdö IF
 
F12 Höjd 13
Amilia Jergmar 07 Boo IF 138
Evelina Lång 07 Bålsta IK 1,2
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,44
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1,16
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 1,36
Maja Helgesson 07 Hammarby IF
Moa Forsén 07 Hässelby SK 1.08
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,40
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Wilma Sandahl-Aspelin 07 Värmdö IF
 
F12 Stav 6
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 2,20
Ella Johansson 07 Hammarby IF
Moa Forsén 07 Hässelby SK
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,90
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
 
F11 4-kamp 37
Elsa Nord 08 Bålsta IK
Alva Elofsson Järf 08 Hammarby IF
Bella Forshed 08 Hammarby IF
Celina Antonsson 08 Hammarby IF
Ebba Malmqvist 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Emma Linerut 08 Hammarby IF
Lova Karlberg 08 Hammarby IF
Vera Stenström 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Hedvig Lindroth 08 Hammarby IF
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Ines Grafström 08 Hammarby IF
Isa Olsson 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Ebba Sjölin 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Filippa Holmqvist 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Moa Ekblom 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Sally Ahlsell 08 IFK Lidingö
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Sigrid Tvede-Jensen 08 Mälarhöjdens IK
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Stella Weissenborn 08 Täby IS
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Hanna Månsson 08 Väsby IK
 
F10 4-kamp 40
Tove Norrby 09 Bålsta IK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Amelie Crona 09 Hammarby IF
Astri Dahl 09 Hammarby IF
Doris Giertz Holgerman 09 Hammarby IF
Elin Larsson 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Liv Aizawa 09 Hammarby IF
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Malva Lönn 09 Hammarby IF
Noelia Engström Villarroel 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Elsa Caddeo 09 Hammarby IF
Elsa Granström 09 Hammarby IF
Elsa Nordgren 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Katja Sköldberg 09 Hammarby IF
Agnes Nilsson 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
Agnes Karlström Bengtsson 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK
Ella Kjellberg 09 IF Udd
Alicia Maitland 09 Värmdö IF
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248