Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda JSM
Antal starter / Total entries: 1277 Printed: 2019-11-12 20:17
Antal individer / Total persons: 739
 
M22 100m 14
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg 10.81
Marcus Tornée 98 IFK Helsingborg 10.87
Grigorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 11.11
Chidozie Abika 97 IF Kville 10.97
Austin Hamilton 97 Malmö AI 10.39
Raymond Mpanga 99 Malmö AI 11.07
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 10.82 10.96
Tarley Allison 97 Mölndals AIK 10.79
Carl Narup 98 Ullevi FK 10.91
Oskar Motta 98 Upsala IF 10.99
Anders Pihlblad 98 KFUM Örebro 10.91
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro 10.75
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 10.80
 
M22 200m 12
Marcus Tornée 98 IFK Helsingborg 21.13
Grigorios Kyriakoudis 97 Hässelby SK 21.99
Chidozie Abika 97 IF Kville 22.31
Felix Svensson 97 Mölndals AIK 20.73
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 21.50
Tarley Allison 97 Mölndals AIK 22.94
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 22.37
Carl Narup 98 Ullevi FK 22.62
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 22.66
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF 22.05
Oskar Motta 98 Upsala IF 22.38
Anders Pihlblad 98 KFUM Örebro 21.35
 
M22 400m 15
Andreas Gustafsson 97 Falu IK 49.81
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 53.23
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 50.29
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 49.73
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 52.43
Villiam Olsson 98 Ljungby FIK 51.47
Markus Ögren 98 Malmö AI 50.75
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK 52.10
Kevin Duvert 98 Turebergs FK 50.71
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 51.13
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 48.88
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF 50.45
Berhe Kidane 99 Ärla IF 48.83
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 48.98 50.32
Victor Koch 98 Örgryte IS 52.50
 
M22 800m 15
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1.54.78
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö 1.58.18 1.58.58
Abubakar Abdullahi 99 Malmö AI 1.51.20
Warsame Doley 98 Malmö AI 1.51.90
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 1.53.16
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 1.51.56
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK 1.58.82
Michael Welday 99 Stocksäters IF 1.58.10
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 1.51.76
Niklas Johansson 99 Sävedalens AIK 2.00.08 2.01.94
Alexander Waerme 97 Ullevi FK 1.59.32
Berhe Kidane 99 Ärla IF 1.49.17
Jonatan Gustafsson 99 KFUM Örebro 1.57.82
Adel Araya 98 AIK Friidrott 1.59.51
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott 1.53.77
 
M22 1500m 15
Erik Djurberg 97 Hässelby SK 3.59.17
Olof Silvander 99 IFK Lidingö 3.55.68
Abubakar Abdullahi 99 Malmö AI 3.46.91
Miguel Palm 98 Mölndals AIK 3.55.32
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 3.54.56
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK 3.48.12 3.51.25
Emil Danielsson 97 Spårvägens FK 3.45.72
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 3.57.60
Samuel Eriksson Lidbrink 99 Spårvägens FK 4.07.48
Michael Welday 99 Stocksäters IF 4.03.15
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 3.46.96
Alexander Waerme 97 Ullevi FK 4.04.68
Gustaf Norlander 99 Ärla IF
Jonatan Gustafsson 99 KFUM Örebro 3.54.80
William Wickholm 98 KFUM Örebro 4.07.65
 
M22 5000m 27
Merih Hagos 98 Eskilstuna FI 14.33.41
Daniel Cullin 97 Hälle IF 15.36.99
Olle Ahlberg 97 Hälle IF
Axel Djurberg 99 Hässelby SK
Erik Djurberg 97 Hässelby SK
Erik Karlsson 98 Högby IF 15.01.04
Nils Hammaräng Grip 98 Högby IF
Filip Helmroth 97 Lerum Friidrott 16.15.77
Medhane Tumzghi 99 Lerum Friidrott 15.42.24 15.42.24
Ludvig Johansson 98 IFK Lidingö 15.23.74
Simon Sundström 98 IFK Lidingö 13.52.80
Olle Meijer 98 Malmö AI 16.19.68
Miguel Palm 98 Mölndals AIK 14.46.69
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 14.42.22
Daniel Alemu 97 Spårvägens FK 16.01.00
Dennis Olsson 97 Spårvägens FK 15.53.61
Gustaf Nordling 97 Spårvägens FK 14.46.25
Oliver Löfqvist 98 Spårvägens FK 14.56.11
Samuel Eriksson Lidbrink 99 Spårvägens FK 15.45.00
August Mollén 99 Tjalve IF Norrköping 14.52.41
Timor Sandberg 99 Trångsvikens IF
Gustaf Norlander 99 Ärla IF 15.13.37
Jack Karlsson 99 KFUM Örebro
Jonatan Gustafsson 99 KFUM Örebro
William Wickholm 98 KFUM Örebro
Filmon Fsshatsion 98 Tidaholm SOK Sisu 15.22
 
M22 Hinder 2000m 10
Merih Hagos 98 Eskilstuna FI 6.04.67
Henry Jacobson 99 Hammarby IF
Simon Hector 97 Huddinge AIS 6.23.56
Axel Djurberg 99 Hässelby SK 5.58.59
Erik Djurberg 97 Hässelby SK
Olof Silvander 99 IFK Lidingö 6.11.77
Simon Sundström 98 IFK Lidingö 5.40.87
Miguel Palm 98 Mölndals AIK 5.55.89
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK
August Mollén 99 Tjalve IF Norrköping
 
M22 110m häck 8
Andreas Gustafsson 97 Falu IK 14.56
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK 16.81
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg 14.31
David Adrian 98 Huddinge AIS 15.83
Max Hrelja 98 Malmö AI 13.81
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 14.54
Viktor Wahlén Diederichsen 98 Spårvägens FK 14.91
Filip Björklund 98 Örgryte IS 14.29
 
M22 400m häck 7
Fredrik Kihlblom 98 Huddinge AIS 54.40
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 52.62 52.64
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö 56.30 58.25
Viktor Bondesson 98 Malmö AI 54.09
Kevin Duvert 98 Turebergs FK 57.10
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 53.05 54.24
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK 61.08
 
M22 Höjd 7
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad 1.96
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad 1.96 1.86
Mattias Green 98 Säffle FIK 1.96
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 2.04 1.98
Oskar Lundqvist 97 Upsala IF 2.14 2.09
Simon Larsson 98 IK Ymer 2.00 1.95
Filip Björklund 98 Örgryte IS 2.03
 
M22 Stav 10
Andreas Gustafsson 97 Falu IK 4.65 4.60
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden 4.70
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden 4.30
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 4.43
Magnus Herstedt 98 Malmö AI 4.90
Jonathan Karlsson 98 Täby IS 4.30
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 4.86
Anton Sjöström 97 IFK Umeå 4.44 4.20
Emil Östergren 98 IFK Växjö 4.20
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 5.00 4.68
 
