Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 2002 Printed: 2019-06-16 04:53
Antal individer / Total persons: 692
 
P14 60m 14
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Melvin Kernell 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 8,29
Albin Edgert 05 Täby IS 8.14
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
Oskar Carlsson 05 Mälarö SOK
 
P14 800m 4
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Melvin Kernell 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 3,08
 
P14 Häck 60m 4
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 10,08
Albin Edgert 05 Täby IS 9,46
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Höjd 6
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Leo Leesment 05 Mälarö SOK
 
P14 Stav 4
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P14 Tresteg 6
Vidar Mörk 05 Boo IF
Viktor Zimmerman 05 Boo IF
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 11.31
Leo Leesment 05 Mälarö SOK
 
P14 Kula 7
Vidar Mörk 05 Boo IF
Viktor Zimmerman 05 Boo IF
David Rindström 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 10.66
Albin Edgert 05 Täby IS
 
P13 60m 13
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Noel Gälman 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS 8,41
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 800m 6
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.15,39
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Häck 60m 5
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS 9,95
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Höjd 9
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Stav 8
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,43
 
P13 Längd 16
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Noel Gälman 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Tresteg 8
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Kula 15
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alfons Ek 06 Mälarhöjdens IK
Ruben Kjell 06 Mälarhöjdens IK
Philip Strede 06 Sundbybergs IK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P12 60m 20
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9.06
Albert Rönnell 07 IF Linnéa
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Hjalmar Svedlund 07 Saltsjöbadens IF
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS 8.51
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 10.19
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 600m 14
Arvid Ahlstrand 07 Boo IF
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.47,34
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.47,52
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 2:05.46
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS 02:08:54
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 2:03.87
Albert Rönnell 07 IF Linnéa
Hjalmar Svedlund 07 Saltsjöbadens IF
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS 1.52.47
 
P12 Höjd 11
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1.32
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1.23
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 1.33
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Längd 22
Jakob Engdahl 07 Boo IF
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 3,99
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 3,98
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Love Rabnor 07 Huddinge AIS 03:30
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 4.03
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS 4.84
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 3.41
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4.11
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Elias Wastholm 07 Tullinge FF
Theodor Alm 07 Kungsholmen Friidrott 3,58
 
P12 Kula 21
Jakob Engdahl 07 Boo IF
Adrian Kylington 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 7,13
Simon Ek Linterius 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Dante Boman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,77
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kit Fossengen 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK 9.59
Liam Dovander 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS 7.67
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 5.26
Jacob Nilsson Diehl 07 Vallentuna FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Elias Wastholm 07 Tullinge FF
Theodor Alm 07 Kungsholmen Friidrott 6,60
 
P11 60m 46
Alvin Berglind 08 Boo IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 9.07
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 9,39
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 9.95
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8.95
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Milton Wickström Bill 08 Mälarhöjdens IK
Sigsten Rajan Gustavii 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
Ludvig Loberg 08 Spårvägens FK
Rasmus Gunnelöf 08 Spårvägens FK
Theodor Gilljam Olsson 08 Spårvägens FK
Vincent Lundberg 08 Spårvägens FK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Theo Angerfelt 08 Sundbybergs IK
Axel Arenander 08 Täby IS 8,93
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK 9.51
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Didrik Anckarman 08 Mälarö SOK
Albert Barker 08 Tullinge FF
Alvin Ohlsson 08 Tullinge FF
Oliver Bergfoth 08 Tullinge FF
 
P11 600m 37
Alvin Berglind 08 Boo IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Tim Karmteg 08 Hammarby IF
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Gustav Juhlin 08 Spårvägens FK
Ludvig Loberg 08 Spårvägens FK
Rasmus Gunnelöf 08 Spårvägens FK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Gustav Guenther 08 Sundbybergs IK
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Didrik Anckarman 08 Mälarö SOK
 
P11 Höjd 35
Alvin Berglind 08 Boo IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 123
Tim Karmteg 08 Hammarby IF 1,13
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK 115
Lowe Eriksson 08 Vallentuna FK
 
P11 Längd 45
Alvin Berglind 08 Boo IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4.29
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 4,05
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Alexander Thomasson 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 3.38
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4.02
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Milton Wickström Bill 08 Mälarhöjdens IK
August Kainelainen 08 Spårvägens FK
Rasmus Gunnelöf 08 Spårvägens FK
Sebastian Laurell 08 Spårvägens FK
Theodor Gilljam Olsson 08 Spårvägens FK
Vincent Lundberg 08 Spårvägens FK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Theo Angerfelt 08 Sundbybergs IK
Axel Arenander 08 Täby IS
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK 3.65
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Didrik Anckarman 08 Mälarö SOK
Albert Barker 08 Tullinge FF
Alvin Ohlsson 08 Tullinge FF
Oliver Bergfoth 08 Tullinge FF
 
