Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Grefsen Eiendom Elite
Antal starter / Total entries: 123 Printed: 2019-05-26 21:16
Antal individer / Total persons: 123
 
M 400m 7
Gustav Gahne 01 Hässelby SK 49,69 49,69
Leon Douglas 00 BUL 50,52 50,52
Luca Thompson 00 BUL 48,04 48,04
Nils Christensen 02 Fredrikstad IF 52,00 52,00
Håvard Bentdal Ingvaldsen 02 Moelven IL 51,75 51,75
Magnus Bentdal Ingvaldsen 00 Moelven IL 51,61 51,61
Markus Einan 97 Ull/Kisa IL 47,76 47,76
 
M 1500m 65
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 3:55,91 3:55,91
Axel Djurberg 99 Hässelby SK 3:57,91 3:57,91
Erik Djurberg 97 Hässelby SK 3:57,35 4:01,27
Abubakar Abdullahi 99 Malmö AI 3:52,90i 3:52,90i
Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK 3:52,77 3:52,77
Emil Danielsson 97 Spårvägens FK 3:45,42 3:45,93i
Johan Walldén 87 Spårvägens FK 3:41,79 3:48,43
John Foitzik 91 Spårvägens FK 3:46,67 3:46,67
Eric Källman 00 IK Ymer 3:56,07 3:56,07
Jens Søndergaard Jensen 86 AGF Atletik 3:45,59 3:47,57
Mikael Johnsen 92 AGF Atletik 3:44,37 3:45,00
Mikkel Dahl-Jessen 94 AGF Atletik 3:43,18 3:43,18
Andreas Lindgren 98 Sparta Atletik 3:41,56 3:41,56
Christoffer Boll 92 Sparta Atletik 3:46,74 3:49,20
William Devantier 00 Sparta Atletik 3:45,31 3:45,31
Edem Agbo 99 BUL 4:29*
Endre Wigaard 96 BUL 3:59,39 3:59,39
Bjørnar Sandnes Lillefosse 92 IL Gular 3:48,98 *
Eldar Thomassen Fagerbakke 97 IL Gular 3:59,04 3:59,04
Jacob Boutera 96 IL Gular 3:45,87 3:45,87
Marius Vedvik 92 IL Gular 3:46,89 3:46,89
Per Svela 92 IL Gular 3:50,07 3:55,08
Sondre Dingsør 96 IL Gular 3:53,29 3:53,29
Thomas M Heggøy 94 IL Gular 3:53,95 *
Vidar Dahle 88 IL Gular 3:46,42 3:47,96
Daniel Jacobsen 98 Haugesund IL 4:06,89 *8:57,18
Mats Hauge 97 Haugesund IL 3:48,43 3:48,43
Tedros Gebretensai Haile 99 Haugesund IL 4:00,28 4:00,28
Trond Olav Halvorsen 03 Haugesund IL 4:12,41 4:12,41
Lars Agnar Hjelmeset 01 Nittedal IL 3:57,84 4:02,21
Even Brøndbo Dahl 94 FIK Orion 3:48,32 3:48,32
Narve Gilje Nordås 98 Sandnes IL 3:50,00 3:50,00
Emil Kullerud 00 Sarpsborg IL
Sindre Fredriksen 03 Sarpsborg IL 4,21,13
Erik Tangen Gundersen 01 IL Skjalg 4:11,42 4:11,42
Marius Ingebrigtsen 02 IL Skjalg 4:37,35i 4:37,35*
Tom Erling Kårbø 89 Stord IL 3:44,78 3:44,78
Abdirahim Abdullahi Dahir 94 IK Tjalve 4:07,88
Abdullahi Hassan Ali 94 IK Tjalve 3:57,14 3:57,14
Awet Nftalem Kibrab 95 IK Tjalve 3:39,25 *
Ferdinand Kvan Edman 93 IK Tjalve 3:38,64 3:38,64
Martin Lager 89 IK Tjalve 3:58,89
Petter Rypdal 93 IK Tjalve 4:03,59 *
Jørgen Johan Bjørtomt 97 Tyrving IL 4:19,10 4:19,10
Steinar Gjønnes 94 Tyrving IL 4:00,61 4:23,11
Filip Aas 00 Ull/Kisa IL 4:17
Halvor Løvli 03 Ull/Kisa IL
Henrik Hanssen 97 Ull/Kisa IL 3:52,28 3:52,28
Johan Sebastian S. Evensen 96 Ull/Kisa IL PACE D
Jonas Krossöy 95 Ull/Kisa IL 4:11,67 4:22,07
Mats Morgen Langøy 01 Ull/Kisa IL
Thomas Roth 91 Ull/Kisa IL 3:43,11 3:43,11
Henrik Fjeld 02 SK Vidar 4:19,66 4:19,66
Theodor Berre Jacobsen 01 SK Vidar 4:06,56 4:06,56
Ulrik Hovig 90 SK Vidar 3:55,64
Otto Ahonen 04 Tampereen Pyrintö 3:54,39 3:54,39
Tomas Skjæråsen 95 IL Varegg 4:01,07
Sondre Martinsen 03 Nesodden IF 4:10,19 4:10,19
Mathias Moen 88 Oslostudentenes IK 4:11,56
Erik Udø Pedersen 94 Kristiansand Löpeklubb 3:44,34 3:46,78
Håkon Mushom 93 Kristiansand Löpeklubb PACE PACE
Andreas Vangsnes 00 Ålesund FIK 3:46,86 3:46,86
Erik Lomås 93 Salangen IF 3.56.41
Peter Glans 93 Hechmann Mikkeller RC 3:42,73 3:44,84
Kristian Ulriksen 86 Tromsø Løpeklubb 4:09.94
 