M22 Längd 16
Andreas Gustafsson 97 Falu IK 7.18 7.11
Johan Nordström 99 Falu IK 6.23
Oskar Erixon 99 IF Göta Karlstad 7.09
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad 7.40
David Svensson 98 Hammarby IF 7.21
Carl Einar Söderström Eskonniemi 99 Hellas FK 6.51
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS 6.35
Albin Boestad 97 IFK Lidingö 6.84
Henning André 97 Nyköpings BIS 6.76
Gustaf Bålström 98 Ullevi FK 6.93 6.87
Simon Björnstedt 99 Upsala IF 7.36
Daniel Örevik 97 Visby IF Gute FIK 7.26 6.91
Albin Månsson 99 IFK Växjö 6.41
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro 7.38 7.30
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 6.97
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6.67
 
M22 Tresteg 7
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS 14.62
Albin Boestad 97 IFK Lidingö 14.81
Marcus Nyberg 97 Malmö AI 15.15 14.98
Henning André 97 Nyköpings BIS 13.89
Gustaf Bålström 98 Ullevi FK 15.80
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 14.84 14.38
Tobias Larsson 98 Örgryte IS 14.19
 
M22 Kula 4
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 16.33
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK 18.25
August Bergstrand 99 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK 12.75
 
M22 Diskus 5
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK 48.72
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK 46.86
Lukas Hamrin 99 Timrå AIF 50.01
Mattias Eklund 98 IK Ymer
Jakob Gardenkrans 97 Athletics 24Seven SK 63.65 59.50
 
M22 Slägga 5
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 60.00
William Lindberg 99 Skellefteå AIK 50.60
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK 51.35
August Bergstrand 99 Ullevi FK 56.66
Johannes Nilsson 98 Västerås FK 53.24
 
M22 Spjut 6
Jakob Eriksson 98 IF Göta Karlstad 68.75
Jakob Samuelsson 98 Hässelby SK 74.03
Rasmus Eriksson 98 Kils AIK 67.30
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK 66.83 61.03
Abbas Taheri Nilsson 97 IFK Växjö 49.51
Theodor Ahlström 98 IFK Växjö
 
P19 100m 32
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 12.29
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 11.11
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 11.12
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 11.66
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 11.51
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 11.23
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 10.76
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK 11.40
William Hagman 00 Huddinge AIS 11.41
Markus Lantto 01 Hässelby SK 11.39
Petter Roos 01 KA 2 IF 11.35
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 11.22
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn 11.77
Simon Wennolf 00 IFK Lund 11.31 11.44
Caleb Conable 01 Malmö AI 11.01
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI 11.08
William Gardell 01 Spårvägens FK 10.95
Viktor Thor 00 Strands IF 10.88
William Thor 00 Strands IF 10.89
Jonathan Johansson 00 Sävedalens AIK 12.00
Henrik Renz 01 Tjalve IF Norrköping 11.52
Vidar Stenqvist 00 Täby IS 10.88
Erik Johansson 01 Ullevi FK 11.19
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 11.70
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 11.42
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 11.36
Patrick Alain 00 IK Ymer 11.61
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF 11.07 11.27
Simon Sharapo 01 KFUM Örebro 11.04 11.16
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 11.22
Marcus Andersson 00 Öresund FK 11.50
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott 11.04
 
P19 200m 24
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 24.85
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 22.14
Victor Thunström 00 IF Göta Karlstad 23.63
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 22.73
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 23.21
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 22.72
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 23.69
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 21.97
William Hagman 00 Huddinge AIS 22.63
Petter Roos 01 KA 2 IF
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 22.28
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn 24.00
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Albert Nurmi 01 Malmö AI 23.82
Caleb Conable 01 Malmö AI 22.44
Jacob Helsing 00 IK Orient 22.68 22.87
William Gardell 01 Spårvägens FK 22.25
Viktor Thor 00 Strands IF 22.69
William Thor 00 Strands IF 22.77
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23.33
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 23.06
Rasmus Hugosson 01 KFUM Örebro 21.99 22.19
Simon Sharapo 01 KFUM Örebro 22.55
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott 22.61
 
P19 400m 16
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 49.73 52.34
Elliot Anderstedt 01 Höörs IS 52.10
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 50.16 51.35
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 49.25
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 49.00 49.37
Viktor Bergkvist 00 Linköpings GIF 51.91
Albert Nurmi 01 Malmö AI 52.37
Jacob Helsing 00 IK Orient 49.85
Anton Sjölund 01 Spårvägens FK 51.26
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK 53.61
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 51.37
Gustav Karlsson 00 KFUM Örebro 50.26 51.44
Linus Strand 01 KFUM Örebro 53.40
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 51.67
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott 53.10
 
P19 800m 20
Jimmy Öhman 01 Gefle IF 2.02.86
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 1.51.54
Max Bechtel 01 Hässelby SK 1.55.90
Abdisamed Khader 00 Högby IF
Omar Ismail 00 Högby IF 1.57.60
Elliot Anderstedt 01 Höörs IS 2.01.49
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Elias Brink 01 IF Kville 1.58.92
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö 2.06.77
Emil Renholm 01 Linköpings GIF 2.10.39
Tobias Eknor 00 Spårvägens FK 1.56.01
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 1.55.45 1.59.92
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK 2.08.79
Albert Nygren 01 Upsala IF 1.54.32
Faustin Mugabo 00 Väsby IK 2.00.91
Eric Källman 00 IK Ymer 1.55.22
Biniam Habtom 01 Åhus FIK 2.03.90
Axel Sandberg 00 KFUM Örebro 2.04.83
David Cannmo 01 Trollhättan FIK 1.58.10
Abdul Majiid Musse 00 Linköpings LK 1.57.70
 
P19 1500m 15
Emil Millán De La Oliva 01 Eskilstuna FI 3.58.92
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 4.11.97
Jimmy Öhman 01 Gefle IF 4.10.57
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 3.55.40
Abdisamed Khader 00 Högby IF
Omar Ismail 00 Högby IF 3.52.60 3.58.27
Elias Brink 01 IF Kville 4.12.20
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 3.56.80
Fabian Berntsson 01 Sävedalens AIK
Jonathan Edman 01 Umedalens IF 4.03.09
Faustin Mugabo 00 Väsby IK 4.07.44
Hassan Abdiqadir 01 Västerås FK 4.05.51
Abdinor Aden 00 IFK Växjö 4.21.87
Eric Källman 00 IK Ymer 3.59.12
Alexander Larsson 00 KFUM Örebro 4.08.25
 
P19 5000m 14
Emil Millán De La Oliva 01 Eskilstuna FI 14.08.76
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF
Jimmy Öhman 01 Gefle IF
Merhawi Seifu 00 Hälle IF 15.42.50
Oskar Palm 01 Spårvägens FK
Melker Tillenius 01 Sävedalens AIK 17.13.25
Jonathan Edman 01 Umedalens IF
Hassan Abdiqadir 01 Västerås FK
Abdinor Aden 00 IFK Växjö 16.36.95
Omar Nuur 01 IFK Växjö 14.34.82
Michael Nordahl 01 Ystads IF 16.51.09
Alexander Larsson 00 KFUM Örebro
Axel Sandberg 00 KFUM Örebro
Linus Kristiansson 01 Trollhättans SOK
 
