Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Grefsen Eiendom Elite
Antal starter / Total entries: 179 Printed: 2019-08-25 20:09
Antal individer / Total persons: 179
 
M 400m 13
Leon Douglas 00 BUL 50,52 50,52
Luca Thompson 00 BUL 48,04 48,04
Nils Christensen 02 Fredrikstad IF 52,00 52,00
Håvard Bentdal Ingvaldsen 02 Moelven IL 51,75 51,75
Magnus Bentdal Ingvaldsen 00 Moelven IL 51,61 51,61
Markus Einan 97 Ull/Kisa IL 47,76 47,76
Adam Lukomski 01 Polen 48,40 48,40
Andrzej Jaros 90 Polen 46,44 34,61i*
Cezary Miroslaw 97 Polen 47,46 47,56
Jacek Majewski 00 Polen 48,34 48,34
Maciej Holub 98 Polen 47,98i 47,98i
Maksymilian Klepacki 98 Polen 46,77 46,77
Patryk Grzegorzewicz 02 Polen 48,54 48,54
 
M 1500m 94
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 3:55,91 3:55,91
Axel Djurberg 99 Hässelby SK 3:57,91 3:57,91
Erik Djurberg 97 Hässelby SK 3:57,35 4:01,27
Gustav Berlin 95 Hässelby SK 3.53.22 3.53.22
Abubakar Abdullahi 99 Malmö AI 3:48,92 3:48,92
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 3.53,77 3.54,0
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 3.48.12 3.48.12
Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK 3:52,77 3:52,77
Emil Danielsson 97 Spårvägens FK 3:45,42 3:45,93i
Johan Walldén 87 Spårvägens FK 3:41,79 3:48,43
John Foitzik 91 Spårvägens FK 3:46,67 3:46,67
Eric Källman 00 IK Ymer 3:56,07 3:56,07
Jens Søndergaard Jensen 86 AGF Atletik 3:45,59 3:47,57
Mikael Johnsen 92 AGF Atletik 3:44,37 3:45,00
Andreas Lindgren 98 Sparta Atletik 3:41,56 3:41,56
Christoffer Boll 92 Sparta Atletik 3:46,74 3:49,20
William Devantier 00 Sparta Atletik 3:45,31 3:45,31
Fredrik Sandvik 98 Askim IF 3:50,29 3:50,29*
Edem Agbo 99 BUL 4:29*
Endre Wigaard 96 BUL 3:59,39 3:59,39
Roderick Duodu 02 BUL 4:12,31 4:12,31*
Simen Seeberg-Rommetveit 00 BUL 4:01,60 4:01,60
Esten Hansen-Mølleru Hauen 03 FIK REN-ENG 4:21,85 4:21,85
Andreas Iden 95 IL Gneist 4:00,37 4:03,81
Jon Sætre 01 IL Gneist 4:03,79 4:03,79
Bjørnar Sandnes Lillefosse 92 IL Gular 3:48,98 *
Eldar Thomassen Fagerbakke 97 IL Gular 3:59,04 3:59,04
Jacob Boutera 96 IL Gular 3:45,87 3:45,87
Marius Vedvik 92 IL Gular 3:46,89 3:46,89
Per Svela 92 IL Gular 3:50,07 3:55,08
Sondre Dingsør 96 IL Gular 3:53,29 3:53,29
Thomas M Heggøy 94 IL Gular 3:53,95 *
Vidar Dahle 88 IL Gular 3:46,42 3:47,96
Daniel Jacobsen 98 Haugesund IL 4:06,89 *8:57,18
Mats Hauge 97 Haugesund IL 3:48,43 3:48,43
Simon Østreng Veland 00 Haugesund IL 4:08,23i 4:08,23i
Tedros Gebretensai Haile 99 Haugesund IL 4:00,28 4:00,28
Trond Olav Halvorsen 03 Haugesund IL 4:12,41 4:12,41
Arek Zielinkiewicz 85 Lillehammer IF 4:11,06 4:27,95
Lars Agnar Hjelmeset 01 Nittedal IL 3:57,84
Even Brøndbo Dahl 94 FIK Orion 3:47,20 3:47,20
Abdullahi Dahir Rabi 03 IL Runar 4:00,42 4:00,42
Narve Gilje Nordås 98 Sandnes IL 4:02,29 8:15,45*