P11 Kula 39
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Alexander Granqvist 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Alvin Richtnér 08 Huddinge AIS
Axel Mathiesen 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Elliot Sjöberg 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 6.84
Tore Andersson 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Neo Boman 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 4.75
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Elmar Frost 08 Huddinge AIS
Elton Fred 08 Huddinge AIS
Erik Jönsson 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Milton Wickström Bill 08 Mälarhöjdens IK
Gustav Juhlin 08 Spårvägens FK
Ludvig Loberg 08 Spårvägens FK
Sebastian Laurell 08 Spårvägens FK
Edvin Wiklund 08 Sundbybergs IK
Theo Angerfelt 08 Sundbybergs IK
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Didrik Anckarman 08 Mälarö SOK
Albert Barker 08 Tullinge FF
Alvin Ohlsson 08 Tullinge FF
 
P10 60m 61
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Emil Wallers 09 Boo IF
Hugo Finquist 09 Duvbo IK 11.0
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.95
Jack Bäckman 09 Hammarby IF 2009
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,62
Nils Drew 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Albin Fridlund 09 Huddinge AIS 12,27
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 10,82
Svante Blum André 09 Huddinge AIS 10,60
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 9,69
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 10,18
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Maximus Annerstedt 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nelson Manneh Toumson 09 Huddinge AIS 10,43
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 11,08
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 8,95
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS 10,93
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa 9,86
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Vilhelm Nilsson 09 Sundbybergs IK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,30
Edvin Möller 09 Turebergs FK 11,57
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Filip Söderlund 09 Turebergs FK 9,87
Isak Englund 09 Turebergs FK 9,40
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 9.39
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Theo Hiller 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK 9,52
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
Theodor Dierauer 09 Tyresö FK
Albin Rydling 09 Mälarö SOK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 8,88
Lucas Liam 09 Mälarö SOK
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
David Östberg 09 Tullinge FF
Lykke Nobuoka 09 Tullinge FF
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 400m 41
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 78.44
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 1,18
Luis Roos 09 Hammarby IF
Nils Drew 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Felix Stern 09 Hellas FK
Måns Sävenstrand 09 Hellas FK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK 1:19:81
Teo Alvefjord 09 Hellas FK
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 92,54
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 85,02
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 79,17
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 75,80
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nelson Manneh Toumson 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 1,15
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa 1,23
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 71,17
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
Albin Rydling 09 Mälarö SOK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1.15
Lucas Liam 09 Mälarö SOK
David Östberg 09 Tullinge FF
Lykke Nobuoka 09 Tullinge FF
 
P10 Höjd 50
Alexander Bergquist 09 Boo IF
Emil Wallers 09 Boo IF
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 113
Jack Bäckman 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 1,20
Nils Drew 09 Hammarby IF
Oliver Karlsson Axi 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Albin Fridlund 09 Huddinge AIS 0,92
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Axel Forsgren 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 0,96
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 0,84
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 0,88
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 1,11
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nelson Manneh Toumson 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 1,15
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Vilhelm Nilsson 09 Sundbybergs IK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,18
Edvin Möller 09 Turebergs FK 92
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Filip Söderlund 09 Turebergs FK 1,07
Isak Englund 09 Turebergs FK 1,15
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 1.18
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Theo Hiller 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK 1,15
Theodor Dierauer 09 Tyresö FK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1,24
Lucas Liam 09 Mälarö SOK
Albin Lagerlöf 09 Tullinge FF
Lykke Nobuoka 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 Längd 49
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.43
Jack Bäckman 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 3,87
Luis Roos 09 Hammarby IF
Nils Drew 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Albin Piléus 09 Hellas FK
Felix Stern 09 Hellas FK
Måns Sävenstrand 09 Hellas FK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Teo Alvefjord 09 Hellas FK
Viggo Kollberg 09 Hellas FK
Albin Fridlund 09 Huddinge AIS
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 3,59
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 3,32
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Nelson Manneh Toumson 09 Huddinge AIS 2,99
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Samuel Werner 09 Huddinge AIS 2,92
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 3,04
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 4,18
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 3,62
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Vilhelm Nilsson 09 Sundbybergs IK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 3,55
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Gustav Forsberg 09 Tyresö FK
Albin Rydling 09 Mälarö SOK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,41
Lucas Liam 09 Mälarö SOK
David Östberg 09 Tullinge FF
Lykke Nobuoka 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 Kula 41
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 5.61
Jack Bäckman 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,24
Nils Drew 09 Hammarby IF
Sixten Schierman 09 Hammarby IF
Felix Stern 09 Hellas FK
Måns Sävenstrand 09 Hellas FK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK 4,40
Albin Fridlund 09 Huddinge AIS 3,96
Alexander Zielfelt 09 Huddinge AIS
Alfred Stålnacke 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Elias Gimfall 09 Huddinge AIS
Elliot Stenborg 09 Huddinge AIS
Theo Zetterberg 09 Huddinge AIS 5,32
Tore Månsson 09 Huddinge AIS
Trent Nordén 09 Huddinge AIS
Viggo Lundgvist 09 Huddinge AIS
Olle Bäckdén 09 Huddinge AIS
Olle Thulin 09 Huddinge AIS
Olle Wärlegård 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 4,54
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 5,69
Leo Sonesson 09 Huddinge AIS
Måns Gimfall 09 Huddinge AIS
Nelson Manneh Toumson 09 Huddinge AIS
Nore Melin 09 Huddinge AIS
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Albin Rydling 09 Mälarö SOK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,92
Lucas Liam 09 Mälarö SOK
Lykke Nobuoka 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P9 60m 48
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF 9,89
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 9,94
Emil Carlesson 10 Hanvikens SK
Hugo Sturzenbecker 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Martin Norlin 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 10,47
Aston Norrenge 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS 10.50
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS 12.19
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS 11.58
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS 11.78
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Oliwer Bergh Horndahl 10 Huddinge AIS 12.84
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Max Unger 10 IF Linnéa
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Aston Segerman Ivarsson 10 Rånäs 4H
Edvin Eriksson 10 Rånäs 4H 10,81
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF 11,92
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Simon Rehn 10 Sundbybergs IK
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 11.09
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,50
Charlie Dierauer 10 Tyresö FK
Axel Uppgren 10 Vallentuna FK
Nils Byström 10 Värmdö IF
Alfred Thorell 10 Västerås FK
Felix Askerö 10 Mälarö SOK
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
 
