Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalsspelen
Antal starter / Total entries: 1235 Printed: 2019-05-26 21:20
Antal individer / Total persons: 430
 
M 100m 9
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Carl Narup 98 Ullevi FK
David Sennung 91 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF
 
M 200m 8
Anders Nilsson 63 Malmö AI
David Sennung 91 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
John-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Peter Andréas 81 Ullevi FK
 
M 400m 1
Niklas Johansson 99 Sävedalens AIK
 
M 800m 1
Niklas Johansson 99 Sävedalens AIK
 
M 3000m 2
Nils Hammaräng Grip 98 Högby IF
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 8.25
 
M 110m häck 0
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 1
Erik Olzon 01 IF Kville
 
M Stav 1
Erik Hagström 73 Örgryte IS 410
 
M Längd 6
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Alexis Lemaire 97 Frankrike
 
M Tresteg 5
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
M Kula 0
 
M Diskus 1
Mats Laamanen 72 Örgryte IS
 
M Slägga 0
 
M Spjut 1
Jonathan Harley 93 Ullevi FK
 
P19 110m häck 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 7
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 200m 6
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Anton Essén 03 IK Orient 24:14
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 400m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
 
P17 800m 3
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.16.41
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
 
P17 3000m 0
 
P17 110m häck 3
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Häck 300m 1
Oliver Glans 03 Ullevi FK
 
P17 Höjd 2
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
 
P17 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 410
 
P17 Längd 8
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
Anton Essén 03 IK Orient
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Kula 5
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Måns Roos 02 Mölndals AIK 15,70
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P17 Diskus 5
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Måns Roos 02 Mölndals AIK 43,88
Wille Öhman 03 IF Rigor
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
 
P17 Slägga 2
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Wille Öhman 03 IF Rigor
 
P17 Spjut 4
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 80m 4
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Leo Zikovic 04 IF Kville 10.70
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 300m 3
Leo Zikovic 04 IF Kville 44.65
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 800m 3
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 2:17.79
 
P15 2000m 3
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P15 Häck 80m 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 Häck 300m 2
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Höjd 2
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 Stav 1
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
 
P15 Längd 4
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 1
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Kula 2
Leo Zikovic 04 IF Kville 14.56
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
 
P15 Diskus 1
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
 
P15 Slägga 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Spjut 2
Leo Zikovic 04 IF Kville 38.38
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
 
P14 80m 8
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Lucas Kantola 05 IK Orient
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P14 300m 2
Melker Svanberg 05 IF Kville
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
 
P14 800m 4
Erik Gustafsson 05 IFK Göteborg
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 2,13,83
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2.19,51
 
P14 2000m 0
 
P14 Häck 80m 0
 
P14 Häck 300m 1
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
 
P14 Höjd 2
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Stav 3
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
 
P14 Längd 6
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
 
P14 Tresteg 4
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Kula 5
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Lucas Kantola 05 IK Orient
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P14 Diskus 6
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P14 Spjut 10
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 Lerum Friidrott
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P13 60m 7
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9,51
Albin Edin 06 IFK Göteborg 8,41
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P13 200m 3
Albin Edin 06 IFK Göteborg 27,88
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 35.80
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P13 600m 6
Kevin Ellison 06 IF Kville
Simon Garpemyr 06 IF Kville
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 1:46.39
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P13 1500m 2
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P13 Häck 60m 4
Albin Edin 06 IFK Göteborg 11,07
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
 
P13 Häck 200m 3
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
 
P13 Höjd 4
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1.43
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 10
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Albin Edin 06 IFK Göteborg 4,24
Erik Toll 06 IFK Göteborg
Kevin Ellison 06 IF Kville
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK 4,84
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P13 Tresteg 3
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9.41
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
 
P13 Kula 3
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8.40
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
 
P13 Diskus 3
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Rafael Dias 06 Bohus IF
 
P13 Spjut 4
Erik Toll 06 IFK Göteborg 26.00
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Simon Garpemyr 06 IF Kville
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
 