Benjamin Olsen 04 Sarpsborg IL
Emil Kullerud 00 Sarpsborg IL
Marcus Dahl-Rismyhr 04 Sarpsborg IL
Sindre Fredriksen 03 Sarpsborg IL 4:15,94 4:15,94
Erik Tangen Gundersen 01 IL Skjalg 4:11,42 4:11,42
Johannes Tørlen 02 IL Skjalg 4,06.84 4,06,84
Marius Ingebrigtsen 02 IL Skjalg 4:37,35i 4:37,35*
Mathias Flak 99 Steinkjer FIK 3:56,29 3:56,29
Tom Erling Kårbø 89 Stord IL 3:44,78 3:44,78
Abdirahim Abdullahi Dahir 94 IK Tjalve 4:07,88
Abdullahi Hassan Ali 94 IK Tjalve 3:57,14 3:57,14
Awet Nftalem Kibrab 95 IK Tjalve 3:39,25 *
Ferdinand Kvan Edman 93 IK Tjalve 3:38,64 3:38,64
Martin Lager 89 IK Tjalve 3:58,89
Petter Rypdal 93 IK Tjalve 4:03,59 *
Tomas Oskar Hellesø 91 IK Tjalve 4:13,36 4:13,36
Didrik Warlo 99 Tyrving IL 3:57,26 4:03,39
Jørgen Johan Bjørtomt 97 Tyrving IL 4:19,10 4:19,10
Steinar Gjønnes 94 Tyrving IL 4:00,61 4:23,11
Halvor Løvli 03 Ull/Kisa IL
Henrik Hanssen 97 Ull/Kisa IL 3:52,28 3:52,28
Johan Sebastian S. Evensen 96 Ull/Kisa IL PACE D PACE D
Jonas Krossöy 95 Ull/Kisa IL 4:11,67 4:16,36
Mats Morgan Langøy 01 Ull/Kisa IL *
Thomas Roth 91 Ull/Kisa IL 3:43,11 3:43,11
Henning Mæhle 91 SK Vidar 4:03,67 4:07,62
Henrik Fjeld 02 SK Vidar 4:19,66 4:19,66
Samuel Hafsahl 77 SK Vidar 4:09,18
Theodor Berre Jacobsen 01 SK Vidar 4:06,56 4:06,33
Ulrik Hovig 90 SK Vidar 3:55,64 *
Lars-Erik Nordby 89 Halden IL 4:27
Milan Frenay 03 Halden IL 4:24,11 4:24,11
Trym Tönnesen 00 Halden IL 4,04.81 4,04.81
Ånung Viken 93 Vollan IK 3:55,43 3:57,61
Julius Mäkinen 01 Tampereen Pyrintö 3:54,39 3:54,39
Jens Nikolai Kortner 86 Herkules FK 4:01,20 4:01,37
Marius Liljeberg Wang 01 Herkules FK 4.13.99 4.13.99
Tomas Skjæråsen 95 IL Varegg 4:01,07 4:02,11
Sondre Martinsen 03 Nesodden IF 4:10,19 4:10,19
Mikolaj Czeronek 00 Polen 3:51,83 3:51,83
Szymon Zywko 99 Polen 3:45,19 3:45,19
Mathias Moen 88 Oslostudentenes IK 4:07,03 4:07,03
Mouhamed Abounnachat 01 Sem IF 3:51,17 3:51,17
Erik Udø Pedersen 94 Kristiansand Löpeklubb 3:44,34 3:46,78
Håkon Mushom 93 Kristiansand Löpeklubb PACE PACE
Gaute Nørve 00 Mandal o Halse IL 4:11,63 4:11,63
Andreas Vangsnes 00 Ålesund FIK 3:46,86 3:46,86
Håkon Stavik 00 Ålesund FIK 3:57,79 3:57,79
Steinar Bøe 97 Rindal IL 4,15,35 4:17,08
Erik Lomås 93 Salangen IF 3:56,41 3:56,41
Peter Glans 93 Hechmann Mikkeller RC 3:42,73 3:44,84
 
M Stav 4
Eirik Dolve 95 Fana IL 5,66 5,45
Andreas Gjesdal 95 IK Tjalve 5,05 5,05
Simen Guttormsen 01 SK Vidar 5,15 5,15
Mareks Arents 86 Lettland 5,70 5,51
 
M Kula 1
Michal Rozporski 88 Nittedal IL 19,67 18,86
 
K 400m 7
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 56,23i 56,23i
Nora Wold 97 Fredrikstad IF 55,73
Anne Skudal Dolvik 88 IL Gneist 54.72
Margrete Jørgensen Baustad 00 Haugesund IL 58,21 58,46i
Sigrid Kongssund 02 Moelven IL 58,02 58,02
Pernille Karlsen Antonsen 02 SK Vidar
Mille Eide Nyhus 03 Hamar IL Friidrett 57,50 57,50
 