P9 400m 38
Sixten Wanselius Forsen 10 Boo IF
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Emil Ljungheimer 10 Hanvikens SK
Hugo Winterman 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Aston Norrenge 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS 95.77
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Aston Segerman Ivarsson 10 Rånäs 4H
Edvin Eriksson 10 Rånäs 4H
Felix Ruud-Lonning 10 Saltsjöbadens IF
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF 97,56
Alvar Engström 10 Turebergs FK 82,25
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 78,01
Nils Byström 10 Värmdö IF
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Vilmer Blomqvist Brandt 10 Tullinge FF
 
P9 Höjd 35
Vidar Ahlstrand 10 Boo IF
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Emil Carlesson 10 Hanvikens SK
Hugo Sturzenbecker 10 Hanvikens SK
Viggo Ivarsson 10 Hanvikens SK
Albert Ingnäs 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Aston Norrenge 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS
Isac Fjällid 10 Huddinge AIS
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Aston Segerman Ivarsson 10 Rånäs 4H
Edvin Eriksson 10 Rånäs 4H
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 1,16
Charlie Dierauer 10 Tyresö FK
Axel Uppgren 10 Vallentuna FK
Nils Byström 10 Värmdö IF
Alfred Thorell 10 Västerås FK
Felix Askerö 10 Mälarö SOK
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
 
P9 Längd 51
Sixten Wanselius Forsen 10 Boo IF
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 3,45
Emil Ljungheimer 10 Hanvikens SK
Hugo Winterman 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Albert Ingnäs 10 Hellas FK
Bob Adler 10 Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Martin Norlin 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Aston Norrenge 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
David Malmberg 10 Huddinge AIS 2.84
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Hugo Mathiesen 10 Huddinge AIS 2.20
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS 2.10
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Aston Segerman Ivarsson 10 Rånäs 4H
Edvin Eriksson 10 Rånäs 4H
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF 2,16
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 3,22
Anton Ahlstrand 10 Turebergs FK 2.84
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 4,01
Charlie Gylfe 10 Vallentuna FK
Filip Evertson 10 Vallentuna FK
Nils Byström 10 Värmdö IF
Felix Askerö 10 Mälarö SOK
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Vilmer Blomqvist Brandt 10 Tullinge FF
 
P9 Kula 43
Sixten Wanselius Forsen 10 Boo IF
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Emil Ljungheimer 10 Hanvikens SK
Hugo Winterman 10 Hanvikens SK
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Albert Ingnäs 10 Hellas FK
Eric Sigsfors Cinadler 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Aston Norrenge 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Jonathan Karlsson-Siegers 10 Huddinge AIS 3.05
Lucas Bergman 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Vilmer Forsberg 10 Huddinge AIS
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Alfred Arnberg 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Aston Segerman Ivarsson 10 Rånäs 4H
Edvin Eriksson 10 Rånäs 4H
Rasmus O Donnell 10 Saltsjöbadens IF
Joel Köhn 10 Sundbybergs IK
Alvar Engström 10 Turebergs FK 4,68
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 4,95
Charlie Gylfe 10 Vallentuna FK
Filip Evertson 10 Vallentuna FK
Nils Byström 10 Värmdö IF
Felix Askerö 10 Mälarö SOK
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
 
