Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Världsungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 368 Printed: 2019-03-24 16:39
Antal individer / Total persons: 93
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 400m 0
 
M 800m 0
 
M 1500m 0
 
M 5000m 0
 
M 3000m hinder 0
 
M 110m häck 0
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M X Stav 0
 
M Längd 0
 
M Längd A 0
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus (kval 40,00m) 0
 
M Slägga (kval 42,00m) 0
 
M Spjut (kval 50,00m) 0
 
P19 100m 1
Emil Sandström 00 SWE Söderhamns IF 11.29
 
P19 200m 1
Emil Sandström 00 SWE Söderhamns IF 23.48
 
P19 400m 0
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 0
 
P19 Hinder 2000m 0
 
P19 110m häck 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Tresteg 1
Emil Sandström 00 SWE Söderhamns IF
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus (kval 38,00m) 0
 
P19 Slägga (kval 40,00m) 0
 
P19 Spjut (kval 47,00m) 0
 
P17 100m 2
Oliver Papinski 02 SWE Täby IS 11.95
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott 11.11
 
P17 200m 1
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott 22.75
 
P17 400m 0
 
P17 800m 2
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL 2.12.35
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb 2.09
 
P17 1500m 2
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL 4.32.36
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb 4.40
 
P17 3000m 4
Albin Gezelius 03 SWE IFK Mora Friidrott
Erlend Gløgård Stensrud 03 NOR Nittedal IL
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb 9.50
 
P17 Hinder 2000m 2
Albin Gezelius 03 SWE IFK Mora Friidrott
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
 
P17 110m häck 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 1
Erik Sandström 02 SWE Söderhamns IF 1.72
 
P17 Stav 2
Erik Sandström 02 SWE Söderhamns IF 2.80
Christian Vik Pettersen 02 NOR Bergens Turnforening 4.60
 
P17 Längd 2
Erik Sandström 02 SWE Söderhamns IF 6.24
Oliver Papinski 02 SWE Täby IS 6.62
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus (kval 36,00m) 0
 
P17 Slägga (kval 38,00m) 0
 
P17 Spjut (kval 44,00m) 2
Daniel Thrana 02 NOR Kristiansand IF 51.27
Ian S Hall 03 USA USA 56.69
 
P16 100m 2
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Emil Nordal 03 NOR Ull/Kisa IL 12.30
 
P16 200m 2
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Emil Nordal 03 NOR Ull/Kisa IL 23.84
 
P16 110m häck 2
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Emil Nordal 03 NOR Ull/Kisa IL
 
P16 Höjd 1
Simen Gimnes 03 NOR Tyrving IL 1.70
 
P16 Längd 1
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK 6.47
 
P16 Tresteg 2
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK 13.19
Simen Gimnes 03 NOR Tyrving IL 12.18
 
P16 Kula 1
Ian S Hall 03 USA USA 15.75
 
P15 80m 0
 
P15 300m 0
 
P15 800m 0
 
P15 2000m 2
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL
Simen Gløgård Stensrud 05 NOR Nittedal IL 6.05.73
 
P15 Hinder 1500m 1
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Häck 300m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Tresteg 3
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK 11.75
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 11.99
 
P15 Kula 1
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 12.82
 
P15 Diskus (kval 33,00m) 3
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 41.81
 
P15 Slägga (kval 34,00m) 2
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK
 
P15 Spjut (kval 37,00m) 1
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 45.03
 
P14 80m 5
David Carlson 05 SWE Bromma IF
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL
 
P14 300m 4
David Carlson 05 SWE Bromma IF
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL
 
P14 800m 2
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL 2.26.12
Simen Gløgård Stensrud 05 NOR Nittedal IL 2.13.99
 
P14 Häck 80m 3
David Carlson 05 SWE Bromma IF
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL
 
P14 Höjd 2
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
 
P14 Stav 2
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
 
P14 Längd 4
Sebastian Håårdh 05 SWE Södra Vi IF 5.35
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK 5.85
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 5.66
 
P14 Kula 3
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK 11.81
 
P14 Spjut (kval 34,00m) 3
David Carlson 05 SWE Bromma IF 35.50
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK
 
P13 60m 4
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 7.99
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 8.69
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar 9.48
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 9,20
 
P13 200m 3
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar 31.19
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 29,96
 
P13 600m 2
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar 1.54.81
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 1,43,66
 
P13 1500m 2
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK
 
P13 Häck 60m 3
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 9.71
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 10.80
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 11,72
 
P13 Höjd 2
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 1.59
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 151
 
P13 Stav 1
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK
 
P13 Längd 3
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 5.79
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 4.93
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 4,40
 
P13 Tresteg 4
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 10.79
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 8.32
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 9,52
 