P19 Hinder 2000m 6
Hannes Hejdebäck 00 Gefle IF 6.30.37
Max Bechtel 01 Hässelby SK 6.10.06
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö 6.41.05
Hassan Abdiqadir 01 Västerås FK
Omar Nuur 01 IFK Växjö
Biniam Habtom 01 Åhus FIK 6.51.92
 
P19 110m häck 13
Emil Uhlin 00 Falu IK 15.22
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF 14.72
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK 15.29
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 15.22
Carl af Forselles 01 Hässelby SK 14.63
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn 17.53
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI 15.12
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK 14.60
Alfred Berglöf 01 Strands IF 15.57 16.64
Henrik Renz 01 Tjalve IF Norrköping 15.22
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 15.23
Philip Stömne 00 Valbo AIF 14.97
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF 14.10
 
P19 400m häck 8
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 58.54 58.73
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 54.24
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 52.08
Philip Stömne 00 Valbo AIF 56.48
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF 60.30
Gustav Karlsson 00 KFUM Örebro 52.59 52.59
Linus Strand 01 KFUM Örebro 60.64
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 57.04 58.41
 
P19 Höjd 11
Emil Uhlin 00 Falu IK 2.05
Elias Sahlin 01 Hellas FK 2.01
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS 1.87
Samuel Fransson 00 Malmö AI 2.01
Carl Windmar 00 Spårvägens FK 1.90 1.88
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 2.03
Theodor Duvert 01 Turebergs FK 1.88 1.80
Melker Manne 01 Ullevi FK 1.88
Sören Pauli 01 Ullevi FK 1.87
Oliver Ericsson 01 Upsala IF 2.06
Philip Stömne 00 Valbo AIF 1.93
 
P19 Stav 11
Emil Uhlin 00 Falu IK 4.55
Harald Gemmel 01 Hammarby IF 4.15
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK 4.37
Tobias Solberg 01 Hässelby SK 4.37
Albin Andersson 00 IFK Lidingö 3.43
Simon Thor 00 IFK Märsta 4.90
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS 4.70
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS 4.50
Karl Johansson 01 Stocksäters IF 3.87
Henrik Renz 01 Tjalve IF Norrköping 4.02
Oliver Edman 01 Örgryte IS 4.36
 
P19 Längd 23
Ludwig Gustafsson 00 Falu IK 6.21
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 5.43
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 6.96
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 6.69 6.46
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 6.81
Elias Sahlin 01 Hellas FK 6.58
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK 6.99
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK 6.45
Carl af Forselles 01 Hässelby SK 7.00
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Adam Elhendy Gunnarsson 00 Karlskoga FIF 6.78
Caleb Conable 01 Malmö AI 7.11 6.59
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 6.84
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS 7.02 6.91
Jesper Simonsson 00 IK Orient 6.26
Alfred Berglöf 01 Strands IF 6.10 5.82
Filip Nyström 00 Turebergs FK 6.68
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.07
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 6.60
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö 6.25
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF
Philip Wilhelmsson 01 KFUM Örebro 5.79
 
P19 Tresteg 10
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK 14.40
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS 11.93
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK 12.97
Oskar Palmén 00 Karlskoga FIF 12.04
Caleb Conable 01 Malmö AI 14.61
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 14.41
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS 14.31
Theodor Duvert 01 Turebergs FK 12.87
Melker Manne 01 Ullevi FK 13.75
Philip Wilhelmsson 01 KFUM Örebro 12.07
 
P19 Kula 9
Ragnar Carlsson 00 Falu IK 16.57 15.48
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS 14.53
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville 18.01
Simon Thor 00 IFK Märsta 14.87
Sebastian Löschner 00 Spårvägens FK 16.15 15.43
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK 16.36
Malek Emghemes 01 Södertälje IF 12.08
Emil Holm 01 Turebergs FK 11.70
Victor Wisén 01 Upsala IF 15.37
 
P19 Diskus 8
Danijel Mileknovic 01 FIF Gnistan 51.47
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS 52.01
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville 48.98
Simon Thor 00 IFK Märsta 43.62
Sebastian Löschner 00 Spårvägens FK 52.56
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK 46.63
Emil Holm 01 Turebergs FK 45.59
Victor Wisén 01 Upsala IF 51.99
 
P19 Slägga 8
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 51.49 48.77
David Sahi 00 Enköpings AI 57.71
Ragnar Carlsson 00 Falu IK 77.62 70.35
William Lanndalen 01 IF Kville 60.39
Rasmus Hellberg 01 Piteå IF 47.59
Ivar Moisander 00 Spårvägens FK 68.41
Hugo Sörby 01 Upsala IF 68.28
James Eriksson Nicholls 01 KFUM Örebro 55.96
 
P19 Spjut 9
Daniel Rihtnesberg 01 Hammarby IF 47.31
Carl Widenholm 00 Hellas FK 65.92
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK 50.11
William Lanndalen 01 IF Kville 49.63
Ozzie Hinshaw 00 Motala AIF 46.04
Simon Thor 00 IFK Märsta 56.73
Pontus Lundqvist 01 Sundsvalls FI 50.86
Otto Sundell 00 Söderhamns IF 61.29
Albert Ottander 00 Estuna IF 60.65
 
P17 100m 26
Malte Wilhelmsson 02 Falu IK 11.63
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 11.58
Mikael Agge 02 Hammarby IF 11.47
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 11.17
Victor Akande 02 Hovslätts IK 11.50
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS 11.50
Edvard Hansson 02 Hässelby SK
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF 11.41
Erik Isaksson 02 IF Kville 11.27
Fredrik Grund 02 IF Kville 11.46
Elias Hedner 02 Malmö AI 11.42
Julian Swanberg Roscher 02 Tjalve IF Norrköping
Anton Runemar 02 Turebergs FK 11.40
Emil Johansson 02 Turebergs FK 10.72
Hugo Olsson 02 Turebergs FK 11.72
Oliver Papinski 02 Täby IS 11.26
Zion Eriksson 02 Täby IS 10.59
Oskar Bengtsson 02 IF Udd 11.25 11.32
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 11.46
Lukas Sällström 02 IFK Umeå 11.32
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 11.48
Tim Singmandeewised 02 Västerås FK 11.36
Edvin Månsson 02 IFK Växjö 11.35
Michael Johansson 02 IK Ymer 11.57
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 10.73
 
P17 200m 19
Malte Wilhelmsson 02 Falu IK 23.95
Mikael Agge 02 Hammarby IF 23.60
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 22.65
Victor Akande 02 Hovslätts IK 23,87
Edvard Hansson 02 Hässelby SK 23.34
Emil Bengtsson 02 IF Kville 24.50
Erik Isaksson 02 IF Kville 23.46
Andreas Jönsson 02 Malmö AI 23.53
Elias Hedner 02 Malmö AI 23.51
Julian Swanberg Roscher 02 Tjalve IF Norrköping
Anton Runemar 02 Turebergs FK 23.33
Emil Johansson 02 Turebergs FK 21.86
Ludvig All 02 Täby IS 22,22
Oskar Edlund 02 Täby IS 21.90
Zion Eriksson 02 Täby IS 21.87
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 23.50
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK 22.61
Mattias Waernulf 02 Västerås FK 23.03
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 21.92
 