P8 60m 32
Ivar Steinbergs 11 Glanshammars IF 10,24
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Edward Singer 11 Hellas FK
Adam Elfving 11 Huddinge AIS
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Axel Warnemo 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
Isak Andersson 11 Huddinge AIS 13.62
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Neo Shamoon 11 Huddinge AIS 10,97
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Sixten Stenberg 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS 11,15
Wilhelm Tipner 11 Huddinge AIS
Kebba Mbye 11 IF Linden
Anton Cassotta 11 IF Linnéa
Agathon Roumbanis 11 Sundbybergs IK
Ivar Johansson 11 Sundbybergs IK
Leo Södermark 11 IF Triangeln
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK 10.64
Klas Möller 11 Turebergs FK 14,44
Samuel Petersen 11 Turebergs FK 10,80
Mikael Fannberg 11 Åkersberga SK
Pontus Wohlert 11 Ingarö IF
Walter Nilsson 11 Ingarö IF
William Gavelin 11 Ingarö IF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Noah Friblad 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P8 Längd 29
Ivar Steinbergs 11 Glanshammars IF 3.33
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Edward Singer 11 Hellas FK
Adam Elfving 11 Huddinge AIS
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Axel Warnemo 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Edvin Isacson 11 Huddinge AIS
Isak Andersson 11 Huddinge AIS 2.10
Neo Shamoon 11 Huddinge AIS 2,86
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Sixten Stenberg 11 Huddinge AIS 2,49
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS 2,31
Kebba Mbye 11 IF Linden
Agathon Roumbanis 11 Sundbybergs IK
Ivar Johansson 11 Sundbybergs IK
Leo Södermark 11 IF Triangeln
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK 3.04
Klas Möller 11 Turebergs FK 1,68
Samuel Petersen 11 Turebergs FK 3,09
Mikael Fannberg 11 Åkersberga SK
Pontus Wohlert 11 Ingarö IF
Walter Nilsson 11 Ingarö IF
William Gavelin 11 Ingarö IF
Algot Lorentzon 11 Tullinge FF
Felix Gräns 11 Tullinge FF
Noah Enberg 11 Tullinge FF
Noah Friblad 11 Tullinge FF
Vilgot Ohlsson 11 Tullinge FF
 
P7 60m 9
Ruben Ingnäs 12 Hellas FK
Elliot Kellner 12 Huddinge AIS
Isac Backmark 12 Huddinge AIS
Linus Persson 12 Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes 12 Huddinge AIS
Ted Sundelin 12 Huddinge AIS
Wilhelm Stadig 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
Moses Burfitt Janneh 12 IF Linden
 
F14 60m 13
Linnea Hjalmarsson 05 Boo IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 8,72
 
F14 800m 2
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Häck 60m 6
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Emilie Caldenius 05 Österhaninge IF
 
F14 Höjd 5
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Stav 3
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Tresteg 7
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Kula 4
Alva Blum André 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F13 60m 26
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Astrid Wallman 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Ida Gagnerud 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,80
Ingrid Arnberg 06 Mälarhöjdens IK
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,18
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,90
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
Johanna Bons 06 Värmdö IF
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
 
F13 800m 5
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 2.36,39
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2,39.05
Ella Fallope 06 Turebergs FK 2.30,47
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
 
F13 Häck 60m 14
Amilia Jergmar 07 Boo IF 10.19
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Wickström 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Ingrid Arnberg 06 Mälarhöjdens IK
Thesanya Chandraratne 06 Mälarhöjdens IK
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,28
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,28
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
 
F13 Höjd 13
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,66
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Johanna Bons 06 Värmdö IF
 
F13 Stav 5
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,83
 
F13 Längd 22
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Astrid Wallman 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Vilma Kaaman 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Frida Gustafsson 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Lundgren 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 4,47
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,21
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Johanna Bons 06 Värmdö IF
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
 
F13 Tresteg 12
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Astrid Wallman 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Alessandra Luiso 06 Sundbybergs IK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 11,05
 
F13 Kula 15
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 7,13
Sofie Norrman 06 Mälarhöjdens IK
Alessandra Luiso 06 Sundbybergs IK
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Amanda Hörberg 06 Sundbybergs IK
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,09
Ella Fallope 06 Turebergs FK 7,77
Glykeria Theodoridou 06 Vallentuna FK
 