K 1500m 53
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 4:31,70 4:31,70
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK 4:36,75 4:36,75
Elin Brink 97 Mölndals AIK 4.28,99 4.29,12
Ida Holm 93 Täby IS 4:33,67 *
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 4:33,23i 4:33,23i
Christine Næss 00 Asker SK 4:32,68 4:33,52
Emilie Lysaker Høgne 03 Aurskog-Höland 4:55,27 4:55,27
Anne Hansen 91 BUL 4:57,01 4:57,01
Delphine Poirot 95 BUL *10:09
Ingrid Kristiansen 92 BUL 4:29,92 4:31,10
Sigrid Jervell Våg 92 BUL 4:17,16 4:17,16
Sofie Kjos Bergum 90 BUL 5:02,56 5:02,56
Viktoria Gundersen 95 BUL 5.13.75
Kristine Lande Dommersnes 99 Haugesund IL 4:28,31i 4:28,31i
Vilde Våge Henriksen 00 Haugesund IL 4:28,57 4:28,57
Emma Kirkeberg Mørk 02 IF Hellas 4:31,65 4:34,62
Ania Zielinkiewicz 89 Lillehammer IF 4:28,79 4:43,78
Marthe Johanne Hjelmeset 04 Nittedal IL 4:42,09 4:42,09
Ina Halle Haugen 03 IL Runar 4:39,77 4:39,77
Maren Halle Haugen 03 IL Runar 4:48,85 4:48,85
Christina Toogood 89 Sandnes IL 4:24,63 4:24,76
Elise Fredheim Simonsen 04 Sarpsborg IL
Maiken Homlung Prøitz 04 Sarpsborg IL 4:48,25 4:48,25
Sara Busic 02 IL Skjalg 4:51,76 4:51,76*
Thea Austbø 01 IL Skjalg 4:39,58 4:39,58*
Vienna Dahle 92 IL Skjalg 4:27,88 4:27,88
Emilie Fossumstuen Grøterud 97 IK Tjalve 4:38,61 4:40,65
Mai Watson 89 IK Tjalve 4:44,19 *
Malin Edland 99 IK Tjalve 4:26,86 4:31,14
Maria Sagnes Wågan 92 IK Tjalve 4:25,03 4:25,03
Marie Synnøve Qvale 94 IK Tjalve 4:30,32 4:34,37
Bertine Haneberg 03 Tyrving IL 5:23,15
Mina Anglero 97 Tyrving IL 4:21,34 4:21,34
Sigrid Alvik 03 Tyrving IL 4:39,34 4:39,34
Amalie Sæten 97 Ull/Kisa IL 4:18,62 4:18,62
Caroline Foss Høistad 98 Ull/Kisa IL 4:40,72 5:20,53
Emilie Hov Andreassen 00 Ull/Kisa IL PACE PACE
Hanna Solheim Lintorp 02 Ull/Kisa IL 5:19,47 *
Julie Hammer 04 Ull/Kisa IL 4:41,46 4:41,46
Marthe Ervik 96 Ull/Kisa IL 5:30,00 5:30,00
Mia Jenny Nygaard Østreng 03 Ull/Kisa IL 5:19,23 5:19,23
Silje Fjørtoft 87 Ull/Kisa IL 4:17,25 *
Stina Seline R. Strengenes 98 Ull/Kisa IL 5:32,00 5:32,00
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 SK Vidar 4:43,03 4:43,03
Nora Sanness 00 SK Vidar 4:35,29 4:35,29
Sara Aarsvoll Svarstad 97 SK Vidar *
Tamara Tverdostup 79 Ukraina PACE PACE
Synnøve Torp 99 Ranheim IL 4,43,77 4,43,77
Bertine-Helene Færø 92 IL Varegg 4:43,37 4:43,37
Christina Ellefsen Hopland 97 IL Varegg 4:33,42 4:46,40
Victoria Nitteberg 03 Nesodden IF 4:56,92 4:56,92
Lisa De Ruiter 91 Oslostudentenes IK 4:49.32 4:49.32
Amalie Wedege 96 Kristiansand Löpeklubb 4:50,34 *
 
K Stav 4
Hedda Kjølberg Hauge 01 Ski IL 4,02 4,02
Stine Grong Ruud 94 Stjørdal FK 3,80 3,70
Birgitte Kjuus 99 Ull/Kisa IL 4,00 4,00
Agnes Elisabeth Morud 03 Ranheim IL 3,60 3,60
 
K Kula 3
Frida Åkerström 90 Huddinge AIS 17,11 17,11
Hanna Emilie Hjeltnes 04 Ull/Kisa IL 10,67 10,67
Agnieszka Maluskiewi 89 Polen 17,20 15,96
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248