P17 400m 12
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 51.51
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS 50.42 50.96
Emil Bengtsson 02 IF Kville 54.50
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö 50.31 51.90
Andreas Jönsson 02 Malmö AI 52.38
Kevin Bodén 02 Motala AIF 53.31
Tor Ekström 02 Spårvägens FK 52.38
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 52.27
Lukas Sällström 02 IFK Umeå 51.59
Gustav Harning 02 Upsala IF 50.68
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK 50.90
Carl Anderberg 02 IK Ymer 53.67
 
P17 800m 11
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK 2.02.03
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS 2.09.63
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 1.56.75
Kevin Bodén 02 Motala AIF 1.59.05
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 1.59.44
John Strandberg 02 Spårvägens FK 2.01.11
Tor Ekström 02 Spårvägens FK 2.02.43
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 1.55.85
Gustav Harning 02 Upsala IF 1.59.50
Dennis Holmstedt 02 IK Westmannia FI 1.59.76
Truls Månsson 02 Åhus FIK 2.03.87
 
P17 1500m 15
Eric Westberg 02 SK Bore 4.20.30
Abdale Omar 02 Haparanda SKT 4.27.63
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK 4.17.74
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 3.58.72
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4.13.82
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 4.09.55
Oskar Karlsson 02 SK Graal 4.12.62
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI 4.31.59
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 4.16.41
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Ivan Magnusson 02 Sävedalens AIK 4.34.74
Morgan Åkerblom 02 Ystads IF 4.21.44
Noha Olsson 02 KFUM Örebro 4.11.96
Wilhelm Bergentz 02 KFUM Örebro 4.04.00
Anders Danielson Frost 02 Dala-Järna IK 4.15.32
 
P17 3000m 9
Eric Westberg 02 SK Bore 9.05.98
Abdale Omar 02 Haparanda SKT
Nils Bredin 02 Hälle IF
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 9.09.09
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 9.08.46
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 9.26.47
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 9.32.38
Wilhelm Bergentz 02 KFUM Örebro 8.43.89
Anders Danielson Frost 02 Dala-Järna IK
 
P17 Hinder 2000m 9
Eric Westberg 02 SK Bore
Abdale Omar 02 Haparanda SKT 6.51.00 7.00.40
Sharmarke Ahmed 02 Hälle IF 6.43.53
Anton Hermansson 02 Högby IF 6.39.60
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 6.20.28
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 6.34.82
Morgan Åkerblom 02 Ystads IF 6.56.23
Noha Olsson 02 KFUM Örebro 6.39.86
Wilhelm Bergentz 02 KFUM Örebro
 
P17 110m häck 8
Viktor Hedlund 02 Falu IK 15.01
Fredrik Grund 02 IF Kville 15.75
Jesper Nordström 02 IF Kville 16.27
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 14.63
Fred Österblom 02 Täby IS 14.77
Ludvig All 02 Täby IS 14.10
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 15.48
Edvin Månsson 02 IFK Växjö 14.53
 
P17 Häck 300m 9
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK 40.37
Viktor Hedlund 02 Falu IK 41.05
Melker Tingberg 02 Hässelby SK 42.51
Anton Hermansson 02 Högby IF 39.54
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville 41.21
Jesper Nordström 02 IF Kville 40.47
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 42.33
Fred Österblom 02 Täby IS 37.89
Oskar Edlund 02 Täby IS 37.23
 
P17 Höjd 9
Victor Kruse 02 IFK Göteborg 1.65
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1.78
Emil Petersson 02 Turebergs FK 1.81
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK 1.90 1.88
Olle Bång 02 Umedalens IF 1.98
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK 1.82
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK 1.75 1.72
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.72 1.65
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 1.83
 
P17 Stav 8
Joel Andersson 02 Kvarnsvedens GoIF 4.04
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö 3.61
Peter Svensson 02 IF Rigor 3.90
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK 3.62
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK 3.95
Jonathan Howser 02 Täby IS 4.12
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 4.83
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 3.70
 
P17 Längd 21
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 6.68
Josh Routh 02 Huddinge AIS 6.19
Oliver Gao 02 Hässelby SK 5.92
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF 6.12
Fredrik Grund 02 IF Kville 6.31
Gustav Tartu 02 IF Kville 6.53
David Århammar 02 IFK Lidingö 6.84
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 6.18 5.97
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 6.25
Olle Ek 02 Råby-Rekarne FIF 5.68 5.48
Julian Swanberg Roscher 02 Tjalve IF Norrköping 5.92
Hugo Olsson 02 Turebergs FK 6.48
Ludvig All 02 Täby IS 6.36
Oliver Papinski 02 Täby IS 6.56
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 5.70
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK 5.70
Olle Bång 02 Umedalens IF 6.09
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF 6.14
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 6.01
Hugo Schoug 02 Wärnamo SK 5.68
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 6.22
 
P17 Tresteg 13
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04 12.13
Josh Routh 02 Huddinge AIS 12.76
Gustav Tartu 02 IF Kville 13.78
Jesper Nordström 02 IF Kville 13.26
David Århammar 02 IFK Lidingö 13.74
Olle Ek 02 Råby-Rekarne FIF 11.92
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK 12.45
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 12.83
Johan Burvall 02 Visby IF Gute FIK 12.96
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 11.70
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS 12.33
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 13.67
William Frisk 02 Örgryte IS 13.49
 
P17 Kula 8
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS 15.91
Fredrik Grund 02 IF Kville 13.33
Andreas Henriksson 02 Malmö AI 14.61
Måns Roos 02 Mölndals AIK 16.85
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 16.13
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 15.35
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF 13.32
Leo Janén 02 IFK Växjö 16.24
 
P17 Diskus 11
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK 46.06
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS 45.15
Andreas Henriksson 02 Malmö AI 48.18
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK 37.25
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK 31.25
Måns Roos 02 Mölndals AIK 53.18
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 42.25
Karl Ludvik 02 Turebergs FK 52.89
Alfons Haals 02 Västerås FK 45.41
Leo Janén 02 IFK Växjö 56.91
Erik Lindberg 02 Åhus FIK 34.43
 
P17 Slägga 7
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK 67.47
Gustav Andersson 02 IFK Lidingö 48.45
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK 44.95
Victor Sahlin 02 Råby-Rekarne FIF 50.95 44.92
Erik Nordin 02 Timrå AIF 55.61
Karl Ludvik 02 Turebergs FK 68.79
Alfons Haals 02 Västerås FK 69.59
 
P17 Spjut 8
Fredrik Grund 02 IF Kville 48.78
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö 56.85 55.08
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK 50.56
Karl Ludvik 02 Turebergs FK 49.50
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK 43.60
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF 47.56
Pontus Gustavsson 02 Västerås FK 53.74
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 47.43
 