F12 60m 42
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,76
Paulina Beckemeier 07 Boo IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 8,69
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,61
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Alva Mella 07 Hellas FK
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 9,63
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 9,45
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS 10:27
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Juli Påltoft 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa 9.96
Tilda Hibbs 07 Saltsjöbadens IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,49
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,12
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,31
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.42
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,37
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK 9,17
Siri Leesment 07 Mälarö SOK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF 9,2
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 10,8
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 9.57
 
F12 600m 21
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1:55:03
Alva Mella 07 Hellas FK
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.46
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1.54,78
Tove Belmé 07 Täby IS
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK 2.00,83
Siri Leesment 07 Mälarö SOK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF 1:55.27
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 2:11.24
 
F12 Höjd 25
Amilia Jergmar 07 Boo IF 138
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,44
Alva Mella 07 Hellas FK
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 1,21
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Tilda Hibbs 07 Saltsjöbadens IF
Ellinore Sparf 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,40
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 1,26
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Siri Leesment 07 Mälarö SOK
 
F12 Längd 41
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,57
Ingrid Steinberga 07 Glanshammars IF 3,63
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 4,27
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 4,70
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 4,42
Alice Dahl 07 Huddinge AIS 3,84
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Elsa Öman 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 3,73
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 3.27
Juli Påltoft 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa 3.17
Tilda Hibbs 07 Saltsjöbadens IF
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4.46
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,94
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 4,16
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 3,93
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.43
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 3,07
 
F12 Kula 32
Amilia Jergmar 07 Boo IF 9,13
Ingrid Steinberga 07 Glanshammars IF 6.84
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 9,63
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ebba Ingull 07 Hellas FK
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Beatrice Thernström 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Elsa Öman 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Frida Sörqvist 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 5.88
Julie Nömm 07 Sundbybergs IK
Beate Pott 07 Turebergs FK 9,23
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 7,44
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.33
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 4,78
 
F11 60m 56
Hanna Sigemo 08 Boo IF
My Hedman 08 Boo IF
Ella Östblom 08 Gefle IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9,59
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 9,28
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 9.67
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK 9.83
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Olivia Pihl 08 Hässelby SK
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Ava Niawik 08 Mälarhöjdens IK
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Iris Emanuelsson 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK 9,98
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 9,78
Rebecka Strömberg 08 Saltsjöbadens IF
Tilde Sagnér 08 Saltsjöbadens IF
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Emma Nyberg 08 Spårvägens FK
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Louise Hallberg 08 Spårvägens FK
Nicole Von Peltzer 08 Spårvägens FK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,13
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK 10,02
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 10,05
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Sofie Caldenius 08 Österhaninge IF
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
 
F11 600m 34
Ella Östblom 08 Gefle IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 2,19,83
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Julia Kirk 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Ester Jordelius 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK 2.31.12
Moa Hill 08 Hässelby SK
Iris Emanuelsson 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H 2,14
Annabelle Grahn 08 Spårvägens FK
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole Von Peltzer 08 Spårvägens FK
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK 2.09.33
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK
Maria Carlsson 08 Mälarö SOK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
 
F11 Höjd 29
Hanna Sigemo 08 Boo IF
Ella Östblom 08 Gefle IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 1,25
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Moa Hill 08 Hässelby SK
Elin Larsson 08 IF Linden
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK 118
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK
 
F11 Längd 54
Hanna Sigemo 08 Boo IF
My Hedman 08 Boo IF
Ella Östblom 08 Gefle IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 3,76
Idun Ekman 08 Hammarby IF
Ida Olsson 08 Hellas FK
Isabella Lundell 08 Hellas FK
Meja Skagerlind 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 4,21
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 2.77
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Emma Edgren 08 Huddinge AIS
Filippa Hedlund 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Ida Nilsson 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 3.36
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Agnes Ljungberg 08 Mälarhöjdens IK
Astrid Rasmusson 08 Mälarhöjdens IK
Ava Niawik 08 Mälarhöjdens IK
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Iris Emanuelsson 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H
Rebecka Strömberg 08 Saltsjöbadens IF
Tilde Sagnér 08 Saltsjöbadens IF
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Emma Nyberg 08 Spårvägens FK
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole Von Peltzer 08 Spårvägens FK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK
Natalie Strede 08 Sundbybergs IK
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Ebba Dahlström 08 Täby IS 4,15
Alicia Gylfe 08 Vallentuna FK 3.62
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Sofie Caldenius 08 Österhaninge IF
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
 