P12 60m 7
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Tito Söby 07 Majornas IK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 200m 9
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Linus Engqvist 07 IF Hagen FIK
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 30.72
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 600m 8
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,43,03
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 1.59.84
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott 2:00
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.49,12
 
P12 1500m 2
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
 
P12 Häck 60m 2
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 7
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 135
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P12 Stav 4
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Leon Östling 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P12 Längd 10
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 Kula 5
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 6.81
Elliot Montell 07 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P12 Diskus 4
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P12 Spjut 10
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Ivar Fransson Larsson 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Elliot Montell 07 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
 
P11 60m 14
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 9,77
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Uno Stål 08 KA 2 IF
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 200m 14
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 34,33
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Uno Stål 08 KA 2 IF
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 600m 8
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Max Berggren 08 Mölndals AIK 2.15
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 Höjd 9
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 1,14
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Jonathan Thorin 08 Istrums SK 1,24
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
 
P11 Längd 18
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 3,64
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Jonathan Thorin 08 Istrums SK 3,92
Uno Stål 08 KA 2 IF
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 Kula 14
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 7,15
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Jonathan Thorin 08 Istrums SK 7,47
Uno Stål 08 KA 2 IF
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Erik Borg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P10 60m 13
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 600m 12
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 1.58
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Liam Tumino Fransson 09 Mölndals AIK
Jon Celind 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 Höjd 9
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Liam Tumino Fransson 09 Mölndals AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 Längd 15
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 Kula 11
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
William Lidén 09 Bohus IF
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P9 60m 9
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Frank Pettersson 10 Sävedalens AIK
Olof Lindbom 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Sally Sönmör 10 Sävedalens AIK
Ville Petersson 10 Bohus IF
Magnus Christensen 10 SIK80
Tristan Kupetz 10 SIK80
 
P9 500m 6
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Frank Pettersson 10 Sävedalens AIK
Hannes Svennblad 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
Magnus Christensen 10 SIK80
 
P9 Längd 8
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Frank Pettersson 10 Sävedalens AIK
Olof Lindbom 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Ville Petersson 10 Bohus IF
Magnus Christensen 10 SIK80
Tristan Kupetz 10 SIK80
 
P9 Kula 9
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Bernard Ullaeus Andersson 10 Sävedalens AIK
Frank Pettersson 10 Sävedalens AIK
Olof Lindbom 10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic 10 Sävedalens AIK
Sally Sönmör 10 Sävedalens AIK
Ville Petersson 10 Bohus IF
Magnus Christensen 10 SIK80
Tristan Kupetz 10 SIK80
 
M35 100m 3
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
John-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Peter Andréas 81 Ullevi FK
 
M35 800m 1
Emanuele Piga 71 IFK Göteborg
 
M35 Längd 2
Eric Persson 63 IF Kville
Peter Andréas 81 Ullevi FK
 
M35 Kula 2
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
John-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
 
K 100m 2
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 200m 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 26.80
 
K 400m 2
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 56.16
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 59.90
 
K 800m 1
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik
 
K 3000m 1
Linn Söderholm 96 Sävedalens AIK
 
K 100m häck 2
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Iselin Ween Rustad 99 BUL
 
K 400m häck 1
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
 
K Höjd 3
Ida Björndal 01 IF Kville
Ellen Huldén 90 IFK Lund -
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Stav 4
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Greta Erlandsson 05 Rånäs 4H 3,80
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 420
Malin Dahlström 89 Örgryte IS 455
 
K Längd 2
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
K Tresteg 4
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
K Kula 1
Anne Kirstine Jensen 54 Aalborg Atletik
 
K Diskus 0
 
K Slägga 2
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
Malin Haglund 88 Ullevi FK
 
K Spjut 4
Malin Haglund 88 Ullevi FK
Ullevi FK 1 0 Ullevi FK
Sofie Hammar 95 IFK Växjö
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 100m 5
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
 