K22 100m 19
Nikki Sjöberg 98 Bollnäs FIK 11.89 12.02
Louise Andersson 99 Gefle IF 12.40 12.82
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 12.23
Amanda Hansson 99 Hässelby SK 11.97
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 12.22 12.70
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 12.12
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 12.57
Marion Sackey-Mensah 98 Malmö AI 12.40
Irene Ekelund 97 Spårvägens FK 11.35 11.65
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 12.15
Rebecca Strand 99 Ullevi FK 12.78
Hanna Axelsson 99 Upsala IF 12.55
Maja Almgren 98 Visby IF Gute FIK 11.92
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK 12.65
Hanna Hoff 97 IFK Växjö 12.33
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 11.87 11.89
Emma Jansson 97 KFUM Örebro 11.76 12.05
Hanna Aabakken 98 KFUM Örebro 12.95 13.10
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC 11.66 12.15
 
K22 200m 16
Nikki Sjöberg 98 Bollnäs FIK 24.15 24.71
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 24.54
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 25.91
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS 25.68
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 26.04 26.37
Irene Ekelund 97 Spårvägens FK 22.92 23.77
Sofia Hultgren 97 Täby IS 25.81
Alice Svantesson 97 Ullevi FK 25.43
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 24.55
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF 25.74
Maja Almgren 98 Visby IF Gute FIK 25.02
Hanna Hoff 97 IFK Växjö 25.76
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 24.07 24.15
Carolina Söderbom 99 Ärla IF 25.66
Emma Jansson 97 KFUM Örebro 24.06 24.39
Hanna Aabakken 98 KFUM Örebro 26.16 26.60
 
K22 400m 9
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 60.31
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 55.29
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK 62.42
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI 59.60
Lovisa Linde 98 Täby IS 55.99
Sofia Hultgren 97 Täby IS 58.09
Alice Svantesson 97 Ullevi FK 55.85
Ebba Svantesson 97 Upsala IF 55.23 56.12
Carolina Söderbom 99 Ärla IF 57.27
 
K22 800m 12
Malin Persson 97 Bollnäs FIK 2.13.86
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 2.17.23
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 2.13.37
Mika Söderström 99 IFK Lidingö 2.13.73
Vilma Jonsson 99 IFK Lidingö 2.22.91
Sofia Johansson 98 Linköpings GIF 2.11.34 2.12.40
Elin Brink 97 Mölndals AIK 2.10.22
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI 2.12.98
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI 2.21.69
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF 2.17.59
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF 2.13.25
Bianca Salming 98 Turebergs FK 2.10.46 2.15.73
 
K22 1500m 9
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 4.31.70 4.35.09
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.54.69
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK 4.36.69
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 4.25.56
Julia Samuelsson 99 Högby IF 4.38.12
Sofia Johansson 98 Linköpings GIF 4.31.74 4.35.85
Elin Brink 97 Mölndals AIK 4.21.50
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF 4.41.16
Sofia Hjert 97 Torsby LK 4.54.00
 
K22 5000m 6
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad
Sara Dädeby 99 Hovslätts IK 17.54.28
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 18.08.18
Eleonora Olsmats 99 Turebergs FK 17.28.70 19.29.41
Evelina Henriksson 99 IFK Umeå
Sofia Hjert 97 Torsby LK 18.05.00
 
K22 Hinder 2000m 5
Malin Dahlbäck 99 Eskilstuna FI 7.31.37
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 7.08.00
Julia Samuelsson 99 Högby IF 7.04.77
Mika Söderström 99 IFK Lidingö 6.49.51
Elin Brink 97 Mölndals AIK 6.55.71
 
K22 100m häck 15
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 14.71
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS 15.65
Amanda Hansson 99 Hässelby SK 13.74
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS 15.05
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 14.94
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK 14.82
Astrid Lees 99 Mölndals AIK 15.20
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK 14.82
Bianca Salming 98 Turebergs FK 14.62 14.81
Helena Kolte 98 Täby IS 15.04
Maria Södergren 98 Täby IS 14.64
Levina Ahlgren 98 Upsala IF 15.12
Lovisa Östervall 97 Upsala IF 14.16
Sofia Lindh 98 Upsala IF 14.94
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 14.69
 
K22 400m häck 10
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 59.96
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK 68.77
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS 60.17
Ellen Eklund 98 Piteå IF 62.94
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI 65.85
Lovisa Linde 98 Täby IS 60.46
Maria Södergren 98 Täby IS 63.82
Sara Hermansson 99 Täby IS 65.66
Emelie Öberg 97 Ullevi FK 64.76
Ebba Svantesson 97 Upsala IF 61.25
 
K22 Höjd 8
Louise Ekman 97 Gefle IF 1.86 1.81
Emma Söderström 98 Göteborgs KIK 1.80 1.69
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS 1.63
Karin Boestad 99 IFK Lidingö 1.61 1.60
Bianca Salming 98 Turebergs FK 1.92 1.88
Lovisa Östervall 97 Upsala IF 1.86 1.81
Sanna Pettersson 99 Upsala IF 1.67
Maja Nilsson 99 Örgryte IS 1.90 1.85
 
K22 Stav 5
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 4.05
Filippa Miller 99 Hovslätts IK 3.80
Johanna Hellman 99 IFK Lidingö 3.48
Klara Mattsson 97 IK Orient 3.83
Sophie Ohlsson 99 IFK Växjö 3.32
 
K22 Längd 23
Anna Lennman 98 Falu IK 5.71 5.71
Louise Andersson 99 Gefle IF 5.56 5.28
Veronika Nordin 97 Gefle IF 5.29
Kaiza Karlén 98 IF Göta Karlstad 6.45
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 6.00 5.88
Amanda Hansson 99 Hässelby SK 6.29
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 6.00
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK 5.55
Marion Sackey-Mensah 98 Malmö AI 5.56
Fatima Koné 99 Mölndals AIK 5.69
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK 5.91 5.68
Annina Stens 99 Spårvägens FK 5.28
Irene Ekelund 97 Spårvägens FK 5.71
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 5.93 5.56
Helena Kolte 98 Täby IS 5.29 5.07
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF 5.84
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK 5.61
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 5.74
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro 6.01 5.96
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 5.60 5.44
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5.83
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF 5.88
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC 6.07 5.90
 
K22 Tresteg 11
Veronika Nordin 97 Gefle IF 11.03
Klara Ekelund 99 KA 2 IF 11.82
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 12.48
Fatima Koné 99 Mölndals AIK 12.97
Annina Stens 99 Spårvägens FK 11.48
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 12.08 11.63
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK 11.62
Klara Pedersen 97 Upsala IF 11.80 11.13
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Judith Sjöman 99 Örgryte IS 11.60 11.26
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11.98 11.86
 
K22 Kula 11
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad 15.65 14.38
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS 12.08
Emma Harrysson 97 Hälle IF 13.99 12.40
Amanda Lejros 99 Hässelby SK 13.37
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS 11.85
Mathilda Eriksson 98 Malmö AI 13.05
Bianca Salming 98 Turebergs FK 13.56
Victoria Engström Kindmark 97 Upsala IF 13.28
Nina Björkman 98 Västerås FK 12.38
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 13.74
Frida Bergvall 99 IFK Växjö 12.52
 