F11 Kula 33
Hanna Sigemo 08 Boo IF
Elvira Petersson 08 Hellas FK
Agnes Berkö 08 Huddinge AIS
Alisia Norrenge 08 Huddinge AIS
Astrid Eliason 08 Huddinge AIS
Edith Veijlo 08 Huddinge AIS
Ellie Aldén 08 Huddinge AIS 5.22
Elsa Grip-Sommelius 08 Huddinge AIS 4.38
Emelie Näsholm 08 Huddinge AIS
Greta Åberg-Liesaho 08 Huddinge AIS
Julia Eidebo 08 Huddinge AIS 5.79
Nadja Nori 08 Huddinge AIS 6.38
Stella Johansson 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
Elin Larsson 08 IF Linden
Elin Södergren 08 Mälarhöjdens IK
Nathalie Franzén 08 Mälarhöjdens IK
Ofelia Theofilaktou 08 Mälarhöjdens IK
Sara Holen 08 Mälarhöjdens IK
Elsa Eriksson 08 Rånäs 4H
Desirée Nilsson 08 Spårvägens FK
Helga Malla Helgadottir 08 Spårvägens FK
Nicole Von Peltzer 08 Spårvägens FK
Sadie-Tallulah Parman Arnold 08 Sundbybergs IK
Irma Wiklund 08 Vallentuna FK
Natalie Hedén 08 Vallentuna FK
Elin Nordlund 08 Österhaninge IF
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Alva Carlsson 08 Mälarö SOK
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK
Maria Carlsson 08 Mälarö SOK
Agnes Parmhed 08 Tullinge FF
Ester Loy 08 Tullinge FF
 
F10 60m 47
Astrid Hedström 09 Boo IF
Stella Klein 09 Boo IF 10,87
Vera Martin 09 Boo IF
Agnes Steinberga 09 Glanshammars IF 11,00
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 10,11
Malva Lönn 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Clara Skarin 09 Hellas FK
Elsa Norström 09 Hellas FK
Poppy Singer 09 Hellas FK
Tova Rönnerblad 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 9,34
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Elsa Hedlund 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Sophia Blomqvist 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Isabella Blomqvist 09 Huddinge AIS
Joni Ershag 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Selma Cato 09 Huddinge AIS
Awa Mbye 09 IF Linden
Leoni Pap De Pesteny 09 Saltsjöbadens IF
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Elin Walden 09 Sundbybergs IK
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK
Livia Sandström 09 Turebergs FK 12.30
Matilda Ouchterlony 09 Turebergs FK
Stephanie Rimér 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK 10.10
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 9.92
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
 
F10 400m 31
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 84,11
Malva Lönn 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Clara Skarin 09 Hellas FK
Tova Rönnerblad 09 Hellas FK
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 77:46
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Elsa Hedlund 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Selma Cato 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Joni Ershag 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Elin Walden 09 Sundbybergs IK
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 1.22.57
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK
Lovisa Engwall 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
 
F10 Höjd 26
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 0,98
Malva Lönn 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 1,02
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Selma Cato 09 Huddinge AIS
Elin Walden 09 Sundbybergs IK
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
Stephanie Rimér 09 Turebergs FK
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Lovisa Engwall 09 Tullinge FF
 
F10 Längd 52
Astrid Hedström 09 Boo IF
Estrid Lindberg Granqvist 09 Boo IF
Stella Klein 09 Boo IF 3,11
Vera Martin 09 Boo IF
Agnes Steinberga 09 Glanshammars IF 3,13
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF 345
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 3,11
Malva Lönn 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Clara Skarin 09 Hellas FK
Elsa Norström 09 Hellas FK
Poppy Singer 09 Hellas FK
Tova Rönnerblad 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 3,84
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Elsa Hedlund 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Sophia Blomqvist 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Isabella Blomqvist 09 Huddinge AIS
Joni Ershag 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Selma Cato 09 Huddinge AIS
Awa Mbye 09 IF Linden
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Leoni Pap De Pesteny 09 Saltsjöbadens IF
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Elin Walden 09 Sundbybergs IK
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Alice Paulsson 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK
Livia Sandström 09 Turebergs FK 2.45
Matilda Ouchterlony 09 Turebergs FK
Stephanie Rimér 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK 3.38
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Tuva Eckerberg 09 Täby IS
Lily Dymling 09 Vallentuna FK 3.39
Thalia Karagianni 09 Vallentuna FK 2.41
Alva Ihlis 09 Värmdö IF
Hanna Lindkvist 09 Värmdö IF
Sara Lindkvist 09 Värmdö IF
Lovisa Engwall 09 Tullinge FF
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
Miranda Niska 09 Tullinge FF
 