F17 200m 4
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Aranya Kanakalingam 03 Aalborg Atletik 27.17
 
F17 400m 2
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 58.44
 
F17 800m 4
Fanny Andersson 03 Falkenbergs IK
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 2.13.68
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F17 3000m 2
Fanny Andersson 03 Falkenbergs IK
Som Srikhirin 02 IF Rigor
 
F17 100m häck 6
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro
Elea Jørstad Bock 02 BUL
 
F17 Häck 300m 4
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro
Klara Stenman 02 KFUM Örebro
 
F17 Höjd 1
Emma Stenman 02 KFUM Örebro
 
F17 Stav 2
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 8
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro
Aranya Kanakalingam 03 Aalborg Atletik 5.21
 
F17 Kula 1
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
 
F17 Diskus 1
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
 
F17 Slägga 2
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
 
F17 Spjut 3
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F15 80m 9
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 11.50
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 11.75
Sofia Herrera 04 Aalborg Atletik 12.92
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 300m 5
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 41.72
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 43.68
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 800m 5
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2:21.33
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 2.30
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik 2.34.02
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 2.17.11
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 2000m 3
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik
 
F15 Häck 80m 5
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 12,91
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 13.66
 
F15 Häck 300m 5
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 50.33
 
F15 Höjd 3
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1,64
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 1.55
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 Stav 5
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Längd 14
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5,56
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik
Sofia Herrera 04 Aalborg Atletik 4.08
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 Tresteg 6
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11,35
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik
 
F15 Kula 8
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,66
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Celine Lima 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Bernhult 04 KFUM Örebro 12,79
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 10.90
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 Diskus 3
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 33,78
Tilda Bernhult 04 KFUM Örebro 38,40
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 33.88
 
F15 Slägga 5
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 30.00
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 46.21
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 32.99
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F15 Spjut 7
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Tilda Bernhult 04 KFUM Örebro 45,66
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 24.00
Sofia Herrera 04 Aalborg Atletik 21.96
 
F14 80m 16
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 11.62
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 300m 8
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 800m 5
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2:24,80
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F14 2000m 3
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
 
F14 Häck 80m 10
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 12.70
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 14.67
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Häck 300m 5
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F14 Höjd 13
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 1,56
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Rose-Mathilde Abel 05 Aalborg Atletik
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik 1.25
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Stav 6
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 2,95
Juliette Östling 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F14 Längd 13
Ella Olsson 05 Kongahälla AIK
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 4.22
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Tresteg 6
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 10
Stina Littorin 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 11.30
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 10.18
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 Diskus 8
Nellie Dahlqvist 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 30.60
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F14 Spjut 11
Stina Littorin 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F13 60m 15
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 8.90
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 9.34
Sophia Tryk 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 200m 12
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 31.63
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 28.68
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 30.43
Sophia Tryk 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 600m 9
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik
Sophia Tryk 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 1500m 5
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
 
F13 Häck 60m 11
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 11.70
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 11.79
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Häck 200m 4
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 33,75
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
 
F13 Höjd 8
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Frida Steene 06 IF Kville
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 1.30
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 Stav 2
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
 
F13 Längd 20
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 4.36
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 4.35
Sophia Tryk 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Tresteg 5
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Kula 13
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Johanna Torgersson 06 IF Kville
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Diskus 8
Alice Tartu 06 IF Kville
Elin Åbjörn 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Johanna Torgersson 06 IF Kville
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Spjut 13
Elin Åbjörn 06 IF Kville
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 60m 19
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,18
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Ella Johansson 07 Hammarby IF 9.06
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Olivia Rundgren 07 IF Kville
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,67
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Anne-Dicte Abel 07 Aalborg Atletik
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik 9.39
Marie B. Olesen 07 Aalborg Atletik 9.28
Savannah Linnemand 07 Aalborg Atletik
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik 10.19
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Donna Sørensen 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 200m 15
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 30,33
Ella Johansson 07 Hammarby IF 31.10
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 28,76
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Anne-Dicte Abel 07 Aalborg Atletik
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Marie B. Olesen 07 Aalborg Atletik 31.23
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Donna Sørensen 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 600m 11
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1:50.16
Ester Strand 07 Hälle IF 1.56.00
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,44.61
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Anne-Dicte Abel 07 Aalborg Atletik
Marie B. Olesen 07 Aalborg Atletik 1.51.04
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,49.48
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 1500m 5
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Ella Johansson 07 Hammarby IF 5:25
Ester Strand 07 Hälle IF
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,59.83
 