P13 Kula 2
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 9.20
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 7,73
 
P13 Spjut (kval 33,00m) 1
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK
 
P12 60m 2
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 8.83
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 9.08
 
P12 200m 3
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 28.04
Leo Papinski 07 SWE Täby IS 29.54
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 30.59
 
P12 600m 1
Leo Papinski 07 SWE Täby IS 1.46.68
 
P12 Häck 60m 2
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 10.66
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 11.57
 
P12 Höjd 2
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 1.49
Samuel Wiklund 07 SWE Västerås FK 1.31
 
P12 Längd 3
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 4,70
Leo Papinski 07 SWE Täby IS 4.19
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 4.21
 
P12 Kula 1
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 7.08
 
P12 Spjut (kval 25,00m) 1
Rasmus Lundahl 07 SWE Väsby IK 26.86
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K 3000m 0
 
K 3000m hinder 0
 
K 100m häck 0
 
K 400m häck 1
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK 1,29,36
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K X Stav 0
 
K Längd 0
 
K Längd A 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
K Diskus (kval 37,00m) 0
 
K Slägga (kval 40,00m) 0
 
K Spjut (kval 35,00m) 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 100m häck 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 1
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK 8,78
 
F19 Diskus (kval 32,00m) 0
 
F19 Slägga (kval 36,00m) 0
 
F19 Spjut (kval 34,00m) 0
 
F17 100m 1
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK 14.45
 
F17 200m 0
 
F17 400m 1
Ida Leir 03 NOR Tyrving IL 64.75
 
F17 800m 1
Ida Leir 03 NOR Tyrving IL
 
F17 1500m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 100m häck 1
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK 17.25
 
F17 Häck 300m 1
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK 58.16
 
F17 Höjd 1
Hannah Zetterman 02 SWE Söderhamns IF 1.53
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Hannah Zetterman 02 SWE Söderhamns IF 5.26
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus (kval 31,00m) 0
 
F17 Slägga (kval 35,00m) 2
Isabella Wiklund 03 SWE Västerås FK 50.13
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK 25,32m
 
F17 Spjut (kval 33,00m) 0
 
F16 100m 4
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
 
F16 200m 3
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott 27.12
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS 27.03
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK 30,34s
 
F16 100m häck 1
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott
 
F16 Höjd 2
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS 1.53
Elvira Jonsson 03 SWE Västerås FK 1.74
 
F16 Längd 3
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott 4.96
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS 5.10
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer 4.52
 
F16 Tresteg 1
Elvira Jonsson 03 SWE Västerås FK 10.68
 
F16 Kula 1
Isabella Wiklund 03 SWE Västerås FK
 
F15 80m 4
Mi Kallio Bergman 04 SWE IF Hagen FIK
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 10.88
Ylva Garvén 04 SWE Visby IF Gute FIK
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK 11.97
 
F15 300m 3
Mi Kallio Bergman 04 SWE IF Hagen FIK 43.31
Sara Winberg 04 SWE Täby IS
Ylva Garvén 04 SWE Visby IF Gute FIK
 
F15 800m 2
Rebecka Nienkerk 04 SWE Hammarby IF
Ylva Garvén 04 SWE Visby IF Gute FIK
 
F15 2000m 3
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF
Rebecka Nienkerk 04 SWE Hammarby IF
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
 
F15 Häck 80m 2
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 12.09
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK 15.27
 
F15 Häck 300m 3
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 49.33
 
F15 Höjd 1
Linda Edberg 04 SWE Turebergs FK 1.61
 
F15 Stav 1
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 3.71
 
F15 Längd 1
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 5.62
 
F15 Tresteg 7
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 10.18
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF 10.04
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF 11.37
Emma Sjöblom 05 SWE Rånäs 4H 9,61
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 9.87
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus (kval 30,00m) 1
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
 
F15 Slägga (kval 33,00m) 4
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF 35.86
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Linda Edberg 04 SWE Turebergs FK
 
F15 Spjut (kval 32,00m) 0
 
F14 80m 13
Alma Hansson 05 SWE Bollnäs FIK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF
Emma Sjöblom 05 SWE Rånäs 4H
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
My Persson 05 SWE Väsby IK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF
Evie Greig 05 Sco VP-Glasgow AC
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
 
F14 300m 10
Alma Hansson 05 SWE Bollnäs FIK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK 58.67
Evie Greig 05 Sco VP-Glasgow AC 42.55
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
 
F14 800m 5
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS 2.42.88
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
 
F14 Häck 80m 12
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF 13.96
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS 13.65
Iris Kihl 05 SWE Mälarhöjdens IK
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF
 