F10 Kula 26
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 4,90
Malva Lönn 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Vally Granqvist 09 Hellas FK
Agnes Hjertzell 09 Huddinge AIS
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Alma Karlberg 09 Huddinge AIS
Astrid Isacson 09 Huddinge AIS 4,73
Clara Westermark 09 Huddinge AIS
Elsa Hedlund 09 Huddinge AIS
Natalie Johansson 09 Huddinge AIS
Selma Cato 09 Huddinge AIS
Emma Hjertzell 09 Huddinge AIS
Esther Elliot 09 Huddinge AIS
Ida Almberger 09 Huddinge AIS
Ingrid Lundstedt 09 Huddinge AIS
Joni Ershag 09 Huddinge AIS
Leia Finbom Höglund 09 Huddinge AIS
Elin Walden 09 Sundbybergs IK
Joline Lidström 09 Turebergs FK
Stephanie Rimér 09 Turebergs FK
Nora Ahlström 09 Tyresö FK
Matilda Danielsson 09 Tullinge FF
 
F9 60m 73
Alba Jergmar 10 Boo IF 9,91
Irma Engdahl 10 Boo IF
Leonora Wessén 10 Boo IF
Noli Gunnarsson 10 Duvbo IK
Alva Åhlén 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Louise Zandrén 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Milla Lindblom 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Alina Kulbay/Varjonen 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Emilia Essehag 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Hedda Kirk 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Alexia Jegefalk-Jack 10 Huddinge AIS 9.70
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS 10:80
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Elenore Thernström 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS 11.23
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Estelle Egelius 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Maja Nilsson 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS 11.80
Ella Crona 10 Hässelby SK 10,46
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 10.63
Klara Frimodt 10 IF Linnéa
Anna Rimbark 10 Mälarhöjdens IK
Anna Trulsson 10 Mälarhöjdens IK
Elvira Edström 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Sofia Blomberg 10 Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H
Olivia Ovrén 10 Saltsjöbadens IF
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 10.01
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Sophie Belmé 10 Täby IS
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Kerstin Eklund 10 Vallentuna FK
Signe Edlund 10 Vallentuna FK
Smilla Videhall 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Towe Jatéus 10 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 10,08
Alicia Jalvén 10 Ingarö IF
Ida Bergholm 10 Ingarö IF
Malou Hansson 10 Ingarö IF
Meja Björnlund 10 Ingarö IF
Siri Lindblad 10 Ingarö IF
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Elá Kizil 10 Tullinge FF
Elin Thibblin 10 Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
 
F9 400m 34
Alba Jergmar 10 Boo IF 1,23,21
Lilja Mörk 10 Boo IF
Ida Levander 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Emilia Lindberg 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 84.04
Elsa Grufman 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Sofia Blomberg 10 Mälarhöjdens IK
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Nora Blom 10 Turebergs FK 1,23
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Sophie Belmé 10 Täby IS
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Estrid Backlund Sandgren 10 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 1:20,52
Elá Kizil 10 Tullinge FF
Elin Thibblin 10 Tullinge FF
 
F9 Höjd 33
Alba Jergmar 10 Boo IF 105
Ida Levander 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Ester Sander 10 Hellas FK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Elenore Thernström 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Emilia Lindberg 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK 109cm
Edit Nordlander 10 IF Linnéa
Elsa Grufman 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H
Isolde Hibbs 10 Saltsjöbadens IF
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK
Nora Blom 10 Turebergs FK 1,10
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 1,05
Elin Thibblin 10 Tullinge FF
 