K22 Diskus 9
Ida Stenbäck 99 SK Bore 43.27
Amanda Lejros 99 Hässelby SK 40.91
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Mathilda Eriksson 98 Malmö AI 50.88
Amanda Nordin 97 Skellefteå AIK 47.92
Ellen Pettersson 97 Upsala IF 51.29
Vanessa Kamga 98 Upsala IF 59.06
Victoria Engström Kindmark 97 Upsala IF 44.64
Jennifer Rudberg 98 Athletics 24Seven SK 45.78
 
K22 Slägga 12
Ida Stenbäck 99 SK Bore 52.01
Matilda Björklund 97 Bålsta IK 56.98 56.27
Michaela Norrbelius 97 Gefle IF 57.78 56.30
Josefine Larsson 98 Glanshammars IF 50.37
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK 52.09 51.21
Grete Ahlberg 98 Hammarby IF 66.87
Jessica Preiman 98 Haparanda SKT 41.01
Jessica Mattsson 98 Spårvägens FK 60.05
Frida Bååth 97 Timrå AIF 63.46 63.11
Emma Thor 97 Turebergs FK 65.31
Nina Björkman 98 Västerås FK 54.54
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö 59.58
 
K22 Spjut 8
Carolin Näslund 98 IF Göta Karlstad 51.70
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS 36.58
Linn Peura 97 Södertälje IF 47.98 44.63
Bianca Salming 98 Turebergs FK 48.25
Anna Nogolova 99 Umedalens IF 37.20
Maja Gustavsson 98 Västerås FK 46.47
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö 46.36
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro 49.09 48.97
 
F19 100m 21
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 12.75
Siri Hahn 00 IFK Göteborg 13.31
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 11.83
Julia Henriksson 00 IFK Helsingborg 12.27
Stina Östklint 01 Hovslätts IK 12.83
Alva von Gerber 00 Huddinge AIS 12.80 12.85
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS 12.59 12.92
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS 12.53 12.79
Charlotte Andersson 00 Hässelby SK 12.46
Greta Deltin 00 Hässelby SK 12.32
Maja Maunsbach 01 IFK Lund 12.37
Emma Hedlund 00 Malmö AI 12.75
Fillippa Sivnert 01 Malmö AI 11.95
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 12.63
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 11.87
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 12.31
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 12.64
Gabriella Holmström 00 Upsala IF 11.95
Clara Augustsson 00 IK Ymer 12.73
Hannah Hansson 00 Åhus FIK 12.80 12.89
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 12.52 12.78
 
F19 200m 24
Amanda Isaksson 01 Boden FI 25.78
Anna Lestander 01 IFK Göteborg 28.73
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 26.12
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 24.13 24.78
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 26.72
Stina Östklint 01 Hovslätts IK 26.99
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS 26.83
Kajsa Eriksson 00 Huddinge AIS 26.06
Linda Eriksson 00 Huddinge AIS 25.74 26.21
Charlotte Andersson 00 Hässelby SK 25.91
Lovisa Skoglund 01 Höörs IS 25.50
Emma Hedlund 00 Malmö AI 25.95
Fillippa Sivnert 01 Malmö AI
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 24.23
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 25.66
Linnea Gateman 01 Strömstads IF 25.67 25.99
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF 26.05
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 25.53
Gabriella Holmström 00 Upsala IF 24.66
Linn Arnlund 00 IF Vingarna 27.32
Virva Rylander 00 Västerås FK 25.41 25.83
Clara Augustsson 00 IK Ymer 25.90
Hannah Hansson 00 Åhus FIK 27.14
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 25.68 25.89
 
F19 400m 15
Freja Nygren 01 Gefle IF 58.49
Vendela Ström 01 Gefle IF 60.43
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 59.70
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 59.33
Ida Harila 01 Haparanda SKT 60.57
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 61.97
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 60.20 60.82
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 56.98
Linnea Gateman 01 Strömstads IF 58.58 58.68
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 58.87
Linn Arnlund 00 IF Vingarna 61.50 62.94
Melina Mancuso 01 Västerås FK 60.20
Virva Rylander 00 Västerås FK 57.93 58.61
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 57.82
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 58.01 58.19
 
F19 800m 10
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad 2.18.92
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 2.14.50
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 2.11.05
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 2.07.61
Nadja Rugland 01 Höörs IS 2.17.30
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 2.29.00
Maja Sund 01 Turebergs FK 2.11.87
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 2.10.09
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
 
F19 1500m 9
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 4.46.64
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK 4.32.93
Ida Esperi 00 Haparanda SKT 4.52.72
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 4.43.40
Ebba Berglin 01 KA 2 IF 4.49.77
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK 5.28.18
Emilia Lillemo 00 Täby IS 4.32.70
Elsa Wallenius 01 Västerås FK 4.32.67
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott 4.33.57
 
F19 3000m 6
Almida Thörjesson 01 Kyrkhults SK 10.09.65
Emilia Lillemo 00 Täby IS 9.49.84
Elsa Wallenius 01 Västerås FK 9.36.63
Vera Sjöberg 01 AIK Friidrott 9.50.44
Malin Kristiansson 01 Trollhättans SOK
Jennifer Andersson 00 Dalaportens OL 11.06.13
 
F19 Hinder 2000m 8
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Nadja Rugland 01 Höörs IS 7.42.76
Ebba Berglin 01 KA 2 IF
Almida Thörjesson 01 Kyrkhults SK 7.31.31
Emilia Lillemo 00 Täby IS 6.47.54
Elsa Wallenius 01 Västerås FK 6.51.89
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 6.47.45
 
F19 100m häck 10
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 15.85
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK 16.92
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Alva von Gerber 00 Huddinge AIS 15.00 15.87
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 15.73
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 14.54
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 13.79
Maja Maunsbach 01 IFK Lund 14.50
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 14.30
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 14.55
 
F19 400m häck 9
Freja Nygren 01 Gefle IF
Vendela Ström 01 Gefle IF 66.87
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 64.67
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 64.80
Erika Wärff 00 Malmö AI 63.54
Maja Sund 01 Turebergs FK 66.10
Caroline Larsson 01 Täby IS 61.91
Julia Wennersten 01 IK Ymer 61.94 63.76
 
F19 Höjd 6
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 1.69 1.67
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 1.65
Ellen Hedin 00 Hälle IF 1.66 1.56
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 1.75
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 1.74
Ellen White 01 IFK Lund 1.72 1.66
 
F19 Stav 11
Selma Nilsson 01 Hammarby IF 3.29
Tilda Kapell 01 Hammarby IF 3.62
Ida Harila 01 Haparanda SKT 2.74
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg 4.05
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3.59
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 3.82
Sanna Häggström 01 Skellefteå AIK 3.20
Sofie Wiklund 01 Skellefteå AIK 3.40
Alva Sundin 01 Täby IS 3.90
Alma Eriksson 01 IK Ymer 3.26 3.20
Ebba Blomstrand 00 KFUM Örebro 3.65 3.50
 