F14 Höjd 12
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 1.28
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 1.45
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF 1.47
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF 1.32
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS 1.62
Iris Kihl 05 SWE Mälarhöjdens IK 1,66
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 1.53
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK 1.37
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF
Evie Greig 05 Sco VP-Glasgow AC 1.63
 
F14 Stav 6
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 2.03
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF 2.13
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF 2.42
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK 2.05
Pernille Eun Haug 05 NOR Kongsvinger IL 3.00
 
F14 Längd 15
Alma Hansson 05 SWE Bollnäs FIK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 4.17
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 4.67
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF 4.83
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF 4.26
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF 5.10
Iris Kihl 05 SWE Mälarhöjdens IK
Emma Sjöblom 05 SWE Rånäs 4H
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 4.49
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
My Persson 05 SWE Väsby IK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF 4.81
 
F14 Kula 6
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 7.61
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 8.01
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK 8.96
My Persson 05 SWE Väsby IK
 
F14 Spjut (kval 29,00m) 3
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
 
F13 60m 10
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg 8,55
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 8,90
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 8.48
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 8,73
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 9.29
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 8,80
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 8.18
Eleonora Wahlin 06 SWE Täby IS 8.86
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 8.86
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 8.53
 
F13 200m 11
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg 28.54
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 30,52
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 29.13
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 30.55
Hannah Kinane 06 SWE Hässelby SK 28.05
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 29,23
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 26.54
Eleonora Wahlin 06 SWE Täby IS 29.41
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 30.67
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 27.97
Synnøve Gilstedt Hundven 06 NOR Halden IL 30.63
 
F13 600m 4
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 2,04
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 1.50.56
Hannah Kinane 06 SWE Hässelby SK 1.41.77
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 1.42.35
 
F13 1500m 4
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 5.08.20
 
F13 Häck 60m 6
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 9.83
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 11.07
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 9,83
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 9.28
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 10.37
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 9,69
 
F13 Höjd 6
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 1.29
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 1.30
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 1,57
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 1.66
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 1.46
Synnøve Gilstedt Hundven 06 NOR Halden IL 1,39
 
F13 Stav 4
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 2,13
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 2.37
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 2.04
 
F13 Längd 7
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 4,15
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 4.75
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 4.27
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 4,91
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 5.21
Eleonora Wahlin 06 SWE Täby IS 4.81
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 4.54
 
F13 Tresteg 10
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg 10.41
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 8,62
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 10.17
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 9.01
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 9,61
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 11.05
Eleonora Wahlin 06 SWE Täby IS 9.19
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 9.17
Synnøve Gilstedt Hundven 06 NOR Halden IL 8.48
 
F13 Kula 4
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 9.13
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 10.85
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 10.95
Synnøve Gilstedt Hundven 06 NOR Halden IL 9.71
 
F13 Spjut (kval 26,00m) 1
Thyra Lundström 06 SWE Kils AIK 33.77
 
F12 60m 6
Ida Edling 07 SWE Bollnäs FIK 9.19
Anna Bergin 07 SWE Hammarby IF 8.91
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK 9.25
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 8.49
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 9.24
Miraya Mehta 07 IND Indien
 
F12 200m 8
Ida Edling 07 SWE Bollnäs FIK 32.28
Anna Bergin 07 SWE Hammarby IF 31.08
Agnes Knauer 07 SWE Hälle IF 32.52
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK 29.03
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 29.85
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 30.79
Miraya Mehta 07 IND Indien
 
F12 600m 4
Agnes Knauer 07 SWE Hälle IF 2.00.23
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK 1.51.46
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF 1.58,72
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 1.52.08
 
F12 Häck 60m 4
Anna Bergin 07 SWE Hammarby IF 11.77
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 8.82
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 11.17
 
F12 Höjd 5
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK 1.36
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF 1.27
Maja Eriksson 07 SWE IFK Tumba 1,29
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 1.40
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 1.20
 
F12 Längd 7
Ida Edling 07 SWE Bollnäs FIK 4.11
Anna Bergin 07 SWE Hammarby IF 3.75
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK 4.46
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF 4,00
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 4.94
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 4.11
Miraya Mehta 07 IND Indien
 
F12 Kula 6
Ida Edling 07 SWE Bollnäs FIK 10.26
Anna Bergin 07 SWE Hammarby IF 8.20
Molly Ädling Ring 07 SWE IFK Mora Friidrott 7.27
Maja Eriksson 07 SWE IFK Tumba 7,42
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 9.23
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL 6.20
 
F12 Spjut (kval 20,00m) 4
Anna Bergin 07 SWE Hammarby IF
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF
Maja Eriksson 07 SWE IFK Tumba 21,00
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK (15.33)
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248