F9 Längd 73
Alba Jergmar 10 Boo IF 3,45
Irma Engdahl 10 Boo IF
Leonora Wessén 10 Boo IF
Noli Gunnarsson 10 Duvbo IK
Alva Åhlén 10 Hanvikens SK
Ebba Holmström 10 Hanvikens SK
Elin Juhlin 10 Hanvikens SK
Louise Zandrén 10 Hanvikens SK
Marilu De Kwant 10 Hanvikens SK
Milla Lindblom 10 Hanvikens SK
Moa Martinsson 10 Hanvikens SK
Alina Kulbay/Varjonen 10 Hellas FK
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Emilia Essehag 10 Hellas FK
Ester Cumming 10 Hellas FK
Ester Sander 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Alexia Jegefalk-Jack 10 Huddinge AIS 3.31
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Ebba Sundelin 10 Huddinge AIS
Elenore Thernström 10 Huddinge AIS
Ella Lundin 10 Huddinge AIS 2.92
Elly Fogelström 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Estelle Egelius 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wera Stålhammar 10 Huddinge AIS 2.58
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK 321cm
Edit Nordlander 10 IF Linnéa 3.11
Klara Frimodt 10 IF Linnéa
Anna Rimbark 10 Mälarhöjdens IK
Anna Trulsson 10 Mälarhöjdens IK
Elvira Edström 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Lova Juliusson 10 Mälarhöjdens IK
Melina Theofilaktou 10 Mälarhöjdens IK
Sofia Blomberg 10 Mälarhöjdens IK
Tuva Lundmark 10 Mälarhöjdens IK
Vendela Ekstrand 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H
Lovis Nilsson Wik 10 Rånäs 4H
Isolde Hibbs 10 Saltsjöbadens IF
Olivia Ovrén 10 Saltsjöbadens IF
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Naomi Yonnas 10 IF Triangeln
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 3.33
Nevenna Eriksson 10 Tyresö FK
Sophie Belmé 10 Täby IS
Agnes Diehl 10 Vallentuna FK
Ella Dahlberg 10 Vallentuna FK
Kerstin Eklund 10 Vallentuna FK
Majken Wiklund 10 Vallentuna FK
Signe Edlund 10 Vallentuna FK
Smilla Videhall 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Towe Jatéus 10 Vallentuna FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 3,37
Alicia Jalvén 10 Ingarö IF
Ida Bergholm 10 Ingarö IF
Malou Hansson 10 Ingarö IF
Meja Björnlund 10 Ingarö IF
Siri Lindblad 10 Ingarö IF
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Elin Thibblin 10 Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist 10 Tullinge FF
Lovisa Hellberg 10 Tullinge FF
 
F9 Kula 35
Alba Jergmar 10 Boo IF 5,45
Lilja Mörk 10 Boo IF
Saga Sonander 10 Hanvikens SK
Signe Martinelle 10 Hanvikens SK
Stina Martinelle 10 Hanvikens SK
Amanda Wiren 10 Huddinge AIS
Elenore Thernström 10 Huddinge AIS
Emilia Lindberg 10 Huddinge AIS
Estelle Egelius 10 Huddinge AIS
Felicica Nordström 10 Huddinge AIS
Karin Hugner 10 Huddinge AIS
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Wilhelmina Wickberg 10 Huddinge AIS
Wilma Silvell 10 Huddinge AIS
Wilma Wallstén 10 Huddinge AIS
Ella Crona 10 Hässelby SK 532cm
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö
Edit Nordlander 10 IF Linnéa
Elsa Grufman 10 Mälarhöjdens IK
Lily Söderlind 10 Mälarhöjdens IK
Vera Post 10 Mälarhöjdens IK
Emma Zetterholm 10 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 10 Rånäs 4H
Felicia Henningsson 10 Sundbybergs IK
Lara Stenvall 10 Sundbybergs IK
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK
Nora Blom 10 Turebergs FK 6,12
Sophie Belmé 10 Täby IS
Estrid Backlund Sandgren 10 Vallentuna FK
Kerstin Eklund 10 Vallentuna FK
Majken Wiklund 10 Vallentuna FK
Olivia Eriksson 10 Vallentuna FK
Tine Hamilton 10 Vallentuna FK
Astrid Gladh 10 Tullinge FF
Isabelle Hörnqvist 10 Tullinge FF
 
F8 60m 50
Daga Berglind 11 Boo IF
Elsa Lönn 11 Boo IF 10,84
Mei Hedman 11 Boo IF
Beata Vall 11 Duvbo IK
Malin Af Klercker 11 Duvbo IK
Astrid Rudberg 11 Hellas FK
Stina Sundén 12 Hellas FK
Alma Priander 11 Huddinge AIS
Elin Johansson 11 Huddinge AIS 11.49
Hilda Pantzar 11 Huddinge AIS 10.91
Irma Björneke 11 Huddinge AIS
Judith Thörner 11 Huddinge AIS
Julia Hammarstrand 11 Huddinge AIS
Kerstin Gagnerud 11 Huddinge AIS
Selma Bolin 11 Huddinge AIS
Signe Gagnerud 11 Huddinge AIS
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS
Nora Wiksten 11 IF Linden
Vally Sylvan 11 IF Linden
Emilia Keding 11 Mälarhöjdens IK 10,76
Lisa Swärd 11 Saltsjöbadens IF
Elvira Wistedt 11 Sundbybergs IK
Emilia Wincent 11 Sundbybergs IK
Heddi Envall 11 Sundbybergs IK
Melina Papachristopoulos 11 Sundbybergs IK
Mayah Johnson 11 IF Triangeln
Alice Klouda 11 Turebergs FK 11,19
Amanda Dyberg 11 Turebergs FK 11.93
Ella Hilding 11 Turebergs FK
Lilly Paulsson 11 Turebergs FK
Lily Ssempasa 11 Turebergs FK
Lova Boström 11 Turebergs FK 11.26
Ida Forsberg 11 Tyresö FK