F19 Längd 21
Amanda Isaksson 01 Boden FI 5.42 5.42
Nellie Malmros 01 Båstads GIF 5.26
Hanna Dahlberg 00 Eslövs AI 5.29 5.24
Linn Egerfält 00 Gefle IF 5.78
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad 5.90 5.90
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK 5.38
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS 5.82
Amanda Möller 00 Hässelby SK 4.82
Isabel Lindgren 01 Hässelby SK
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 5.73
Lovisa Karlsson 00 Högby IF 6.19 6.09
Hanna Falck 01 KA 2 IF 5.16
Hanna Johansson 01 KA 2 IF 5.38
Angel Richmore 01 Malmö AI 5.55
Anja Olsson 01 Malmö AI 5.52
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 5.57
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI 5.68
Cornelia Nilsson 01 Skellefteå AIK 5.57
Emelie Eklund 00 Täby IS 5.68
Clara Augustsson 00 IK Ymer 5.48 5.31
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro 5.72 5.46
 
F19 Tresteg 11
Linn Egerfält 00 Gefle IF 12.10
Maja Jernetz 00 IF Göta Karlstad 10.80
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 12.25
Isabel Lindgren 01 Hässelby SK 11.02
Feben Tewelde 01 Järvsö IF 11.21
Hanna Johansson 01 KA 2 IF 11.46
Sara Grahn 00 KA 2 IF 11.24
Cornelia Nilsson 01 Skellefteå AIK 12.04
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF 12.21
Vera Vikdahl 01 IFK Växjö 11.34
Hilma Hofström 00 Örgryte IS 11.41
 
F19 Kula 7
Felicia Lejros 01 Djurmo Sifferbo IF 12.28
Axelina Johansson 00 Hässelby SK 15.40
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 12.32
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF 13.00 12.66
Angel Richmore 01 Malmö AI 12.52
Caisa-Marie Lindfors 00 Upsala IF 14.20
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö 12.21
 
F19 Diskus 12
Maja Persson 01 SK Bore 34.35
Ella Andersson 00 Eslövs AI 49.59
Daniella Persson 00 Hälle IF 49.58
Axelina Johansson 00 Hässelby SK 48.09
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn 24.95
Jennifer Quick 00 IFK Lund 29.59
Sara Forssell 00 Motala AIF 38.61
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS 36.82 35.11
Molly Broback 01 Sävedalens AIK 40.58
Jennifer Ahlstedt 01 Tjalve IF Norrköping 37.44
Caisa-Marie Lindfors 00 Upsala IF 53.86
Enny Björk 01 IFK Växjö 38.99
 
F19 Slägga 17
Linnea Hammargren 01 Bollnäs FIK 38.45
Maja Persson 01 SK Bore 42.28
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK 45.50
Jessica Billa 01 IF Göta Karlstad 40.77
Alicia Byström 01 Hässleholms AIS 36.14
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn 38.45
Jennifer Quick 00 IFK Lund 56.33
Sara Forssell 00 Motala AIF 55.26
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 47.35
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS 53.18
Jonna Geiryd 00 Spårvägens FK 48.61 46.60
Isabelle Wiberg Eriksson 01 IFK Strömsund 43.44
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK 47.82
Molly Broback 01 Sävedalens AIK 43.87
Emma Vikström 01 Timrå AIF 43.38
Anna Götberg 01 Västerås FK 55.64
Jennifer Andersson 01 Västerås FK 56.25
 
F19 Spjut 14
Amanda Isaksson 01 Boden FI 36.34
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK 35.96
Nellie Malmros 01 Båstads GIF 36.17
Felicia Lejros 01 Djurmo Sifferbo IF 35.14
Nicolina Eriksson 01 Djurmo Sifferbo IF 36.34
Klara Rådbo 01 Hässelby SK 41.03
Feben Tewelde 01 Järvsö IF 44.39
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK 35.64
Angel Richmore 01 Malmö AI 42.37
Erika Wärff 00 Malmö AI 42.91
Helena Cronstedt 01 Malmö AI 35.55
Emelie Eklund 01 Nyköpings BIS 35.38
Madelaine Ahlström 00 Umedalens IF 41.14
Gabriella Fataki 00 Kungsängens FK 41.50
 
F17 100m 24
Ebba Lindblom 02 Alunda SK 12.86 13.47
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Elin Ekelund 02 Eslövs AI 12.69
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK 13.13
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Ella Hagman 02 Huddinge AIS 12.37
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK 13.24
Julia Berns 02 IFK Lund 12.90
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 11.93
Olivia Stridh 02 Malmö AI 12.29
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK 12.69 12.89
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 12.53
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 12.81
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 12.39
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK 13.73
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 13.36
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK 12.73
Leticia Buchli 02 Täby IS 12.78
Laura Iversen 02 IFK Växjö 12.78
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 12.56
Ida Persson 02 IK Ymer 12.87
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 12.34 12.85
 
F17 200m 22
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF 25.72
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Ella Hagman 02 Huddinge AIS 25.68
Alma Svanberg 02 IF Kville 26.09
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26.35
Alva Sundström 02 Ljungby FIK 27.31
Julia Berns 02 IFK Lund 27.27
Nikki Anderberg 02 Malmö AI 24.73
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK 26.53
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 26.43
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 25.60
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 25.86
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 25.21
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 26.14
Clara Billing 02 Turebergs FK 26.16
Leticia Buchli 02 Täby IS 25.99
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 27.34
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 26.81
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 25.33 26.33
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 26.04
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 26.80
 
F17 400m 11
Emilia Rydensjö 02 Eskilstuna FI 57.88 59.22
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK 59.00
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 60.99 64.12
Maja Jönsson 02 Höörs IS 59.88
Alma Svanberg 02 IF Kville 60.90
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 61.00
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö 57.88
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 58.13
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK 59.08
Cornelia Helgesson 02 Åhus FIK 61.71
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 60.15
 
F17 800m 14
Elin Ekengren 02 Eskilstuna FI 2.19.87 2.21.36
Emilia Rydensjö 02 Eskilstuna FI 2.19.16
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK 2.18.10
Ida Blom 02 Hässelby SK 2.27.68
Saga Fältenhag 02 Högbo GIF 2.17.93 2.26.00
Carolina Larson 02 IFK Lidingö 2.27.19
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö 2.17.88
Lisa Wreeby 02 Sävedalens AIK 2.19.81
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK 2.18.80
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK 2.15.00
Emilia Kjellgren 02 IFK Umeå 2.29,42
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 2.12.40
Cornelia Helgesson 02 Åhus FIK 2.31.32
Klara Frih 02 Åsbro GoIF 2.13.66 2.14.82
 
F17 1500m 13
Elin Ekengren 02 Eskilstuna FI 4.55.11
Ida Blom 02 Hässelby SK 5.00.45
Saga Fältenhag 02 Högbo GIF 4.50.27 4.55.20
Carolina Larson 02 IFK Lidingö 5.10.70
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK 5.01.73
Alice Berg 02 Turebergs FK 4.51.20 5.17.83
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK 4.56.76
Emilia Kjellgren 02 IFK Umeå 5.20.12
Klara Ygeby 02 Upsala IF 4.59.42
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 4.44.15
Klara Frih 02 Åsbro GoIF 4.52.63
Johanna Mickels 02 Ärla IF 4.55.01
Astou Sene 02 Tullinge FF 5.24.80
 