M Stav 4
Eirik Dolve 95 Fana IL 5,66 5,45
Andreas Gjesdal 95 IK Tjalve 5,05 5,05
Simen Guttormsen 01 SK Vidar 5,05 5,05
Mareks Arents 86 Lettland 5,70 5,51
 
M Kula 0
 
K 400m 8
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 56,23i 56,23i
Yngvild Elvemo 90 BUL 54,48 55,27
Margrete Jørgensen Baustad 00 Haugesund IL 58,21 58,46i
Kristin Svendby Otervik 01 Lörenskog FIL 59,30
Sigrid Kongssund 02 Moelven IL 58,02 58,02
Solveig Hernandez Vråle 99 IL Sandvin 55,33
Emilie Hov Andreassen 00 Ull/Kisa IL 58,13 58,13
Vår Åsheim 99 Ull/Kisa IL 55,75 55,75
 
K 1500m 35
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 4:31,70 4:31,70
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK 4:36,75 4:36,75
Anna Mark Helwig 00 Sparta Atletik 4:21,47 4:22,64
Julie Frøslev Mathis 93 Askim IF 4:23,19 4:23,19
Emilie Lysaker Høgne 03 Aurskog-Höland 4:55,27 4:55,27
Delphine Poirot 95 BUL 4:40 4:40
Ingrid Kristiansen 92 BUL 4:29:92 4:29:92
Sigrid Jervell Våg 92 BUL 4:17,16 4:17,16
Kristine Alne 02 Haugesund IL 4:55,86 4:55,86
Kristine Lande Dommersnes 99 Haugesund IL 4:28,31i 4:28,31i
Vilde Våge Henriksen 00 Haugesund IL 4:28,57 4:28,57
Hannah Berntzen Engevik 02 Nittedal IL 4:37,08 4:37,08
Marthe Johanne Hjelmeset 04 Nittedal IL 4:42,09 4:42,09
Andrea Modin Engesæth 01 IL Runar 4:40,14 4:40,14
Mari Roligheten Ruud 02 IL Runar 4:44,01 4:44,01
Christina Toogood 89 Sandnes IL 4:24,63 4:24,76
Maiken Homlung Prøitz 04 Sarpsborg IL 4,48,25
Sara Busic 02 IL Skjalg 4:51,76 4:51,76*
Thea Austbø 01 IL Skjalg 4.39.58 4.39.58
Vienna Dahle 92 IL Skjalg 4.27,88 4.27,88
Emilie Fossumstuen Grøterud 97 IK Tjalve 4:38,61 4:40,65
Malin Edland 99 IK Tjalve 4:26,86 4:31,14
Maria Sagnes Wågan 92 IK Tjalve 4:25,03 4:25,03
Amalie Sæten 97 Ull/Kisa IL 4:18,62 4:18,62
Caroline Foss Høistad 98 Ull/Kisa IL 4:40,72 5:20,53
Hanna Solheim Lintorp 02 Ull/Kisa IL 5:19,47
Julie Hammer 04 Ull/Kisa IL 4:41,46 4:41,46
Mia Jenny Nygaard Østreng 03 Ull/Kisa IL 5:19,23 5:19,23
Silje Fjørtoft 87 Ull/Kisa IL 4:17
Anna Marie Nordengen Sirevåg 04 SK Vidar 4:43,03 4:43,03
Nora Sanness 00 SK Vidar 4:35,29 4:35,29
Sara Aarsvoll Svarstad 97 SK Vidar *
Tamara Tverdostup 79 Ukraina PACE PACE
Victoria Nitteberg 03 Nesodden IF 4:56,92 4:56,92
Amalie Wedege 96 Kristiansand Löpeklubb 4:50,34
 
K Stav 2
Hedda Kjølberg Hauge 01 Ski IL 4,02 4,02
Birgitte Kjuus 99 Ull/Kisa IL 4,00 4,00
 
K Kula 2
Frida Åkerström 90 Huddinge AIS 17,11 17,11
Hanna Emilie Hjeltnes 04 Ull/Kisa IL 10,67 10,67
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248