F12 Häck 60m 13
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 10,48
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik 12.05
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS 11,02
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
 
F12 Höjd 13
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.20
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Olivia Rundgren 07 IF Kville
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Donna Sørensen 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 Stav 4
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Ella Johansson 07 Hammarby IF 1.77
Olivia Rundgren 07 IF Kville
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F12 Längd 25
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Ella Johansson 07 Hammarby IF 4.17
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Isabelle Hagald 07 IF Kville
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,80
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Anne-Dicte Abel 07 Aalborg Atletik
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik 4.05
Marie B. Olesen 07 Aalborg Atletik
Savannah Linnemand 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,41
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Donna Sørensen 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 Kula 16
Isabelle Bou Naaman 07 IFK Göteborg
Ella Johansson 07 Hammarby IF 8.01
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik
Savannah Linnemand 07 Aalborg Atletik
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Donna Sørensen 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 Diskus 4
Ella Johansson 07 Hammarby IF 19.61
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
 
F12 Spjut 10
Ella Johansson 07 Hammarby IF 17.69
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 24,64
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 60m 17
Ellen Andersson 08 Båstads GIF 9.32
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Lily Sandsten 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Otilia Olofsson 08 Sävedalens AIK
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 200m 16
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 34.01
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Otilia Olofsson 08 Sävedalens AIK
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Frida Fischer 08 SIK80
 
F11 600m 10
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Miranda Edborg 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
 
F11 Höjd 13
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 1.29
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Elin Larsson 08 IF Rigor
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Frida Fischer 08 SIK80
 
F11 Längd 21
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 4.36
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Lily Sandsten 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Elin Larsson 08 IF Rigor
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Frida Fischer 08 SIK80
 
F11 Kula 18
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Elin Larsson 08 IF Rigor
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Miranda Edborg 08 Sävedalens AIK
Signe Hell Bellman 08 Sävedalens AIK
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Frida Fischer 08 SIK80
 
F10 60m 21
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Ebba Hagelin 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Julia Ordéus 09 Mölndals AIK
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Julia Andersson 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 600m 13
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Hanna Strand 09 Hälle IF 1.59,00
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Ebba Hagelin 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Siri Dahlin 09 Mölndals AIK
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Ella Malmbratt 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Nanna Von Knorring 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
Molly Jonsson 09 Bohus IF
 
F10 Höjd 12
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Selin Alici 09 Mölndals AIK
Siri Dahlin 09 Mölndals AIK
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Ella Malmbratt 09 Sävedalens AIK
Nanna Von Knorring 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Maja Bernhult 09 KFUM Örebro
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Längd 22
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Ella Romell 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Julia Andersson 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Kula 17
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 0 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Julia Ordéus 09 Mölndals AIK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Ella Romell 09 Sävedalens AIK
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Julia Andersson 09 Sävedalens AIK
Saga Börlin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 60m 15
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg 9.93
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 10,82
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
John W 11 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,02
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
F9 500m 12
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,52.34
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
F9 Längd 17
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 2,56
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Agnes W 10 Sävedalens AIK
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
John W 11 Sävedalens AIK
Liv Hamberg 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
F9 Kula 13
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 3,7
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Ella Larsson 10 IF Rigor
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Ines Didriksson 10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 4,91
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
K35 100m 0
 
K35 800m 0
 
K35 Längd 0
 
K35 Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248