F17 3000m 8
Ida Blom 02 Hässelby SK 11.22.83
Saga Fältenhag 02 Högbo GIF 10.57.12
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö 11.38.37
Malin Jonson 02 Mölndals AIK 10.24.73
Ulrika Bredin 02 Sävedalens AIK 11.40.38
Klara Ygeby 02 Upsala IF 11.17.92
Johanna Mickels 02 Ärla IF 10.59.30
Astou Sene 02 Tullinge FF 11.19.92
 
F17 Hinder 1500m 7
Saga Fältenhag 02 Högbo GIF
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö 5.36.85
Malin Jonson 02 Mölndals AIK
Stina Pettersson 02 Sävedalens AIK 5.19.17
Ulrika Bredin 02 Sävedalens AIK 5.38.87
Alice Berg 02 Turebergs FK 5.38.23
Klara Ygeby 02 Upsala IF
 
F17 100m häck 12
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg 15.17
Emelie Biarner 02 Klippans FK 14.91
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK 16.44
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping 14.85
Clara Billing 02 Turebergs FK 15.02
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 15.16
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 15.61
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF 15.28
Tove Larsson 02 IFK Växjö 14.77
Ebba Åhman 02 IK Ymer 14.04
Sophie Reid 02 IK Ymer 14.55
 
F17 Häck 300m 16
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF 44.52
Johanna Sjögren 02 Göteborgs KIK 49.80 50.54
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK 48.95
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 46.30
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Hilda Johnsson 02 IF Kville 48.34
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö 48.05
Olivia Stridh 02 Malmö AI 45.09
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 45.48
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping
Leticia Buchli 02 Täby IS 45.29
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 47.55
Tyra Landin 02 Västerås FK 44.64
Tove Larsson 02 IFK Växjö 46.94
Ebba Åhman 02 IK Ymer 44.02
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro 46.76
 
F17 Höjd 15
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 1.60
Clara Johansson 02 KA 2 IF 1.56
Tova Lindahl 02 Kalmar SK 1.55
Ebba Melin 02 Katrineholms SK 1.57 1.55
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 1.60
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö 1.62 ej start
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS 1.65 1.61
Pernilla Norgren 02 Umedalens IF 1.65
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF 1.67
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö 1.68
Sophie Reid 02 IK Ymer 1.68 1.66
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK 1.53 1.52
Emma Stenman 02 KFUM Örebro 1.56
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF 1.56
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK 1.57 1.55
 
F17 Stav 11
Linn Jansson 02 Falu IK 2.90
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 3.00
Ylva Björnsjö 02 Huddinge AIS 2.65
Hilma Hindsberg 02 Kvarnsvedens GoIF 3.63
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö 2.96
Celina Johannsen 02 Malmö AI 3.63
Emma Johansson 02 Stocksäters IF 3.16
Clara Billing 02 Turebergs FK 3.30
Frida Thornander 02 Upsala IF 3.30
Johanna Duplantis 02 Upsala IF 3.66
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 3.68
 
F17 Längd 26
Ebba Lindblom 02 Alunda SK 5.46
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Sofia Bertilsson 02 Eskilstuna FI 5.10
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK 5.14
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan 5.42
Molly Freeman 02 Hammarby IF 5.27
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5.42
Felicia Norell 02 Hovslätts IK 4.87
Clara Johansson 02 KA 2 IF
Ebba Melin 02 Katrineholms SK 4.98
Emelie Biarner 02 Klippans FK 5.24
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn 4.97
Nike Wäljegård 02 Mölndals AIK 5.41
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 5.89 5.50
Liv Andersson 02 Rånäs 4H
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI 5.05
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping 5.82
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF 5.41
Laura Iversen 02 IFK Växjö 5.17
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 5.39
Ida Persson 02 IK Ymer 5.58 5.41
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro 5.14
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5.58 5.19
Olivia Bojang 02 Örgryte IS 5.97
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 5.58
 
F17 Tresteg 13
Sofia Bertilsson 02 Eskilstuna FI 10.65
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan 11.67
Felicia Norell 02 Hovslätts IK 10.11
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 10.45
Clara Johansson 02 KA 2 IF 11.24
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 11.15
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 13.26
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI 10.72
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö 11.88
Malin Eliasson 02 IK Ymer 10.35
Olivia Bojang 02 Örgryte IS 12.79
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF 10.38
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 12.17
 
F17 Kula 11
Elin Ekelund 02 Eslövs AI 11.60 11.42
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 13.19
Alva Sundström 02 Ljungby FIK 12.96
Jennifer Nilsson 02 Luleå Friidrott 10.57
Victoria Quainoo 02 Malmö AI 15.76
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 14.54
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK 11.23
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF 11.24
Nina Pyrell 02 IFK Växjö 13.02
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö 13.62
Sophie Reid 02 IK Ymer 14.76 14.46
 
F17 Diskus 11
Freja Olofsson 02 UF Contact 33.62
Hillevi Carlsson 02 Falu IK 44.40
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 41.73
Embla Wihk 02 Hammarby IF 33.48
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg 34.62
Wilja Wickert 02 Hässelby SK 31.92
Nova Brideau 02 Kalmar SK 38.43
Jennifer Nilsson 02 Luleå Friidrott 27.83
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 37.40
Felicia Wiberg Eriksson 02 IFK Strömsund 35.93
Nina Pyrell 02 IFK Växjö 41.02
 
F17 Slägga 25
Hillevi Carlsson 02 Falu IK 64.05
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad 56.19
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF 53.55
Embla Wihk 02 Hammarby IF 50.56
Sofia Boman 02 Hässelby SK 43.38
Wilja Wickert 02 Hässelby SK 28.59
Tova Lindahl 02 Kalmar SK 42.77
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 50.98
Vilma Makslahti 02 Luleå Friidrott 48.81
Victoria Quainoo 02 Malmö AI 66.29
Leah Wahlström 02 Motala AIF 42.68
Ida Arnerdal 02 Råby-Rekarne FIF 41.06
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 54.30
Harriet Hjern 02 Strands IF 50.48
Mathilda Kyrk 02 Säffle FIK 34.30
Petra Bäckström 02 Säffle FIK 47.29
Elin Granlöf 02 Timrå AIF 48.32
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK 52.76
Emma Holmgren-Löf 02 Upsala IF 61.71
Elin Jansson 02 Västerås FK 39.67
Maj Yngveson 02 Västerås FK 52.63
Maja Åkerblom 02 Västerås FK 51.80
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 52.67
Alva Nilsson 02 Ängelholms IF 41.28
Sofie Fransson 02 KFUM Örebro 39.89
 
F17 Spjut 13
Amanda Rask 02 Brännans FF 46.81
Sofia Boman 02 Hässelby SK 31.54
Wilja Wickert 02 Hässelby SK 28.84
Tova Lindahl 02 Kalmar SK 32.00
Ebba Melin 02 Katrineholms SK 31.73
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn 28.89
Hannah Hilding 02 Spårvägens FK 43.41
Tilda Bergström 02 IFK Sunne FK 45.18
Sarah Olsson 02 Turebergs FK 38.89
Pernilla Norgren 02 Umedalens IF 37.46
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö 42.05
Sophie Reid 02 IK Ymer 42.80
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK 37.59 36.95
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248